Sot nis Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor, do të marrë pjesë edhe Kurti

para 4 dite - RTV 21

Sot e nesër në Malit të Zi mbahet Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor. Në këtë takim që mbahet në Kotorr pritet të marrë pjesë edhe ndihmëssekretari amerikan në Byronë për Çështje të Evropës...

Sot nis Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor

para 4 dite - Reporteri

Në Mal të Zi sot e nesër mbahet Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor. Në këtë takim, që mbahet në Kotorr, pritet të marrë pjesë edhe ndihmëssekretari amerikan në Byronë për Çështje të Evropës...

Sot nis Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor, merr pjesë edhe Kurti

para 4 dite - Gazeta Express

Në Malit të Zi sot e nesër mbahet Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor. Në këtë takim që mbahet në Kotorr pritet të marrë pjesë edhe ndihmëssekretari amerikan në Byronë për Çështje të Evropës...

Pas Serbisë, Varhelj shkon në Mal të Zi

para 4 dite - Gazeta Express

Komisioneri për Fqinjësinë dhe Zgjerimin, Oliver Varhelji, pas vizitës që realizoi në Serbi është nisur drejt Malit të zi për të diskutuar prioritetet e reformës në kuadër të procesit të pranimit në BE...

Sot nis Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor

para 4 dite - Indeks online

Në Malit të Zi sot e nesër mbahet Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor. Në këtë takim që mbahet në Kotorr pritet të marrë pjesë edhe ndihmëssekretari amerikan në Byronë për Çështje të Evropës...

Sot nis Samiti i Ballkanit Perëndimor në Mal të Zi, Kryeministri Kurti pritet të marrë pjesë

para 4 dite - Lajmi.net

Në Malit të Zi sot e nesër mbahet Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor. Në këtë takim që mbahet në Kotorr pritet të marrë pjesë edhe ndihmëssekretari amerikan në Byronë për Çështje të Evropës...

Sot nis Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor

para 4 dite - Syri

Në Malit të Zi sot e nesër mbahet Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor. Në këtë takim që mbahet në Kotorr pritet të marrë pjesë edhe ndihmëssekretari amerikan në Byronë për Çështje të Evropës...

Sot nis Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor

para 4 dite - Zeri

Në Malit të Zi sot e nesër mbahet Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor. Në këtë takim që mbahet në Kotorr pritet të marrë pjesë edhe ndihmëssekretari amerikan në Byronë për Çështje të Evropës...

Sot nis Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor

para 4 dite - RTK

Në Malit të Zi sot e nesër mbahet Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor. Në këtë takim që mbahet në Kotorr pritet të marrë pjesë edhe ndihmëssekretari amerikan në Byronë për Çështje të Evropës...

Sot nis Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor

para 4 dite - Infokusi

Në Malit të Zi sot e nesër mbahet Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor. Në këtë takim që mbahet në Kotorr pritet të marrë pjesë edhe ndihmëssekretari amerikan në Byronë për Çështje të Evropës...

Sot nis Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor, merr pjesë edhe Kurti

para 4 dite - Periskopi

Sot nis Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor, merr pjesë edhe Kurti 15 May, 9:17 Në Malit të Zi sot e nesër mbahet Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor. Në këtë takim që mbahet...

Sot nis Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor

para 4 dite - Bota Press

Në Malit të Zi sot e nesër mbahet Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor. Në këtë takim që mbahet në Kotorr pritet të marrë pjesë edhe ndihmëssekretari amerikan në Byronë për Çështje të Evropës...

Sot nis Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor, merr pjesë edhe Kurti

para 4 dite - Ekonomia Online

Në Malit të Zi sot e nesër mbahet Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor. Në këtë takim që mbahet në Kotorr pritet të marrë pjesë edhe ndihmëssekretari amerikan në Byronë për Çështje të Evropës...

Sot mbahet Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor, merr pjesë edhe Kurti

para 4 dite - ATV Live

Në Mal të Zi sot e nesër mbahet Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor. Në këtë takim që mbahet në Kotorr pritet të marrë pjesë edhe ndihmëssekretari amerikan në Byronë për Çështje të Evropës...

Sot nis Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor

para 4 dite - Alfax

Në Malit të Zi sot e nesër mbahet Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor. Në këtë takim që mbahet në Kotorr pritet të marrë pjesë edhe ndihmëssekretari amerikan në Byronë për Çështje të Evropës...

Sot nis Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor

para 4 dite - Revista Kosovarja

Në Malit të Zi sot e nesër mbahet Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor. Në këtë takim që mbahet në Kotorr pritet të marrë pjesë edhe ndihmëssekretari amerikan në Byronë për Çështje të Evropës...

Sot nis Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor

para 4 dite - Gazeta10

Në Malit të Zi sot e nesër mbahet Samiti Rajonal i liderëve të Ballkanit Perëndimor. Në këtë takim që mbahet në Kotorr pritet të marrë pjesë edhe ndihmëssekretari amerikan në Byronë për Çështje të Evropës...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj të jashtme me BE-në

para 5 dite - Alfax

Komisioneri për Zgjerim, Oliver Varhelyi, tha në Beograd se Serbia duhet të harmonizojë politikën e saj të jashtme me Bashkimin Europian, ndërsa shfaqi besimin se vendi ballkanik do të jetë pjesë e bllokut...

Varhelyi: Anëtarësimi i Serbisë në BE kalon përmes dialogut me Kosovën

para 5 dite - OraInfo

Komisioneri për Zgjerim dhe Fqinjësi i BE-së, Oliver Varhelyi, është duke qëndruar për vizitë në Serbi. Ai me anë të një postimi në platformën X ka bërë të ditur se është takuar me ministrin e Jashtëm...

Varhelyi: Anëtarësimi i Serbisë në BE kalon përmes dialogut me Kosovën

para 5 dite - Klan Kosova

Komisioneri për Zgjerim dhe Fqinjësi i BE-së, Oliver Varhelyi, është duke qëndruar për vizitë në Serbi. Ai me anë të një postimi në platformën X ka bërë të ditur se është takuar me ministrin e Jashtëm...

Varhelyi: Anëtarësimi i Serbisë në BE kalon përmes procesit të dialogut

para 5 dite - Klan Kosova

Komisioneri për Zgjerim dhe Fqinjësi i BE-së, Oliver Varhelyi, është duke qëndruar për vizitë në Serbi. Ai me anë të një postimi në platformën X ka bërë të ditur se është takuar me ministrin e Jashtëm...

Rezoluta për Srebrenicën, Varheji: S’jam dakord me dënimin kolektiv të popullit serb

para 5 dite - Top24

Presidenti serb Aleksandër Vuçiq (Aleksandar Vucic) ka mbajtur një takim me Komisionerin e Bashkimit Evropian për Politikat e Fqinjësisë dhe Zgjerimin, Oliver Varheji, ku në fokus të bisedimeve ishte rezoluta...

Rezoluta për Srebrenicën, Varheji: S’jam dakord me dënimin kolektiv të popullit serb

para 5 dite - TV21

Presidenti serb Aleksandër Vuçiq (Aleksandar Vucic) ka mbajtur një takim me Komisionerin e Bashkimit Evropian për Politikat e Fqinjësisë dhe Zgjerimin, Oliver Varheji, ku në fokus të bisedimeve ishte rezoluta...

Vuçiç bojkoton Samitin Ballkani Perëndimor-BE në Mal të Zi, shkak “Srebrenica”

para 5 dite - Gazeta Tema

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç ka thënë se nuk do të marrë pjesë në samitin e radhës të liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe atyre të Bashkimit Evropian në Kotor të Malit të Zi, sepse mbledhja e Këshillit...

Rezoluta për Srebrenicën, Varheji: S’jam dakord me dënimin kolektiv të popullit serb

para 5 dite - Ina

Presidenti serb Aleksandër Vuçiq (Aleksandar Vucic) ka mbajtur një takim me Komisionerin e Bashkimit Evropian për Politikat e Fqinjësisë dhe Zgjerimin, Oliver Varheji, ku në fokus të bisedimeve ishte rezoluta...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj të jashtme me BE-në

para 5 dite - Alsat-M

Komisioneri për dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi, tha në Beograd se Serbia duhet të harmonizojë politikën e saj të jashtme me Bashkimin Evropian, ndërsa shfaqi besimin se vendi ballkanik do të jetë pjesë e...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj të jashtme me BE-në

para 5 dite - Koha.mk

Komisioneri për dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi, tha në Beograd se Serbia duhet të harmonizojë politikën e saj të jashtme me Bashkimin Evropian, ndërsa shfaqi besimin se vendi ballkanik do të jetë pjesë e...

Aleksandar Vuçiq udhëton sërish në Nju Jork në përpjekje për të penguar miratimin e rezolutës për gjenocid

para 5 dite - Gazeta Express

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se do të udhëtojë për në Nju Jork, ku do të mbahet seanca e Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, e para kësaj edhe Këshilli i Sigurimit, lidhur...

Vuçiç s’do të marrë pjesë në samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE! Anëtarësimi, brenda 5 viteve

para 6 dite - Panorama

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Aleksandar Vuçiq udhëton sërish në Nju Jork në përpjekje për të penguar miratimin e rezolutës për gjenocid

para 5 dite - Gazeta10

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se do të udhëtojë për në Nju Jork, ku do të mbahet seanca e Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, e para kësaj edhe Këshilli i Sigurimit, lidhur...

Vuçiç bojkoton Samitin Ballkani Perëndimor-BE në Mal të Zi, shkak “Srebrenica”

para 5 dite - Euronews

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç ka thënë se nuk do të marrë pjesë në samitin e radhës të liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe atyre të Bashkimit Evropian në Kotor të Malit të Zi, sepse mbledhja e Këshillit...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së, anëtarësimi i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Nistori

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së

para 6 dite - RTK

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së, anëtarësimi i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - GazetaBlic

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi: Anëtarësimi i Serbisë në BE, i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Reporteri

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Vuçiç nuk shkon në Kotor ku mbahet takimi i liderëve të rajonit, Kurti ka konfirmuar pjesëmarrjen

para 6 dite - Syri.net Kosova

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka thënë se nuk do të marrë pjesë në samitin e radhës të liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe atyre të Bashkimit Evropian në Kotor të Malit të Zi, sepse mbledhja e Këshillit...

"Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së", Varhelyi: Anëtarësimi në union i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Gazeta Shqip

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi i’a përmend Vuçiqit rezolutën për gjenocid në Srebrenicë: Normalizimi i marrëdhënieve me Kosovën, kyçe për në BE

para 6 dite - OraInfo

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së, anëtarësimi i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Top Channel

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

“Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së”, Varhelyi: ...

para 6 dite - BalkanWeb

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Vuçiç nuk shkon në Kotor ku mbahet takimi i liderëve të rajonit, Kurti ka konfirmuar pjesëmarrjen

para 6 dite - Syri

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka thënë se nuk do të marrë pjesë në samitin e radhës të liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe atyre të Bashkimit Evropian në Kotor të Malit të Zi, sepse mbledhja e Këshillit...

Varhelyi ia përmend Vuçiqit rezolutën për gjenocid në Srebrenicë: Anëtarësimi i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Telegrafi

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Vuçiç nuk shkon në Kotor ku mbahet takimi i liderëve të rajonit, Kurti ka k...

para 6 dite - BalkanWeb

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka thënë se nuk do të marrë pjesë në samitin e radhës të liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe atyre të Bashkimit Evropian në Kotor të Malit të Zi, sepse mbledhja e Këshillit...

Vuçiç nuk shkon në Kotor ku mbahet takimi i liderëve të rajonit, Kurti ka konfirmuar pjesëmarrjen

para 6 dite - Ora news

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka thënë se nuk do të marrë pjesë në samitin e radhës të liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe atyre të Bashkimit Evropian në Kotor të Malit të Zi, sepse mbledhja e Këshillit...

Vuçiq nuk shkon në Kotor ku mbahet takimi i liderëve të rajonit, Kurti ka konfirmuar pjesëmarrjen

para 6 dite - Gazeta Express

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka thënë se nuk do të marrë pjesë në samitin e radhës të liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe atyre të Bashkimit Evropian në Kotor të Malit të Zi, sepse mbledhja e Këshillit...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së, anëtarësimi i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Vizion Plus

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së, anëtarësimi i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - OraInfo

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Vuçiq nuk shkon në Kotor: Udhëtoj në Nju Jork, sepse dikush duhet të përgjigjet ndaj atyre që do të akuzojnë serbët se janë njerëz që kryejnë gjenocid

para 6 dite - OraInfo

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka thënë se nuk do të marrë pjesë në samitin e radhës të liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe atyre të Bashkimit Evropian në Kotor të Malit të Zi, sepse mbledhja e Këshillit...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së, anëtarësimi i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Lajm

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

“Serbia të harmonizojë politikën e saj me atë të BE-së”- Varhelyi vendos afate: Anëtarësimi, i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Ora news

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së, anëtarësimi i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Reporteri

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së, anëtarësimi i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Kallxo

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi i thotë Vuçiqit se Serbia ka mundësi të anëtarësohet për 5 vjet në BE

para 6 dite - Gazeta Express

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së, anëtarësimi i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Bota Sot

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së, anëtarësimi i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Evropa e Lirë

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

“Serbia të harmonizojë politikën e saj me atë të BE-së”- Varhelyi vendos afate: Anëtarësimi, i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Panorama

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së, anëtarësimi i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Zeri

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së, anëtarësimi i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Vizion Plus

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së, anëtarësimi i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Opinion

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi- Vuçiqit: Normalizimi i marrëdhënieve me Kosovën, kyçe për në BE

para 6 dite - Lajmi.net

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Vuçiq nuk shkon në Kotor ku mbahet takimi i liderëve të rajonit, Kurti ka konfirmuar pjesëmarrjen

para 6 dite - Tetova Sot

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka thënë se nuk do të marrë pjesë në samitin e radhës të liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe atyre të Bashkimit Evropian në Kotor të Malit të Zi, sepse mbledhja e Këshillit...

Varhelyi i thotë Vuçiqit se Serbia ka mundësi të anëtarësohet për 5 vjet në BE

para 6 dite - Tetova Sot

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së, anëtarësimi i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Tetova Sot

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Vuçiq nuk shkon në Kotor ku mbahet takimi i liderëve të rajonit, Kurti ka konfirmuar pjesëmarrjen

para 6 dite - Infokusi

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka thënë se nuk do të marrë pjesë në samitin e radhës të liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe atyre të Bashkimit Evropian në Kotor të Malit të Zi, sepse mbledhja e Këshillit...

Kurti të enjten udhëton në Mal të Zi për Samitin me liderët rajonalë dhe të BE-së

para 6 dite - Syri.net Kosova

Qeveria ka konfirmuar se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të marrë pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Europian që mbahet këtë të enjtë në Kotor në Mal të Zi. Zyra e...

Vuçiç nuk shkon në Kotor ku mbahet takimi i liderëve të rajonit, Kurti ka konfirmuar pjesëmarrjen

para 6 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka thënë se nuk do të marrë pjesë në samitin e radhës të liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe atyre të Bashkimit...

Qeveria konfirmon se Kurti të enjten është në Mal të Zi për Samitin me liderët rajonalë dhe të BE-së

para 6 dite - Zeri

Qeveria ka konfirmuar se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të marrë pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Europian që mbahet këtë të enjtë në Kotor në Mal të Zi. Zyra e...

Kurti të enjten në Mal të Zi, merr pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Evropian

para 6 dite - Reporteri

Qeveria e Kosovës ka bërë të ditur se kryeministri Albin Kurti do të marrë pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Evropian, shkruan gazeta online Reporteri.net. Samiti do të...

Kurti të enjten udhëton në Mal të Zi për Samitin me liderët rajonalë dhe të BE-së

para 6 dite - Indeks online

Qeveria ka konfirmuar se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të marrë pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Europian që mbahet këtë të enjtë në Kotor në Mal të Zi. Zyra e...

Kurti do të marrë pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe BE-së

para 6 dite - RTV 21

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të marrë pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Evropian. Kjo u bë e ditur përmes një komunikate për media ku thuhet se takimi do të zhvillohet...

Kurti, Vuçiq, Rama, O’Brien mblidhen në Mal të Zi në Samitin Rajonal të liderëve

para 6 dite - OraInfo

Qeveria e Kosovës ka bërë të ditur se kryeministri Albin Kurti do të marrë pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Evropian. Samiti do të mbahet të enjten më 16 maj në Kotor ku...

Qeveria konfirmon se Kurti të enjten është në Mal të Zi për Samitin me liderët rajonalë dhe të BE-së

para 6 dite - Gazeta Express

Qeveria ka konfirmuar se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të marrë pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Europian që mbahet këtë të enjtë në Kotor në Mal të Zi. Zyra e...

"Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së", Varhelyi: Anëtarësimi në union i mundshëm brenda pesë vjetëve

para 6 dite - Dosja.al

SERBI - Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën...

Kurti flet me të ngarkuarin me punë nga ambasada malazeze për Samitin e Liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe BE

para 6 dite - Lajm

Kryeministri Albin Kurti, priti në një takim të ngarkuarin me punë të Ambasadës së Malit të Zi në Kosovë, Bernard Ҫobaj. Në njoftimin e Qeverisë thuhet se krahas diskutimit rreth bashkëpunimit dhe marrëdhënieve...

Kurti takohet me të ngarkuarin e Ambasadës së Malit të Zi në Kosovë

para 6 dite - RTV 21

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, priti në një takim të Ngarkuarin me punë të Ambasadës së Malit të Zi në Republikën e Kosovës, Bernard Ҫobaj. Krahas diskutimit rreth bashkëpunimit dhe...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së

para 6 dite - Epoka e Re

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën e saj me të BE-së, anëtarësimi i mundshëm brenda 5 vjetëve

para 6 dite - Shqip

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Varhelyi: Serbia të harmonizojë politikën me BE, anëtarësimi i mundshëm në 5 vite

para 6 dite - Euronews

Komisionari i Bashkimit Evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi ka thënë të hënën në Beograd se Serbia, si vend kandidat për anëtarësim në bllokun evropian, duhet të harmonizojë politikën e...

Kurti takon të ngarkuarin e Ambasadës së Malit të Zi në Kosovë

para 6 dite - Bota Sot

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, priti në një takim të Ngarkuarin me punë të Ambasadës së Malit të Zi në Republikën e Kosovës, Bernard Ҫobaj. Krahas diskutimit rreth bashkëpunimit dhe...

Kurti me ambasadorin e Malit të Zi diskuton për Samitin e Liderëve të Ballkanit Perëndimor-BE

para 6 dite - OraInfo

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, priti në një takim të Ngarkuarin me punë të Ambasadës së Malit të Zi në Republikën e Kosovës, z. Bernard Ҫobaj. Kurti e Ҫobaj, pos diskutimit të bashkëpunimit...

Kurti merr pjesë të enjten në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Evropian në Mal të Zi

para 6 dite - Lajmi.net

Qeveria ka konfirmuar se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të marrë pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Europian që mbahet këtë të enjtë në Kotor në Mal të Zi. Zyra e...

Qeveria konfirmon se Kurti të enjten është në Mal të Zi për Samitin me liderët rajonalë dhe të BE-së

para 6 dite - Infokusi

Qeveria ka konfirmuar se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të marrë pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Europian që mbahet këtë të enjtë në Kotor në Mal të Zi. Zyra e...

Kurti flet me të ngarkuarin me punë nga ambasada malazeze për Samitin e Liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe BE

para 6 dite - Zeri

Kryeministri i vendit Albin Kurti, priti në një takim të ngarkuarin me punë të Ambasadës së Malit të Zi në Kosovë, Bernard ëobaj. Sipas njoftimit të Qeverisë thuhet se krahas diskutimit rreth bashkëpunimit...

Kurti me ambasadorin e Malit të Zi diskuton për Samitin e Liderëve të Ballkanit Perëndimor-BE

para 6 dite - GazetaBlic

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, priti në një takim të Ngarkuarin me punë të Ambasadës së Malit të Zi në Republikën e Kosovës, z. Bernard Ҫobaj. Kurti e Ҫobaj, pos diskutimit të bashkëpunimit...

Kurti flet me të ngarkuarin me punë nga ambasada malazeze për Samitin e Liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe BE

para 6 dite - Klan Kosova

Kryeministri Albin Kurti, priti në një takim të ngarkuarin me punë të Ambasadës së Malit të Zi në Kosovë, Bernard Ҫobaj. Në njoftimin e Qeverisë thuhet se krahas diskutimit rreth bashkëpunimit dhe marrëdhënieve...

Kurti e ambasador Çobaj biseduan për marrëdhëniet mes Kosovës e Malit të Zi

para 6 dite - Bota Sot

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, priti në një takim të Ngarkuarin me punë të Ambasadës së Malit të Zi në Republikën e Kosovës, Bernard Ҫobaj. Përmes një njoftimi për medie nga Zyra e...

Kurti e ambasador Çobaj biseduan për marrëdhëniet mes Kosovës e Malit të Zi

para 6 dite - RTK

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, priti në një takim të Ngarkuarin me punë të Ambasadës së Malit të Zi në Republikën e Kosovës, Bernard Ҫobaj. Përmes një njoftimi për medie nga Zyra e...

Kurti të enjten udhëton në Mal të Zi për Samitin me liderët rajonalë dhe të BE-së

para 6 dite - Periskopi

Kurti të enjten udhëton në Mal të Zi për Samitin me liderët rajonalë dhe të BE-së 13 May, 17:43 Qeveria ka konfirmuar se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të marrë pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit...

Kurti të enjten udhëton në Mal të Zi për Samitin me liderët rajonalë dhe të BE-së

para 6 dite - Revista Kosovarja

Qeveria ka konfirmuar se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të marrë pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Europian që mbahet këtë të enjtë në Kotor në Mal të Zi. Zyra e...

Qeveria konfirmon se Kurti të enjten është në Mal të Zi për Samitin me liderët rajonalë dhe të BE-së

para 6 dite - Shqip

Qeveria ka konfirmuar se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të marrë pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Europian që mbahet këtë të enjte në Kotor në Mal të Zi. Zyra e...

Kurti të enjten në Mal të Zi, merr pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Evropian

para 6 dite - Gazeta10

Qeveria e Kosovës ka bërë të ditur se kryeministri Albin Kurti do të marrë pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Evropian. Samiti do të mbahet të enjten më 16 maj në Kotor ku...

Kurti takoi të Ngarkuarin me punë të Ambasadës së Malit të Zi në Republikën e Kosovës

para 6 dite - Lajmi.net

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, priti në një takim të Ngarkuarin me punë të Ambasadës së Malit të Zi në Republikën e Kosovës, z. Bernard Ҫ obaj. Krahas diskutimit rreth bashkëpunimit...

Kurti të enjten në Mal të Zi për Samitin me liderët rajonalë dhe të BE-së

para 6 dite - Periskopi

Kurti të enjten në Mal të Zi për Samitin me liderët rajonalë dhe të BE-së 13 May, 17:43 Qeveria ka konfirmuar se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të marrë pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit...

Qeveria konfirmon se Kurti të enjten është në Mal të Zi për Samitin me liderët rajonalë dhe të BE-së

para 6 dite - Ekonomia Online

Qeveria ka konfirmuar se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të marrë pjesë në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Europian që mbahet këtë të enjtë në Kotor në Mal të Zi. Zyra e...

Kurti takohet me të ngarkuarin me punë të Ambasadës së Malit të Zi, ja për çfarë biseduan

para 6 dite - Epoka e Re

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka pritur në një takim të ngarkuarin me punë të Ambasadës së Malit të Zi në Republikën e Kosovës, Bernard Ҫobaj. Krahas diskutimit rreth bashkëpunimit...

Kurti me ambasadorin e Malit të Zi diskuton për Samitin e Liderëve të Ballkanit Perëndimor-BE

para 6 dite - Dukagjini

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, priti në një takim të Ngarkuarin me punë të Ambasadës së Malit të Zi në Republikën e Kosovës, z. Bernard Ҫobaj. Kurti e Ҫobaj, pos diskutimit të bashkëpunimit...

Kurti pret në takim të Ngarkuarin me punë të Ambasadës së Malit të Zi në Republikën e Kosovës, Bernard Ҫobaj

para 6 dite - Ekonomia Online

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, priti në një takim të Ngarkuarin me punë të Ambasadës së Malit të Zi në Republikën e Kosovës, Bernard Ҫobaj. Krahas diskutimit rreth bashkëpunimit dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK