Të është vjedhur telefoni, Google ka një zgjidhje për ju për ta gjetur atë

para 5 dite - Aktuale

Pas një vonese të gjatë, Google lansoi rrjetin Find My Device për gjetjen e telefonave dhe pajisjeve të tjera “offline” në fillim të prillit. Marketing Kjo fillimisht është e kufizuar në SHBA dhe Kanada,...

Të është vjedhur telefoni? Google ka një zgjidhje për ju për ta gjetur atë…

para 5 dite - Klan Macedonia

Pas një vonese të gjatë, Google lansoi rrjetin Find My Device për gjetjen e telefonave dhe pajisjeve të tjera “offline” në fillim të prillit. Kjo fillimisht është e kufizuar në SHBA dhe Kanada, me një...

Të është vjedhur telefoni, Google ka një zgjidhje për ju për ta gjetur atë

para 5 dite - Revista Kosovarja

Pas një vonese të gjatë, Google lansoi rrjetin Find My Device për gjetjen e telefonave dhe pajisjeve të tjera “offline” në fillim të prillit. Kjo fillimisht është e kufizuar në SHBA dhe Kanada, me një...

Google ka një zgjidhje për ju për ta gjetur telefonin e humbur ose vjedhur

para 5 dite - Shqip

Pas një vonese të gjatë, Google lansoi rrjetin Find My Device për gjetjen e telefonave dhe pajisjeve të tjera “offline” në fillim të prillit. Kjo fillimisht është e kufizuar në SHBA dhe Kanada, me një...

Të është vjedhur telefoni, Google ka një zgjidhje për ju për ta gjetur atë

para 5 dite - Zhurnal

Pas një vonese të gjatë, Google lansoi rrjetin Find My Device për gjetjen e telefonave dhe pajisjeve të tjera “offline” në fillim të prillit. Kjo fillimisht është e kufizuar në SHBA dhe Kanada, me një...

Të është vjedhur telefoni, Google ka një zgjidhje për ju për ta gjetur atë

para 5 dite - Ina

Pas një vonese të gjatë, Google lansoi rrjetin Find My Device për gjetjen e telefonave dhe pajisjeve të tjera “offline” në fillim të prillit. Kjo fillimisht është e kufizuar në SHBA dhe Kanada, me një...

Të është vjedhur telefoni, Google ka një zgjidhje për ju për ta gjetur atë

para 6 dite - Bota Sot

Pas një vonese të gjatë, Google lansoi rrjetin Find My Device për gjetjen e telefonave dhe pajisjeve të tjera “offline” në fillim të prillit. Kjo fillimisht është e kufizuar në SHBA dhe Kanada, me një...

Të është vjedhur telefoni, Google ka një zgjidhje për ju për ta gjetur atë

para 6 dite - Zeri

Pas një vonese të gjatë, Google lansoi rrjetin Find My Device për gjetjen e telefonave dhe pajisjeve të tjera “offline” në fillim të prillit. Kjo fillimisht është e kufizuar në SHBA dhe Kanada, me një...

Të është vjedhur telefoni, Google ka një zgjidhje për ju për ta gjetur atë

para 6 dite - Telegrafi

Pas një vonese të gjatë, Google lansoi rrjetin Find My Device për gjetjen e telefonave dhe pajisjeve të tjera “offline” në fillim të prillit. Kjo fillimisht është e kufizuar në SHBA dhe Kanada, me një...

Të është vjedhur telefoni, Google ka një zgjidhje për ju për ta gjetur atë

para 6 dite - Shenja

Pas një vonese të gjatë, Google lansoi rrjetin Find My Device për gjetjen e telefonave dhe pajisjeve të tjera “offline” në fillim të prillit. Kjo fillimisht është e kufizuar në SHBA dhe Kanada, me një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK