Ndahet nga jeta piktori i njohur Ali Oseku

para 3 jave - Gazeta Express

Ka ndërruar jetë piktori i njohur Ali Oseku pas një beteje me një sëmundje të rëndë. Lajmi është bërë i ditur nga galeria FAB përmes një postimi në rrjete sociale, duke shprehur ngushëllime për familjen...

Një prej artistëve më emblematikë të artit shqiptar, ndahet nga jeta piktori i njohur Ali Oseku

para 3 jave - Top Channel

Sot është ndarë nga jeta piktori i njohur Ali Oseku, një prej artistëve më emblematik të artit shqiptar në 50 vitet e fundit. Oseku nuk arriti të fitonte dot betejën me sëmundjen e rënë. Ali Oseku (1944)...

Ndarja nga jeta e piktorit Ali Oseku, Bujar Leskaj: Ishte artist guximtar dhe njeri modernist

para 3 jave - Ora news

Deputeti Bujar Leskaj, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta të piktorit Ali Oseku. Leskaj shprehet se Oseku ishte artist guximtar dhe njeri modernist. “Me...

Arti në zi, ndahet nga jeta piktori i njohur Ali Oseku

para 3 jave - BalkanWeb

Piktori i njohur Ali Oseku është ndarë nga jeta ditën e sotme. Oseku njihet si një prej artistëve më emblematik të artit shqiptar në 50 vitet e fundit. Fatkeqësisht ai nuk arriti të fitonte dot betejën...

Ndarja nga jeta e piktorit Ali Oseku, Leskaj: Ishte artist guximtar dhe nje...

para 3 jave - BalkanWeb

Deputeti Bujar Leskaj, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta të piktorit Ali Oseku. Leskaj shprehet se Oseku ishte artist guximtar dhe njeri modernist. “Me...

FOTO/ E trishtë, ndahet nga jeta piktori i njohur shqiptar

para 3 jave - Ora news

Piktori i njohur Ali Oseku është ndarë nga jeta pas një beteje me një sëmundje të rëndë. Lajmi është bërë i ditur nga galeria FAB përmes një postimi në rrjete sociale. Ali Oseku lindi në Tiranë, në një...

Ndahet nga jeta piktori i njohur, Ali Oseku. Vuante nga një sëmundje e rëndë

para 3 jave - Panorama

Piktori i njohur Ali Oseku është ndarë nga jeta ditën e sotme. Oseku njihet si një prej artistëve më emblematik të artit shqiptar në 50 vitet e fundit. Fatkeqësisht ai nuk arriti të fitonte dot betejën...

EMRI-FOTO/ Lajm i trishtë, ndahet nga jeta piktori i njohur shqiptar

para 3 jave - Vizion Plus

Piktori i njohur Ali Oseku është ndarë nga jeta pas një beteje me një sëmundje të rëndë. Lajmi është bërë i ditur nga galeria FAB përmes një postimi në rrjete sociale. Ali Oseku lindi në Tiranë, në një...

Ndahet nga jeta piktori i njohur Ali Oseku

para 3 jave - Albeu

Ka ndërruar jetë piktori i njohur Ali Oseku pas një beteje me një sëmundje të rëndë. Lajmi është bërë i ditur nga galeria FAB përmes një postimi në rrjete sociale, duke shprehur ngushëllime për familjen...

Ndahet nga jeta piktori i njohur Ali Oseku

para 3 jave - Gazeta Shqip

Ka ndërruar jetë ditën e sotme piktori i njohur Ali Oseku. Bëhet me dije se Oseku ka ndërruar jetë pas një beteje me një sëmundje të rëndë. Lajmi është bërë i ditur nga galeria FAB përmes një postimi në...

Ndahet nga jeta piktori i mirënjohur, emblematiku i artit shqiptar

para 3 jave - Syri

Sot është ndarë nga jeta piktori i njohur Ali Oseku, një prej artistëve më emblematik të artit shqiptar në 50 vitet e fundit. Oseku nuk arriti të fitonte dot betejën me sëmundjen e rënë. Ali Oseku (1944)...

Lamtumirë Ali Oseku! Ndahet nga jeta piktori i njohur shqiptar

para 3 jave - Java News

Ka ndërruar jetë piktori i njohur Ali Oseku pas një beteje me një sëmundje të rëndë. Lajmi është bërë i ditur nga galeria FAB përmes një postimi në rrjete sociale, duke shprehur ngushëllime për familjen...

Shuhet piktori i njohur me prejardhje nga Gjakova

para 3 jave - Shqip

Piktori i njohur Ali Oseku është ndarë nga jeta pas një beteje me një sëmundje të rëndë. Lajmi është bërë i ditur nga galeria FAB përmes një postimi në rrjete sociale. Ali Oseku lindi në Tiranë, në një...

Humbi betejën me sëmundjen e rëndë, ndahet nga jeta piktori i njohur Ali Oseku

para 3 jave - Dosja.al

TIRANË- Piktori i njohur, Ali Oseku ka ndërruar jetë ditën e sotme duke humbur betejën e tij me sëmundjen e rëndë. Lajmi e hidhur e ka ndarë galeria FAB përmes një postimi në rrjete sociale ku kanë shprehur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK