VLEN nuk ndalet me hapjen e shtabeve, vazhdoi në Butel, Shuto Orizarë dhe Bërvenicë (FOTO)

para 2 jave - Ina

Koalicioni opozitar VLEN ka vijuar me hapjen e shtabeve zgjedhore. Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi dhe kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexhiti, si dhe kandidatë për deputetë të këtij koalicioni...

Mexhiti nga Buteli: Ndryshimi po vjen, ndryshimi VLEN

para 2 jave - Ina

Koalicioni Vlen sonte ka hapur shtabin në Butel, në prani të një numër të madh të qytetarëve i cili ngjan në një tubim. Kryetari i LD-së Izet Mexhiti ka falenderuar nga zemra të pranishmit për mbështetjen....

VLEN hapi shtabet zgjedhore në Butel dhe Shuto Orizarë

para 2 jave - Koha News

Kryetari i Alternativës, z. Afrim Gashi dhe kryetari i Lidhjes Demokratike, z. Izet Mexhiti, si dhe përfaqësues të lartë të koalicionit VLEN, morën pjesë në hapjen e shtabeve zgjedhore për komunën e Butelit...

Hapja e shtabit të VLEN në Çellopek-Bërvenicë

para 2 jave - Smart News

Sonte me një pjesëmarje mjaft të madhe qytetarësh nën prezencën e kandidati për president nga koalicioni VLEN, Arben Taravar dhe kryetarëve të VLEN-it, Bilall Kasami, Izet Mexhiti dhe Afrim Gashi kanë...

Gashi: Ky popull i përvuajtur e ka kohën që pas 22 viteve ta bëj ndryshimin

para 2 jave - Ina

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, nga hapja e shtabit të VLEN-it në Butel tha se ky popull i përvuajtur e ka kohën që pas 22 viteve ta bëj një ndryshim. “Ndryshimin që do të ndodhë më 8 maj, dua që...

VLEN hapi shtabet zgjedhore në Butel dhe Shuto Orizarë

para 2 jave - Zhurnal

Shkup, 2 prill – Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi dhe kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexhiti, si dhe përfaqësues të lartë të koalicionit VLEN, morën pjesë në hapjen e shtabeve zgjedhore për komunën...

VLEN hapi shtabet zgjedhore në Butel dhe Shuto Orizarë

para 2 jave - Ina

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi dhe kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexhiti, si dhe përfaqësues të lartë të koalicionit VLEN, morën pjesë në hapjen e shtabeve zgjedhore për komunën e Butelit...

Gashi: Ky popull i përvuajtur e ka kohën që pas 22 viteve ta bëj ndryshimin

para 2 jave - Zhurnal

Shkup, 2 prill – Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, nga hapja e shtabit të VLEN-it në Butel tha se ky popull i përvuajtur e ka kohën që pas 22 viteve ta bëj një ndryshim. “Ndryshimin që do të ndodhë...

VLEN hapi shtabet zgjedhore në Butel dhe Shuto Orizarë

para 2 jave - Aktuale

Kryetari i Alternativës, z. Afrim Gashi dhe kryetari i Lidhjes Demokratike, z. Izet Mexhiti, si dhe përfaqësues të lartë të koalicionit VLEN, morën pjesë në hapjen e shtabeve zgjedhore për komunën e Butelit...

Gashi: Ky popull i përvuajtur e ka kohën që pas 22 viteve ta bëj ndryshimin

para 2 jave - Tetova Sot

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, nga hapja e shtabit të VLEN-it në Butel tha se ky popull i përvuajtur e ka kohën që pas 22 viteve ta bëj një ndryshim. “Ndryshimin që do të ndodhë më 8 maj, dua që...

Koalicioni VLEN hapi shtabet zgjedhore në Butel dhe Shuto Orizarë

para 2 jave - Shenja

Koalicioni VLEN sonte në Butel dhe Shuto Orizarë ka hapur shtabet zgjedhore për zgjedhjet e 24 prillit dhe 8 majit. Qindra përkrahës të VLEN-it nga Buteli dhe Shuto Orizarja morën pjesë në hapjen e shtabeve,...

Hapja e shtabit të VLEN në Çellopek-Bërvenicë

para 2 jave - Lideri

Sonte me një pjesëmarje mjaft të madhe qytetarësh nën prezencën e kandidati për president nga koalicioni VLEN, Arben Taravar dhe kryetarëve të VLEN-it, Bilall Kasami, Izet Mexhiti dhe Afrim Gashi kanë...

Mexhiti nga Buteli: Ndryshimi po vjen, ndryshimi VLEN

para 2 jave - Syri.mk

Koalicioni Vlen sonte ka hapur shtabin në Butel, në prani të një numër të madh të qytetarëve i cili ngjan në një tubim. Kryetari i LD-së Izet Mexhiti ka falenderuar nga zemra të pranishmit për mbështetjen....

VLEN hapi shtabet zgjedhore në Butel dhe Shuto Orizarë

para 2 jave - Tetova Sot

Kryetari i Alternativës, z. Afrim Gashi dhe kryetari i Lidhjes Demokratike, z. Izet Mexhiti, si dhe përfaqësues të lartë të koalicionit VLEN, morën pjesë në hapjen e shtabeve zgjedhore për komunën e Butelit...

Mexhiti nga Buteli: Ndryshimi po vjen, ndryshimi VLEN

para 2 jave - Top Shqip

Koalicioni Vlen sonte ka hapur shtabin në Butel, në prani të një numër të madh të qytetarëve i cili ngjan në një tubim. Kryetari i LD-së Izet Mexhiti ka falenderuar nga zemra të pranishmit për mbështetjen....

Gashi: Ky popull i përvuajtur e ka kohën që pas 22 viteve ta bëj ndryshimin

para 2 jave - Top Shqip

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, nga hapja e shtabit të VLEN-it në Butel tha se ky popull i përvuajtur e ka kohën që pas 22 viteve ta bëj një ndryshim. “Ndryshimin që do të ndodhë më 8 maj, dua që...

Hapja e shtabit të VLEN në Çellopek-Bërvenicë!

para 2 jave - InfoShqip

Sonte me një pjesëmarje mjaft të madhe qytetarësh nën prezencën e kryetarëve të VLEN-it, Bilall Kasami, Izet Mexhiti, Afrim Gashi dhe kandidati për president Arben Taravari kanë bërë hapjen e shtabit në...

VLEN hapi shtabet zgjedhore në Butel dhe Shuto Orizarë (FOTO)

para 2 jave - Open-TV

Kryetari i Alternativës, z. Afrim Gashi dhe kryetari i Lidhjes Demokratike, z. Izet Mexhiti, si dhe përfaqësues të lartë të koalicionit VLEN, morën pjesë në hapjen e shtabeve zgjedhore për komunën e Butelit...

Gashi: Ky popull i përvuajtur e ka kohën që pas 22 viteve ta bëjë ndryshimin

para 2 jave - Alfax

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, nga hapja e shtabit të VLEN-it në Butel tha se ky popull i përvuajtur e ka kohën që pas 22 viteve ta bëj një ndryshim. “Ndryshimin që do të ndodhë më 8 maj, dua që...

VLEN hapi shtabet zgjedhore në Butel dhe Shuto Orizarë

para 2 jave - Top Shqip

Kryetari i Alternativës, z. Afrim Gashi dhe kryetari i Lidhjes Demokratike, z. Izet Mexhiti, si dhe përfaqësues të lartë të koalicionit VLEN, morën pjesë në hapjen e shtabeve zgjedhore për komunën e Butelit...

Hapja e shtabit të VLEN në Çellopek-Bërvenicë

para 2 jave - Zeri.mk

Sonte me një pjesëmarje mjaft të madhe qytetarësh nën prezencën e kandidati për president nga koalicioni VLEN, Arben Taravar dhe kryetarëve të VLEN-it, Bilall Kasami, Izet Mexhiti dhe Afrim Gashi kanë...

VLEN hapi shtabet zgjedhore në Butel dhe Shuto Orizarë (FOTO)

para 2 jave - Alfax

Kryetari i Alternativës, z. Afrim Gashi dhe kryetari i Lidhjes Demokratike, z. Izet Mexhiti, si dhe përfaqësues të lartë të koalicionit VLEN, morën pjesë në hapjen e shtabeve zgjedhore për komunën e Butelit...

Vlen hap shtabin në Butel

para 2 jave - Top Shqip

Hapja e shtabit,Butel E Martë 02 Prill 21:30 Lokacioni, Butel ( afër SH.M.E Arseni Jovkov ) Prezenca jote VLEN Ti VLEN BUTELI VLEN

Gashi: Është shumë me rëndësi VLEN-i t’i ketë mbi 20 deputetët

para 3 jave - Lajmëtari

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, nga hapja e shtabit të VLEN-it, në Likovë, deklaroi se është e pashmangshme që me 8 maj pas zgjedhjeve, kush do që do të jetë fitues në kampin maqedonas, përballë...

Gashi: Është shumë me rëndësi VLEN-i t’i ketë mbi 20 deputetët

para 3 jave - Ditore

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, nga hapja e shtabit të VLEN-it, në Likovë, deklaroi se është e pashmangshme që me 8 maj pas zgjedhjeve, kush do që do të jetë fitues në kampin maqedonas, përballë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK