Konflikte brenda familjes? Detaje nga ngjarja e rëndë në Durrës/ Babai që mori peng fëmijët dyshohet se ishte nën efektin e drogës, gruaja u largua jashtë vendit

para 4 dite - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Durrësin këtë mëngjes, ku një baba kishte marrë peng dy fëmijët e tij në një shtëpi me qira. Kur forcat RENEA shkuan për të shpëtuar fëmijët e mitur, ai qëlloi drejt tyre...

DETAJET/ Mori peng dy fëmijët e tij të mitur në Durrës, babai 40-vjeçar një njeri i dhunshëm! Gruaja e tij ka pasur…

para 4 dite - Top Channel

Konfliktet brenda familjes dhe largimi i gruas jashtë vendit është pista kryesore që po vlerësohet nga grupi hetimor për ngjarjen e rëndë në Durrës, ku Aleks Marku 40-vjeç nga Lezha mori peng dy fëmijët...

EMRI/ Qëlloi me armë drejt RENEA-s gjatë aksionit në banesë, kush është babai që mbante peng dy fëmijët e tij të mitur në Durrës

para 4 dite - Top Channel

Aleks Marku është babai 40-vjeçar i cili mbante peng dy fëmijët e tij të mitur në Durrës. Nga deklarimet e para të 40-vjeçarit Aleks Marku pas arrestimit nga policia rezulton se ndjehej nën kërcënim dhe...

Babai në Durrës mban peng dy fëmijët e tij, momenti kur arrestohet nga policia

para 4 dite - Reporteri

Policia e Shqipërisë njoftoi mëngjesin e sotëm mbi një aksion që ndërmori RENEA në Durrës, më saktësisht te “Shkëmbi i Kavajës”. Një person po mbante peng dy fëmijët e tij të mitur në banesën e cila raportohet...

“Qëllova nga dritarja, sepse prisja të më sulmonin”/ Zbardhet dëshmia e 40-vjeçarit shqiptar pas arrestimit!

para 4 dite - Bota Sot

“Qëllova nga dritarja sepse prisja të më sulmonin disa njerëz”, ka deklaruar 40-vjeçari Aleks Marku, i cili mbajti peng për disa orë fëmijët e tij brenda një apartamenti të marrë me qira pranë zonës së...

Kush është 40-vjeçari që mbante peng fëmijët dhe qëllonte me kallashnikov

para 4 dite - Albeu

Personi që shihni në foto është Aleks Marku, babai i cili hapi zjarr ndaj forcave RENEA nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur. Pas disa orësh negociata, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët,...

FOTO/ Mbajti peng fëmijët e mitur dhe qëlloi me kallashnikov mbi RENEA-s, ky është babai 40-vjeçar! Dinamika e ngjarjes

para 4 dite - Panorama

Personi që shikoni në foto është 40-vjeçari Aleks Marku i cili mbajti peng dy fëmijët e tij të mitur. 40-vjeçari nga Lezhaështë vetëdorëzuar pas rreth 5 orësh negociata me efektivët e repartit RENEA. Mësohet...

E rëndë në Durrës, 40-vjeçari mbante peng dy fëmijët e mitur, lirohen nga RENEA

para 4 dite - Gazeta Tema

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një 40-vjeçar mbante peng në banesë dy fëmijët e tij të mitur dhe qëllonte me kallashnikov. Pas disa orësh negociata nga RENEA, dy fëmijët, 6 dhe 11 vjeç janë...

FOTO: Kush është 40-vjeçari që mbante peng fëmijët dhe qëlloi me armë RENEA-n, ishte nën efektin e drogës

para 4 dite - Gazeta Tema

Detaje të reja dalin nga ngjarja e rëndë në Durrës, ku 40-vjeçari Aleks Marku mbante peng dy fëmijët në apartament dhe qëllonte ne ajër. Policia është njoftuar për rastin dhe në vendngjarje kanë shkuar...

I droguar, mori peng fëmijët dhe i terrorizoi me kallashnikov/ Publikohet FOTO e Aleks Markut

para 4 dite - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një 40-vjeçar mbante peng në banesë dy fëmijët e tij të mitur dhe qëllonte me kallashnikov. Pas disa orësh negociata nga RENEA, dy fëmijët, 6 dhe 11 vjeç janë...

Mbante peng dy fëmijët dhe qëllonte me armë në banesë, arrestohet 40-vjeçari në Durrës pas disa orësh negociata [video]

para 4 dite - Zeri

Një ngjarje e rëndë nga ndodhur në qytetin e Durrësit, ku një 40-vjeçar mbante peng dy fëmijët e tij të mitur, 6 dhe 11 vjeç, në banesë. 40-vjeçari Aleks Marku qëllonte me armë brenda banesës dhe të shtënat...

Konflikte brenda familjes? Detaje nga ngjarja e rëndë në Durrës/ Babai që mori peng fëmijët dyshohet se ishte nën efektin e drogës, gruaja u largua jashtë vendit

para 4 dite - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Durrësin këtë mëngjes, ku një baba kishte marrë peng dy fëmijët e tij në një shtëpi me qira. Kur forcat RENEA shkuan për të shpëtuar fëmijët e mitur, ai qëlloi drejt tyre...

EMRI/ Qëlloi me armë drejt RENEA-s gjatë aksionit në banesë, kush është babai që mbante peng dy fëmijët e tij të mitur në Durrës

para 4 dite - Top Channel

Aleks Marku është babai 40-vjeçar i cili mbante peng dy fëmijët e tij të mitur në Durrës. Në përditësim… Top Channel

“I mora për t’i mbrojtur”, zbulohet çfarë tha pas arrestimit nga policia babai që mbante peng dy fëmijët e tij të mitur

para 4 dite - Top Channel

Nga deklarimet e para të 40-vjeçarit Aleks Marku pas arrestimit nga policia rezulton se ndjehej nën kërcënim dhe i kishte marrë peng fëmijët për t’i mbrojtur. ne perditesim… Top Channel

Dalin pamjet nga ngjarja e rëndë në Durrës, 40-vjeçari i qetë me cigare në dorë/ Xhami dhe muri i bërë “shoshë” nga plumbat, shikoni si e neutralizoi RENEA burrin që mbante peng fëmijët e tij

para 4 dite - Top Channel

Qëlloi me armë zjarri, nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, pas disa orësh negociata, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët. Gjithashtu, RENEA vuri në pranga autorin dhe i sekuestroi armën...

Detaje/ Mori peng fëmijët në Durrës, babi 40-vjeçar një njeri i dhunshëm! Gruaja e tij ka pasur…

para 4 dite - Top Channel

Konfliktet brenda familjes dhe largimi i gruas jashtë vendit është pista kryesore që po vlerësohet nga grupi hetimor për ngjarjen e rëndë në Durrës, ku Aleks Marku 40-vjeç nga Lezha mori peng dy fëmijët...

Ky është babai që mbante peng dy fëmijët, bashkëshortja me urdhër mbrojtje

para 4 dite - Syri

Aleks Marku 40-vjeç u arrestua mëngjesit e sotëm pasi mbante fëmijët e mitur peng, 6 dhe 11 vjeç në një apartament. Ai fillimisht nuk iu iu bind urdhrit të policës për t’u dorëzuar, ndërsa nga dritarja...

FOTO/ Ja kush është 40-vjeçari që mbante peng fëmijët dhe qëllonte me kallashnikov

para 4 dite - Opinion

Ky është 40-vjeçari Aleks Marku që u arrestua nga RENEA pasi mbante peng fëmijët në një apartament me qira dhe qëllonte me kallashnikov. Përpos pengmarrjes, ai ka zbrazur plot 18 fishekë në prani të tyre....

Mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur dhe qëlloi me armë RENEA-n, arrestohet 40-vjeçari

para 4 dite - Klan Kosova

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit, ku një 40-vjeçar mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, 6 dhe 11 vjeç, në banesë. 40-vjeçari Aleks Marku qëllonte me armë brenda banesës dhe të shtënat...

Terrori ku babai mbajti peng dy fëmijët e mitur dhe hapi zjarr ndaj RENEA-s me kallashnikov, zbulohet identiteti i 40-vjeçarit

para 4 dite - Bota Sot

Shtetasi Aleks Marku, nga Lezha ka mbajtur peng dy 2 fëmijët e tij të mitur në një apartament të marrë me qira pranë zonës së quajtur “Shkëmbi i Kavajës” në Durrës. Mësohet se uniformat blu kanë marrë...

Terrori gjatë natës në Durrës/ 40-vjeçari mori peng fëmijët e tij të mitur dhe qëllonte me kallashnikov! Të shtëna edhe ndaj RENEA-s

para 4 dite - Ina

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një baba 40-vjeçar mbante peng dy fëmijët e tij të mitur në një banesë të marrë me qira. Rreth orës 02:20, Policia e Durrësit është njoftuar se dëgjoheshin...

Mbajti peng dy fëmijët, momenti kur 40-vjeçari në Durrës arrestohet nga policia (VIDEO)

para 4 dite - Albeu

Policia ka publikuar pamjet e neutralizimit të 40-vjeçarit që tronditi zonën e ‘Shkëmbit të Kavajës’ mëngjesin e sotëm, pasi mbante peng në apartament dy fëmijët e mitur, teksa banorët dëgjonin të shtëna...

“Qëllova nga dritarja sepse prisja të më sulmonin”- Zbardhet dëshmia e babait! Detaje nga ngjarja, fëmijët e mbajtur peng qanin, i kërkonin të dorëzohej

para 4 dite - Panorama

“Qëllova nga dritarja sepse prisja të më sulmonin disa njerëz”, ka deklaruar 40-vjeçari Aleks Marku, i cili mbajti peng për disa orë fëmijët e tij brenda një apartamenti të marrë me qira pranë zonës së...

Terrori gjatë natës në Durrës/ 40-vjeçari mori peng fëmijët e tij të mitur dhe qëllonte me kallashnikov! Të shtëna edhe ndaj RENEA-s

para 4 dite - Top Channel

Durrës Qëlloi me armë zjarri, nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, pas disa orësh negociata, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët. Gjithashtu, RENEA vuri në pranga autorin dhe i sekuestroi...

FOTO - LAJMI/ Ky është Aleks Marku që bëri “luftë” me RENEA-n në Durrës, dyshohet se ishte nën efektin e ...

para 4 dite - Ora news

Personi që shihni në foto është Aleks Marku, babai i cili hapi zjarr ndaj forcave RENEA nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur. Pas disa orësh negociata, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët,...

Me cigare në dorë, babai dorëzohet pasi qëlloi me kallashnikov forcat RENEA/ Pamje nga banesa ku mbante peng fëmijët e mitur

para 4 dite - Top Channel

Qëlloi me armë zjarri, nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, pas disa orësh negociata, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët. Gjithashtu, RENEA vuri në pranga autorin dhe i sekuestroi armën...

Mbajti peng dy fëmijët e mitur brenda apartamentit, babai qëlloi mbi 15 herë me kallashnikov! 40-vjeçari u vetëdorëzua pas 5 orësh negociata me RENEA-n

para 4 dite - Panorama

Aleks Marku, 40-vjeçari i cili mbajti peng dy fëmijët e tij të mitur brenda një apartamenti të marrë me qira pranë Shkëmbit të Kavajës në Durrës, është vetëdorëzuar pas rreth 5 orësh negociata. Vijon…...

Me cigare në dorë, babai dorëzohet pasi qëlloi me kallashnikov forcat RENEA/ VIDEO nga banesa ku mbante peng fëmijët e mitur

para 4 dite - Gazeta Shqip

Një 40-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë pasi qëlloi me armë zjarri nga banesa ku mbante peng dy fëmijët e tij të mitur. Aleks Marku është arrestuar pas disa orësh negociata, ku RENEA hyri në...

Fëmijët qanin dhe i luteshin që të dorëzohej, zbulohet çfarë tha 40-vjeçari pas arrestimit: Qëllova me armë se…

para 4 dite - Gazeta Shqip

Detaje të tjera janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi te Shkëmbi i Kavajës në Durrës, ku një baba mbajti peng për disa orë dy fëmijët e tij të mitur. Policia ka njoftuar se pas disa orësh negociata...

Detaje nga ngjarja e RËNDË në Durrës/ Babai që mori peng fëmijët dyshohet se ishte nën efektin e drogës, gruaja u largua jashtë vendit

para 4 dite - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e kësaj të mërkure në Durrës, ku një baba kishte marrë peng dy fëmijët e tij në një shtëpi me qira. Kur forcat RENEA shkuan për të shpëtuar fëmijët e mitur,...

FOTO/ Terrorizoi fëmijët duke i mbajtur peng, ky është 40-vjeçari Aleks Marku

para 4 dite - Vizion Plus

Personi që shikoni në foto është Aleks Marku, i cili terrorizoi fëmijët e tij të mitur duke i mbajtur peng. Burime bëjnë me dije se Marku ka pasur disa herë konflikte me të shoqen dhe ajo ka qenë e pajisur...

Mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur dhe qëlloi me armë RENEA-n, arrestohet 40-vjeçari

para 4 dite - GazetaBlic

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit, ku një 40-vjeçar mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, 6 dhe 11 vjeç, në banesë. 40-vjeçari Aleks Marku qëllonte me armë brenda banesës dhe të shtënat...

Detaje nga ngjarja e rëndë në Durrës/ Babai që mori peng fëmijët dyshohet se ishte nën efektin e drogës

para 4 dite - Opinion

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Durrësin mëngjesin e sotëm, ku një baba kishte marrë peng dy fëmijët e tij në një shtëpi me qira dhe qëllonte me kallashnikov. Pas disa orës negociata, RENEA dhe policia...

Pengmarrja në Durrës/ Fëmijët qanin dhe i luteshin babait të dorëzohej. Fjalët e para të 40-vjeçarit pas arrestimit: Qëllova…

para 4 dite - Syri

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi te Shkëmbi i Kavajës në Durrës, ku një baba mbajti për disa orë peng në banesë dy fëmijët e tij të mitur. Pas disa orësh negociatash, u...

Durrës, 40-vjeçari mbante peng 2 fëmijët e mitur dhe qëllonte me kallashnikov

para 4 dite - Opinion

Zbardhet identiteti i 40-vjeçarit që për disa orë terrorizoi një lagje te Shkëmbi i Kavajës, duke qëlluar me armë nga pallati, ndërsa mbante peng dhe dy fëmijët e tij të mitur. Mëëson se bëhet fjalë për...

Gjysmë i zhveshur dhe me cigare në dorë, momenti kur 40-vjeçari në Durrës neutralizohet nga policia

para 4 dite - Opinion

Më poshtë shihet momenti ku 40-vjeçari Aleks Marku nga Lezha neutralizohet nga forcat e policisë, pas disa orësh negociata. Marku mbante peng dy fëmijët e tij të mitur, ndërkohë që nuk pranonte të dorëzohej...

“Keni besën tonë”/ Gjysmë i zhveshur dhe me cigare në dorë, momenti kur 40-...

para 4 dite - BalkanWeb

Më poshtë shihet momenti ku 40-vjeçari Aleksa Marku nga Lezha neutralizohet nga forcat e policisë, pas disa orësh negociata. Marku mbante peng dy fëmijët e tij të mitur, ndërkohë që nuk pranonte të dorëzohej...

Mbante peng dy fëmijët dhe qëllonte me armë në banesë, arrestohet 40-vjeçari në Durrës pas disa orësh negociata

para 4 dite - Telegrafi

Një ngjarje e rëndë nga ndodhur në qytetin e Durrësit, ku një 40-vjeçar mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, 6 dhe 11 vjeç, në banesë. 40-vjeçari Aleks Marku qëllonte me armë brenda banesës dhe të shtënat...

Fëmijët qanin dhe i luteshin që të dorëzohej, si negocioi RENEA disa orë me...

para 4 dite - BalkanWeb

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi te Shkëmbi i Kavajës në Durrës, ku një baba mbajti për disa orë peng në banesë dy fëmijët e tij të mitur. Gazetari Igli Çelmeta raporton...

Terror në Durrës/ Mbajti peng për disa orë 2 fëmijët e tij të mitur dhe qëlloi në drejtim të RENEA-s, arrestohet 40-vjeçari

para 4 dite - Bota Sot

Qëlloi me armë zjarri, nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, pas disa orësh negociata, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët. Gjithashtu, RENEA vuri në pranga autorin dhe i sekuestroi armën...

Mbajti peng dy fëmijët e mitur në Durrës dhe qëlloi me armë drejt RENEA-s, vihet në pranga 40-vjeçari

para 4 dite - Albeu

Qëlloi me armë zjarri, nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, pas disa orësh negociata, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët. Gjithashtu, RENEA vuri në pranga autorin dhe i sekuestroi armën...

PAMJET/ Detaje rrëqethëse nga pengmarrja në Durrës: Fëmijët qanin dhe i luteshin babait të dorëzohej. Fjalët e para të 40-vjeçarit pas arrestimit: Qëllova se…

para 4 dite - Ora news

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi te Shkëmbi i Kavajës në Durrës, ku një baba mbajti për disa orë peng në banesë dy fëmijët e tij të mitur. Pas disa orësh negociatash, u...

Ballkoni i izoluar me kangjella hekuri dhe muri i shpuar nga plumbat! Publikohen pamjet e momentit kur RENEA ndërhyn për lirimin e fëmijëve të mitur që mbaheshin peng nga...

para 4 dite - Panorama

Policia ka publikuar pamjet e momenti të ndërhyrjes së forcave RENEA për lirimin e dy fëmijëve të mitur që mbaheshin peng nga babai, në banesën e këtij të fundit, në Durrës. Policia e Durrësit pasi është...

Terrorizoi lagjen te “Shkëmbi i Kavajës”, zbardhet identiteti i babait që mbajti peng 2 fëmijët e mitur

para 4 dite - Gazeta Shqip

Aleks Marku nga Lezha është personi që mbajti peng dy fëmijët e tij të mitur në një apartament të marrë me qira pranë zonës së quajtur “Shkëmbi i Kavajës” në Durrës. Mësohet se uniformat blu kanë marrë...

Terror në Durrës/ Babai mori peng fëmijët e tij të mitur dhe qëlloi me kallashnikov në drejtim të RENEA-s

para 4 dite - Gazeta Shqip

Qëlloi me armë zjarri, nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, pas disa orësh negociata, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët. Gjithashtu, RENEA vuri në pranga autorin dhe i sekuestroi armën...

Babai i mbanë peng dy fëmijët e tij nën kërcënimin e kallashnikovit, momenti kur arrestohet nga policia (Pamje)

para 4 dite - Indeks online

Policia e Shqipërisë njoftoi mëngjesin e sotëm mbi një aksion që ndërmori RENEA në Durrës, më saktësisht te “Shkëmbi i Kavajës”. Një person po mbante peng dy fëmijët e tij të mitur në banesën e cila raportohet...

Mbajti peng dy fëmijët e “alarmoi” lagjen, Aleks Marku kishte konflikte me të shoqen

para 4 dite - Java News

Të shtënat e kallashnikovit për disa orë pas mesnate ‘terrorizuan’ banorët e një lagjeje te “Shkëmbi i Kavajës”, por jo vetëm. Autori 40 vjeçar nga Lezha Aleks Marku, po mbante peng dy fëmijët e tij të...

Terrorizoi lagjen te ‘Shkëmbi i Kavajës’, zbardhet identiteti i babait që mbajti peng 2 fëmijët e mitur

para 4 dite - Zhurnal

Zbardhet identiteti i 40-vjeçarit që për disa orë terrorizoi një lagje te Shkëmbi i Kavajës, duke qëlluar me armë nga pallati, ndërsa mbante peng dhe dy fëmijët e tij të mitur. BalkanWeb mëson se bëhet...

Arrestohet 40-vjeçari në Durrës, mbajti peng dy fëmijët e mitur dhe qëlloi me armë drejt RENEA-s

para 4 dite - Vizion Plus

Një 40-vjeçar nga Durrësi, i cili mbajti për disa orë peng fëmijët e tij në banesë dhe qëlloi me armë drejt RENEA-s është arrestuar. Vizion Plus mëson se në pranga ka rënë shtetasi Aleks Marku. Rreth orës...

Mori peng 2 fëmijët e tij të mitur, 40-vjeçari qëllon me kallashnikov. Ndërhyn RENEA

para 4 dite - RTSH

RENEA ka vendosur në pranga një 40-vjeçar i cili qëlloi me armë nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur. Pas disa orësh negociata, RENEA arriti të hyjë në banesë dhe ka liruar fëmijët. Gjithçka...

VIDEO/ I armatosur me kallashnikov, 40-vjeçari mbante peng 2 fëmijët e tij, arrestohet nga RENEA

para 4 dite - Syri

Qëlloi me armë zjarri, nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, pas disa orësh negociata, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët. Gjithashtu, RENEA vuri në pranga autorin dhe i sekuestroi armën...

Zbulohet identiteti i 40-vjeçarit/ Terrori në Durrës, babai mbajti peng dy fëmijët e mitur dhe hapi zjarr ndaj RENEA

para 4 dite - Syri

Shtetasi Aleks Marku, nga Lezha ka mbajtur peng dy 2 fëmijët e tij të mitur në një apartament të marrë me qira pranë zonës së quajtur “Shkëmbi i Kavajës” në Durrës. Mësohet se uniformat blu kanë marrë...

Terror në Durrës/ Mbajti peng për disa orë 2 fëmijët e tij të mitur dhe qël...

para 5 dite - BalkanWeb

Qëlloi me armë zjarri, nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, pas disa orësh negociata, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët. Gjithashtu, RENEA vuri në pranga autorin dhe i sekuestroi armën...

Terrorizoi lagjen te ‘Shkëmbi i Kavajës’, zbardhet identiteti i...

para 5 dite - BalkanWeb

Zbardhet identiteti i 40-vjeçarit që për disa orë terrorizoi një lagje te Shkëmbi i Kavajës, duke qëlluar me armë nga pallati, ndërsa mbante peng dhe dy fëmijët e tij të mitur. BalkanWeb mëson se bëhet...

E frikshme në Durrës/ Babai mori peng fëmijët e tij të mitur dhe qëlloi me kallashnikov në drejtim të RENEA-s, si u vendos në pranga pasi… Ja çfarë iu...

para 5 dite - Panorama

Njoftimi i policisë: Durrës/ Qëlloi me armë zjarri, nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, pas disa orësh negociata, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët. Gjithashtu, RENEA vuri në pranga...

Terrori në Durrës ku babai mbajti peng dy fëmijët e mitur dhe hapi zjarr ndaj RENEA-s me kallashnikov, zbulohet identiteti i 40-vjeçarit

para 5 dite - Panorama

Shtetasi Aleks Marku, nga Lezha ka mbajtur peng dy 2 fëmijët e tij të mitur. Njoftimi i policisë: Durrës/ Qëlloi me armë zjarri, nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, pas disa orësh negociata,...

LAJMI I FUNDIT/ VIDEO - Luftë me RENEA-n në Durrës, 40-vjeçari mbante peng 2 fëmijë, ja çfarë ka ndodhur

para 5 dite - Ora news

Qëlloi me armë zjarri, nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, pas disa orësh negociata, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët. Gjithashtu, RENEA vuri në pranga autorin dhe i sekuestroi armën...

I armatosur me kallshnikov, 40-vjeçari mbante peng 2 fëmijët e tij, arrestohet nga RENEA

para 5 dite - Syri

Qëlloi me armë zjarri, nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, pas disa orësh negociata, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët. Gjithashtu, RENEA vuri në pranga autorin dhe i sekuestroi armën...

“Terror” brenda apartamentit në Durrës, 18 të shtëna kallashnikovi në sy të fëmijëve

para 4 dite - Tetova Sot

18 gëzhoja kallashnikovi brenda banesës ku mbante peng dy fëmijët e tij të vegjël, 6 dhe 11 vjeç. Është ky rasti i Aleks Markut nga Lezha i cili prej disa orësh jo vetëm ka alarmuar fqinjët me të shtënat...

Terror në Durrës/ Mbajti peng për disa orë 2 fëmijët e tij të mitur dhe qëlloi në drejtim të RENEA-s, arrestohet 40-vjeçari

para 4 dite - Flaka

Qëlloi me armë zjarri, nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, pas disa orësh negociata, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët. Gjithashtu, RENEA vuri në pranga autorin dhe i sekuestroi armën...

E rëndë në Durrës, 40-vjeçari mban peng dy fëmijët e tij dhe qëllon RENEA-n me armë

para 4 dite - Java News

Një ngjarje e rëndë nga ndodhur në qytetin e Durrësit, ku një 40-vjeçar mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, 6 dhe 11 vjeç, në banesë. 40-vjeçari Aleks Marku qëllonte me armë brenda banesës dhe të shtënat...

Terrori ku babai mbajti peng dy fëmijët e tij dhe hapi zjarr ndaj policisë me kallashnikov, zbulohet identiteti i 40-vjeçarit

para 4 dite - Almakos

Shtetasi Aleks Marku, nga Lezha ka mbajtur peng dy 2 fëmijët e tij të mitur në një apartament të marrë me qira pranë zonës së quajtur “Shkëmbi i Kavajës” në Durrës. Mësohet se uniformat blu kanë marrë...

Durrës: Mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur dhe qëlloi me armë RENEA-n, arrestohet 40-vjeçari

para 4 dite - Periskopi

Durrës: Mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur dhe qëlloi me armë RENEA-n, arrestohet 40-vjeçari 15 May, 9:27 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit, ku një 40-vjeçar mbante peng 2 fëmijët...

Mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur dhe qëlloi me armë RENEA-n, arrestohet 40-vjeçari

para 4 dite - Ekonomia Online

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit, ku një 40-vjeçar mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, 6 dhe 11 vjeç, në banesë. 40-vjeçari Aleks Marku qëllonte me armë brenda banesës dhe të shtënat...

Terrori gjatë natës në Durrës/ 40-vjeçari mori peng fëmijët e tij të mitur dhe qëllonte me kallashnikov!

para 4 dite - Pa censure

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një baba 40-vjeçar mbante peng dy fëmijët e tij të mitur në një banesë të marrë me qira. Rreth orës 02:20, Policia e Durrësit është njoftuar se dëgjoheshin...

Babai i mbanë peng dy fëmijët e tij nën kërcënimin e kallashnikovit, ja çfarë ndodh më pas

para 4 dite - NMK Post

Policia e Shqipërisë njoftoi mëngjesin e sotëm mbi një aksion që ndërmori RENEA në Durrës, më saktësisht te “Shkëmbi i Kavajës”. Një person po mbante peng dy fëmijët e tij të mitur në banesën e cila raportohet...

Mbante peng fëmijët, Aleks Marku nën efektin e lëndëve narkotike. Gruaja e pajisur me urdhër mbrojtje, ishte larguar drejt Italisë

para 4 dite - Dosja.al

DURRËS - Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja që u raportua mëngjesin e kësaj të mërkure në Durrës, ku një 40-vjeçar i identifikuar si Aleks Marku mbante peng fëmijët e mitur dhe qëllonte me armë...

Mbante peng fëmijët dhe hapi zjarr ndaj RENEA-s, Marku dyshohet se ishte nën efektin e drogës

para 4 dite - FaxWeb

Personi që shihni në foton e mësipërme është 40-vjeçari Aleks Marku, i cili u arrestua nga Policia e Durrësit, pasi akuzohet se mbante peng fëmijët në banesë dhe i kanoste me armë zjarri. Marku nuk rezulton...

Përfundon drama e pengmarrjes, lirohen dy fëmijët e mitur

para 4 dite - Shqip

Pas disa orësh negociata, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët dhe gjithashtu vuri në pranga autorin, Aleks Marku dhe i sekuestroi armën e zjarrit kallashnikov. Siaps policisë Marku nuk rezulton me precedent...

Babai në Durrës mban peng dy fëmijët e mitur dhe qëllon me kallashnikov, terror në lagje

para 4 dite - JOQ Albania

Një 40-vjeçar është arrestuar mëngjesin e sotëm në Durrës pasi ka mbajtur peng dy fëmijët e tij të mitur dhe ka qëlluar me kallashnikov drejt forcave RENEA. Aleks Marku, me origjinë nga Lezha kishte një...

Babai i mbanë peng dy fëmijët e tij nën kërcënimin e kallashnikovit, momenti kur arrestohet nga policia

para 4 dite - Almakos

Policia e Shqipërisë njoftoi mëngjesin e sotëm mbi një aksion që ndërmori RENEA në Durrës, më saktësisht te “Shkëmbi i Kavajës”. Një person po mbante peng dy fëmijët e tij të mitur në banesën e cila raportohet...

“Terror” brenda apartamentit në Durrës, 18 të shtëna kallashnikovi në sy të fëmijëve

para 4 dite - Klan Macedonia

18 gëzhoja kallashnikovi brenda banesës ku mbante peng dy fëmijët e tij të vegjël, 6 dhe 11 vjeç. Është ky rasti i Aleks Markut nga Lezha i cili prej disa orësh jo vetëm ka alarmuar fqinjët me të shtënat...

Babai i mbanë peng dy fëmijët e tij nën kërcënimin e kallashnikovit, momenti kur arrestohet nga policia

para 4 dite - Revista Kosovarja

Policia e Shqipërisë njoftoi mëngjesin e sotëm mbi një aksion që ndërmori RENEA në Durrës, më saktësisht te “Shkëmbi i Kavajës”. Një person po mbante peng dy fëmijët e tij të mitur në banesën e cila raportohet...

Mbante peng fëmijët dhe hapi zjarr ndaj RENEA-s, del FOTO e agresorit në Durrës (DINAMIKA)

para 4 dite - Dosja.al

DURRËS - Personi që shihni në foton e mësipërme është 40-vjeçari Aleks Marku, i cili u arrestua nga Policia e Durrësit, pasi akuzohet se mbante peng fëmijët në banesë dhe i kanoste me armë zjarri. Sipas...

"Prisja se do të më sulmonin disa persona", i mbajti peng për disa orë në banesë nën të shtënat me armë, fëmijët lutje mes lotësh babait për tu dorëzuar

para 4 dite - Dosja.al

DURRËS- Të tjera detaje kanë dalë në lidhje me ngjarjen që ndodhi te Shkëmbi i Kavajës në Durrës, ku një baba mbajti peng për disa orë në banesë dy fëmijët e tij të mitur. Mësohet se pas disa orësh negociata,...

“I mora për t’i mbrojtur”, 40-vjeçari mbante peng fëmijët, gruaja me urdhër-mbrojtje

para 4 dite - Euronews

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, pranë zonës së njohur si Shkëmbi i Kavajaës ku 40-vjeçari Aleks Marku mbante peng prej disa orësh dy fëmijët e tij të mitur 6 dhe 11 vjeç. Dyshohet se Aleks Makur...

Babai i mbanë peng dy fëmijët e tij nën kërcënimin e kallashnikovit, momenti kur arrestohet nga policia (Pamje)

para 4 dite - Gazeta10

Policia e Shqipërisë njoftoi mëngjesin e sotëm mbi një aksion që ndërmori RENEA në Durrës, më saktësisht te “Shkëmbi i Kavajës”. Një person po mbante peng dy fëmijët e tij të mitur në banesën e cila raportohet...

EMRI/ Ky është 40-vjeçari që mbante peng fëmijët e mitur në Durrës, momenti kur neutralizohet nga policia (VIDEO)

para 4 dite - Dosja.al

DURRËS - Aleks Marku është 40-vjeçari i arrestuar këtë të mërkurë nga Policia në Durrës, pasi akuzohet se mbante peng fëmijët e mitur dhe qëllonte me armë zjarri brenda banesës. 2 fëmijët janë liruar dhe...

Durrës, 40-vjeçari mbante peng 2 fëmijët e mitur dhe qëllonte me kallashnikov

para 4 dite - FaxWeb

Policia Durrës Qëlloi me armë zjarri, nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, pas disa orësh negociata, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët. Gjithashtu, RENEA vuri në pranga autorin dhe...

FOTO| Mbante peng fëmijët dhe qëllonte me kallashnikov, kush është 40-vjeçari

para 4 dite - Euronews

Euronews Albania ka arritur të sigurojë foton e Aleks Markut, i cili u arrestua këtë të mërkurë në Durrës. Ky person mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, 6 dhe 11 vjeç në një banesë në afërsi të Shkëmbit...

Terror në Durrës, qëlloi me armë zjarri nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, arrestohet 40-vjeçari

para 5 dite - Dosja.al

DURRËS- Njoftimi: Durrës Qëlloi me armë zjarri, nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, pas disa orësh negociata, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët. Gjithashtu, RENEA vuri në pranga autorin...

Mbajti peng fëmijët dhe qëlloi me armë zjarri, forcat RENEA arrestojnë 40-vjeçarin

para 5 dite - Euronews

Një 40 vjeçar është arrestuar në Durrës. Ky shtetas mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur, 6 dhe 11 vjeç dhe gjatë natës janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri. Njoftimi i policisë: Rreth orës 02:20, Policia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK