Digjet vetura e drejtorit të burgut të Idrizovës

para 4 dite - Lajm

MPB njofton se mbrëmë është djegur vetura zyrtare e drejtorit të burgut të Idrizovës, Zoran Jovanovski. “Me datë 15.05.2024 rreth orës 03:35 në Stacionin Policor Kisella Vodë në Shkup është raportuar se...

Digjet vetura e drejtorit të burgut të Idrizovës

para 4 dite - Telegrafi

MPB njofton se mbrëmë është djegur vetura zyrtare e drejtorit të burgut të Idrizovës, Zoran Jovanovski. “Me datë 15.05.2024 rreth orës 03:35 në Stacionin Policor Kisella Vodë në Shkup është raportuar se...

Digjet vetura e drejtorit të burgut të Idrizovës

para 4 dite - Koha.mk

MPB njofton se mbrëmë është djegur vetura zyrtare e drejtorit të burgut të Idrizovës, Zoran Jovanovski. “Me datë 15.05.2024 rreth orës 03:35 në Stacionin Policor Kisella Vodë në Shkup është raportuar se...

Digjet vetura e drejtorit të burgut të Idrizovës

para 4 dite - Bota Sot

MPB njofton se mbrëmë është djegur vetura zyrtare e drejtorit të burgut të Idrizovës, Zoran Jovanovski. “Me datë 15.05.2024 rreth orës 03:35 në Stacionin Policor Kisella Vodë në Shkup është raportuar se...

Digjet vetura e drejtorit të burgut të Idrizovës

para 4 dite - Aktuale

Natën pas mesnate është djegur vetura zyrtare “Pasat” e Zoran Jovanovskit, drejtorit të burgut “Idrizovë”, mëson “Focus”. Marketing Më shumë detaje rreth ngjarjes pritet sot nga MPB-ja. Për momentin bëhet...

Digjet vetura e drejtorit të burgut të Idrizovës

para 4 dite - Ina

Natën pas mesnate është djegur vetura zyrtare “Pasat” e Zoran Jovanovskit, drejtorit të burgut “Idrizovë”, mëson “Focus”. Më shumë detaje rreth ngjarjes pritet sot nga MPB-ja. Për momentin bëhet e ditur...

Digjet vetura e drejtorit të burgut të Idrizovës

para 4 dite - Flaka

Natën pas mesnate është djegur vetura zyrtare “Pasat” e Zoran Jovanovskit, drejtorit të burgut “Idrizovë”, mëson “Focus”. Më shumë detaje rreth ngjarjes pritet sot nga MPB-ja. Për momentin bëhet e ditur...

Digjet vetura e drejtorit të burgut të Idrizovës

para 4 dite - Alfax

Natën pas mesnate është djegur vetura zyrtare “Pasat” e Zoran Jovanovskit, drejtorit të burgut “Idrizovë”, mëson “Focus”. Më shumë detaje rreth ngjarjes pritet sot nga MPB-ja. Për momentin bëhet e ditur...

Digjet vetura e drejtorit të Burgut të Idrizovës

para 4 dite - Pa censure

Dje mbrëmë është djegur vetura zyrtare “Passat” e Zoran Jovanovskit, drejtorit të burgut të Idrizovë, mëson Fokus. Automjeti është djegur para shtëpisë së drejtorit, në lagjen Kisella Vodë të Shkupit.

Digjet vetura e drejtorit të burgut të Idrizovës

para 4 dite - NMK Post

Natën pas mesnate është djegur vetura zyrtare “Pasat” e Zoran Jovanovskit, drejtorit të burgut “Idrizovë”, mëson “Focus”. Më shumë detaje rreth ngjarjes pritet sot nga MPB-ja. Për momentin bëhet e ditur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK