CEO-t shqiptarë, optimistë për ekonominë këtë vit, por pasiguri të lartë për dekadën në vijim

para 4 dite - Ora news

Shumica e drejtuesve ekzekutivë në Shqipëri (CEO) (62%) mendojnë se ekonomia vendase do të përmirësohet në periudhën afatshkurtër, por nuk janë optimistë për 10 vitet në vijim. Një anketë e “Price Water...

CEO-t shqiptarë, optimistë për ekonominë këtë vit, por pasiguri të lartë për dekadën në vijim

para 4 dite - FaxWeb

Shumica e drejtuesve ekzekutivë në Shqipëri (CEO) (62%) mendojnë se ekonomia vendase do të përmirësohet në periudhën afatshkurtër, por nuk janë optimistë për 10 vitet në vijim. Një anketë e “Price Water...

CEO-t shqiptarë, optimistë për ekonominë këtë vit, por pasiguri të lartë për dekadën në vijim

para 4 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Shumica e drejtuesve ekzekutivë në Shqipëri (CEO) (62%) mendojnë se ekonomia vendase do të përmirësohet në periudhën afatshkurtër, por nuk janë...

CEO-t shqiptarë, optimistë për ekonominë këtë vit, por pasiguri të lartë për dekadën në vijim

para 4 dite - Dosja.al

TIRANË- Shumica e drejtuesve ekzekutivë në Shqipëri (CEO) (62%) mendojnë se ekonomia vendase do të përmirësohet në periudhën afatshkurtër, por nuk janë optimistë për 10 vitet në vijim. Një anketë e “Price...

Mësoni gjetjet për Kosovë nga Anketa Vjetore e 27-të Globale e CEO-ve nga PwC

para 6 dite - Telegrafi

Optimizmi ekonomik dyfishohet, megjithatë pothuajse gjysma e drejtorëve ekzekutivë nuk besojnë se bizneset e tyre do të jenë të qëndrueshme në një dekadë përderisa presionet teknologjike dhe klimatike...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK