Në Greqi arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut

para një muaji - Lajm

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut, i cili vuante dënimin me burg, por pasi kishte marrë leje për t’u larguar për disa ditë tre muaj më parë, nuk u kthye në burg, u arrestua në pjesën qendrore të Peloponezit...

Në Greqi arrestohet shtetasi i Maqedonisë me “dosje të pasur kriminale”, u kap pasi kreu grabitje bashkë me një shtetas të Shqipërisë

para një muaji - TV21

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut, i cili vuante dënimin me burg, por pasi kishte marrë leje për t’u larguar për disa ditë tre muaj më parë, nuk u kthye në burg, u arrestua në pjesën qendrore të Peloponezit...

Në Greqi arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut

para një muaji - Telegrafi

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut, i cili vuante dënimin me burg, por pasi kishte marrë leje për t’u larguar për disa ditë tre muaj më parë, nuk u kthye në burg, u arrestua në pjesën qendrore të Peloponezit...

Në Greqi arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut

para një muaji - Zhurnal

9 Një shtetas i Maqedonisë së Veriut, i cili vuante dënimin me burg, por pasi kishte marrë leje për t’u larguar për disa ditë tre muaj më parë, nuk u kthye në burg, u arrestua në pjesën qendrore të Peloponezit...

Në Greqi arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut

para një muaji - Zeri

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut, i cili vuante dënimin me burg, por pasi kishte marrë leje për t’u larguar për disa ditë tre muaj më parë, nuk u kthye në burg, u arrestua në pjesën qendrore të Peloponezit...

Në Greqi arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut

para një muaji - Bota Sot

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut, i cili vuante dënimin me burg, por pasi kishte marrë leje për t’u larguar për disa ditë tre muaj më parë, nuk u kthye në burg, u arrestua në pjesën qendrore të Peloponezit...

Në Greqi arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut

para një muaji - Tetova Sot

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut, i cili vuante dënimin me burg, por pasi kishte marrë leje për t’u larguar për disa ditë tre muaj më parë, nuk u kthye në burg, u arrestua në pjesën qendrore të Peloponezit...

Rrahën e grabitën tre të moshuar në Greqi, arrestohen një shqiptar dhe një maqedonas

para një muaji - Reporteri

Një kriminel i njohur nga Maqedonia e Veriut dhe një shqiptar janë arrestuar nga policia greke nën akuzën e grabitjes me dhunë. Grabitësi nga Shkupi, i cili kishte marrë me leje nga burgjet e Chanias por...

Rrahën e grabitën tre të moshuar në Greqi, arrestohen një shqiptari dhe një maqedonas

para një muaji - Klan Kosova

Një kriminel i njohur nga Maqedonia e Veriut dhe një shqiptar janë arrestuar nga policia greke nën akuzën e grabitjes me dhunë. Grabitësi nga Shkupi, i cili kishte marrë me leje nga burgjet e Chanias por...

Në Greqi arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut

para një muaji - Alfax

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut, i cili vuante dënimin me burg, por pasi kishte marrë leje për t’u larguar për disa ditë tre muaj më parë, nuk u kthye në burg, u arrestua në pjesën qendrore të Peloponezit...

Lidhën dhe grabitën të moshuarit në Greqi, arrestohen shqiptari dhe krimineli maqedonas

para një muaji - Gazeta Express

Një shqiptar dhe një shtetas i Maqedonisë së Veriut janë arrestuar nga policia greke pasi kanë dhunuar dhe grabitur tre të moshuar në Greqi. Të maskuar ata kanë hyrë në banesën e tre të moshuarve të moshës...

Në Greqi është arrestuar një person nga Maqedonia me dosje të “pasur” kriminale

para një muaji - Pa censure

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut, i cili vuante dënimin me burg, por pasi kishte marrë disa ditë leje për t’u dalje tre muaj më parë, nuk u kthye në burg, u arrestua në pjesën qendrore të Peloponezit...

Lidhën dhe kërcënuan të moshuarit! Arrestohet shqiptari në Greqi, grabiste banesa bashkë me kriminelin maqedonas

para një muaji - Gazeta Tema

Një kriminel famëkeq nga Maqedonia e Veriut dhe një shtetas shqiptar kanë rënë në prangat e policisë greke, të akuzuar për një sërë veprash penale. Fred Mykaj, 46 vjeç nga Mallakastra dhe Boban Ristevski,...

EMRAT/ Grabisnin të moshuarit në Greqi, arrestohet shqiptari dhe miku i tij nga Shkupi

para një muaji - Java News

Një shqiptar dhe një shtetas i Maqedonisë së Veriut janë arrestuar nga policia greke. Mediat helene raportojnë se Fred Mykaj, 46 vjeç nga Mallakastra dhe Boban Ristevski, 45 vjeç nga Shkupi, akuzohen se...

Shqiptari dhe maqedonasi lidhin e dhunojnë të moshuarit në Greqi dhe u vjedhin mijëra euro

para një muaji - JOQ Albania

Një shtetas shqiptar dhe një nga Maqedonia e Veriut janë arrestuar së fundmi në Greqi pasi kanë grabitur disa të moshuar dhe iu kanë marrë atyre rreth 20 mijë euro dhe bizhuteri floriri. Fred Mykaj, 46-vjeç...

Grabiste bashkë me kriminelin famëkeq maqedonas, arrestohet shqiptari në Greqi

para një muaji - Syri.net Kosova

Një kriminel famëkeq nga Maqedonia e Veriut dhe një shtetas shqiptar kanë rënë në prangat e policisë greke, të akuzuar për një sërë veprash penale. Fred Mykaj, 46 vjeç nga Mallakastra dhe Boban Ristevski,...

EMRAT/ Lidhën dhe kërcënuan të moshuarit! Arrestohet shqiptari në Greqi, grabiste banesa bashkë me kriminelin maqedonas

para një muaji - Top Channel

Një kriminel famëkeq nga Maqedonia e Veriut dhe një shtetas shqiptar kanë rënë në prangat e policisë greke, të akuzuar për një sërë veprash penale. Fred Mykaj, 46 vjeç nga Mallakastra dhe Boban Ristevski,...

(EMRAT) Grabiste bashkë me kriminelin famëkeq maqedonas, arrestohet shqipta...

para një muaji - BalkanWeb

Një kriminel famëkeq nga Maqedonia e Veriut dhe një shtetas shqiptar kanë rënë në prangat e policisë greke, të akuzuar për një sërë veprash penale. Fred Mykaj, 46 vjeç nga Mallakastra dhe Boban Ristevski,...

Kryente grabitje bashkë me një kriminel famëkeq maqedonas, arrestohet shqiptari në Greqi (EMRAT)

para një muaji - Albeu

Një kriminel famëkeq nga Maqedonia e Veriut dhe një shtetas shqiptar kanë rënë në prangat e policisë greke, të akuzuar për një sërë veprash penale. Fred Mykaj, 46 vjeç nga Mallakastra dhe Boban Ristevski,...

Shqiptari dhe maqedonasi hyjnë në banesën e 3 të moshuarve në Greqi, i lidhin dhe më pas i dhunojnë! U arratisën duke marrë 19 mijë euro e bizhuteri me...

para një muaji - Panorama

Tre të moshuar në Greqi janë dhunuar brutalisht nga një shqiptar dhe një maqedonas, të cilët më pas i kanë grabitur. Grabitësi nga Shkupi, i cili kishte marrë me leje nga burgjet e Chanias por nuk ishte...

EMRAT/ Grabisnin të moshuarit në Greqi, arrestohet shqiptari dhe miku i tij nga Shkupi

para një muaji - Vizion Plus

Një shqiptar dhe një shtetas i Maqedonisë së Veriut janë arrestuar nga policia greke. Mediat helene raportojnë se Fred Mykaj, 46 vjeç nga Mallakastra dhe Boban Ristevski, 45 vjeç nga Shkupi, akuzohen se...

Grabiste bashkë me kriminelin famëkeq maqedonas, arrestohet shqiptari në Greqi

para një muaji - Bota Sot

Një kriminel famëkeq nga Maqedonia e Veriut dhe një shtetas shqiptar kanë rënë në prangat e policisë greke, të akuzuar për një sërë veprash penale. Fred Mykaj, 46 vjeç nga Mallakastra dhe Boban Ristevski,...

Grabiste bashkë me kriminelin famëkeq maqedonas, arrestohet shqiptari në Greqi

para një muaji - Syri

Një kriminel famëkeq nga Maqedonia e Veriut dhe një shtetas shqiptar kanë rënë në prangat e policisë greke, të akuzuar për një sërë veprash penale. Fred Mykaj, 46 vjeç nga Mallakastra dhe Boban Ristevski,...

Grabiste bashkë me kriminelin famëkeq maqedonas, arrestohet shqiptari në Greqi

para një muaji - Syri

Një kriminel famëkeq nga Maqedonia e Veriut dhe një shtetas shqiptar kanë rënë në prangat e policisë greke, të akuzuar për një sërë veprash penale. Fred Mykaj, 46 vjeç nga Mallakastra dhe Boban Ristevski,...

Dy shqiptarët hyjnë në banesën e 3 të moshuarve në Greqi, i lidhin dhe më pas i dhunojnë! U arratisën duke marrë...

para një muaji - Ora news

Tre të moshuar në Greqi janë dhunuar brutalisht nga dy shqiptarë, të cilët më pas i kanë grabitur. Grabitësi nga Shkupi, i cili kishte marrë me leje nga burgjet e Chanias por nuk ishte kthyer më në qeli,...

Dy shqiptarët hyjnë në banesën e 3 të moshuarve në Greqi, i lidhin dhe më pas i dhunojnë! U arratisën duke marrë 19 mijë euro e bizhuteri me vlerë,...

para një muaji - Panorama

Tre të moshuar në Greqi janë dhunuar brutalisht nga dy shqiptarë, të cilët më pas i kanë grabitur. Grabitësi nga Shkupi, i cili kishte marrë me leje nga burgjet e Chanias por nuk ishte kthyer më në qeli,...

Dy shqiptarët hyjnë në banesën e 3 të moshuarve në Greqi, i lidhin dhe më pas i dhunojnë!

para një muaji - Opinion

Tre të moshuar në Greqi janë dhunuar brutalisht nga dy shqiptarë, të cilët më pas i kanë grabitur. Mësohet se njëri prej grabitësve nga Shkupi dhe bashkëpunëtori i tij shqiptar, morën me qira një makinë...

Lidhën dhe kërcënuan të moshuarit në Greqi, arrestohen shqiptari dhe kriminéli maqedonas

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Një kriminel nga Maqedonia e Veriut dhe një shqiptar janë arrestuar nga policia greke, të akuzuar për një sërë veprash penale. Fred Mykaj, 46 vjeç...

Dhunuan brutalisht të moshuarit dhe u grabitën mbi 20 mijë euro, dalin EMRAT e shqiptarit dhe hajdutit nga Shkupi të arrestuar në Greqi

para një muaji - Dosja.al

GREQI - Janë zbardhur emrat e një shqiptari dhe një shtetasi nga Maqedonia të cilët kanë lidhur dhe dhunuar tre të moshuar dhe më pas iu kanë grabitur një shumë parash. Fred Mykaj, 46 vjeç nga Mallakastra...

Dhunuan brutalisht të moshuarit dhe u grabitën rreth 30 mijë euro, liria nuk zgjat shumë për hajdutin shqiptar në Greqi dhe bashkëpunëtorin e tij

para një muaji - Dosja.al

GREQI - Tre të moshuar kanë rënë pre e një grabitjeje të pamëshirshme në Arkadia të Greqisë. Një grek, i cili kishte dalë me leje nga burgjet e Chanias, dhe më pas nuk u kthye më në burg, dhe bashkëpunëtori...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK