Dispozitat e kontestuara të ligjeve për pagat e gjyqtarëve, para Gjykatës Kushtetuese

para 4 dite - Koha.mk

Dispozitat e kundërshtuara të Ligjit për pagat e gjyqtarëve dhe Ligjit për pagat e anëtarëve të Këshillit Gjyqësor për uljen e koeficientit për përcaktimin e pagave të gjyqtarëve, të cilat Kuvendi i miratoi...

Dispozitat e kontestuara të ligjeve për pagat e gjyqtarëve, para Gjykatës Kushtetuese

para 4 dite - Aktuale

Dispozitat e kundërshtuara të Ligjit për pagat e gjyqtarëve dhe Ligjit për pagat e anëtarëve të Këshillit Gjyqësor për uljen e koeficientit për përcaktimin e pagave të gjyqtarëve, të cilat Kuvendi i miratoi...

Dispozitat e kontestuara të ligjeve për pagat e gjyqtarëve, para Gjykatës Kushtetuese

para 4 dite - Telegrafi

Dispozitat e kundërshtuara të Ligjit për pagat e gjyqtarëve dhe Ligjit për pagat e anëtarëve të Këshillit Gjyqësor për uljen e koeficientit për përcaktimin e pagave të gjyqtarëve, të cilat Kuvendi i miratoi...

Dispozitat e kontestuara të ligjeve për pagat e gjyqtarëve, para Gjykatës Kushtetuese

para 4 dite - Alsat-M

Dispozitat e kundërshtuara të Ligjit për pagat e gjyqtarëve dhe Ligjit për pagat e anëtarëve të Këshillit Gjyqësor për uljen e koeficientit për përcaktimin e pagave të gjyqtarëve, të cilat Kuvendi i miratoi...

Para Gjykatës Kushtetuese dispozitat e kontestuara të ligjeve për pagat e gjykatësve dhe të anëtarëve të Këshillit gjyqësor

para 4 dite - Shenja

Dispozitat e kontestuara të Ligjit për pagat e gjykatësve dhe të Ligjit për pagat e anëtarëve të Këshillit gjyqësor për uljen e koeficientit për vërtetimin e pagave të gjykatësve, të cilët Kuvendi i ka...

Dispozitat e kontestuara të ligjeve për pagat e gjyqtarëve, para Gjykatës Kushtetuese

para 4 dite - Flaka

Dispozitat e kundërshtuara të Ligjit për pagat e gjyqtarëve dhe Ligjit për pagat e anëtarëve të Këshillit Gjyqësor për uljen e koeficientit për përcaktimin e pagave të gjyqtarëve, të cilat Kuvendi i miratoi...

Para Gjykatës Kushtetuese dispozitat e kontestuara të ligjeve për pagat e gjykatësve dhe të anëtarëve të Këshillit gjyqësor

para 4 dite - Zhurnal

Shkup, 15 maj – Dispozitat e kontestuara të Ligjit për pagat e gjykatësve dhe të Ligjit për pagat e anëtarëve të Këshillit gjyqësor për uljen e koeficientit për vërtetimin e pagave të gjykatësve, të cilët...

Para Gjykatës Kushtetuese dispozitat e kontestuara të ligjeve për pagat e gjykatësve dhe të anëtarëve të Këshillit gjyqësor

para 4 dite - Almakos

Dispozitat e kontestuara të Ligjit për pagat e gjykatësve dhe të Ligjit për pagat e anëtarëve të Këshillit gjyqësor për uljen e koeficientit për vërtetimin e pagave të gjykatësve, të cilët Kuvendi i ka...

Dispozitat e kontestuara të ligjeve për pagat e gjyqtarëve, para Gjykatës Kushtetuese

para 4 dite - Alfax

Dispozitat e kundërshtuara të Ligjit për pagat e gjyqtarëve dhe Ligjit për pagat e anëtarëve të Këshillit Gjyqësor për uljen e koeficientit për përcaktimin e pagave të gjyqtarëve, të cilat Kuvendi i miratoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK