Administrata e Biden planifikon dërgesë armësh prej 1 miliard dollarësh në Izrael

para një jave - Klan Kosova

Shtëpia e Bardhë i ka thënë Kongresit se dëshiron të dërgojë më shumë se 1 miliard dollarë armë në Izrael, pavarësisht presionit mbi ofensivën izraelite në Rafah. Paketa do të përfshijë raketa tankesh,...

Bideni planifikon të dërgojë edhe mbi 1 miliard dollarë armë në Izrael, pritet miratimi nga Kongresi

para një jave - Indeks online

Shtëpia e Bardhë ka njoftuar Kongresin se dëshiron të dërgojë edhe mbi 1 miliard dollarë armë në Izrael. Paketa në fjalë përfshin raketa tankesh, mortaja dhe automjete taktike të blinduara, shkruan Reuters,...

Zgjati më pak se një javë bllokada, SHBA gati paketën 1 miliard dollarë për armë për Izraelin

para një jave - Syri

Shtëpia e Bardhë ka informuar Kongresin se dëshiron të dërgojë më shumë se 1 miliard dollarë armatim në Izrael. Paketa e re do të përfshijë raketa tankesh, mortaja dhe automjete taktike të blinduara. Javën...

SHBA planifikon një paketë të re armësh për Izraelin

para një jave - Gazeta Express

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, u ka thënë ligjvënësve se do t’i dërgojë edhe 1 miliard dollarë shtesë armë dhe municione Izraelit, thanë tre këshilltarë të Kongresit. Por, ende nuk dihet...

SHBA planifikon një paketë të re armësh për Izraelin

para një jave - Evropa e Lirë

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, u ka thënë ligjvënësve se do t’i dërgojë edhe 1 miliard dollarë shtesë armë dhe municione Izraelit, thanë tre këshilltarë të Kongresit. Por, ende nuk dihet...

"Administrata e Presidentit Biden do t’i dërgojë Izraelit një paketë të re ndihme ushtarake"

para një jave - Ora news

Administrata e Presidentit Biden u ka thënë ligjvënësve kryesorë amerikanë se po i dërgon Izraelit një paketë të re ndihme prej më shumë se 1 miliard dollarësh në armë dhe municione, thanë të martën tre...

SHBA planifikon një paketë të re armësh për Izraelin

para një jave - Tetova Sot

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, u ka thënë ligjvënësve se do t’i dërgojë edhe 1 miliard dollarë shtesë armë dhe municione Izraelit, thanë tre këshilltarë të Kongresit. Por, ende nuk dihet...

SHBA-ja planifikon një paketë të re armësh për Izraelin

para një jave - Zeri

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, u ka thënë ligjvënësve se do t’i dërgojë edhe 1 miliard dollarë shtesë armë dhe municione Izraelit, thanë tre këshilltarë të Kongresit. Por, ende nuk dihet...

SHBA planifikon një paketë të re armësh për Izraelin

para një jave - GazetaBlic

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, u ka thënë ligjvënësve se do t’i dërgojë edhe 1 miliard dollarë shtesë armë dhe municione Izraelit, thanë tre këshilltarë të Kongresit. Por, ende nuk dihet...

Burimet: SHBA do t’i dërgojë Izraelit një paketë të re ndihme ushtarake

para një jave - Syri

Administrata e Presidentit Biden u ka thënë ligjvënësve kryesorë amerikanë se po i dërgon Izraelit një paketë të re ndihme prej më shumë se 1 miliard dollarësh në armë dhe municione, thanë të martën tre...

SHBA planifikon një paketë të re armësh për Izraelin

para një jave - Flaka

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, u ka thënë ligjvënësve se do t’i dërgojë edhe 1 miliard dollarë shtesë armë dhe municione Izraelit, thanë tre këshilltarë të Kongresit. Por, ende nuk dihet...

Tha se do ndalonte dërgimin e armëve, Bajden paketë ndihme ushtarake 1 miliardë dollarë për Izraelin

para një jave - RTSH

Shtëpia e Bardhë ka informuar Kongresin mbi një paketë ndihme prej më shumë se 1 miliard dollarë (800 milion £) në Izrael. Paketa do të përfshijë raketa tankesh, mortaja dhe automjete taktike të blinduara....

Administrata e Presidentit Biden do t’i dërgojë Izraelit një paketë të re ndihme ushtarake

para një jave - Top Channel

Administrata e Presidentit Biden u ka thënë ligjvënësve kryesorë amerikanë se po i dërgon Izraelit një paketë të re ndihme prej më shumë se 1 miliard dollarësh në armë dhe municione, thanë të martën tre...

Administrata e Biden do t’i dërgojë Izraelit një paketë të re ndihme ushtarake

para një jave - Gazeta Express

Administrata e Presidentit Biden u ka thënë ligjvënësve kryesorë amerikanë se po i dërgon Izraelit një paketë të re ndihme prej më shumë se 1 miliard dollarësh në armë dhe municione, thanë të martën tre...

Zbardhet vendimi: Administrata e Presidentit Biden do t’i dërgojë Izraelit ...

para një jave - BalkanWeb

Administrata e Presidentit Biden u ka thënë ligjvënësve kryesorë amerikanë se po i dërgon Izraelit një paketë të re ndihme prej më shumë se 1 miliard dollarësh në armë dhe municione, thanë të martën tre...

Administrata e Presidentit Biden do t’i dërgojë Izraelit një paketë të re ndihme ushtarake prej më shumë se 1 miliard dollarësh

para një jave - Panorama

Administrata e Presidentit Biden u ka thënë ligjvënësve kryesorë amerikanë se po i dërgon Izraelit një paketë të re ndihme prej më shumë se 1 miliard dollarësh në armë dhe municione, thanë të martën tre...

SHBA planifikon një paketë të re armësh për Izraelin

para një jave - Klan Macedonia

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, u ka thënë ligjvënësve se do t’i dërgojë edhe 1 miliard dollarë shtesë armë dhe municione Izraelit, thanë tre këshilltarë të Kongresit. Por, ende nuk dihet...

ShBA-ja planifikon një paketë të re armësh për Izraelin

para një jave - ATV Live

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, u ka thënë ligjvënësve se do t’i dërgojë edhe 1 miliard dollarë shtesë armë dhe municione Izraelit, thanë tre këshilltarë të Kongresit. Por, ende nuk dihet...

Burimet: Administrata e Presidentit Biden do t’i dërgojë Izraelit një paketë të re ndihme ushtarake

para një jave - Bota Sot

Administrata e Presidentit Biden u ka thënë ligjvënësve kryesorë amerikanë se po i dërgon Izraelit një paketë të re ndihme prej më shumë se 1 miliard dollarësh në armë dhe municione, thanë të martën tre...

Administrata e Presidentit Biden do t’i dërgojë Izraelit një paketë të re ndihme ushtarake

para një jave - Infokusi

Administrata e Presidentit Biden u ka thënë ligjvënësve kryesorë amerikanë se po i dërgon Izraelit një paketë të re ndihme prej më shumë se 1 miliard dollarësh në armë dhe municione, thanë të martën tre...

ShBA-ja planifikon një paketë të re armësh për Izraelin

para një jave - Epoka e Re

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, u ka thënë ligjvënësve se do t’i dërgojë edhe 1 miliard dollarë shtesë armë dhe municione Izraelit, thanë tre këshilltarë të Kongresit. Por, ende nuk dihet...

ShBA planifikon një paketë të re armësh për Izraelin

para një jave - Dukagjini

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, u ka thënë ligjvënësve se do t’i dërgojë edhe 1 miliard dollarë shtesë armë dhe municione Izraelit, thanë tre këshilltarë të Kongresit. Por, ende nuk dihet...

VOA: Administrata Biden do t’i dërgojë Izraelit një paketë të re ndihme ushtarake

para një jave - Dosja.al

SHBA- Administrata e Presidentit Biden u ka thënë ligjvënësve kryesorë amerikanë se po i dërgon Izraelit një paketë të re ndihme prej më shumë se 1 miliard dollarësh në armë dhe municione, thanë të martën...

Administrata e Biden pritet t’i dërgojë Izraelit një paketë të re ndihme ushtarake

para një jave - Euronews

Administrata e Presidentit Biden u ka thënë ligjvënësve kryesorë amerikanë se po i dërgon Izraelit një paketë të re ndihme prej më shumë se 1 miliard dollarësh në armë dhe municione, thanë të martën tre...

Administrata Biden: Izraeli ka grumbulluar trupa të mjaftueshme në buzë të Rafahut

para një jave - Klan Kosova

Administrata Biden ka vlerësuar se Izraeli ka grumbulluar trupa të mjaftueshme në buzë të Rafahut, për të ecur përpara me një inkursion në shkallë të plotë në ditët në vijim. Zyrtarët e lartë amerikanë...

Administrata Biden: Izraeli ka grumbulluar trupa të mjaftueshme në buzë të Rafahut

para një jave - Bota Sot

Administrata Biden ka vlerësuar se Izraeli ka grumbulluar trupa të mjaftueshme në buzë të Rafahut. Kjo u bë me qëllimin për të ecur përpara me një inkursion në shkallë të plotë në ditët në vijim. Zyrtarët...

CNN: Izraeli ka grumbulluar trupa për të sulmuar Rafahun

para një jave - FaxWeb

Administrata Biden vlerëson se Izraeli ka grumbulluar trupa të mjaftueshme në skajin e Rafahut, në jug të Rripit të Gazës, për të vijuar me një inkursion në shkallë të gjerë në ditët në vijim. Lajmin e...

Lufta në Gaza, pjesë e retorikës së fushatës presidenciale në SHBA

para një jave - Flaka

Pas vendimit të Shteteve të Bashkuara për të pezulluar dërgimin e disa armëve në Izrael, lufta në Gazë është bërë pjesë e retorikës së nxehtë në fushatën presidenciale të Shteteve të Bashkuara. Ish-Presidenti...

Lufta në Gaza, pjesë e retorikës së fushatës presidenciale në SHBA

para një jave - Lajm

Pas vendimit të Shteteve të Bashkuara për të pezulluar dërgimin e disa armëve në Izrael, lufta në Gazë është bërë pjesë e retorikës së nxehtë në fushatën presidenciale të Shteteve të Bashkuara. Ish-Presidenti...

Lufta në Gaza, pjesë e retorikës së fushatës presidenciale në SHBA

para një jave - Top Channel

Pas vendimit të Shteteve të Bashkuara për të pezulluar dërgimin e disa armëve në Izrael, lufta në Gazë është bërë pjesë e retorikës së nxehtë në fushatën presidenciale të Shteteve të Bashkuara. Ish-Presidenti...

Lufta në Gazë, pjesë e retorikës së fushatës presidenciale në SHBA

para një jave - Shenja

Pas vendimit të Shteteve të Bashkuara për të pezulluar dërgimin e disa armëve në Izrael, lufta në Gazë është bërë pjesë e retorikës së nxehtë në fushatën presidenciale të Shteteve të Bashkuara. Ish-Presidenti...

Analiza e VOA: Lufta në Gazë, pjesë e retorikës së fushatës presidenciale në SHBA

para një jave - Albeu

Pas vendimit të Shteteve të Bashkuara për të pezulluar dërgimin e disa armëve në Izrael, lufta në Gazë është bërë pjesë e retorikës së nxehtë në fushatën presidenciale të Shteteve të Bashkuara. Ish-Presidenti...

Analiza e VOA: Lufta në Gazë, pjesë e retorikës së fushatës presidenciale në SHBA

para një jave - Panorama

Pas vendimit të Shteteve të Bashkuara për të pezulluar dërgimin e disa armëve në Izrael, lufta në Gazë është bërë pjesë e retorikës së nxehtë në fushatën presidenciale të Shteteve të Bashkuara. Ish-Presidenti...

Lufta në Gazë, pjesë e retorikës së fushatës presidenciale në SHBA

para një jave - BalkanWeb

Pas vendimit të Shteteve të Bashkuara për të pezulluar dërgimin e disa armëve në Izrael, lufta në Gazë është bërë pjesë e retorikës së nxehtë në fushatën presidenciale të Shteteve të Bashkuara. Ish-Presidenti...

Lufta në Gazë, pjesë e retorikës së fushatës presidenciale në SHBA

para një jave - Portalb

Pas vendimit të Shteteve të Bashkuara për të pezulluar dërgimin e disa armëve në Izrael, lufta në Gazë është bërë pjesë e retorikës së nxehtë në fushatën presidenciale të Shteteve të Bashkuara. Ish-Presidenti...

Lufta në Gazë, pjesë e retorikës së fushatës presidenciale në SHBA

para një jave - Tetova Sot

Pas vendimit të Shteteve të Bashkuara për të pezulluar dërgimin e disa armëve në Izrael, lufta në Gazë është bërë pjesë e retorikës së nxehtë në fushatën presidenciale të Shteteve të Bashkuara. Ish-Presidenti...

Lufta në Gazë, pjesë e retorikës së fushatës presidenciale në SHBA

para një jave - Opinion

Pas vendimit të Shteteve të Bashkuara për të pezulluar dërgimin e disa armëve në Izrael, lufta në Gazë është bërë pjesë e retorikës së nxehtë në fushatën presidenciale të Shteteve të Bashkuara. Ish-Presidenti...

Lufta në Gazë, pjesë e retorikës së fushatës presidenciale në SHBA

para një jave - Alsat-M

Pas vendimit të Shteteve të Bashkuara për të pezulluar dërgimin e disa armëve në Izrael, lufta në Gazë është bërë pjesë e retorikës së nxehtë në fushatën presidenciale të Shteteve të Bashkuara. Ish-Presidenti...

VOA: Lufta në Gazë, pjesë e retorikës së fushatës presidenciale në SHBA

para një jave - FaxWeb

Pas vendimit të Shteteve të Bashkuara për të pezulluar dërgimin e disa armëve në Izrael, lufta në Gazë është bërë pjesë e retorikës së nxehtë në fushatën presidenciale të Shteteve të Bashkuara. Ish-Presidenti...

Lufta në Gazë, pjesë e retorikës së fushatës presidenciale në SHBA

para një jave - Gazeta Express

Pas vendimit të Shteteve të Bashkuara për të pezulluar dërgimin e disa armëve në Izrael, lufta në Gazë është bërë pjesë e retorikës së nxehtë në fushatën presidenciale të Shteteve të Bashkuara. Ish-Presidenti...

VOA: Lufta në Gazë, pjesë e retorikës së fushatës presidenciale në SHBA

para një jave - Dosja.al

SHBA - Pas vendimit të Shteteve të Bashkuara për të pezulluar dërgimin e disa armëve në Izrael, lufta në Gazë është bërë pjesë e retorikës së nxehtë në fushatën presidenciale të Shteteve të Bashkuara....

Lufta në Gazë, pjesë e retorikës së fushatës presidenciale në SHBA

para një jave - Bota Sot

Pas vendimit të Shteteve të Bashkuara për të pezulluar dërgimin e disa armëve në Izrael, lufta në Gazë është bërë pjesë e retorikës së nxehtë në fushatën presidenciale të Shteteve të Bashkuara. Ish-Presidenti...

Biden përballet me shkarkimin për shkak të pezullimit të armëve për Izraelin

para një jave - Syri

Një kongresmen republikan ka bërë kërkesë për shkarkim të presidentit amerikan Joe Biden për shkak të ndalimit të dërgesave të armëve në Izrael, duke vënë në dukje përdorimin e të njëjtit frazë që kishin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK