Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro?

para një jave - Bota Sot

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do blihet me 92.5 lekë dhe do shitet me 93.5 lekë. Ndërkohë monedha evropiane euro do blihet me 100.2 lekë dhe do shitet me 100.8 lekë. Franga zvicerane...

Këmbimi valutor 15 maj 2024/ Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja?

para një jave - Gazeta Shqip

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do blihet me 92.5 lekë dhe do shitet me 93.5 lekë. Ndërkohë monedha evropiane euro do blihet me 100.2 lekë dhe do shitet me 100.8 lekë. Franga zvicerane...

Këmbimi valutor 15 maj/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

para një jave - Panorama

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do blihet me 92.5 lekë dhe do shitet me 93.5 lekë. Ndërkohë monedha evropiane euro do blihet me 100.2 lekë dhe do shitet me 100.8 lekë. Franga zvicerane...

Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja? Ja me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

para një jave - Ora news

Sot, më 15 maj 2024, dollari amerikan blihet me 92.5 lekë dhe shitet me 93.5 lekë. Euro blihet me 100.2 lekë dhe shitet 100.8 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me 101.8 lekë, ndërsa në shitje me...

Tregu valutor, si është sot kursi i këmbimit për monedhat e huaja në vend

para një jave - Euronews

Dollari amerikan ka pësuar një rënie të lehtë këtë të mërkurë më 15 maj ai blihet sot me 92.6 lekë e shitet me 93.6 lekë sipas kursit të këmbimit valutor. Monedha evropiane euro, blihet sot me 100.1 lekë...

Zhvlerësohen të gjitha monedhat e huaja, me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

para një jave - Vizion Plus

Sot, më 14 maj 2024, dollari amerikan, blihet me 92.8 lekë dhe shitet me 93.7 lekë. Euro, blihet me 100.1 lekë dhe shitet 100.8 lekë. Lexo edhe : Related Posts Euro “shkërmoqet” para lekut, dollari dhe...

Këmbimi valutor/ Zhvlerësohen të gjitha monedhat e huaja, me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

para një jave - Albeu

Sot, më 14 maj 2024, dollari amerikan, blihet me 92.8 lekë dhe shitet me 93.7 lekë. Euro, blihet me 100.1 lekë dhe shitet 100.8 lekë. Franga zvicerane, këmbehet në blerje me 101.7 lekë, ndërsa në shitje...

Këmbimi valutor 14 maj/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

para një jave - Bota Sot

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do blihet me 92.8 lekë dhe do shitet me 93.7 lekë. Ndërkohë monedha evropiane euro do blihet me 100.1 lekë dhe do shitet me 100.8 lekë. Franga zvicerane...

Zhvlerësohen të gjitha monedhat e huaja! Ja me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

para një jave - Ora news

Sot, më 14 maj 2024, dollari amerikan blihet me 92.8 lekë dhe shitet me 93.7 lekë. Euro blihet me 100.1 lekë dhe shitet 100.8 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me 101.7 lekë, ndërsa në shitje me...

Këmbimi valutor 14 maj 2024/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro?

para një jave - Gazeta Shqip

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do blihet me 92.8 lekë dhe do shitet me 93.7 lekë. Ndërkohë monedha evropiane euro do blihet me 100.1 lekë dhe do shitet me 100.8 lekë. Franga zvicerane...

Këmbimi valutor 14 maj/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

para një jave - Panorama

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do blihet me 92.8 lekë dhe do shitet me 93.7 lekë. Ndërkohë monedha evropiane euro do blihet me 100.1 lekë dhe do shitet me 100.8 lekë. Franga zvicerane...

Kursi i këmbimit valutor për këtë të martë

para një jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Në tregun e këmbimit valutor shqiptar euro do të blihet me 100.1 lekë dhe do të shitet me 100.8 lekë, ndërsa një dollar do blihet me 92.8 lekë...

Tregu valutor, si është sot kursi i këmbimit për monedhat e huaja në vend

para një jave - Euronews

Dollari amerikan është blerë këtë të martë më 14 maj me 92.7 lekë dhe është shitur me 93.5 lekë sipas kursit të këmbimit, duke shënuar kështu një rënie të vogël. Monedha evropiane euro, blihet sot me 100.1...

Euro “shkërmoqet” para lekut, dollari dhe paundi nuk kanë asnjë shans

para një jave - Vizion Plus

Euro e ka nisur dobët javën përballë lekut duke pasqyruar paqendrueshmërinë e monedhës europiane në raportin me monedhën tonë. E njëjta situatë është vërejtur edhe në kursin e këmbimit të lekut me dollarin...

Këmbimi valutor/ Euro e nis javën në rënie, çfarë ndodh me monedhat e tjera

para një jave - ACTV

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do blihet me 93 lekë dhe do shitet me 93.9 lekë. Ndërkohë monedha evropiane euro do blihet me 100.2 lekë dhe do shitet me 100.9 lekë. Parashikimi i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK