“Do të digjemi, nëse prekni shtëpitë tona”, ja momenti kur familjarët hipin...

para një jave - BalkanWeb

Në një kohë kur sot është parashikuar që të shemben disa banesa në Bërxullë, në kuadër të projektit për autostradën Thumanë-Kashar, disa familje po protestojnë. Siç shihet nga pamjet e siguruara për BalkanWeb...

Kundër shembjes së banesave për projektin Thumanë-Kashar, 6 familje marrin ...

para një jave - BalkanWeb

Teksa sot është njoftuar se do t’u shemben banesat, 6 familje, në përbërje 32 persona, janë duke protestuar dhe kundërshtuar vendimin, pasi pronat e tyre preken nga autostrada Thumanë-Kashar. Bëhet fjalë...

“Ata që paguan, u futën te lista e dëmshpërblimeve”, familjet në Bërxullë d...

para një jave - BalkanWeb

6 familje në zonën e Bërxullës protestojnë kundër shembjes së shtëpive të tyre madje kërcënojnë të marrin aktin ekstrem të djegies me benzinë. Shtëpitë e tyre preken nga rruga autostrada Thuamanë-Kashar,...

Kundër shembjes së banesave për projektin Thumanë-Kashar, 6 familje marrin vendimin ekstrem

para një jave - Bota Sot

6 familje, në përbërje 32 persona, janë duke protestuar dhe kundërshtuar vendimin për shembjen e shtëpive të tyre. Që preken nga autostrada Thumanë-Kashar, pasi nuk janë dëmshpërblyer dhe nuk janë në skemën...

Banesat e tyre preken nga projekti Thumanë-Kashar, 6 familje hipin në tarracat e shtëpive, kërcënojnë të…

para një jave - Panorama

Gjashtë familje janë ngritur në protesta kundër vendimit për shembjen e shtëpive të tyre që preken nga projekti Thumanë-Kashar. Raportohet se 6 familjet, që kanë në përbërje 32 anëtarë në total, nuk janë...

Mbajnë në dorë shishe me benzinë, familjet që preken nga projekti Thumanë-Kashar kërcënojnë se do t’i vendosin flakën veten! Ja kërkesa e tyre

para një jave - Panorama

Gjashtë familje që preken nga projekti Thumanë-Kashar kërcënojnë se do t’i vemdosin flakën vetes me benzinë. Ata kanë mbushur shishet me benzinë dhe kanë hipur në tarracën e banesës së tyre. NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Banesat e tyre preken nga projekti Thumanë-Kashar, familjarët hipin në tarracat e shtëpive me benzinë me vete

para një jave - Syri

Gjashtë familje janë ngritur në protesta kundër vendimit për shembjen e shtëpive të tyre që preken nga projekti Thumanë-Kashar. Raportohet se 6 familjet, që kanë në përbërje 32 anëtarë në total, nuk janë...

Gjashtë familje në qiell të hapur! Banesat ishin në proces legalizimi, por do të prishen prej rrugës Thumanë-Kashar

para një jave - Bota Sot

Gjashtë familje me 40 anëtarë do të shohin qiellin e hapur pasi projekti rrugor Thumanë – Kashar do të shembë shtëpitë e tyre. Banesat e tyre të ndërtuara që përpara 30 vitesh do të shkatërrohen, ndërsa...

Gjashtë familje në qiell të hapur! Banesat ishin në proces legalizimi, por do të prishen prej rrugës Thumanë-Kashar

para një jave - Top Channel

Gjashtë familje me 40 anëtarë do të shohin qiellin e hapur pasi projekti rrugor Thumanë – Kashar do të shembë shtëpitë e tyre. Banesat e tyre të ndërtuara që përpara 30 vitesh do të shkatërrohen, ndërsa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK