Një vajzë nga Kosova, e plagosur në sulmin në Finlandë

para 2 jave - TV21

Ministria e Punëve të Jashtme ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë shqiptare nga Kosova. “Në lidhje me ngjarjen tragjike që ndodhi sot në...

Sulmi me armë në shkollën fillore në Finlandë, një nxënëse shqiptare mes 3 të plagosurve

para 2 jave - Top Channel

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e ndodhur në një sulm me armë zjarri në Finlandë ku tre të mitur mbetën të plagosur. Një shqiptare nga Kosova është në mesin e nxënësve të plagosur. Lajmin...

Një vajzë nga Kosova, e plagosur në sulmin në Finlandë

para 2 jave - Zhurnal

Ministria e Punëve të Jashtme ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë shqiptare nga Kosova. “Në lidhje me ngjarjen tragjike që ndodhi sot në...

Një vajzë nga Kosova në mesin e të plagosurve në sulmin në Finlandë

para 2 jave - Lajm

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Kosovës ka bërë të ditur se një vajzë, shqiptare nga Kosova, është në mesin e personave të plagosur në sulmin që ka ndodhur në orët e paradites në një shkollë...

Sulmi me armë në një shkollë në Finlandë, mes të plagosurve një nxënëse shqiptare

para 2 jave - Syri.net Kosova

Ministria e Jashtme e Kosovës ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në një shkollë në Finlandë, është edhe një nxënëse shqiptare. Nxënësja është me origjinë nga Kosova. Ministria e Jashtme...

Konfirmohet nga MPJD, një vajzë nga Kosova e plagosur në sulmin që ndodhi në Finlandë

para 2 jave - Reporteri

Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë nga Kosova, përcjell Reporteri.net. Siç thuhet në njoftim, përmes...

Një vajzë nga Kosova, e plagosur në sulmin në Finlandë

para 2 jave - RTV 21

Ministria e Punëve të Jashtme ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë shqiptare nga Kosova. “Në lidhje me ngjarjen tragjike që ndodhi sot në...

Një shqiptare mes të plagosurve nga sulmi me armë në shkollën fillore në Finlandë

para 2 jave - Albeu

Një vajzë shqiptare nga Kosova ka mbetur e plagosur pas një sulmi me armë që u bë në një shkollë në Finlandë. Ka qenë Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës e cila ka konfirmuar se një nga dy personat...

Sulmi me armë në një shkollë në Finlandë, e plagosur edhe një vajzë shqiptare

para 2 jave - Gazeta Tema

Në sulmin me armë zjarri që ndodhi brenda një shkolle në qytetin e Vantas, në Finlandë, ka mbetur e plagosur edhe një vajzë me origjinë shqiptare, nga Kosova. Lajmi është konfirmuar për Ministrinë e Jashtme...

Sulmi me armë në një shkollë në Finlandë, mes të plagosurve një nxënëse shqiptare

para 2 jave - NOA

Ministria e Jashtme e Kosovës ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në një shkollë në Finlandë, është edhe një nxënëse shqiptare. Nxënësja është me origjinë nga Kosova. Ministria e Jashtme...

Një vajzë nga Kosova, e plagosur në sulmin në Finlandë

para 2 jave - Aktuale

Ministria e Punëve të Jashtme ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë shqiptare nga Kosova. Marketing Siç thuhet, përmes ambasadës së Kosovës...

Sulmi me armë në një shkollë në Finlandë, mes të plagosurve një nxënëse shqiptare

para 2 jave - Syri

Ministria e Jashtme e Kosovës ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në një shkollë në Finlandë, është edhe një nxënëse shqiptare. Nxënësja është me origjinë nga Kosova. Ministria e Jashtme...

Një vajzë shqiptare e plagosur nga sulmi me armë në shkollën në Finlandë

para 2 jave - Syri

Një fëmijë ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, si pasojë e të shtënave në një shkollë në Finlandë. Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Kosovës ka bërë të ditur se një vajzë, shqiptare...

Sulmi me armë në një shkollë në Finlandë, mes të plagosurve një nxënëse shq...

para 2 jave - BalkanWeb

Ministria e Jashtme e Kosovës ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në një shkollë në Finlandë, është edhe një nxënëse shqiptare. Nxënësja është me origjinë nga Kosova. Ministria e Jashtme...

Një vajzë nga Kosova e plagosur në sulmin e armatosur në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Alsat-M

Një fëmijë ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, si pasojë e të shtënave në një shkollë në Finlandë. Ministria e Punëve të Jashtme, ka njoftuar se në mesin e të plagosurve është edhe një vajzë...

E konfirmon MPJD, një vajzë nga Kosova është plagosur në sulmin që ndodhi në Finlandë

para 2 jave - Gazeta Express

Fotografia: Markku Ulander/Lehtikuva/Reuters Ministria e Punëve të Jashtme ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë shqiptare nga Kosova. Siç...

Një vajzë nga Kosova e plagosur në sulmin e armatosur në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Telegrafi

Një fëmijë ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, si pasojë e të shtënave në një shkollë në Finlandë. Ministria e Punëve të Jashtme, ka njoftuar se në mesin e të plagosurve është edhe një vajzë...

Një vajzë nga Kosova, e plagosur në sulmin në Finlandë

para 2 jave - Klan Kosova

Ministria e Punëve të Jashtme ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë shqiptare nga Kosova. Në njoftim bëhet e ditur se MPJD-ja, përmes ambasadës...

Një shqiptare mes të plagosurve nga sulmi me armë në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Vizion Plus

Një vajzë shqiptare nga Kosova ka mbetur e plagosur pas një sulmi me armë që u bë në një shkollë në Finlandë. Ka qenë Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës e cila ka konfirmuar se një nga dy personat...

Një vajzë nga Kosova në mesin e të plagosurve në sulmin në Finlandë

para 2 jave - Zeri

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Kosovës ka bërë të ditur se një vajzë, shqiptare nga Kosova, është në mesin e personave të plagosur në sulmin që ka ndodhur në orët e paradites në një shkollë...

Nxënësi 12-vjeçar arrestohet për vrasjen e një bashkëmoshatari në Filandë

para 2 jave - Zeri

Një fëmijë ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë nga të shtënat në një shkollë në Finlandë, njofton policia. Tre viktimat ishin të moshës 12-vjeçare dhe i dyshuari, i të njëjtës moshë i cili kishte...

E konfirmon MPJD, një vajzë nga Kosova është plagosur në sulmin që ndodhi në Finlandë

para 2 jave - OraInfo

Ministria e Punëve të Jashtme ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë shqiptare nga Kosova. Siç thuhet, përmes ambasadës së Kosovës në Stokholm...

Një vajzë nga Kosova në mesin e të plagosurve nga sulmi në një shkollë të Finlandës

para 2 jave - Kallxo

Një vajzë nga Kosova është njëra prej fëmijëve të plagosur nga një gjuajtje me armë që ka ndodhur sot, më 02.04.2024 në një shkollë në Finlandë. Ministria e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës (MPJD) e Kosovës...

Një vajzë nga Kosova në mesin e të plagosurve në sulmin në Finlandë

para 2 jave - Tetova Sot

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Kosovës ka bërë të ditur se një vajzë, shqiptare nga Kosova, është në mesin e personave të plagosur në sulmin që ka ndodhur në orët e paradites në një shkollë...

Sulmi me armë në një shkollë në Finlandë, mes të plagosurve një nxënëse shqiptare

para 2 jave - Ora news

Ministria e Jashtme e Kosovës ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në një shkollë në Finlandë, është edhe një nxënëse shqiptare. Nxënësja është me origjinë nga Kosova. Ministria e Jashtme...

Sulmi me armë në një shkollë në Finlandë, mes të plagosurve një vajza nga Kosova

para 2 jave - Opinion

Një sulm me armë zjarri u regjistruar ditën e sotme në një shkollë në Finlandë, duke lënë të vrarë një nxënës dhe të plagosur dy të tjerë. Mësohet se mes të plagosurve është dhe një vajzë shqiptare nga...

Sulmi me armë zjarri në një shkollë në Finlandë, mes të plagosurve edhe një nxënëse shqiptare

para 2 jave - Panorama

Një vajzë shqiptare nga Kosova është një nga dy të plagosurit në shkollën Viertola në Finlandë, ka bërë të ditur Ministria e Punëve të Jashtme. Ministria thotë se plagosjen e vajzës e kanë konfirmuar familjarët....

Një vajzë nga Kosova në mesin e të plagosurve në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - RTK

Një vajzë shqiptare nga Kosova është një nga dy të plagosurit në shkollën Viertola në Finlandë. Në lidhje me ngjarjen tragjike që ndodhi sot në qytetin Vanta, respektivisht shkollën 'Viertola', ku u vra...

Një vajzë nga Kosova, e plagosur në sulmin në Finlandë

para 2 jave - OraInfo

Ministria e Punëve të Jashtme ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë shqiptare nga Kosova. Në njoftim bëhet e ditur se MPJD-ja, përmes ambasadës...

Sulmi me armë në një shkollë në Finlandë, mes të plagosurve një nxënëse shqiptare

para 2 jave - Syri

Ministria e Jashtme e Kosovës ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në një shkollë në Finlandë, është edhe një nxënëse shqiptare. Nxënësja është me origjinë nga Kosova. Ministria e Jashtme...

Një vajzë nga Kosova, e plagosur në sulmin në Finlandë

para 2 jave - Bota Sot

Ministria e Punëve të Jashtme ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë shqiptare nga Kosova. Në njoftim bëhet e ditur se MPJD-ja, përmes ambasadës...

Një kosovare mbetet e plagosur nga ngjarja tragjike që ndodhi në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Indeks online

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, ka njoftuar se një kosovare është plagosur sot në një ngjarje tragjike që ka ndodhur në Finlandë, në një shkollë të qytetit Vanta, ku u vra një person dhe dy...

Nxënësi 12 vjeçar arrestohet për vrasjen e një bashkëmoshatari në Filandë

para 2 jave - RTK

Një fëmijë ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë nga të shtënat në një shkollë në Finlandë, njofton policia. Tre viktimat ishin të moshës 12 vjeçare dhe i dyshuari, i të njëjtës moshë i cili kishte...

Një vajzë nga Kosova e plagosur në sulmin e armatosur në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - GazetaBlic

Një fëmijë ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, si pasojë e të shtënave në një shkollë në Finlandë. Ministria e Punëve të Jashtme, ka njoftuar se në mesin e të plagosurve është edhe një vajzë...

Një vajzë shqiptare e plagosur nga sulmi me armë në shkollën në Finlandë

para 2 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Një fëmijë ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, si pasojë e të shtënave në një shkollë në Finlandë. Ministria e Punëve të Jashtme dhe...

Një nga të plagosurit e sulmit në Finlandë, një fëmijë shqiptar i Kosovës

para 2 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi i sotëm në një shkollë të mesme në Finlandë është...

Vajza nga Kosova e plagosur në sulmin e armatosur në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Shenja

Një fëmijë ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, si pasojë e të shtënave në një shkollë në Finlandë. Ministria e Punëve të Jashtme, ka njoftuar se në mesin e të plagosurve është edhe një vajzë...

Sulmi me armë në shkollën fillore në Finlandë, një nxënëse shqiptare mes 3 të plagosurve

para 2 jave - Java News

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e ndodhur në një sulm me armë zjarri në Finlandë ku tre të mitur mbetën të plagosur. Një shqiptare nga Kosova është në mesin e nxënësve të plagosur. Lajmin...

Tmerr në shkollën fillore! Adoleshenti qëllon me armë drejt nxënësve, vdes 12-vjeçari

para 2 jave - Albeu

Një sulm me armë në një shkollë 9-vjeçare ka tronditur ditën e sotme Finlandën, teksa një i mitur ka ndërruar jetë. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në qytetin Vartaa, pak metra larg kryeqytetit Helsinki,...

Një vajzë nga Kosova, e plag osur në su*min në Finlandë

para 2 jave - Infokusi

Ministria e Punëve të Jashtme ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë shqiptare nga Kosova. Në njoftim bëhet e ditur se MPJD-ja, përmes ambasadës...

Sulmi me armë në shkollën fillore në Finlandë, një nxënëse shqiptare mes 3 të plagosurve

para 2 jave - 3SHI

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e ndodhur në një sulm me armë zjarri në Finlandë ku tre të mitur mbetën të plagosur. Një shqiptare nga Kosova është në mesin e nxënësve të plagosur. Lajmin...

MPJD: Nga sulmi në Finlandë ka mbetur e plagosur edhe një vajzë nga Kosova

para 2 jave - Lajmi.net

Në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë shqiptare nga Kosova. Lajmin e ka konfirmuar Ministria e Punëve të Jashtme. Në njoftim bëhet e ditur se MPJD-ja, përmes...

E konfirmon MPJD, një vajzë nga Kosova është plagosur në sulmin që ndodhi në Finlandë

para 2 jave - Bota Press

Ministria e Punëve të Jashtme ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë shqiptare nga Kosova. Siç thuhet, përmes ambasadës së Kosovës në Stokholm...

Sulmi me armë në një shkollë në Finlandë, e plagosur edhe një vajzë shqiptare

para 2 jave - Alfax

Në sulmin me armë zjarri që ndodhi brenda një shkolle në qytetin e Vantas, në Finlandë, ka mbetur e plagosur edhe një vajzë me origjinë shqiptare, nga Kosova. Lajmi është konfirmuar për Ministrinë e Jashtme...

Sulm i armatosur në një shkollë në Finlandë, raportohet për të plagosur

para 2 jave - Alfax

Shumë persona kanë mbetur të plagosur nga sulmi i armatosur në një shkollë në qytetin Vantaa të Finlandës, transmeton Anadolu. Sipas BBC, policia finlandeze dha një deklaratë në lidhje me sulmin e armatosur...

Një vajzë nga Kosova e plagosur në sulmin e armatosur në një shkollë në Finlandë, detaje!

para 2 jave - NMK Post

Një fëmijë ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, si pasojë e të shtënave në një shkollë në Finlandë. Ministria e Punëve të Jashtme, ka njoftuar se në mesin e të plagosurve është edhe një vajzë...

E konfirmon MPJD, një vajzë nga Kosova është plagosur në sulmin që ndodhi në Finlandë

para 2 jave - Fakti Ditor

Ministria e Punëve të Jashtme ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë shqiptare nga Kosova. Siç thuhet, përmes ambasadës së Kosovës në Stokholm...

Konfirmohet nga MPJD, një vajzë nga Kosova e plagosur në sulmin që ndodhi në Finlandë

para 2 jave - Epoka e Re

Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë nga Kosova, përcjell Reporteri.net. Siç thuhet në njoftim, përmes...

Një vajzë nga Kosova e plagosur në sulmin në Finlandë

para 2 jave - Revista Kosovarja

Ministria e Punëve të Jashtme ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë shqiptare nga Kosova. Në njoftim bëhet e ditur se MPJD-ja, përmes ambasadës...

Një vajzë nga Kosova në mesin e të plagosurve në sulmin në Finlandë

para 2 jave - Euronews

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Kosovës ka bërë të ditur se një vajzë, shqiptare nga Kosova, është në mesin e personave të plagosur në sulmin që ka ndodhur në orët e paradites në një shkollë...

Sulm në një shkollë në Finlandë, plagoset një vajzë nga Kosova

para 2 jave - Periskopi

Sulm në një shkollë në Finlandë, plagoset një vajzë nga Kosova 02 Apr, 19:37 Në sulmin tragjik që ka ndodhur të martën në një shkollë në qytetin Vanta të Finlandës ka mbetur i plagosur edhe një fëmijë...

Një vajzë nga Kosova e plagosur në sulmin e armatosur në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Bota Press

Me Një fëmijë ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, si pasojë e të shtënave në një shkollë në Finlandë. Ministria e Punëve të Jashtme, ka njoftuar se në mesin e të plagosurve është edhe një vajzë...

E konfirmon MPJD, Një vajzë nga Kosova është plagosur në sulmin që ndodhi në Finlandë

para 2 jave - Ekonomia Online

Ministria e Punëve të Jashtme ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë shqiptare nga Kosova. Siç thuhet, përmes ambasadës së Kosovës në Stokholm...

Një vajzë nga Kosova në mesin e të plagosurve në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Epoka e Re

Një vajzë shqiptare nga Kosova është një nga dy të plagosurit në shkollën “Viertola” në Finlandë. Në lidhje me ngjarjen tragjike që ndodhi sot në qytetin Vanta, respektivisht shkollën ‘Viertola’, ku u...

Një vajzë nga Kosova është plagosur në sulmin që ndodhi në Finlandë

para 2 jave - Shqip

Ministria e Punëve të Jashtme ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë shqiptare nga Kosova. Siç thuhet, përmes ambasadës së Kosovës në Stokholm...

Një vajzë nga Kosova plagoset në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Dukagjini

Si pasojë e një sulmi me armë zjarri, një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur në një shkollë në qytetin Vanta, në Finlandë. Ne mesin e të plagosurve është një një vajzë shqiptare nga Kosova...

Një vajzë nga Kosova e plagosur në sulmin e armatosur në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Gazeta10

Një fëmijë ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë, si pasojë e të shtënave në një shkollë në Finlandë. Ministria e Punëve të Jashtme, ka njoftuar se në mesin e të plagosurve është edhe një vajzë...

3 nxënës janë plagosur në Finlandë pas të shtënave në një shkollë jashtë Helsinkit

para 2 jave - Bota Sot

Tre nxënës 12-vjeçarë u plagosën nga të shtënat në një shkollë në Finlandën jugore të martën, sipas autoriteteve në vendin nordik. Policia tha në një deklaratë se një i dyshuar, gjithashtu 12 vjeç, u arrestua...

Sulmi me armë në shkollën në Finlandë, mes të plagosurve një nxënëse shqiptare

para 2 jave - Dosja.al

KOSOVË - Ministria e Punëve të Jashtme ka konfirmuar se në mesin e të plagosurve nga sulmi në Finlandë në një shkollë është edhe një vajzë shqiptare nga Kosova. Në njoftim bëhet e ditur se Ministria, përmes...

Vdes një nga fëmijët që u plagos nga 12-vjeçari në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Reporteri

Policia organizoi një konferencë për shtyp për të shtënat në shkollën Viertola në Vantaa mëngjesin e së martës, përcjell Reporteri.net. Sipas policisë , një nga fëmijet ka vdekur menjëherë, ndërsa dy viktima...

Sulm në një shkollë fillore në Finlandë, 12-vjeçari qëllon me armë zjarri 3 fëmijë

para 2 jave - Aktuale

Një sulm në një shkollë fillore tronditi mëngjesin e sotëm Finlandën. 3 fëmijë të moshës 12-vjeç janë plagosur si pasojë e shtënave me armë në një shkollë në qytetin finlandez Vantaa. I dyshuari gjithashtu...

Të shtëna në Finlandë, një 12-vjeçar dyshohet se plagosi tre moshatarë në shkollë

para 2 jave - Kallxo

Tre fëmijë të moshës 12- vjeçare janë plagosur nga të shtënat në një shkollë në qytetin finlandez Vantaa, më 01.04.2024. Një i dyshuar është arrestuar, për të cilin policia njofton se është 12- vjeçar,...

Të shtënat në shkollë në Finlandë: një i vdekur, dy të plagosur – arrestohet një 12-vjeçar

para 2 jave - Klan Kosova

Një fëmijë u vra dhe dy të tjerë u plagosën rëndë nga të shtënat në një shkollë jashtë kryeqytetit finlandez të martën, tha policia, ndërsa një nxënës 12-vjeçar i dyshuar për sulmin u arrestua. Arrestimi...

Sulm në një shkollë fillore në Finlandë, ndalohet autori 12 vjeç!

para 2 jave - Top Channel

Një sulm në një shkollë fillore tronditi mëngjesin e sotëm qetësinë e Finlandës. Tre të mitur mbetën të plagosur nga të shtënat në Vantaa, një qytet, vetëm pak kilometra të veri të Helsinki. Ata kanë të...

Sulm në një shkollë fillore në Finlandë, 12-vjeçari qëllon me armë zjarri 3 fëmijë

para 2 jave - Opinion

Një sulm në një shkollë fillore tronditi mëngjesin e sotëm Finlandën. 3 fëmijë të moshës 12-vjeç janë plagosur si pasojë e shtënave me armë në një shkollë në qytetin finlandez Vantaa. I dyshuari gjithashtu...

Sulm në një shkollë fillore në Finlandë, ndalohet autori 12 vjeç!

para 2 jave - Alsat-M

Nxënësit në këtë shkollë janë të moshave nga 7 deri në 15 vjeç. Finlanda pati dy episode të rënda të shtënash masive në shkolla brenda pak muajsh në 2007 dhe 2008, cka nxiti asokohe ashpërsimin e ligjeve...

Vdes një nga fëmijët që u plagos në sulmin në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Gazeta Express

Tre fëmijë janë plagosur në një shkollë të martën në Finlandë. Reuters raporton se njëri prej fëmijëve tashmë ka vdekur. Lexo Edhe: Lidhur me rastin është arrestuar një 12 vjeçar në cilësinë e të dyshuarit....

Vdes një nga fëmijët që u plagos në sulmin në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Ora news

Tre fëmijë janë plagosur në një shkollë të martën në Finlandë. Reuters raporton se njëri prej fëmijëve tashmë ka vdekur. Lidhur me rastin është arrestuar një 12 vjeçar në cilësinë e të dyshuarit. Sulmi...

Të shtëna me armë në një shkollë në Finlandë: 12 vjeçari vret shokun e plagos 2 të tjerë

para 2 jave - Gazeta Tema

Një fëmijë ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë nga të shtënat në një shkollë në Finlandë. Sipas raportimeve të para të tre viktimat ishin 12 vjeç dhe se një i dyshuar, po ashtu 12 vjeç, ishte...

Vdes një nga fëmijët që u plagos në sulmin në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Syri

Tre fëmijë janë plagosur në një shkollë të martën në Finlandë. Reuters raporton se njëri prej fëmijëve tashmë ka vdekur. Lidhur me rastin është arrestuar një 12 vjeçar në cilësinë e të dyshuarit. Sulmi...

Momenti i arrestimit të 12-vjeçarit që plagosi tre nxënës në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Reporteri

Një 12-vjeçar ka plagosur sot tre nxënës të një shkolle në Finlandë, shkruan Reporteri.net. Fillimisht u raportua se i dyshuari ishte 13 vjeçar, por policia më pas ka konfirmuar se si i dyshuari poashtu...

Tre fëmijë të plagosur gjatë një sulmi në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Portalb

Tre fëmijë të moshës 12-vjeçare janë plagosur gjatë një sulmi me armë zjarri në një shkollë fillore në Finlandë të martën, njoftoi Policia finlandeze, transmeton REL . I dyshuari, një i mitur po ashtu,...

Një nxënës i vrarë dhe dy të plagosur në një sulm në Finlandë

para 2 jave - Zëri i Amerikës

Një nxënës 12 vjeçar hapi zjarr në një shkollë të mesme në Finlandën jugore, duke vrarë të paktën një nxënës dhe duke plagosur dy të tjerë. Policia tha se i dyshuari u arrestua pas sulmit. Policia e armatosur...

Sulm në një shkollë fillore në Finlandë, ndalohet autori 12 vjeç

para 2 jave - Ora news

Një sulm në një shkollë fillore tronditi mëngjesin e sotëm qetësinë e Finlandës. Tre të mitur mbetën të plagosur nga të shtënat në Vantaa, një qytet, vetëm pak kilometra të veri të Helsinki. Ata kanë të...

TMERR në shkollën fillore! Adoleshenti qëllon me armë drejt nxënësve, vdes 12-vjeçari

para 2 jave - Gazeta Shqip

Një sulm me armë në një shkollë 9-vjeçare ka tronditur ditën e sotme Finlandën, teksa një i mitur ka ndërruar jetë. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në qytetin Vartaa, pak metra larg kryeqytetit Helsinki,...

Vdes një nga fëmijët që u plagos në sulmin në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Indeks online

Tre fëmijë janë plagosur në një shkollë të martën në Finlandë. Reuters raporton se njëri prej fëmijëve tashmë ka vdekur. Lidhur me rastin është arrestuar një 12 vjeçar në cilësinë e të dyshuarit. Sulmi...

Të shtënat me armë në Finlandë, vdes 12-vjeçari, autori një bashkëmoshatar

para 2 jave - Vizion Plus

Një fëmijë ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë nga të shtënat në një shkollë në Finlandë, thotë policia. Ata thanë më herët se të tre viktimat ishin 12 vjeç dhe se një i dyshuar, po ashtu 12...

Tre fëmijë të plagosur nga të shtënat në një shkollë fillore në Finlandë

para 2 jave - Lajm

Tre fëmijë raportohet të jenë plagosur nga të shtënat në një shkollë fillore në Finlandë. Sipas mediave të huaja, ngjarja ka ndodhur herët të martën, dhe një i dyshuar, i cili ishte gjithashtu i mitur,...

Tre nxënës të plagosur nga të shtënat në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - RTK

Të shtëna armësh kanë ndodhur mëngjesin e sotëm në një shkollë në Finlandë, ku janë plagosur tre nxënës. Policia ka arrestuar të dyshuarin por nuk ka dhënë detaje tjera. Tre të mitur, rreth moshës 12 vjeçe,...

Të shtëna në Finlandë, një 13- vjeçar dyshohet se plagosi tre moshatarë në shkollë

para 2 jave - Kallxo

Tre fëmijë të moshës 13- vjeçare janë plagosur nga të shtënat në një shkollë në qytetin finlandez Vantaa, më 01.04.2024. Një i dyshuar është arrestuar, për të cilin policia njofton se është 13- vjeçar,...

13-vjeçari plagos tre fëmijë në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Reporteri

Tre fëmijë të moshës 13-vjeçare janë plagosur gjatë të shtënave në një shkollë të qytetit Vantaa në Finlandë, raporton BBC. Policia ka njoftuar se incidenti në shkollën Viertola ka ndodhur para orës 9...

Plagosen tre fëmijë në një shkollë finlandeze, dorasi dyshohet të jetë bashkëmoshatar i tyre

para 2 jave - RTV 21

Tre fëmijë të moshës 13 vjeç janë plagosur nga të shtëna në një shkollë në qytetin finlandez Vantaa, thotë policia. Policia thotë se ata iu përgjigjën incidentit në shkollën Viertola para orës 09:00 të...

Të shtënat në shkollë në Finlandë: një i vdekur, dy të plagosur – arrestohet një 12-vjeçar

para 2 jave - Tetova Sot

Oficerët e policisë operojnë në shkollën gjithëpërfshirëse Viertola në Vantaa, Finlandë, më 2 prill 2024. Tre të mitur u plagosën nga të shtënat në shkollë të martën në mëngjes. Është arrestuar një i dyshuar,...

Tre fëmijë plagosen në një sulm në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Gazeta Express

Tre fëmijë janë plagosur nga një sulm me armë në një shkollë fillore në Finlandë të martën, njoftoi Policia finlandeze. I dyshuari, një i mitur po ashtu, u arrestua nga policia. Lexo Edhe: Të plagosurit...

Të shtëna me armë zjarri në një shkollë fillore në Finlandë, disa të plagosur

para 2 jave - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në një shkollë fillore në Finlandë, ku si pasojë e të shtënave janë plagosur 3 fëmijë, raporton Reuters . Një i dyshuar, i cili po ashtu mësohet se është...

Policia konfirmon numrin e nxënësve të lënduar në shkollën në Finlandë

para 2 jave - Klan Kosova

Tre fëmijë kanë pësuar lëndime pas të shtënave të armëve në shkollën fillore në Vantaa të Finlandës. Përveç numrit të nxënësve të lënduar, policia ka konfirmuar se i dyshuari i arrestuar është gjithashtu...

Disa të lënduar nga të shtënat në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - OraInfo

Një incident me të shtëna armësh është raportuar në një shkollë në Vantaa të Finlandës, ka njoftuar policia finlandeze përmes një njoftimi. Numri i të lënduarve deri më tani nuk dihet, raporton RTE, transmeton...

Sulm i armatosur në një shkollë në Finlandë, raportohet për të plagosur

para 2 jave - Anadolu Agency

Ankara Shumë persona kanë mbetur të plagosur nga sulmi i armatosur në një shkollë në qytetin Vantaa të Finlandës, transmeton Anadolu. Sipas BBC, policia finlandeze dha një deklaratë në lidhje me sulmin...

Të shtëna me armë zjarri në një shkollë fillore në Finlandë, plagosen tre n...

para 2 jave - BalkanWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në një shkollë fillore në Finlandë, ku si pasojë e të shtënave janë plagosur 3 fëmijë. Një i dyshuar, i cili po ashtu mësohet se është i mitur, është arrestuar....

Policia konfirmon numrin e nxënësve të lënduar në shkollën në Finlandë

para 2 jave - GazetaBlic

Tre fëmijë kanë pësuar lëndime pas të shtënave të armëve në shkollën fillore në Vantaa të Finlandës. Përveç numrit të nxënësve të lënduar, policia ka konfirmuar se i dyshuari i arrestuar është gjithashtu...

Sulmi me armë në një shkollë në Finlandë, ndërron jetë një fëmijë, arrestohet i dyshuari

para 2 jave - Dosja.al

FINLANDA- Një fëmijë ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur seriozisht, si pasojë e të shtënave në një shkollë në Finlandë, ka thënë policia. Sipas zytarëve policorë, tri viktimat janë të moshës 12-vjeçare,...

Finlandë/ 12-vjeçari qëllon me armë brenda në shkollë, vret shokun e plagos 2 të tjerë

para 2 jave - FaxWeb

Policia finlandeze arrestoi një student 12-vjeçar të martën pasi qëlloi për vdekje një shok klase dhe plagosi rëndë dy të tjerë, gjithashtu 12 vjeç, në një shkollë në Vantaa, në verilindje të kryeqytetit,...

Disa të lënduar nga të shtënat në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Klan Kosova

Një incident me të shtëna armësh është raportuar në një shkollë në Vantaa të Finlandës, ka njoftuar policia finlandeze përmes një njoftimi. Numri i të lënduarve deri më tani nuk dihet, raporton RTE, transmeton...

Disa të lënduar nga të shtënat në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Bota Sot

Një incident me të shtëna armësh është raportuar në një shkollë në Vantaa të Finlandës, ka njoftuar policia finlandeze përmes një njoftimi. Numri i të lënduarve deri më tani nuk dihet, raporton RTE. Sipas...

Të shtëna me armë zjarri në një shkollë në Finlandë, disa të plagosur

para 2 jave - Ora news

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë në Finlandë, ku disa persona kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri. Sipas mediave të huaja, bëhet me dije se Policia u thirr për incidentin...

Disa të lënduar nga të shtënat në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Indeks online

Një incident me të shtëna armësh është raportuar në një shkollë në Vantaa të Finlandës, ka njoftuar policia finlandeze përmes një njoftimi. Numri i të lënduarve deri më tani nuk dihet, raporton RTE. Sipas...

Disa të lënduar nga të shtënat në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Zeri

Një incident me të shtëna armësh është raportuar në një shkollë në Vantaa të Finlandës, ka njoftuar policia finlandeze përmes një njoftimi. Numri i të lënduarve deri më tani nuk dihet, raporton RTE. Sipas...

Të shtënat në shkollë në Finlandë: Një i vdekur, dy të plagosur – arrestohet një 12-vjeçar

para 2 jave - Top24

Një fëmijë u vra dhe dy të tjerë u plagosën rëndë nga të shtënat në një shkollë jashtë kryeqytetit finlandez të martën, tha policia, ndërsa një nxënës 12-vjeçar i dyshuar për sulmin u arrestua. Arrestimi...

Vdes një 12 vjeçar pas sulmit me armë zjarri në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Pressonline

Një fëmijë ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë nga të shtënat në një shkollë në Finlandë. Policia tha se të tre viktimat ishin 12 vjeç dhe se një i dyshuar, gjithashtu i moshës 12 vjeç, kishte...

Të shtëna me armë zjarri në një shkollë fillore në Finlandë, raportohet për disa të plagosur

para 2 jave - Panorama

Disa persona janë plagosur nga të shtënat me armë zjarrinë një shkollë në Finlandë, thotë policia. Policia u thirr për incidentin në shkollën fillore Viertola në Vantaa në orën 09:08 të mëngjesit, ndërsa...

Të shtëna me armë në një shkollë në Finlandë, tre të plagosur

para 2 jave - Vizion Plus

Tre persona u plagosën në Finlandë nga të shtënat me armë zjarri në një shkollë në qytetin Vanda, tha në një deklaratë policia finlandeze, e cila më vonë njoftoi se i dyshuari si sulmues ishte arrestuar....

Të shtëna me armë zjarri në një shkollë në Finlandë, disa të plagosur

para 2 jave - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë në Finlandë, ku disa persona kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri. Sipas mediave të huaja, bëhet me dije se Policia u thirr për incidentin...

Vdes një 12 vjeçar pas sulmit me armë zjarri në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Dukagjini

Një fëmijë ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë nga të shtënat në një shkollë në Finlandë. Policia tha se të tre viktimat ishin 12 vjeç dhe se një i dyshuar, gjithashtu i moshës 12 vjeç, kishte...

Të shtënat në shkollë në Finlandë: Një i vdekur, dy të plagosur – arrestohet një 12-vjeçar

para 2 jave - Klan Macedonia

Një fëmijë u vra dhe dy të tjerë u plagosën rëndë nga të shtënat në një shkollë jashtë kryeqytetit finlandez të martën, tha policia, ndërsa një nxënës 12-vjeçar i dyshuar për sulmin u arrestua. Arrestimi...

Vdes një nga fëmijët që u plagos në sulmin në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Gazeta10

Tre fëmijë janë plagosur në një shkollë të martën në Finlandë. Reuters raporton se njëri prej fëmijëve tashmë ka vdekur. Lidhur me rastin është arrestuar një 12 vjeçar në cilësinë e të dyshuarit. Sulmi...

Sulm i armatosur në një shkollë në Finlandë, raportohet për të plagosur

para 2 jave - Shenja

Shumë persona kanë mbetur të plagosur nga sulmi i armatosur në një shkollë në qytetin Vantaa të Finlandës, transmeton Anadolu. Sipas BBC, policia finlandeze dha një deklaratë në lidhje me sulmin e armatosur...

Tre fëmijë plagosen në një sulm në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Lexo

Tre fëmijë janë plagosur si pasojë e një sulmi me armë në një shkollë fillore në Finlandë të martën, njoftoi Policia finlandeze. I dyshuari, një i mitur po ashtu, u arrestua nga policia. Të plagosurit...

Të shtëna me armë zjarri në një shkollë fillore në Finlandë, plagosen tre nxënës

para 2 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në një shkollë fillore në Finlandë, ku si pasojë e të shtënave janë plagosur 3 fëmijë. Një i dyshuar,...

Sulm në një shkollë fillore në Finlandë, ndalohet autori 12 vjeç!

para 2 jave - TvNews

Një sulm në një shkollë fillore tronditi mëngjesin e sotëm qetësinë e Finlandës. Tre të mitur mbetën të plagosur nga të shtënat në Vantaa, një qytet, vetëm pak kilometra të veri të Helsinki. Ata kanë të...

Të shtëna me armë zjarri në një shkollë në Finlandë, disa të plagosur

para 2 jave - Infokusi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë në Finlandë, ku disa persona kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri. Sipas mediave të huaja, bëhet me dije se Policia u thirr për incidentin...

Vdes njëri nga fëmijët që u plagos prej bashkëmoshatarit në Finlandë

para 2 jave - Periskopi

Vdes njëri nga fëmijët që u plagos prej bashkëmoshatarit në Finlandë 02 Apr, 12:33 Ka vdekur njëri nga tre fëmijët e plagosur në shkollën në Finlandë, raporton Reuters. Sipas raportimit paraprak, tre 12-vjeçarë...

Disa të lënduar nga të shtënat në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Tetova Sot

Një incident me të shtëna armësh është raportuar në një shkollë në Vantaa të Finlandës, ka njoftuar policia finlandeze përmes një njoftimi. Numri i të lënduarve deri më tani nuk dihet, raporton RTE, transmeton...

Sulm i armatosur në një shkollë në Finlandë, raportohet për të plagosur

para 2 jave - Fakti Ditor

Shumë persona kanë mbetur të plagosur nga sulmi i armatosur në një shkollë në qytetin Vantaa të Finlandës, transmeton Anadolu. Sipas BBC, policia finlandeze dha një deklaratë në lidhje me sulmin e armatosur...

Finlandë, sulm i armatosur në një shkollë, raportohet për të plagosur

para 2 jave - TRT Balkan

Shumë persona kanë mbetur të plagosur nga sulmi i armatosur në një shkollë në qytetin Vantaa të Finlandës. Sipas BBC, policia finlandeze dha një deklaratë në lidhje me sulmin e armatosur që ndodhi në shkollën...

Tre fëmijë plagosen në një sulm në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Epoka e Re

Tre fëmijë janë plagosur si pasojë e një sulmi me armë në një shkollë fillore në Finlandë të martën, njoftoi Policia finlandeze. I dyshuari, një i mitur po ashtu, u arrestua nga policia. Të plagosurit...

Sulm në një shkollë në Finlandë, plagosen 3 fëmijë

para 2 jave - Dosja.al

FINLANDA- Tre fëmijë janë plagosur si pasojë e një sulmi me armë në një shkollë fillore në Finlandë të martën, njoftoi Policia finlandeze. I dyshuari, një i mitur po ashtu, u arrestua nga policia. Të plagosurit...

Tre fëmijë plagosen nga një sulm në një shkollë në Finlandë, arrestohet një i mitur

para 2 jave - Euronews

Tre fëmijë janë plagosur si pasojë e një sulmi me armë në një shkollë fillore në Finlandë të martën, njoftoi Policia finlandeze. I dyshuari, një i mitur po ashtu, u arrestua nga policia. Të plagosurit...

13 vjeçari plagosë 3 bashkëmoshatarë në shkollë në Finlandë

para 2 jave - Alfax

Tre fëmijë 13 vjeç u plagosën në të shtënat e një bashkëmoshatari të tyre në një shkollë në qytetin finlandez Vantaa pranë Helsinkit. Policia ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur pak para orës 9 të mëngjesit...

Tre fëmijë plagosen në një sulm në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - ATV Live

Tre fëmijë janë plagosur si pasojë e një sulmi me armë në një shkollë fillore në Finlandë të martën, njoftoi Policia finlandeze. I dyshuari, një i mitur po ashtu, u arrestua nga policia. Të plagosurit...

Tre fëmijë të plagosur nga të shtënat në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Dukagjini

Tre fëmijë të moshës 13 vjeç janë plagosur nga të shtëna me armë zjarri në një shkollë në qytetin finlandez Vantaa. Policia thotë se ata iu përgjigjën incidentit në shkollën Viertola para orës 09:00 të...

Disa të lënduar nga të shtënat në një shkollë në Finlandë

para 2 jave - Ekonomia Online

Një incident me të shtëna armësh është raportuar në një shkollë në Vantaa të Finlandës, ka njoftuar policia finlandeze përmes një njoftimi. Numri i të lënduarve deri më tani nuk dihet, raporton RTE. Sipas...

Të shtëna me armë zjarri në një shkollë në Finlandë, disa të plagosur

para 2 jave - Euronews

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë në Finlandë, ku disa persona kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri. Sipas mediave të huaja , bëhet me dije se Policia u thirr për incidentin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK