Ndodh në Greqi/ Harruan për 6 orë fëmijën 4 vjeç brenda autobusit të shkollës

para një jave - Ora news

Një incident që mund të ketë një përfundim tragjik ka ndodhur ditën e djeshme në Kifisi me një fëmijë vetëm 4.5 vjeç që ka mbetur i mbyllur për orë të tëra brenda një autobusi shkollor. Siç ka raportuar...

E zuri gjumi në sediljen e pasme, fëmijës i ndodh e papritura në autobusin e shkollës

para një jave - InfoShqip

Një incident që mund të ketë një përfundim tragjik ka ndodhur ditën e djeshme në Kifisi me një fëmijë vetëm 4.5 vjeç që ka mbetur i mbyllur për orë të tëra brenda një autobusi shkollor. Siç ka raportuar...

Kujdestarja harron fëmijën në autobusin e shkollës, i mituri qendroi për 6 orë i mbyllur në automjet

para një jave - Vizion Plus

Një incident që mund të përfundonte në tragjedi ka ndodhur ditën e djeshme në Kifisia të Athinës. Një fëmijë 4.5 vjeç ka mbetur i mbyllur për orë të tëra brenda autobusit të shkollës. Siç ka raportuar...

Ngjarje e pazakontë në Greqi, harruan për gjashtë orë fëmijën 4 vjeç brenda autobusit të shkollës

para një jave - Albeu

Një incident që mund të ketë një përfundim tragjik ka ndodhur ditën e djeshme në Kifisi me një fëmijë vetëm 4.5 vjeç që ka mbetur i mbyllur për orë të tëra brenda një autobusi shkollor. Siç ka raportuar...

Ngjarje e paimagjinueshme në Athinë, harruan për gjashtë orë fëmijën 4 vjeç brenda autobusit të shkollës

para një jave - Dosja.al

ATHINË- Një incident që mund të ketë një përfundim tragjik ka ndodhur ditën e djeshme në Kifisi me një fëmijë vetëm 4.5 vjeç që ka mbetur i mbyllur për orë të tëra brenda një autobusi shkollor. Siç ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK