Moti sot në Kosovës

para një jave - RTV 21

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas institutit, vranësirat gjatë ditës vende -vende parashihen të sjellin reshje shiu. “Temperaturat...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Koha.mk

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut. Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa juglindore e vendit. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 12,...

Moti në Shqipëri, me kthjellime, vranësira dhe reshje shiu

para një jave - RTK

Rrymat ajrore të paqëndrueshme do të ushtrojnë aktivitetin në gadishullin e Ballkanit duke mbajtur reshje shiu dhe stuhi në territorin e Shqipërisë. Në Shqipëri moti do të jetë me vranësira dhe reshje...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Lajm

Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe reshje shiu. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit e përforcuar, nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të jetë në interval...

Moti për sot

para një jave - Kallxo

Mbi vendin tonë sot parashihet të mbajë mot i vranët, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Sipas njoftimit gjatë ditës së sotme (15.05.2024) do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi...

Ky është parashikimi i motit për sot

para një jave - Aktuale

Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe reshje shiu. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit e përforcuar, nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të jetë në interval...

Vranësira dhe temperatura deri në 27 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

para një jave - Opinion

Ditën e mërkurë vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshje shiu që në orët e para...

Parashikimi i motit në Shqipëri

para një jave - Telegrafi

Ditën e mërkurë territori i Shqipërisë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshje shiu që në...

Moti sot në Kosovës

para një jave - Lajmi.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas institutit, vranësirat gjatë ditës vende -vende parashihen të sjellin reshje shiu. “Temperaturat...

Kthjellime dhe vranësira, parashikimi i motit për sot

para një jave - Lexo

Ditën e mërkurë vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshje shiu që në orët e para...

Mot i paqëndrueshëm dhe me reshje shiu në këto zona! Sa do arrijnë temperatura sot

para një jave - Zhurnal

Ditën e mërkurë vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshje shiu që në orët e para...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Telegrafi

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut. Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa juglindore e vendit. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 12,...

Ky është parashikimi i motit për sot

para një jave - Alsat-M

Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe reshje shiu. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit e përforcuar, nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të jetë në interval...

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të përkohshme të shiut dhe bubullima të rralla

para një jave - Ina

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut dhe bubullima të rralla. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare, ndërsa në disa vende përgjatë Vardarit erë herë pas...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Bota Sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut. Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa juglindore e vendit. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 12,...

Sot vranët dhe me intervale me shi

para një jave - Zeri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se këtë të mërkure parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas IHMK-së, vranësirat gjatë ditës, vende-vende parashihet të sjellin...

Moti sot: I vranët dhe me intervale me shi

para një jave - OraInfo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se këtë të mërkure parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas IHMK-së, vranësirat gjatë ditës, vende-vende parashihet të sjellin...

Njihuni me parashikimin e motit për sot

para një jave - Syri

Ditën e mërkurë vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshje shiu që në orët e para...

Parashikimi i motit

para një jave - Shenja

Moti sot në vend do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 12, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 14 deri 20 gradë celsius. Sipas DPHM-së...

Moti sot

para një jave - Flaka

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut. Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa juglindore e vendit. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 12,...

Moti sot: I vranët dhe me intervale me shi

para një jave - Klan Kosova

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se këtë të mërkure parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas IHMK-së, vranësirat gjatë ditës, vende-vende parashihet të sjellin...

Mot i paqëndrueshëm dhe me reshje shiu në këto zona! Sa do arrijnë temperatura sot?

para një jave - Gazeta Shqip

Ditën e sotme vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshje shiu që në orët e para të...

Vranët dhe me shi

para një jave - Zhurnal

Instituti Hidrometeorologjik bën të ditur se sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. IHK njofton se vranësirat gjatë ditës vende – vende parashihen të sjellin reshje shiu. Temperaturat...

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të përkohshme të shiut dhe bubullima të rralla

para një jave - Zhurnal

Shkup, 15 maj – Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut dhe bubullima të rralla. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare, ndërsa në disa vende përgjatë Vardarit...

Moti sot, i vranët dhe me reshje shiu

para një jave - RTK

Mbi vendin tonë sot parashihet të mbajë mot i vranët. D do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes që në disa vende do të sjellin reshje shiu. Sipas Institutit Hidrometeorologjik...

Mot i paqëndrueshëm dhe me reshje shiu në këto zona! Sa do arrijnë temperatura sot

para një jave - Top Channel

Ditën e mërkurë vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshje shiu që në orët e para...

Sot mot i vranët dhe me shi

para një jave - Indeks online

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje lokale shiu, të cilat do të vazhdojnë të jenë të pranishme që nga orët e para të 24-orëshit. Gjatë orëve të pasditës...

Edhe sot vranët e me reshje shiu

para një jave - Gazeta Express

Vransira të shumta parashihen edhe ditën e mërkurë mbi vend, e të reshura shiu shfaqen që nga orët e mëngjesit në pjesë të vendit, derisa gjatë ditës mund të zhvillohen si rrebeshe lokale shiu, aty këtu...

Alternime vranësirash dhe kthjellime, parashikimi i motit për ditën e sotme

para një jave - Vizion Plus

Ditën e mërkurë vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshje shiu që në orët e para...

Moti sot: I vranët dhe me shi

para një jave - Klan Kosova

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje lokale shiu, të cilat do të vazhdojnë të jenë të pranishme që nga orët e para të 24-orëshit. Gjatë orëve të pasditës...

Edhe sot vranët e me reshje shiu

para një jave - Reporteri

Vransira të shumta parashihen edhe ditën e mërkurë mbi vend, e të reshura shiu shfaqen që nga orët e mëngjesit në pjesë të vendit, derisa gjatë ditës mund të zhvillohen si rrebeshe lokale shiu, aty këtu...

Vranët dhe me shi

para një jave - Telegrafi

Instituti Hidrometeorologjik bën të ditur se sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. IHK njofton se vranësirat gjatë ditës vende – vende parashihen të sjellin reshje shiu. Temperaturat...

Vranët dhe me shi

para një jave - Bota Sot

Instituti Hidrometeorologjik bën të ditur se sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. IHK njofton se vranësirat gjatë ditës vende – vende parashihen të sjellin reshje shiu. Temperaturat...

Mot i paqëndrueshëm dhe me reshje shiu në këto zona! Sa do arrijnë temperatura sot

para një jave - Bota Sot

Ditën e mërkurë vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshje shiu që në orët e para...

Parashikimi i motit 15 Maj 2024, vranësira dhe kthjellime

para një jave - Albeu

Ditën e sotme, vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshje shiu që në orët e para të...

Edhe sot vranët e me reshje shiu

para një jave - GazetaBlic

Vranësira të shumta parashihen edhe ditën e mërkurë mbi vend, e të reshura shiu shfaqen që nga orët e mëngjesit në pjesë të vendit, derisa gjatë ditës mund të zhvillohen si rrebeshe lokale shiu, aty këtu...

Moti - Dita e sotme do të jetë me kthjellime, vranësira dhe reshje shiu. Temperaturat me rritje

para një jave - RTSH

Rrymat ajrore të paqëndrueshme do të ushtrojnë aktivitetin në gadishullin e Ballkanit duke mbajtur reshje shiu dhe stuhi në territorin e Shqipërisë. E Mërkurë, 15 Maj 2024 Në vendin tonë moti do të jetë...

Dita e sotme do të jetë me kthjellime, vranësira dhe reshje shiu. Temperaturat me rritje

para një jave - Java News

Rrymat ajrore të paqëndrueshme do të ushtrojnë aktivitetin në gadishullin e Ballkanit duke mbajtur reshje shiu dhe stuhi në territorin e Shqipërisë. E Mërkurë, 15 Maj 2024 Në vendin tonë moti do të jetë...

Parashikimi i motit për sot

para një jave - Info7

Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe reshje shiu. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit e përforcuar, nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të jetë në interval...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Klan Macedonia

Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe reshje shiu. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit e përforcuar, nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të jetë në interval...

Edhe sot reshje shiu në Kosovë

para një jave - Epoka e Re

Vranësira të shumta parashihen edhe ditën e mërkurë në vendin tonë e të reshura shiu shfaqen që nga orët e mëngjesit në pjesë të vendit, derisa gjatë ditës mund të zhvillohen rrebeshe lokale shiu, aty-këtu...

Edhe sot vranët e me reshje shiu

para një jave - Infokusi

Vransira të shumta parashihen edhe ditën e mërkurë mbi vend, e të reshura shiu shfaqen që nga orët e mëngjesit në pjesë të vendit, derisa gjatë ditës mund të zhvillohen si rrebeshe lokale shiu, aty këtu...

Moti sot: I vranët dhe me intervale me shi

para një jave - Periskopi

Moti sot: I vranët dhe me intervale me shi 15 May, 8:19 Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se këtë të mërkure parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas IHMK-së,...

Mot i vranët e me intervale me diell

para një jave - Ekonomia Online

Sot në Kosovë parashihet të mbajë mot vranët dhe me intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës (IHMK), vranësirat gjatë ditës në disa vende parashihet të sjellin reshje shiu . Sipas...

Moti sot

para një jave - Populli

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut dhe bubullima të rralla. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare, ndërsa në disa vende përgjatë Vardarit erë herë pas...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Pressonline

Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe reshje shiu. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit e përforcuar, nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të jetë në interval...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Bashke

Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe reshje shiu. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit e përforcuar, nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të jetë në interval...

Sot mot i vranët me shi

para një jave - Dukagjini

Sot parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje lokale shiu, të cilat do të vazhdojnë të jenë të pranishme që nga orët e para të 24-orëshit. Gjatë orëve të pasditës pritet...

Moti sot: Vranët dhe me reshje shiu

para një jave - Ekonomia Online

Vranësira të shumta parashihen edhe ditën e mërkurë mbi vend, e të reshura shiu shfaqen që nga orët e mëngjesit në pjesë të vendit, derisa gjatë ditës mund të zhvillohen si rrebeshe lokale shiu, aty këtu...

Kthjellime dhe vranësira, parashikimi i motit për sot

para një jave - Dosja.al

TIRANË- Ditën e mërkurë vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshje shiu që në orët...

E mërkura vjen bashkë më shiun! Njihuni me parashikimin e motit

para një jave - Ora news

Ditën e mërkurë vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshje shiu që në orët e para...

Parashikimi i motit për ditën e mërkurë, çfarë ndodh me temperaturat

para një jave - Albeu

Ditën e mërkurë vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshje shiu që në orët e para...

Parashikimi i motit për ditën e mërkurë, çfarë ndodh me temperaturat

para një jave - Vizion Plus

Ditën e mërkurë vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshje shiu që në orët e para...

E mërkura vjen bashkë më shiun

para një jave - Syri

Ditën e mërkurë vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshje shiu që në orët e para...

Deri të enjten mot me vranësira dhe shi, të premten rritje të temperaturës

para një jave - Gazeta Express

Deri të enjten moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme shiu. Lokalisht do të jetë i paqëndrueshëm me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima, erë të fortë dhe kushte për...

Deri të enjten mot me vranësira dhe shi, të premten rritje të temperaturës

para një jave - Zhurnal

Shkup, 14 maj – Deri të enjten moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme shiu. Lokalisht do të jetë i paqëndrueshëm me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima, erë të fortë...

E mërkura vjen bashkë më shiun

para një jave - TvNews

Ditën e mërkurë vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshje shiu që në orët e para...

Deri të enjten mot me vranësira dhe shi, të premten rritje të temperaturës

para një jave - Shenja

Deri të enjten moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme shiu. Lokalisht do të jetë i paqëndrueshëm me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima, erë të fortë dhe kushte për...

Deri të enjten mot me vranësira dhe shi, të premten rritje të temperaturës

para një jave - Populli

Deri të enjten moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme shiu. Lokalisht do të jetë i paqëndrueshëm me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima, erë të fortë dhe kushte për...

Deri të enjten mot me vranësira dhe shi, të premten rritje të temperaturës

para një jave - Syri.mk

Deri të enjten moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme shiu. Lokalisht do të jetë i paqëndrueshëm me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima, erë të fortë dhe kushte për...

Deri të enjten mot me vranësira dhe shi, të premten rritje të temperaturës

para një jave - Almakos

Deri të enjten moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme shiu. Lokalisht do të jetë i paqëndrueshëm me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima, erë të fortë dhe kushte për...

Deri të enjten mot me vranësira dhe shi, të premten rritje të temperaturës

para një jave - CNN.al

Shkup, 14 maj – Deri të enjten moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme shiu. Lokalisht do të jetë i paqëndrueshëm me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima, erë të fortë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Tetova Sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira… Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa jugore. Temperaturat...

Parashikimi i motit

para një jave - Derveni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa jugore. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 15, ndërsa temperaturat...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Lajm

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe më i freskët, me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Pasdite reshjet do të jetë më të dendura (mbi 29 l/m2). Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga...

Moti për sot

para një jave - Kallxo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot mbi vendin tonë pritet të mbajë moti vranët dhe me intervale kohore me diell. Vranësirat gjatë ditës parashihen të sjellin reshje me shkarkime rrufesh....

Vranësira dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot! Si do jenë temperaturat

para një jave - Lexo

Ditën e sotme, vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të qëndrueshme, për shkak të masave ajrore relativisht të lagështa me origjinë perëndimore. Moti parashikohet me vranësira mesatare,...

Moti në Kosovë për sot

para një jave - RTV 21

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të martën do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës parashihen të sjellin reshje me shkarkime rrufesh. Në disa zona...

Sot pasdite priten reshje më të dendura të shiut, të premten pritet përmirësimi i motit në Maqedoninë e Veriut

para një jave - TV21

Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe më i freskët me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Pasdite në disa vende reshjet do të jenë më të rrëmbyeshme (mbi 20 l/m2), të shoqëruara me bubullima. Do të...

Sot pasdite priten reshje më të dendura të shiut, të premten pritet përmirësimi i motit në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Ina

Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe më i freskët me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Pasdite në disa vende reshjet do të jenë më të rrëmbyeshme (mbi 20 l/m2), të shoqëruara me bubullima. Do të...

Ky është parashikimi i motit për sot

para një jave - Aktuale

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe më i freskët, me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Marketing Pasdite reshjet do të jetë më të dendura (mbi 29 l/m2). Do të fryjë dhe erë e dobët deri në...

Parashikimi i motit në Shqipëri

para një jave - Telegrafi

Ditën e sotme, territori i Shqipërisë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të qëndrueshme, për shkak të masave ajrore relativisht të lagështa me origjinë perëndimore. Moti parashikohet me...

Vranësira dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot! Si do jenë temperaturat

para një jave - Top Channel

Ditën e sotme, vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të qëndrueshme, për shkak të masave ajrore relativisht të lagështa me origjinë perëndimore. Moti parashikohet me vranësira mesatare,...

Parashikimi i motit

para një jave - Shenja

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa jugore. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 15, ndërsa temperaturat...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Telegrafi

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa jugore. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 15, ndërsa temperaturat...

Njihuni me parashikimin e motit për këtë të martë, temperaturat luhaten në…

para një jave - Syri

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëri të ditur se ditën e martë vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të qëndrueshme për shkak të masave ajrore relativisht të lagështa me origjinë...

Vranësira e temperatura deri në 24 gradë, parashikimi i motit për sot

para një jave - Opinion

Këtë javë vendi ynë parashikohet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të qëndrueshme. Masat ajrore që qarkullojnë janë relativisht të lagështa. Moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira...

Parashikimi i motit për sot

para një jave - Open-TV

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe më i freskët, me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Pasdite reshjet do të jetë më të dendura (mbi 29 l/m2). Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga...

Sot me shi e shkarkime rrufesh

para një jave - Zhurnal

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët, shi dhe shkarkime rrufesh. IHK njofton se në disa zona të izoluara për shkak të zhvillimeve të mëdha të vranësirave...

Moti sot me shi dhe shkarkime rrufesh

para një jave - Zeri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët, shi dhe shkarkime rrufesh. IHK njofton se në disa zona të izoluara për shkak të zhvillimeve të mëdha të vranësirave...

Moti sot

para një jave - OraInfo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas këtij instituti, temperaturat maksimale të ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-18...

Ky është parashikimi i motit për sot

para një jave - Alsat-M

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe më i freskët, me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Pasdite reshjet do të jetë më të dendura (mbi 29 l/m2). Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga...

Moti sot i vranët dhe me intervale me diell, temperatura deri në 18 gradë Celsius

para një jave - Klan Kosova

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas këtij instituti, temperaturat maksimale të ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-18...

Parashikimi i motit 14 Maj 2024, vranësira dhe kthjellime

para një jave - Albeu

Ditën e sotme, vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të qëndrueshme, për shkak të masave ajrore relativisht të lagështa me origjinë perëndimore. Moti parashikohet me vranësira mesatare,...

Parashikimi i motit, si do variojnë temperaturat përgjatë ditës

para një jave - Bota Sot

Sipas MeteoAlb, orët e paradites vijojnë nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të shpeshta në të gjithë vendin, por më të theksuara vranësirat paraqiten në skajin verior-verilindor duke rrezikuar...

DPHM paralajmëron paqëndrueshmëri lokale me shi në orët e pasdites

para një jave - Zhurnal

Shkup, 14 maj – Moti do të jetë kryesisht i vranët dhe më i freskët me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Pasdite në disa vende reshjet do të jenë më të rrëmbyeshme (mbi 20 l/m2), të shoqëruara me bubullima....

Sot vranët e me shi

para një jave - Reporteri

Më shumë vranësira parashihen për ditën e martë, me mundësi për riga shiu qysh orëve të mëngjesit. Pasdite më pas priten edhe zhvillime të rrebesheve të shiut, që lokalisht shoqërohen edhe me bubullima....

Sot vranët e me shi

para një jave - Gazeta Express

Më shumë vranësira parashihen për ditën e martë, me mundësi për riga shiu qysh orëve të mëngjesit. Pasdite më pas priten edhe zhvillime të rrebesheve të shiut, që lokalisht shoqërohen edhe me bubullima....

Njihuni me parashikimin e motit për këtë të martë, temperaturat luhaten në…

para një jave - Ora news

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëri të ditur se ditën e martë vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të qëndrueshme për shkak të masave ajrore relativisht të lagështa me origjinë...

Mos harroni çadrat/ Si parashikohet moti për ditën e sotme

para një jave - Gazeta Shqip

Vendi ynë parashikohet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare në qarkun Korçë, ndërsa në qarqet e tjerë priten reshje të dobëta. Për...

Moti për ditën e sotme, 14 maj 2024

para një jave - Vizion Plus

Në vendin tonë moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu me rrebeshe me në mesditë dhe pasdite në zonat pranë maleve. Era do të fryjë me drejtim jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Top Shqip

Moti do të jetë kryesisht i vranët dhe më i freskët me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Pasdite në disa vende reshjet do të jenë më të rrëmbyeshme (mbi 20 l/m2), të shoqëruara me bubullima. Do të fryjë...

Dita e sotme do të jetë me vranësira, reshje shiu me rrebeshe. Temperaturat me rënie

para një jave - Java News

Rrymat ajrore të paqëndrueshme nga Atlantiku po ushtrojnë aktivitetin në Mesdhe duke mbajtur reshje shiu dhe stuhi në territorin e Shqipërisë. E Martë, 14 Maj 2024 Në vendin tonë moti do të jetë me vranësira...

Parashikimi i motit për sot

para një jave - Indeks online

Për sot parashikohet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell, ku fillimisht në orët e mëngjesit pritet të ketë reshje lokale shiu, ndërsa gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes, priten...

Moti sot në Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot mban moti vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës parashihen të sjellin reshje me shkarkime rrufesh.Në disa zona të izoluara për shkak...

Sot me shi e shkarkime rrufesh

para një jave - Telegrafi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët, shi dhe shkarkime rrufesh. IHK njofton se në disa zona të izoluara për shkak të zhvillimeve të mëdha të vranësirave...

Moti sot vranët dhe me shi

para një jave - Lajmi.net

Më shumë vranësira parashihen për ditën e martë, me mundësi për riga shiu qysh orëve të mëngjesit. Pasdite më pas priten edhe zhvillime të rrebesheve të shiut, që lokalisht shoqërohen edhe me bubullima....

Moti i vranët dhe me intervale me diell

para një jave - Bota Sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot mban moti vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës parashihen të sjellin reshje me shkarkime rrufesh. Në disa zona të izoluara për...

MOTI SOT

para një jave - Flaka

Moti do të jetë kryesisht i vranët dhe më i freskët me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Pasdite në disa vende reshjet do të jenë më të rrëmbyeshme (mbi 20 l/m2), të shoqëruara me bubullima. Do të fryjë...

Moti,sot pasdite priten reshje më të dendura të shiut

para një jave - Fakti Ditor

Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe më i freskët me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Pasdite në disa vende reshjet do të jenë më të rrëmbyeshme (mbi 20 l/m2), të shoqëruara me bubullima. Do të...

Parashikimi i motit për sot

para një jave - Bota Press

Për sot parashikohet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell, ku fillimisht në orët e mëngjesit pritet të ketë reshje lokale shiu, ndërsa gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes, priten...

Moti sot

para një jave - Populli

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe më i freskët, me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Pasdite reshjet do të jetë më të dendura (mbi 29 l/m2). Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga...

Rikthehen reshjet në Kosovë

para një jave - Shqip

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të martën do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës parashihen të sjellin reshje me shkarkime rrufesh. Në disa zona...

Moti - Dita e sotme do të jetë me vranësira, reshje shiu me rrebeshe. Temperaturat me rënie

para një jave - RTSH

Rrymat ajrore të paqëndrueshme nga Atlantiku po ushtrojnë aktivitetin në Mesdhe duke mbajtur reshje shiu dhe stuhi në territorin e Shqipërisë. E Martë, 14 Maj 2024 Në vendin tonë moti do të jetë me vranësira...

Moti vranët dhe me intervale me diell

para një jave - Bota Sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot mban moti vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës parashihen të sjellin reshje me shkarkime rrufesh. Në disa zona të izoluara për...

Moti vranët dhe me intervale me diell

para një jave - RTK

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot mban moti vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës parashihen të sjellin reshje me shkarkime rrufesh.Në disa zona të izoluara për shkak...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Klan Macedonia

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe më i freskët, me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Pasdite reshjet do të jetë më të dendura (mbi 29 l/m2). Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga...

Parashikimi i motit për sot

para një jave - Revista Kosovarja

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell . Sipas këtij instituti, temperaturat maksimale të ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-18...

Moti vranët dhe me intervale me diell

para një jave - Infokusi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot mban moti vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës parashihen të sjellin reshje me shkarkime rrufesh.Në disa zona të izoluara për shkak...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Pressonline

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe më i freskët, me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Pasdite reshjet do të jetë më të dendura (mbi 29 l/m2). Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga...

Moti sot i vranët dhe me intervale me diell, temperatura deri në 18 gradë Celsius

para një jave - Ekonomia Online

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas këtij instituti, temperaturat maksimale të ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-18...

Moti sot i vranët dhe me intervale me diell

para një jave - ATV Live

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas këtij instituti, temperaturat maksimale të ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-18...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

para një jave - Gazeta10

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas këtij instituti, temperaturat maksimale të ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-18...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Bashke

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe më i freskët, me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Pasdite reshjet do të jetë më të dendura (mbi 29 l/m2). Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga...

Moti sot/ Vranësira dhe reshje shiu në një pjesë të vendit

para një jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Ditë e sotme priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare në qarkun Korçë, ndërsa në qarqet e tjerë priten reshje të dobëta. Ndërsa era pritet...

Vranësira dhe reshje shiu në një pjesë të vendit, si parashikohet moti për sot

para një jave - Dosja.al

TIRANA- Ditë e sotme priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare në qarkun Korçë, ndërsa në qarqet e tjerë priten reshje të dobëta. Ndërsa era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në të gjithë vendin....

Parashikimi i motit për nesër, priten rrebeshe shiu e breshër

para një jave - Bota Sot

Për të martën parashikohet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell, ku fillimisht në orët e mëngjesit pritet të ketë reshje lokale shiu, ndërsa gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes,...

Parashikimi i motit për nesër

para një jave - Indeks online

Për të martën parashikohet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell, ku fillimisht në orët e mëngjesit pritet të ketë reshje lokale shiu, ndërsa gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes,...

Parashikimi i motit për nesër, priten rrebeshe shiu e breshër

para një jave - Periskopi

Parashikimi i motit për nesër, priten rrebeshe shiu e breshër 13 May, 23:20 Për të martën parashikohet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell, ku fillimisht në orët e mëngjesit pritet...

Parashikimi i motit për nesër, priten rrebeshe shiu e breshër

para një jave - Epoka e Re

Për të martën parashikohet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell, ku fillimisht në orët e mëngjesit pritet të ketë reshje lokale shiu, ndërsa gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes,...

Deri të enjten mot kryesisht i ndryshueshëm, nga e premtja priten rritje temperaturash në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Top24

Deri të enjten në vend do të mbizotërojë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe më i freskët me reshje të përkohshme të shiut. Nesër në disa vende reshjet do të jenë më të mëdha (mbi 20 l/m2), lokalisht më...

Deri të enjten mot kryesisht i ndryshueshëm, nga e premtja priten rritje temperaturash në Maqedoninë e Veriut

para një jave - TV21

Deri të enjten në vend do të mbizotërojë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe më i freskët me reshje të përkohshme të shiut. Nesër në disa vende reshjet do të jenë më të mëdha (mbi 20 l/m2), lokalisht më...

Deri të enjten mot më i freskët me paqëndrueshmëri lokale dhe reshje më të dendura

para një jave - Zhurnal

Shkup, 13 maj – Deri të enjten në vend do të mbizotërojë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe më i freskët me reshje të përkohshme të shiut. Nesër në disa vende reshjet do të jenë më të mëdha (mbi 20 l/m2),...

Deri të enjten mot më i freskët me paqëndrueshmëri lokale dhe reshje më të dendura

para një jave - Koha.mk

Deri të enjten në vend do të mbizotërojë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe më i freskët me reshje të përkohshme të shiut. Nesër në disa vende reshjet do të jenë më të mëdha (mbi 20 l/m2), lokalisht më...

Deri të enjten mot kryesisht i ndryshueshëm, nga e premtja priten rritje temperaturash në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Top24

Deri të enjten në vend do të mbizotërojë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe më i freskët me reshje të përkohshme të shiut. Nesër në disa vende reshjet do të jenë më të mëdha (mbi 20 l/m2), lokalisht më...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Gazeta Express

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me diell. Pasdite posaçërisht në pjesët perëndimore dhe juglindore të vendit do të ketë kushte për reshje të shkurtra të shiut dhe bubullima. Do të...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Derveni

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me diell. Pasdite posaçërisht në pjesët perëndimore dhe juglindore të vendit do të ketë kushte për reshje të shkurtra të shiut dhe bubullima. Do të...

Moti sot me diell, temperaturat deri në 20 gradë

para një jave - Epoka e Re

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se sot mban mot me diell dhe vranësira të shpërndara. “Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-8gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - TvNews

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me diell. Pasdite posaçërisht në pjesët perëndimore dhe juglindore të vendit do të ketë kushte për reshje të shkurtra të shiut dhe bubullima. Do të...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Zyrtare

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me diell. Pasdite posaçërisht në pjesët perëndimore dhe juglindore të vendit do të ketë kushte për reshje të shkurtra të shiut dhe bubullima. Do të...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Tetova Sot

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me diell. Pasdite posaçërisht në pjesët perëndimore dhe juglindore të vendit do të ketë kushte për reshje të shkurtra të shiut dhe bubullima. Do të...

Parashikimi i motit për sot

para një jave - Top Shqip

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me diell. Pasdite posaçërisht në pjesët perëndimore dhe juglindore të vendit do të ketë kushte për reshje të shkurtra të shiut dhe bubullima. Do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK