Java Kulturore e Francës, shfaqja ujore “Fous de Bassin” vjen më 15 dhe 16 Maj tek Liqeni

para një jave - Vizion Plus

Java Kulturore e Francës në vendin tonë do të jetë nga data 13 deri më 19 maj, me një larmishmëri aktivitetesh ku përfshihen koncerte, ekspozita, shfaqje, kulinari, lojëra dhe shfaqje cirku. Por e veçanta...

Rikthehet teatri i fëmijëve/ Aktorët e vegjël interpretojnë për bashkëmoshatarët

para një jave - Euronews

Në Gjirokastër po rikthehet teatri për fëmijë ndërsa aktorët e vegjël interpretojnë plot dëshirë dhe pasion në skenën artistike. Së fundi ishte Qendra Kulturore e Fëmijëve që solli për artdashësit e vegjël...

Java kulturore e Francës, larmishmëri aktivitetesh ku përfshihen koncerte, ekspozita dhe lojëra

para një jave - Top Channel

Javët Kulturore Ndërkombëtare kanë mbërritur në stacionin francez. Duke filluar prej të hënës, koncerte, ekspozita, shfaqje, kulinari, lojëra, dhe argëtimi francez do të shpërndahen në disa aktivitete....

Franca nis javën kulturore, trupa e teatrit bashkëkohor të Francës do të performojë në Tiranë

para një jave - Vizion Plus

Nga Tea Sadiku Franca është shteti i dytë që i bashkohet vendit tonë në javën kulturore. Koncerte, ekspozitat, kulinari, lojëra, shfaqje do të mbizotërojnë gjatë gjithë këtyre ditëve. Një ndër aktivitetet...

Java Kulturore e Francës: Shfaqje në ujë, trupa teatrore Ilotopie sjell "Fous de bassin" te Liqeni Artificial

para një jave - Gazeta Tema

Javët Kulturore Ndërkombëtare kanë nisur dhe magjia e aktiviteteve do të vijojë me Francën. Nga data 13 deri më 19 Maj, do të organizohen me dhjetëra aktivitete që do të sjellin një atmosferë ndryshe në...

Gonxhja: Java e Kulturës së Francës, koncerte, ekspozita e shfaqje

para një jave - Gazeta Tema

Magjia e Javëve Kulturore Ndërkombëtare do të vijojë nga 13-19 maj me Francën me koncerte, ekspozita, shfaqje dhe argëtim pa fund. Ministri për Ekonominë, Kulturën dhe Inovacionin, Blendi Gonxhja ndau...

Shfaqje në ujë për Javën Kulturore të Francës! Vjen për herë të parë më 15 dhe 16 Maj tek Liqeni Artificial “Fou de bassin” e trupës teatrore Ilotopie

para një jave - Shqip

Javët Kulturore Ndërkombëtare kanë nisur dhe magjia e aktiviteteve do të vijojë me Francën. Nga data 13 deri më 19 Maj, do të organizohen me dhjetëra aktivitete që do të sjellin një atmosferë ndryshe në...

FOTO+VIDEO/ Java Kulturës Franceze - “Teatri mbi ujë” vjen në Tiranë

para një jave - Ora news

Magjia e Javëve Kulturore Ndërkombëtare do të vijojë nga data 13-19 maj me Francën. Koncerte, ekspozitat, shfaqje, kulinari, lojëra, shfaqje cirku dhe argëtimi pa fund, do të na shoqëroje përgjatë gjithë...

Shfaqja ujore “Fou de bassin” e trupës teatrore Ilotopie, me 15-16 Maj tek Liqeni

para një jave - Euronews

Magjia e Javëve Kulturore Ndërkombëtare do të vijojë nga data 13-19 maj me Francën. Koncerte, ekspozitat, shfaqje, kulinari, lojëra, shfaqje cirku dhe argëtimi pa fund, do të na shoqëroje përgjatë gjithë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK