50 projektet më të financuara të investimeve në 2023, kryeson Tuneli i Llogorasë

para 4 dite - Syri

Ndër projektet më të financuara të investimeve në vitin 2023 ishin ato të infrastrukturës rrugore, sipas një liste që përpiloi Ministria e Financave për realizimin e investimeve buxhetore, sipas zërave...

50 projektet më të financuara të investimeve në vitin 2023 në Shqipëri, ja ...

para 5 dite - BalkanWeb

Ndër projektet më të financuara të investimeve në vitin 2023 ishin ato të infrastrukturës rrugore, sipas një liste që përpiloi Ministria e Financave për realizimin e investimeve buxhetore, sipas zërave...

50 projektet më të financuara të investimeve në vitin 2023 në Shqipëri, ja cili kryeson

para 5 dite - Bota Sot

Ndër projektet më të financuara të investimeve në vitin 2023 ishin ato të infrastrukturës rrugore, sipas një liste që përpiloi Ministria e Financave për realizimin e investimeve buxhetore, sipas zërave...

50 projektet më të financuara në vitin 2023, kryeson Tuneli i Llogorasë me 9.6 miliardë lekë

para 5 dite - Ora news

Ndër projektet më të financuara të investimeve në vitin 2023 ishin ato të infrastrukturës rrugore, sipas një liste që përpiloi Ministria e Financave për realizimin e investimeve buxhetore, sipas zërave...

50 projektet më të financuara të investimeve në vitin 2023, kryeson Tuneli i Llogorasë

para 5 dite - FaxWeb

Ndër projektet më të financuara të investimeve në vitin 2023 ishin ato të infrastrukturës rrugore, sipas një liste që përpiloi Ministria e Financave për realizimin e investimeve buxhetore, sipas zërave...

50 projektet më të financuara të investimeve në vitin 2023, kryeson Tuneli i Llogorasë

para 5 dite - Dosja.al

SHQIPËRI - Ndër projektet më të financuara të investimeve në vitin 2023 ishin ato të infrastrukturës rrugore, sipas një liste që përpiloi Ministria e Financave për realizimin e investimeve buxhetore, sipas...

Fondi i barnave me rimbursim s’mjafon, në 2023 u tejkalua me 58 milionë lekë

para 5 dite - Euronews

Barra e sëmundjeve kronike në popullatën shqiptare është në rritje të vazhdueshme, duke bërë që fondet e përcaktuara për mbulimin me barna të rimbursueshme të jenë të pamjaftueshme. Sipas të dhënave zyrtare...

COVID shtoi sëmundjet në popullatë në vitin 2023, nuk mjaftojnë fondet e rimbursimit

para 5 dite - Syri.net Kosova

Sëmundjet kronike janë duke u rritur me shpejtësi, teksa fondet për rimbursimin e medikamenteve nuk kanë qenë të mjaftueshme në vitin 2023. Në mes të vitit 2023, qeveria e rriti buxhetin për rimbursimin...

COVID shtoi sëmundjet në popullatë në vitin 2023, nuk mjaftojnë fondet e rimbursimit

para 6 dite - Syri

Sëmundjet kronike janë duke u rritur me shpejtësi, teksa fondet për rimbursimin e medikamenteve nuk kanë qenë të mjaftueshme në vitin 2023. Në mes të vitit 2023, qeveria e rriti buxhetin për rimbursimin...

COVID-19 rriti barrën e sëmundjeve në Shqipëri më 2023, nuk mjaftojnë fonde...

para 6 dite - BalkanWeb

Sëmundjet kronike janë duke u rritur me shpejtësi, teksa fondet për rimbursimin e medikamenteve nuk kanë qenë të mjaftueshme në vitin 2023. Në mes të vitit 2023, qeveria e rriti buxhetin për rimbursimin...

COVID-19 rriti barrën e sëmundjeve në popullatë, por fondet për rimbursimin e medikamenteve s’janë të mjaftueshme

para 6 dite - Panorama

Sëmundjet kronike janë duke u rritur me shpejtësi, teksa fondet për rimbursimin e medikamenteve nuk kanë qenë të mjaftueshme në vitin 2023. Në mes të vitit 2023, qeveria e rriti buxhetin për rimbursimin...

COVID-19 rriti barrën e sëmundjeve në popullatë më 2023, nuk mjaftojnë fondet e rimbursimit

para 6 dite - FaxWeb

Sëmundjet kronike janë duke u rritur me shpejtësi, teksa fondet për rimbursimin e medikamenteve nuk kanë qenë të mjaftueshme në vitin 2023. Në mes të vitit 2023, qeveria e rriti buxhetin për rimbursimin...

COVID-19 rriti barrën e sëmundjeve në popullatë më 2023

para 6 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Sëmundjet kronike janë duke u rritur me shpejtësi, teksa fondet për rimbursimin e medikamenteve nuk kanë qenë të mjaftueshme në vitin 2023. Në...

COVID-19 rriti barrën e sëmundjeve në popullatë më 2023, nuk mjaftojnë fondet e rimbursimit

para 6 dite - Dosja.al

TIRANA- Sëmundjet kronike janë duke u rritur me shpejtësi, teksa fondet për rimbursimin e medikamenteve nuk kanë qenë të mjaftueshme në vitin 2023. Në mes të vitit 2023, qeveria e rriti buxhetin për rimbursimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK