Aksi rrugor Thumanë-Kashar, Balluku: Autostradë që i përmbush të gjitha kushtet! Banorët të cilëve u janë shembur shtëpitë, do akomodohen në banesa sociale

para një muaji - Top Channel

Zëvendëskryeministrja, Belinda Balluku ka inspektuar sot punimet për aksin rrugor Thumanë-Kashar ku ka bërë me dije se të gjithë banorët, banesat e të cilëve janë shembur për shkak të punimeve, do të përfitojnë...

Balluku në aksin Thumanë-Kashar: Kemi trajtuar me bonus qiraje dhe shtëpi sociale të gjithë banorët

para një muaji - Ora news

Në kantierin e segmentit rrugor Thumanë-Kashar, ndër më të rëndësishmit e Korridorit Blu, po punohet me ritme të shpejta për të siguruar përfundimin e këtij aksi më 30 qershor, përmes të cilit lehtësohet...

Balluku inspekton punimet në aksin Thumanë-Kashar: Po punohet me ritme të shpejta për ta përfunduar me 30 qershor

para një muaji - Opinion

Ditën e sotme zëvendëskryeministrja, njëherësh Ministër i Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku inspektoi punimet në aksin Thumanë-Kashar. Ministrja tha se po punohet me ritme të shpejta në mënyrë...

Thumanë-Kashar/Balluku: Po punohet me ritme të shpejta për ta përfunduar me 30 qershor

para një muaji - Java News

Zëvendës kryeministrja, njëherësh Ministër i Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku inspektoi punimet në aksin Thumanë-Kashar. Ministrja tha se po punohet me ritme të shpejta në mënyrë që aksi...

Ndërtimi i aksit Thumanë-Kashar/ Ballukut: Po punohet, do përfundojë me 30 qershor

para një muaji - Euronews

Zëvendës kryeministrja, njëherësh Ministër i Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku inspektoi këtë të diel punimet në aksin Thumanë-Kashar. Ministrja Balluku tha se po punohet me ritme të shpejta...

Balluku inspekton punimet e aksit Thumanë Kashar: Po punohet me ritme të shpejta që aksi të hapet me 30 qershor

para një muaji - Dosja.al

TIRANË - Zëvendës kryeministrja, njëherësh Ministër i Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka inskeptuar nga afër punimet që kanë nisur për ndërtimin e Thumanë-Kashar. Në një postim në rrjete...

Ndërtimi i aksit Thumanë-Kashar/ Balluku inspekton punimet: Po punohet me ritme të shpejta për ta përfunduar me 30 qershor

para një muaji - FaxWeb

Zëvendës kryeministrja, njëherësh Ministër i Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku inspektoi punimet në aksin Thumanë-Kashar. Ministrja tha se po punohet me ritme të shpejta në mënyrë që aksi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK