Zelensky anulon vizitën në Madrid

para 4 dite - Syri.net Kosova

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky ka anuluar vizitën që do të kishte bërë në Madrid të premten e ardhshme, sipas burimeve në Shtëpinë e Mbretit. Takimi do të zhvillohej me Filipin VI dhe drekën e...

Zelensky anulon vizitën në Madrid

para 4 dite - Ora news

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky ka anuluar vizitën që do të kishte bërë në Madrid të premten e ardhshme, sipas burimeve në Shtëpinë e Mbretit. Takimi do të zhvillohej me Filipin VI dhe drekën e...

Zelensky anulon vizitën në Madrid

para 4 dite - Syri

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky ka anuluar vizitën që do të kishte bërë në Madrid të premten e ardhshme, sipas burimeve në Shtëpinë e Mbretit. Takimi do të zhvillohej me Filipin VI dhe drekën e...

E kishte planifikuar të premten, Zelensky anulon vizitën në Madrid

para 4 dite - Bota Sot

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky ka anuluar vizitën që do të kishte bërë në Madrid të premten e ardhshme, sipas burimeve në Shtëpinë e Mbretit. Takimi do të zhvillohej me Filipin VI dhe drekën e...

Zelensky anulon vizitën në Madrid

para 4 dite - Shenja

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky ka anuluar vizitën e planifikuar këtë të premte, sipas burimeve në Shtëpinë e Mbretit. Ky takim, i cili ishte pjesë e një vizite në Spanjë që Moncloa nuk e konfirmoi...

E kishte planifikuar të premten, Zelensky anulon vizitën në Madrid

para 5 dite - BalkanWeb

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky ka anuluar vizitën që do të kishte bërë në Madrid të premten e ardhshme, sipas burimeve në Shtëpinë e Mbretit. Takimi do të zhvillohej me Filipin VI dhe drekën e...

Zelensky anulon vizitën në Madrid

para 4 dite - Infokusi

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky ka anuluar vizitën që do të kishte bërë në Madrid të premten e ardhshme, sipas burimeve në Shtëpinë e Mbretit. Takimi do të zhvillohej me Filipin VI dhe drekën e...

Situata e vështirë në disa fronte të luftës në Ukrainë, Zelensky anulon vizitën në gadishullin Iberik

para 4 dite - Dosja.al

UKRAINA- Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky ka anuluar vizitën e planifikuar këtë të premte në gadishullin Iberik, sipas burimeve në Shtëpinë e Mbretit, raportojnë mediat e huaja. Mediat portugeze...

Macron-Zelenskyt: Franca do të dërgojë më shumë ndihmë ushtarake në Ukrainë

para 5 dite - Tetova Sot

Presidenti francez Emmanuel Macron i tha homologut të tij ukrainas Volodymyr Zelensky se Franca do të dërgojë më shumë ndihmë ushtarake në Ukrainë “në ditët dhe javët e ardhshme”. Ai këtë ia premtoi këtë...

Macron-Zelenskyt: Franca do të dërgojë më shumë ndihmë ushtarake në Ukrainë

para 5 dite - Lajm

Presidenti francez Emmanuel Macron i tha homologut të tij ukrainas Volodymyr Zelensky se Franca do të dërgojë më shumë ndihmë ushtarake në Ukrainë “në ditët dhe javët e ardhshme”. Ai këtë ia premtoi këtë...

Macron-Zelenskyt: Franca do të dërgojë më shumë ndihmë ushtarake në Ukrainë

para 5 dite - Klan Kosova

Presidenti francez Emmanuel Macron i tha homologut të tij ukrainas Volodymyr Zelensky se Franca do të dërgojë më shumë ndihmë ushtarake në Ukrainë “në ditët dhe javët e ardhshme”. Ai këtë ia premtoi këtë...

Macron-Zelenskyt: Franca do të dërgojë më shumë ndihmë ushtarake në Ukrainë

para 5 dite - Bota Sot

Presidenti francez Emmanuel Macron i tha homologut të tij ukrainas Volodymyr Zelensky se Franca do të dërgojë më shumë ndihmë ushtarake në Ukrainë “në ditët dhe javët e ardhshme”. Ai këtë ia premtoi këtë...

Zelensky vizitë zyrtare në Madrid, do të takohet me mbretin e Spanjës

para 5 dite - Vizion Plus

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky do të vizitojë Madridin më 17 maj. Gjatë vizitës në Madrid Zelensky do të takohet me Mbretin Felipe të Spanjës , tha pallati në një deklaratë. Monarku do të presë...

Zelensky do të vizitojë Spanjën të premten

para 5 dite - Albeu

Volodymyr Zelensky do të udhëtojë në Spanjë të premten për një takim me Mbretin Felipe në Madrid, sipas një deklarate të pallatit mbretëror. Monarku do të presë Zelensky në orën 12:30 me orën lokale. Qeveria...

Zelensky të premten viziton Spanjën

para 5 dite - Klan Kosova

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky do të zhvillojë një vizitë në Spanjë. Bëhet e ditur se vizita e Zelenskyt në Spanjë pritet të realizohet të premten, shkruan Sky News, transmeton Klankosova.tv....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK