Shqipëri, i dyshuari nën ndikimin e narkotikëve vjedh një kamionetë dhe e përplas me veturat e tjera

para një muaji - Kallxo

Më 19.05.2024 rreth orës 02:00 një 62-vjeçar dyshohet se e vodhi një kamionetë në Paskuqan të Kamëzës, në Shqipëri. Pasi që vodhi automjetin, i dyshuari N.CH., duke u larguar u përplas me disa makina të...

Vodhi automjetin në Paskuqan dhe shkaktoi aksident gjatë tentativës për t’u larguar, bie në pranga “skifteri”

para një muaji - Top Channel

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 62-vjeçar, me inicialet N. Ch., banues në Korfuz, për veprat penale “Vjedhja”, “Shkatërrimi i pronës”, dhe “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”. Ky shtetas,...

Anglezi vjedh kamionçinën në Paskuqan dhe shkakton aksident

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 62-vjeçar, me inicialet N. Ch., banues në Korfuz, për veprat penale “Vjedhja”, “Shkatërrimi i pronës”,...

Vodhi një kamionçinë në parkim dhe u përplas me automjetet e tjera, arrestohet 62-vjeçari në Kamëz

para një muaji - Gazeta Tema

Një 62-vjeçar ka vjedhur një kamionçinë dhe teksa ka tentuar të largohej është përplasur me automjetet e tjera në parkim. Mësohet se ai ka rezultuar nën efektin e lëndëve narkotike. Si pasojë, policia...

Vodhi një kamionçinë dhe teksa arratisej përplasi disa makina të parkuara, ...

para një muaji - BalkanWeb

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 5 arrestuan shtetasin N. Ch., 62 vjeç, banues në Korfuz, për veprat penale “Vjedhja”, “Shkatërrimi i pronës”, dhe “Drejtimi i automjeteve...

Vodhi automjetin në Paskuqan dhe shkaktoi aksident gjatë tentativës për t’u larguar, bie në pranga “skifteri”

para një muaji - Bota Sot

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 62-vjeçar, me inicialet N. Ch., banues në Korfuz, për veprat penale “Vjedhja”, “Shkatërrimi i pronës”, dhe “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”. Ky shtetas,...

Turistët fillojnë nga krimet/ Britaniku vjedh automjetin në Paskuqan dhe shkakton aksident, bie në prangat e policisë

para një muaji - Ora news

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 62-vjeçar, me inicialet N. Ch., banues në Korfuz, për veprat penale “Vjedhja”, “Shkatërrimi i pronës”, dhe “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”. Ky shtetas...

Turistët fillojnë nga krimet/ Britaniku vjedh automjetin në Paskuqan dhe shkakton aksident, bie në prangat e policisë

para një muaji - Syri

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 62-vjeçar, me inicialet N. Ch., banues në Korfuz, për veprat penale “Vjedhja”, “Shkatërrimi i pronës”, dhe “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”. Ky shtetas...

62-vjeçari i droguar, vjedh kamionçinën në Paskuqan dhe përplas makinat e parkuara

para një muaji - Opinion

Një 62-vjeçar është arrestuar nga Policia, pasi ka vjedhur një kamionçinë orët e para të mëngjesit të sotëm në Paskuqan. Në tentativë për t’u larguar, ai ka përplasur disa automjete të parkuara. Sipas...

Vodhi kamionçinën në një parkim privat, më pas u përplas me disa automjete të parkuara! Kapet në Kamëz 62-vjeçari nga Korfuzi, ishte i droguar

para një muaji - Panorama

Kamëz Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 5 arrestuan shtetasin N. Ch., 62 vjeç, banues në Korfuz, për veprat penale “Vjedhja”, “Shkatërrimi i pronës”, dhe “Drejtimi i automjeteve...

Grabiti kamionçinën në Paskuqan/Arrestohet nga Policia 62 vjeçari, ishte nën efektin e lëndëve narkotike

para një muaji - Java News

Një 62 vjeçar është vënë në pranga nga Policia pasi ka vjedhur një kamionçinë orët e para të mëngjesit të sotëm në Paskuqan. Por jo vetëm kaq… Në tentativë për t’u larguar, ai ka përplasur disa automjete...

I droguari vodhi një kamionçinë në Paskuqan dhe përplasi makinat te Rruga e Durrësit

para një muaji - JOQ Albania

Një 62-vjeçar është arrestuar pasi ka vjedhur një kamionçinë dhe ka përplasur disa makina në Rrugën e Durrësit. Për ngjarjen e raportuar më parë nga JOQ ALBANIA, policia ka dalë me një njoftim zyrtar dhe...

Grabiti kamionçinën në Paskuqan/Arrestohet nga Policia 62 vjeçari, ishte nën efektin e lëndëve narkotike

para një muaji - Zyrtare

Një 62 vjeçar është vënë në pranga nga Policia pasi ka vjedhur një kamionçinë orët e para të mëngjesit të sotëm në Paskuqan. Por jo vetëm kaq… Në tentativë për t’u larguar, ai ka përplasur disa automjete...

Vodhi një kamionçinë dhe teksa arratisej përplasi disa makina të parkuara, arrestohet 62-vjeçari në Kamëz

para një muaji - FaxWeb

Një 62-vjeçar nga Korfuzi është kapur në zonën e Kamzës dhe akuzohet për tre vepra penale, “Vjedhje”, “Shkatërrimi i pronës”, dhe “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”. Policia thotë se gjatë...

Vodhi një makinë në një sevis, gjatë tentativës për tu larguar u aksidentua me disa automjete, arrestohet 62-vjeçari në Kamëz

para një muaji - Dosja.al

TIRANË- Njoftimi i plotë: Kamëz/ Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 5 arrestuan shtetasin N. Ch., 62 vjeç, banues në Korfuz, për veprat penale "Vjedhja", "Shkatërrimi i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK