Përvjetori i Shqipërisë në NATO, Blinken: Mbetemi krenarë që ju kemi aleatë

para 2 jave - Ina

Sekretari i shtetit amerikan Antony Blinken ka reaguar për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Në në reagim publik, ai thotë se SHBA është krenare që qëndron me Shqipërinë aleate. Mes tjerash...

Shqipëria 15 vjet në NATO, Rama: Mbetemi të palëkundur për të mbështetur paqen

para 2 jave - Ina

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një mesazh me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Përmes një postimi në Twitter Rama, falënderon sekretarin amerikan të Shtetit, Anthony Blinken për...

“Angazhimi i SHBA për aleancën nuk diskutohet”, Blinken jep gar...

para 2 jave - BalkanWeb

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken ka dhënë mbrëmjen e sotme një intervistë për mediat në Francë, gjatë vizitës së tij zyrtare në Paris. Gjatë intervistës Blinken nuk sulmoi në asnjë moment ish-Presidentin...

Rama: Shqipëria ka kontribuar në mbrojtjen dhe sigurinë e aleancës

para 2 jave - Koha News

Me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, kryeministri Edi Rama deklaroi se vendi i tij është krenar që kontribuon në mbrojtjen dhe sigurinë kolektive. – Ky 15-vjetor i anëtarësimit...

Shqipëria 15 vjet në NATO, Rama falënderon Blinkenin për urimin

para 2 jave - RTV 21

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka falënderuar Sekretarin amerikan të Shtetit, Antony Blinken pas urimit të tij për 15 vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Rama është shprehur se Shqipëria...

Shqipëria 15 vjet në NATO, Rama falënderon Blinkenin për urimin: Të nderuar të qëndrojmë krah për krah me aleatët

para 2 jave - Lajm

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka falënderuar Sekretarin amerikan të Shtetit, Antony Blinken pas urimit të tij për 15 vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Rama është shprehur se Shqipëria...

Shqipëria 15 vjet në NATO, Rama falënderon Blinkenin për urimin: Të nderuar të qëndrojmë krah për krah me aleatët

para 2 jave - Tetova Sot

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka falënderuar Sekretarin amerikan të Shtetit, Antony Blinken pas urimit të tij për 15 vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Rama është shprehur se Shqipëria...

Shqipëria 15 vjet në NATO, Rama falënderon Blinkenin për urimin: Të nderuar të qëndrojmë krah për krah me aleatët

para 2 jave - Klan Kosova

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka falënderuar Sekretarin amerikan të Shtetit, Antony Blinken pas urimit të tij për 15 vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Rama është shprehur se Shqipëria...

Shqipëria 15 vite në NATO, Rama falenderon Blinken për urimin: Mbetemi të palëkundur në përkushtimin për të mbështetur paqen dhe vlerat demokratike

para 2 jave - Top Channel

Kryeministri Edi Rama ka falenderuar sekretarin amerikan të Shtetit Antony Blinken pas urimit të tij në kuadër të 15 vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Nëpërmjet një postimi në rrjetin social...

Përvjetori i Shqipërisë në NATO,Blinken: Krenarë që qëndrojmë aleatë

para 2 jave - RTK

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony J. Blinken ka uruar Shqipërinë për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Në mesazhin e tij, Blinken shkruan se janë krenarë që aleatë me Shqipërinë, ndërsa...

Shqipëria 15 vite anëtare e NATO-s, Rama falenderon Blinken për urimin: Mbetemi të palëkundur në përkushtimin për të mbështetur paqen dhe vlerat demokratike

para 2 jave - Top Channel

Kryeministri Edi Rama ka falenderuar sekretarin amerikan të Shtetit Antony Blinken pas urimit të tij në kuadër të 15 vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Nëpërmjet një postimi në rrjetin social...

Rama i përgjigjet urimit të Blinken për 15-vjetorin e anëtarësimit në NATO: Presim shumë vite të tjera bashkëpunimi të frytshëm

para 2 jave - Albeu

Kryeministri Edi Rama ka falënderuar sekretarin Blinken, i cili uroi Shqipërinë për 15-vjetorin e anëtarësimit në NATO. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Rama thotë se ‘ky 15-vjetor i anëtarësimit...

Përvjetori i anëtarësimit të Shqipërisë në NATO,Blinken: Krenarë që qëndrojmë me ju si aleatë, aleanca vazhdon të rritet

para 2 jave - RTSH

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony J. Blinken ka uruar Shqipërinë për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Në mesazhin e tij, Blinken shkruan se janë krenarë që aleatë me Shqipërinë, ndërsa...

Rama: Gjatë 15 viteve, Shqipëria kontriboi në mbrojtjen e sigurinë e NATO-s

para 2 jave - RTK

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama përmes një postimi në platformën X, ka falënderuar sekretarin amerikan Antony Blinken, në 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Për këtë, Rama thekson se...

Përvjetori i anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, Blinken: Krenarë që qëndrojmë me ju si aleatë

para 2 jave - Opinion

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony J. Blinken ka uruar Shqipërinë për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Blinken thote se janë krenarë që aleatë me Shqipërinë, ndërsa thekson se aleanca...

Rama për 15-vjetorin e anëtarësimit në NATO: Shqipëria ka kontribuar me krenari në mbrojtjen kolektive dhe sigurinë e aleancës

para 2 jave - Bota Sot

Kryeministri Edi Rama ka falënderuar sekretarin Blinken, i cili uroi Shqipërinë për 15-vjetorin e anëtarësimit në NATO. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Rama thotë se ‘ky 15-vjetor i anëtarësimit...

Shqipëria 15 vite anëtare e NATO-s, Rama falenderon Blinken për urimin: Mbetemi të palëkundur në...

para 2 jave - Bota Sot

Me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, Kryeministri Edi Rama deklaroi se vendi ynë ka kontribuar me krenari në mbrojtjen kolektive dhe sigurinë. Përmes një postimi në rrjetet sociale,...

Blinken uron shqipërinë për 15-vjetorin anëtarësimit në NATO: Aleanca sot më e bashkuar se kurrë

para 2 jave - Albeu

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken ka reaguar me rastin e 15 vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë dhe Kroacisë në NATO, duke theksuar se Aleanca është sot më e bashkuar se kurrë. “Në emër të...

15-vjetori i vendit në NATO, Rama falënderon Blinken për urimin: Shqipëria, krenare të qëndrojë krah për krah me SHBA dhe aleatët

para 2 jave - Ora news

Kryeministri Edi Rama ka falënderuar sekretarin e Departamentit Amerikan të Shtetit, Antony Blinken për urimin e 15-vjetorit të anëtarësimit në NATO të Shqipërisë. Rama u shpreh se ky 15-vjetor nuk është...

Përvjetori i anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, mesazhi i Sekretarit Blinken: Krenarë që qëndrojmë me ju si aleatë, aleanca vazhdon të rritet

para 2 jave - Panorama

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony J. Blinken ka uruar Shqipërinë për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Blinken thote se janë krenarë që aleatë me Shqipërinë, ndërsa thekson se aleanca...

“Riafirmim i përkushtimit tonë të palëkundur”- Rama për 15-vjetorin e anëtarësimit në NATO: Shqipëria ka kontribuar me krenari në mbrojtjen kolektive dhe sigurinë e aleancës

para 2 jave - Panorama

Kryeministri Edi Rama ka falënderuar sekretarin Blinken, i cili uroi Shqipërinë për 15-vjetorin e anëtarësimit në NATO. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Rama thotë se ‘ky 15-vjetor i anëtarësimit...

15-vjetori i vendit në NATO, Rama: Shqipëria, krenare të qëndrojë krah për krah me SHBA dhe aleatët

para 2 jave - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka falënderuar sekretarin amerikan të Shtetit, Antony Blinken për urimin e 15-vjetorit të anëtarësimit në NATO të Shqipërisë. Rama u shpreh se ky 15-vjetor nuk është vetëm një festë...

Shqipëria 15 vite anëtare e NATO, Rama falenderon Blinken për urimin: Mbetemi të palëkundur në përkushtimin për të...

para 2 jave - Gazeta Shqip

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas urimit të sekretarit amerikan të shtetit Antony Blinken në kuadër të 15 vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Rama: Faleminderit sekretar Blinken. Ky 15-vjetor...

Shqipëria 15 vjet në NATO, Rama: Faleminderit për aleancën, miqësinë dhe partneritetin

para 2 jave - Vizion Plus

Në 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, kryeministri Edi Rama ka bërë një mesazh falenderues ndaj SHBA-ve dhe seketarit amerikan Antony Blinkën. Permes nje postimi në platformën X Rama falenderon...

15 vite në NATO, Rama: Riafirmim i përkushtimit ndaj parimeve e vlerave që mbështesin Aleancën

para 2 jave - RTSH

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në platformën X, ka falënderuar sekretarin amerikan Antony Blinken, në 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Për këtë, Rama thekson se “nuk është vetëm...

15 vite në NATO/ Rama: Shqipëria ka kontribuar në mbrojtjen dhe sigurinë e aleancës

para 2 jave - Opinion

Në 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, Kryeministri Edi Rama deklaroi se vendi ynë ka kontribuar me krenari në mbrojtjen kolektive dhe sigurinë. Në rrjetet sociale, Rama shkruan se Shqipëria...

Shqipëria 15 vjet në NATO, Rama falënderon Blinkenin për urimin

para 2 jave - Lajmi.net

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka falënderuar Sekretarin amerikan të Shtetit, Antony Blinken pas urimit të tij për 15 vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Rama është shprehur se Shqipëria...

Shqipëria 15 vjet në NATO, Rama falënderon Blinkenin për urimin

para 2 jave - Fakti Ditor

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka falënderuar Sekretarin amerikan të Shtetit, Antony Blinken pas urimit të tij për 15 vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Rama është shprehur se Shqipëria...

Shqipëria, 15 vite në NATO/ Rama: Vendi ka kontribuar në mbrojtjen e sigurinë e Aleancës. Të nderuar të qëndrojmë krah SHBA-ve

para 2 jave - Java News

Me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, Kryeministri Edi Rama deklaroi se vendi ynë ka kontribuar me krenari në mbrojtjen kolektive dhe sigurinë. Përmes një postimi në rrjetet sociale,...

Shqipëria 15 vite anëtare e NATO-s, Rama falenderon Blinken për urimin: Kemi kontribuar me krenari në mbrojtjen dhe sigurinë e Aelancës

para 2 jave - Lexo

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas urimit të sekretarit amerikan të shtetit Antony Blinken në kuadër të 15 vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Rama: Faleminderit sekretar Blinken. Ky 15-vjetor...

15 vite në NATO/ Rama: Të nderuar të qëndrojmë krah SHBA-ve, kontribuam në mbrojtjen e sigurinë e Aleancës

para 2 jave - Shqip

Me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, kryeministri Edi Rama deklaroi se vendi ynë ka kontribuar me krenari në mbrojtjen kolektive dhe sigurinë. Përmes një postimi në rrjetet sociale,...

Shqipëria 15 vjet në NATO, Rama falënderon Blinkenin për urimin: Të nderuar të qëndrojmë krah për krah me aleatët

para 2 jave - Klan Macedonia

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka falënderuar Sekretarin amerikan të Shtetit, Antony Blinken pas urimit të tij për 15 vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Rama është shprehur se Shqipëria...

Kryeministri, Edi Rama falënderoi Sekretarin, Antony Blinken, për urimin e tij në15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO

para 2 jave - Radio Kosova e Lire

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, falënderoi Sekretarin amerikan të Shtetit, Antony Blinken për urimin e tij në kuadër të 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Rama theksoi se “ky 15-vjetor...

Shqipëria 15 vjet në NATO, Blinken: Sot nderojmë angazhimin tuaj!

para 2 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken ka reaguar me rastin e 15 vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë dhe Kroacisë në NATO, duke theksuar...

15-vjetori i anëtarësimit në NATO/ Rama: Shqipëria ka kontribuar me krenari në mbrojtjen kolektive dhe sigurinë e aleancës

para 2 jave - Dosja.al

“Faleminderit Sekretar Blinken. Ky 15-vjetor i anëtarësimit të Shqipërisë në NATO nuk është vetëm një festë e arritjeve tona të së shkuarës, por edhe një riafirmim i përkushtimit tonë të palëkundur ndaj...

15-vjetori i Shqipërisë në NATO/ Blinken: Aleanca sot më e bashkuar se kurrë

para 2 jave - Dosja.al

SHBA -Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken ka reaguar për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë dhe Kroacisë në NATO, duke theksuar se Aleanca është sot më e bashkuar se kurrë. Blinken thotë...

Shqipëria 15 vjet anëtare e NATO-s/ Rama falenderon Blinken për urimin: Të nderuar të qëndrojmë krah për krah me Shtetet e Bashkuara

para 2 jave - FaxWeb

Kryeministri i Shqipërisë, zoti Edi Rama, përmes një postimi në rrjetin social X, ka falenderuar sekretarin e Shtetit, Antony Blinken për urimin që i bëri Shqipërisë për 15-vjetorin e anëtarësimit të saj...

Shqipëria 15 vjet në NATO, Rama: Mbetemi të palëkundur për të mbështetur paqen

para 2 jave - Euronews

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një mesazh me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Përmes një postimi në Twitter Rama, falënderon sekretarin amerikan të Shtetit, Anthony Blinken për...

Përvjetori o Shqipërisë në NATO, Blinken: Mbetemi krenarë qe ju kemi aleatë

para 2 jave - Euronews

Sekretari i shtetit amerikan Antony Blinken ka reaguar për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Në në reagim publik, ai thotë se SHBA është krenare që qëndron me Shqipërinë aleate. Mes tjerash...

Blinken uron Shqipërinë/ 15 vjet më parë ju ishit demokraci dhe partner serioz

para 2 jave - Syri

Në përvjetorët e anëtarësimit në NATO të Shqipërisë dhe Kroacinë, Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony J. Blinken i ka dërguar një mesazh urimi të dy vendeve më 1 prill 2024. Në deklaratën e publikuar...

Shqipëria 15 vite në NATO, ShBA: Aleat e partner i besueshëm

para 3 jave - RTV 21

Ky 1 prill 2024 shënon dhe 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Në këtë përvjetor ambasada e ShBA-ve në Tiranë ka zgjedhur të publikojë një video-mesazh të rrugëtimit të Shqipërisë në aleancën...

Shqipëria 15 vite në NATO, ShBA: Aleat e partner i besueshëm

para 3 jave - Bota Sot

Ky 1 prill 2024 shënon dhe 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Në këtë përvjetor ambasada e ShBA-ve në Tiranë ka zgjedhur të publikojë një video-mesazh të rrugëtimit të Shqipërisë në aleancën...

Shqipëria 15 vite në NATO, ShBA: Aleat e partner i besueshëm

para 3 jave - Infokusi

Ky 1 prill 2024 shënon dhe 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Në këtë përvjetor ambasada e ShBA-ve në Tiranë ka zgjedhur të publikojë një video-mesazh të rrugëtimit të Shqipërisë në aleancën...

Shqipëria 15 vite në NATO, ShBA: Aleat e partner i besueshëm

para 3 jave - Lajmi.net

Ky 1 prill 2024 shënon dhe 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Në këtë përvjetor ambasada e ShBA-ve në Tiranë ka zgjedhur të publikojë një video-mesazh të rrugëtimit të Shqipërisë në aleancën...

15-vjetori i anëtarësimit në NATO/ Ambasada amerikane: Sot Shqipëria ka siguri, stabilitet dhe qëndrueshmëri! Së bashku jemi më të fortë

para 3 jave - Flaka

Ambasada amerikane ka reaguar përmes një postimi në rrjete sociale në 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Ambasada thekson se udhëtimi i Shqipërisë me NATO-n ka qenë vërtet i jashtëzakonshëm,...

15-vjetori i anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, Begaj: Mirënjohës ndaj popullit shqiptar, SHBA-ve e aleatëve

para 3 jave - Flaka

Me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, presidenti shqiptar, Bajram Begaj është shprehur se kjo është një ndër datat më të rëndësishme të historisë kombëtare. Begaj u shpreh mirënjohës...

Presidenti Begaj: Anëtarësimi i Shqipërisë në NATO është një ndër datat më të rëndësishme të historisë sonë kombëtare.

para 3 jave - Koha News

Data e 1 prillit të vitit 2009 jetësoi vizionin Euroatlantik të shqiptarëve për të qenë pjesë e Aleancës politiko-ushtarake më të fuqishme të kohës sonë. Ky anëtarësim realizoi aspiratën e kahershme të...

Shqipëria 15 vite në NATO, SHBA: Aleat e partner i besueshëm

para 3 jave - Top24

Ky 1 prill 2024 shënon dhe 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Në këtë përvjetor ambasada e ShBA-ve në Tiranë ka zgjedhur të publikojë një video-mesazh të rrugëtimit të Shqipërisë në aleancën...

Shqipëria 15 vite në NATO – Sfidat e sigurisë në Ballkan

para 3 jave - Syri.net Kosova

Nga Klea Duçka dhe Daniel Nikolla/ Laboratori i Ideve – Departamenti Brain Gain PD Gjatë viteve ’80, Shqipëria ishte vendi më i izoluar i Evropës dhe pas rënies së Murit të Berlinit, strehë e rrënojës...

15 vjet në NATO, Ambasada Amerikane: Shqipëria, aleate e besueshme

para 3 jave - Zeri

Ambasada Amerikane në Tiranë, me anë të një postimi në rrjetet sociale, uron Shqipërinë në 15-vjetorin e anëtarësimit në NATO. Ambasada Amerikane shkruan se prej vitit 2009 zhvillimi i Shqipërisë në një...

15-vjetori i anëtarësimit në NATO/ Ambasada amerikane: Sot Shqipëria ka siguri, stabilitet dhe qëndrueshmëri! Së bashku jemi më të fortë

para 3 jave - Top Channel

Ambasada amerikane ka reaguar përmes një postimi në rrjete sociale në 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Ambasada thekson se udhëtimi i Shqipërisë me NATO-n ka qenë vërtet i jashtëzakonshëm,...

Shqipëria 15 vite në NATO, ambasada amerikane: Një partner dhe aleat i besueshëm

para 3 jave - Reporteri

Ambasada amerikanë në Tiranë ka uruar Shqipërinë në 15-vjetorin e anëtarësimit në NATO. Me një shënim në rrjetet sociale, ambasada e vlerëson Shqipërinë si “një aleate dhe partnere të besueshme”. “15 Vite...

Ambsada amerikane: 15 vjet në NATO – sot Shqipëria ka siguri, stabilitet dhe qëndrueshmëri

para 3 jave - Telegrafi

Ambasada amerikane ka reaguar përmes një postimi në rrjete sociale në 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Ambasada thekson se udhëtimi i Shqipërisë me NATO-n ka qenë vërtet i jashtëzakonshëm,...

15 vjet nga anëtarësimi në NATO, ShBA: Shqipëria, një partner dhe aleat i besueshëm

para 3 jave - Klan Kosova

Si sot, 15 vjet më parë, për Shqipërinë u shënua një pikë kthese historike për vendin. Shqipëria u anëtarësua në NATO, duke u shndërruar në një partner dhe aleat i besueshëm për vendet e tjera të NATO-s....

Shqipëria 15 vite në NATO – Sfidat e sigurisë në Ballkan

para 3 jave - Ora news

Gjatë viteve ’80, Shqipëria ishte vendi më i izoluar i Evropës dhe pas rënies së Murit të Berlinit, strehë e rrënojës së fundit të komunizmit e diktaturës staliniste në kontinent. Deri në vitin 1990, aleanca...

15 vjet nga anëtarësimi në NATO, ShBA: Shqipëria, një partner dhe aleat i besueshëm

para 3 jave - Indeks online

Si sot, 15 vjet më parë, për Shqipërinë u shënua një pikë kthese historike për vendin. Shqipëria u anëtarësua në NATO, duke u shndërruar në një partner dhe aleat i besueshëm për vendet e tjera të NATO-s....

15 vjet në NATO, Ambasada amerikane: Shqipëria, aleate e besueshme

para 3 jave - RTK

Ambasada amerikane në Tiranë me anë të një postimi në rrjetet sociale uron Shqipërinë në 15-vjetorin e anëtarësimit në NATO. Ambasada amerikane shkruan se prej vitit 2009, zhvillimi i Shqipërisë në një...

Shqipëria 15 vite në NATO – Sfidat e sigurisë në Ballkan

para 3 jave - Syri

Nga Klea Duçka dhe Daniel Nikolla/ Laboratori i Ideve – Departamenti Brain Gain PD Gjatë viteve ’80, Shqipëria ishte vendi më i izoluar i Evropës dhe pas rënies së Murit të Berlinit, strehë e rrënojës...

15-vjetori i anëtarësimit në NATO/ Ambasada amerikane: Sot Shqipëria ka siguri, stabilitet dhe qëndrueshmëri! Së bashku jemi më të fortë

para 3 jave - Bota Sot

Ambasada amerikane ka reaguar përmes një postimi në rrjete sociale në 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. “1 5 Vite së Bashku: Udhëtimi i Shqipërisë me NATO-n | Që nga anëtarësimi në NATO...

15-vjetori i anëtarësimit në NATO/ Ambasada amerikane: Sot Shqipëria ka siguri, stabilitet dhe qëndrueshmëri! Së bashku jemi më të fortë

para 3 jave - Albeu

Ambasada amerikane ka reaguar përmes një postimi në rrjete sociale në 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Ambasada thekson se udhëtimi i Shqipërisë me NATO-n ka qenë vërtet i jashtëzakonshëm,...

15 vjet në NATO, reagon ambasada amerikane: Sot Shqipëria ka siguri dhe qëndrueshmëri

para 3 jave - Vizion Plus

Ambasada amerikane në Shqipëri ka reaguar për15 vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Në një postim në rrjetet sociale, Ambasada shkruan se Shqipëria sot ka siguri, stabilitet dhe qëndrueshmëri....

Shqipëria 15 vite në NATO, Ambasada e SHBA-së: Jeni një aleat i besueshëm

para 3 jave - RTSH

Ambasada Amerikane në Tiranë ka uruar Shqipërinë për 15-vjetorin e saj si pjesë e NATO-s. Anëtarësimi i Shqipërisë në NATO u mbështet fuqimisht në atë kohë nga presidenti amerikan Xhorxh W. Bush, ndërsa...

15 vjet nga anëtarësimi në NATO, ShBA: Shqipëria, një partner dhe aleat i besueshëm

para 3 jave - GazetaBlic

Si sot, 15 vjet më parë, për Shqipërinë u shënua një pikë kthese historike për vendin. Shqipëria u anëtarësua në NATO, duke u shndërruar në një partner dhe aleat i besueshëm për vendet e tjera të NATO-s....

15 vite në NATO/ Ambasada e SHBA: Së bashku, më të fortë

para 3 jave - Syri

Ambasada amerikane në Tiranë ka reaguar në lidhje me 15 vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Ambasada shkruan se sot Shqipëria ka siguri, stabilitet...

15 vite nga anëtarësimi i Shqipërisë në NATO, Ambasada Amerikane: Së bashku, ne qëndrojmë më të fortë

para 3 jave - Opinion

Ambasada e SHBA-së në Tiranë ka reaguar me rastin e 15 vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Në një postim në rrjetet sociale ambasada amerikane thotë se zhvillimi i Shqipërisë në një partner...

15 vjet në NATO, Begaj: Më shumë siguri për vendin dhe rajonin

para 3 jave - Lajm

Shqipëria sot shënon 15 vjetorin e anëtarësimit në Aleancën politiko-ushtarake më të fuqishme në botë, NATO. Presidenti Bajram Begaj përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se ky anëtarësim realizoi...

Shqipëria, 15 vjet në NATO/ Ambasada amerikane: Që nga viti 2009, zhvillimi i vendit në një partner dhe aleat të besueshëm ka qenë i jashtëzakonshëm

para 3 jave - Panorama

Ambasada amerikane në Tiranë me anë të një postimi në rrjetet sociale ka uruar Shqipërinë në 15-vjetorin e anëtarësimit të saj në NATO. Ndër të tjera ambasada shkruan se prej vitit 2009, zhvillimi i Shqipërisë...

Shqipëria 15 vite në NATO/ Ambasada amerikane: Një partner dhe aleat i besueshëm

para 3 jave - Gazeta Tema

Ambasada amerikanë në Tiranë ka uruar Shqipërinë në 15-vjetorin e anëtarësimit në NATO. Me një shënim në rrjetet sociale, ambasada e vlerëson Shqipërinë si “një aleate dhe partnere të besueshme”. “15 Vite...

Shqipëria 15 vite në NATO, Ambasada e SHBA: Jeni një aleat i besueshëm

para 3 jave - RTSH

Ambasada Amerikane në Tiranë ka uruar Shqipërinë për 15-vjetorin e saj si pjesë e NATO-s. Anëtarësimi i Shqipërisë në NATO u mbështet fuqimisht në atë kohë nga presidenti amerikan Xhorxh W. Bush, ndërsa...

15 VJETORI I ANËTARËSIMIT TË SHQIPËRISË NË NATO, MESAZHI I PRESIDENTIT TË REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË Z.BAJRAM BEGAJ

para 3 jave - Top Shqip

“Data e 1 prillit të vitit 2009 jetësoi vizionin Euroatlantik të shqiptarëve për të qenë pjesë e Aleancës politiko-ushtarake më të fuqishme të kohës sonë. Ky anëtarësim realizoi aspiratën e kahershme të...

Shqipëria 15 vjet në NATO, Begaj dhe Hasani: Ngjarje historike

para 3 jave - Vizion Plus

Sot, Shqipëria kujton anëtarësimin zyrtar në NATO, 15 vite më parë. Më 1 prill të vitit 2009, vendi ynë u anëtarësua në Organizatën e Traktatit të Atlantikut të Veriut. Presidenti Bajram Begaj tha se kjo...

15-vjetori i anëtarësimit në NATO, Begaj: Shqipëria do të vijojë të jetë e palëkundur të kontribuojë për një botë në paqe

para 3 jave - Top Channel

Presidenti Bajram Begaj përcolli sot një mesazh për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në Organizatën e Traktatit të Atlantikut të Veriut. Ai thekson se Shqipëria do të vijojë të jetë e palëkundur...

Hasani: Shqipëria 15 vjet në NATO, një rrugëtim angazhimi, solidariteti dhe mbrojtjeje kolektive

para 3 jave - Ora news

Ministri për Europën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani ka reaguar lidhur me 15 vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Në një postim në platformën “X”, Hasani thekson se “pesëmbëdhjetë vjet në NATO...

15-vjetori i anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, Begaj: Ndër datat më të rëndësishme të historisë sonë kombëtare

para 3 jave - Reporteri

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj në 15 vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, ka thënë se është një ndër datat më të rëndësishme të historisë kombëtare. Ai ka falënderuar shtetet aleate teksa...

15-vjetori i anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, Begaj: Mirënjohës ndaj popullit shqiptar, SHBA-ve e aleatëve

para 3 jave - Ina

Me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, presidenti shqiptar, Bajram Begaj është shprehur se kjo është një ndër datat më të rëndësishme të historisë kombëtare. Begaj u shpreh mirënjohës...

15 vjet në NATO, kujtimet e njerëzve që kontribuuan në anëtarësimin e Shqipërisë

para 3 jave - Lexo

Rruga e Shqipërisë drejt Aleancës së Atlantikut të Veriut nuk ka qenë aspak e lehtë dhe sot nga largësia e 15 viteve, disa nga protagonistët e këtij rrugëtimi, flasin për vështirësitë dhe avantazhet që...

15 vite nga anëtarësimi në NATO, ambasada e SHBA: I jashtëzakonshëm zhvillimi i Shqipërisë

para 3 jave - Java News

Ambasada e SHBA-së në Tiranë ka reaguar me rastin e 15 vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Në një postim në rrjetet sociale ambasada amerikane thotë se zhvillimi i Shqipërisë në një partner...

15 vjet në NATO, Begaj: Më shumë siguri për vendin dhe rajonin

para 3 jave - Telegrafi

Shqipëria sot shënon 15 vjetorin e anëtarësimit në Aleancën politiko-ushtarake më të fuqishme në botë, NATO. Presidenti Bajram Begaj përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se ky anëtarësim realizoi...

15 vjet në NATO, ministri Hasani: Shqipëria qëndron me krenari krah aleatëve të saj

para 3 jave - Vizion Plus

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani ka reaguar me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit në NATO të Shqipërisë. Hasani shkruan në platformën “X” se Shqipëria qëndron me krenari krah aleatëve...

Shqipëria 15 vjet në NATO, Hasani: Qëndrojmë krah aleatëve për të mbështetur paqen

para 3 jave - Opinion

Ministri i Jashtëm Igli Hasani ka deklaruar se Shqipëria mbetet një kontribues i përkushtuar i NATO-s. Përmes një postimi në rrjete sociale për 15 vjetorin e anëtarësimin në NATO, Hasani tha se vendi ynë...

Begaj: Anëtarësimi në NATO realizoi aspiratën e popullit shqiptar

para 3 jave - TRT Balkan

Më 1 prill 2009, Shqipëria u bë anëtare me të drejta të plota në NATO. Presidenti Bajram Begaj, përcolli sot një mesazh për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në Organizatën e Traktatit të Atlantikut...

Shqipëria 15 vite në NATO/ Ambasada amerikane: Një partner dhe aleat i besueshëm

para 3 jave - Lexo

Ambasada amerikanë në Tiranë ka uruar Shqipërinë në 15-vjetorin e anëtarësimit në NATO. Me një shënim në rrjetet sociale, ambasada e vlerëson Shqipërinë si “një aleate dhe partnere të besueshme”. “15 Vite...

15 vjet në NATO, kujtimet e njerëzve që kontribuuan në anëtarësimin e Shqipërisë

para 3 jave - Java News

Rruga e Shqipërisë drejt Aleancës së Atlantikut të Veriut nuk ka qenë aspak e lehtë dhe sot nga largësia e 15 viteve, disa nga protagonistët e këtij rrugëtimi, flasin për vështirësitë dhe avantazhet që...

Sot 15 vite në NATO, Begaj: Shqipëria e palëkundur, do të kontribuojë bashkë me aleatin për një botë në paqe

para 3 jave - Albeu

Presidenti Bajram Begaj, përcolli sot një mesazh për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në Organizatën e Traktatit të Atlantikut të Veriut. Kujtojmë se më 1 prill 2009, Shqipëria u bë anëtare me...

15-vjetori i anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, Begaj: Mirënjohës ndaj popullit shqiptar, SHBA-ve e aleatëve

para 3 jave - Indeks online

Me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, presidenti shqiptar, Bajram Begaj është shprehur se kjo është një ndër datat më të rëndësishme të historisë kombëtare. Begaj u shpreh mirënjohës...

15 vjet në NATO, kujtimet e njerëzve që kontribuuan në anëtarësimin historik

para 3 jave - RTSH

Rruga e Shqipërisë drejt Aleancës së Atlantikut të Veriut nuk ka qenë aspak e lehtë dhe sot nga largësia e 15 viteve, disa nga protagonistët e këtij rrugëtimi, flasin për vështirësitë dhe avantazhet që...

5 vjet nga anëtarësimi në NATO, ShBA-ja: Shqipëria, partnere dhe aleate e besueshme

para 3 jave - Epoka e Re

Si sot, 15 vjet më parë, për Shqipërinë u shënua një pikë kthese historike për vendin. Shqipëria u anëtarësua në NATO, duke u shndërruar në një partner dhe aleat i besueshëm për vendet e tjera të NATO-s....

15 vite nga anëtarësimi i Shqipërisë në NATO, Ambasada Amerikane: Së bashku, ne qëndrojmë më të fortë

para 3 jave - Dosja.al

SHBA -Ambasada e SHBA-së në Tiranë ka reaguar me rastin e 15 vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Në një postim në rrjetet sociale ambasada amerikane thotë se zhvillimi i Shqipërisë në një partner...

15 vjet nga anëtarësimi në NATO, ShBA: Shqipëria, një partner dhe aleat i besueshëm

para 3 jave - ATV Live

Si sot, 15 vjet më parë, për Shqipërinë u shënua një pikë kthese historike për vendin. Shqipëria u anëtarësua në NATO, duke u shndërruar në një partner dhe aleat i besueshëm për vendet e tjera të NATO-s....

15-vjetori i anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, Begaj: Mirënjohës ndaj popullit shqiptar, SHBA-ve e aleatëve

para 3 jave - Alsat-M

Me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, presidenti shqiptar, Bajram Begaj është shprehur se kjo është një ndër datat më të rëndësishme të historisë kombëtare. Begaj u shpreh mirënjohës...

15-vjetori i anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, Begaj: Mirënjohës ndaj popullit shqiptar, SHBA-ve e aleatëve

para 3 jave - Klan Kosova

Me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, presidenti shqiptar, Bajram Begaj është shprehur se kjo është një ndër datat më të rëndësishme të historisë kombëtare. Begaj u shpreh mirënjohës...

15 vjet nga anëtarësimi në NATO, ShBA: Shqipëria, një partner dhe aleat i besueshëm

para 3 jave - Ekonomia Online

Si sot, 15 vjet më parë, për Shqipërinë u shënua një pikë kthese historike për vendin. Shqipëria u anëtarësua në NATO, duke u shndërruar në një partner dhe aleat i besueshëm për vendet e tjera të NATO-s....

Ambsada amerikane: 15 vjet në NATO – sot Shqipëria ka siguri, stabilitet dhe qëndrueshmëri

para 3 jave - Top24

Ambasada amerikane ka reaguar përmes një postimi në rrjete sociale në 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Ambasada thekson se udhëtimi i Shqipërisë me NATO-n ka qenë vërtet i jashtëzakonshëm,...

Ambasada e SHBA mesazh për 15-vjetorin e Shqipërisë në NATO: Së bashku jemi më të fortë!

para 3 jave - Shqip

Shqipëria shënon sot 15-vjetorin e anëtarësimit zyrtar në NATO, Organizata e Traktatit të Atlantikut të Veriut. Në këtë ditë të veçantë një urim ka ardhur edhe nga ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës...

Shqipëria 15 vite në NATO/ Ambasada amerikane: Një partner dhe aleat i besueshëm

para 3 jave - ACTV

Ambasada amerikanë në Tiranë ka uruar Shqipërinë në 15-vjetorin e anëtarësimit në NATO. Me një shënim në rrjetet sociale, ambasada e vlerëson Shqipërinë si “një aleate dhe partnere të besueshme”. “15 Vite...

15 vite në NATO, Begaj: Shqipëria e palëkundur, do të kontribuojë bashkë me aleatin për një botë në paqe

para 3 jave - Ora news

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, përcolli sot një mesazh për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në Organizatën e Traktatit të Atlantikut të Veriut. Kujtojmë se më 1 prill 2009, Shqipëria u...

Shqipëria 15 vjet në NATO, Begaj: Mirënjohës ndaj popullit shqiptar, SHBA-ve dhe aleatëve

para 3 jave - Vizion Plus

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, përcolli sot një mesazh për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në Organizatën e Traktatit të Atlantikut të Veriut. Shqipëria u anëtarësua zyrtarisht në NATO...

Shqipëria 15 vite në NATO, Begaj: Datë e rëndësishme e historisë kombëtare

para 3 jave - RTK

Shqipëria shënon 15 vjetorin e anëtarësimit në NATO. Ajo u anëtarësua zyrtarisht në aleancë më 1 prill 2009. Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, lidhur me këtë ditë të rëndësishme në historinë e vendit,...

15-vjetori i Shqipërisë në NATO, Begaj: Më shumë siguri për vendin, rajonin dhe hapësirën euroatlantike

para 3 jave - RTSH

Me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në Organizatën e Traktatit të Atlantikut të Veriut, presidenti i vendit, Bajram Begaj përcolli sot një mesazh përmes të cilit thekson se 1 prilli i...

Sot 15 vite nga anëtarësimi në NATO, Begaj: Shqipëria e palëkundur, do të kontribuojë bashkë me aleatin për një botë në paqe

para 3 jave - Syri

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, përcolli sot një mesazh për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në Organizatën e Traktatit të Atlantikut të Veriut. Kujtojmë se më 1 prill 2009, Shqipëria u...

15 vite nga anëtarësimi në NATO, Begaj: Shqipëria do të kontribuojë për një botë në paqe

para 3 jave - Opinion

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, përcolli sot një mesazh për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në Organizatën e Traktatit të Atlantikut të Veriut. Kujtojmë se më 1 prill 2009, Shqipëria u...

Pesëmbëdhjetë vjet në NATO, ministri Hasani: Një rrugëtim angazhimi, solidariteti dhe mbrojtjeje kolektive

para 3 jave - Lexo

Shqipëria shënon sot 15-vjetorin e anëtarësimit zyrtar në NATO. Ministri i Jashtëm, Igli Hasani ka reaguar nëpërmjet një mesazhi në platformën X. Hasani shkruan se vendi ynë do vazhdojë të qëndrojë në...

15 vjet nga anëtarësimi në NATO, ShBA: Shqipëria, një partner dhe aleat i besueshëm

para 3 jave - Ekonomia Online

Si sot, 15 vjet më parë, për Shqipërinë u shënua një pikë kthese historike për vendin. Shqipëria u anëtarësua në NATO, duke u shndërruar në një partner dhe aleat i besueshëm për vendet e tjera të NATO-s....

Kryetari Bajram Begaj, përcolli sot një mesazh në 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO

para 3 jave - Radio Kosova e Lire

Kryetari i Shqipërisë, Bajram Begaj, përcolli sot një mesazh për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në Organizatën e Traktatit të Atlantikut të Veriut. Më 1 prill të 2009, Shqipëria u bë anëtare...

Shqipëria 15 vite në NATO, Ambasada Amerikane: Aleate dhe partnere e besueshme

para 3 jave - FaxWeb

Ambasada e SHBA në Tiranë ka reaguar për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Ambasada e SHBA vlerëson partneritetin me Shqipërinë, teksa thekson se zhvillimi i saj është i jashtëzakonshëm....

15 vjet në NATO, mesazhi i Ambasadës së SHBA-ve: Shqipëria ka sot siguri

para 3 jave - Euronews

Ky 1 prill 2024 shënon dhe 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Në këtë përvjetor ambasada e SHBA-ve në Tiranë ka zgjedhur të publikojë një video-mesazh të rrugëtimit të Shqipërisë në aleancën...

Shqipëria 15 vite në NATO, presidenti Begaj: U jetësua vizioni euroatlantik i shqiptarëve! Anëtarësimi, një ndër datat më të rëndësishme të historisë sonë kombëtare

para 3 jave - Panorama

Presidenti i vendit, Bajram Begaj, në 15-Vjetorin e anëtarësimit të vendit në NATO, u shpreh se kjo është një ndër datat më të rëndësishme të historisë sonë kombëtare. Begaj theksoi se më 1 prill 2009...

15-vjetori i anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, Begaj: Mirënjohës ndaj popullit shqiptar, SHBA-së e aleatëve

para 3 jave - Zeri

Me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, presidenti shqiptar, Bajram Begaj është shprehur se kjo është një ndër datat më të rëndësishme të historisë kombëtare. Begaj u shpreh mirënjohës...

15-vjetori i anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, Begaj: Mirënjohës ndaj popullit shqiptar, SHBA-ve e aleatëve

para 3 jave - Fol

Me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, presidenti shqiptar, Bajram Begaj është shprehur se kjo është një ndër datat më të rëndësishme të historisë kombëtare. Begaj u shpreh mirënjohës...

15 vjet nga anëtarësimi në NATO, Begaj: Shqipëria, kontribuese e paqes në botë

para 3 jave - Shqip

Presidenti Bajram Begaj përcolli sot një mesazh për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në Organizatën e Traktatit të Atlantikut të Veriut – NATO. Ai theksoi se Shqipëria do të vijojë të jetë e palëkundur...

15-vjetori i Shqipërisë në NATO, Begaj: Më shumë siguri për vendin, rajonin dhe hapësirën euroatlantike

para 3 jave - Java News

Me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në Organizatën e Traktatit të Atlantikut të Veriut, presidenti i vendit, Bajram Begaj përcolli sot një mesazh përmes të cilit thekson se 1 prilli i...

15-vjetori i anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, Begaj: Mirënjohës ndaj popullit shqiptar, SHBA-ve e aleatëve

para 3 jave - Flaka

Me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, presidenti shqiptar, Bajram Begaj është shprehur se kjo është një ndër datat më të rëndësishme të historisë kombëtare. Begaj u shpreh mirënjohës...

15 vite në NATO, Hasani: Qëndrojmë me krenari me aleatët për të mbështetur vlerat e përbashkëta dhe për të përqafuar paqen

para 3 jave - Dosja.al

TIRANA- Në kuadër të përvjetorit të 15 të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani ka postuar një mesazh në rrjetet sociale. Hasani i përshkuan 15 vitet...

Shqipëria 15 vite në NATO/ Presidenti Begaj: Kemi sjellë siguri për rajonin

para 3 jave - FaxWeb

Shqipëria shënon këtë prill 15-vjetorin e anëtarësimit në NATO, ndërkohë vendi vazhdon të mbështesë politikën e zgjerimit dhe të rritjes së bashkëpunimit me Aleancën. Shqipëria mori për herë të parë pjesë...

15-vjetori i anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, Begaj: Mirënjohës ndaj popullit shqiptar, SHBA-ve e aleatëve

para 3 jave - Bashke

Me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, presidenti shqiptar, Bajram Begaj është shprehur se kjo është një ndër datat më të rëndësishme të historisë kombëtare. Begaj u shpreh mirënjohës...

Begaj në 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, mirënjohës popullit shqiptar, ShBA-së dhe aleatëve

para 3 jave - Epoka e Re

Me rastin e 15-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, presidenti shqiptar, Bajram Begaj është shprehur se kjo është një ndër datat më të rëndësishme të historisë kombëtare. Begaj u shpreh mirënjohës...

15 vjet nga anëtarësimi i Shqipërisë në NATO

para 3 jave - Dukagjini

Sot, më 1 prill është 15-vjetori anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, një moment historik që jetësoi vizionin euroatlantik të popullit shqiptar për të qenë pjesë e Aleancës politiko-ushtarake më të fuqishme...

Shqipëria 15 vite në NATO, Presidenti Begaj: Më shumë siguri për vendin dhe rajonin

para 3 jave - Euronews

Si sot, 15 vite më parë, Shqipëria u anëtarësua në Aleancën politiko-ushtarake më të fuqishme në Botë, NATO. Presidenti Bajram Begaj përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se ky anëtarësim realizoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK