Samir Mane përballë studentëve të Harvard: Tregu i përbashkët rajonal duhet nxitur

para një muaji - Telegrafi

Një grup prej më shumë se 50 studentësh dhe profesorësh të Universitetit Harvard kanë zhvilluar një bisedë të hapur me sipërmarrësin Samir Mane, President i Grupit BALFIN. I ftuar nga studentët e Harvard...

Samir Mane përballë studentëve të Harvardit: Për rajonin parashikoj rritje në turizëm

para një muaji - Indeks online

Një grup prej më shumë se 50 studentësh dhe profesorësh të Universitetit të Harvardit kanë zhvilluar nje bisedë të hapur me sipërmarrësin Samir Mane, president i Grupit BALFIN. I ftuar nga studentët e...

Samir Mane përballë studentëve të Harvard: Për rajonin parashikoj rritje në turizëm

para një muaji - Indeks online

Një grup prej më shumë se 50 studentësh dhe profesorësh të Universitetit Harvard kanë zhvilluar nje bisedë të hapur me sipërmarrësin Samir Mane, President i Grupit BALFIN. I ftuar nga studentët e Harvard...

Samir Mane përballë studentëve të ‘Harvard’

para një muaji - BalkanWeb

SHBA Një grup prej më shumë se 50 studentësh dhe profesorësh të Universitetit Harvard kanë zhvilluar një bisedë të hapur me sipërmarrësin Samir Mane, President i Grupit BALFIN. I ftuar nga studentët e...

Samir Mane përballë studentëve të Harvard

para një muaji - Java News

Një grup prej më shumë se 50 studentësh dhe profesorësh të Universitetit Harvard kanë zhvilluar nje bisedë të hapur me sipërmarrësin Samir Mane, President i Grupit BALFIN. I ftuar nga studentët e Harvard...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK