Përdoruesit e iPhoneit ankohen se po u kthehen fotot e vjetra me versionin e ri të IOS

para një muaji - Indeks online

Përdoruesit kanë thënë se fotot e vjetra po u shfaqen në albumin “Recents”. iOS i lejon përdoruesit të rikuperojnë fotot e fshira, por jo më shumë se 30 ditë. Një përdorues ka thënë se iu ka kthyer një...

Përdoruesit e iPhoneit ankohen se po u kthehen fotot e vjetra me versionin e ri të IOS

para një muaji - Ekonomia Online

Përdoruesit kanë thënë se fotot e vjetra po u shfaqen në albumin “Recents”. iOS i lejon përdoruesit të rikuperojnë fotot e fshira, por jo më shumë se 30 ditë. Një përdorues ka thënë se iu ka kthyer një...

Fotot e fshira po rishfaqen përsëri në pajisjet e Apple?

para një muaji - Telegrafi

Së fundmi është raportuar se një gabim në iOS 17.5 po rikthen fotot e fshira dhe ndërsa kjo ishte mjaft shqetësuese, ndërsa tani thuhet se defekti po shkakton rikthimin e fotove edhe në pajisjet që janë...

Përdoruesit e iPhone të shqetësuar, iOS 17.5 rikthen foto të fshira vite më parë

para një muaji - Flaka

Disa përdorues u drejtuan në rrjetin social Reddit duke thënë se pasi përditësuan telefonët e tyre në iOS 17.5, fotot e fshira prej tyre – disa shumë të vjetra – janë rishfaqur. Apple po përballet me një...

Pse po kanë telashe përdoruesit me iOS 17.5?

para një muaji - Shqip

Disa përdorues u drejtuan në rrjetin social Reddit duke thënë se pasi përditësuan telefonët e tyre në iOS 17.5, fotot e fshira prej tyre – disa shumë të vjetra – janë rishfaqur. Apple po përballet me një...

Përdoruesit e iPhone të shqetësuar, iOS 17.5 rikthen foto të fshira vite më parë

para një muaji - Alsat-M

Disa përdorues u drejtuan në rrjetin social Reddit duke thënë se pasi përditësuan telefonët e tyre në iOS 17.5, fotot e fshira prej tyre – disa shumë të vjetra – janë rishfaqur. Apple po përballet me një...

Me iOS 17.5, fotografitë e fshira ndër vite po rikthehen në telefonin tuaj

para një muaji - Indeks online

Që nga përditësimi i fundit, disa përdorues të Apple kanë vënë re se fotot që supozohej të fshiheshin përgjithmonë janë rishfaqur papritur. Në rastin më të keq, këto mund të jenë foto që nuk dëshironi...

Versioni i ri i Apple po rikthehen fotografitë e fshira ndër vite

para një muaji - Top24

Disa përdorues të Apple kanë vërejtur se fotot që duhej të fshiheshin përgjithmonë janë rishfaqur sërish dhe thonë se kjo po ndodh që nga përditësimi i fundit. Me iOS 17.5 fotografitë e fshira qëndrojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK