Vrau efektivin e “Shqiponjave” në mes të rrugës dhe u arratis, vijojnë kërk...

para 4 dite - BalkanWeb

Prej dy ditësh, Azgan Mërnica, autori i dyshuar i vrasjes së efektivit të ‘Shqiponjave’, Novruz Canaliaj, ndodhet në arrati. Teksa policia ka ngritur postblloqe dhe po vijon kërkimet për kapjen e tij,...

Sot i jepet lumturia e fundit efektivit Novruz Cenalia që u vra me plumb në kokë, mbahen homazhe në nder të tij! Azgan Mernica ende në arrati, e shkuara...

para 4 dite - Panorama

NIKOLETA KOVAÇI/ Vrasësi i efektivit të ‘Shqiponjave’ vijon arratinë. Policia në kërkimet e saj ka pësuar zhvendosje të shumta gjatë 24 orëve të pas ngjarjes por pa mundur të bie në gjurmët e 23- vjeçarit...

Vrau efektivinnë mes të rrugës dhe u arratis, vijojnë kërkimet për kapjen e autorit. Dyshohet se fshihet në…

para 4 dite - Syri

Prej dy ditësh, Azgan Mërnica, autori i dyshuar i vrasjes së efektivit të ‘Shqiponjave’, Novruz Canaliaj, ndodhet në arrati. Teksa policia ka ngritur postblloqe dhe po vijon kërkimet për kapjen e tij,...

Polici i vrarë në Fier përcillet sot për në banesën e fundit, homazhe në teatrin Bylis

para 4 dite - Telegrafi

Novruz Cenaila, polici i cili u vra me një plumb në kokë teksa po shkonte të merrte shërbimin, do të përcillet sot për në banesën e fundit. 28-vjeçari Cenaila kishte vetëm një muaj që ishte martuar, por...

Vrau nënën me thikë, Arsen Dani kishte mbaruar studimet për mjekësi, flet gazetarja: Ishte ekselent i specializuar…

para 4 dite - Albeu

Një ngjarje e rëndë tronditi Lezhën ditën e 13 majit, ku një 86-vjeçare u masakrua nga djali i saj. E moshuara u vra me thikë nga djali, Arsen Dani. 62-vjeçari ka shfaqur probleme të theksuara të shëndetit...

Përcillet sot në banesën e fundit efektivi Novruz Cenalia, mbahen homazhe në nder të tij, autori ende në arrati

para 4 dite - FaxWeb

Efektivi, Novruz Cenalia i cili u vra me armë zjarri dy ditë më parë në Fier nga Azgan Mërnica përcillet këtë të mërkurë për në banesën e fundit. Në nder të tij do të mbahen homazhe në Kinoteatrin e qytetit...

Përcillet sot në banesën e fundit efektivi Novruz Cenalia, mbahen homazhe në nder të tij, autori ende në arrati

para 4 dite - Dosja.al

FIER - Efektivi, Novruz Cenalia i cili u vra me armë zjarri dy ditë më parë në Fier nga Azgan Mërnica përcillet këtë të mërkurë për në banesën e fundit. Në nder të tij do të mbahen homazhe në Kinoteatrin...

Vrau policin në Fier, Azgan Mërnica ende në arrati. Një person i ngjashëm me autorin është parë në...

para 5 dite - Ora news

Edhe pse kanë kaluar 24 orë nga vrasja e efektivit të policisë në Fier, Novruz Cenalia, ende nuk ka asnjë gjurmë për autorin e dyshuar, shtetasin Azgan Mërnica. Kontrollet e policisë tashmë janë shtrirë...

Vrau nënën me thikë/ Autori Arsen Dani kishte mbaruar studimet për mjekësi, gazetarja: Ishte ekselent i specializuar…

para 5 dite - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ndodhi tronditi Lezhën ditën e djeshme, ku një 86-vjeçare u vra nga djali i saj. E moshuara u vra me thikë ditën e djeshme nga djali, Arsen Dani. 62-vjeçari ka shfaqur probleme të theksuara...

Vrau nënën me thikë/ Autori Arsen Dani kishte mbaruar studimet për mjekësi, gazetarja: Ishte ekselent i specializuar…

para 5 dite - Bota Sot

Një ngjarje e rëndë ndodhi tronditi Lezhën ditën e djeshme, ku një 86-vjeçare u vra nga djali i saj. E moshuara u vra me thikë ditën e djeshme nga djali, Arsen Dani. 62-vjeçari ka shfaqur probleme të theksuara...

Azgan Mërnica ende në arrati, vrasësi i policit dyshohet se është parë në Gjirokastër, mund të dalë jashtë Shqipërisë

para 5 dite - Albeu

Edhe pse kanë kaluar më shumë se 24 orë nga vrasja e efektivit të “Shqiponjave”, Novruz Cenalia, autori i dyshuar, Azgan Mërcina vijon të jetë i lirë. Policia e Shtetit dhe RENEA vijojnë intensivisht aksionin...

Autori i vrasjes së efektivit të “Shqiponjave” dyshohet se është pikasur në jug të vendit, policia “blindon” disa qytete veç Fierit e Vlorës

para 5 dite - Top Channel

Shtrihet territori i kontrollit të policisë për të rënë në gjurmët e autorit të vrasjes së efektivit të forcave “Shqiponja”, Novrus Cenalia. Korrespondenti i Top Channel, Mikel Marsi bën me dije se autori,...

Policia kontrollon stanet, tunelet dhe bunkeret, vrasësi i policit dyshohet se është parë në Gjirokastër

para 5 dite - Gazeta Tema

Një ditë pas vrasjes së policit 28-vjeçar në fshatin Baltës të Fierit, autori vijon të jetë ende i lirë, ndërsa eksiton frika se mund të jetë edhe i armatosur duke përbërë rrezik për persona të tjerë....

Autori i vrasjes së efektivit të “Shqiponjave” dyshohet se është pikasur në jug, policia “blindon” disa qytete

para 5 dite - Gazeta Shqip

Shtrihet territori i kontrollit të policisë për të rënë në gjurmët e autorit të vrasjes së efektivit të forcave “Shqiponja”, Novrus Cenalia. Korrespondenti i Top Channel, Mikel Marsi bën me dije se autori,...

Balla dhe Rrumbullaku u zotuan për arrestimin e shpejtë/ Policia dështon në aksionin për kapjen e autorit të vrasjes së policit në Fier

para 5 dite - Syri

Autori i vrasjes së policit ditën e djeshme në Baltëz të fierit endet i lirë pasi Policia ka dështuar në operacionin për kapjen e tij. Raportohet se autoritetet kanë nisur kërkimet përtej qytetit të Fierit,...

Autori i vrasjes së efektivit të “Shqiponjave” ende në kërkim, dyshohet se është parë në Gjirokastër

para 5 dite - Opinion

Autori i dyshuar i vrasjes së efektivit të policisë, shtetasi Azgan Mërnica ende është në kërkim nga blutë. Kontrollet e policisë tashmë janë shtrirë edhe më gjerë, pasi autori ka dyshime se është larguar...

Vrau efektivin e policisë/ Autori ende në kërkim, dyshohet se është parë në...

para 5 dite - BalkanWeb

Policia ende po vijon kërkimet për autorin e vrasjes së një efektivi të policisë ditën e djeshme në qytetin e Fierit. Raportohet se autoritetet kanë nisur kërkimet përtej qytetit të Fierit, pasi dyshohet...

Autori i vrasjes së efektivit në Fier ende në arrati, policia shtrin kontrollet edhe në Gjirokastër! Dyshohet se Azgan Mërnica mund të largohet në…

para 5 dite - Panorama

Edhe pse kanë kaluar 24 orë nga vrasja e efektivit të policisë në Fier, Novruz Cenalia, ende nuk ka asnjë gjurmë për autorin e dyshuar, shtetasin Azgan Mërnica. Kontrollet e policisë tashmë janë shtrirë...

Vrau efektivin e “Shqiponjave” në Fier, policia në kërkim të autorit, dyshohet se Azgan Mernica po tenton arratisjen drejt Greqisë

para 5 dite - Vizion Plus

Një ditë pas vrasjes së policit të “Shqiponjave” Novruz Cenalia në fshatin Baltëz të Fierit, policia e shtetit dhe RENEA vijojnë intensivisht aksionin për gjetjen e autorit, Azgan alias Asllan Mernica,...

LAJMI I FUNDIT/ Vrau policin në Fier, autori dyshohet se ka kaluar në Gjirokastër

para 5 dite - Lexo

Policia ende po vijon kërkimet për autorin e vrasjes së një efektivi të policisë ditën e djeshme në qytetin e Fierit. Raportohet se autoritetet kanë nisur kërkimet përtej qytetit të Fierit, pasi dyshohet...

Ekzekutimi i policit në Fier, një person i ngjashëm me Azgan Mërnicën është parë në Gjirokastër

para 5 dite - Java News

Vijojnë kërkimet për arrestimin e autorit të vrasjes së efektivit të Shqiponjave, Novruz Cenalia mesditën e djeshme në fshatin Baltëz të Fierit. Shqiptarja.com dhe Report Tv mëson se kontrollet janë shtrirë...

Dyshohet se vrasësi i policit është parë në Gjirokastër, nisin kërkimet

para 5 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Detaj të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u regjistrua dje në Fier ku mbeti i pajetë polici 28-vjeçar. Në lidhje me ngjarjen...

Vrasja e efektivit të policisë/ Dëshmia e nënës së autorit: S’e ndalova dot djalin, ja pse nisi sherri

para 5 dite - Java News

Është zbardhur dëshmia e dhënë për grupin hetimor e Ajete Mërnicës, nënës së 23-vjeçarit Azgan Mërnica, i cili ditën e djeshme ekzekutoi me armë zjarri efektivin e forcave “Shqiponja”, Novruz Cenaliaj,...

Nga babai te djemtë/ Mërnica, një familje vrasësish! Historitë problematike

para 5 dite - Ora news

Kur kanë kaluar 24 orë nga ekzekutimi i oficerit të policisë Novruz Cenalia, ende nuk ka asnjë gjurmë nga autori i dyshuar. 23-vjeçari Azgan Mërnica u largua menjëherë pas ngjarjes dhe pasi braktisi makinën...

Studenti ekselent dhe i diplomuar për mjekësi që vrau nënën e tij në Lezhë, jeta e Arsen Danit ndryshoi pasi...

para 5 dite - Gazeta Tema

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Lezhën ditën e djeshme ku 62-vjeçari Arsen Dani ka vrarë me thikë nënën e vetë Gjylije Dani 88-vjeç. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Besëlidhja”, rreth orës 14:30, ndërsa...

Vrasja e policit në Fier/ Dyshohet se autori është parë në Gjirokastër, policia nis kërkimet, mund të tentojë të kalojë kufirin

para 5 dite - Dosja.al

FIER- Detaj të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u regjistrua dje në Fier ku mbeti i pajetë polici 28-vjeçar. Në lidhje me ngjarjen e rëndë është shpallur në kërkim i riu Azgan Mërnica....

Vrau efektivin e policisë/ Autori ende në kërkim

para 5 dite - FaxWeb

Policia ende po vijon kërkimet për autorin e vrasjes së një efektivi të policisë ditën e djeshme në qytetin e Fierit. Raportohet se autoritetet kanë nisur kërkimet përtej qytetit të Fierit, pasi dyshohet...

Tragjedia/ Studenti ekselent dhe i diplomuar për mjekësi që vrau nënën e tij në Lezhë, jeta e Arsen Danit ndryshoi pasi…

para 5 dite - Java News

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Lezhën ditën e djeshme ku 62-vjeçari Arsen Dani ka vrarë me thikë nënën e vetë Gjylije Dani 88-vjeç. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Besëlidhja”, rreth orës 14:30, ndërsa...

RENEA rrethon banesën e vrasësit të policit në Fier, ku dyshohet se fshihet 23-vjeçari

para 5 dite - Telegrafi

Kur kanë kaluar më shumë se 24 orë nga ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë efektivi i policisë Novruz Cenaliaj në fshatin Baltëz të Fierit, ende autori Azgan Mërnica nuk është arrestuar. Kërkimet e policisë...

“Kam vrarë 2 mijë vetë”, çfarë u tha hetuesve 62 vjeçari që masakroi nënën në Shqipëri

para 5 dite - Klan Kosova

“Kam vrarë 2 mijë vetë s’më besoi njeri! Vrava nënën time dhe më besuan”, kështu është shprehur para hetuesve 62 vjeçari Arsen Dani. Ky i fundit një ditë më parë masakroi me thikë nënë e tij 88 vjeçare...

RENEA rrethon banesën e vrasësit të policit në Fier, ku dyshohet se fshihet 23-vjeçari

para 5 dite - Bota Sot

Kur kanë kaluar më shumë se 24 orë nga ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë efektivi i policisë Novruz Cenaliaj në fshatin Baltëz të Fierit, ende autori Azgan Mërnica nuk është arrestuar. Kërkimet e policisë...

Vrau efektivin Novruz Cenalia, Asllan Mernica me rrezikshmëri të lartë, krimet e familjarëve

para 5 dite - Albeu

Policia po vijon kërkimet për kapjen e Asllan Mernicës, i cili ditën e djeshme vrau efektivin Novruz Cenalia në fshatin Baltëz të Fierit. RENEA dhe policia, kanë bindjen se ai fshihet në zonën e Apolonisë...

RENEA blindon banesën e vrasësit të policit në Fier, ku dyshohet se fshihet 23-vjeçari

para 5 dite - Lexo

Kur kanë kaluar më shumë se 24 orë nga ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë efektivi i policisë Novruz Cenaliaj në fshatin Baltëz të Fierit, ende autori Azgan Mërnica nuk është arrestuar. Kërkimet e policisë...

Babai vrau kunatin, vëllai i dënuar me 19 vjet burg, detaje të reja për Azgan Mernicën, vrasësin e policit

para 5 dite - Gazeta Express

Policia po vijon kërkimet për kapjen e Azgan Mernicës, i cili ditën e djeshme vrau efektivin Novruz Cenalia në fshatin Baltëz të Fierit. RENEA dhe policia kanë bindjen se ai fshihet në zonën e Apolonisë...

RENEA blindon banesën e vrasësit të policit në Fier, ku dyshohet se fshihet 23-vjeçari

para 5 dite - Gazeta Tema

Kur kanë kaluar më shumë se 24 orë nga ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë efektivi i policisë Novruz Cenaliaj në fshatin Baltëz të Fierit, ende autori Azgan Mërnica nuk është arrestuar. Kërkimet e policisë...

E shkuara kriminale e familjes së vrasësit të policit në Fier: Dy vëllezërit e tij ende në burg

para 5 dite - Gazeta Tema

RENEA dhe Policia e Fierit po vijojnë me kërkimet për kapjen e autorit të vrasjes së policit në Fier. Dyshimet janë se ai është fshehur në Apoloni dhe se nuk ka dalë nga Fieri. Kështu kontrollet janë përqendruar...

Vijon kërkimi për vrasësin e policit, shoqërohen disa persona, e ëma e autorit rrëfen dinamikën e krimit

para 5 dite - Vizion Plus

Vrasësi 23- vjeçar i efektivit të shqiponjave Novruz Cenalia, vijon të jetë në kërkim nga policia. Pika të shumta kontrolli janë ngritur në të gjitha hyrje-daljet e qytetit të Fierit për ndalimin e Azgan...

Një nga vëllezërit m*sakroi me thikë Florian Selimin, tjetri i arrestuar në Gjermani, ndërsa i ati i dënuar për vrasjen e kunatit, e shkuara kriminale e familjes së Azgan...

para 5 dite - Panorama

Zbulohet e shkuara kriminale e anëtarëve të familjes së 23-vjeçarit Asllan Mernica alias Azgan Mernica, i cili qëlloi për vdekje efektivin Novruz Cenaliaj. Një nga vëllezërit e tij, Kiri Mernica ka masakruar...

Babai vrau kunatin, vëllai i dënuar me 19 vjet burg, detaje të reja për Azgan Mernicën, armën e krimit e ka me vete

para 5 dite - Vizion Plus

Policia po vijon kërkimet për kapjen e Azgan Mernicës, i cili ditën e djeshme vrau efektivin Novruz Cenalia në fshatin Baltëz të Fierit. RENEA dhe policia kanë bindjen se ai fshihet në zonën e Apolonisë...

Historia kriminale e familjes së vrasësit të policit në Fier: Babai u dënua me 20 vite për vrasjen e kunatit, dy vëllezërit e tij ende në burg

para 5 dite - Java News

RENEA dhe Policia e Fierit po vijojnë me kërkimet për kapjen e autorit të vrasjes së policit në Fier. Dyshimet janë se ai është fshehur në Apoloni dhe se nuk ka dalë nga Fieri. Kështu kontrollet janë përqendruar...

Nga student ekselent në mjekësi, tek vrasja e nënës dje në Lezhë/ Jeta e Arsen Danit ndryshoi pasi...

para 5 dite - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Lezhën ditën e djeshme ku 62-vjeçari Arsen Dani ka vrarë me thikë nënën e vetë Gjylije Dani 88-vjeç. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Besëlidhja”, rreth orës 14:30, ndërsa...

Dëshmia/ Vrasja e policit në Fier për shkëmbimin e makinave në rrugë

para 5 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Prej më shumë se 24 orësh, Azgan Mërnica, vrasësi i policit Novruz Canaliaj në Fier ia ka dalë t’i qëndrojë larg forcave të policisë që po e kërkojnë...

Pjesë e “Shqiponjave” prej dy vitesh dhe i martuar rreth 1 muaj më parë, nesër i jepet lamtumira e fundit efektivit Novruz Cenalia që u vra me plumb në...

para 5 dite - Panorama

Nesër (15 Maj) do t’i jepet lamtumira e fundit efektivit të Shqiponjave, Novruz Cenalia, i cili u qëllua për vdekje me plumb në kokë nga 23-vjeçari Asllan Mernica alias Azgan Mernica. 28-vjeçari do të...

RENEA rrethon banesën e vrasësit të policit në Fier, ku dyshohet se fshihet 23-vjeçari

para 5 dite - Top24

Kur kanë kaluar më shumë se 24 orë nga ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë efektivi i policisë Novruz Cenaliaj në fshatin Baltëz të Fierit, ende autori Azgan Mërnica nuk është arrestuar. Kërkimet e policisë...

RENEA blindon banesën e vrasësit të policit, ku dyshohet se fshihet 23-vjeçari

para 5 dite - Euronews

Kur kanë kaluar më shumë se 24 orë nga ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë efektivi i policisë Novruz Cenaliaj në fshatin Baltëz të Fierit, ende autori Azgan Mërnica nuk është arrestuar. Kërkimet e policisë...

Ekzekutimi i efektivit në Fier, flet nëna e autorit: U zunë për kalimin në rrugë, dolën nga makina dhe debatuan…

para 5 dite - Albeu

Ngjarja e rëndë e një ditë më parë në Fier, ku mbeti i vrarë efektivi i policisë 28-vjeҫari Novruz Cenalia, i ka tronditur të gjithë. Në makinë me Azgan Mërnica gjatë konfliktit me policin 28-vjeçar, ishte...

Sot në kërkim për vrasjen e efektivit të “Shqiponjave”/ Kur Azgan Mernica pozonte krah Luan Baçit në zgjedhjet e 2021

para 5 dite - Gazeta Shqip

Azgan Mernica vijon të jetë në kërkim për vrasjen e efektivit të “Shqiponjave” Novruz Cenaliaj, ditën e djeshme. Teksa policia është vënë pas tij, detaje të reja po zbardhen për të shkuarën e tij kriminale,...

Qëlloi efektivin në sy të nënës së tij dhe u arratis, ende asnjë gjurmë e 23-vjeçarit! Lokalizimi përmes qelizave të telefonit i pamundur, autori la celularin në makinë

para 5 dite - Panorama

Kur kanë kaluar pothuajse 24 orë nga vrasja e efektivit të Shqiponjave, Novruz Cenaliaj me plumb në kokë, ende nuk ka asnjë gjurmë se ku ndodhet autori i dyshuar i krimit të rëndë, 23-vjeçari Asllan Mernica...

DETAJE nga vrasja e policit në Fier/ Autori kishte të ëmën në makinë gjatë ekzekutimit

para 5 dite - Gazeta Shqip

Azgan Mërnica, është autori i vrasjes së efektivit Novruz Cenalia, mesditën e djeshme në Fier. Autori i vrasjes nuk është kapur dhe grupe policore janë ende në kërkim të tij. RENEA dhe FNSH janë vendosur...

24 orë në arrati, policia ende në kërkim të të riut që vrau efektivin, asnjë gjurmë nga 23-vjeçari

para 5 dite - Vizion Plus

Detaje të reja janë bërë me dije nga vrasja e policit Novruz Cenalia në fshatin Baltëz të Fierit. Policia është ende në kërkim të autorit, teksa bëhen thuajse 24 orë që ai është në arrati. Lexo edhe :...

Vrasja e efektivit të Shqiponjave në Fier, autori ende në arrati, policia v...

para 5 dite - BalkanWeb

Vijon puna për kapjen e autorit të vrasje së efektivit Novruz Canaliaj ditën e djeshme në Fier. Gazetari Igli Çelmeta raporton se Policia vijon negociatat me familjarët e autorit që ky i fundit të dorëzohet....

“Iku me vrap pasi e vrau”, zbardhet dëshmia e nënës së Azgan Mernicës: Djali zbriti nga makina dhe…

para 5 dite - Java News

Rreth 12 persona janë shoqëruar nga policia e Fierit për t’u marrë në pyetje në lidhje me vrasjen e efektivit Novruz Cenalia. Mes tyre janë edhe prindërit e autorit të dyshuar, Petrit dhe Ajete Mernica....

Momenti rrëqethës kur babai polic, mësoi për vrasjen e djalit të tij Novrus Cenalia

para 5 dite - Albeu

Ngjarja e rëndë e ditës së djeshme në Fier, ku mbeti i vrarë 28-vjeҫari Novruz Cenalia, për babain e tij që punonte në sallën operative të policisë së Fierit, kanë qenë moment të tejet të vështira për...

“Doli nga makina dhe u konfliktua me policin, më pas dëgjova një të shtënë arme”- I biri vrau efektivin në sy të saj, zbardhet dëshmia e nënës së...

para 5 dite - Panorama

Ajete Mërnica, nëna e 23-vjeçarit Azgan Mërnica ka rrëfyer se si i biri vrau me armë zjarri në sy të saj efektivin, Novruz Cenaliaj. Në dëshminë e dhënë për hetuesit, ajo është shprehur se gjithçka ka...

Misteri i vrasjes së Novruz Cenaliaj me plumb në kokë, autori Azgan Mërnica ishte në makinë me nënën e tij kur qëlloi për vdekje efektivit! Pas krimit udhëtoi drejt...

para 5 dite - Panorama

Ende mbetet mister arsyeja e vrasjes së efektivit Novruz Cenaliaj, i cili dyshohet se u qëllua për vdekje ditën e djeshme (13 Maj) në fshatin Baltëz të Fierit. Asllan alias Azgan Mërnica mësohet se ka...

Ishte me të birin në makinë kur ai vrau policin në Fier, ja çfarë dëshmoi nëna e Azgan Mërnicës

para 5 dite - Gazeta Tema

Policia e Fierit, me qëllim zbardhjen e plotë të ngjarjes, ku humbi jetën efektivi i 'Shqiponjave' Novruz Canaliaj, ka marrë në pyetje 12 persona, mes tyre edhe dy prindërit e autorit të dyshuar, Petrit...

“Dëgjova të shtëna, djali iku me vrap...”/ Dëshmitare e krimit, zbardhet dëshmia e nënës së Azgan Mernicës

para 5 dite - Gazeta Shqip

Është zbardhur dëshmia e nënës së Azgan Mernicës, i cili ditën e djeshme ekzekutoi me armë zjarri efektivin e “Shqiponjave” Novruz Cenaliaj. Ajete Mernica ndodhej në makinë me djalin e saj kur ndodhi krimi,...

“E vrau dhe iku me vrap”, zbardhet dëshmia e nënës së Azgan Mernicës: Djali zbriti nga makina dhe…

para 5 dite - Vizion Plus

Rreth 12 persona janë shoqëruar nga policia e Fierit për t’u marrë në pyetje në lidhje me vrasjen e efektivit Novruz Cenalia. Mes tyre janë edhe prindërit e autorit të dyshuar, Petrit dhe Ajete Mernica....

Përcillet nesër për në banesën e fundit efektivi që u vra nga 23-vjeçari, homazhe në Teatrin e Bylisit

para 5 dite - Vizion Plus

Novruz Cenalia, efektivi 28-vjeçar i “Shqiponjave” i cili u vra ditën e djeshme (13 maj), do të përcillet nesër për në banesën e fundit. Ceremonia mortore do të zhvillohet në orën 11:00, ndërkohë pas ceremonisë,...

U vra nga i biri me thikë, e moshuara përcillet sot për në banesën e fundit

para 5 dite - Top Channel

86-vjeçarja Gjylije Dani do të përcillet sot për në banesën e fundit. E moshaura u vra me thikë ditën e djeshme nga djali i saj, Arsen Dani. 62-vjeçari ka shfaqur probleme të theksuara të shëndetit mendor,...

I biri vrau efektivin e policisë në sy të saj, nëna e 23-vjeçarit: Kam dëgjuar një të shtënë arme…

para 5 dite - Opinion

Ajete Mërnica, nëna e 23-vjeçarit Azgan Mërnica ka rrëfyer se si i biri vrau me armë zjarri në sy të saj efektivin, Novruz Cenaliaj. Në dëshminë e dhënë për hetuesit, ajo është shprehur se gjithçka ka...

Babai punonte në sallën operative kur mori vesh për vrasjen e të birit polic

para 5 dite - Syri.net Kosova

Babai punonte në sallën operative të Policisë së Fierit. Por dje fatkeqësisht mori lajmin tragjik gjatë kohës që ndodhej në punë për vrasjen e të birit, efektivit të policisë, Novruz Cenalia. 28-vjeçari,...

U vra me plumb në kokë, efektivi Novruz Cenalia ishte martuar një muaj më p...

para 5 dite - BalkanWeb

Mbeten ende mister rrethanat e vrasjes së efektivit të “Shqiponjave” në fshatin Baltëz të Fierit, Novruz Cenalia, 28 vjeç. Policia pretendon se ngjarja ndodhi pas një konflikti të momentit, por nuk përjashtohet...

Vrau efektivin e Shqiponjave, vijon puna për kapjen e Azgan Mërnicës, polic...

para 5 dite - BalkanWeb

Vijon puna për kapjen e Azgan Mërnicës, autorit të vrasje s së djeshme në Fier, ku humbi jetën efektivi i Shqiponjave Novruz Cenalia. Policia ka vendosur postoblloqe në rrugë, ndërkohë që po kontrollon...

U vra me plumb në kokë, efektivi Novruz Cenalia ishte martuar një muaj më parë/ Autori ndodhej në makinë me nënën e tij kur e ekzekutoi?

para 5 dite - Bota Sot

Mbeten ende mister rrethanat e vrasjes së efektivit të “Shqiponjave” në fshatin Baltëz të Fierit, Novruz Cenalia, 28 vjeç. Policia pretendon se ngjarja ndodhi pas një konflikti të momentit, por nuk përjashtohet...

Autori ende i lirë/ Pika të shumta kontrolli në Fier pas vrasjes së efektivit të “Shqiponjave”, kërkimet përqendrohen në fshatin Sulaj

para 5 dite - Top Channel

Pika të shumta kontrolli kanë ngritur ‘blutë’ e Fierit në të gjitha hyrje daljet e qytetit për ndalimin e 23 vjeçarit Azgan Mërnica që vrau ditën e djeshme policin e forcave “Shqiponja” dhe që ende vazhdon...

Vrasja e policit në Fier, vijojnë kërkimet për autorin

para 5 dite - Lajm

Autori i vrasjes së policit Novruz Cenalia në Fier është ende në arrati. Pasi qëlloi me një plumb në kokë efektivin e forcave “Shqiponjat” që po shkonte të merrte shërbimin, 23-vjeçari Asllan Mernica u...

E qëlloi me plumb në kokë, vrasësi i efektivit të “Shqiponjave” ende i lirë! Policia ngre pika kontrolli për kapjen e 23-vjeçarit

para 5 dite - Panorama

Policia ende s’ka rënë në gjurmët e autorit të dyshuar të vrasjes së efektivit të “Shqiponjave”, Novruz Cenalia, krim i cili tronditi vendin mesditën e djeshme (13 Maj). Policia ka ngritur postblloqe dhe...

RENEA ‘blindon’ Fierin, pika të shumta kontrolli pas vrasjes së efektivit të “Shqiponjave”

para 5 dite - Gazeta Tema

Pika të shumta kontrolli kanë ngritur ‘blutë’ e Fierit në të gjitha hyrje daljet e qytetit për ndalimin e 23 vjeçarit Azgan Mërnica që vrau ditën e djeshme policin e forcave “Shqiponja” dhe që ende vazhdon...

Vrasësi i policit në Fier, pjesë e stafit të Luan Baçit për të mbrojtur votat

para 5 dite - Gazeta Tema

Policia e Fierit, RENEA dhe FNSH që prej ditës së djeshme vijojnë kërkimet dhe krehjen e zonës, për lokalizimin dhe vënien në pranga të 23-vjeçarit që vrau efektivin e forcave “Shqiponja”, Novruz Cenalia....

Ku fshihet Azgan Mërnica? Vrasësi i efektivit ende në arrati, FNSH dhe RENEA-t "blindojnë" Fierin

para 5 dite - Gazeta Shqip

Pika të shumta kontrolli janë ngritur nga policia e Fierit në të gjitha hyrje daljet e qytetit për ndalimin e 23-vjeçarit Azgan Mërnica, i cili vrau ditën e djeshme policin e forcave “Shqiponja” Novrus...

Vrasja e efektivit të Shqiponjave/ RENEA ‘blindon’ Fierin, ja ku përqendrohen kërkimet

para 5 dite - Opinion

Pika të shumta kontrolli janë ngritur nga policia, në të gjitha hyrje daljet e qytetit të Fierit për ndalimin e 23-vjeçarit Azgan Mërnica, i cili vrau ditën e djeshme policin e forcave “Shqiponja”. Në...

“Në sallën operative, babai mori lajmin tragjik”. Përse u vra polici 28-vjeçar? Autori ende në arrati

para 5 dite - Opinion

“Babai punonte në sallën operative të policisë së Fierit. Dje fatkeqësisht mori lajmin tragjik gjatë kohës që ndodhej në punë…”, kështu është vënë në dijeni babai i efektivit të policisë Novruz Cenalia,...

Ekzekutoi nënën me thikë në banesë/ Deklarata e 62-vjeçarit para policisë: Vrava 2 mijë vetë s’më besoi njeri, pasi….

para 5 dite - Top Channel

“Kam vrarë 2 mijë vetë s’më besoi njeri, pasi vrava nënën time dhe më besuan”, kështu është shprehur para hetuesve 62-vjeçari Arsen Dani i cili një ditë më parë masakroi me thikë për vdekje nënën e tij...

Babai punonte në sallën operative kur mori vesh për vrasjen e të birit polic

para 5 dite - Syri

Babai punonte në sallën operative të Policisë së Fierit. Por dje fatkeqësisht mori lajmin tragjik gjatë kohës që ndodhej në punë për vrasjen e të birit, efektivit të policisë, Novruz Cenalia. 28-vjeçari,...

VIDEO/ Shteti në këmbë pas ekzekutimit të policit, rrethohet zona ku dyshohet se fshihet autori i krimit

para 5 dite - Syri

RENEA dhe grupet e ndërhyrjes së shpejtë janë vendosur në zonën e Fierit në kërkim të vrasësit së efektivit të policisë ditën e djeshme. Zona të caktuara ku dyshohet se është fshehur autori i ngjarjes...

Vrau nënën një ditë më parë në Lezhë/ 62-vjeçari para hetuesve: Kam vrarë 2 mijë veta, s’më beson njeri

para 5 dite - Opinion

“Kam vrarë 2 mijë vetë s’më beson njeri, vrava nënën time dhe ma besuan” , kështu është shprehur para hetuesve 62-vjeçari Arsen Dani. Ai masakroi me thikë një ditë më parë nënën e tij Gjylije Dani, brenda...

Kërkime me dronë dhe qen për vrasjen e policit, ceremonia mortore të mërkurën

para 5 dite - Euronews

Efektivi i forcave “Shqiponja”, Novruz Cenalia, i cili u vra nga 23-vjeçari Azgan Mërnica, pas një debati banal, do të përcillet për në banesën e fundit ditën e mërkurë. Para ceremonisë mortore, në teatrin...

U vra nga i biri me thikë, e moshuara përcillet sot për në banesën e fundit

para 5 dite - Almakos

86-vjeçarja Gjylije Dani do të përcillet sot për në banesën e fundit. E moshaura u vra me thikë ditën e djeshme nga djali i saj, Arsen Dani. 62-vjeçari ka shfaqur probleme të theksuara të shëndetit mendor,...

Lezhë/ Vrau nënën një ditë më parë, 62-vjeçari bën deklaratën e fortë para hetuesve: Kam vrarë 2 mijë veta, por s’më beson njeri

para 5 dite - Albeu

Ditën e djeshme, një ngjarje tronditëse ndodhi në qytetin e Lezhës, ku 62-vjeçari Arsen Dani, vrau me thikë nënën e tij në Bulevardin “Gjergj Fishta”. Mësohet se ai ka folur para hetuesve, ku është shprehur;...

Vrasja e policit në Fier, vijon opreacioni për kapjen e autorit, 12 të shoqëruar gjatë natës

para 5 dite - Ora news

Autori i vrasjes së policit Novruz Cenalia në Fier është ende në arrati. Pasi qëlloi me një plumb në kokë efektivin që po shkonte të merrte shërbimin, 23-vjeçari Azgan (Asllan) Mërnica u largua nga vendi...

E trishtë! Babai i efektivit të vrarë në Fier ishte në punë në sallën operative kur mori vesh lajmin tragjik të vrasjes së të birit!

para 5 dite - Pa censure

Vrasja e efektivit 28-vjeçar, Novruz Cenalia ka tronditur ditën e djeshme opinionin publik. Babai i Novruzit, Asllan Cenaliaj, punonte në sallën operative të Policisë së Fierit, kur fatkeqësisht mori lajmin...

I mori jetën nënës, zbardhet dëshmia e 62-vjeçarit në Lezhë: Kam vrarë 2 mijë veta, s’më beson njeri

para 5 dite - Vizion Plus

Është zbardhur dëshmia e Arsen Danit, 62-vjeçarit që ditën e djeshme varu me thhikë nënën e tij në Lezhë. “Kam vrarë 2 mijë vetë s’më beson njeri, vrava nënën time dhe ma besuan”, ka deklaruar 62-vjeçari...

Vrasja e policit Cenalia/ Autori dyshohet se ka ikur drejt Apolonisë

para 5 dite - Syri

Autori i vrasjes së policit Novruz Cenalia në Fier është ende në arrati. Pasi qëlloi me një plumb në kokë efektivin që po shkonte të merrte shërbimin, 23-vjeçari Azgan (Asllan) Mërnica u largua nga vendi...

Vrau nënën e tij me thikë/ Autori: Kam vrarë 2 mijë vetë, nuk më besoi njeri

para 5 dite - Syri

“Kam vrarë 2 mijë vetë, s’më besoi njeri, pasi vrava nënën time dhe më besuan”! Kështu është shprehur para hetuesve 62-vjeçari Arsen Dani, i cili një ditë më parë masakroi me thikë për vdekje nënën e tij,...

Ishte në makinë me të, flet e ëma e vrasësit të policit: Si nisi konflikti

para 5 dite - Euronews

Detaje tronditëse janë mësuar nga ngjarja e rëndë e ndodhur në fshatin Baltëz të Fierit ditën e hënë, ku u ekzekutua me plumb në kokë efektivi i forcave “Shqiponja”, Novruz Cenalia. Në momentin e vrasjes...

FOTO / Vrasësi i policit në Fier ruante votat e Sali Berishës, pjesë e SMV në zgjedhjet e 2021

para 5 dite - Java News

Policia e Fierit, RENEA dhe FNSH që prej ditës së djeshme vijojnë kërkimet dhe krehjen e zonës, për lokalizimin dhe vënien në pranga të 23-vjeçarit që ekzekutoi me armë efektivin e forcave “Shqiponja”....

“Në sallën operative, babai mori lajmin”. Përse u vra polici 28-vjeçar? Autori ende në arrati

para 5 dite - Java News

“Babai punonte në sallën operative të policisë së Fierit. Dje fatkeqësisht mori lajmin tragjik gjatë kohës që ndodhej në punë…”. Kështu raporton këtë të martë gazetari Besar Bajraktaraj, teksa sjell të...

Vrasja e policit, vijojnë kërkimet për autorin, 12 të shoqëruar

para 5 dite - Syri.net Kosova

Autori i vrasjes së policit Novruz Cenalia në Fier është ende në arrati. Pasi qëlloi me një plumb në kokë efektivin që po shkonte të merrte shërbimin, 23-vjeçari Azgan (Asllan) Mërnica u largua nga vendi...

Vrasja e efektivit në Fier, autori ende në arrati, vijojnë kërkimet

para 5 dite - Gazeta Express

Ditën e djeshme, një ngjarje e rëndë u regjistrua në Fier, ku efektivi i Shqiponjave Novruz Cenalia, u ekzekutua me armë zjarri, teksa ai shkonte për të marrë shërbimin. Autori i vrasjes së policit në...

Eksperti Rexhepi: Nuk do merrte nënën në makinë nëse do planifikonte vrasjen e policit

para 5 dite - Bota Sot

Polici Novruz Cenalia mbeti i vrarë gjatë një konflikti të çastit me Asllan Azgan Mërnica. Ngjarja ndodhi dje rreth orës 13:15, në fshatin Baltëz ne FIER. Mësohet se viktima ishte efektiv i Shqiponjave...

Lezhë/ Vrau nënën një ditë më parë, 62-vjeçari para hetuesve: Kam vrarë 2 mijë veta, por s’më beson njeri

para 5 dite - Albeu

Ditën e djeshme, një ngjarje tronditëse ndodhi në qytetin e Lezhës, ku 62-vjeçari Arsen Dani, vrau me thikë nënën e tij në Bulevardin “Gjergj Fishta”. Mësohet se ai ka folur para hetuesve, ku është shprehur;...

“Kam vrarë 2 mijë veta”/ Masakroi nënën në mes të Lezhës, çfarë deklaroi 62-vjeçari para policisë

para 5 dite - Gazeta Shqip

“Kam vrarë 2 mijë veta nuk më beson njeri, vrava nënën time dhe ma besuan” , kështu është shprehur para hetuesve 62-vjeçari Arsen Dani i cili një ditë më parë masakroi me thikë për vdekje nënën e tij Gjyljie...

Vrau policin pas sherrit se kush kalon i pari në rrugë, autori ishte në makinë me nënën e tij

para 5 dite - Gazeta Tema

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e policit Novruz Cenalia në Fier. Mësohet se autori i vrasjes ka qenë në makinë me mamanë në momentin kur ka qëlluar me një plumb në kokë policin 28-vjeçar. Gjithçka...

Vrau me thikë nënën e tij në mes të bulevardit në Lezhë, 62-vjeçari dëshmon para hetuesve: Kam vrarë 2 mijë veta, s'më beson njeri

para 5 dite - Gazeta Tema

"Kam vrarë 2 mijë vetë s'më beson njeri, vrava nënën time dhe ma besuan”, kështu është shprehur para hetuesve 62-vjeçari Arsen Dani i cili një ditë më parë masakroi me thikë për vdekje nënën e tij Gjylije...

Vrasja e policit në Fier, vijojnë kërkimet për autorin

para 5 dite - Telegrafi

Autori i vrasjes së policit Novruz Cenalia në Fier është ende në arrati. Pasi qëlloi me një plumb në kokë efektivin e forcave “Shqiponjat” që po shkonte të merrte shërbimin, 23-vjeçari Asllan Mernica u...

U qëllua me plumb në kokë, efektivi Novruz Cenalia ishte martuar 1 muaj më parë! Kush është autori, i vëllai m*sakroi me thikë Florian Selimin!

para 5 dite - Bota Sot

Ekzekutimi me plumb në kokë i efektivit, Novruz Cenalia, në Baltëz të Fierit, fillimisht ngriti dyshime për vrasje për hakmarrje. Sipas të dhënave, familja e tij ishte përfshirë vite më parë në një ngjarje...

Detaje nga vrasja e policit në Fier, autori ishte me nënën në makinë, shoqërohen mbi 10 persona

para 5 dite - Java News

Një ngjarje e rëndë ndodhi në Fier ditën e djeshme, ku një efektiv policie mbeti i vrarë pas një konflikti të çastit. Novruz Cenalia u vra nga 23-vjeçari Azgan Mernica, pas nje debate për kalimin e rrugës....

Masakroi nënën e tij, zbardhet dëshmia e lezhjanit: Kam vrarë 2 mijë veta, s’më beson njeri…

para 5 dite - Java News

Është zbardhur dëshmia e Arsen Danit, 62-vjeçarit që ditën e djeshme varu me thhikë nënën e tij në Lezhë. “Kam vrarë 2 mijë vetë s’më beson njeri, vrava nënën time dhe ma besuan”, ka deklaruar 62-vjeçari...

U qëllua me plumb në kokë, efektivi Novruz Cenalia ishte martuar 1 muaj më parë! Kush është autori, i vëllai masakroi me thikë Florian Selimin, trupin e pajetë ia...

para 5 dite - Panorama

NIKOLETA KOVAÇI/ Ekzekutimi me plumb në kokë i efektivit, Novruz Cenalia, në Baltëz të Fierit, fillimisht ngriti dyshime për vrasje për hakmarrje. Sipas të dhënave, familja e tij ishte përfshirë vite më...

Vrasja e efektivit në Fier, gazetari jep detaje: Autori ishte me nënën në makinë, janë shoqëruar mbi 10 persona

para 5 dite - Vizion Plus

Një ngjarje e rëndë ndodhi në Fier ditën e djeshme, ku një efektiv policie mbeti i vrarë pas një konflikti të çastit. Novruz Cenalia u vra nga 23-vjeçari Azgan Mernica, pas nje debate për kalimin e rrugës....

Vrasja e policit, vijojnë kërkimet për autorin, 12 të shoqëruar

para 5 dite - Syri

Autori i vrasjes së policit Novruz Cenalia në Fier është ende në arrati. Pasi qëlloi me një plumb në kokë efektivin që po shkonte të merrte shërbimin, 23-vjeçari Azgan (Asllan) Mërnica u largua nga vendi...

Azgan Mërnica ende i lirë, në makinë me të në momentin e vrasjes së efektivit ishte dhe nëna e tij

para 5 dite - Dosja.al

FIER - Vijojnë kërkimet për kapjen e Azgan Mërnicës, autorit të vrasjes së efektivit, Novruz Cenalia dje në Fier. RENEA dhe grupet e FNSH janë vendosur në zona të caktuara ku dyshohet se është fshehur...

Dëshmia e nënës së autorit të vrasjes së efektivit në Fier: Dëgjova krisma

para 5 dite - FaxWeb

Vijojnë kërkimet për kapjen e Azgan Mërnicës, autorit të vrasjes së efektivit, Novruz Cenalia dje në Fier. RENEA dhe grupet e FNSH janë vendosur në zona të caktuara ku dyshohet se është fshehur autori...

Babai në krye të detyrës në sallën operative të Fierit kur mori vesh vrasjen e djalit

para 5 dite - JOQ Albania

Asllan Cenalia ishte në krye të detyrës në sallën operative të policisë së Fierit, kur mori vesh lajmin e vrasjes së djalit, Novruz Cenalia. 55-vjeçari i cili punon si polic në sallën operative, ku merren...

Ekzekutimi i efektivit në Fier, autori ende në arrati, vijojnë kërkimet

para 5 dite - Albeu

Autori i vrasjes së policit në Fier është ende në arrati. Pasi qëlloi me një plumb në kokë efektivin që po shkonte të merrte shërbimin, 23-vjeçari Asllan Mernica, u largua nga vendi i ngjarjes. Kërkimet...

Babai i efektivit të vrarë në Fier punonte në sallën operative kur mori vesh lajmin tragjik, Cenalia përcillet nesër për në banesën e fundit

para 5 dite - Dosja.al

FIER - Vrasja e efektivit 28-vjeça, Novruz Cenalia ka tronditur ditën e djeshme qytetin e Fierit. Babai i Cenaliajt punonte në sallën operative të Policisë së Fierit, kur fatkeqësisht mori lajmin tragjik...

Babai i efektivit të vrarë në Fier punonte në sallën operative kur mori vesh lajmin tragjik

para 5 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Vrasja e efektivit 28-vjeça, Novruz Cenalia ka tronditur ditën e djeshme qytetin e Fierit. Babai i Cenaliajt punonte në sallën operative të Policisë...

Vrau me thikë nënën e tij/ 62-vjeçari me probleme të shëndetit mendor dëshmon para hetuesve

para 5 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Dita e djeshme mund të cilësohet si “e hëna e zezë”, ku brenda pak orësh dy vrasje tronditën vendin. Në Lezhë, 62-vjeçari, Arsen Dani goditi me...

Dyshohet se u largua drejt Apolonisë në këmbë, vrasësi i efektivit të Shqiponjave ende në kërkim

para 5 dite - Almakos

Pasi qëlloi me një plumb në kokë efektivin që po shkonte të merrte shërbimin, 23-vjeçari Azgan (Asllan) Mërnica u largua nga vendi i ngjarjes. Burime bëjnë me dije se kontrollet gjatë natës janë përqendruar...

Vrau me thikë nënën e tij/ 62-vjeçari me probleme të shëndetit mendor dëshmon para hetuesve

para 5 dite - FaxWeb

Dje në Lezhë, 62-vjeçari, Arsen Dani goditi me thikë për vdekje nënën e tij Gjylije Dani. Ngjarja e rëndë ka ndodhur brenda apartamentit ku jetonin ne lagjen “Besëlidhja” të qytetit te Lezhës. Autori i...

Masakroi nënën me thikë, autori: Kam vrarë 2 mijë vetë, por s’më beson njeri

para 5 dite - JOQ Albania

Arsen Dani, 62-vjeçari që një ditë më parë masakroi me thikë nënën e tij, Gjylije Dani ka dhënë dëshminë paraprake para hetuesve. 62-vjeçari i cili ka probleme të shëndetit mendor ka deklaruar: “Kam vrarë...

Dyshohet se u largua drejt Apolonisë në këmbë, vrasësi i efektivit të Shqiponjave ende në kërkim

para 5 dite - Pa censure

Pasi qëlloi me një plumb në kokë efektivin që po shkonte të merrte shërbimin, 23-vjeçari Azgan (Asllan) Mërnica u largua nga vendi i ngjarjes. Burime bëjnë me dije se kontrollet gjatë natës janë përqendruar...

Vrau me thikë nënën e tij/ 62-vjeçari me probleme të shëndetit mendor dëshmon para hetuesve: Kam vrarë 2 mijë veta, s'më beson njeri

para 5 dite - Dosja.al

LEZHË - Dita e djeshme mund të cilësohet si "e hëna e zezë", ku brenda pak orësh dy vrasje tronditën vendin. Në Lezhë, 62-vjeçari, Arsen Dani goditi me thikë për vdekje nënën e tij Gjylije Dani. Ngjarja...

Vrasja e efektivit Novruz Cenalia me plumb në kokë, autori i krimit ende në arrati! Policia, 30 mijë euro shpërblim për kapjen e 23-vjeçarit! Ja pistat e hetimit

para 5 dite - Panorama

NIKOLETA KOVAÇI/ Efektivi i Policisë qëllohet me plumb në kokë dhe humb jetën në vendin e ngjarjes. Akti i rëndë ndodhi mesditën e djeshme, teksa i riu Novruz Cenalia, sapo kishte marrë rrugën në drejtim...

Autori në makinë me nënën kur vrau policin, 12 të shoqëruar për ngjarjen e rëndë

para 5 dite - JOQ Albania

Autori i vrasjes së policit Nevruz Cenalia në Fier vijon të jetë në arrati. Asllan alias Azgan Mernica ka qenë me nënën e tij në makinë kur ka ekzekutuar me një plumb në kokë efektivin e forcave Shqiponja....

Autori i vrasjes së efektivit në Fier ende në arrati/ Disa persona të shoqëruar në polici për ngjarjen, çfarë dihet deri tani

para 5 dite - Dosja.al

FIER - FNSH, RENEA dhe forcat policore të Fierit vijojnë kërkimet për kapjen e autorit të vrasjes së efektivit 28-vjeçar, Novruz Cenalia në Fier. Pasi qëlloi me një plumb në kokë efektivin që po shkonte...

Vrau policin pas sherrit se kush kalon i pari në rrugë, autori ishte në makinë me mamanë

para 5 dite - FaxWeb

Pas vrasjes së policit Novruz Cenalia në Fier, mësohet se autori i vrasjes ka qenë në makinë me mamanë në momentin kur ka qëlluar me një plumb në kokë policin 28-vjeçar. Gjithçka nisi pas një sherri se...

Eksperti Rexhepi: S’do merrte nënën në makinë nëse do planifikonte vrasjen e policit

para 5 dite - Euronews

Polici Novruz Cenalia mbeti i vrarë gjatë një konflikti të çastit me Asllan Azgan Mërnica. Ngjarja ndodhi dje rreth orës 13:15, në fshatin Baltëz ne FIER. Mësohet se viktima ishte efektiv i Shqiponjave...

Kontrolle me dron, pse nuk gjendet vrasësi i policit në Fier? Sqaron Faik Basha…

para 5 dite - Euronews

Polici Novruz Cenalia mbeti i vrarë gjatë një konflikti të çastit me Asllan Azgan Mërnica. Ngjarja ndodhi dje rreth orës 13:15, në fshatin Baltëz në Fier. Mësohet se viktima ishte efektiv i Shqiponjave...

Vrasja e policit në Fier, vijojnë kërkimet për autorin

para 5 dite - Periskopi

Vrasja e policit në Fier, vijojnë kërkimet për autorin 14 May, 9:00 Autori i vrasjes së policit Novruz Cenalia në Fier është ende në arrati. Pasi qëlloi me një plumb në kokë efektivin e forcave “Shqiponjat”...

Ja kush është e moshuara që u mas*akrua me thikë për vdekje nga i biri në Lezhë

para 6 dite - Albeu

Në foton e mësipërme është 88-vjeçarja Gjylije Dani, e cila u vra nga djali i saj Arsen Dani 62-vjeç këtë të hënë në Lezhë. Ngjarja ndodhi rreth orës 14:30 brenda apartamentin ku jetonte vetëm e moshuara...

Kjo është e moshuara që u mas*akrua me thikë për vdekje nga i biri në Lezhë

para 6 dite - Ora news

Në foton e mësipërme është 88-vjeçarja Gjylije Dani, e cila u vra nga djali i saj Arsen Dani 62-vjeç këtë të hënë në Lezhë. Ngjarja ndodhi rreth orës 14:30 brenda apartamentin ku jetonte vetëm e moshuara...

Vrasja e policit në Fier, Policia: 30 mijë euro për çdo informacion

para 6 dite - Epoka e Re

Policia e Shqipërisë ka vendosur një shpërblim prej 30 mijë euro për këdo që jep informacion që mund të çojë në kapjen e Asllan Mernica, autorit të vrasjes së policit të “Shqiponjave”, Novruz Cenalia,...

Prej disa orësh RENEA dhe FNSH në kërkim të autorit të vrasjes së efektivit të “Shqiponjave”, ja ku dyshohet se fshihet 23-vjeçari

para 6 dite - Top Channel

Policia e Fierit, RENEA dhe FNSH prej disa orësh vijojnë kërkimet dhe krehjen e zonës, për lokalizimin dhe vënien në pranga të 23-vjeçarit që ekzekutoi me armë efektivin e forcave “Shqiponja”. Gazetarja...

RENEA dhe FNSH në kërkim të autorit të vrasjes së efektivit të “Shqiponjave”, ja ku dyshohet se fshihet 23-vjeçari

para 6 dite - Gazeta Shqip

Policia e Fierit, RENEA dhe FNSH prej disa orësh vijojnë kërkimet dhe krehjen e zonës, për lokalizimin dhe vënien në pranga të 23-vjeçarit që ekzekutoi me armë efektivin e forcave “Shqiponja”. Gazetarja...

Policia rrethon autorin që vrau policin dhe i sekuestron makinën, pritet ndërhyrja! 23-vjeçari i armatosur

para 6 dite - Albeu

Azgan Mernica, 23-vjeçari që vrau policin është rrethuar në zonën e Apollonisë nga efektivët, të cilët po presin të bjerë nata që të ndërhyjnë, pasi është i armatosur, teksa është sekuestruar makina e...

Policia "rrethon" autorin që vrau policin dhe i sekuestron makinën/ Pritet ndërhyrja, por Mernica është i amatosur, ja ku dyshohet se fshihet

para 6 dite - Ora news

Azgan Mernica, djali që vrau policin është rrethuar në zonën e Apollonisë dhe po presin të bjerë nata që të ndërhyjnë, pasi është i armatosur, teksa është sekuestruar makina e tij. Sipas infomacioneve...

Vrasja e efektivit në Fier/ Gazetarja: Pistat ku po hetohet ngjarja!

para 6 dite - Gazeta Tema

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e sotme në Fier. Novruz Cenalia i cili punonte si punonjës i Forcave të Posaçme në Drejtorinë Vendore të Policisë së Fierit u qëllua me një plumb në kokë para se të merrte...

Ngjarje e rëndë në Lezhë, djali vret nënën me thikë në bulevard

para 6 dite - Reporteri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë në qytetin e Lezhës, ku djali ka ekzekutuar me thikë të ëmën në bulevardin e qytetit. Autori është shtetasi A.Da 62-vjeç, i cili është arrestuar nga policia....

Nga martesa te hapja e dyerve të mortit brenda një muaji… vrasja e efektivit të “Shqiponjave” u fiksua e gjitha në kamera

para 6 dite - Top Channel

Vrasja e efektivit të forcave ‘Shqiponja”, Nevrus Cenalia, nga autori 23-vjeçar, Azgan Mernica, është regjistruar e gjitha në kamera! Ngjarja e rëndë ndodhi në dalje të fshatit Baltëz të Fierit, fshat...

U vra me plumb në kokë rrugës për në punë, polici në Fier ishte i fejuar, iu prenë ëndrrat në mes

para 6 dite - Telegrafi

Novruz Cenalia është efektivi i “Shqiponjave” që u vra sot me armë zjarri teksa po shkonte në punë. 28-vjeçari u vra rreth orës 13:15 fshatin Baltëz, ndërsa Policia e Shtetit dhe RENEA po vijojnë aksionin...

Para një muaji e martuan, sot familja e efektivit 28-vjeçar hapi dyert e mortit! Kamerat filmuan vrasjen

para 6 dite - Albeu

Vrasja e efektivit të forcave ‘Shqiponja”, Nevrus Cenalia, nga autori 23-vjeçar, Azgan Mernica, është regjistruar e gjitha në kamera! Ngjarja e rëndë ndodhi në dalje të fshatit Baltëz të Fierit, fshat...

Vrasja e efektivit të forcave “Shqiponja”/ Reagon Rrumbullaku: Ndjehem thellësisht i tronditur! Unë zotohem në emër të Policisë së Shtetit se…

para 6 dite - Top Channel

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku ka reaguar pas vrasjes me armë të 28-vjeçarit Novruz Cenalia, efektiv i forcave “Shqiponja”. Ai thotë se autori do të marrë dënimin maksimal...

Si ndodhi vrasja e 28-vjeçarit në Fier? Autori dhe efektivi i forcave “Shqiponja” dyshohet se debatuan për…

para 6 dite - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka tronditur këtë të hënë fshatin Baltëz të Fierit, pasi një 28-vjeçar, punonjës i forcave “Shqiponja”, u vra me armë zjarri nga një 23-vjeçar. Autori Azgan Mernica u arratis menjëherë...

Vrasja e policit në Fier, ministri Balla thirrje autorit: Dorëzohu!

para 6 dite - Gazeta Tema

Ministri i Brendshëm Taulant Balla e konsideron tepër të rëndë vrasjen e policisë në Fier. Në një prononcim për mediat në ambientet e jashtme të institucionit që drejton, Balla i ka bërë thirrje autorit...

Vrasja e efektivit të forcave “Shqiponja”/ Reagon Rrumbullaku: Thellësisht i tronditur, zotohem në emër të Policisë së Shtetit se…

para 6 dite - Gazeta Shqip

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku ka reaguar pas vrasjes me armë të 28-vjeçarit Novruz Cenalia, efektiv i forcave “Shqiponja”. Ai thotë se autori do të marrë dënimin maksimal...

Vrasja e policit në Fier/ Shkak u bë debati për kalimin në rrugë

para 6 dite - Syri

Një vrasje ka tronditur mesditën e sotme Fierin, ku është qëlluar për vdekje efektivi i policisë Novruz Cenalia. Viktima ka qenë sot turni i 2-të dhe ka qenë duke shkuar në punë. Me autorin Azgan Mërnica,...

Nga martesa te hapja e dyerve të mortit brenda një muaji… vrasja e efektivit të “Shqiponjave”

para 6 dite - Flaka

Vrasja e efektivit të forcave ‘Shqiponja”, Nevrus Cenalia, nga autori 23-vjeçar, Azgan Mernica, është regjistruar e gjitha në kamera! Ngjarja e rëndë ndodhi në dalje të fshatit Baltëz të Fierit, fshat...

Vrasja e policit në Fier, reagon ashpër Taulant Balla: Arrestoni një orë e më parë autorin

para 6 dite - Shqip

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar në lidhje me vrasjen e efektivit të policisë ditën e sotme në qytetin e Fierit. Balla shprehu ngushëllimet e tij për të afërmit e viktimës, ndërsa bëri thirrje...

Efektivi i “Shqiponjave” Novruz Cenalia, që u vra për një “fjalë goje”, ishte martuar vetëm para një muaji. Reagojnë Balla dhe Rrumbullaku

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 13.05.2024 nga shekulli_admin Një detaj prekës mësohet për Novruz Cenalian, efektivin e forcave “Shqiponja”, që u vra me armë në mes të ditës në fshatin Baltëz të Fierit. I riu, sipas burimeve,...

Vrasja e efektivit 28-vjeçar, reagon Rrumbullaku: Zotohem se do të bëjmë gjithçka për të vendosur para ligjit autorin

para 6 dite - Ora news

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku, ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në fshatin Baltëz të Fierit ditën e sotme, ku u vra me armë zjarri një efektiv policie. Përmes...

Si ndodhi vrasja e 28-vjeçarit në Fier? Autori dhe efektivi i forcave “Shqiponja” dyshohet se debatuan për…

para 6 dite - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë ka tronditur këtë të hënë fshatin Baltëz të Fierit, pasi një 28-vjeçar, punonjës i forcave “Shqiponja”, u vra me armë zjarri nga një 23-vjeçar. Autori Azgan Mernica u arratis menjëherë...

Artan Hoxha rrëfen detaje mbi vrasjen e efektivit të Forcave Shqiponja në Fier

para 6 dite - Gazeta Tema

Artan Hoxha, i ftuar në “Top Talk”, dha disa detaje të reja për ngjarjen e sotme që tronditi vendin, ku mbeti i vdekur efektivi i forcave “Shqiponja”, Novruz Cenalia. 28-vjeçari u vra me armë në mes të...

Rrumbullaku: Zotohem se vrasësin e oficerit të policisë do e sjellim para ligjit

para 6 dite - Gazeta Tema

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku, ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në fshatin Baltëz të Fierit ditën e sotme, ku u vra me armë zjarri një efektiv policie. Përmes...

Vrasja e policit në Fier, Balla: U bëj thirrje familjarëve dhe vetë personit mbi të cilin rëndojnë akuzat, të dorëzohet

para 6 dite - RTSH

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka reaguar të hënën në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Fier, ku një person vrau me armë zjarri një punonjës të policisë. Balla i bëri thirrje autorit të dyshuar...

Rrumbullaku reagon pas vrasjes së efektivit në Fieri: Kush cënon uniformën e policisë do marrë përgjigjen më të ashpër ligjore

para 6 dite - Opinion

Kreu i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku ka reaguar pas vrasjes së efektivit Novruz Cenalia në Fier. Në një deklaratë për shtyp, numri një i policisë së shtetit paralajmëron se uniformat blu do...

“Uniforma e policit është e shenjtë”, Rrumbullaku reagon pas vrasjes së efe...

para 6 dite - BalkanWeb

DEKLARATË PËR SHTYP Policia e Shtetit dhe unë personalisht ndjehemi thellësisht të tronditur nga vrasja e punonjësit të policisë Novruz Cenalia, mesditën e 13 Majit 2024. Ndarja e parakohshme nga jeta...

Basha për vrasjen e policit në Fier: Autori është person tepër i rrezikshëm

para 6 dite - Bota Sot

Policia e Shtetit në Shqipëri po kërkon 23-vjeçarin që vrau policin në Fier, ku kanë kërkuar ndihmën e qytetarëve për ta arrestuar të dyshuarin. Faik Basha- Ekspert i çështjes së Sigurisë ka thënë se sot...

Artan Hoxha jep detaje: Babai i Novruz Cenaliajt ka vrarë një person në Has për..

para 6 dite - Bota Sot

Artan Hoxha, i ftuar në “Top Talk”, dha disa detaje të reja për ngjarjen e sotme që tronditi vendin, ku mbeti i vdekur efektivi i forcave “Shqiponja”, Novruz Cenalia. 28-vjeçari u vra me armë në mes të...

VIDEO/ Asnjë gjurmë nga 23-vjeçari që vrau efektivin e “Shqiponjave”, RENEA zhvendos kërkimet në një zonë tjetër

para 6 dite - Albeu

Forcat RENEA janë zhvendosur në fshatin Havaleas, disa kilometra larg Sulajt, zonë të të cilën banon Azgan Mernica, autori i dyshuar i vrasjes së efektivit të Shqiponjave Nevruz Cenalia. Kujtojmë që ditën...

“Kush cënon uniformën e policisë do marrë përgjigjen më të ashpër ligjore”- Muhamet Rrumbullaku reagon për vrasjen e efektivit: Zotohem se do bëjmë gjithçka për të kapur autorin

para 6 dite - Panorama

DEKLARATË PËR SHTYP Policia e Shtetit dhe unë personalisht ndjehemi thellësisht të tronditur nga vrasja e punonjësit të policisë Novruz Cenalia, mesditën e 13 Majit 2024. Ndarja e parakohshme nga jeta...

“Babai i Novruz Cenaliajt ka vrarë një person në Has për…”, Artan Hoxha jep detaje: E mësoi vdekjen e të birit në sallë operative

para 6 dite - Top Channel

Artan Hoxha, i ftuar në “Top Talk”, dha disa detaje të reja për ngjarjen e sotme që tronditi vendin, ku mbeti i vdekur efektivi i forcave “Shqiponja”, Novruz Cenalia. 28-vjeçari u vra me armë në mes të...

Vrasja e efektivit të “Shqiponjave”, reagon ministri Balla: I bëj thirrje autorit të dorëzohet, do bëjmë gjithçka…

para 6 dite - Top Channel

Ministri i Brendshëm Taulant Balla i ka bërë thirrje autorit të vrasjes së policit Novruz Cenalia, në Fier që të dorëzohet. Ai tha se Policia e Shtetit po bën gjithçka për ta arrestuar autorin ‘një orë...

Vrasja e efektivit 28-vjeçar, reagon Rrumbullaku: Zotohem se do të bëjmë gjithçka për të vendosur para ligjit autorin

para 6 dite - Vizion Plus

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku, ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në fshatin Baltëz të Fierit ditën e sotme, ku u vra me armë zjarri një efektiv policie. Përmes...

U vra me plumb në kokë rrugës për në punë, polici në Fier ishte i fejuar, iu prenë ëndrrat në mes

para 6 dite - Vizion Plus

Novruz Cenalia është efektivi i “Shqiponjave” që u vra sot me armë zjarri teksa po shkonte në punë. 28-vjeçari u vra rreth orës 13:15 fshatin Baltëz, ndërsa Policia e Shtetit dhe RENEA po vijojnë aksionin...

VIDEO/ Ende asnjë gjurmë nga vrasësi i efektivit të Shqiponjave, RENEA zhvendos kërkimet në një zonë tjetër

para 6 dite - Vizion Plus

Forcat RENEA janë zhvendosur në fshatin Havaleas, disa kilometra larg Sulajt, zonë të të cilën banon Azgan Mernica, autori i dyshuar i vrasjes së efektivit të Shqiponjave Nevruz Cenalia. Kujtojmë që ditën...

Nga martesa te hapja e dyerve të mortit brenda një muaji… vrasja e efektivit të “Shqiponjave” u fiksua e gjitha në kamera

para 6 dite - Java News

Vrasja e efektivit të forcave ‘Shqiponja”, Nevrus Cenalia, nga autori 23-vjeçar, Azgan Mernica, është regjistruar e gjitha në kamera! Ngjarja e rëndë ndodhi në dalje të fshatit Baltëz të Fierit, fshat...

Vrasja e efektivit në Fier, ministri Balla: Autori të arrestohet një orë e ...

para 6 dite - BalkanWeb

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar në lidhje me vrasjen e efektivit të policisë ditën e sotme në qytetin e Fierit. Balla shprehu ngushëllimet e tij për të afërmit e viktimës, ndërsa bëri thirrje...

Vrasja e policit në Fier/ Shkak u bë debati për kalimin në rrugë

para 6 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Një vrasje ka tronditur mesditën e sotme Fierin, ku është qëlluar për vdekje efektivi i policisë Novruz Cenalia. Burime për Report Tv, bëjnë me...

Muhamet Rrumbullaku reagon pas vrasjes së efektivit: Kush cenon uniformën e policisë do marrë përgjigjen më të ashpër ligjore, autorin do ta…

para 6 dite - Shqip

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku thotë se do bëjnë gjithçka për të kapur autorin e vrasjes së policit në Fier, Novruz Cenalia. Në një deklaratë shtyp, numri një i policisë...

Ngjarje e rëndë në Lezhë, djali vret nënën me thikë në bulevard

para 6 dite - Gazeta10

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë në qytetin e Lezhës, ku djali ka ekzekutuar me thikë të ëmën në bulevardin e qytetit. Autori është shtetasi A.Da 62-vjeç, i cili është arrestuar nga policia....

Vrasja e efektivit të “Shqiponjave”, reagon ministri Balla: I bëj thirrje autorit të dorëzohet, do bëjmë gjithçka…

para 6 dite - Bota Sot

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla i bëri thirrje autorit të vrasjes së efektivit Novruz Cenaliaj, të dorëzohet në polici. Në një deklaratë për mediat, Balla tha se është e papranueshme dhuna dhe përdorimi...

Taulant Balla flet për vrasjen e policit në Fier, thirrje autorit: Vetëdorëzohu!

para 6 dite - Albeu

Ministri i Brendshëm Taulant Balla foli lidhur me vrasjen e efektivit të “Shqiponjave”, Novruz Cenalia. 28-vjeçari u vra mesditën e sotme me armë zjarri nga Azgan alias Asllan Mernica, i cili është ende...

Vrasja e efektivit të “Shqiponjave”/ FNSH dhe RENEA “zbarkojnë” në fshatin e autorit, shoqërohen prindërit, kërkime edhe me dron

para 6 dite - Top Channel

Polici e Fierit, FNSH dhe RENEA kanë zbarkuar edhe në fshatin Sulaj të Fierit, ku banon Azgan alias Aslla Mërnica, i riu që sot ekzekutoi me armë zjarri efektivin e forcave “Shqiponja”, Novruz Cenalia,...

E qëlloi me plumb në kokë pas sherrit për makinën, policia vendos 30 mijë euro shpërblim për kapjen e vrasësit të efektivit

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 13.05.2024 nga shekulli_admin Policia e Shtetit ka vendosur 30 mijë euro shpërblim për këdo që jep informacion që mund të çojë në kapjen e Azgan Mernicës, 23-vjeçari autori i dyshuar i vrasjes...

“Autori të dorëzohet”- Vrasja e policit në Fier, thirrja e ministrit Balla: E papranueshme të ngrihet dorë mbi një efektiv!

para 6 dite - Panorama

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla i ka bërë thirrje autorit të vrasjes së policit në Fier, Novruz Cenalia që të dorëzohet. Në një prononcim për mediat, ministri tha se është e papranueshme që të ngrihet...

Vrasja e policit në Fier, reagon Taulant Balla: E papranueshme të ngrihet dorë mbi një efektiv!

para 6 dite - Gazeta Tema

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla i ka bërë thirrje autorit të vrasjes së policit në Fier, Novruz Cenalia që të dorëzohet. Në një prononcim për mediat, ministri tha se është e papranueshme që të ngrihet...

Vrasja e efektivit të “Shqiponjave”/ Reagon Taulant Balla: Autori të dorëzohet, do bëjmë gjithçka…

para 6 dite - Gazeta Shqip

“Do bëjmë gjithçka për arrestimin një orë më parë të autorit. Ne duhet të bëjmë gjithçka që në këtë vend të ngulitet në mendje të kujtdo që është e papranueshme të ngresh dorën e të përdorësh armën ndaj...

Taulant Balla flet për vrasjen e policit në Fier, thirrje autorit: Dorëzohu!

para 6 dite - Vizion Plus

Ministri i Brendshëm Taulant Balla foli lidhur me vrasjen e efektivit të “Shqiponjave”. 28-vjeçari Novruz Cenalia u vra mesditën e sotme me armë zjarri nga Azgan alias Asllan Mernica, i cili është ende...

“Uniforma e policit është e shenjtë”, Rrumbullaku reagon pas vrasjes së efektivit në Fieri: Autori do të marrë përgjigjen më të ashpër ligjore

para 6 dite - Lexo

Kreu i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku reagon pas vrasjes së efektivit Novruz Cenalia në Fier. Ndërsa shpreh ngushëllimet për familjen, Rrumbullaku thekson se kushdo që prek uniformën e policisë...

Vrasja e efektivit të “Shqiponja”/ Reagon Rrumbullaku: Ndjehem thellësisht i tronditur! Zotohem në emër të Policisë së Shtetit se…!

para 6 dite - Java News

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku ka reaguar pas vrasjes me armë të 28-vjeçarit Novruz Cenalia, efektiv i forcave “Shqiponja”. Ai thotë se autori do të marrë dënimin maksimal...

Policia e Shqipërisë i ofron 30 mijë euro shpërblim për kapjen e 23-vjeçarit që vrau policin

para 6 dite - OraInfo

Policia e Shqipërisë ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për kapjen e 23-vjeçarit A.M., i cili dyshohet se kishte privuar nga jeta policin N.C. Përmes një njoftimi për media, Policia njofton se ofrojnë 30...

Vrasja e efektivit në Fier/FNSH dhe RENEA zbarkojnë në fshatin e autorit, shoqërohen prindërit e tij

para 6 dite - Opinion

Policia e Fierit, FNSH dhe RENEA kanë rrethuar zonën, ku dyshohet se është fshehur autori i vrasjes së policit Novruz Cenalia. Ndërkohë mësohet se kontrolle janë kryer në banesën e autorit, si dhe janë...

Vrasja e policit në Fier, Balla thirrje autorit: Dorëzohu

para 6 dite - Opinion

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka folur lidhur me vrasjen e ndodhur sot Fier. Teksa konsideroi ngjarjen tepër të rëndë, Balla i ka bërë thirrje autorit të dorëzohet, ndërsa nga policia kërkon arrestimin...

Vrasja e efektivit të “Shqiponjave”/ FNSH dhe RENEA “zbarkojnë” në fshatin e autorit, shoqërohen prindërit, kërkime edhe me dron

para 6 dite - Bota Sot

Policia e Fierit, FNSH dhe RENEA kanë zbarkuar edhe në fshatin Sulaj të Fierit, ku banon Azgan alias Aslla Mërnica, i riu që sot ekzekutoi me armë zjarri efektivin e forcave “Shqiponja”, Novruz Cenalia,...

Vrasja e policit në Fier/ RENEA dhe FNSH i rrethojnë banesën autorit të dyshuar! Ngjarjen po e heton edhe AMP

para 6 dite - Panorama

Një numër i madh efektivësh të forcave RENEA dhe FNSH kanë rrethuar zonën, ku dyshohet se është fshehur autori i vrasjes së policit Novruz Cenalia. Mësohet se një grup i posaçëm hetimor është ngritur për...

Policia e Shqipërisë i ofron 30.000 euro shpërblim për kapjen e 23-vjeçarit që vrau policin

para 6 dite - RTV 21

Detaje të reja dalin lidhur me ngjarjen që tronditi këtë të hënë qytetin e Fierit. Sot rreth orës 13:00 efektivi i policisë Novruz Cenalia u vra me armë zjarri nga Azgan Mernica, i cili është në arrati....

Vrasja e efektivit të “Shqiponjave” në Fier/ FNSH dhe RENEA “zbarkojnë” në fshatin e autorit, shoqërohen prindërit, kërkime edhe me dron

para 6 dite - Gazeta Tema

Polici e Fierit, FNSH dhe RENEA kanë zbarkuar në fshatin Sulaj të Fierit, ku banon Azgan alias Aslla Mërnica, i riu që sot ekzekutoi me armë zjarri efektivin e forcave “Shqiponja”, Novruz Cenalia, e më...

Vrasja e efektivit të “Shqiponjave”/ FNSH dhe RENEA “zbarkojnë” në vendin e ngjarjes, shoqërohen prindërit

para 6 dite - Gazeta Shqip

Polici e Fierit, FNSH dhe RENEA kanë zbarkuar edhe në fshatin Sulaj të Fierit, ku banon Azgan alias Aslla Mërnica, i riu që sot ekzekutoi me armë zjarri efektivin e forcave “Shqiponja”, Novruz Cenalia,...

Policia e Shqipërisë i ofron 30 mijë euro shpërblim për kapjen e 23-vjeçarit që vrau policin

para 6 dite - Indeks online

Policia e Shqipërisë ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për kapjen e 23-vjeçarit A.M., i cili dyshohet se kishte privuar nga jeta policin N.C. Përmes një njoftimi për media, Policia njofton se ofrojnë 30...

Vrasja e policit në Fier, vëllai i autorit i dënuar me 19 vite burg

para 6 dite - Vizion Plus

Azgan alias Asllan Mernica është autori që vrau sot me armë zjarri efektivin e “Shqiponjave” në Fier, Novruz Cenalia. Vizion Plus raportoi më herët se autori qëlloi me plumb në kokë efektivin, më pas ai...

Vrasja e policit në Fier/ Sekuestrohet një kamera sigurie: Dyshime se efektivi i “Shqiponjave” njihej me autorin

para 6 dite - Java News

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur këtë të hënë në fshatin Baltëz të Fierit, ku efektivi i “Shqiponjave”, Novruz Canaliaj u ekzekutua me armë nga Asgan Mernica. Gazetari...

Policia e Shqipërisë i ofron 30 mijë euro shpërblim për kapjen e 23-vjeçarit që vrau policin

para 6 dite - Reporteri

Policia e Shqipërisë ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për kapjen e 23-vjeçarit A.M., i cili dyshohet se kishte privuar nga jeta policin N.C. Përmes një njoftimi për media, Policia njofton se ofrojnë 30...

VIDEO/ Vrasja e efektivit në Fier, policia nis kontrollet intensive në zonë...

para 6 dite - BalkanWeb

Forcat e policisë dhe ato RENEA janë duke vijuar kërkimet për autorin e vrasjes së një efektivi të policisë ditën e sotme në Fier. Raportohet se autoritetet po zhvillojë kontrolle të imtësishme duke përdorur...

Detaje nga vrasja e policit në Fier, autori e qëlloi me plumb në kokë, la makinën te shtëpia e dajës dhe u arratis

para 6 dite - Gazeta Express

Detaje të reja dalin lidhur me ngjarjen që tronditi këtë të hënë qytetin e Fierit. Sot rreth orës 13:00 efektivi i policisë Novruz Cenalia u vra me armë zjarri nga Azgan Mernica, i cili është në arrati....

Vrasja e policit në Fier, burimet: 23-vjeçari e qëlloi efektivin me një plumb në kokë, shkak debati për kalimin në rrugë!

para 6 dite - Bota Sot

Një vrasje ka tronditur mesditën e sotme (13 maj) Fierin, ku është qëlluar për vdekje efektivi i policisë Novruz Cenalia. Burime për gazetarin e Report Tv, Sokol Dema, bëjnë me dije se viktima ka qenë...

Kontrolle me dron dhe qen/ Publikohen pamjet nga vendi ku dyshohet se është fshehur autori i vrasjes së policit. Ja makina e Azgan Mërnicës

para 6 dite - Panorama

Policia e ndihmuar edhe nga forcat RENEA po kontrollon me qen dhe dron zonën ku dyshohet se është fshehur autori i vrasjës së policit, Novruz Cenalia në Fier. Kontrollet janë përqendruar pranë shtëpisë...

Vrasja e efektivit/ Policia e Shtetit kërkon bashkëpunimin e qytetarëve: 30 mijë euro shpërblim për çdo informacion të vlefshëm për kapjen e autorit

para 6 dite - Top Channel

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në fshatin Baltëz, ku u vra me armë zjarri, punonjësi i Policisë (jashtë shërbimit), Novruz Cenalia, Policia e Shtetit kërkon ndihmën dhe bashkëpunimin e qytetarëve për...

FOTOT/ U vra në mes të ditës nga 23-vjeçari, kush është efektivi i forcave “Shqiponja” që ndërroi jetë sot

para 6 dite - Top Channel

Novruz Cenalia është efektivi i forcave “Shqiponja” që u vra me armë në mes të ditës në fshatin Bletëz të Fierit. Sipas korrespodentit të Top Channel në Fier, Neritan Trifoni, forca të shumta policie janë...

FNSh dhe RENEA blindojnë Fierin pas vrasjes së efektivit të “Shqiponjave”, burime: Autori u largua me një mjet tip “Audi”

para 6 dite - Top Channel

Efektivi i forcave speciale “Shqiponja” Novruz Cenalia u vra sot në fshatin Bletëz të Fierit pas një konflikti të çastit, sipas njoftimit zyrtar të Policisë së Fierit. Burime për gazetaren e Top Channel,...

Vrau efektivin e policisë në Fier, vëllai i autorit në burg për tentativë vrasje

para 6 dite - Gazeta Tema

Policia ka shpallur në kërkim Azgan Mërnicën si autor të vrasjes së efektivit të FNSH-së mesditën e sotme në Fier. Policia është vënë në ndjekje të tij, ndërsa policia ka sekuestruar makinën me të cilën...

VIDEO/ Vrasja e efektivit të Shqiponjave, RENEA “blindon” zonën ku dyshohet se fshihet autori

para 6 dite - Vizion Plus

Forcat RENEA kanë rrethuar fshatin Sulaj, dhe po ushtrojnë kontroll në të gjitha banesat pasi aty dyshohet se është fshehur autori i dyshuar për vrasjen e efektivit të forcave Shqiponja. Kujtojmë që mbasditen...

Detaje nga vrasja e policit në Fier, autori e qëlloi me plumb në kokë, la makinën te shtëpia e dajës dhe u arratis

para 6 dite - Vizion Plus

Detaje të reja dalin lidhur me ngjarjen që tronditi këtë të hënë qytetin e Fierit. Sot rreth orës 13:00 efektivi i policisë Novruz Cenalia u vra me armë zjarri nga Azgan Mernica, i cili është në arrati....

Vrau policin, Fieri në 'karantinë', RENEA dhe FNSH operacion masiv për kapjen e Azgan Mërnicës

para 6 dite - RTSH

Një operacion i madh policor po zhvillohet pothuajse në të gjithë Fierin, ndërkohë që janë bllokuar edhe thuajse të gjitha akset rrugore që lidhin Fierin me Vlorën, Lushnjën, Beratin etj., me qëllim kapjen...

Vrasja e efektivit në Fier, policia: Për këdo që ka informacion të vlefshëm për autorin shpërblim 30 mijë euro

para 6 dite - Syri.net Kosova

Policia e Fierit ka dhënë informacion në lidhje me vrasjen e ndodhur në fshatin Baltëz. Efektivët shprehen se kushdo që ka informacione për vendndodhjen e autorit të kontaktojë në numrin 112. Po ashtu,...

Ekzekutimi i policit në Fier, Balla, thirrje autorit të krimit: Dorëzohu! Policia ta kapë ‘një orë e më parë’

para 6 dite - Java News

Ministri i Brendshëm Taulant Balla i ka bërë thirrje autorit të vrasjes së policit Novruz Cenalia, në Fier që të dorëzohet. Një apel pati dhe për policinë e shtetit që ta arrestojë 23 vjeçarin Asllan Mernica...

Vrasja e efektivit në Fier, Rrumbullaku: Uniforma e Policisë është e shenjtë

para 6 dite - Euronews

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamed Rrumbullaku, ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Fier, ku një efektiv policie, Novruz Cenalia, u vra më armë zjarri. Përmes një postimi...

Policia e Shqipërisë i ofron 30 mijë euro shpërblim për kapjen e 23-vjeçarit që vrau policin

para 6 dite - Gazeta10

Policia e Shqipërisë ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për kapjen e 23-vjeçarit A.M., i cili dyshohet se kishte privuar nga jeta policin N.C. Përmes një njoftimi për media, Policia njofton se ofrojnë 30...

Vrasja e efektivit në Fier/ Policia: 30 mijë euro shpërblim, për këdo që jep informacion për autorin Azgan Mernica

para 6 dite - Albeu

Policia ofron 30 mijë euro shpërblim, për këdo që jep informacion në lidhje me 23-vjeçarin Azgan Mërnica, i cili dyshohet se është autori i vrasjes së efektivit të policisë Novruz Cenalia. “Në lidhje me...

Vrasja e efektivit/ Policia e Shtetit kërkon bashkëpunimin e qytetarëve: 30 mijë euro shpërblim për çdo informacion të vlefshëm për kapjen e autorit

para 6 dite - Top Channel

Në lidhje me ngjarjen e ndodhur në fshatin Baltëz, ku u vra me armë zjarri, punonjësi i Policisë (jashtë shërbimit), shtetasi N. C., Policia e Shtetit kërkon ndihmën dhe bashkëpunimin e qytetarëve për...

Vrasja e efektivit të Shqiponjave/ Drejtori i Policisë së Fierit: Familjarët të ndërhyjnë që autori të dorëzohet! Përjashtohet pista e gjakmarrjes

para 6 dite - Top Channel

Drejtori i Policisë së Fierit, Lorenc Panganika i bën thirrje familjarëve të autorit Azgan Mernica, i cili qëlloi për vdekje me armë Novruz Cenalinë që të bëjë tentativa që personi të dorëzohet. Pista...

FOTOT/ U vra në mes të ditës nga 23-vjeçari, kush është efektivi i forcave “Shqiponja” që ndërroi jetë sot

para 6 dite - Top Channel

Novruz Cenalia është efektivi i forcave “Shqiponja” që u vra me armë në mes të ditës në fshatin Bletëz të Fierit. Sipas korrespodentit të Top Channel në Fier, Neritan Trifoni, forca të shumta policie janë...

Vritet me armë zjarri polici në Baltëz të Fierit, dyshohet se u përfshi në një konflikt dhe për një histori të vjetër gjakmarrjeje

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 13.05.2024 nga shekulli_admin Një krim i rëndë ka ndodhur sot rreth orës 13:15 pranë Spitalit Memorial Fier dhe dyshohet pas një konflikti të çastit. “Rreth orës 13:15, në fshatin Baltëz,...

Vrasja e efektivit në Fier/ Ja pista kryesore ku po heton policia! Makina e autorit gjendet e parkuar te një i afërm, dyshohet se…

para 6 dite - Panorama

Policia e Shtetit është duke hetuar të gjitha pistat e mundshme në lidhje me vrasjen e efektivit të “Shqiponjave”, Novruz Cenalia në Fier nga 23-vjeçari, Asllan Mernica. Pista kryesore ku është fokusuar...

Detaje të reja nga vrasja e policit në Fier: Shkak debati për kalimin në rrugë! 23-vjeçari e qëlloi efektivin me një plumb në kokë

para 6 dite - Gazeta Tema

Një vrasje ka tronditur mesditën e sotme Fierin, ku është qëlluar për vdekje efektivi i policisë Novruz Cenalia. Burime për Report Tv, bëjnë me dije se viktima ka qenë sot turni i 2-të dhe ka qenë duke...

Nga gjakmarrja, tek konfliktet e tjera/ Pse u vra Novruz Cenalia? Drejtori i policisë: Prej 4 vitesh ai…

para 6 dite - Gazeta Shqip

Drejtori i Policisë së Fierit, Lorenc Panganika i bën thirrje familjarëve të autorit Azgan Mernica, i cili qëlloi për vdekje me armë Novruz Cenalinë që të bëjë tentativa që personi të dorëzohet. Duke folur...

Vritet me armë zjarri efektivi i Policisë në Fier, identifikohet autori

para 6 dite - RTK

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë (13 maj) në Baltëz të Fierit. Sipas njoftimeve të para nga vendngjarja, mësohet se një efektiv policie është qëlluar për vdekje me armë zjarri. RTSH mëson se...

U vra pas një sherri të çastit, ky është polici 28-vjeçare nga Fieri

para 6 dite - OraInfo

Personi që shihni në foto, është Novruz Cenalia, efektivi 28-vjeçar i cili mbeti i vrarë me armë zjarri këtë të hënë në Fier . Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Baltëz, teksa i riu Cenalia po shkonte për...

Vrau efektivin e policisë në Fier, vëllai autorit në burg për tentativë vrasje

para 6 dite - Syri

Policia ka shpallur në kërkim Azgan Mënicën si autor të vrasjes së efektivit të FNSH-së mesditën e sotme në Fier. Policia është vënë në ndjekje të tij, ndërsa policia ka sekuestruar makinën me të cilën...

Vrasja e efektivit në Fier, policia: Për këdo që ka informacion të vlefshëm për autorin shpërblim 30 mijë euro

para 6 dite - Syri

Policia e Fierit ka dhënë informacion në lidhje me vrasjen e ndodhur në fshatin Baltëz. Efektivët shprehen se kushdo që ka informacione për vendndodhjen e autorit të kontaktojë në numrin 112. Po ashtu,...

Detaje nga vrasja në Fier/ Autori debatoi me efektivin për kalimin në rrugë, e qëlloi dhe më pas u arratis

para 6 dite - Syri

Detaje të tjera kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë e ndodhur mesditën e së hënës në fshatin Baltëz të Fierit, ku 23 vjeçari Asllan Mernica vrau me armë zjarri efektivin 28 vjeçar Novruz Cenaliaj. Raportohet...

Vrasja e efektivit të “Shqiponjave”/ FNSH dhe RENEA “zbarkojnë” në fshatin e autorit, shoqërohen prindërit, kërkime edhe me dron

para 6 dite - Lexo

Polici e Fierit, FNSH dhe RENEA kanë zbarkuar edhe në fshatin Sulaj të Fierit, ku banon Azgan alias Aslla Mërnica, i riu që sot ekzekutoi me armë zjarri efektivin e forcave “Shqiponja”, Novruz Cenalia,...

Vrasja e policit/Drejtori i Policisë së Fierit: Familjarët të ndërhyjnë që autori të dorëzohet! Përjashtohet pista e gjakmarrjes

para 6 dite - Opinion

Drejtori i Policisë së Fierit, Lorenc Panganika i bën thirrje familjarëve të autorit Azgan Mernica, i cili qëlloi për vdekje me armë Novruz Cenalinë që të bëjë tentativa që personi të vetëdorëzohet. Gjatë...

Vrasja e efektivit të “Shqiponjave” në Fier, jepet shpërblim 30 mijë euro për kapjen e autorit

para 6 dite - Telegrafi

Pas vrasjes së policit të forcave “Shqiponja” në Fier ka reaguar përsëri Policia e Shtetit. Në njoftim thuhet se është vënë në dispozicion një shpërblim prej 30,000 euro për informacion mbi autorin e vrasjes....

Detajet nga krimi në Fier/ Policia kontrolle në banesën e autorit, efektivi...

para 6 dite - BalkanWeb

Të tjera detaje janë zbardhur për ngjarjen në Fier, ku polici Novruz Cenalia është ekzekutuar me armë zjarri. Gazetari Igli Çelmeta raporton për Balkanweb se policia ka bërë kontrolle në banesën e autorit...

Identifikohet autori i dyshuar i vrasjes së efektivit/ Policia në ndjekje të tij, dyshohet se braktisi makinën me të cilën u largua

para 6 dite - Top Channel

Autori i dyshuar i vrasjes së efektivit Novruz Cenalia është Azgan Mernica. Sipas korrespodentit të Top Channel në Fier, Neritan Trifoni, Forca të shmta policie janë venë në ndjekje të autorit, i cili...

Kush është autori i vrasjes së efektivit të “Shqiponjave” në Fier, Top Channel siguron foton e 23-vjeçarit! Policia në ndjekje të tij, dyshohet se braktisi makinën me të cilën u largua

para 6 dite - Top Channel

Top Channel siguron foton e Azgan Mernicës, autorit të dyshuar të efektivit në fshatin Bletëz në Fier. 23-vjeçari dyshohet se vrau në mes të ditës Novruz Cenalinë. Sipas korrespodentit të Top Channel në...

E rëndë në Lezhë! Djali vret nënën me thikë, arrestohet pas ngjarjes (Emri)

para 6 dite - Top Channel

Një krim i rëndë raportohet në Lezhë, ku një person ka vrarë nënën e tij. Viktima është Gjylije Dani, 88 vjeçe. Ndërsa autori është Arsen Ferit Dani, vuan nga problem të shëndetit mendor, raporton gazetarja...

Policia e Shqipërisë ofron 30 mijë euro shpërblim për vendndodhjen e këtij personi

para 6 dite - Bota Sot

Policia e Shtetit ka njoftuar se kanë ndarë një shumë prej 30 mijë eurove shpërblim për vendnodhjen e autorit që vrau policin në Fier. “Kushdo që ka informacion të telefonojë në numrin pa pagesë 112, duke...

Ky është polici 28-vjeçar që u ekzekutua në Fier

para 6 dite - Bota Sot

Ky që shihni në foto është Novruz Cenalia, efektivi 28-vjeçar i cili mbeti i vrarë me armë zjarri këtë të hënë në Fier. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Baltëz, teksa i riu Cenalia po shkonte për në punë....

Djali vret nënën me thikë në Lezhë/ Detaje, banorët dëgjuan të bërtiturat e viktimës - dera u hap nga…

para 6 dite - Bota Sot

Zbulohen detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë në Lezhë, ku djali, i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor ka vrarë nënën me thikë. Gazetari Gjergj Figuri në një lidhje të drejtpërdrejtë për...

Vrasja e policit të “Shqiponjave”në Fier për gjakmarrje? Zbardhet ngjarja ku rezulton i përfshirë babai i Novruz Cenalisë

para 6 dite - Albeu

Mesditën e sotme, një ngjarje e rëndë është regjistruar në Fier, ku efektivi i Shqiponjave Novruz Cenalia, është ekzekutuar me armë zjarri, teksa ai shkonte për të marrë shërbimin. Lidhur me ngjarjen,...

Edhe i vëllai, "vrasës"/ Vrau efektivin në Fier, autori në drejtim të paditur, policia: 30 mijë euro për këdo që jep informacion

para 6 dite - Ora news

Vijojnë të dalin në dritë detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Fier mesditën e kësaj të hëne ku efektivi i forcave “Shqiponja” Novruz Cenalia, mbeti i vrarë me armë zjarri nga Asllan Mernica...

Vrasja e efektivit në Fier, del fotoja e autorit! Policia ofron 30 mijë euro shpërblim për këdo që ka informacion për 23-vjeçarin

para 6 dite - Panorama

Fotoja që shihni më poshtë është e Asllan Mernicës, autori i cili qëlloi për vdekje efektivin e policisë, Novruz Cenalia në Fier. Krimi i rëndë ka ndodhur sot (13 prill) rreth orës 13:15 pranë Spitalit...

Konflikt i çastit apo gjakmarrje? Detaje të reja nga vrasja e efektivit në Fier, babai i viktimës i përfshirë në vrasje. Policia kontrolle në banesën e autorit, merren në...

para 6 dite - Panorama

Në lidhje me ngjarjen e rëndë të regjistruar ditën e sotme (13 prill) në Fier, ku 23-vjeçari Asllan Mernica qëlloi për vdekjen efektivin e “Shqiponjave”, Novroz Cenalia 28-vjeç, u ngritën disa pista hetimi....

Ekzekutimi i policit në Fier, drejtori i Policisë: Shkak, dyshohet konflikti i çastit

para 6 dite - Gazeta Tema

Lorenc Panganika, drejtor i Policisë së Fierit i ka bërë thirrje Azgan Mërnica, autori i vrasjes së efektivit Novruz Cenalisë, që të dorëzohet, pasi përndryshe reagimi i policisë do të jetë i ashpër. Drejtori...

Ekzekutoi sot efektivin/ Vëllai i Azgan Mernicës i dënuar me 19 vjet burg për vrasje, krimi horror që ka kryer

para 6 dite - Gazeta Shqip

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Fier mesditën e kësaj të hëne ku një efektiv i forcave Shqiponja mbeti i vrarë me armë zjarri. Mësohet se autori Azgan Mernica, autori i ekzekutimit...

FOTO/ Policia pas vrasësit të efektivit, shpërblim për këdo që ka informacion

para 6 dite - Gazeta Shqip

Policia e shteti ka njoftuar se vijon puna për kapjen e Azgan Mernicës, 23-vjeçari që sot ekzekutoi me armë zjarri efektivin e “Shqiponjave”, Novrus Cenalia. Ai u arratis menjëherë pas ngjarjes duke braktisur...

Policia shqiptare e shpallë person në kërkim të dyshuarin për vrasjen e policit në Fier

para 6 dite - Indeks online

Policia e shtetit në Shqipëri e ka shpallur si person në kërkim të dyshuarin kryesor për vrasjen e policit Novruz Cenaliaj sot në Fier. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Baltëz, pas një konflikti të çastit....

Vritet një polic në Shqipëri

para 6 dite - TV21

Efektivi i policisë së Shqipërisë, Novruz Cenalia, 28 vjeç u vra me armë zjarri ditën e sotme në Fier. Mësohet se autori, i identifikuar si Asllan (Azgan) Mernica është larguar nga vendngjarja me një automjet...

Ulërimat dhe zhurma alarmuan fqinjët, policia e arrestoi në flagrancë autorin e vrasjes

para 6 dite - Vizion Plus

Policia dyshon se 62-vjeçari Arsen Dani e ka vrarë nënën e tij 88-vjeçari në kushte të rënduara psiqike gjatë një sherri mes tyre. Mësohet se kanë qenë fqinjët fillimisht që njoftuan policinë pas të bërtiturave...

Sherr për makinën, polici u vra me plumb në kokë, Panganika jep detajet e ngjarjes së rëndë

para 6 dite - Vizion Plus

Drejtori i Policisë së Fierit Lorenc Panganika ka dhënë detaje lidhur me vrasjen që tronditi mesditën e kësaj të hëne qytetin e Fierit. Sot rreth orës 13:00 u vra me armë zjarri efektivi Novruz Cenalia....

Vrasja e policit në Fier, identifikohet autori

para 6 dite - Zeri

Reparti special RENEA ka rrethuar fshatin Baltëz në Fier, ku u qëllua për vdekje me armë zjarri efektivi i forcave “Shqiponjat”, 28-vjeçari Novruz Cenalia. Forcat speciale, si dhe një numër i lartë efektivësh...

Vrasja e efektivit në Fier, policia 30 mijë euro shpërblim: Na ndihmoni të kapim autorin

para 6 dite - Vizion Plus

Policia e Fierit ofron 30 mijë euro shpërblim lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur në fshatin Baltëz, ku mbeti i vrarë efektivi Novruz Cenalia. “Në lidhje me ngjarjen e ndodhur në fshatin Baltëz, ku u...

Vritet me armë zjarri efektivi në Fier, drejtori i policisë: Pista kryesore konflikt i çastit, përjashtojmë hakmarrjen

para 6 dite - RTSH

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë (13 maj) në Baltëz të Fierit. Një efektiv policie është qëlluar për vdekje me armë zjarri. RTSH mëson se ka humbur jetën në vendngjarje, punonjësi i policisë...

Policia publikon foton e Azgan Mërnicës, kush njofton merr 30 mijë euro

para 6 dite - Syri

Në lidhje me ngjarjen e ndodhur në fshatin Baltëz, ku u vra me armë zjarri, punonjësi i Policisë (jashtë shërbimit), shtetasi Novruz Cenalia, Policia e Shtetit kërkon ndihmën dhe bashkëpunimin e qytetarëve...

VIDEO/ “O Zot, o Zot!”, mes lotësh, momenti kur i afërmi identifikon viktimën e shtrirë në tokë, kundërshton policët

para 6 dite - Java News

Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Baltëz të Fierit këtë të hënë, ku është ekzekutuar me armë një polic, ka sjelle momente te dhumbshme, teksa nje i aferm ka identifikuar viktimen Nevruz Cenalia, duke thirrur...

Vrasja e efektivit në Fier, policia ofron 30 mijë euro shpërblim për këdo që ka informacion për 23-vjeçarin

para 6 dite - Opinion

Në lidhje me ngjarjen e ndodhur në fshatin Baltëz, ku u vra me armë zjarri, punonjësi i Policisë (jashtë shërbimit), shtetasi N. C., Policia e Shtetit kërkon ndihmën dhe bashkëpunimin e qytetarëve për...

Foto/Ky është autori i dyshuar i vrasjes së policit 28-vjeçar në Fier

para 6 dite - Opinion

Asllan Mërnica është autori i dyshuar i ngjarjes së rëndë në Baltëz të Fierit ku u vra polici Novruz Cenalia. Asllan Mërnica, 23 vjeç, dyshohet se e qëlloi me armë zjarri efektivin e “Shqiponjave” për...

Krim në familje, djali vret nënën në Lezhë

para 6 dite - Syri.net Kosova

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë, ku djali i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor ka vrarë nënën me thikë. Ngjarja ka ndodhur ne bulevardin Gjergj Fishta në Lezhë. Njoftimi: Lezhë/Informacion...

Vràsja e policit në Fier/ Cilat janë dy pistat e hetimit

para 6 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Forcat RENEA dhe ato të Ndërhyrjes së Shpejtë po vazhdojnë operacionin për arrestimin e autorit të vrasjes së efektivit të policisë në Fier, Azgan...

Vràsja e policit/ Gjendet makina e autorit, dyshohet se është arratisur në këmbë

para 6 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Janë zbardhur të tjera detaje në lidhje me ngjarjen në Fier, ku u ekzekutua me plumb në kokë polici Novruz Cenalia nga Azgan Memlica. Është gjendur...

Tjetër ngjarje e rëndë/ Djali vret nënën me thikë në Lezhë. Autori me probleme mendore

para 6 dite - Shqip

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Lezhë ku djali ka vrarë nënën e tij me thikë. Mësohet se autori Arsen Dani, 62 vjeç është vënë në pranga. Ai ka qëlluar me thikë nënën e tij nënën e tij,...

Basha për vrasjen e policit në Fier: Autori është person tepër i rrezikshëm

para 6 dite - Dukagjini

Policia e Shtetit në Shqipëri po kërkon 23-vjeçarin që vrau policin në Fier, ku kanë kërkuar ndihmën e qytetarëve për ta arrestuar të dyshuarin. Faik Basha- Ekspert i çështjes së Sigurisë ka thënë se sot...

Vrasja e policit të Fier, RENEA rrethon zonën, identifikohet autori

para 6 dite - Telegrafi

Reparti Special “RENEA”, ka rrethuar fshatin Baltëz në Fier, ku u qëllua për vdekje me armë zjarri efektivi i forcave “Shqiponjat”, 28-vjeçari, Novruz Cenalia. Forcat speciale, si dhe një numër i lartë...

E rëndë në Lezhë, djali me probleme të shëndetit mendor vret nënën me thikë

para 6 dite - Telegrafi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë, ku një djalë me probleme të shëndetit mendor ka vrarë nënën e tij. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme, 13 maj, në bulevardin Gjergj Fishta në Lezhë. Report Tv mëson...

Detaje nga ekzekutimi i policit në Fier, pistat ku po hetohet/ Vëllai i aut...

para 6 dite - BalkanWeb

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Fier mesditën e kësaj të hëne ku një efektiv i forcave Shqiponja mbeti i vrarë me armë zjarri. BalkanWeb mëson se Asllan Mernica alias Azgan Mernica,...

Identifikohet i dyshuari për vrasjen e policit në Fier, policia në ndjekje të tij

para 6 dite - Klan Kosova

Është identifikuar autori i dyshuar për vrasjen e efektivit të policisë në Fier. Forca të shumta të policisë shqiptare janë vënë në ndjekje të tij, i cili po dyshohet se ka braktisur makinën tip “Audi”...

Dyshohet se djali e ka vrarë nënën në Lezhë

para 6 dite - Klan Kosova

Raportohet që në Lezhë një djalë e ka vrarë nënën e tij. Bëhet e ditur se viktima është e moshës 88-vjeçare, shkruan TCh, transmeton Klankosova.tv. Raportohet se i dyshuari tashmë është arrestuar dhe dyshohet...

Identifikohet autori i dyshuar i vrasjes së efektivit/ Policia në ndjekje të tij, dyshohet se braktisi makinën me të cilën u largua

para 6 dite - Top Channel

Autori i dyshuar i vrasjes së efektivit Novruz Cenalia është Azgan Mernica. Sipas korrespodentit të Top Channel në Fier, Neritan Trifoni, Forca të shmta policie janë venë në ndjekje të autorit, i cili...

Detaje nga vrasja e efektivit në Fier/ Viktima ishte me uniformë, po shkonte të merrte shërbimin, Policia: Shkak dyshohet një konflikt i çastit

para 6 dite - Top Channel

Fieri u trondit këtë të hënë, pasi u ekzekutua me armë në mes të ditës efektivi i forcave speciale “Shqiponja Novrus Cenalia. Sipas njoftimit zyrtar të Policisë së Fierit. rreth orës 13:15, në fshatin...

“O Zot, o Zot!” Mes lotësh, momenti kur i afërmi identifikon viktimën e shtrirë në tokë, kundërshton policët

para 6 dite - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ndodhi në fshatin Baltëz të Fierit këtë të hënë, ku është ekzekutuar me armë një polic. Mësohet se viktima Novrus Cenalia nuk ka qenë në shërbim në momentin që është ekzekutuar. Ai...

FNSh dhe RENEA blindojnë Fierin pas vrasjes së efektivit të “Shqiponjave”, burime: Autori u largua me një mjet tip “Audi”

para 6 dite - Top Channel

Efektivi i forcave speciale “Shqiponja” Novrus Cenalia u vra sot në fshatin Bletëz pas një konflikti të çastit, sipas njoftimit zyrtar të Policisë së Fierit. Burime për gazetaren e Top Channel, Dorjana...

Fier/ Të shtëna me armë në fshatin Baltëz, ekzekutohet një efektiv, nuk dihen shkaqet

para 6 dite - Top Channel

Të shtëna me armë në fshatin Baltëz të Fierit, vritet një person. Sipas informacioneve, viktima është një polic. Sipas njoftimit zyrtar të Policisë së Fierit. rreth orës 13:15, në fshatin Baltëz, dyshohet...

Emri/ E rëndë në Lezhë! Djali vret nënën me thikë, arrestohet pas ngjarjes

para 6 dite - Top Channel

Një krim i rëndë raportohet në Lezhë, ku një person ka vrarë nënën e tij. Viktima është Gjylije Dani, 88 vjeçe. Ndërsa autori është Arsen Ferit Dani, vuan nga problem të shëndetit mendor, raporton gazetarja...

Vritet një polic në Fier, shkak një sherr i çastit

para 6 dite - RTV 21

Mesditën e kësaj të hëne në fshatin Baltëz të Fierit raportohet se gjatë një konflikti të çastit, ka mbetur i vdekur një punonjës policie i repartit “Shqiponja”. Sipas policisë së Fierit, shtetasi A. M....

E rëndë/ Vret nënën me thikë, arrestohet autori në Lezhë

para 6 dite - Bota Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Lezhë ku djali ka vrarë nënën e tij me thikë. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetari Igli Çelmeta. Mësohet se autori është vënë në pranga. Detaje tjera priten të japen.

Ky është polici 28-vjeçar që u ekzekutua sot në Fier

para 6 dite - Albeu

Personi që shihni në foto, është Novruz Cenalia, efektivi 28-vjeçar i cili mbeti i vrarë me armë zjarri këtë të hënë në Fier. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Baltëz, teksa i riu Cenalia po shkonte për...

Tronditet Lezha/ Djali vret nënën me thikë në mes të bulevardit “Gjergj Fishta”

para 6 dite - Albeu

Pak më parë, një ngjarje tronditëse ka ndodhur në qytetin e Lezhës. Mësohet se një një i ri ka vrarë me thikë nënën e tij në Bulevardin “Gjergj Fishta”. Shkaqet e këtij krimi të rëndë nuk dihen ende, ndërsa...

EMRAT/ Vrau me thikë nënën e tij në mes të bulevardit, identifikohet e moshuara dhe djali i saj

para 6 dite - Panorama

Një ngjarje e rëndë u regjistruan ditën e sotme (13 prill) në qytetin e Lezhës, ku 62-vjeçari Arsen Ferit Dani goditi për vdekje me thikë nënë e tij 88-vjeçare, Gjylije Dani. Pas ngjarjes 62-vjeçari, i...

Vrasja në Fier, dalin FOTOT e efektivit të policisë dhe të autorit Asllan Mernica

para 6 dite - Ora news

Asllan (Azgan) Mernica dhe Punonjësi i policisë Nevruz Cenalia Pak më parë një efektiv i forcave Shqiponja është vrarë në Fier, ndërkohë që po shkonte të merrte detyrën. Ora News ka siguruar fotot e viktimës,...

E rëndë në Lezhë/ Djali vret nënën me thikë, arrestohet

para 6 dite - Ora news

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Lezhë ku djali ka vrarë nënën e tij me thikë. Mësohet se autori është vënë në pranga. Njoftimi i policisë: Lezhë/Informacion paraprak Rreth orës 14:30, shtetasi...

Djali masakroi nënën me thikë, dalin detaje nga krimi në familje! Arrestohet 62 vjeçari, ja çfarë dyshohet

para 6 dite - Panorama

Një krim i rëndë në familje ka tronditur Lezhën, ku një 62-vjeçar ka masakruar nënën e tij me thikë. Viktima është identifikuar si 88-vjeçarja Gjylije Dani, ndërsa autori i dyshuar i ngjarjes është 62-vjeçarit...

Lezhë/ Goditi për vdekje me thikë nënën e tij, 62-vjeçari me probleme të shëndetit mendor

para 6 dite - Panorama

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në bulevardin Gjergj Fishta në qytetin e Lezhës, ku djali ka goditur për vdekje me thikë nënën e tij. Pas ngjarjes i riu mësohet se është vënë në pranga nga policia, ndërsa...

FOTO/ Rridhte nga familje policësh, ky është efektivi 28-vjeçar që u vra sot në Baltëz të Fierit

para 6 dite - Gazeta Shqip

Është publikua foto e 28-vjeçarit Novruz Cenalia, i cili u ekzekutua me armë zjarri mesditën e sotme në Fier. Efektivi i “Shqiponjave” ishte jashtë shërbimit, por i veshur me uniformë pasi po shkonte për...

EMRAT/ Tjetër vrasje trondit vendin, djali qëllon me thikë nënën në mes të bulevardit në Lezhë

para 6 dite - Gazeta Tema

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë, ku dyshohet se djali i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor ka vrarë nënën me thikë. Policia ka bërë të munduar arrestimin e djalit, shtetasit Arsen Dani,...

TRONDITET Lezha/ Djali vret me thikë nënën 88-vjeçare (EMRAT)

para 6 dite - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Lezhë, ku një person i ka marrë jetën nënës së tij Mësohet se viktima është Gjylije Dani, 88 vjeçe, ndërsa autori Arsen Ferit Dani, i cili u arrestua disa minuta pas...

Tragjedi në Lezhë, dyshohet se djali e ka vrarë nënën

para 6 dite - Indeks online

Raportohet që në Lezhë një djalë e ka vrarë nënën e tij. Bëhet e ditur se viktima është e moshës 88-vjeçare, shkruan TCh. Raportohet se i dyshuari tashmë është arrestuar dhe dyshohet se vuan nga disa probleme...

Vrasja e policit të Fier, identifikohet autori

para 6 dite - Zeri

Reparti Special “RENEA”, ka rrethuar fshatin Baltëz në Fier, ku u qëllua për vdekje me armë zjarri efektivi i forcave “Shqiponjat”, 28-vjeçari, Novruz Cenalia. Forcat speciale, si dhe një numër i lartë...

Të shtëna armësh në Fier, vritet efektivi i forcave speciale “Shqiponjat”

para 6 dite - Zeri

Një ngjarje e rëndë është raportuar në mesditën e sotme në fshatin Baltëz të Fierit, ku një punonjës i policisë, pjesë e forcave speciale “Shqiponjat”, është qëlluar me armë zjarri dhe për pasojë ka humbur...

Tre të vdekur në pak minuta, “ora e marrëzisë” në Shqipëri

para 6 dite - Vizion Plus

Tre të vdekur brenda një ore. Ky është bilanci tragjik i ditës së sotme, e hënë 13 maj. Efektivi i “Shqiponjave” Novruz Cenalia, u vra me armë zjarri në fshatin Baltëz të Fierit. Lexo edhe : Related Posts...

Krim në familje në Lezhë, djali vret me thikë nënën e tij

para 6 dite - RTSH

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Lezhës këtë të hënë (13 maj), ku një 88-vjeçare ka humbur jetën, pasi u vra nga djali i saj. Krimi në familje ka ndodhur në orën 14.300 në lagjen “Besëlidhja”,...

Vritet me armë zjarri polici në Fier

para 6 dite - OraInfo

Të shtëna me armë zjarr ijanë shënuar këtë të hënë në qytetin e Fierit, ku sipas informacioneve paraprake raporohet se ka ndërruar jetë një punonjës policie, i identifikuar si Novruz Cenalia. Sipas policisë...

Krimi i rëndë, dyshohet se polici në Fier u vra për hakmarrje

para 6 dite - Syri

Një efektiv policie vetëm 28 vjeç mbeti i vrarë sot në fshatin Baltëz të Fierit. Ka qenë ora 13:15 kur i riu polici i Forcës së Posaçme “Shqiponja” të DVP Fier, i veshur me uniformën e Policisë, po shkonte...

EMRI/ Vrau nënën e tij më thikë, arrestohet autori

para 6 dite - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë, ku djali i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor ka vrarë nënën me thikë. Mësohet se shtetasi Arsen Dani ka vrarë nën e tij me thikë ndërsa është arrestuar...

Vritet një polic në Shqipëri, shkak një sherr i çastit

para 6 dite - Tetova Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në fshatin Baltëz të Fierit, ku raportohet se, gjatë një konflikti të çastit, ka mbetur i vdekur një punonjës policie i repartit “Shqiponja”. Sipas...

Krimi në Fier/ Policia kontrolle në banesën e autorit, po bëhen kontrolle dhe me dron

para 6 dite - Java News

Të tjera detaje janë zbardhur për ngjarjen në Fier, ku polici Novruz Cenalia është ekzekutuar me armë zjarri. Policia ka bërë kontrolle në banesën e autorit të dyshuar, teksa janë marrë në pyetje edhe...

Foto/Ky është efektivi 28-vjeçar që u vra sot në Fier

para 6 dite - Opinion

Ky që shihni në foto është Novruz Cenalia, efektivi 28-vjeçar i cili mbeti i vrarë me armë zjarri këtë të hënë në Fier. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Baltëz, teksa i riu Cenalia po shkonte për në punë....

Emri/ E rëndë në Lezhë! Djali vret nënën me thikë, arrestohet

para 6 dite - Opinion

Një krim i rëndë raportohet në Lezhë, ku një person ka vrarë nënën e tij. Viktima është Gjylije Dani, 88 vjeçe, ndërsa autori Arsen Ferit Dani, i cili u arrestua disa minuta pas ngjarjes. Ai arrestua disa...

Vrasja në Fier/ Viktima dhe autori njihenin më parë? Vëllai i Azgan Mërnicës në burg për tentativë vrasje

para 6 dite - Dosja.al

FIER - Vijojnë të zbardhen detaje të reja nga vrasja e efektiviti Novruz Cenalia në Fier, ngjarje për të cilën është shpallur në kërkim, Azgan alias Aslla Mërnica, si autor i dyshuar Raportohet se policia...

Vrasja e policit në Fier, Balla: Autori të dorëzohet! Të ngulitet në mendjen e…

para 6 dite - Euronews

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur gjatë ditës së sotme në Fier, ku u vra një efektiv i Forcave Shqiponja, Novruz Cenalia. Përmes një deklarate për mediat,...

Vrau policin në Fier/ Asgan Mernica, familjar i tre vrasësve!

para 6 dite - JOQ Albania

Asgan Mernica është autori i vrasjes së efektivit të policisë, mesditën e sotme në fshatin Baltëz të Fierit. Mësohet se pas një konflikti të çastit Mernica ka qëlluar me armë efektivin e Shqiponjave Nevruz...

U vra pak më parë në Fier, ky është efektivi i policisë i eliminuar nga Asl...

para 6 dite - BalkanWeb

Pak më parë një efektiv i forcave Shqiponja është vrarë në Fier, ndërkohë që po shkonte të merrte detyrën. BalkanWeb ka siguruar foton e viktimës, i identifikuar si 28-vjeçari Novruz Cenalia. Sa i përket...

E rëndë/ Vret nënën me thikë, arrestohet autori në Lezhë

para 6 dite - BalkanWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Lezhë ku djali ka vrarë nënën e tij me thikë. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetari Igli Çelmeta. Mësohet se autori është vënë në pranga. vijon/…

Vëllai i autorit, i dënuar për një ekzekutim në 2019/ Vrasje nga një konfli...

para 6 dite - BalkanWeb

Të dhëna të reja në lidhje me vrasjen e efektivit të Shqiponjave në fshatin Nbaltëz në Fier. Gazetari Igli Çelmeta raporton se viktima dhe babai i tij janë punonjës policie në sallën operative në sallën...

Krim në familje në Lezhë/ Djali vret nënën me thikë

para 6 dite - Albeu

Një krim në familje ka ndodh në Lezhë. Burime për Report Tv bëjnë me dije se djali ka vrarë nënën me thikë. Ngjarja ka ndodhur ne bulevardin Gjergj Fishta në Lezhë.

Emri/ Vrau efektivin e Shqiponjave në Fier, zbulohet identiteti i autorit

para 6 dite - Albeu

Mesditën e sotme, një ngjarje e rëndë është regjistruar në Fier, ku efektivi i Shqiponjave Novruz Cenalia, është ekzekutuar me armë zjarri, teksa ai shkonte për të marrë shërbimin. Policia ka zbuluar identitetin...

Autori i krimit , vëllai i një të dënuari me 19 vite burg për vrasje! Ekzekutimi i efektivit të Shqiponjave, pistat ku po heton policia

para 6 dite - Panorama

Asllan Mernica alias Azgan Mernica, autori i ekzekutimit të efektivit të “Shqiponjave”, Novruz Cenalia, është vëllai i një të dënuari me 19 vite burg për vrasje. Ngjarja ku është përfshirë vëllai i autori...

Krim në familje/ Djali vret nënën në Lezhë, vihet në pranga nga policia

para 6 dite - Panorama

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Lezhës, pasi djali ka vrarë nënën e tij në bulevardin “Gjergj Fishta”. Mësohet se i riu e ka vrarë nënën e tij duke e goditur me thikë, ndërsa pas ngjarjes...

Gjakmarrja pas vrasjes së policit? Babai i efektivit Nevruz Cenalia dyshohet se ka vrarë Sali Harhullën në Has. Ikën në Fier për t’ju shmangur vrasjeve

para 6 dite - Ora news

Ekzekutimi i punonjësit të policisë së Fierit, besohet se është kryer për motive gjakmarrjeje pasi disa vite më parë babai i tij, ka kryer një vrasje në zonën e Hasit. Punonjësi i policisë Nevruz Cenalia...

Vrasja e efektivit të “Shqiponjave” Novruz Cenalia, zbulohet identiteti i autorit të krimit të rëndë me dy emra! I ati i viktimës, punonjës policie

para 6 dite - Panorama

Asllan Mernica dyshohet se është autori i krimit të rëndë në Fier, ku u qëllua për vdekje efektivi i “Shqiponjave”, Novruz Cenalia. Autori i dyshuari i vrasjes, i njohur edhe si Azgan Mernica, është larguar...

Del fotoja, ky është efektivi i ‘Shqiponjave’ që u vra me armë zjarri në Fier

para 6 dite - Panorama

Fotoja që shihni më poshtë e Novruz Cenalia, efektivi i policisë që u vra sot në Fier nga Asllan (Azgan) Mernica. Krimi i rëndë nga ndodhur rreth orës 13:15 pranë Spitalit Memorial Fier dhe dyshohet pas...

Fier/ Të shtëna me armë në fshatin Baltëz, ekzekutohet një efektiv, nuk dihen shkaqet

para 6 dite - Top Channel

Të shtëna me armë në fshatin Baltëz të Fierit, vritet një person. Sipas informacioneve, viktima është një polic. Në përditësim… Top Channel

FNSh blindon Fierin pas vrasjes së efektivit të “Shqiponjave”, burime: Autori u largua me një mjet tip “Audi”

para 6 dite - Top Channel

Efektivi i forcave speciale “Shqiponja” Novrus Cenalia u vra sot në fshatin Bletëz pas një konflikti të çastit, sipas njoftimit zyrtar të Policisë së Fierit. Burime për gazetaren e Top Channel, Dorjana...

Detaje nga vrasja e efektivit në Fier/ Viktima ishte me uniformë, po shkonte të merrte shërbimin, Policia: Shkak dyshohet një konflikt i çastit

para 6 dite - Top Channel

Rreth orës 13:15, në fshatin Baltëz, dyshohet se gjatë një konflikti të çastit, shtetasi A. M. ka vrarë me armë zjarri shtetasin N. C., punonjës policie i Forcës së Posaçme “Shqiponja” të DVP Fier, jashtë...

“O Zot, o Zot!” Mes lotësh, momenti kur i afërmi identifikon viktimën e shtrirë në tokë

para 6 dite - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ndodhi në fshatin Baltëz të Fierit këtë të hënë, ku është ekzekutuar me armë një polic. Mësohet se viktima nuk ka qenë në shërbim në momentin që është ekzekutuar. Novrus Cenalia është...

EMRI/ U ekzekutua me armë zjarri në Fier, kush është efektivi nga Tropoja që humbi jetën sot

para 6 dite - Top Channel

Novrus Cenalia është efektivi i vrarë me armë zjarri në fshatin Baltëz të Fierit këtë të hënë. NE PERDITESIM… Top Channel

EMRI/ Identifikohet autori i vrasjes së efektivit të “Shqiponjave” në Fier

para 6 dite - Gazeta Shqip

Azgan Mernica dyshohet se është autori i krimit të rëndë në Fier, ku u qëllua për vdekje me armë efektivi i “Shqiponjave”, Novrus Cenalia. Ai e ka qëlluar efektivin teksa ishte duke shkuar për të marrë...

FOTO: Ky është efektivi i ‘Shqiponjave’ që u vra me armë zjarri në Fier

para 6 dite - Gazeta Tema

Personi që shihni në foto është Novruz Cenalia, efektivi 28-vjeçar i cili mbeti i vrarë me armë zjarri këtë të hënë në Fier. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Baltëz, teksa i riu Cenalia po shkonte për...

Vrasja e policit në Fier: Edhe i ati punonjës policie, gjendet e braktisur makina e autorit

para 6 dite - Gazeta Tema

Fieri u trondit këtë të hënë, pasi u ekzekutua me armë në mes të ditës efektivi i forcave speciale "Shqiponja" Novrus Cenalia. Dy pista hetimi kryesore janë momentalisht pas vrasjes së policit 28 vjeçar....

FNSH blindon Fierin pas vrasjes së efektivit të “Shqiponjave”, burime: Autori u largua me një “Audi”

para 6 dite - Gazeta Shqip

Efektivi i forcave speciale “Shqiponja” Novrus Cenalia u vra sot në fshatin Bletëz pas një konflikti të çastit, sipas njoftimit zyrtar të Policisë së Fierit. Burime për gazetaren e Top Channel, Dorjana...

Gjendet makina me të cilën u largua vrasësi i efektivit në Fier/ Babai i viktimës gjithashtu polic

para 6 dite - Gazeta Shqip

Policia ka arritur që të gjejë makinën me të cilën është larguar autori i vrasjes së policit 28-vjeçar Novruz Cenalia. Mësohet se makina tip “Audi”, ngjyrë blu, është gjetur e braktisur në një lagje afër...

I dyshuari për vrasjen e policit në Fier, në arrati

para 6 dite - Indeks online

Një efektiv i “Shqiponjave” i identifikuar si Novruz Cenaliaj është vrarë më armë zjarri mesditën e së hënës, në Fier. Autori i dyshuar i krimit është Asllan Mernica, ndërsa vijon puna për kapjen e tij....

FOTO/ Ky është efektivi 28-vjeçar që u vra në Fier

para 6 dite - Vizion Plus

Gazetari i Vizion Plus, Ilmi Saliaj ka siguruar foton e efektivit 28-vjeçar Novruz Cenalia, i cili u vra me armë zjarri në fshatin Baltëz të Fierit ditën e sotme. Novruz Cenalia Sipas policisë shkak i...

VIDEO/ Vrasja e policit në Fier, blindohet hyrja për në Vlorë, policia kontroll çdo makine

para 6 dite - Vizion Plus

Policia e Vlorës është angazhuar në lidhje me gjetjen e autorëve të vrasjes së efektivit të forcave “Shqiponja”, Novruz Cenalia në fshatin Baltëz të Fierit. Burime bëjnë me dije se në bashkëpunim me FNSH...

Vritet polici në Fier! Viktima e shtrirë në tokë, pamje të rënda nga vendngjarja

para 6 dite - Top Channel

Një polic është vrarë në fshatin Baltëz në Fier. Mësohet se viktima nuk ka qenë në shërbim në momentin që është ekzekutuar. Viktima është me origjinë nga Tropoja. Ende nuk dihet autori apo detaje të reja...

E rëndë në Lezhë, djali vret nënën

para 6 dite - Vizion Plus

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Lezhë, ku djali ka vrarë nënën e tij. Ngjarja ka ndodhur ne bulevardin Gjergj Fishta në Lezhë, ku djali ka goditur me thikë nënën e tij. Burime bëjnë me dije se djali...

Detajet nga vrasja e policit 28-vjeçar në Fier, autori u largua me makinë nga vendngjarja

para 6 dite - Vizion Plus

Efektivi i policisë Novruz Cenalia, 28 vjeç u vra me armë zjarri ditën e sotme në Fier. Mësohet se autori, i identifikuar si Asllan (Azgan) Mernica është larguar nga vendngjarja me një automjet ngjyrë...

Vritet me armë zjarri efektivi i Policisë në Fier, identifikohet autori

para 6 dite - RTSH

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Baltëz të Fierit. Sipas njoftimeve të para nga vendngjarja, mësohet se një efektiv policie është qëlluar për vdekje me armë zjarri. RTSH mëson se ka...

Krim në familje në Lezhë, djali vret nënën e tij

para 6 dite - RTSH

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Lezhës këtë të hënë (13 maj), ku një grua ka humbur jetën. RTSH mëson se ngjarja është një krim në familje, ku djali ka vrarë nënën e tij. Ngjarja e rëndë ka...

EMRI/ Vrasja e efektivit të Shqiponjave në Fier, zbulohet identiteti i autorit

para 6 dite - Syri

Zbulohet identiteti i autorit i vrasjes së efektivit të Shqiponjave në Fier Bëhet fjalë për shtetasin Asllan Mernica i njohur edhe si Azgan Mernica. Autori është larguar nga vendi i ngjarjes me një automjet...

VIDEO/ U vra në Fier, babi i policit ishte në sallën operative kur ndodhi krimi

para 6 dite - Syri

Asllan Mernica dyshohet se është autori i krimit të rëndë në Fier, ku u qëllua për vdekje efektivi i “Shqiponjave”, Novruz Cenalia. Autori i dyshuari i vrasjes, i njohur edhe si Azgan Mernica, është larguar...

Vrasja e efektivit në Fier, gjendet e braktisur makina e autorit

para 6 dite - Syri

Është gjetur e braktisur makina me të cilën u larguar autori i vrasjes së efektit të “Shqiponjave” në Fier. Mësohetj se automjeti i braktisur është gjetur në një lagje në Fier. Ngjarja e rëndë u regjistrua...

Polici mbeti i vrarë në Fier, del fotoja e viktimës

para 6 dite - Syri

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Fierin ditën e sotme. Një efektiv i forcave Shqiponja është ekzekutuar me armë zjarri ku sipas dyshimeve të para mendohet të ketë qenë një konflikt i çastit. Deri tani...

Krim në familje, djali vret nënën në Lezhë

para 6 dite - Syri

Krim në familje, djali vret nënën në Lezhë . Vijon…

Vrasja e efektivit të “Shqiponjave” në Fier, zbulohet autori i krimit të rëndë! I ati i viktimës, punonjës policie (Emri)

para 6 dite - Opinion

Asllan Mernica dyshohet se është autori i krimit të rëndë në Fier, ku u qëllua për vdekje efektivi i “Shqiponjave”, Novruz Cenalia. Autori i dyshuari i vrasjes, i njohur edhe si Azgan Mernica, është larguar...

Video/Vrasja e efektivit të policisë në Fier, kolegët të tronditur nga ngjarja

para 6 dite - Opinion

Ngjarja e rëndë që ka ndodhur këtë të hënë në Baltëz të Fierit ku efektivi i policisë Novruz Cenalia u vra me armë zjarri ka tronditur edhe kolegët e tij. Siç shihet nga pamjet, një prej tyre shikohet...

Vrasja e efektivit/ Policia e Shtetit kërkon bashkëpunimin e qytetarëve: 30 mijë euro shpërblim për çdo informacion të vlefshëm për kapjen e autorit

para 6 dite - Java News

Policia e Fierit ka dhënë informacion në lidhje me vrasjen e ndodhur në fshatin Baltëz. Në lidhje me ngjarjen e ndodhur në fshatin Baltëz, ku u vra me armë zjarri, punonjësi i Policisë (jashtë shërbimit),...

Ekzekutimi i policit në Fier, pistat ku po hetohet: Vëllai i autorit të krimit i dënuar për vrasjen e Florian Selimit

para 6 dite - Java News

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Fier mesditën e kësaj të hëne ku një efektiv i forcave Shqiponja mbeti i vrarë me armë zjarri. BalkanWeb mëson se Asllan Mernica alias Azgan Mernica,...

Emri/ Vrasja e policit në Fier, pista e gjakmarrjes: I ati efektiv vite më parë kishte vrarë një person në Has

para 6 dite - Java News

Një nga pistat e hetimit është ajo e gjakmarrjes, pasi shumë vite më parë dyshohet se I ati edhe ai efektiv policie ka vrarë një person. Ngjarja ka ndodhur vite më parë në zonën e Hasit, ku dhe familja...

Vrasja e efektivit në Fier/ FNSH dhe RENEA kërkime me dron për kapjen e autorit, shoqërohen në polici prindërit e tij

para 6 dite - Dosja.al

FIER - Pas vrasjes së efektivit 28-vjeçar, Novruz Cenalia në Fier, FNSH dhe RENEA kanë zbarkuar në fshatin ku jeton autori i ngjarjes i shpallur në kërkim, Azgan alias Aslla Mërnica. Forcat policore kanë...

VIDEO/ Vrasja e efektivit në Fier, ngjarja trondit kolegët, polici vë duart në kokë

para 6 dite - Dosja.al

FIER- Ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë efektivi i policisë Novruz Cenalia, ka tronditur edhe kolegët e tij. Në një video shfaqet një efektiv policie tejet i rënduar nga vendi i ngjarjes. Polici vë duart...

Të shtëna me armë zjarri në Fier, vritet efektivi i forcave speciale “Shqiponjat”

para 6 dite - Telegrafi

Një ngjarje e rëndë është raportuar në mesditën e sotme në fshatin Baltëz të Fierit ku një punonjës i policisë, pjesë e forcave speciale “Shqiponjat”, është qëlluar me armë zjarri dhe për pasojë ka humbur...

Vrasja e efektivit të Shqiponjave në Fier, zbulohet identiteti i autorit (E...

para 6 dite - BalkanWeb

Zbulohet identiteti i autorit i vrasjes së efektivit të Shqiponjave në Fier Bëhet fjalë për shtetasin Asllan Mernica i njohur edhe si Azgan Mernica. Autori është larguar nga vendi i ngjarjes me një automjet...

Vritet me armë zjarri polici në Fier

para 6 dite - Gazeta Express

Të shtëna me armë janë shënuar këtë të hënë në qytetin e Fierit, ku sipas informacioneve paraprake raporohet se ka ndërruar jetë një punonjës policie, i identifikuar si Novruz Cenalia. Sipas policisë dyshohet...

Vritet një polic në Fier, shkak një sherr i çastit

para 6 dite - Klan Kosova

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në fshatin Baltëz të Fierit, ku raportohet se, gjatë një konflikti të çastit, ka mbetur i vdekur një punonjës policie i repartit “Shqiponja”. Sipas...

Detajet të reja nga vrasja e efektivit të Shqiponjave në Fier, autorët u larguan me një automjet ngjyrë blu

para 6 dite - Bota Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Fier, ku një efektiv i forcave Shqiponja, i cili ishte duke shkuar për të marrë shërbimin, është vrarë me armë zjarri. Efektivi ka qenë i veshur me uniformë...

Emri/ Identifikohet polici i vrarë në Fier, zbardhen detaje të reja

para 6 dite - Albeu

Rreth orës 13:15, në fshatin Baltëz, dyshohet se gjatë një konflikti të çastit, shtetasi A. M. ka vrarë me armë zjarri shtetasin Novruz Cenalia, punonjës policie i Forcës së Posaçme “Shqiponja” të DVP...

E rëndë në Fier/ Ekzekutohet me armë zjarri efektivi i policisë

para 6 dite - Albeu

Ditën e sotme, janë regjistruar të shtëna me armë në fshatin Baltëz. Nga kjo ngjarje ka mbetur i vdekur një person, i cili raportohet se është një polic. Shkaqet e ngjarjes nuk dihen, por dyshohet se gjithçka...

U qëllua për vdekje teksa po shkonte për të marrë shërbimin, kush është efektivi i “Shqiponjave” (Emri)

para 6 dite - Panorama

Novruz Cenalia është efektivi i “Shqiponjave” që u qëllua për vdekje teksa po shkonte për të marrë shërbimin. Viktima raportohet se ishte me uniformën e policisë në momentin kur u qëllua për vdekje. Autorët...

Vrasja e efektivit 28-vjeçar, detaje nga krimi i rëndë në Fier! Autori u largua me makinë nga vendngjarja

para 6 dite - Panorama

Autori i vrasjes së efektivit 28-vjeçar, Novruz Cenalia është larguar nga vendngjarja me një automjet ngjyrë blu. Krimi i rëndë nga ndodhur rreth orës 13:15 pranë Spitalit Memorial Fier dhe dyshohet pas...

Ekzekutimi në Fier, ja kush është njeriu që vrau efektivin e "Shqiponjave". U largua me një automjet ngjyrë blu

para 6 dite - Ora news

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Fier, ku një efektiv i forcave Shqiponja, i cili ishte duke shkuar për të marrë shërbimin, është vrarë me armë zjarri. Nderkaq eshte mesuar identiteti i autorit...

Vrasja e efektivit të “Shqiponjave”, reagon policia: Ishte i veshur me uniformën e Policisë, po shkonte për të marrë shërbimin

para 6 dite - Panorama

Detaje të reja dalin nga vrasja e efektivit 28-vjeçar të “Shqiponjave” Novruz Cenalia, i cili u qëllua për vdekje në fshatin Baltëz. Krimi i rëndë nga ndodhur rreth orës 13:15 dhe dyshohet se gjatë një...

U qëllua me armë zjarri, ndërron jetë efektivi i policisë në Fier! Pamjet e viktimës në tokë

para 6 dite - Panorama

Ka ndërruar jetë efektivi i policisë, i cili u qëllua me armë zjarri mesditën e sotme në fshatin Baltëz të Fierit. Siç shihet në pamje, viktima qëndron i shtrirë në tokë i pajetë. Ngjarja raportohet se...

Po shkonte për të marrë shërbimin, identifikohet polici i vrarë në Fier

para 6 dite - Gazeta Tema

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në fshatin Baltëz të Fierit, ku raportohet se gjatë një konflikti të çastit, ka mbetur i vdekur një punonjës policie i repartit “Shqiponja”. Ai është...

Vritet me armë zjarri polici në Fier

para 6 dite - Gazeta Tema

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar sot në Baltëz të Fierit. Sipas informacioneve paraprake, viktima është një polic. Policia dhe grupi hetimor kanë rrethuar zonën, ndërsa po punojnë për sqarimin e rrethanave.

EMRI/ Vritet polici i “Shqiponjave” në Fier, viktima i shtrirë në mes të rrugës

para 6 dite - Gazeta Shqip

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në fshatin Baltëz të Fierit. Mësohet se viktimë e të shtënave ka mbetur efektivi i forcave “Shqiponja”, Nevruz Cenalia 30 vjeç,...

Vrasja e policit në Fier, shkak dyshohet se u bë sherri për vendin e parkimit

para 6 dite - Vizion Plus

Vision Plus mëson detaje të reja nga vrasja e efektivit Novruz Cenalia mesditën e sotme në Baltëz të Fierit. Efektivi i policisë u vra me armë zjarri pas një konflikti të çastit. Dyshohet se i ngjarjes...

Vritet polici në Fier, pamje të rënda nga vendngjarja

para 6 dite - Vizion Plus

Fshati Baltëz në Fier është tronditur mesditën e sotme pas vrasjes së efektivit të policisë Novruz Cenalia. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:15 pas një konflikti të çastit. “Shtetasi...

EMRI/ Kush është polici që u vra në fshatin Baltëz të Fierit

para 6 dite - Vizion Plus

Novruz Cenalia është polici që mbeti i vrarë pas një konlfikti me armë zjarri në qytetin e Fierit. Mësohet se efektivi ishte 28 vjeç. Policia bën me dije se ai ishte jashtë shërbimit, por në momentin e...

Vritet me armë zjarri efektivi i Policisë në Fier

para 6 dite - RTSH

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Baltëz të Fierit. Sipas njoftimeve të para nga vendngjarja, mësohet se një efektiv policie është qëlluar për vdekje me armë zjarri. RTSH mëson se ka...

Vritet një polic në Fier, shkak një sherr i çastit

para 6 dite - GazetaBlic

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në fshatin Baltëz të Fierit, ku raportohet se, gjatë një konflikti të çastit, ka mbetur i vdekur një punonjës policie i repartit “Shqiponja”. Sipas...

Fier/ Vritet një polic në fshatin Baltëz, zona rrethohet nga policët

para 6 dite - Top Channel

Të shtëna me armë në fshatin Baltëz të Fierit, vritet një person. Sipas informacioneve, viktima është një polic. Në përditësim… Top Channel

Vrasja e policit në Fier/ Ishte jashtë shërbimit, por me uniformë....

para 6 dite - Syri

Zbardhen të tjera detaje rreth ngjarjes së rëndë që tronditi sot Fierin. Një person me inicialet A.M ka vrarë gjatë një konflikti efektivin Novruz Cenaliaj 28-vjeçar, që ishte jashtë shërbimit por i veshur...

FOTO/ U qëllua më armë, ndërron jetë efektivi i policisë në Fier

para 6 dite - Syri

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar sot në Baltëz të Fierit. Dyshohet se nga ngjarja një person ka mbetur i vrare. Ndërkaq mësohet se polici që ka humbur jetën në Fier nuk ka qenë në detyrë, autorët...

EMRI/ U qëllua për vdekje me armë zjarri, identifikohet polici në Fier!

para 6 dite - Syri

Ka ndërruar jetë efektivi i policisë, i cili u qëllua me armë zjarri mesditën e sotme në fshatin Baltëz të Fierit. Siç shihet në pamje, viktima qëndron i shtrirë në tokë i pajetë. Ngjarja raportohet se...

Emri/ Policia: Efektivi i “Shqiponjave” u qëllua për vdekje kur po shkonte për të marrë shërbimin

para 6 dite - Opinion

Policia e Fierit ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi këtë të hënë në fshatin Baltëz, ku mbeti i vrarë me armë zjarri efektivi i forcës së posaçme “Shqiponja”, Novruz Cenalia. Policia njofton...

Fier/Vritet pas një sherri efektivi i policisë në fshatin Baltëz, pamje nga vendngjarja

para 6 dite - Opinion

Të tjera detaje janë zbuluara lidhur me ngjarjen e ndodhur në fshatin Baltëz në Fier. Mësohet se viktima është efektivit 28-vjeçar të “Shqiponjave” Novruz Cenalia, i cili u qëllua për vdekje pas një konflikti...

Vritet një polic në Fier, shkak një sherr i çastit

para 6 dite - Shenja

Mesditën e kësaj të hëne në fshatin Baltëz të Fierit raportohet se gjatë një konflikti të çastit, ka mbetur i vdekur një punonjës policie i repartit “Shqiponja”. Sipas policisë së Fierit, shtetasi A. M....

Emri/ Ky është autori i dyshuar i vrasjes së policit në Fier

para 6 dite - Java News

Ky është autori i dyshuar i ngjarjes së rëndë në Baltëz të Fierit ku u vra polici Novruz Cenalia. Asllan Mërnica, 23 vjeç, dyshohet se e qëlloi me armë zjarri efektivin e “Shqiponjave” për motive gjakmarrjeje....

Emri/ Vrasja e policit në Fier, pista e hakmarrjes: I ati efektiv vite më parë kishte vrarë një person në Has

para 6 dite - Java News

Një nga pistat e hetimit është ajo e hakmarrjes, pasi shumë vite më parë dyshohet se I ati edhe ai efektiv policie ka vrarë një person. Ngjarja ka ndodhur vite më parë në zonën e Hasit, ku dhe familja...

E rëndë/ 62-vjeçari vret nënën me thikë në Lezhë, autori me probleme të shëndetit mendor

para 6 dite - Lexo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Lezhë ku djali ka vrarë nënën e tij me thikë. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetari Igli Çelmeta. Mësohet se autori Arsen Dani, 62 vjeç është vënë në...

Tjetër vrasje trondit vendin, djali qëllon me thikë nënën në mes të Lezhës

para 6 dite - Java News

Pas vrasjes së policit në FIer, një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Lezhë, ku djali ka vrarë nënën e tij. Ngjarja ka ndodhur ne bulevardin ‘Gjergj Fishta’ ku djali ka goditur me thikë nënën e tij. Burime...

Policia e Shqipërisë i ofron 30 mijë euro shpërblim për kapjen e 23-vjeçarit që vrau policin

para 6 dite - Ekonomia Online

Policia e Shqipërisë ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për kapjen e 23-vjeçarit A.M., i cili dyshohet se kishte privuar nga jeta policin N.C. Përmes një njoftimi për media, Policia njofton se ofrojnë 30...

Ngjarje e rëndë në Lezhë: Djali vret nënën me thikë në sheshin e qytetit

para 6 dite - ATV Live

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë në qytetin e Lezhës, ku djali ka ekzekutuar me thikë të ëmën në bulevardin e qytetit. Sipas informacioneve të siguruara nga Euronews Albania autori është shtetasi...

Vritet një polic në Fier, shkak një sherr i çastit

para 6 dite - ATV Live

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në fshatin Baltëz të Fierit, ku raportohet se, gjatë një konflikti të çastit, ka mbetur i vdekur një punonjës policie i repartit “Shqiponja”. Sipas...

Ekzekutimi i policit në Fier, pistat ku po hetohet: Vëllai i autorit të krimit i dënuar për…

para 6 dite - Shqip

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Fier mesditën e kësaj të hëne ku një efektiv i forcave “Shqiponja” mbeti i vrarë me armë zjarri. Mësohet se Asllan Mernica alias Azgan Mernica,...

Emri/ Ky është autori i dyshuar i vrasjes së policit në Fier

para 6 dite - Shqip

Ky është autori i dyshuar i ngjarjes së rëndë në Baltëz të Fierit ku u vra polici Novruz Cenalia. Asllan Mërnica, 23 vjeç, dyshohet se e qëlloi me armë zjarri efektivin e “Shqiponjave” për motive gjakmarrjeje....

Polici në Fier u vra me 1 plumb në kokë, shkak dyshohet parakalimi i makinës

para 6 dite - JOQ Albania

Parakalimi i makinës dyshohet se është bërë shkak për vrasjen e policit Nevruz Cenalia në Fier. 28-vjeçari ka qenë duke shkuar në punë, i veshur me uniformën e forcave 'Shqiponja' kur është konfliktuar...

LAJM I FUNDIT/ Plagoset me armë zjarri polici në Baltëz të Fierit

para 6 dite - BalkanWeb

Plagoset me armë zjarri polici në Baltëz të Fierit.

Ky është efektivi 28-vjeçar Novruz Cenalia i cili u ekzekutua në Fier

para 6 dite - Java News

Ky që shihni në foto është Novruz Cenalia, efektivi 28-vjeçar i cili mbeti i vrarë me armë zjarri këtë të hënë në Fier. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Baltëz, teksa i riu Cenalia po shkonte për në punë....

Vrasja e efektivit të policisë në Fier, kolegët të tronditur, RENEA rrethon zonën (VIDEO)

para 6 dite - Java News

Ngjarja e rëndë që ka ndodhur këtë të hënë në Baltëz të Fierit ku efektivi i policisë Novruz Cenalia u vra me armë zjarri ka tronditur edhe kolegët e tij. Siç duket nga këto pamjet, një prej tyre shikohet...

Vritet me armë efektivi i ‘Shqiponjave’ në Fier, Policia: Po shkonte për të marrë shërbimin!

para 6 dite - Java News

Një efektiv policie mbeti i vrarë me armë zjarri këtë hënë në Fier. Ngjarja e rëndë rreth orës 13:15, në fshatin Baltëz. Viktimë nga të shtënat ka mbetur efektivi i Shqiponjave, Novruz Cenalia , rreth...

Vrit*t një polic në Fier, shkak një sherr i çastit

para 6 dite - Infokusi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në fshatin Baltëz të Fierit, ku raportohet se, gjatë një konflikti të çastit, ka mbetur i vdekur një punonjës policie i repartit “Shqiponja”. Sipas...

LAJM I FUNDIT/ Kërcasin armët në Fier, një polic i plagosur

para 6 dite - Ora news

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri në Fier, plagoset një polic

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri në Fier, plagoset një polic

para 6 dite - Panorama

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar sot në Baltëz të Fierit. Dyshohet se nga ngjarja një person ka mbetur i plagosur. vijon… NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

E FUNDIT/ Të shtëna me armë në Fier, ka VIKTIMA

para 6 dite - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Fier, ku janë regjistruar të shtëna me armë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Baltëz, ku raportohet për një person të plagosur. Vijon…

E FUNDIT/ Plagoset polici në Fier

para 6 dite - Vizion Plus

Një polic ka mbetur i plagosur ditën e sotme në Fier. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pas një sherri të momentit. Vision Plus mëson se i plagosuri ndodhet në gjendje të rëndë. Ndërkohë nuk dihen më shumë...

Të shtëna me armë në Fier, dyshohet për një polic të plagosur

para 6 dite - Syri

Raportohet për një të plagosur me armë zjarri në Baltëz të Fierit. Ngjarja ka ndodhur disa minuta më parë. Ndërkohë thuhet se i plagosuri është polic Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes....

E rëndë në Lezhë: Djali dyshohet se ka vrarë nënën e tij

para 6 dite - Periskopi

E rëndë në Lezhë: Djali dyshohet se ka vrarë nënën e tij 13 May, 16:05 Raportohet që në Lezhë një djalë e ka vrarë nënën e tij. Bëhet e ditur se viktima është e moshës 88-vjeçare, shkruan TCh. Raportohet...

Nga debati për makinën te vrasja me armë zjarri, detaje nga ekzekutimi i Policit në Fier: U qëllua me plumb në kokë

para 6 dite - Dosja.al

FIER - Vrasja e policit të "Shqiponjave" në Baltëz të Fierit, Novruz Cenalia vijon të jetë në sitën e hetimeve teksa detaje të reja dalin në dritë. Dyshohet se fillimisht viktima ka debatuar me autorin...

Drejtori i Policisë: Autori të dorëzohet, ndryshe do reagojmë ashpër

para 6 dite - FaxWeb

Lorenc Panganika, drejtor i Policisë së Fierit i ka bërë thirrje Azgan Mërnica, autori i vrasjes së efektivit Novruz Cenalisë, që të dorëzohet, pasi përndryshe reagimi i policisë do të jetë i ashpër. Drejtori...

Policia e Shqipërisë ofron 30 mijë euro shpërblim për vendndodhjen e këtij personi

para 6 dite - ATV Live

Policia e Shtetit ka njoftuar se kanë ndarë një shumë prej 30 mijë eurove shpërblim për vendnodhjen e autorit që vrau policin në Fier. “Kushdo që ka informacion të telefonojë në numrin pa pagesë 112, duke...

Vrasja e efektivit, drejtori i Policisë së Fierit: Autori të dorëzohet, do reagojmë!

para 6 dite - Euronews

Drejtor i Policisë së Fierit, Lorenc Panganika, i ka bërë thirrje Azgan Mërnica, i cili dyshohet se është autori i vrasjes së efektivit të Shqiponjave Novruz Cenaliaj, që të vetë-dorëzohet. Apelin Panganika...

Policia shqiptare ofron 30 mijë euro dëmshpërblim për kapjen e 23-vjeçarit që vrau policin

para 6 dite - Dukagjini

Policia e Shqipërisë ka kërkuar ndihmë nga qytetarët për kapjen e 23-vjeçarit A.M., që dyshohet se kishte vrarë me armë zjarri policin N.C. Policia e Shtetit përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”...

Vritet një polic në Fier, shkak një sherr i çastit

para 6 dite - Gazeta10

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në fshatin Baltëz të Fierit, ku raportohet se, gjatë një konflikti të çastit, ka mbetur i vdekur një punonjës policie i repartit “Shqiponja ”. Sipas...

Ky është polici 28-vjeçar që u ekzekutua me një plumb në kokë sot në Fier

para 6 dite - Gazeta10

Personi që shihni në foto, është Novruz Cenalia, efektivi 28-vjeçar i cili mbeti i vrarë me armë zjarri këtë të hënë në Fier . Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Baltëz, teksa i riu Cenalia po shkonte për...

Vritet me armë një polic në Fier, pamje të rënda nga vendngjarja

para 6 dite - Java News

Një efektiv policie mbeti i vrarë me armë zjarri këtë hënë në Fier. Ngjarja e rëndë rreth orës 13:15, në fshatin Baltëz. Viktimë nga të shtënat ka mbetur efektivi i Shqiponjave, Novruz Cenalia , rreth...

Vrasja e policit, shteti shqiptar ofron 30 mijë euro shpërblim për vendndodhjen e autorit

para 6 dite - Periskopi

Vrasja e policit, shteti shqiptar ofron 30 mijë euro shpërblim për vendndodhjen e autorit 13 May, 15:29 Policia e Shtetit ka njoftuar se kanë ndarë një shumë prej 30 mijë eurove shpërblim për vendnodhjen...

Vrasja e efektivit të “Shqiponjave”, policia nxjerr foton e autorit dhe vë 30 mijë euro shpërblim për çdo informacion që ndihmon në kapjen e tij

para 6 dite - Pa censure

Policia e Shtetit: Në lidhje me ngjarjen e ndodhur në fshatin Baltëz, ku u vra me armë zjarri, punonjësi i Policisë (jashtë shërbimit), shtetasi N. C., Policia e Shtetit kërkon ndihmën dhe bashkëpunimin...

Vrau efektivin në Fier, del FOTO e autorit, policia 30 mijë euro shpërblim për "kokën" e tij

para 6 dite - Dosja.al

FIER - Personi që shihni në foton e mësipërme është Asllan (Azgan) Mernica i cili vrau me armë zjarri mesditën e sotme efektivin e "Shqiponjave" në Fier, Novruz Cenalia. Ngjarja dyshohet se ka ndodhur...

Vrasja e efektivit në Fier/ Drejtori i policisë: Pista kryesore është konflikti i çastit, është gjetur makina e autorit

para 6 dite - Dosja.al

FIER - Drejtori i policisë së Fierit, Lorenc Panganika ka reaguar lidhur me vrasjen e efektivit 28-vjeçar, Novruz Cenaliaj. Në një deklaratë për mediat ai ka përjashtuar nga pistat e hetimit gjakmarrjen,...

Vrasja e policit në Fier për hakmarrje? I ati kishte vrarë një person në Has (EMRI)

para 6 dite - Dosja.al

FIER - Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e efektivit të Policisë në Fier, Novruz Cenalia. Nga hetimet paraprake rezulton se ngjarja ka si motiv gjakmarrjen. Dyshohet se vite më parë efektivi...

Vrasja e efektivit në Fier, policia: Për këdo që ka informacion të vlefshëm për autorin shpërblim 30 mijë euro

para 6 dite - FaxWeb

Policia e Fierit ka dhënë informacion në lidhje me vrasjen e ndodhur në fshatin Baltëz. Efektivët shprehen se kushdo që ka informacione për vendndodhjen e autorit të kontaktojë në numrin 112. Po ashtu,...

Detaje nga ekzekutimi i policit në Fier, pistat ku po hetohet/ Vëllai i autorit të krimit i dënuar për vrasjen e Florian Selimit

para 6 dite - FaxWeb

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Fier mesditën e kësaj të hëne ku një efektiv i forcave Shqiponja mbeti i vrarë me armë zjarri. Asllan Mernica alias Azgan Mernica, autori i ekzekutimit...

Vrasja e efektivit të “Shqiponjave” në Fier, jepet shpërblim 30 mijë euro për kapjen e autorit

para 6 dite - Top24

Pas vrasjes së policit të forcave “Shqiponja” në Fier ka reaguar përsëri Policia e Shtetit. Në njoftim thuhet se është vënë në dispozicion një shpërblim prej 30,000 euro për informacion mbi autorin e vrasjes....

Vrasja e efektivit, bie pista e hakmarrjes. Policia: 30 mijë € për çdo informacion

para 6 dite - Euronews

Policia e Shtetit ka vendosur një shpërblim prej 30 mijë euro për këdo që jep informacion që mund të çojë në kapjen e shtetasit Asllan Mernica, autorit të vrasjes së efektivit të “Shqiponjave”, Novruz...

Djali vrau me thikë nënën në Lezhë, kush është viktima dhe autori i krimit (Emrat)

para 6 dite - Euronews

Të tjera detaje kanë dalë lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën e sotme në Lëzhë, ku djali ka ekzekutuar me thikë të ëmën në bulevardin e qytetit. Sipas burimeve për Euronews Albania mësohet se viktima...

Vrasja e policit në Fier, ofrohen 30 mijë euro për kapjen e autorit 23-vjeçar

para 6 dite - JOQ Albania

Azgan Mërnica është shpallur në kërkim pasi akuzohet për vrasjen e efektivit të policisë, Nevruz Cenalia mesditën e sotme në Fier. 23-vjeçari, banues në fshatin Sulaj të Fierit, menjëherë pas ngjarjes...

Vritet me armë zjarri efektivi i Policisë në Fier, identifikohet autori

para 6 dite - Alfax

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë (13 maj) në Baltëz të Fierit. Sipas njoftimeve të para nga vendngjarja, mësohet se një efektiv policie është qëlluar për vdekje me armë zjarri. RTSH mëson se...

Lezhë! Djali vret nënën me thikë, arrestohet pas ngjarjes

para 6 dite - Fakti Ditor

Një krim i rëndë raportohet në Lezhë, ku një person ka vrarë nënën e tij. Viktima është Gjylije Dani, 88 vjeçe. Ndërsa autori është Arsen Ferit Dani, vuan nga problem të shëndetit mendor, raporton gazetarja...

Vritet një polic në Shqipëri, shkak një sherr i çastit

para 6 dite - Klan Macedonia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në fshatin Baltëz të Fierit, ku raportohet se, gjatë një konflikti të çastit, ka mbetur i vdekur një punonjës policie i repartit “Shqiponja”. Sipas...

Ky është polici 28-vjeçar që u ekzekutua në Fier

para 6 dite - Periskopi

Ky është polici 28-vjeçar që u ekzekutua në Fier 13 May, 15:14 Ky që shihni në foto është Novruz Cenalia, efektivi 28-vjeçar i cili mbeti i vrarë me armë zjarri këtë të hënë në Fier. Ngjarja e rëndë ndodhi...

Detajet të reja nga vrasja e efektivit të Shqiponjave në Fier

para 6 dite - FaxWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Fier, ku efektivi i forcave Shqiponja Novruz Cenalia 28-vjeç , i cili ishte duke shkuar për të marrë shërbimin, është vrarë me armë zjarri. Efektivi ka qenë...

U përfshi në një konflikt, vritet me armë zjarri polici në Baltëz të Fierit

para 6 dite - FaxWeb

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar sot në Baltëz të Fierit. Nga ngjarja një person ka mbetur i vrarë. Ndërkaq mësohet se polici që ka humbur jetën në Fier ka qenë jashtë shërbimit, autorët janë...

Vrasja e efektivit në Fier/ Gjendet makina me të cilën u arratis autori, FNSH postblloqe në Vlorë

para 6 dite - Dosja.al

FIER- Pa ngjarjes së rëndë që u regjistrua ditën e sotme në Fier është indentifikuar autori i vrasjes së policit 28-vjeçar, Ndërkohë raportohet se policia ka arritur që të gjejë makinën me të cilën është...

FOTO/ Dyshohet se u vra për motive hakmarrjeje, ja kush është efektivi i Forcave "Shqiponja"

para 6 dite - Dosja.al

FIER- Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në fshatin Baltëz të Fierit ku raportohet se pas të shtënave me armë zjarri ka humbur jetën një efektiv i Forcave "Shqiponja", Novruz Cenaliaj,...

E rëndë! Djali vret nënën në Lezhë me thikë

para 6 dite - Dosja.al

LEZHA- Një ngjarje e rëndë raportohet në Lezhë, ku një person ka vrarë nënën e tij. Viktima është Gjylije Dani, 88-vjeçe, ndërsa autori Arsen Ferit Dani, i cili u arrestua disa minuta pas ngjarjes. Ndërkohë,...

EMRAT/ Vrau nënën me thikë, arrestohet autori në Lezhë, vuante nga probleme të shëndetit mendor

para 6 dite - Dosja.al

LEZHË- Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotmë në Lezhë. Mësohet se djali i cili vrau nënën vuan nga probleme të shëndetit mendor. Mësohet se ai vrau nënën me thikë në bulevardin "Gjergj Fishta"...

Gjakmarrja pas vrasjes së policit? Babai i efektivit Nevruz Cenalia dyshohet se ka vrarë Sali Harhullën në Has. Ikën në Fier për t’ju shmangur vrasjeve

para 6 dite - FaxWeb

Ekzekutimi i punonjësit të policisë së Fierit, besohet se është kryer për motive gjakmarrjeje pasi disa vite më parë babai i tij, ka kryer një vrasje në zonën e Hasit. Punonjësi i policisë Nevruz Cenalia...

FOTO+EMRI/ Ky është polici Novruz Cenalia që u ekzekutua në Fier

para 6 dite - Shqip

Ky që shihni në foto është Novruz Cenalia, efektivi 28-vjeçar i cili mbeti i vrarë me armë zjarri këtë të hënë në Fier. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Baltëz, teksa i riu Cenalia po shkonte për në punë....

Foto| Ky është efektivi i vrarë në Fier, dy pistat e hetimit

para 6 dite - Euronews

Dy pista hetimi kryesore janë momentalisht në lidhje me vrasjen e efektivit të Shqiponjave, Novruz Cenalia, në fshatin Baltëz të Fierit. E para ka të bëjë me një pistë hakmarrjeje, pasi i ati i viktimës...

E rëndë në Lezhë! Djali vret nënën me thikë në bulevard, arrestohet

para 6 dite - Euronews

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë në qytetin e Lezhës, ku djali ka ekzekutuar me thikë të ëmën në bulevardin e qytetit. Sipas informacioneve të siguruara nga Euronews Albania autori është shtetasi...

Lezhë/ Djali vret me thikë nënën

para 6 dite - JOQ Albania

Një tjetër ngjarje e rëndë ka tronditur vendin tonë këtë mesditë. Në Lezhë, në bulevardin "Gjergj Fishta", djali ka vrarë me thikë nënën e tij. 62-vjeçari Arsen Dani, i cili dyshohet se është me probleme...

Detajet të reja nga vrasja e efektivit të Shqiponjave në Fier, autorët u larguan me një automjet ngjyrë blu

para 6 dite - Almakos

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Fier, ku një efektiv i forcave Shqiponja, i cili ishte duke shkuar për të marrë shërbimin, është vrarë me armë zjarri. Efektivi ka qenë i veshur me uniformë...

Vritet një polic në Fier, shkak një sherr i çastit

para 6 dite - Fakti Ditor

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në fshatin Baltëz të Fierit, ku raportohet se, gjatë një konflikti të çastit, ka mbetur i vdekur një punonjës policie i repartit “Shqiponja”. Sipas...

Vritet një polic në Fier, shkak një sherr i çastit

para 6 dite - Periskopi

Vritet një polic në Fier, shkak një sherr i çastit 13 May, 14:18 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në fshatin Baltëz të Fierit, ku raportohet se, gjatë një konflikti të çastit, ka...

Vritet një polic në Fier, shkak një sherr i çastit

para 6 dite - Epoka e Re

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në fshatin Baltëz të Fierit, ku raportohet se, gjatë një konflikti të çastit, ka mbetur i vdekur një punonjës policie i repartit “Shqiponja”. Sipas...

EMRI/ Ekzekutoi me armë zjarri policin në Fier, identifikohet autori, çfarë dyshohet

para 6 dite - Dosja.al

FIER - Asllan (Azgan) Mernica është personi i cili vrau me armë zjarri mesditën e sotme efektivin e "Shqiponjave" në Fier, Novruz Cenalia. Ngjarja u regjistrua rreth orës 13:15, ndërsa dyshohet se krimi...

Vrasje për motive gjakmarrje? Detaje nga ekzekutimi i policit në Fier, autori u arratis me një makinë blu

para 6 dite - Dosja.al

FIER - Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja me armë zjarri që u regjistrua mesditën e sotme në Baltëz të Fierit, ku viktimë mbeti efektivi i policisë Novruz Cenaliaj rreth 28-vjeç. Paraprakisht...

Vrasja e policit të Shqiponjave, RENEA blindon fshatin Baltëz. Pamje nga vendngjarja

para 6 dite - Euronews

Reparti Special “RENEA”, ka rrethuar fshatin Baltëz, ku u qëllua për vdekje me armë zjarri efektivi i Shqiponjave, 28-vjeçari, Novruz Cenalia. Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga Euronews Albania,...

EMRI| Kush është autori i vrasjes së efektivit të “Shqiponjave” në Fier

para 6 dite - Euronews

Efektivi i Forcës së Posaçme “Shqiponja” në Fier Novruz Cenalia është vrarë me armë zjarri rreth mesditës në fshatin Baltëz, pranë spitalit memorial. Policia lokale tha se ngjarja ndodhi gjatë një konflikti...

Po shkonte në punë, ky është polici 28-vjeçar që u vra në Fier

para 6 dite - JOQ Albania

Novruz Cenalia, personi që shihni në foto është polici i vrarë mesditën e sotme në Fier. 28-vjeçari, efektiv i forcave 'Shqiponja' ishte nisur për të shkuar në punë kur u vra me armë zjarri nga shtetasi...

Vritet një polic në Fier, shkak një sherr i çastit

para 6 dite - Ekonomia Online

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në fshatin Baltëz të Fierit, ku raportohet se, gjatë një konflikti të çastit, ka mbetur i vdekur një punonjës policie i repartit “Shqiponja”. Sipas...

Të shtëna me armë në Fier, ekzekutohet një efektiv policie, nuk dihen shkaqet

para 6 dite - Pa censure

Të shtëna me armë në fshatin Baltëz të Fierit, vritet një person. Sipas informacioneve, viktima është një polic. Novrus Cenalia është efektivi i vrarë me armë zjarri në fshatin Baltëz të Fierit këtë të hënë.

U vra teksa po shkonte të merrte shërbimin, policia jep detaje nga ekzekutimi i efektivit në Fier: Ngjarja ndodhi pas një konflikti të çastit

para 6 dite - Dosja.al

FIER- Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Fier ku janë dëgjuar të shtëna me armë. Ngjarja mësohet se ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Baltëz ndërsa ka mbetur i vdekur një person....

Të shtënat me armë në Fier, identifikohet polici i "Shqiponjave" që humbi jetën (EMRI)

para 6 dite - Dosja.al

FIER - Novruz Cenaliaj rreth 28-vjeç, është efektivi që u vra me armë zjarri në Baltëz të Fierit mesditën e kësaj të hëne. Cenaliaj, efektiv i "Shqiponjave" të DVP Fier, ishte jashtë shërbimit por i veshur...

Të shtënat me armë në Fier, humb jetën një polic

para 6 dite - Dosja.al

FIER- Ditën e sotme janë regjistruar të shtëna me armë në fshatin Baltëz. Mësohet se nga kjo ngjarje ka mbetur i vdekur një person. Më tej raportohet se viktima është një polic. Nndërkohë mësohet se zona...

VIDEO/ Ekzekutohet polici në Fier, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes, çfarë ndodhi sot në fshatin Baltëz?

para 6 dite - Dosja.al

FIER- Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Fier ku janë dëgjuar të shtëna me armë. Ngjarja mësohet se ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Baltëz. Mësohet se nga kjo ngjarje ka mbetur...

Vritet me armë zjarri një polic në Fier

para 6 dite - Dukagjini

Të shtëna me armë zjarr janë shënuar këtë të hënë në qytetin e Fierit, ku sipas informacioneve paraprake raportohet se ka ndërruar jetë një punonjës policie, i identifikuar si Novruz Cenalia. Sipas policisë...

Shkonte për të marrë shërbimin, kush është efektivi i policisë që u vra në Fier

para 6 dite - Euronews

Një efektiv i policisë mbeti i vrarë të hënën në Fier. Ngjarja ndodhi rreth orës 13:15, në fshatin Baltëz, pranë Spitalit Memorial. Policia bëri me dije përmes një njoftimi zytar se gjatë një konflikti...

E RËNDË/ Vritet polici në Fier

para 6 dite - Shqip

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar sot në Baltëz të Fierit. Dyshohet se nga ngjarja ka mbetur i vrarë një efektiv policie. Mësohet se polici që ka humbur jetën nuk ka qenë në detyrë. Mësohet se...

Vritet me armë zjarri polici në Fier

para 6 dite - Euronews

Të shtëna me armë zjarr ijanë shënuar këtë të hënë në qytetin e Fierit, ku sipas informacioneve paraprake raporohet se ka ndërruar jetë një punonjës policie, i identifikuar si Novruz Cenalia. Sipas policisë...

Fier/ Vritet me armë zjarri efektivi i policisë

para 6 dite - JOQ Albania

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fier. Një efektiv policie i forcave "Shqiponja" është vrarë me armë zjarri në fshatin Baltëz. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pas një konflikti të çastit dhe...

LAJMI I FUNDIT/ Të shtëna me armë në Fier, dyshohet për një të plagosur

para 6 dite - Dosja.al

LAJMI I FUNDIT/ Të shtëna me armë në Fier, dyshohet për një të plagosur

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK