Sezoni turistik në Durrës, Rama: Janë marrë të gjitha masat për…

para një jave - Top Channel

Së shpejti nis dhe sezoni turistik në qytetin e Durrës. Kryeministri Rama përmes një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se po merren të gjitha masat që të jetë një sezon veror sa më i mbarë dhe i suksesshëm....

Rama ndan pamjet nga bregdeti i Durrësit: Kemi marrë të gjitha masat për një sezon veror të suksesshëm

para një jave - Bota Sot

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale pamje nga plazhi i Durrësit. Në videon e publikuar nga kryeministri duket se vijon puna për përgatitjen e bregdetit për sezonin e ri veror....

Rama ndan pamjet nga bregdeti i Durrësit: Kemi marrë të gjitha masat për një sezon veror të suksesshëm

para një jave - Opinion

Teksa na ndajnë pak ditë nga nisja zyrtare e sezonit veror, kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e punimeve përgjatë vijës bregdetare. Përmes një postimi në rrjete sociale, Rama shkruan se janë marrë...

Rama ndan pamjet nga bregdeti i Durrësit: Kemi marrë të gjitha masat për nj...

para një jave - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale pamje nga plazhi i Durrësit. Në videon e publikuar nga kryeministri duket se vijon puna për përgatitjen e bregdetit për sezonin e ri veror....

Durrësi në prag të sezonit veror! Rama publikon pamjet e punimeve në bregdet: Kemi marrë të gjitha masat që gjithçka të jetë gati

para një jave - Panorama

Ndërsa dhe shumë pak ditë na ndajnë nga nisja zyrtare e sezonit veror, kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e punimeve përgjatë vijës bregdetare. Rama shkruan se janë marrë të gjitha masat që gjithçka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK