Komandanti i KFOR-it: Situata e sigurisë në Kosovë është e brishtë, NATO vazhdon të kërkojë përgjegjësi për Banjskën

para një jave - Syri.net Kosova

Komandanti i KFOR-it: Situata e sigurisë në Kosovë është e brishtë, NATO vazhdon të kërkojë përgjegjësi për Banjskën news image sinjali Sinjali.com 15 Maj 2024 08:00 Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor...

Komandanti i KFOR-it: NATO vazhdon të kërkojë përgjegjësi për Banjskën

para një jave - Reporteri

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutash deklaroi se situata e sigurisë në Kosovë është e qëndrueshme por e brishtë. Ai tha se 4600 trupa në kuadër të KFOR-it që vijnë nga 28 vende partnere dhe...

Komandanti i KFOR-it: Siguria e brishtë, por jemi gati t’i përgjigjemi çdo sfide

para një jave - RTV 21

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutash deklaroi se situata e sigurisë në Kosovë është e qëndrueshme por e brishtë. Ai tha se 4600 trupa në kuadër të KFOR-it që vijnë nga 28 vende partnere dhe...

Komandanti i KFOR-it: Siguria e brishtë, por jemi gati t’i përgjigjemi çdo sfide

para një jave - Indeks online

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutash, deklaroi se situata e sigurisë në Kosovë është e qëndrueshme por e brishtë. Ai tha se 4600 trupa në kuadër të KFOR-it që vijnë nga 28 vende partnere dhe...

Komandanti i KFOR-it: Siguria e brishtë, por jemi gati t’i përgjigjemi çdo sfide

para një jave - GazetaBlic

Komandanti i KFOR-it, Ozkan Ulutas, ka folur rreth situatës së sigurisë në Kosovë. Ai deklaroi se siguria në vend është e qëndrueshme por e brishtë. Ulutas tha se 4 mijë e 600 trupa në kuadër të KFOR-it...

Komandanti i KFOR-it: Siguria e brishtë, por jemi gati t’i përgjigjemi çdo sfide

para një jave - OraInfo

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutash, deklaroi se situata e sigurisë në Kosovë është e qëndrueshme por e brishtë. Ai tha se 4600 trupa në kuadër të KFOR-it që vijnë nga 28 vende partnere dhe...

Komandanti i KFOR-it: Siguria e brishtë, por jemi gati t’i përgjigjemi çdo sfide

para një jave - Klan Kosova

Komandanti i KFOR-it, Ozkan Ulutas, ka folur rreth situatës së sigurisë në Kosovë. Ai deklaroi se siguria në vend është e qëndrueshme por e brishtë. Ulutas tha se 4 mijë e 600 trupa në kuadër të KFOR-it...

Komandanti i KFOR-it: Siguria e brishtë, por jemi gati t’i përgjigjemi çdo sfide

para një jave - Zeri

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutash, deklaroi se situata e sigurisë në Kosovë është e qëndrueshme por e brishtë. Ai tha se 4600 trupa në kuadër të KFOR-it që vijnë nga 28 vende partnere dhe...

Komandanti i KFOR-it: Siguria e brishtë, por jemi gati t’i përgjigjemi çdo sfide

para një jave - Bota Sot

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutash deklaroi se situata e sigurisë në Kosovë është e qëndrueshme por e brishtë. Ai tha se 4600 trupa në kuadër të KFOR-it që vijnë nga 28 vende partnere dhe...

Komandanti i KFOR-it: Situata e sigurisë në Kosovë është e brishtë, NATO vazhdon të kërkojë përgjegjësi për Banjskën

para një jave - Gazeta Express

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutash deklaroi se situata e sigurisë në Kosovë është e qëndrueshme por e brishtë. Ai tha se 4600 trupa në kuadër të KFOR-it që vijnë nga 28 vende partnere dhe...

Komandanti i KFOR-it: Siguria e brishtë, por jemi gati t’i përgjigjemi çdo sfide

para një jave - Lajmi.net

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutash deklaroi se situata e sigurisë në Kosovë është e qëndrueshme por e brishtë. Ai tha se 4600 trupa në kuadër të KFOR-it që vijnë nga 28 vende partnere dhe...

Komandanti i KFOR-it: Siguria e brishtë, por jemi gati t’i përgjigjemi çdo sfide

para një jave - Revista Kosovarja

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutash, deklaroi se situata e sigurisë në Kosovë është e qëndrueshme por e brishtë. Ai tha se 4600 trupa në kuadër të KFOR-it që vijnë nga 28 vende partnere dhe...

Komandanti i KFOR-it: Siguria e brishtë në Kosovë

para një jave - Shqip

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutash, deklaroi se situata e sigurisë në Kosovë është e qëndrueshme por e brishtë. Ai tha se 4600 trupa në kuadër të KFOR-it që vijnë nga 28 vende partnere dhe...

Komandanti i KFOR-it: Situata e sigurisë në Kosovë është e brishtë, NATO vazhdon të kërkojë përgjegjësi për Banjskën

para një jave - Infokusi

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutash deklaroi se situata e sigurisë në Kosovë është e qëndrueshme por e brishtë. Ai tha se 4600 trupa në kuadër të KFOR-it që vijnë nga 28 vende partnere dhe...

Komandanti i KFOR-it: Situata e sigurisë në Kosovë është e brishtë

para një jave - Bota Press

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutas, deklaroi se situata e sigurisë në Kosovë është e qëndrueshme por e brishtë. Ai tha se 4600 trupa në kuadër të KFOR-it që vijnë nga 28 vende partnere dhe...

Komandanti i KFOR-it: Siguria e brishtë, por jemi gati t’i përgjigjemi çdo sfide

para një jave - ATV Live

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutash, deklaroi se situata e sigurisë në Kosovë është e qëndrueshme por e brishtë. Ai tha se 4600 trupa në kuadër të KFOR-it që vijnë nga 28 vende partnere dhe...

Komandanti i KFOR-it: Situata e sigurisë në Kosovë është e brishtë, NATO vazhdon të kërkojë përgjegjësi për Banjskën

para një jave - Periskopi

Komandanti i KFOR-it: Situata e sigurisë në Kosovë është e brishtë, NATO vazhdon të kërkojë përgjegjësi për Banjskën 15 May, 8:22 Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutash deklaroi se situata e...

Komandanti i KFOR-it: Situata e sigurisë në Kosovë është e brishtë, NATO vazhdon të kërkojë përgjegjësi për Banjskën

para një jave - Gazeta10

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutas, deklaroi se situata e sigurisë në Kosovë është e qëndrueshme por e brishtë. Ai tha se 4600 trupa në kuadër të KFOR-it që vijnë nga 28 vende partnere dhe...

Komandanti i KFOR-it: Siguria e brishtë, por jemi gati t’i përgjigjemi çdo sfide

para një jave - Dukagjini

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutash, thotë se situata e sigurisë në Kosovë është e qëndrueshme por e brishtë. Ai tha se 4600 trupa në kuadër të KFOR-it që vijnë nga 28 vende partnere dhe...

Komandanti i KFOR-it: Siguria e brishtë, por jemi gati t’i përgjigjemi çdo sfide

para një jave - Ekonomia Online

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutash, deklaroi se situata e sigurisë në Kosovë është e qëndrueshme por e brishtë. Ai tha se 4600 trupa në kuadër të KFOR-it që vijnë nga 28 vende partnere dhe...

Komandanti i KFOR: Siguria e brishtë, por jemi gati t’i përgjigjemi çdo sfide

para një jave - Epoka e Re

Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Ozkan Ulutash deklaroi për A2 CNN se situata e sigurisë në Kosovë është e qëndrueshme por e brishtë. Ai tha se 4600 trupa në kuadër të KFOR-it që vijnë nga 28 vende...

“Ushtarët turq të KFOR-it luajnë një rol të rëndësishëm në sigurinë e Kosovës”

para një jave - Anadolu Agency

Prizren Ministri i Zhvillimit Rajonal i Kosovës njëherësh kryetar i Partisë Demokratike Turke të Kosovës (KDTP) Fikrim Damka vizitoi Kryesinë e Delegacionit Përfaqësues të Türkiyes që shërben në kuadër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK