Stamboll, 29 të vdekur nga zjarri në një klub nate që po restaurohej

para 3 jave - Gazeta Express

Një zjarr përfshiu një klub nate në Stamboll të martën gjatë punimeve për restaurimin e tij, duke bllokuar punonjësit e klubit dhe kontraktorët që punonin. Njoftohet për të paktën 29 të vdekur. Disa individë,...

Stamboll, 29 të vdekur nga zjarri në një klub nate që po restaurohej

para 3 jave - Zëri i Amerikës

Një zjarr përfshiu një klub nate në Stamboll të martën gjatë punimeve për restaurimin e tij, duke bllokuar punonjësit e klubit dhe kontraktorët që punonin. Njoftohet për të paktën 29 të vdekur. Disa individë,...

VIDEO/ Zjarr në një klub nate, të paktën 15 viktima

para 3 jave - Ora news

Të paktën 15 persona kanë humbur jetën pas një zjarri që shpërtheu në një klub në Stamboll, ndërsa 8 të tjerë janë plagosur rëndë. Siç raportojnë mediat turke, zjarri ka rënë në katin e parë të një pallati...

Të paktën 29 persona të vdekur nga zjarri në një klub nate në Stamboll

para 3 jave - Portalb

Të paktën 29 persona kanë vdekur si pasojë e shpërthimit të një zjarri në një klub të natës në qendër të Stambollit, sa kanë qenë duke u kryer renovime në objekt gjatë ditës, ka thënë Zyra e Guvernatorit...

Zjarr në një klub nate në Stamboll, të paktën 15 viktima

para 3 jave - Gazeta Shqip

Të paktën 15 persona kanë humbur jetën pas një zjarri që shpërtheu në një klub në Stamboll, ndërsa 8 të tjerë janë plagosur rëndë. Siç raportojnë mediat turke, zjarri ka rënë në katin e parë të një pallati...

Të paktën 27 persona të vdekur nga zjarri në një klub nate në Stamboll

para 3 jave - Flaka

Të paktën 27 persona kanë vdekur si pasojë e shpërthimit të një zjarri në një klub të natës në qendër të Stambollit, sa kanë qenë duke u kryer renovime në objekt gjatë ditës, ka thënë Zyra e Guvernatorit...

Zjarr në klub nate në Stamboll, 29 të vdekur

para 3 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Të paktën 29 persona kanë humbur jetën dhe një është plagosur nga një zjarr që ra në një klub nate në Turqi. Ngjarja ra në klubin “Masquerade”...

Zjarr në klubin e natës në Turqi, 29 viktima, dhjetër të tjerë të plagosur

para 3 jave - NOA

Një zjarr i madh ka përfshirë një klub nate në Stamboll të Turqisë. Bëhet me dije nga burimet për media se deri më tani ka shkuar në 29 numri i viktimave ndërsa dhjetëra të tjerë janë plagosur. Zjarri...

Të paktën 29 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një klub nate në Turqi

para 3 jave - RTK

Dhjetëra persona kanë humbur jetën dhe një është plagosur nga zjarri në një klub nate në Turqi. Klubi Masquerade, në bodrumin e një ndërtese të lartë në Stamboll, ishte mbyllur dhe po rinovohej gjatë ditës,...

Të paktën 27 persona të vdekur nga zjarri në një klub nate në Stamboll

para 3 jave - NOA

Të paktën 27 persona kanë vdekur si pasojë e shpërthimit të një zjarri në një klub të natës në qendër të Stambollit, sa kanë qenë duke u kryer renovime në objekt gjatë ditës, ka thënë Zyra e Guvernatorit...

Zjarri në klubin e natës në Turqi, shkon në 29 numri i viktimave, dhjetër të tjerë të plagosur

para 3 jave - Gazeta Shqip

Një zjarr i madh ka përfshirë një klub nate në Stamboll të Turqisë. Bëhet me dije nga burimet për media se deri më tani ka shkuar në 29 numri i viktimave ndërsa dhjetëra të tjerë janë plagosur. Zjarri...

Të paktën 29 persona të vdekur nga zjarri në një klub nate në Stamboll

para 3 jave - RTV 21

Të paktën 29 persona kanë vdekur si pasojë e shpërthimit të një zjarri në një klub të natës në qendër të Stambollit, sa kanë qenë duke u kryer renovime në objekt gjatë ditës, ka thënë Zyra e Guvernatorit...

Të paktën 29 persona të vdekur nga zjarri në një klub nate në Stamboll

para 3 jave - Kallxo

Të paktën 29 persona kanë vdekur si pasojë e shpërthimit të një zjarri në një klub të natës në qendër të Stambollit, sa kanë qenë duke u kryer renovime në objekt gjatë ditës, ka thënë Zyra e Guvernatorit...

Të paktën 27 persona të vdekur nga zjarri në një klub nate në Stamboll

para 3 jave - Lajm

Të paktën 27 persona kanë vdekur si pasojë e shpërthimit të një zjarri në një klub të natës në qendër të Stambollit, sa kanë qenë duke u kryer renovime në objekt gjatë ditës, ka thënë Zyra e Guvernatorit...

Zjarr në një klub nate në Turqi, numri i të vdekurve shkon në 29

para 3 jave - Indeks online

Ka shkuar në 29 numri i personave të vdekur nga një zjarr, i cili ka filluar gjatë punimeve të restaurimit në një klub nate në Stamboll të Turqisë. Bëhet e ditur se përveç të vdekurve, tetë persona të...

Tragjedi në Turqi, 29 persona humbin jetën si pasojë e zjarrit në një klub nate

para 3 jave - Syri.net Kosova

Të paktën 29 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një klub nate në Turqi. Klubi, në bodrumin e një ndërtese të lartë në Stamboll, u mbyll dhe po rinovohej gjatë ditës. Duke folur për mediat, guvernatori...

Bie zjarr në klubin e natës në Stamboll, së paku 29 të vdekur

para 3 jave - BalkanWeb

Të paktën 29 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një klub nate në Turqi. Klubi Masquerade, në bodrumin e një ndërtese të lartë në Stamboll, u mbyll dhe po rinovohej gjatë ditës. Zjarri shpërtheu pak...

Të paktën 27 persona të vdekur nga zjarri në një klub nate në Stamboll

para 3 jave - Gazeta Express

Të paktën 27 persona kanë vdekur si pasojë e shpërthimit të një zjarri në një klub të natës në qendër të Stambollit, sa kanë qenë duke u kryer renovime në objekt gjatë ditës, ka thënë Zyra e Guvernatorit...

Zjarr në një klub nate në Stamboll, 29 të vdekur

para 3 jave - Gazeta Express

Të paktën 29 persona kanë humbur jetën në një zjarr që shpërtheu në një klub nate në Stamboll. Klubi i mbyllur për punime rinovimi ndodhet në katin e parë të një pallati 16-katësh në lagjen Besiktas, në...

Të paktën 27 persona të vdekur nga zjarri në një klub nate në Stamboll

para 3 jave - Bota Sot

Të paktën 27 persona kanë vdekur si pasojë e shpërthimit të një zjarri në një klub të natës në qendër të Stambollit, sa kanë qenë duke u kryer renovime në objekt gjatë ditës, ka thënë Zyra e Guvernatorit...

VIDEO/ Rritet bilanci i viktimave nga zjarri në Stamboll, shkon në 29 numri i të vdekurve

para 3 jave - Albeu

Një zjarr që u përhap në katin e parë të një ndërtese 16-katëshe në lagjen Besiktas në qendër të Stambollit ka shkaktuar deri më tani në 29 viktima dhe 3 të plagosur rëndë. Megjithate, autorietet kanë...

Tragjedi në Stamboll/ 29 persona të vdekur nga shpërthimi i zjarrit në një klub nate (PAMJET)

para 3 jave - Panorama

Të paktën 29 persona kanë vdekur si pasojë e shpërthimit të një zjarri në një klub nate në qendër të Stambollit. Sipas mediave në Turqi shpërthimi ka ndodhur meditën e sotme (2 prill ) ndërkohë që kanë...

FOTOT/ Zjarr në një ndërtesë në Stamboll, 16 të vdekur dhe 8 të lënduar

para 3 jave - Gazeta Tema

Të paktën 16 persona humbën jetën dhe 8 të tjerë mbetën të lënduar pasi një ndërtesë banimi u përfshi nga flakët këtë të martë në Stamboll të Turqisë. Lajmi është konfirmuar nga guvernatori i qytetit,...

Të paktën 27 persona të vdekur nga zjarri në një klub nate në Stamboll

para 3 jave - Zeri

Të paktën 27 persona kanë vdekur si pasojë e shpërthimit të një zjarri në një klub të natës në qendër të Stambollit, sa kanë qenë duke u kryer renovime në objekt gjatë ditës, ka thënë Zyra e Guvernatorit...

VIDEO/ Panik në Stamboll, rritet bilanci i viktimave nga zjarri, shkon në 29 numri i të vdekurve

para 3 jave - Vizion Plus

Rritet bilanci i viktimave nga zjarri katastrofik që shpërtheu sot në katin e parë të një pallati 16-katësh në Sisli të Stambollit. Sipas informacioneve të përditësuara, numri i të vdekurve ka shkuar në...

Punimet në klubin e natës i marrin jetën 27 personave në Stamboll! Disa të tjerë të plagosur rëndë

para 3 jave - Syri

Të paktën 27 persona kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri gjatë punimeve për riparimin e një klubi nate në Stamboll. Sipas mediave vendase, që citojnë zyrën e guvernatorit të Stambollit, tetë persona...

Tragjedi në Turqi, 29 persona humbin jetën si pasojë e zjarrit në një klub nate

para 3 jave - Syri

Të paktën 29 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një klub nate në Turqi. Klubi, në bodrumin e një ndërtese të lartë në Stamboll, u mbyll dhe po rinovohej gjatë ditës. Duke folur për mediat, guvernatori...

Punimet në klubin e natës i marrin jetën 27 personave në Stamboll! Disa të tjerë të plagosur rëndë

para 3 jave - Opinion

Të paktën 27 persona kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri gjatë punimeve për riparimin e një klubi nate në Stamboll. Sipas mediave vendase, që citojnë zyrën e guvernatorit të Stambollit, tetë persona...

Zjarr në një klub nate në Stamboll, 29 të vdekur (VIDEO)

para 3 jave - Tetova Sot

Të paktën 29 persona kanë humbur jetën në një zjarr që shpërtheu në një klub nate në Stamboll. Klubi i mbyllur për punime rinovimi ndodhet në katin e parë të një pallati 16-katësh në lagjen Besiktas, në...

Tragjike: Dhjetra të vdekur në një klub nate në Stamboll

para 3 jave - Periskopi

Tragjike: Dhjetra të vdekur në një klub nate në Stamboll 02 Apr, 19:11 Të paktën 29 persona kanë humbur jetën në një zjarr që shpërtheu në një klub nate në Stamboll. Klubi i mbyllur për punime rinovimi...

Punimet në klubin e natës i marrin jetën 27 personave në Stamboll! Disa të tjerë të plagosur rëndë

para 3 jave - Top Channel

Të paktën 27 persona kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri gjatë punimeve për riparimin e një klubi nate në Stamboll. Sipas mediave vendase, që citojnë zyrën e guvernatorit të Stambollit, tetë persona...

25 vdekur nga zjarri në një klub nate në Stamboll

para 3 jave - Reporteri

Të paktën 25 persona kanë vdekur dhe disa të tjerë janë lënduar nga zjarri që ka përfshirë një klub nate, i cili ishte duke u rinovuar, raporton agjencia e lajmeve “Associated Press”. Autoritetet turke...

Zjarr në një klub të natës në Stamboll, raportohet për 27 të vdekur

para 3 jave - Klan Kosova

27 persona raportohet të kenë vdekur si pasojë i një zjarri në klub të natës në Stamboll të Turqisë. Dyshohet se zjarri u shkaktua gjatë punimeve për riparimin e këtij klubi. Siç njoftuan mediat shtetërore,...

Shkon në 29 numri i të v*ekurve nga zj*rri në një klub nate në Turqi

para 3 jave - Infokusi

Ka shkuar në 29 numri i personave të vdekur nga një zjarr i cili ka filluar gjatë punimeve të restaurimit në një klub nate në Stamboll të Turqisë. Bëhet e ditur se përveç të vdekurve, tetë persona të tjerë...

Të paktën 29 persona të vdekur nga zjarri në një klub nate në Stamboll

para 3 jave - FaxWeb

Të paktën 29 persona kanë vdekur si pasojë e shpërthimit të një zjarri në një klub të natës në qendër të Stambollit, sa kanë qenë duke u kryer renovime në objekt gjatë ditës, ka thënë Zyra e Guvernatorit...

E rëndë në Stamboll/ Përfshihet nga flakët kati i parë i një pallati, 12 të vdekur

para 3 jave - Albeu

Një zjarr shpërtheu në katin e parë të një pallati 16-katësh në Sisli të Stambollit, ku humbën jetën 12 persona dhe 11 morën lëndime, shtatë prej të cilëve janë në gjendje të rëndë. Në vendngjarje kanë...

Türkiye, 25 persona humbën jetën nga zjarri në Istanbul

para 3 jave - Anadolu Agency

Istanbul Prefektura e Istanbulit njoftoi se 25 persona kanë humbur jetën dhe 3 të tjerë u plagosën, nga zjarri që shpërtheu në një qendër argëtimi në rinovim, në një ndërtesë 16-katëshe në rajonin Beşiktaş,...

Zjarr në një ndërtesë në Stamboll, 16 të vdekur dhe 8 të lënduar (FOTO)

para 3 jave - Tetova Sot

Të paktën 16 persona humbën jetën dhe 8 të tjerë mbetën të lënduar pasi një ndërtesë banimi u përfshi nga flakët këtë të martë në Stamboll të Turqisë. Lajmi është konfirmuar nga guvernatori i qytetit,...

Të paktën 25 të vdekur nga një zjarr në një klub nate në Stamboll – pamje nga vendi i ngjarjes

para 3 jave - Telegrafi

Autoritetet e Stambollit njoftuan të martën se të paktën 25 persona humbën jetën në një zjarr që shpërtheu në një klub nate nën një ndërtesë 16-katëshe në Beşiktaş. Përveç tyre, bëhet e ditur se nga zjarrin...

Tragjedia/ Zjarr në një klub nate, raportohet për 25 të vdekur dhe disa të plagosur

para 3 jave - Java News

Të paktën 25 persona humbën jetën në një zjarr që shpërtheu në një klub nate në një ndërtesë 16-katëshe në Beşiktaş, ndërsa 8 persona mbetën të plagosur. Sipas mediave të vendit , shtatë prej tyre janë...

Tragjedi në Stamboll: Zjarri në klubin e natës shkakton humbjen e jetës së 29 personave

para 3 jave - Klan Macedonia

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qendrën e Stambollit, ku një zjarr i madh ka përfshirë një klub nate të njohur që ishte në procesin e rinovimit. Ngjarja e kobshme ka rezultuar në humbjen e jetës së 29...

Tragjedi në Stamboll, zjarr në katin e parë të një pallati, 12 të vdekur

para 3 jave - Ora news

Një zjarr shpërtheu në katin e parë të një pallati 16-katësh në Sisli të Stambollit, ku humbën jetën 12 persona dhe 11 morën lëndime, shtatë prej të cilëve janë në gjendje të rëndë. Në vendngjarje kanë...

15 të vdekur nga zjarri në Stamboll

para 3 jave - Indeks online

Pesëmbdhjetë persona mbetën të vdekur dhe tetë të plagosur, në një klub nate që u përfshi nga zjarri. Në qytetin e Stambollit, disa persona po riparonin klubin e natës. Pesëmbëdhjetë prej tyre mbetën të...

Zjarr në një ndërtesë në Stamboll, 16 të vdekur dhe tetë të lënduar

para 3 jave - Zeri

Të paktën 16 persona humbën jetën dhe tetë të tjerë mbetën të lënduar, pasi një ndërtesë banimi u përfshi nga flakët këtë të martë në Stamboll të Turqisë. Lajmi është konfirmuar nga guvernatori i qytetit,...

15 të vdekur nga zjarri në Stamboll

para 3 jave - GazetaBlic

Në qytetin e Stambollit, disa persona po riparonin klubin e natës. Pesëmbëdhjetë prej tyre mbetën të vdekur dhe 8 të plagosur, pasi zjarri përfshiu vendin teksa po punonin brenda. “Pesëmbëdhjetë persona...

Zjarr në një klub nate në Turqi, 12 të vdekur

para 3 jave - Syri

Të paktën 12 persona humbën jetën në një zjarr që shpërtheu në një klub nate në një ndërtesë 16-katëshe në Beşiktaş, ndërsa 13 persona mbetën të plagosur. Sipas mediave të vendit, gjashtë prej tyre janë...

Türkiye, 15 persona humbën jetën nga zjarri në Istanbul

para 3 jave - Anadolu Agency

Istanbul Prefektura e Istanbulit njoftoi se 15 persona kanë humbur jetën dhe 8 të tjerë u plagosën, ku 7 prej tyre në gjendje të rëndë, nga zjarri që shpërtheu në një qendër argëtimi nën një ndërtesë 16-katëshe...

Zjarr në një klub nate në Turqi, 12 të vdekur

para 3 jave - Bota Sot

Të paktën 12 persona humbën jetën në një zjarr që shpërtheu në një klub nate në një ndërtesë 16-katëshe në Beşiktaş, ndërsa 13 persona mbetën të plagosur. Sipas mediave të vendit, gjashtë prej tyre janë...

Zjarri në klubin e natës në Turqi, shkon në 29 numri i viktimave, arrestohen menaxherët

para 3 jave - Dosja.al

TURQI - Ka shkuar në 29 numri i viktimave nga shpërthimi i zjarrit në një klub nate në Stamboll të Turqisë, ndërsa dhjetëra të tjerë janë plagosur. Zjarri shpërtheu gjatë punimeve të rinovimit në klubin...

Tragjedi në Stamboll, zjarr në katin e parë të një pallati, 12 të vdekur

para 3 jave - Vizion Plus

Një zjarr shpërtheu në katin e parë të një pallati 16-katësh në Sisli të Stambollit, ku humbën jetën 12 persona dhe 11 morën lëndime, shtatë prej të cilëve janë në gjendje të rëndë. Në vendngjarje kanë...

Të paktën 27 persona të vdekur nga zjarri në një klub nate në Stamboll

para 3 jave - Fakti Ditor

Të paktën 27 persona kanë vdekur si pasojë e shpërthimit të një zjarri në një klub të natës në qendër të Stambollit, sa kanë qenë duke u kryer renovime në objekt gjatë ditës, ka thënë Zyra e Guvernatorit...

Klubi i natës përfshihet nga flakët, të paktën 29 viktima në Stamboll

para 3 jave - Klan Macedonia

Të paktën 29 persona kanë gjetur vdekjen si pasojë e një zjarri në një klub nate në Turqi. Klubi, në bodrumin e një ndërtesë të lartë në Stamboll ishte i mbyllur dhe në të po kryheshin punime gjatë ditës....

Shkon në 29 numri i të vdekurve nga zjarri në një klub nate në Turqi

para 3 jave - Epoka e Re

Ka shkuar në 29 numri i personave të vdekur nga një zjarr i cili ka filluar gjatë punimeve të restaurimit në një klub nate në Stamboll të Turqisë. Është bërë me dije se përveç të vdekurve, tetë persona...

Zjarr në një ndërtesë në Stamboll, të paktën 29 të vdekur

para 3 jave - Pa censure

Të paktën 29 persona kanë vdekur si pasojë e një zjarri që ka shpërthyer gjatë një pune riparimi, në një klub nate në Stamboll të Turqisë, ka bërë të ditur të martën media shtetërore. Tetë persona të tjera...

Të paktën 27 persona të vdekur nga zjarri në një klub nate në Stamboll

para 3 jave - ATV Live

Të paktën 27 persona kanë vdekur si pasojë e shpërthimit të një zjarri në një klub të natës në qendër të Stambollit, sa kanë qenë duke u kryer renovime në objekt gjatë ditës, ka thënë Zyra e Guvernatorit...

Të paktën 27 persona të vdekur nga zjarri në një klub nate në Stamboll

para 3 jave - Gazeta10

Të paktën 27 persona kanë vdekur si pasojë e shpërthimit të një zjarri në një klub të natës në qendër të Stambollit, sa kanë qenë duke u kryer renovime në objekt gjatë ditës, ka thënë Zyra e Guvernatorit...

Dhjetëra viktima nga zjarri në një lokal të Istanbulit

para 3 jave - TRT Balkan

Të paktën 29 persona kanë humbur jetën në një klub nate në metropolin turk Istanbul, pas një zjarri që shpërtheu gjatë punimeve të rinovimit në lokal. Viktimat janë punëtorë të ndërtimit në klubin e natës...

Turqi, 15 persona humbën jetën nga zjarri në Istanbul

para 3 jave - Alfax

Prefektura e Istanbulit njoftoi se 15 persona kanë humbur jetën dhe 8 të tjerë u plagosën, ku 7 prej tyre në gjendje të rëndë, nga zjarri që shpërtheu në një qendër argëtimi nën një ndërtesë 16-katëshe...

Zjarr në një klub nate në Stamboll, 15 të vdekur

para 3 jave - Epoka e Re

Pesëmbëdhjetë persona kanë vdekur dhe tetë të tjerë janë lënduar nga zjarri në një klub nate në pjesën qendrore të Stambollit gjatë punës riparuese. Kështu ka bërë me dije të martën kryetari i qytetit,...

15 të vdekur nga zjarri në Stamboll

para 3 jave - Dukagjini

Në qytetin e Stambollit, disa persona po riparonin klubin e natës. Pesëmbëdhjetë prej tyre mbetën të vdekur dhe 8 të plagosur, pasi zjarri përfshiu vendin teksa po punonin brenda. “Pesëmbëdhjetë persona...

Të paktën 15 të vdekur nga zjarri në një klub nate në Stamboll

para 3 jave - Euronews

Të paktën 15 persona u vranë dhe po aq u plagosën, shtatë prej tyre në gjendje të rëndë, në një zjarr që shpërtheu në një klub nate nën një ndërtesë në Stamboll, raporton Daily Sabah. Administrata e qytetit...

Zjarr në një klub nate në Turqi, 12 të vdekur

para 3 jave - Zyrtare

Të paktën 12 persona humbën jetën në një zjarr që shpërtheu në një klub nate në një ndërtesë 16-katëshe në Beşiktaş, ndërsa 13 persona mbetën të plagosur. Sipas mediave të vendit, gjashtë prej tyre janë...

Zjarr në një klub nate në Turqi, 12 të vdekur dhe 13 të plagosur

para 3 jave - Dosja.al

TURQI- Guvernatoria e Stambollit njoftoi të martën se 15 persona humbën jetën në një zjarr që shpërtheu në një klub nate nën një ndërtesë 16-katëshe në Beşiktaş ndërsa 7prej tyre janë në gjendje të rëndë...

Zjarr në një klub nate në Stamboll, të paktën 15 viktima

para 3 jave - JOQ Albania

Të paktën 15 persona kanë humbur jetën pas një zjarri që shpërtheu në një klub në Stamboll, ndërsa 8 të tjerë janë plagosur rëndë. Siç raportojnë mediat turke, zjarri ka rënë në katin e parë të një pallati...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK