iPhone 17 Slim do të jetë modeli më i shtrenjtë i serisë iPhone 17 të Apple

para një muaji - Klan Kosova

Apple po rinovon linjën e saj të iPhone vitin e ardhshëm, duke tërhequr modelin Plus dhe duke lançuar në vend të tij modelin Slim. Sipas një raporti të ri, iPhone 17 Slim do të jetë më premiumi i grupit,...

iPhone 17 Slim do të jetë modeli më i shtrenjtë i serisë iPhone 17 të Apple?

para një muaji - Telegrafi

iPhone 17 Slim mund të prezantohet vitin e ardhshëm nga Apple, duke shtuar ose zëvendësuar një nga modelet e telefonave në linjën e kompanisë, sipas një raporti. Së fundmi, gjiganti teknologjik ka prezantuar...

iPhone 17 Slim do të jetë modeli më i shtrenjtë i serisë iPhone 17 të Apple?

para një muaji - Bota Sot

iPhone 17 Slim mund të prezantohet vitin e ardhshëm nga Apple, duke shtuar ose zëvendësuar një nga modelet e telefonave në linjën e kompanisë, sipas një raporti. Së fundmi, gjiganti teknologjik ka prezantuar...

iPhone Slim po vjen dhe do të jetë modeli më i shtrenjtë në seri

para një muaji - Shenja

Tashmë kemi mësuar më herët se Apple do të rifreskojë linjën e iPhone për vitin e ardhshëm, kështu që modeli Plus do të zëvendësohet nga një variant Slim. Deri më tani mendohej se iPhone 17 Slim do të...

iPhone Slim po vjen dhe do të jetë modeli më i shtrenjtë në seri

para një muaji - Fol

Tashmë kemi mësuar më herët se Apple do të rifreskojë linjën e iPhone për vitin e ardhshëm, kështu që modeli Plus do të zëvendësohet nga një variant Slim. Deri më tani mendohej se iPhone 17 Slim do të...

iPhone Slim po vjen dhe do të jetë modeli më i shtrenjtë në seri

para një muaji - Telegrafi

Tashmë kemi mësuar më herët se Apple do të rifreskojë linjën e iPhone për vitin e ardhshëm, kështu që modeli Plus do të zëvendësohet nga një variant Slim. Deri më tani mendohej se iPhone 17 Slim do të...

iPhone Slim po vjen dhe do të jetë modeli më i shtrenjtë në seri

para një muaji - Zhurnal

3 Tashmë kemi mësuar më herët se Apple do të rifreskojë linjën e iPhone për vitin e ardhshëm, kështu që modeli Plus do të zëvendësohet nga një variant Slim. Deri më tani mendohej se iPhone 17 Slim do të...

Imazhet e zbuluara të iPhone 16 Pro Max tregojnë se ekrani i madh mund të mos jetë i vetmi ndryshim shqetësues

para një muaji - Telegrafi

Apple thuhet se është gati të rrisë madhësinë e ekranit të telefonit të saj në iPhone 16 Pro dhe Pro Max. Por, me sa duket rritja e përfolur mund t’i bëjë modelet Pro paksa të mëdha për preferencat e shumicës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK