Sulmi i armatosur në Haraçinë, arrestohen dy persona

para 3 jave - Lajm

Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, por që mbetën të plagosur bashkëpunëtorët e tij. Nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve. Përndryshe,...

Atentati në Haraçinë, arrestohen dy persona

para 3 jave - TV21

Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, por që mbetën të plagosur bashkëpunëtorët e tij. Nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve. Përndryshe,...

Arrestohen dy persona për plagosjen në Haraçinë

para 3 jave - Alsat-M

Dy persona janë arrestuar nën dyshimin se kanë ndihmuar në atentatin e djeshëm ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës. Burime nga MPB bëjnë të ditur se policia është ende në terren dhe po punohet për identifikimin...

Sulmi në Haraçinë, policia arreston dy persona

para 3 jave - Koha.mk

Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, Ridvan Ibraimi, por që mbetën të plagosur bashkëpunëtorët e tij. Nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve....

Sulmi me armë në Haraçinë, dy të arrestuar

para 3 jave - Zhurnal

Shkup, 2 prill – Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, Ridvan Ibrahimi, por që mbetën të plagosur dy bashkëpunëtorë të tij. Nuk bëhet i ditur...

Sulmi i armatosur në Haraçinë, arrestohen dy persona

para 3 jave - Aktuale

Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, por që mbetën të plagosur bashkëpunëtorët e tij. Marketing Nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve....

Sulmi me armë në Haraçinë, dy të arrestuar

para 3 jave - Ina

Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, Ridvan Ibrahimi, por që mbetën të plagosur dy bashkëpunëtorë të tij. Nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve....

Dy persona janë arrestuar për të shtënat në Haraçinë, policia është në kërkim të sulmuesit

para 3 jave - Koha News

Dy persona janë arrestuar nën dyshimin se kanë ndihmuar në atentatin e djeshëm ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, njoftoi televizioni Sitel. Burime nga MPB bëjnë të ditur se policia është ende në...

Sulmi me armë në Haraçinë, dy të arrestuar

para 3 jave - Tetova Sot

Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, Ridvan Ibrahimi, por që mbetën të plagosur dy bashkëpunëtorë të tij. Nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve....

Sulmi ndaj kryetarit të Haraçinës, arrestohen dy persona

para 3 jave - Shenja

Dy persona janë arrestuar dhe dyshohet se kanë ndihmuar në tentativën për vrasjen e kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, por që mbetën të plagosur bashkëpunëtorët e tij. Ndërkaq, nuk bëhet...

Sulmi me armë në Haraçinë, dy të arrestuar

para 3 jave - Flaka

Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, Ridvan Ibrahimi, por që mbetën të plagosur dy bashkëpunëtorë të tij. Nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve....

Sulmi i armatosur në Haraçinë, arrestohen dy persona

para 3 jave - Syri.mk

Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, por që mbetën të plagosur bashkëpunëtorët e tij. Nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve. Përndryshe,...

Sulmi i armatosur në Haraçinë, arrestohen dy persona

para 3 jave - Open-TV

Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, por që mbetën të plagosur bashkëpunëtorët e tij. Nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve. Përndryshe,...

Sulmi ndaj kryetarit të Haraçinës, arrestohen dy persona

para 3 jave - Almakos

Dy persona janë arrestuar dhe dyshohet se kanë ndihmuar në tentativën për vrasjen e kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, por që mbetën të plagosur bashkëpunëtorët e tij. Ndërkaq, nuk bëhet...

Atentati në Haraçinë, arrestohen dy persona

para 3 jave - Fakti Ditor

Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, por që mbetën të plagosur bashkëpunëtorët e tij. Nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve. Përndryshe,...

Sulmi me armë në Haraçinë, dy të arrestuar

para 3 jave - Top24

Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, Ridvan Ibrahimi, por që mbetën të plagosur dy bashkëpunëtorë të tij. Nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve....

Sulmi i armatosur në Haraçinë, arrestohen dy persona

para 3 jave - Lideri

Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, por që mbetën të plagosur bashkëpunëtorët e tij. Nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve. Përndryshe,...

Vazhdojnë kërkimet për autorin e sulmit në Haraçinë, dy të plagosurit në gjendje stabile

para 3 jave - RTV 21

Ministria e Brendshme pa detaje të reja rreth incidentit të djeshëm në Haraçinë. Sulmuesi që qëlloi me automatik ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës dhe plagosi dy persona në mes të ditës ende nuk është...

Tre herë sulmohet Ibraimi, policia ende pas sulmuesit!

para 3 jave - Koha.mk

Nga BNJVL thonë se të gjithë kryetarët e komunave shprehin ngushëllime për familjet e punëtorëve komunalë që e shoqëronin kryetarin në momentin e aktit të shëmtuar dhe u urojnë shërim të shpejtë. Për rastin...

Vazhdojnë kërkimet për autorin e sulmit në Haraçinë, dy të plagosurit në gjendje stabile

para 3 jave - TV21

Ministria e Brendshme pa detaje të reja rreth incidentit të djeshëm në Haraçinë. Sulmuesi që qëlloi me automatik ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës dhe plagosi dy persona në mes të ditës ende nuk është...

Incidenti në Haraçinë, MPB-ja ende nuk ka identifikuar autorin

para 3 jave - Alsat-M

Gazetare: Ajnur Bafqari Më shumë se 24 orë pas sulmit të armatosur në Haraçinë, policia ende nuk e ka identifikuar autorin. Personi I cili qëlloi në drejtim te kreut të komunës Ridvan Ibrahimi, e që plagosi...

(VIDEO) Drejtori i Klinikës Torakale: Gjendja shëndetësore e 21 vjeçarit është stabile

para 3 jave - Shenja

“Ndodhem përpara klinikës Torakale ku dje në mesditë është sjellur me plagë të rënda 21 vjeçari i plagosur në incidentin e djeshëm në Haraçinë, ku cak i sulmit ishte kryetari i komunës Ridvan Ibrahimi,...

(VIDEO) Policia vazhdon ta kërkojë personin që tentoi të vriste kryetarin e Haraçinës dhe plagosi dy të tjerë

para 3 jave - Shenja

Ministria e Punëve të Brendshme është ende në kërkim të sulmuesit që plagosi dy persona në Haraçinë, ndërsa në shënjestër kishte kryetarin e kësaj komune, Ridvan Ibrahimi. Sipas policisë, në koordinim...

Ende nuk është identifikuar sulmuesi ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, sulmi i tretë ndaj tij në një vit e gjysmë

para 3 jave - Gazeta Express

Sulmuesi që qëlloi me automatik ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës dhe plagosi dy persona në mes të ditës ende nuk është identifikuar. Nga sulmi janë plagosur vozitësi i Ridvan Ibraimit dhe një nga...

Nexhati Jakupi, drejtor i Klinikës Torakale: Gjendja shëndetësore e 21 vjeçarit është stabile (VIDEO)

para 3 jave - Open-TV

“Ndodhem përpara klinikës Torakale ku dje në mesditë është sjellur me plagë të rënda 21 vjeçari i plagosur në incidentin e djeshëm në Haraçinë, ku cak i sulmit ishte kryetari i komunës Ridvan Ibrahimi,...

Çka po ndodhë në Haraçinë, policia në kërkim të autorit të sulmit

para 3 jave - Ina

Ministria e Brendshme po vazhdon kërkimet për autorin e sulmit me armë ndaj kryetarit të komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi. Ky i fundit në momentin që u sulmua ishte duke mbikqyrur punimet e ndërtimit...

Sulmi me armë zjarri në Haraçinë, 21 vjeçari është në gjendje stabile

para 3 jave - Lideri

Shoferi i kryetarit të komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, i cili ditë më parë u plagos në tentim vrasjen e organizuar ndaj kryetarit Ibraimi, është në gjendje të mirë shëndetësore. Pas intervenimit...

Policia në kërkim të personit që ka qëlluar ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës

para 3 jave - Lajm

Policia është në terren dhe është në kërkim të sulmuesit i cili dje plagosi dy persona në një sulm të armatosur ndaj kryetarit Ridvan Ibrahimi. Dje në Haraçinë, kryetari i Komunës së Haraçinës, Ridvan...

Policia është në kërkim të personit që ka shtënë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës dhe ka plagosur dy persona

para 3 jave - Koha News

Policia në mënyrë aktive është në kërkim të personit i cili dje ka shtënë me automatik në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi. Përkatësisht, në momentin e të shtënave, Ibrahimi...

(VIDEO) Drejtori i Klinikës Torakale: Gjendja shëndetësore e 21 vjeçarit është stabile

para 3 jave - Almakos

“Ndodhem përpara klinikës Torakale ku dje në mesditë është sjellur me plagë të rënda 21 vjeçari i plagosur në incidentin e djeshëm në Haraçinë, ku cak i sulmit ishte kryetari i komunës Ridvan Ibrahimi,...

Ende nuk është identifikuar sulmuesi ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, sulmi i tretë ndaj tij në një vit e gjysmë

para 3 jave - Ina

Sulmuesi që qëlloi me automatik në krye të Komunës së Haraçinës dhe plagosi dy persona në mes të ditës ende nuk është identifikuar. Nga sulmi janë plagosur vozitësi i Ridvan Ibraimit dhe një nga punonjësit...

Policia në kërkim të personit që ka qëlluar ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës

para 3 jave - Aktuale

Policia është në terren dhe është në kërkim të sulmuesit i cili dje plagosi dy persona në një sulm të armatosur ndaj kryetarit Ridvan Ibrahimi. Dje në Haraçinë, ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës,...

Incidenti në Haraçinë/ Policia në kërkim të autorit që plagosi dy persona

para 3 jave - Tetova Sot

MPB-ja është në kërkim të sulmuesit që plagosi dy persona në Haraçinë të Shkupit. Inspektimi i punëve ndërtimore në Haraçinë për pak të kishte epilog fatal për kreun e Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi....

Atentati me 2 të plagosur në RMV, autori qëlloi me kallashnikov në drejtim të kryetarit të komunës së Haraçinës

para 3 jave - Opinion

Kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, së bashku me bashkëpunëtorët e tij, po kryente një inspektim të rrugëve mesditën e së hënës, kur ndaj tyre u lëshua breshëri plumbash. Ngjarja e rëndë ndodhi...

Ende nuk është identifikuar sulmuesi ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, sulmi i tretë ndaj tij në një vit e gjysmë

para 3 jave - Lideri

Sulmuesi që qëlloi me automatik ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës dhe plagosi dy persona në mes të ditës ende nuk është identifikuar. Nga sulmi janë plagosur vozitësi i Ridvan Ibraimit dhe një nga...

Ende nuk është identifikuar sulmuesi ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, sulmi i tretë ndaj tij në një vit e gjysmë

para 3 jave - Tetova Sot

Sulmuesi që qëlloi me automatik në krye të Komunës së Haraçinës dhe plagosi dy persona në mes të ditës ende nuk është identifikuar. Nga sulmi janë plagosur vozitësi i Ridvan Ibraimit dhe një nga punonjësit...

Policia ende po e kërkon personin që plagosi dy persona me armë zjarri në Haraçinë

para 3 jave - Shenja

Policia ende është duke e kërkuar personin i cili plagosi dy persona në Haraçinë. Në sulmin janë të lënduar shoferi i kryetarit të komunës Ridvan Ibrahimi dhe një nga të punësuarit në komunë. Qëllimi i...

Telma për incidentin në Haraçinë, armiqësi të vjetra

para 3 jave - InfoShqip

Televizioni Telma përmes një kronike speciale ka dhënë detaje se cilat janë motivet dhe prapaskenat e sulmit me armë sot në Haraçinë, ku si cak ishte kreu i kësaj komune, Ridvan Ibrahimi. Sipas këtij televizioni,...

Incidenti në Haraçinë/ Policia në kërkim të autorit që plagosi dy persona!

para 3 jave - Fakti Ditor

MPB-ja është në kërkim të sulmuesit që plagosi dy persona në Haraçinë të Shkupit. Inspektimi i punëve ndërtimore në Haraçinë për pak të kishte epilog fatal për kreun e Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi....

Incidenti në Haraçinë/ Policia në kërkim të autorit që plagosi dy persona!

para 3 jave - Klan Macedonia

MPB-ja është në kërkim të sulmuesit që plagosi dy persona në Haraçinë të Shkupit. Inspektimi i punëve ndërtimore në Haraçinë për pak të kishte epilog fatal për kreun e Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi....

Policia në kërkim të personit që ka qëlluar ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës

para 3 jave - Top24

Policia është në terren dhe është në kërkim të sulmuesit i cili dje plagosi dy persona në një sulm të armatosur ndaj kryetarit Ridvan Ibrahimi. Dje në Haraçinë, kryetari i Komunës së Haraçinës, Ridvan...

Policia në kërkim të personit që ka qëlluar ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës

para 3 jave - Open-TV

Policia është në terren dhe është në kërkim të sulmuesit i cili dje plagosi dy persona në një sulm të armatosur ndaj kryetarit Ridvan Ibrahimi. Dje në Haraçinë, ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës,...

Incidenti në Haraçinë/ Policia në kërkim të autorit që plagosi dy persona!

para 3 jave - Lideri

MPB-ja është në kërkim të sulmuesit që plagosi dy persona në Haraçinë të Shkupit. Inspektimi i punëve ndërtimore në Haraçinë për pak të kishte epilog fatal për kreun e Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi....

Policia ende po e kërkon personin që plagosi dy persona me armë zjarri në Haraçinë

para 3 jave - Almakos

Policia ende është duke e kërkuar personin i cili plagosi dy persona në Haraçinë. Në sulmin janë të lënduar shoferi i kryetarit të komunës Ridvan Ibrahimi dhe një nga të punësuarit në komunë. Qëllimi i...

Po kërkohet personi që plagosi dy persona në Haraçinë

para 3 jave - Alfax

Policia ende është duke e kërkuar personin i cili plagosi dy persona në Haraçinë. Në sulmin janë të lënduar shoferi i kryetarit të komunës Ridvan Ibrahimi dhe një nga të punësuarit në komunë. Qëllimi i...

Policia në kërkim të personit që ka qëlluar ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës

para 3 jave - Almakos

Policia është në terren dhe është në kërkim të sulmuesit i cili dje plagosi dy persona në një sulm të armatosur ndaj kryetarit Ridvan Ibrahimi. Dje në Haraçinë, ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës,...

Ende nuk është identifikuar sulmuesi i kryetarit të Komunës së Haraçinës, sulmi i tretë ndaj tij në një vit e gjysmë

para 3 jave - Pa censure

Sulmuesi që qëlloi me automatik në krye të Komunës së Haraçinës dhe plagosi dy persona në mes të ditës ende nuk është identifikuar. Nga sulmi janë plagosur vozitësi i Ridvan Ibraimit dhe një nga punonjësit...

Policia në kërkim të personit që ka qëlluar ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës

para 3 jave - NMK Post

Policia është në terren dhe është në kërkim të sulmuesit i cili dje plagosi dy persona në një sulm të armatosur ndaj kryetarit Ridvan Ibrahimi. Dje në Haraçinë, kryetari i Komunës së Haraçinës, Ridvan...

Drejtori i Klinikës Torakale jep detaje për gjendjen shëndetësore të pacientit 21 vjeçar i plagosur në Haraçinë

para 3 jave - Flaka

Drejtori i Klinikës për Kirurgji Torakale, Nexhati Jakupi, I cili ka kryer intervenimin kirurgjikal ndaj të plagosurit, ka deklaruar për Klan Maqedoni se pacienti 21 vjecar, është sjellë në Klinikë me...

Atentati ndaj kryetarit të Haraçinës, Portali X publikon momentin kur sulmuesi largohet nga vendngjarja

para 3 jave - Flaka

Kryetari i komunës së Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibrahimi dje ishte cak i një sulmi me kallashnikov në hyrje të këtij vendbanimi në periferi të Shkupit, ku mbetën të plagosur dy persona nga...

Atentati ndaj kryetarit të Haraçinës, Portali X publikon momentin kur sulmuesi largohet nga vendngjarja

para 3 jave - Lideri

Kryetari i komunës së Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibrahimi dje ishte cak i një sulmi me kallashnikov në hyrje të këtij vendbanimi në periferi të Shkupit, ku mbetën të plagosur dy persona nga...

Atentati ndaj kryetarit të Haraçinës, PortaliX kap në video autorin në ikje

para 3 jave - Alfax

Kryetari i komunës së Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibrahimi dje ishte cak i një sulmi me kallashnikov në hyrje të këtij vendbanimi në periferi të Shkupit, ku mbetën të plagosur dy persona nga...

Është sulmuar me armë zjarri makina e kryetarit të komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi

para 3 jave - Radio Kosova e Lire

Është sulmuar me armë zjarri makina e kryetarit të komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi. Të plagosur kanë mbetur, nëpunësi i komunës dhe shoferi i kryetarit. Drejt makinës u qëlluan 20 plumba. Më pas...

Atentati ndaj kryetarit të Haraçinës, Portali X publikon momentin kur sulmuesi largohet nga vendngjarja (VIDEO)

para 3 jave - Ina

Kryetari i komunës së Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibrahimi dje ishte cak i një sulmi me kallashnikov në hyrje të këtij vendbanimi në periferi të Shkupit, ku mbetën të plagosur dy persona nga...

Atentati ndaj kryetarit të Haraçinës – publikohet momenti kur sulmuesi largohet nga vendngjarja

para 3 jave - Bota Sot

Kryetari i komunës së Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibrahimi ka qenë cak i një sulmi me kallashnikov që ndodhi të hënën në drejtim të stafit të komunës. Atentati ndodhi derisa kryetari ishte...

Telma për incidentin në Haraçinë, armiqësi të vjetra

para 3 jave - Lajm

Televizioni Telma përmes një kronike speciale ka dhënë detaje se cilat janë motivet dhe prapaskenat e sulmit me armë sot në Haraçinë, ku si cak ishte kreu i kësaj komune, Ridvan Ibrahimi. Sipas këtij televizioni,...

Njërit prej të plagosurve në Haraçinë i është mënjanuar një pjesë e mushkërisë

para 3 jave - Fakte

Shkup, 1 prill – Rreth orës 13:45, në Qendrën Klinike në Shkup është dërguar njëri prej personave të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit. Drejtori i Klinikës Torakale, Nexhati...

Toshkovski: Nuk është plagosur kryetari i komunës së Haraçinës!

para 3 jave - Fakte

Shkup, 1 prill – Ministri i Punëve të Brendshme, Panço Toshkovski në deklaratë për TV21 tha se nuk është e vërtet që nga të shtënat me armë në Haraçinë është plagosur kryetari i komunës, Ridvan Ibrahimi....

Detaje nga sulmi me armë në Haraçinë

para 3 jave - Fakte

Shkup, 1 prill – Sipas informacioneve të fundit jozyrtare tre të plagosur rezultojnë nga incidenti me armë në Haraçinë, ku ishte shtënë me armë zjarri në drejtim të veturës së kryetarit të kësaj komune,...

Incidenti në Haraçinë, Ridvan Ibrahimi pa lëndime, dy të tjerë të hospitalizuar

para 3 jave - Lajm

Ridvan Ibraimi ishte caku i sulmit të armatosur që ndodhi në Haraçinë. Ai shpëtoi pa plagë, por si pasojë e të shtënave me kallashnikov, u plagosën dy bashkëpunëtorë të tij, shoferi dhe një tjetër nëpunës...

Gjendja stabile e të plagosurve në Haraçinë të Maqedonisë së Veriut

para 3 jave - Gazeta Express

Drejtori i klinikes torakale, Nexhati Jakupi njoftoi se pacienti i cili iu nënshtrua operacionit, tani është në giendje stabile por natën do të kalojë në kujdes intensiv. Atij si pasojë e plagëve të rënda...

Gjendje stabile e të plagosurve në Haraçinë të Maqedonisë së Veriut

para 3 jave - Klan Kosova

Drejtori i klinikes torakale, Nexhati Jakupi njoftoi se pacienti i cili iu nënshtrua operacionit, tani është në giendje stabile por natën do të kalojë në kujdes intensiv. Atij si pasojë e plagëve të rënda...

Sulm i armatosur në Haraçinë! Dy të plagosur, shpëton kryetari i Komunës, Ridvan Ibrahimi

para 3 jave - TV21

Mbikëqyrja e punimeve në një trotuar në rrugë kryesore, për pak sa nuk përfundoi me fatalitet për kryetarin e komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi. Ai së bashku me sigurimin dhe shoferin e tij, u sulmuan...

Atentati ndaj kryetarit të Haraçinës – publikohet momenti kur sulmuesi largohet nga vendngjarja (Video)

para 3 jave - Open-TV

Kryetari i komunës së Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibrahimi ka qenë cak i një sulmi me kallashnikov që ndodhi të hënën në drejtim të stafit të komunës. Atentati ndodhi derisa kryetari ishte...

Gjendja stabile e të plagosurve në Haraçinë të Maqedonisë së Veriut

para 3 jave - Klan Kosova

Drejtori i klinikes torakale, Nexhati Jakupi njoftoi se pacienti i cili iu nënshtrua operacionit, tani është në giendje stabile por natën do të kalojë në kujdes intensiv. Atij si pasojë e plagëve të rënda...

Qendrat e urgjencës/ Incidenti në Haraçinë: Dy të plagosurit jashtë rrezikut për jetën!

para 3 jave - Derveni

Drejtori i Klinikës për Kirurgji Torakale, Nexhati Jakupi, I cili ka kryer intervenimin kirurgjikal ndaj të plagosurit, ka deklaruar për Klan Maqedoni se pacienti 21 vjecar, është sjellë në Klinikë me...

Njërit prej të plagosurve në Haraçinë i është mënjanuar një pjesë e mushkërisë

para 3 jave - Medial

Shkup, 1 prill – Rreth orës 13:45, në Qendrën Klinike në Shkup është dërguar njëri prej personave të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit. Drejtori i Klinikës Torakale, Nexhati...

Toshkovski: Nuk është plagosur kryetari i komunës së Haraçinës!

para 3 jave - Medial

Shkup, 1 prill – Ministri i Punëve të Brendshme, Panço Toshkovski në deklaratë për TV21 tha se nuk është e vërtet që nga të shtënat me armë në Haraçinë është plagosur kryetari i komunës, Ridvan Ibrahimi....

Detaje nga sulmi me armë në Haraçinë

para 3 jave - Medial

Shkup, 1 prill – Sipas informacioneve të fundit jozyrtare tre të plagosur rezultojnë nga incidenti me armë në Haraçinë, ku ishte shtënë me armë zjarri në drejtim të veturës së kryetarit të kësaj komune,...

Të shtëna në Haraçinë, Prokuroria kreu hetim, po kërkohen pamjet video-përgjime

para 3 jave - Telegrafi

Prokuroria Themelore Publike (PTHP) në Shkup sot pasdite ka informuar se në lidhje me të shtënat e sotme ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, në të cilën janë lënduar dy persona të cilët...

Incidenti në Haraçinë, Ridvan Ibrahimi pa lëndime, dy të tjerë të hospitalizuar

para 3 jave - Zeri

Ridvan Ibraimi ishte caku i sulmit të armatosur që ndodhi në Haraçinë. Ai shpëtoi pa plagë, por si pasojë e të shtënave me kallashnikov, u plagosën dy bashkëpunëtorë të tij, shoferi dhe një tjetër nëpunës...

Incidenti në Haraçinë, Ridvan Ibrahimi pa lëndime, dy të tjerë të hospitalizuar

para 3 jave - Alsat-M

Gazetare: Ajnur Bafqari Ridvan Ibraimi ishte caku i sulmit të armatosur që ndodhi në Haraçinë. Ai shpëtoi pa plagë, por si pasojë e të shtënave me kallashnikov, u plagosën dy bashkëpunëtorë të tij, shoferi...

Prokuroria për të shtënat në Haraçinë: Është kryer mbikëqyrje, do të jepet urdhër për sigurimin e incizimeve

para 3 jave - Koha.mk

Prokuror publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike Shkup ka kryer mbikëqyrje në vendin e ngjarjes dhe ka lëshuar urdhër për mbledhjen e gjurmëve dhe kryerjen e ekspertizave përkatëse, informojnë...

Atentati ndaj kryetarit të Haraçinës – publikohet momenti kur sulmuesi largohet nga vendngjarja (Video)

para 3 jave - Lideri

Kryetari i komunës së Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibrahimi ka qenë cak i një sulmi me kallashnikov që ndodhi të hënën në drejtim të stafit të komunës. Atentati ndodhi derisa kryetari ishte...

Të shtëna në Haraçinë, Prokuroria kreu hetim, po kërkohen pamjet video-përgjime

para 3 jave - Bota Sot

Prokuroria Themelore Publike (PTHP) në Shkup sot pasdite ka informuar se në lidhje me të shtënat e sotme ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, në të cilën janë lënduar dy persona të cilët...

E vërteta e atentatit ndaj kryetarit të Haraçinës? (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, ka qenë sot cak i një atentati, por ka shpëtuar pa lëndime, teksa dy shoqëruesit e tij janë plagosur. “Realisht, informacioni i fundit nga personeli mjekësor...

Prokuroria për të shtënat në Haraçinë: Është kryer mbikëqyrje, do të jepet urdhër për sigurimin e incizimeve

para 3 jave - Aktuale

Prokuror publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike Shkup ka kryer mbikëqyrje në vendin e ngjarjes dhe ka lëshuar urdhër për mbledhjen e gjurmëve dhe kryerjen e ekspertizave përkatëse, informojnë...

Telma për incidentin në Haraçinë, armiqësi të vjetra

para 3 jave - Ina

Televizioni Telma përmes një kronike speciale ka dhënë detaje se cilat janë motivet dhe prapaskenat e sulmit me armë sot në Haraçinë, ku si cak ishte kreu i kësaj komune, Ridvan Ibrahimi. Sipas këtij televizioni,...

Telma për incidentin në Haraçinë, armiqësi të vjetra

para 3 jave - Zyrtare

Televizioni Telma përmes një kronike speciale ka dhënë detaje se cilat janë motivet dhe prapaskenat e sulmit me armë sot në Haraçinë, ku si cak ishte kreu i kësaj komune, Ridvan Ibrahimi. Sipas këtij televizioni,...

Telma për incidentin në Haraçinë, armiqësi të vjetra

para 3 jave - Lideri

Televizioni Telma përmes një kronike speciale ka dhënë detaje se cilat janë motivet dhe prapaskenat e sulmit me armë sot në Haraçinë, ku si cak ishte kreu i kësaj komune, Ridvan Ibrahimi. Sipas këtij televizioni,...

Drejtori i Klinikës Torakale jep detaje për të plagosurit, kjo është gjendja e tyre

para 3 jave - Alsat-M

Drejtori i klinikes torakale, Nexhati Jakupi njoftoi se pacienti I cili i’u nënshtrua operacionit, tani është në giendje stabile por natën do të kalojë në kujdes intenziv. Atij si pasojë e plagëve të rënda...

Njërit prej të plagosurve në Haraçinë i është mënjanuar një pjesë e mushkërisë

para 3 jave - Ina

Rreth orës 13:45, në Qendrën Klinike në Shkup është dërguar njëri prej personave të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit, përcjell TV21. Drejtori i Klinikës Torakale, Nexhati Jakupit...

E vërteta e atentatit ndaj kryetarit të Haraçinës?

para 3 jave - Bota Sot

Kryetari i komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, ka qenë sot cak i një atentati, por ka shpëtuar pa lëndime, teksa dy shoqëruesit e tij janë plagosur. “Realisht, informacioni i fundit nga personeli mjekësor...

Njërit prej të plagosurve në Haraçinë i është mënjanuar një pjesë e mushkërisë

para 3 jave - Lajm

Rreth orës 13:45, në Qendrën Klinike në Shkup është dërguar njëri prej personave të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit, përcjell TV21. Drejtori i Klinikës Torakale, Nexhati Jakupit...

Toshkovski: Nuk është plagosur kryetari i komunës së Haraçinës!

para 3 jave - Lajm

Ministri i Punëve të Brendshme, Panço Toshkovski në deklaratë për TV21 tha se nuk është e vërtet që nga të shtënat me armë në Haraçinë është plagosur kryetari i komunës, Ridvan Ibrahimi, shkruan TV21....

Njërit prej të plagosurve në Haraçinë i është mënjanuar një pjesë e mushkërisë

para 3 jave - Zhurnal

Shkup, 1 prill – Rreth orës 13:45, në Qendrën Klinike në Shkup është dërguar njëri prej personave të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit. Drejtori i Klinikës Torakale, Nexhati...

“Pacientit i është mënjanuar një pjesë e mushkërisë”, detaje nga gjendja shëndetësore e dy të plagosurve në Haraçinë

para 3 jave - TV21

Rreth orës 13:45, në Qendrën Klinike në Shkup është dërguar njëri prej personave të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit, përcjell TV21. Drejtori i Klinikës Torakale, Nexhati Jakupit...

MPB për incidentin në Haraçinë: Nuk ka të lënduar nëpunës policor

para 3 jave - Koha.mk

Në SPB Shkup sot është denoncuar se në hyrje të fshatit Haraçinë një burrë me pushkë automatike ka shtënë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës Ridvan Ibraimi i cili ka qenë së bashku me disa...

Të plagosurit në Haraçinë të Maqedonisë së Veriut në gjendje stabile, flet drejtori i Klinikës Torakale

para 3 jave - Infokusi

Drejtori i klinikes torakale, Nexhati Jakupi njoftoi se pacienti i cili iu nënshtrua operacionit, tani është në giendje stabile por natën do të kalojë në kujdes intensiv. Atij si pasojë e plagëve të rënda...

“Një burrë ka gjuajtur me pushkë automatike”, MPB me detaje nga të shtënat me armë në Haraçinë

para 3 jave - Lajm

Një burrë ka gjuajtur me pushkë automatike në drejtim të kryetarit të komunës së Hraçinës, Ridvan Ibrahimi, por kryetari nuk është plagosur, konfirmojnë nga MPB, shkruan TV21. Dy persona janë plagosur,...

Sulmohet vetura e kryetarit të Haraçosë, plagosen dy persona

para 3 jave - RTK

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në drejtim të veturës së kryetarit të Haraçinës. Sipas informacioneve të para, të plagosur kanë mbetur nëpunësi i komunës dhe shoferi...

Toshkovski për TV21: Nuk është plagosur kryetari i komunës së Haraçinës

para 3 jave - TV21

Ministri i Punëve të Brendshme, Panço Toshkovski në deklaratë për TV21 tha se nuk është e vërtet që nga të shtënat me armë në Haraçinë është plagosur kryetari i komunës, Ridvan Ibrahimi, shkruan TV21....

“Një burrë ka gjuajtur me pushkë automatike”, MPB me detaje nga të shtënat me armë në Haraçinë

para 3 jave - TV21

Një burrë ka gjuajtur me pushkë automatike në drejtim të kryetarit të komunës së Hraçinës, Ridvan Ibrahimi, por kryetari nuk është plagosur, konfirmojnë nga MPB, shkruan TV21. Dy persona janë plagosur,...

Të plagosurit në Haraçinë të Maqedonisë së Veriut në gjendje stabile, flet drejtori i Klinikës Torakale

para 3 jave - Lajmi.net

Drejtori i klinikes torakale, Nexhati Jakupi njoftoi se pacienti i cili iu nënshtrua operacionit, tani është në giendje stabile por natën do të kalojë në kujdes intensiv. Atij si pasojë e plagëve të rënda...

Toshkovski: Nuk është plagosur kryetari i komunës së Haraçinës

para 3 jave - Telegrafi

Ministri i Punëve të Brendshme, Panço Toshkovski në deklaratë për TV21 tha se nuk është e vërtet që nga të shtënat me armë në Haraçinë është plagosur kryetari i komunës, Ridvan Ibrahimi. Toshkovski thotë...

Detaje nga incidenti i armatosur në Haraçinë

para 3 jave - Lajm

Me armë zjarri është gjuajtur sot automjeti i kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa në automjet kanë qenë shoferi i tij dhe një i punësuar në komunë. Ministri teknik i Punëve të Brendshme...

EMRAT/ Atentati ndaj kryekomunarit shqiptar, kush janë dy personat që u plagosën

para 3 jave - Albeu

Personat në foto mbetën të plagosur ditën e sotme gjatë atentatit që ju bë kryekomunarit shqiptar të Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibrahimi. Eshtref. S dhe Adnan Ajdini (djali i shoferit të...

Detaje nga gjuajtja me armë në Haraçinë

para 3 jave - RTV 21

Ministri për Punë të Brendshme, Pançe Toshkovski ka konfirmuar për MIA se në gjuajtjen me armë në Haraçinë, është plagosur shoferi i kryetarit të komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, ndërsa është gjuajtur...

Toshkovski: Nuk është plagosur kryetari i komunës së Haraçinës!

para 3 jave - Zhurnal

Shkup, 1 prill – Ministri i Punëve të Brendshme, Panço Toshkovski në deklaratë për TV21 tha se nuk është e vërtet që nga të shtënat me armë në Haraçinë është plagosur kryetari i komunës, Ridvan Ibrahimi....

Detaje nga sulmi me armë në Haraçinë

para 3 jave - Zhurnal

Shkup, 1 prill – Sipas informacioneve të fundit jozyrtare tre të plagosur rezultojnë nga incidenti me armë në Haraçinë, ku ishte shtënë me armë zjarri në drejtim të veturës së kryetarit të kësaj komune,...

Ratkoceri shpalos detaje nga Haraçina ku “cak i sulmit të armatosur” ishte kryetari

para 3 jave - Zeri

Sot gjatë ditës ka pasur disa të shtëna me armë zjarri në drejtim të veturës së kryetarit të Haraçinës, ku si pasojë e gjuajtjeve, kanë mbetur dy persona të plagosur. Arben Ratkoceri nga Koha.MK ka shpalosur...

Prokuroria për të shtënat në Haraçinë: Është kryer mbikëqyrje, do të jepet urdhër për sigurimin e incizimeve

para 3 jave - Flaka

Prokuror publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike Shkup ka kryer mbikëqyrje në vendin e ngjarjes dhe ka lëshuar urdhër për mbledhjen e gjurmëve dhe kryerjen e ekspertizave përkatëse, informojnë...

Njërit prej të plagosurve në Haraçinë i është mënjanuar një pjesë e mushkërisë

para 3 jave - InfoShqip

Rreth orës 13:45, në Qendrën Klinike në Shkup është dërguar njëri prej personave të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit, përcjell TV21. Drejtori i Klinikës Torakale, Nexhati Jakupit...

Njërit prej të plagosurve në Haraçinë i është mënjanuar një pjesë e mushkërisë

para 3 jave - Lideri

Rreth orës 13:45, në Qendrën Klinike në Shkup është dërguar njëri prej personave të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit. Drejtori i Klinikës Torakale, Nexhati Jakupit tha se pacientit...

Policia jep detaje nga ngjarja në Haraçinë

para 3 jave - Alsat-M

Sot më 01.04 2025 në ora 13:25 në stacionin policor në Shkup është denoncuar se në hyrje të Haraçinës, një person mashkull me kallashnikov ka gjuajtur ndaj kryetarit të komunës së Haraçinës, R.I që ka...

LAJM I MIRË: Ridvan Ibraimi nuk është i plagosur, vijon aksioni për kapjen e të dyshuarve

para 3 jave - Koha.mk

Ridvan Ibraimi, kryetari i Komunës së Haraçinës, është shëndoshë e mirë dhe nuk në mesin e të plagosurve të sotëm në Haraçinë. Megjithëse ishte caku kryesor i plumbave, Ibraimi për fat të mirë, nuk është...

Prokuroria për të shtënat në Haraçinë: Është kryer mbikëqyrje, do të jepet urdhër për sigurimin e incizimeve

para 3 jave - Shenja

Prokuror publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike Shkup ka kryer mbikëqyrje në vendin e ngjarjes dhe ka lëshuar urdhër për mbledhjen e gjurmëve dhe kryerjen e ekspertizave përkatëse, informojnë...

Drejtori i Klinikës Torakale jep detaje për të plagosurit, kjo është gjendja e tyre

para 3 jave - Flaka

Drejtori i klinikes torakale, Nexhati Jakupi njoftoi se pacienti I cili i’u nënshtrua operacionit, tani është në giendje stabile por natën do të kalojë në kujdes intenziv. Atij si pasojë e plagëve të rënda...

Incidenti në Haraçinë, sulmi me pushkë automatike, policia jep detaje të reja

para 3 jave - Ina

Ministria e Brendshme ka dal me një komunikatë të fundit zyrtare lidhur me incidentin me armë në hyrje të Haraçinës. Sipas raportit, një person me armë automatike ka shtënë në drejtim të kryetarit të komunës...

Detaje nga sulmi me armë në Haraçinë

para 3 jave - Ina

Sipas informacioneve të fundit jozyrtare tre të plagosur rezultojnë nga incidenti me armë në Haraçinë, ku ishte shtënë me armë zjarri në drejtim të veturës së kryetarit të kësaj komune, Ridvan Ibrahimi....

Të shtënat në drejtim të kryetarit të Komunës në Maqedoninë e Veriut, policia jep detaje: Janë plagosur dy personat që e shoqëronin (EMRAT)

para 3 jave - Panorama

Policia e Maqedonisë së Veriut ka dhënë detaje në lidhje me atentatin e ditës së sotme ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi. Dy te plagosurit Sipas policisë, shënjestra ka qenë kryetari,...

“Konflikti për një pronë”, gazetari: Pse u qëllua me armë ndaj kryekomunarit të Haraçinës

para 3 jave - Gazeta Tema

Gazetari Furkan Saliu dha detaje rreth ngjarjes së ditës së sotme ku është qëlluar me armë ndaj kryekomunarit të Haraçinës, Ridvan Ibrahimi. “Është një problem që ka zgjatur gjatë mes familjes së personit...

MPB konfirmon, kreu i Haraçinës cak i sulmit të armatosur, raportohet për të plagosur

para 3 jave - Lajm

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetarit të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht eshte i shtrire në spital, këtë e ka konfirmuar për...

Të shtëna me armë në Haraçinë, policia bllokon rrugën!

para 3 jave - RTV 21

Sot ka pasur të shtëna me armë në fshatin Haraçinë të Shkupit, shkruan TV21. Jozyrtarisht mësohet se ka të plagosur. Policia është në vendin e ngjarjes, ndërkaq, mësohet se është plagosur një 39-vjeçar...

EMRAT/ Atentati ndaj kryekomunarit shqiptar, këta janë dy personat që u plagosën

para 3 jave - Vizion Plus

Këta që shihni në foto janë dy personat që mbetën të plagosur ditën e sotme gjatë atentatit që ju bë kryekomunarit shqiptar të Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibrahimi. Eshtref. S dhe Adnan Ajdini...

“Është gjuajtur në drejtim të veturës së kryetarit të komunës”, detaje nga gjuajtja me armë në Haraçinë

para 3 jave - TV21

Ministri për Punë të Brendshme, Pançe Toshkovski ka konfirmuar për MIA se në gjuajtjen me armë në Haraçinë, është plagosur shoferi i kryetarit të komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, ndërsa është gjuajtur...

Incidenti në Haraçinë, Ridvan Ibrahimi pa lëndime, dy të tjerë të hospitalizuar

para 3 jave - Flaka

Ridvan Ibraimi ishte caku i sulmit të armatosur që ndodhi në Haraçinë. Ai shpëtoi pa plagë, por si pasojë e të shtënave me kallashnikov, u plagosën dy bashkëpunëtorë të tij, shoferi dhe një tjetër nëpunës...

Të shtëna me armë zjarri në Maqedoninë e Veriut/ Shenjestra kryetari i komunës, por e pësojnë dy punonjës

para 3 jave - Top Channel

Kryetarit i Haraçinës në Maqedoninë e Veriut ka qenë shenjestër e të shtënave me armë, ku si pasojë e plumbave, kanë mbetur dy persona të plagosur. Sipas informacioneve të para të marra, të plagosur kanë...

Drejtori i Klinikës Torakale jep detaje për të plagosurit në Haraçinë, kjo është gjendja e tyre

para 3 jave - Tetova Sot

Drejtori i klinikes torakale, Nexhati Jakupi njoftoi se pacienti I cili i’u nënshtrua operacionit, tani është në giendje stabile por natën do të kalojë në kujdes intenziv. Atij si pasojë e plagëve të rënda...

Gjuajtja me armë në Haraçinë, dyshohet se në shënjestër ishte kryetari i komunës

para 3 jave - Kallxo

Një incident ka ndodhur pasditen e së hënës (01.04.2024), në komunën e Haraçinës në Maqedoni të Veriut, ku dyshohet se shënjestër e të shtënave me armë ka qenë kryetari i kësaj komune, raportojne mediat...

Këta janë dy të plagosurit rëndë sot në Haraçinë

para 3 jave - Koha News

Të shtënat me kallashnikov në drejtim të kryetarit të Haraçinës, Ridvan Ibraimi, kanë ndodhur në momentin kur ky i fundit – i shoqëruar me tre-katër persona, kishte dalë për të inspektuar punimet e bekatonizimit...

Shkon në tre numri i të plagosurve pas sulmit me armë ndaj kryekomunarit të...

para 3 jave - BalkanWeb

Sipas informacioneve të fundit ka arritur në tre numri i të plagosurve nga incidenti me armë në Haraçinë, ku ishte shtënë me armë zjarri në drejtim të veturës së kryetarit të kësaj komune, Ridvan Ibrahimi....

Dy të plagosur në incidentin me armë në Haraçinë, në shënjestër ka qenë kryetari i Komunës

para 3 jave - Portalb

Një incident ka ndodhur pasditen e sotme në komunën e Haraçinës në Shkup, ku shënjestër e të shtënave me armë ka qenë kryetari i komunës. Sipas informacioneve të MPB-së, sulmi ka ndodhur teksa kryetari...

Këta janë dy të plagosurit rëndë sot në Haraçinë

para 3 jave - Koha.mk

Të shtënat me kallashnikov në drejtim të kryetarit të Haraçinës, Ridvan Ibraimi, kanë ndodhur në momentin kur ky i fundit – i shoqëruar me tre-katër persona, kishte dalë për të inspektuar punimet e bekatonizimit...

Sulm me armë zjarri ndaj kryetarit të Haraçinës në Maqedoni të Veriut, plagosen dy punëtorë

para 3 jave - Klan Kosova

Sot gjatë ditës ka pasur disa të shtëna me armë në drejtim të veturës së kryetarit të Haraçinës, ku si pasojë e gjuajtjeve, kanë mbetur dy persona të plagosur. Sipas informacioneve të para të marra nga...

Ministri Toshkovski konfirmon atentatin ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, raportohet për të plagosur

para 3 jave - Lajm

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetarit të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht eshte i shtrire në spital, këtë e ka konfirmuar për...

Këta janë dy të plagosurit rëndë sot në Haraçinë

para 3 jave - Ina

Të shtënat me kallashnikov në drejtim të kryetarit të Haraçinës, Ridvan Ibraimi, kanë ndodhur në momentin kur ky i fundit – i shoqëruar me tre-katër persona, kishte dalë për të inspektuar punimet e bekatonizimit...

Të shtënat me armë në Haraçinë, një person përfundon në spitalin “Shën Naumi i Ohrit” në Shkup

para 3 jave - TV21

Sot ka pasur të shtëna me armë në fshatin Haraçinë të Shkupit, shkruan TV21. Jozyrtarisht mësohet se ka të plagosur. Policia është në vendin e ngjarjes, ndërkaq, mësohet se është plagosur një 39-vjeçar...

Të shtëna me armë në Haraçinë, policia bllokon rrugën!

para 3 jave - TV21

Sot ka pasur të shtëna me armë në fshatin Haraçinë të Shkupit, shkruan TV21. Jozyrtarisht mësohet se ka të plagosur. Policia është në vendin e ngjarjes, ndërkaq, mësohet se është plagosur një 39-vjeçar...

Breshëri plumbash në drejtim të kryetarit të Haraçinës me ekip: Dalin detajet e fundit

para 3 jave - Bota Sot

Një breshëri plumbash me kallashnikov është gjuajtur në drejtim të ekipit të kryetarit të komunës së Haraçinës, z.Ridvan Ibrahimi, mesditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur derisa kryetari Ridvan Ibrahimi bashkë...

Të shtëna me armë ndaj kryekomunarit të Haraçinës, shkon në 3 numri i të plagosurve

para 3 jave - Syri

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mesditën e sotme në Komunën e Haraçinës në Maqedoninë e Veriut ndërsa shënjestër ka qenë kryetari i kësaj komune, Ridvan Ibrahimi. Si pasojë e të shtënave, tre...

Telma për incidentin në Haraçinë, armiqësi të vjetra

para 3 jave - Almakos

Televizioni Telma përmes një kronike speciale ka dhënë detaje se cilat janë motivet dhe prapaskenat e sulmit me armë sot në Haraçinë, ku si cak ishte kreu i kësaj komune, Ridvan Ibrahimi. Sipas këtij televizioni,...

Toshkovski: Nuk është plagosur kryetari i komunës së Haraçinës!

para 3 jave - Almakos

Ministri i Punëve të Brendshme, Panço Toshkovski në deklaratë për TV21 tha se nuk është e vërtet që nga të shtënat me armë në Haraçinë është plagosur kryetari i komunës, Ridvan Ibrahimi, shkruan TV21....

Prokuroria për të shtënat në Haraçinë: Është kryer mbikëqyrje, do të jepet urdhër për sigurimin e incizimeve

para 3 jave - Almakos

Prokuror publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike Shkup ka kryer mbikëqyrje në vendin e ngjarjes dhe ka lëshuar urdhër për mbledhjen e gjurmëve dhe kryerjen e ekspertizave përkatëse, informojnë...

Të shtëna me armë zjarri drejt kryekomunarit në Maqedoninë e Veriut, plagos...

para 3 jave - BalkanWeb

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mesditën e sotme në Komunën e Haraçinës në Maqedoninë e Veriut ndërsa shënjestër ka qenë kryetari i kësaj komune. Si pasojë e të shtënave, dy persona kanë mbetur...

Sulm me armë zjarri/ Nëpunësi i Komunës dhe shoferi i kryetarit të Haraçinës janë personat e plagosur

para 3 jave - Alsat-M

Sot gjatë ditës ka pasur disa të shtëna me armë në drejtim të veturës së kryetarit të Haraçinës, ku si pasojë e gjuajtjeve, kanë mbetur dy persona të plagosur, shkruan Alsat. Sipas informacioneve të para...

E konfirmon ministri Toshkovski: Cak i sulmit ishte kryetari i Haraçinës

para 3 jave - Koha.mk

Cak i sulmit të armatosur sot në Haraçinë ka qenë kryetari i Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi. Ministri i Punëve të Brendshme, Pançe Toshkovski ka konfirmuar për portalin Kurir se nga shkëmbimi i zjarrit...

Njërit prej të plagosurve në Haraçinë i është mënjanuar një pjesë e mushkërisë

para 3 jave - Almakos

Rreth orës 13:45, në Qendrën Klinike në Shkup është dërguar njëri prej personave të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit, përcjell TV21. Drejtori i Klinikës Torakale, Nexhati Jakupit...

Incidenti në Haraçinë, Ridvan Ibrahimi pa lëndime, dy të tjerë të hospitalizuar

para 3 jave - Dukagjini

Ridvan Ibraimi ishte caku i sulmit të armatosur që ndodhi në Haraçinë. Ai shpëtoi pa plagë, por si pasojë e të shtënave me kallashnikov, u plagosën dy bashkëpunëtorë të tij, shoferi dhe një tjetër nëpunës...

Të shtëna në Haraçinë, Prokuroria kreu hetim, po kërkohen pamjet video-përgjime

para 3 jave - Lideri

Prokuroria Themelore Publike (PTHP) në Shkup sot pasdite ka informuar se në lidhje me të shtënat e sotme ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, në të cilën janë lënduar dy persona të cilët...

Tre të plagosur nga sulmi me armë në Haraçinë, dalin detaje të reja

para 3 jave - Ina

Sipas informacioneve të fundit tre të plagosur rezultojnë nga incidenti me armë në Haraçinë, ku ishte shtënë me armë zjarri në drejtim të veturës së kryetarit të kësaj komune, Ridvan Ibrahimi. Të plagosur...

Të shtëna me armë drejt kryetarit të komunës në Maqedoninë e Veriut, plagoset zyrtari dhe shoferi

para 3 jave - Ora news

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mesditën e sotme në Komunën e Haraçinës në Maqedoninë e Veriut ndërsa shënjestër ka qenë kryetari i kësaj komune. Si pasojë e të shtënave, dy persona kanë mbetur...

Maqedoni e Veriut/ Qëllohet me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së Haraçinës, dy persona të plagosur

para 3 jave - Gazeta Tema

Një sulm me armë zjarri ka ndodhur paraditen e sotme në komunën Haraçinë të Kumanovës. Sipas raportimeve është qëlluar drejt kryetarit të Komunës. Të plagosur kanë mbetur dy persona, Eshtref Selimi dhe...

Atentat ndaj kryetarit të Komunës në Maqedoninë e Veriut, një i vdekur, dy të plagosur

para 3 jave - Vizion Plus

Të paktën dy persona kanë mbetur të plagosur këtë të hënë në Maqedoninë e Veriut si pasojë e një atentati me armë zjarri. Mediat në Maqedoni raportojnë se shënjestër e atentatit me armë zjarri dyshohet...

Sulm me armë zjarri ndaj kryetarit të Haraçinës në Maqedoni të Veriut, plagosen dy punëtorë

para 3 jave - Zeri

Sot gjatë ditës ka pasur disa të shtëna me armë në drejtim të veturës së kryetarit të Haraçinës, ku si pasojë e gjuajtjeve, kanë mbetur dy persona të plagosur. Sipas informacioneve të para të marra nga...

Të shtënat në Haraçinë, ja kush janë 2 të plagosurit

para 3 jave - Aktuale

Sipas informacioneve jozyrtare vetëm dy persona kanë ngelur të plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së Haraoinës, ku janë 20 plumba dhe pastaj personi i dyshuar ka ikur...

Të shtëna me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës në Maqedoninë e Veriut, e pësojnë dy punonjës

para 3 jave - Opinion

Kryetarit i Haraçinës në Maqedoninë e Veriut ka qenë shënjestër e të shtënave me armë, ku si pasojë e plumbave, kanë mbetur dy persona të plagosur. Sipas informacioneve të para të marra, të plagosur kanë...

Detajet e para nga incidenti me armë zjarri në Haraçinë

para 3 jave - Telegrafi

Sot ka ndodhur një incident me armë zjarri në Haraçinë. Sipas njoftimeve të para në incident ka mbetur i plagosur një 39-vjeçar. “E.S. 39 është sjell në Shën Klimenti i Ohrit, me plagë në kraharorin e...

MPB konfirmon, kreu i Haraçinës cak i sulmit të armatosur, raportohet për të plagosur

para 3 jave - Alsat-M

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetari të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht po dërgohet në spital, këtë e ka konfirmuar për Kurir...

Të shtëna në Haraçinë, ka edhe të plagosur

para 3 jave - Telegrafi

Para pak çastesh ka ndodhur një incident me armë zjarri në fshatin Haraçinë Sipas informacioneve fillestare njoftohet se në incident kanë mbetur të plagosur dy persona. Lajmi në përditësim

Është plagosur kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima

para 3 jave - Portalb

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallashnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

LAJMI I FUNDIT: Ja kush dyshohet se është personi që la të plagosur 3 persona në Haraçinë

para 3 jave - Koha.mk

Banorë të Haraçinës për gazetën KOHA thonë se të shtënat me kallashnikov ndaj kryetarit të Haraçinës duket se kanë ardhur nga personat e njëjtë që vitin e kaluar u futën në zyrën e kryetarit Ridvan Ibraimi...

LAJMI I FUNDIT: Bllokohet Haraçina, policë nga toka dhe ajri në kërkim të vrasësve

para 3 jave - Koha.mk

Policë të shumtë tashmë kanë bllokuar hyrje-daljet e Haraçinës, ndërsa përforcime kanë ardhur edhe nga ajri – helikopterët e policisë. Po kërkohen vetura dhe persona që gjuajtën në drejtim të kryetarit...

Dy persona të plagosur Haraçinë, mes tyre dyshohet të jetë edhe Kryetari i Komunës

para 3 jave - Gazeta Express

Mediat raportojnë se së paku dy persona kanë mbetur të plagosur pas një gjuajtje me armë zjarri në Haraçinë. Sipas zërave, mes të plagosurve është edhe Kryetari i Komunës së Haraçinës. Nuk dihet arsyeja....

Nga Prokuroria thonë se po mbledhin gjurmët dhe inçizimet nga të shtënat me armë në Haraçinë

para 3 jave - Klan Macedonia

Një ngjarje e rëndë ka tronditur komunitetin e Haraçinës sot, ku kryetari i Komunës, Ridvan Ibrahimi, dhe dy shoqërues të tij u bënë objektiv i një sulmi të armatosur. Incidenti ndodhi në hyrjen e fshatit...

Sulmi me automatik/ Shpëton pa lëndime dhe i pa prekur, kryetari Ridvan Ibraimi

para 3 jave - Top24

Ridvan Ibraimi, kryetari i Komunës së Haraçinës ndaj të cilët sot u gjuajt breshëri plumbash nga një pushkë automatike ka mbetur i pa prekur dhe pa lëndime. Burime nga Komuna Haraçinës e konfirmojnë për...

MPB konfirmon, kreu i Haraçinës cak i sulmit të armatosur, raportohet për të plagosur

para 3 jave - Ina

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetari të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht po dërgohet në spital, këtë e ka konfirmuar për Kurir...

Eshtref Selimi dhe Adnan Ajdini janë të plagosurit në Haraçinë

para 3 jave - Ina

Sipas informacioneve jozyrtare vetëm dy persona kanë ngelur të plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së Haraoinës, ku janë 20 plumba dhe pastaj personi i dyshuar ka ikur...

Atentat ndaj kryetarit të Komunës në Maqedoninë e Veriut! Disa persona qëllojnë me armë zjarri

para 3 jave - Gazeta Shqip

Kryetarit i Haraçinës në Maqedoninë e Veriut ka qenë shënjestër e të shtënave me armë, ku si pasojë e plumbave, kanë mbetur dy persona të plagosur. Sipas informacioneve të para të marra, të plagosur kanë...

Atentat ndaj kryetarit të Komunës në Maqedoninë e Veriut

para 3 jave - NOA

MAQEDONIA E VERIUT-Kryetarit të Komunës së Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibraimi i është bërë atentat me armë zjarri. Autorët kanë qëlluar ndaj makinës së kryetarit, ndërsa i plagosur ka mbetur...

Njërit prej të plagosurve në Haraçinë i është mënjanuar një pjesë e mushkërisë

para 3 jave - Tetova Sot

Rreth orës 13:45, në Qendrën Klinike në Shkup është dërguar njëri prej personave të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit. Drejtori i Klinikës Torakale, Nexhati Jakupit tha se pacientit...

Toshkovski: Nuk është plagosur kryetari i komunës së Haraçinës!

para 3 jave - Tetova Sot

Ministri i Punëve të Brendshme, Panço Toshkovski në deklaratë për TV21 tha se nuk është e vërtet që nga të shtënat me armë në Haraçinë është plagosur kryetari i komunës, Ridvan Ibrahimi. Toshkovski thotë...

Kryetari i Komunës së Haraçinës “cak i sulmit të armatosur”

para 3 jave - GazetaBlic

Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut e kanë konfirmuar se ka pasur të shtënëa ndaj veturës së kryetari të Komunë së Haraçinës, Ridvan Ibraimi. Një një konfirmim për mediat atje, Pançe...

Të shtëna me armë në Haraçinë të Maqedonisë së Veriut, plagosen dy persona

para 3 jave - Kallxo

Sot ka pasur të shtëna me armë në fshatin Haraçinë të Shkupit, shkruan TV21 në Maqedoninë e Veriut. Policia është në vendin e ngjarjes, ndërkaq, mësohet se është plagosur një 39-vjeçar me iniciale E.S.,...

Janë të mbyllura hyrjet dhe daljet nga Haraçina, kërkohen personat që kan gjuajtur

para 3 jave - Koha News

Hyrjet dhe daljet nga Haraçina janë bllokuar tërësisht pas të shtënat në mesditë në persona të afërt të kryetarit Ridvan Ibrahim. Për momentin mbi komunë shihet duke fluturuar një helikopter policie. Vijojnë...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima

para 3 jave - Koha News

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallashnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Këta janë dy të plagosurit rëndë sot në Haraçinë

para 3 jave - InfoShqip

Të shtënat me kallashnikov në drejtim të kryetarit të Haraçinës, Ridvan Ibraimi, kanë ndodhur në momentin kur ky i fundit – i shoqëruar me tre-katër persona, kishte dalë për të inspektuar punimet e bekatonizimit...

Nënpunësi i Komunës dhe shoferi i kryetarit të Haraçinës janë personat e plagosur

para 3 jave - Nistori

Sot gjatë ditës ka pasur disa të shtëna me armë në drejtim të veturës së kryetarit të Haraçinës, ku si pasojë e gjuajtjeve, kanë mbetur dy persona të plagosur. Sipas informacioneve të para të marra nga...

Drejtori i Klinikës Torakale jep detaje për të plagosurit, kjo është gjendja e tyre

para 3 jave - Fakti Ditor

Drejtori i klinikes torakale, Nexhati Jakupi njoftoi se pacienti I cili i’u nënshtrua operacionit, tani është në giendje stabile por natën do të kalojë në kujdes intenziv. Atij si pasojë e plagëve të rënda...

Qendrat e urgjencës/ Incidenti në Haraçinë: Dy të plagosurit jashtë rrezikut për jetën!

para 3 jave - Top Shqip

Drejtori i Klinikës për Kirurgji Torakale, Nexhati Jakupi, I cili ka kryer intervenimin kirurgjikal ndaj të plagosurit, ka deklaruar për Klan Maqedoni se pacienti 21 vjecar, është sjellë në Klinikë me...

Detajet e para nga incidenti me armë zjarri në Haraçinë

para 3 jave - Bota Sot

Sot ka ndodhur një incident me armë zjarri në Haraçinë. Sipas njoftimeve të para në incident ka mbetur i plagosur një 39-vjeçar. “E.S. 39 është sjell në Shën Klimenti i Ohrit, me plagë në kraharorin e...

Atentat ndaj kryetarit të Komunës në Maqedoninë e Veriut, raportohet për të plagosur

para 3 jave - Panorama

Kryetarit të Komunës së Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibraimi i është bërë atentat me armë zjarri. Autorët kanë qëlluar ndaj makinës së kryetarit, ndërsa i plagosur ka mbetur shoferi i tij,...

Detajet e para nga incidenti me armë zjarri në Haraçinë

para 3 jave - Zhurnal

Sot ka ndodhur një incident me armë zjarri në Haraçinë. Sipas njoftimeve të para në incident ka mbetur i plagosur një 39-vjeçar. “E.S. 39 është sjell në Shën Klimenti i Ohrit, me plagë në kraharorin e...

Të shtëna në Haraçinë, ka edhe të plagosur

para 3 jave - Zhurnal

Para pak çastesh ka ndodhur një incident me armë zjarri në fshatin Haraçinë Sipas informacioneve fillestare njoftohet se në incident kanë mbetur të plagosur dy persona.

Gjuajtje me armë në Haraçinë, plagoset shoferi i kryetarit Ridvan Ibraimi dhe dy të tjerë

para 3 jave - Indeks online

Para pak çastesh ka ndodhur një gjuajte me armë zjarri në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur shoferi i Ridvan Ibraimit, kryetar i komunës së Haraçinës. Klan Maqedoni mëson se të plagosur janë edhe dy persona...

Gjuajtje me armë në Haraçinë të Maqedonisë së Veriut, dyshohet për të plagosur

para 3 jave - GazetaBlic

Gjatë së hënës ka ndodhur gjuajtje me armë zjarri në Komunën e Haraçinës, në Maqedoni të Veriut, ku dy persona deri më tani kanë mbetur të plagosur. Siç shkruaj mediat atje persona të paidentifikuar kanë...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima

para 3 jave - Aktuale

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallashnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Të shtëna me armë zjarri në Haraçinë, ka të plagosur

para 3 jave - Sharri

Të shtëna dhe sulm me armë zjarri pasdite e sotme ka ndodhur në Haraçinë, ndërsa sipas informacioneve të konfirmuara qëllimi i sulmit ka qenë kryetari i komunës. Është lënduar të paktën një person i cili...

LAJMI I FUNDIT: Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima

para 3 jave - Koha.mk

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

MPB me detaje nga të shtënat me armë në Haraçinë, ja çka thonë për dy të plagosurit

para 3 jave - Tetova Sot

Një burrë ka gjuajtur me pushkë automatike në drejtim të kryetarit të komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, por kryetari nuk është plagosur, konfirmojnë nga MPB. Dy persona janë plagosur, konfirmon policia....

Ministri Toshkovski konfirmon atentatin ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, raportohet për të plagosur

para 3 jave - Nistori

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetari të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht po dërgohet në spital, këtë e ka konfirmuar për Kurir...

Drejtori i Klinikës Torakale jep detaje për të plagosurit, kjo është gjendja e tyre

para 3 jave - Top24

Drejtori i klinikes torakale, Nexhati Jakupi njoftoi se pacienti I cili i’u nënshtrua operacionit, tani është në giendje stabile por natën do të kalojë në kujdes intenziv. Atij si pasojë e plagëve të rënda...

Njërit prej të plagosurve në Haraçinë i është mënjanuar një pjesë e mushkërisë

para 3 jave - Top24

Rreth orës 13:45, në Qendrën Klinike në Shkup është dërguar njëri prej personave të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit, përcjell TV21. Drejtori i Klinikës Torakale, Nexhati Jakupit...

MPB me detaje zyrtare për incidentin e armatosur në Haraçinë: Të plagosur janë dy persona

para 3 jave - Shenja

MPB ka dalë me detaje zyrtare lidhur me të shtënat me armë zjarri në Haracinë. Nga policia njoftojnë se dy persona janë të plagosur. “Sot (01.04.2024) në orën 13.25 në SPB Shkup është denoncuar se në hyrje...

Policia jep detaje nga ngjarja në Haraçinë

para 3 jave - InfoShqip

Sot më 01.04 2025 në ora 13:25 në stacionin policor në Shkup është denoncuar se në hyrje të Haraçinës, një person mashkull me kallashnikov ka gjuajtur ndaj kryetarit të komunës së Haraçinës, R.I që ka...

Vazhdon mjekimi intesiv i njërit prej të plagosurve në Haraçinë, i hiqet një pjesë e mushkërisë së djathtë

para 3 jave - Alfax

Rreth orës 13:45, në Qendrën Klinike në Shkup është dërguar njëri prej personave të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit, përcjell TV21. Drejtori i Klinikës Torakale, Nexhati Jakupit...

Gjuhet me armë kryetari i Haraçinës, plagoset shoferi i tij dhe flitet për viktima!

para 3 jave - Derveni

Gjuhet me armë kryetari i Haraçinës, plagoset shoferi i tij? Përleshje me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit. Persona të paidentifikuar deri më tani, kanë gjuajtur në drejtim të kryetarit të Komunës së...

Të shtënat në Haraçinë/ Vijon ekspertiza e policisë, personat e plagosur dërgohen në Spitalin e Qytetit në Shkup

para 3 jave - Tetova Sot

Në Haraçinë po vazhdon ekspertiza e ekipit të Policisë lidhur me sulmin me armë zjarri ndaj kryetarit të kësaj komune, Ridvan Ibraimi me ç’rast të plagusur mbetën shoferi i kryetarit dhe një person tjetër....

Emrat/ Sulm me armë ndaj kryekomunarit të Haraçinës, ahkon në tre numri i të plagosurve. Detaje të reja e probleme të vjetra

para 3 jave - Java News

Sipas informacioneve të fundit ka arritur në tre numri i të plagosurve nga incidenti me armë në Haraçinë, ku ishte shtënë me armë zjarri në drejtim të veturës së kryetarit të kësaj komune, Ridvan Ibrahimi....

Qendrat e urgjencës/ Incidenti në Haraçinë: Dy të plagosurit jashtë rrezikut për jetën!

para 3 jave - Klan Macedonia

Drejtori i Klinikës për Kirurgji Torakale, Nexhati Jakupi, I cili ka kryer intervenimin kirurgjikal ndaj të plagosurit, ka deklaruar për Klan Maqedoni se pacienti 21 vjecar, është sjellë në Klinikë me...

Njërit prej të plagosurve në Haraçinë i është mënjanuar një pjesë e mushkërisë

para 3 jave - Zyrtare

Rreth orës 13:45, në Qendrën Klinike në Shkup është dërguar njëri prej personave të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit, përcjell TV21. Drejtori i Klinikës Torakale, Nexhati Jakupit...

Njërit prej të plagosurve në Haraçinë i është mënjanuar një pjesë e mushkërisë

para 3 jave - Lideri

Rreth orës 13:45, në Qendrën Klinike në Shkup është dërguar njëri prej personave të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit, përcjell TV21. Drejtori i Klinikës Torakale, Nexhati Jakupit...

Sulm me armë zjarri në Haraçinë, plagoset shoferi dhe nëpunësi i kryetarit Ibrahimi

para 3 jave - Lideri

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mesditën e sotme në Komunën e Haraçinës, ndërsa shënjestër ka qenë kryetari i kësaj komune. Si pasojë e të shtënave, dy persona kanë mbetur të plagosur, përkatësisht...

Toshkovski: Nuk është plagosur kryetari i komunës së Haraçinës!

para 3 jave - Top Shqip

Ministri i Punëve të Brendshme, Panço Toshkovski në deklaratë për TV21 tha se nuk është e vërtet që nga të shtënat me armë në Haraçinë është plagosur kryetari i komunës, Ridvan Ibrahimi. Toshkovski thotë...

MPB me detaje zyrtare për incidentin e armatosur në Haraçinë

para 3 jave - Zgjohu

MPB ka dalë me detaje zyrtare lidhur me të shtënat me armë zjarri në Haracinë. Nga policia njoftojnë se dy persona janë të plagosur. “Sot (01.04.2024) në orën 13.25 në SPB Shkup është denoncuar se në hyrje...

MPB konfirmon, kreu i Haraçinës cak i sulmit të armatosur, raportohet për të plagosur

para 3 jave - Klix

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetarit të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht eshte i shtrire në spital, këtë e ka konfirmuar për...

Toshkovski: Nuk është plagosur kryetari i komunës së Haraçinës

para 3 jave - Realiteti

Ministri i Punëve të Brendshme, Panço Toshkovski në deklaratë për TV21 tha se nuk është e vërtet që nga të shtënat me armë në Haraçinë është plagosur kryetari i komunës, Ridvan Ibrahimi. Toshkovski thotë...

MPB me detaje zyrtare për incidentin e armatosur në Haraçinë

para 3 jave - Nacionale.mk

MPB ka dalë me detaje zyrtare lidhur me të shtënat me armë zjarri në Haracinë. Nga policia njoftojnë se dy persona janë të plagosur. “Sot (01.04.2024) në orën 13.25 në SPB Shkup është denoncuar se në hyrje...

Ekskluzive: Klan Maqedoni mëson detaje të reja për gjuajtjen me armë në Haraçinë!

para 3 jave - Tetova Sot

Klan Maqedoni mëson detaje të reja ekskluzive për incidentin e aramtosur në Haraçinë. Sipas informacioneve jozyrtare, dy persona kanë ngelur të plagosur nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit...

Detaje – Ja kush dyshohet se i bëri atentat kryetarit të Haraçinës!

para 3 jave - Tetova Sot

Banorë të Haraçinës për gazetën KOHA thonë se të shtënat me kallashnikov ndaj kryetarit të Haraçinës duket se kanë ardhur nga personat e njëjtë që vitin e kaluar u futën në zyrën e kryetarit Ridvan Ibraimi...

MPB konfirmon, kreu i Haraçinës cak i sulmit të armatosur, raportohet për të plagosur

para 3 jave - Tetova Sot

MPB konfirmon, kreu i Haraçinës cak i sulmit të armatosur, raportohet për të plagosur Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetari të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar...

Toshkovski e konfirmon se një person është plagosur në Haraçinë, cak i sulmit ka qenë kryetari Ridvan Ibrahimi

para 3 jave - Shenja

Të paktën një i lënduar ka mbetur si pasoj e gjuajtjes me armë zjarri që ka ndodhur në Haraçinë. Në Qendrën Emergjente është pranuar një persona me plagë në kafazin e kraharorit dhe në kohë, ndërsa siç...

Aten*at ndaj kryetarit të Haraçinës, plago*et sigurimi i tij

para 3 jave - Infokusi

Së paku një person dyshohet se është plagosur të hënën pas një gjuajtje me armë zjarri në Haraçinë, komunë e banuar me shumicë shqiptare në afërsi të Shkupit. Sipas mediave Maqedoninë e Veriut, persona...

Atentat ndaj kryetarit të komunës në Maqedoninë e Veriut/ Reagon policia: U plagosën dy personat që e shoqëronin (EMRAT)

para 3 jave - Dosja.al

HARAÇINË - Janë zbardhur detaje të reja nga atentati i ditës së sotme ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi. Sipas policisë së Maqedonisë së Veriut, nga të shtënat kanë mbetur të plagosur...

Sulmi me automatik/ Shpëton pa lëndime dhe i pa prekur, kryetari Ridvan Ibraimi

para 3 jave - Revista

Ridvan Ibraimi, kryetari i Komunës së Haraçinës ndaj të cilët sot u gjuajt breshëri plumbash nga një pushkë automatike ka mbetur i pa prekur dhe pa lëndime. Burime nga Komuna Haraçinës e konfirmojnë për...

Ratkoceri shpalos detaje nga Haraçina ku “cak i sulmit të armatosur” ishte kryetari

para 3 jave - Dukagjini

Sot gjatë ditës ka pasur disa të shtëna me armë zjarri në drejtim të veturës së kryetarit të Haraçinës, ku si pasojë e gjuajtjeve, kanë mbetur dy persona të plagosur. Arben Ratkoceri nga Koha.MK ka shpalosur...

MPB me detaje zyrtare për incidentin e armatosur në Haraçinë: Të plagosur janë dy persona

para 3 jave - Realiteti

MPB ka dalë me detaje zyrtare lidhur me të shtënat me armë zjarri në Haracinë. Nga policia njoftojnë se dy persona janë të plagosur. “Sot (01.04.2024) në orën 13.25 në SPB Shkup është denoncuar se në hyrje...

“Pacientit i është mënjanuar një pjesë e mushkërisë”, detaje nga gjendja shëndetësore e dy të plagosurve në Haraçinë

para 3 jave - Syri.mk

Rreth orës 13:45, në Qendrën Klinike në Shkup është dërguar njëri prej personave të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit. Drejtori i Klinikës Torakale, Nexhati Jakupit tha se pacientit...

Detaje nga sulmi me armë në Haraçinë

para 3 jave - Syri.mk

Sipas informacioneve të fundit jozyrtare tre të plagosur rezultojnë nga incidenti me armë në Haraçinë, ku ishte shtënë me armë zjarri në drejtim të veturës së kryetarit të kësaj komune, Ridvan Ibrahimi....

MPB me detaje zyrtare për incidentin e armatosur në Haraçinë: Të plagosur janë dy persona

para 3 jave - Almakos

MPB ka dalë me detaje zyrtare lidhur me të shtënat me armë zjarri në Haracinë. Nga policia njoftojnë se dy persona janë të plagosur. “Sot (01.04.2024) në orën 13.25 në SPB Shkup është denoncuar se në hyrje...

Atentat ndaj kryetarit të Haraçinës – Plagoset një nga pjesëtarët e sigurimit

para 3 jave - Lajmi.net

Së paku një person dyshohet se është plagosur të hënën pas një gjuajtje me armë zjarri në Haraçinë, komunë e banuar me shumicë shqiptare në afërsi të Shkupit. Sipas mediave Maqedoninë e Veriut, persona...

I plagosuri në Haraçinë ka plagë me armë zjarri në gjoks

para 3 jave - Tetova Sot

Nga Qendra Emergjente për TV Telma kanë konfirmuar se një person nga Haraçina është sjellë me plagë nga arma e zjarrit. – Ka plagë me armë zjarri në gjoks. Bëhet fjalë për një djalë rreth 30 vjeç. Plagët...

Eshtref Selimi dhe Adnan Ajdini janë të plagosurit në Haraçinë

para 3 jave - Tetova Sot

Sipas informacioneve jozyrtare vetëm dy persona kanë ngelur të plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së Haraoinës, ku janë 20 plumba dhe pastaj personi i dyshuar ka ikur...

Toshkovski e konfirmon se një person është plagosur në Haraçinë, cak i sulmit ka qenë kryetari Ridvan Bajrami

para 3 jave - Shenja

Të paktën një i lënduar ka mbetur si pasoj e gjuajtjes me armë zjarri që ka ndodhur në Haraçinë. Në Qendrën Emergjente është pranuar një persona me plagë në kafazin e kraharorit dhe në kohë, ndërsa siç...

Mësohen detaje të reja ekskluzive për rastin në Haraçinë

para 3 jave - InfoShqip

Sipas informacioneve jozyrtare vetëm dy persona kanë ngelur të plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së Haraoinës, ku janë 20 plumba dhe pastaj personi i dyshuar ka ikur...

Detaje – Ja kush dyshohet se i bëri atentat kryetarit të Haraçinës!

para 3 jave - Fakti Ditor

Banorë të Haraçinës për gazetën KOHA thonë se të shtënat me kallashnikov ndaj kryetarit të Haraçinës duket se kanë ardhur nga personat e njëjtë që vitin e kaluar u futën në zyrën e kryetarit Ridvan Ibraimi...

Policia jep detaje nga ngjarja në Haraçinë

para 3 jave - Fakti Ditor

Sot më 01.04 2025 në ora 13:25 në stacionin policor në Shkup është denoncuar se në hyrje të Haraçinës, një person mashkull me kallashnikov ka gjuajtur ndaj kryetarit të komunës së Haraçinës, R.I që ka...

Këta janë dy të plagosurit rëndë sot në Haraçinë

para 3 jave - Lideri

Të shtënat me kallashnikov në drejtim të kryetarit të Haraçinës, Ridvan Ibraimi, kanë ndodhur në momentin kur ky i fundit – i shoqëruar me tre-katër persona, kishte dalë për të inspektuar punimet e bekatonizimit...

MPB me detaje zyrtare për incidentin e armatosur në Haraçinë

para 3 jave - Klix

MPB ka dalë me detaje zyrtare lidhur me të shtënat me armë zjarri në Haracinë. Nga policia njoftojnë se dy persona janë të plagosur. “Sot (01.04.2024) në orën 13.25 në SPB Shkup është denoncuar se në hyrje...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima?

para 3 jave - Tetova Sot

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Detaje të reja për gjuajtjen me armë në Haraçinë!

para 3 jave - Tetova Sot

Klan Maqedoni mëson detaje të reja ekskluzive për rastin në Haraçinë. Sipas informacioneve jozyrtare vetëm një person ka ngelur i plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së...

Gjuajtje me armë në Haraçinë, plagoset shoferi i kryetarit Ridvan Ibrahimi dhe dy të tjerë

para 3 jave - Tetova Sot

Para pak çastesh ka ndodhur një gjuajte me armë zjarri në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur shoferi i Ridvan Ibrahimit, kryetar i komunës së Haraçinës. Klan Maqedoni mëson se të plagosur janë edhe dy persona...

Të shtëna me armë zjarri në Haraçinë, ka të plagosur

para 3 jave - Shenja

Të shtëna dhe sulm me armë zjarri pasdite e sotme ka ndodhur në Haraçinë, ndërsa sipas informacioneve të konfirmuara qëllimi i sulmit ka qenë kryetari i komunës. Është lënduar të paktën një person i cili...

Haraçina për momentin pas raportimeve për të shtëna me armë zjarri

para 3 jave - Shenja

Gjuajtje me armë zjarri ka ndodhur në komunën e Haraçinës. Forca të mëdha policore janë për momentin atje, ku sipas informacioneve të konfirmuara cak i sulmit ka qenë kryetari i komunës Ridvan Bajrami....

LAJMI I FUNDIT/ Atentat ndaj kryetarit shqiptar në Maqedoninë e Veriut (DETAJET)

para 3 jave - Lexo

Autorët kanë qëlluar ndaj makinës së kryetarit, ndërsa i plagosur ka mbetur shoferi i tij, i cili po dërgohet në spital. Lajmin e ka konfirmuar për Kurir , ministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë,...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima?

para 3 jave - InfoShqip

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Këta janë dy të plagosurit rëndë sot në Haraçinë

para 3 jave - Klan Macedonia

Të shtënat me kallashnikov në drejtim të kryetarit të Haraçinës, Ridvan Ibraimi, kanë ndodhur në momentin kur ky i fundit – i shoqëruar me tre-katër persona, kishte dalë për të inspektuar punimet e bekatonizimit...

MPB me detaje nga të shtënat me armë në Haraçinë

para 3 jave - Klan Macedonia

Një burrë ka gjuajtur me pushkë automatike në drejtim të kryetarit të komunës së Hraçinës, Ridvan Ibrahimi, por kryetari nuk është plagosur, konfirmojnë nga MPB. Dy persona janë plagosur, konfirmon policia....

Këta janë dy të plagosurit rëndë sot në Haraçinë

para 3 jave - Fol

Të shtënat me kallashnikov në drejtim të kryetarit të Haraçinës, Ridvan Ibraimi, kanë ndodhur në momentin kur ky i fundit – i shoqëruar me tre-katër persona, kishte dalë për të inspektuar punimet e bekatonizimit...

MPB del me detaje për të shtënat me armë në Haraçinë

para 3 jave - Pa censure

Sot (1 Prill 2024) në orën 13:25. SPB Shkup njoftoi se në hyrje të fshatit. Një burrë nga Haraçina ka qëlluar me automatik në drejtim të kryetarit të komunës sê Haraçinës R.I., i cili ishte së bashku me...

MPB me detaje zyrtare për incidentin e armatosur në Haraçinë

para 3 jave - Pressonline

MPB ka dalë me detaje zyrtare lidhur me të shtënat me armë zjarri në Haracinë. Nga policia njoftojnë se dy persona janë të plagosur. “Sot (01.04.2024) në orën 13.25 në SPB Shkup është denoncuar se në hyrje...

“Konflikti për një pronë”, gazetari: Pse u qëllua me armë kryekomunari i Haraçinës

para 3 jave - Euronews

Gazetari Furkan Saliu ishte këtë të hënë i ftuar në Euronews Albania për të folur rreth ngjarjes së ditës së sotme ku është qëlluar me armë ndaj kryekomunarit të Haraçinës, Ridvan Ibrahimi. “Është një...

Këta janë dy të plagosurit rëndë sot në Haraçinë

para 3 jave - TvNews

Të shtënat me kallashnikov në drejtim të kryetarit të Haraçinës, Ridvan Ibraimi, kanë ndodhur në momentin kur ky i fundit – i shoqëruar me tre-katër persona, kishte dalë për të inspektuar punimet e bekatonizimit...

MPB konfirmon, kreu i Haraçinës cak i sulmit të armatosur, raportohet për të plagosur

para 3 jave - TvNews

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetari të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht po dërgohet në spital, këtë e ka konfirmuar për Kurir...

MPB konfirmon, kreu i Haraçinës cak i sulmit të armatosur, raportohet për të plagosur

para 3 jave - Zgjohu

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetarit të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht eshte i shtrire në spital, këtë e ka konfirmuar për...

Dy persona të plagosur, MPB jep detaje për përleshjen me armë zjarri në Haraçinë

para 3 jave - Alfax

MPB ka dalë me detaje zyrtare lidhur me të shtënat me armë zjarri në Haracinë. Nga policia njoftojnë se dy persona janë të plagosur. “Sot (01.04.2024) në orën 13.25 në SPB Shkup është denoncuar se në hyrje...

MPB konfirmon, kreu i Haraçinës cak i sulmit të armatosur, raportohet për të plagosur

para 3 jave - Nacionale.mk

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetarit të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht eshte i shtrire në spital, këtë e ka konfirmuar për...

“Është gjuajtur në drejtim të veturës së kryetarit të komunës”, detaje nga gjuajtja me armë në Haraçinë

para 3 jave - Klan Macedonia

Me armë zjarri është gjuajtur sot automjeti i kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa në automjet kanë qenë shoferi i tij dhe një i punësuar në komunë. Ministri teknik i Punëve të Brendshme...

Të shtënat në Haraçinë/ Vijon ekspertiza e policisë, personat e plagosur dërgohen në Spitalin e Qytetit në Shkup

para 3 jave - Klan Macedonia

Në Haraçinë po vazhdon ekspertiza e ekipit të Policisë lidhur me sulmin me armë zjarri ndaj kryetarit të kësaj komune, Ridvan Ibraimi me ç’rast të plagusur mbetën shoferi i kryetarit dhe një person tjetër....

Sulm me armë zjarri ndaj kryetarit të Haraçinës në Maqedoni të Veriut, plagosen dy punëtorë

para 3 jave - Ekonomia Online

Sot gjatë ditës ka pasur disa të shtëna me armë në drejtim të veturës së kryetarit të Haraçinës, ku si pasojë e gjuajtjeve, kanë mbetur dy persona të plagosur. Sipas informacioneve të para të marra nga...

I dyshuari kryesor për plagosjet në Haraçinë është një person i kërkuar nga drejtësia që nga viti 2007

para 3 jave - Pa censure

Sipas informacioneve të para i dyshuar kryesor në plagosjet e sotme në Haraçinë është M.A një person i kërkuar nga drejtësia që nga 2007 për një vrasje të një zyrtari policor. Trupat policor janë të vendosur...

Këta janë dy të plagosurit rëndë sot në Haraçinë

para 3 jave - NMK Post

Të shtënat me kallashnikov në drejtim të kryetarit të Haraçinës, Ridvan Ibraimi, kanë ndodhur në momentin kur ky i fundit – i shoqëruar me tre-katër persona, kishte dalë për të inspektuar punimet e bekatonizimit...

Sulmi me armē ndaj kryebashkiakut në Maqedoni, tre të plagòsur

para 3 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Sipas informacioneve të fundit ka arritur në tre numri i të plagosurve nga incidenti me armë në Haraçinë, ku ishte shtënë me armë zjarri në drejtim...

Sulm me armë zjarri ndaj kryetarit të Haraçinës, dy të plagosur

para 3 jave - Shqip

Sot gjatë ditës ka pasur disa të shtëna me armë në drejtim të veturës së kryetarit të Haraçinës, ku si pasojë e gjuajtjeve, kanë mbetur dy persona të plagosur. Sipas informacioneve të para të marra nga...

MPB konfirmon, kreu i Haraçinës cak i sulmit të armatosur, raportohet për të plagosur

para 3 jave - Pressonline

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetarit të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht eshte i shtrire në spital, këtë e ka konfirmuar për...

Lajmi i fundit/ Sulmohet kryetari i Haraçinës, të vrarë dhe të plagosur (Detaje)

para 3 jave - Top Shqip

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallashnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Dy të plagosur në Haraçinë, raportohet se mesin e tyre është edhe kryetari i komunës

para 3 jave - Epoka e Re

Një incident me armë zjarri ka ndodhur në Haraçinë të Maqedonisë së Veriut. Sipas njoftimeve të para në incident ka mbetur i plagosur një 39-vjeçar. E.S. 39 është sjell në Shën Klimenti i Ohrit, me plagë...

Nënpunësi i Komunës dhe shoferi i kryetarit të Haraçinës janë personat e plagosur

para 3 jave - Zyrtare

Sot gjatë ditës ka pasur disa të shtëna me armë në drejtim të veturës së kryetarit të Haraçinës, ku si pasojë e gjuajtjeve, kanë mbetur dy persona të plagosur, shkruan Alsat. Sipas informacioneve të para...

Tre të plagosur në atentatin ndaj kryetarit të Haraçinës – ja detajet

para 3 jave - NMK Post

Klan Maqedoni mëson detaje të reja ekskluzive për incidentin e aramtosur në Haraçinë. Sipas informacioneve jozyrtare, tre persona kanë ngelur të plagosur nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit...

Maqedoni e Veriut: Sulmohet me armë zjarri vetura e krytetarit të komunës së Haraçinës, plagosen dy persona

para 3 jave - ATV Live

Sot gjatë ditës ka pasur disa të shtëna me armë në drejtim të veturës së kryetarit të Haraçinës, ku si pasojë e gjuajtjeve, kanë mbetur dy persona të plagosur. Sipas informacioneve të para të marra nga...

Kryetari i Haraçinës ndodhet i shtrirë në spital!

para 3 jave - Populli

Ministri i Punëve të Brendshme, Pançe Toshkovski e ka konfirmuar lajmin se ka pasur të shtëna me armë zjarri drejt kryetarit të komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, shkruan POPULLI.mk Nga të shtënat është...

Të shtëna me armë zjarri në Haraçinë në drejtim të kryetarit të komunës

para 3 jave - Lideri

Të shtëna me armë zjarri në drejtim të veturës së kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, ku nga këto të shtënatë të plagosur kanë mbetur shoferi i kryetarit të Komunës, si dhe një nëpunësi...

Plagoset kryetari i Haraçinës Ridvan Ibrahimi dhe disa persona të tjerë

para 3 jave - Zgjohu

Të shtëna me armë para pak çastesh në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur kryetari i komunes Ridvan Ibrahimi, shoferi i tij dhe dy persona te tjere. Siç raportohet, ndaj kryetarit te Haraçinës, me kallashnikovë,...

LAJMI I FUNDIT: Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima

para 3 jave - Realiteti

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallashnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Haraçina për momentin pas raportimeve për të shtëna me armë zjarri

para 3 jave - Almakos

Gjuajtje me armë zjarri ka ndodhur në komunën e Haraçinës. Forca të mëdha policore janë për momentin atje, ku sipas informacioneve të konfirmuara cak i sulmit ka qenë kryetari i komunës Ridvan Bajrami....

Ja kush dyshohet se është personi që la të plagosur 3 persona në Haraçinë

para 3 jave - Almakos

Banorë të Haraçinës për gazetën KOHA thonë se të shtënat me kallashnikov ndaj kryetarit të Haraçinës duket se kanë ardhur nga personat e njëjtë që vitin e kaluar u futën në zyrën e kryetarit Ridvan Ibraimi...

Nënpunësi i Komunës dhe shoferi i kryetarit të Haraçinës janë personat e plagosur

para 3 jave - Fakti Ditor

Sot gjatë ditë ka pasur disa të shtëna me armë në drejtim të veturës së kryetarit të Haraçinës, ku si pasojë e gjuajtjeve, kanë mbetur dy persona të plagosur, shkruan Alsat. Sipas informacioneve të para...

Detaje të reja për gjuajtjen me armë në Haraçinë!

para 3 jave - Fakti Ditor

Klan Maqedoni mëson detaje të reja ekskluzive për rastin në Haraçinë. Sipas informacioneve jozyrtare vetëm një person ka ngelur i plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së...

Edhe para 1 viti kërcënohej kryetari i Haraçinës, ja çka deklaronte ai në të kohë

para 3 jave - Fakti Ditor

Pas kërcënimeve të nga Komuna e Haraçinës dhe kryetari i saj Ridvan Ibrahimi, me 25 maj 2023 u morë vendim që administrata e komunës të mbyllet deri në një afat të pa caktuar. Këtë e kanë bërë të ditur...

Nga të shtëna në Haraçinë tre të plagour

para 3 jave - Klan Macedonia

Klan Maqedoni mëson detaje të reja ekskluzive për incidentin e aramtosur në Haraçinë. Sipas informacioneve jozyrtare, tre persona kanë ngelur të plagosur nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit...

Atentat ndaj kryetarit të Haraçinës, plagoset sigurimi i tij

para 3 jave - Periskopi

Atentat ndaj kryetarit të Haraçinës, plagoset sigurimi i tij 01 Apr, 14:59 Së paku një person dyshohet se është plagosur të hënën pas një gjuajtje me armë zjarri në Haraçinë, komunë e banuar me shumicë...

Dy të plagosur në Haraçinë, raportohet se mes tyre është edhe kryetari i komunës

para 3 jave - Epoka e Re

Një incident me armë zjarri ka ndodhur në Haraçinë të Maqedonisë së Veriut. Sipas njoftimeve të para në incident ka mbetur i plagosur një 39-vjeçar. E.S. 39 është sjell në Shën Klimenti i Ohrit, me plagë...

Eshtref Selimi dhe Adnan Ajdini janë të plagosurit në Haraçinë

para 3 jave - Pa censure

Sipas informacioneve jozyrtare vetëm dy persona kanë ngelur të plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së Haraoinës, ku janë 20 plumba dhe pastaj personi i dyshuar ka ikur...

Atentat ndaj kryetarit të Komunës në Maqedoninë e Veriut, raportohet për të plagosur

para 3 jave - Dosja.al

MAQEDONIA E VERIUT -Kryetarit të Komunës së Haraçinës në Maqedoninë e Veriut, Ridvan Ibraimi i është bërë atentat me armë zjarri. Autorët kanë qëlluar ndaj makinës së kryetarit, ndërsa i plagosur ka mbetur...

I plagosuri në Haraçinë ka plagë me armë zjarri në gjoks

para 3 jave - Top24

Nga Qendra Emergjente për TV Telma kanë konfirmuar se një person nga Haraçina është sjellë me plagë nga arma e zjarrit. – Ka plagë me armë zjarri në gjoks. Bëhet fjalë për një djalë rreth 30 vjeç. Plagët...

Eshtref Selimi dhe Adnan Ajdini janë të plagosurit në Haraçinë

para 3 jave - Top24

Sipas informacioneve jozyrtare vetëm dy persona kanë ngelur të plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së Haraoinës, ku janë 20 plumba dhe pastaj personi i dyshuar ka ikur...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima?

para 3 jave - Top24

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallashnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Kryetari i Komunës së Haraçinës “cak i sulmit të armatosur”

para 3 jave - Dukagjini

Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut e ka konfirmuar se ka pasur të shtëna ndaj veturës së kryetarit të Komunë së Haraçinës, Ridvan Ibraimi. Në një konfirmim për mediat atje, Pançe Toshovski,...

Ministri Toshkovski konfirmon atentatin ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës

para 3 jave - Lideri

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetarit të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht eshte i shtrire në spital, këtë e ka konfirmuar për...

MPB konfirmon, kreu i Haraçinës cak i sulmit të armatosur, raportohet për të plagosur

para 3 jave - Alfax

Të shtëna me armë zjarri ndaj veturës së kryetari të Komunës së Haraçinës, derisa nga këto të shtëna është qëlluar shoferi i tij, i cili aktualisht po dërgohet në spital, Lajmi ështëkonfirmuar për Kurir...

Plagoset kryetari i Haraçinës Ridvan Ibrahimi dhe disa persona të tjerë

para 3 jave - Nacionale.mk

Të shtëna me armë para pak çastesh në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur kryetari i komunes Ridvan Ibrahimi, shoferi i tij dhe dy persona te tjere. Siç raportohet, ndaj kryetarit te Haraçinës, me kallashnikovë,...

Të shtëna me armë zjarri në Haraçinë, ka të plagosur

para 3 jave - Almakos

Të shtëna dhe sulm me armë zjarri pasdite e sotme ka ndodhur në Haraçinë, ndërsa sipas informacioneve të konfirmuara qëllimi i sulmit ka qenë kryetari i komunës. Është lënduar të paktën një person i cili...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima?

para 3 jave - Almakos

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima?

para 3 jave - Fakti Ditor

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Ja kush dyshohet se është personi që la të plagosur 3 persona në Haraçinë

para 3 jave - Pa censure

Banorë të Haraçinës për gazetën KOHA thonë se të shtënat me kallashnikov ndaj kryetarit të Haraçinës duket se kanë ardhur nga personat e njëjtë që vitin e kaluar u futën në zyrën e kryetarit Ridvan Ibraimi...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima?

para 3 jave - Pa censure

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Gjuajtje me armë në Haraçinë, plagoset shoferi i kryetarit Ridvan Ibraimi dhe një person tjetër

para 3 jave - Klan Macedonia

Para pak çastesh ka ndodhur një gjuajte me armë zjarri në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur shoferi i Ridvan Ibraimit, kryetar i komunës së Haraçinës. Klan Maqedoni mëson se i plagosur është Adnan Ajdini...

I plagosuri në Haraçinë ka plagë me armë zjarri në gjoks

para 3 jave - Pa censure

Nga Qendra Emergjente për TV Telma kanë konfirmuar se një person nga Haraçina është sjellë me plagë nga arma e zjarrit. – Ka plagë me armë zjarri në gjoks. Bëhet fjalë për një djalë rreth 30 vjeç. Plagët...

Gjuajtje me armë në Haraçinë, plagosen dy të punësuar të komunës

para 3 jave - Pa censure

Pasditen e sotme në komunën e Haraçinës ka ndodhur një shkëmbim zjarri, i cili e ka ngritur në policinë . Sipas informacioneve, në drejtim të sigurimit të Ridvan Ibrahimit, kryetar i komunës, është qëlluar...

Ekskluzive: Klan Maqedoni mëson detaje të reja për gjuajtjen me armë në Haraçinë!

para 3 jave - Klan Macedonia

Klan Maqedoni mëson detaje të reja ekskluzive për rastin në Haraçinë. Sipas informacioneve jozyrtare vetëm dy persona kanë ngelur të plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës...

Gjuajtje me armë në Haraçinë, plagoset shoferi i kryetarit Ridvan Ibrahimi dhe dy të tjerë

para 3 jave - Zyrtare

Para pak çastesh ka ndodhur një gjuajte me armë zjarri në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur shoferi i Ridvan Ibrahimit, kryetar i komunës së Haraçinës. Klan Maqedoni mëson se të plagosur janë edhe dy persona...

LAJMI I FUNDIT: Bllokohet Haraçina, policë nga toka dhe ajri pas incidentit të armatosur

para 3 jave - Zyrtare

Policë të shumtë tashmë kanë bllokuar hyrje-daljet e Haraçinës, ndërsa përforcime kanë ardhur edhe nga ajri – helikopterët e policisë. Po kërkohen vetura dhe persona që gjuajtën në drejtim të kryetarit...

Detaje – Ja kush dyshohet se i bëri atentat kryetarit të Haraçinës!

para 3 jave - NMK Post

Banorë të Haraçinës për gazetën KOHA thonë se të shtënat me kallashnikov ndaj kryetarit të Haraçinës duket se kanë ardhur nga personat e njëjtë që vitin e kaluar u futën në zyrën e kryetarit Ridvan Ibraimi...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima?

para 3 jave - NMK Post

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Bllokohet Haraçina, policë nga toka dhe ajri në kërkim të vrasësve

para 3 jave - Info7

Policë të shumtë tashmë kanë bllokuar hyrje-daljet e Haraçinës, ndërsa përforcime kanë ardhur edhe nga ajri – helikopterët e policisë. Po kërkohen vetura dhe persona që gjuajtën në drejtim të kryetarit...

LAJMI I FUNDIT: Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima

para 3 jave - Info7

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallashnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima?

para 3 jave - Top24

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Plagoset kryetari i Haraçinës Ridvan Ibrahimi dhe disa persona të tjerë

para 3 jave - Pressonline

Të shtëna me armë para pak çastesh në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur kryetari i komunes Ridvan Ibrahimi, shoferi i tij dhe dy persona te tjere. Siç raportohet, ndaj kryetarit te Haraçinës, me kallashnikovë,...

2 të plagosur, një i vrarë në Haraçinë, lëndohet kryetari i komunës Ridvan Ibraimi

para 3 jave - Populli

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallashnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Ky është personi që është vrarë sot në Haraçinë (Inicialet)

para 3 jave - TvNews

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është...

Ky është personi që është vrarë sot në Haraçinë (Inicialet)

para 3 jave - Lideri

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallaxhnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është...

Plagoset kryetari i Haraçinës Ridvan Ibrahimi dhe disa persona të tjerë

para 3 jave - TvNews

Një përleshje e armatosur ka ndodhur pak çastesh në Haraçinë, ku ka mbetur i kryetari i komunes Ridvan Ibrahimi, shoferi i tij dhe dy persona te tjere. Siç raportohet, ndaj kryetarit te Haraçinës, me kallashnikovë,...

Plagoset shoferi i kryetarit të Haraçinës Ridvan Ibraimi dhe dy të tjerë

para 3 jave - Lideri

Para pak çastesh ka ndodhur një gjuajte me armë zjarri në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur shoferi i Ridvan Ibraimit, kryetar i komunës së Haraçinës. Klan Maqedoni mëson se të plagosur janë edhe dy persona...

Gjuajtje me armë në Haraçinë të Maqedonisë së Veriut, dyshohet për të plagosur

para 3 jave - Dukagjini

Gjatë së hënës ka ndodhur gjuajtje me armë zjarri në Komunën e Haraçinës, në Maqedoni të Veriut, ku dy persona deri më tani kanë mbetur të plagosur. Siç shkruaj mediat atje persona të paidentifikuar kanë...

Ekskluzive: Klan Maqedoni mëson detaje të reja për gjuajtjen me armë në Haraçinë!

para 3 jave - Lideri

Klan Maqedoni mëson detaje të reja ekskluzive për rastin në Haraçinë. Sipas informacioneve jozyrtare vetëm një person ka ngelur i plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së...

LAJMI I FUNDIT: Bllokohet Haraçina, policë nga toka dhe ajri në kërkim të vrasësve

para 3 jave - TvNews

Policë të shumtë tashmë kanë bllokuar hyrje-daljet e Haraçinës, ndërsa përforcime kanë ardhur edhe nga ajri – helikopterët e policisë. Po kërkohen vetura dhe persona që gjuajtën në drejtim të kryetarit...

Plagoset kryetari i Haraçinës Ridvan Ibrahimi dhe disa persona të tjerë

para 3 jave - Klix

Të shtëna me armë para pak çastesh në Haraçinë, ku ka mbetur i plagosur kryetari i komunes Ridvan Ibrahimi, shoferi i tij dhe dy persona te tjere. Siç raportohet, ndaj kryetarit te Haraçinës, me kallashnikovë,...

Është plagosur me armë zjarri kryetari i Haraçinës

para 3 jave - Alfax

Me kallashnikov është gjuajtur në drejtim të kryetarit të komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi nga persona të panjohur duke e plagosur rëndë atë. Sipas informacioneve jozyrtare ka disa të plagosur tjerë....

Plagoset kryetari i Haraçinës, ka edhe viktima

para 3 jave - Zeri.mk

Persona të paidentifikuar deri më tani kanë gjuajtur me kallashnikovë në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, ndërsa i njëjti është i lënduar rëndë dhe aktualisht gjendet në Spitalin...

Erdogan pas humbjes së zgjedhjeve: Nuk është fundi për ne, por vetëm një pikë kthese!

para 3 jave - Syri.net Kosova

Pas humbjes në zgjedhjet lokale, presidenti turk Rexhep Tayyip Erdogan mbajti një fjalim për qytetarët. Pavarësisht rezultateve jo t ë favorshme të arritura në këto zgjedhje, Edrogan nënvizoi se 31 marsi...

Erdogan pas humbjes së zgjedhjeve: Nuk është fundi për ne, por vetëm një pikë kthese!

para 3 jave - Bota Sot

Pas humbjes në zgjedhjet lokale, presidenti turk Rexhep Tayyip Erdogan mbajti një fjalim për qytetarët. Pavarësisht rezultateve jo t ë favorshme të arritura në këto zgjedhje, Edrogan nënvizoi se 31 marsi...

Erdogan pas humbjes së zgjedhjeve: Nuk është fundi për ne, por vetëm një pikë kthese!

para 3 jave - Syri

Pas humbjes në zgjedhjet lokale, presidenti turk Rexhep Tayyip Erdogan mbajti një fjalim për qytetarët. Pavarësisht rezultateve jo t ë favorshme të arritura në këto zgjedhje, Edrogan nënvizoi se 31 marsi...

Disfatë në zgjedhjet lokale, Erdogan: Nuk është fundi për ne

para 3 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Pas humbjes në zgjedhjet lokale, presidenti turk Rexhep Tayyip Erdogan mbajti një fjalim për qytetarët. Pavarësisht rezultateve jo të favorshme...

Disfatë në zgjedhjet lokale, Erdogan: Nuk është fundi për ne, por vetëm një pikë kthese

para 3 jave - Dosja.al

TURQIA- Pas humbjes në zgjedhjet lokale, presidenti turk Rexhep Tayyip Erdogan mbajti një fjalim për qytetarët. Pavarësisht rezultateve jo të favorshme në këto zgjedhje, Edrogan tha se 31 marsi nuk është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK