Rreziket e përdorimit të Tiktokut, flet eksperti i rrjeteve sociale Kerolli

para një jave - GazetaBlic

Rrjeti social Tiktok në vendit tonë kohëve të fundit është rrjeti social që është i përdorur më së shumti nga moshat e reja. Në lidhje me çështjen e Tiktok-ut dhe rrezikun e këtij aplikacioni në Kosovë,...

Pa prisni pak/ Një rrjet i ri social gati të hyjë në treg, synon të rinjtë

para një jave - ACTV

Një rrjet i ri social që synon popullsinë më të re, Nospace, do të laçohet në qershor të këtij viti, shkruan “Business Insider”. Ata e quajnë veten “rrjeti social më social” sepse thonë se prioriteti i...

Pa prisni pak/ Një rrjet i ri social gati të hyjë në treg, synon të rinjtë

para një jave - Lexo

Një rrjet i ri social që synon popullsinë më të re, Nospace, do të laçohet në qershor të këtij viti, shkruan “Business Insider”. Ata e quajnë veten “rrjeti social më social” sepse thonë se prioriteti i...

Iku koha e TikTok? Një rrjet i ri social gati të hyjë në treg, synon të rinjtë

para një jave - Pressonline

Një rrjet i ri social që synon popullsinë më të re, Nospace, do të laçohet në qershor të këtij viti, shkruan “Business Insider”. Ata e quajnë veten “rrjeti social më social” sepse thonë se prioriteti i...

Një rrjet i ri social është gati për treg

para një jave - Bashke

Një rrjet i ri social që synon popullsinë më të re, Nospace, do të laçohet në qershor të këtij viti, shkruan “Business Insider”. Ata e quajnë veten “rrjeti social më social” sepse thonë se prioriteti i...

Një rrjet i ri social gati të hyjë në treg, synon të rinjtë, a po vije fundi TikTok?

para një jave - Alsat-M

Një rrjet i ri social që synon popullsinë më të re, Nospace, do të laçohet në qershor të këtij viti, shkruan “Business Insider”. Ata e quajnë veten “rrjeti social më social” sepse thonë se prioriteti i...

Iku koha e TikTok? Një rrjet i ri social gati të hyjë në treg, synon të rinjtë

para një jave - Infokusi

Një rrjet i ri social që synon popullsinë më të re, Nospace, do të laçohet në qershor të këtij viti, shkruan “Business Insider”. Ata e quajnë veten “rrjeti social më social” sepse thonë se prioriteti i...

Iku koha e TikTok? Një rrjet i ri social gati të hyjë në treg, synon të rinjtë

para një jave - Ora news

Një rrjet i ri social që synon popullsinë më të re, Nospace, do të laçohet në qershor të këtij viti, shkruan “Business Insider”. Ata e quajnë veten “rrjeti social më social” sepse thonë se prioriteti i...

Prezantohet rrjeti social që konkurron TikTok-un

para një jave - Shqip

Një rrjet i ri social që synon popullsinë më të re, Nospace, do të laçohet në qershor të këtij viti, shkruan “Business Insider”. Ata e quajnë veten “rrjeti social më social” sepse thonë se prioriteti i...

Iku koha e TikTok? Një rrjet i ri social gati të hyjë në treg, synon të rinjtë

para një jave - Vizion Plus

Një rrjet i ri social që synon popullsinë më të re, Nospace, do të laçohet në qershor të këtij viti, shkruan “Business Insider”. Ata e quajnë veten “rrjeti social më social” sepse thonë se prioriteti i...

Një rrjet i ri social është gati për treg

para një jave - Indeks online

Një rrjet i ri social që synon popullsinë më të re, Nospace, do të laçohet në qershor të këtij viti, shkruan “Business Insider”. Ata e quajnë veten “rrjeti social më social” sepse thonë se prioriteti i...

Epoka digjitale/ Një rrjet i ri social gati të hyjë në treg, synon të rinjtë

para një jave - NOA

Një rrjet i ri social që synon popullsinë më të re, Nospace, do të laçohet në qershor të këtij viti, shkruan “Business Insider”. Ata e quajnë veten “rrjeti social më social” sepse thonë se prioriteti i...

Një rrjet i ri social gati të hyjë në treg, synon të rinjtë

para një jave - Albeu

Një rrjet i ri social që synon popullsinë më të re, Nospace, do të laçohet në qershor të këtij viti, shkruan “Business Insider”. Ata e quajnë veten “rrjeti social më social” sepse thonë se prioriteti i...

Një rrjet i ri social gati të hyjë në treg, synon të rinjtë

para një jave - Top24

Një rrjet i ri social që synon popullsinë më të re, Nospace, do të laçohet në qershor të këtij viti, shkruan “Business Insider”. Ata e quajnë veten “rrjeti social më social” sepse thonë se prioriteti i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK