Instagrami po teston një veçori të re

para 3 jave - Zeri

Instagram po teston një veçori që kombinon interesat e dy përdoruesve. Instagram po punon për një veçori që do të lejonte që përmbajtja e Reels t’i rekomandohet një përdoruesi dhe mikut të tyre, bazuar...

Instagram po teston një veçori të re

para 3 jave - Telegrafi

Instagram po teston një veçori që kombinon interesat e dy përdoruesve. Instagram po punon për një veçori që do të lejonte që përmbajtja e Reels t’i rekomandohet një përdoruesi dhe mikut të tyre, bazuar...

Instagram po teston një veçori të re

para 3 jave - Zeri

Instagram po teston një veçori që kombinon interesat e dy përdoruesve. Instagram po punon për një veçori që do të lejonte që përmbajtja e Reels t’i rekomandohet një përdoruesi dhe mikut të tyre, bazuar...

Instagram po teston një veçori që kombinon interesat e dy përdoruesve

para 3 jave - Alsat-M

Instagram po punon për një veçori që do të bëjë të mundur rekomandimin e përmbajtjes së Reels tek një përdorues dhe miku i tyre, bazuar në videot që ata kanë ndarë me njëri-tjetrin, si dhe në interesa...

Instagram po teston një veçori që kombinon interesat e dy përdoruesve

para 3 jave - Ina

Instagram po punon për një veçori që do të bëjë të mundur rekomandimin e përmbajtjes së Reels tek një përdorues dhe miku i tyre, bazuar në videot që ata kanë ndarë me njëri-tjetrin, si dhe në interesa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK