Babai qëlloi të bijën me armë, më pas vrau vetën

para një muaji - RTV 21

B.M është babai 82-vjeçar i cili plagosi të bijën e tij R.M me armë gjahu pas një konflikti të çastit dhe më pas i dha fund jetës së tij me armën që qëlloi të bijën 40-vjeçare. R.M ndodhet aktualisht në...

Vajza që u plagos nga babai në Lushnjë, niset drejt Spitalit të Traumës në Tiranë

para një muaji - Zeri

Rudina Musaku, 40-vjeçarja që u plagos nga babai i saj, është në gjendje të rëndë shëndetësore. Për këtë arsye ajo është nisur drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, për mjekim më të specializuar. Ngjarja...

U plagos nga babai, Rudina Musaku në gjendje të rëndë! Transportohet drejt spitalit të Traumës në Tiranë

para një muaji - Top Channel

U plagos nga babai, Rudina Musaku në gjendje të rëndë! Transportohet drejt spitalit të Traumës në Tiranë. Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Lushnjë ku një 40 vjeçare u plagos...

Vajza që u plagos nga babai në Lushnjë, niset drejt Spitalit të Traumës në Tiranë

para një muaji - Klan Kosova

Rudina Musaku, 40-vjeçarja që u plagos nga babai i saj, është në gjendje të rëndë shëndetësore. Për këtë arsye ajo është nisur drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, për mjekim më të specializuar. Ngjarja...

“Pse bredh, je pa burrë”, krimi në familjen Musaku në Lushnjë, çfarë i tha babai Rudinës para se ta qëllonte me armë

para një muaji - Vizion Plus

Krimi në familje tronditi qytetin e Lushnjës. Një i moshuar 82 vjeçar plagosi me armë gjahu vajzën 40 vjeçare dhe me pas i dha fund jetës së tij. Ngjarja ndodhi rreth orës 15:15 minuta në lagjen “18 Tetori”...

U plagos nga babai, Rudina Musaku në gjendje të rëndë! Transportohet drejt spitalit të Traumës në Tiranë

para një muaji - Bota Sot

Rudina Musaku, 40-vjeçarja që u plagos nga babai i saj, është në gjendje të rëndë shëndetësore. Për këtë arsye ajo është nisur drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, për mjekim më të specializuar. Ngjarja...

U plagos nga i ati me armë gjahu, Rudina Musaku në gjendje kritike, niset d...

para një muaji - BalkanWeb

Rudina Musaku, e cila u plagos pak orë më parë nga babai i saj me armë gjahu, është nisur nga spitali i Lushnjes drejt spitalit të traumës në Tiranë. Sapo e kanë stabilizuar gjendjen e saj shëndetësore...

Babai plagosi të bijën dhe më pas vrau veten, i afërmi: Vajza ishte e divorcuar, fëmijët i kishte marrë i ati

para një muaji - Telegrafi

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të diel në Lushnjë, ku babai plagosi rëndë të bijën dhe më pas vrau veten. I afërmi i familjes ka treguar për Top Channel se 40-vjeçarja ishte e divorcuar, ndërsa...

Babai e qëlloi me plumb në bark, Rudina Musaku në gjendje të rëndë niset URGJENT drejt Tiranës

para një muaji - Gazeta Shqip

Rudina Musaku, e reja që u plagos pak orë më parë nga babai i saj me armë gjahu, është nisur nga spitali i Lushnjes drejt spitalit të traumës në Tiranë. Bëhet me dije nga burimet për media se sapo e kanë...

“Pse bredh?! Je pa burrë”, zbardhen detaje të reja për krimin në Lushnje

para një muaji - Albeu

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Lushnje, ku Behar Musaku plagosi me armë gjahu vajzën e tij Rudina Musaku dhe më pas vrau veten. Mësohet se shkak për krimin e rëndë është...

VIDEO/ Babai plagosi vajzën dhe më pas u vetëvra, flasin fqinjët: I njohim si njerëz të mirë, s'na kishte dhënë as përshtyjen më të vogël

para një muaji - Ora news

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të diele në Lushnjë. Në lagjen “18 Tetori”, një 82-vjeçar ka qëlluar me armë zjarri vajzën e tij pas një debati dhe më pas është vetëvrarë. Policia...

Babai qëlloi të bijën me armë, më pas vrau veten, flet i afërmi: Rudina ishte e divorcuar, jetonte vetëm në Tiranë

para një muaji - Gazeta Tema

Behar Musaku është babai 82-vjeçar i cili plagosi të bijën e tij Rudina Musaku me armë gjahu pas një konflikti të çastit dhe më pas i dha fund jetës së tij me armën që qëlloi të bijën 40-vjeçare. Rudina...

U plagos nga i ati me armë gjahu, Rudina Musaku niset drejt Traumës në gjendje kritike për jetën

para një muaji - Albeu

Rudina Musaku, e cila u plagos pak orë më parë nga babai i saj me armë gjahu, është nisur nga spitali i Lushnjes drejt spitalit të traumës në Tiranë. Sapo e kanë stabilizuar gjendjen e saj shëndetësore...

VIDEO/ Babai plagosi të bijën e më pas vrau veten, i afërmi: Vajza ishte divorcuar, fëmijët i kishte mbajtur dhëndri…

para një muaji - Ora news

Lushnja u trondit ditën e sotme nga një ngjarje e rëndë kur babai Behar Musaku plagosi me armë gjahu vajzën e tij Rudina Musaku dhe më pas vrau veten. Rudina Musaku, nënë e dy fëmijëve, ishte divorcuar...

Babai plagosi vajzën dhe më pas vrau veten, i afërmi: Vajza ishte e divorcuar, fëmijët i kishte marrë i ati

para një muaji - Top Channel

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të diel në Lushnjë, ku babai plagosi rëndë të bijën dhe më pas vrau veten. I afërmi i familjes ka treguar për Top Channel se 40-vjeçarja ishte e divorcuar, ndërsa...

U plagos nga babai, Rudina Musaku në gjendje të rëndë! Transportohet drejt spitalit të Traumës në Tiranë

para një muaji - Gazeta Tema

U plagos nga babai, Rudina Musaku në gjendje të rëndë! Transportohet drejt spitalit të Traumës në Tiranë. Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Lushnjë ku një 40 vjeçare u plagos...

U plagos me armë nga babai/ 40-vjeçarja niset drejt Spitalit të Traumës në Tiranë

para një muaji - Syri

Rudina Musaku, 40-vjeçarja e cila u plagos me armë gjahu nga babai gjatë pasdites së sotme është transportuar drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, për mjekim të specializuar. Sipas burimeve për mediat,...

“Vajza punonte në Tiranë”/ Flasin fqinjët e familjes ku babai plagosi rëndë të bijën dhe vrau veten: Kohët e fundit…

para një muaji - Top Channel

“Vajza punonte në Tiranë, kishte dy fëmijë, Djalë dhe vajzë. Ishte e divorcuar. Vajzën e ka 17-vjeçe, djalin më të vogël, 14. I njohim njerëz të mirë. Hymë e dalim si njerëz. Jemi prekur shumë. Nuk ngrihem...

“Njerëzit më të nderuar këtu në lagje”/ Fqinji i viktimës: U habitëm se nuk dëgjuam as krismën

para një muaji - Top Channel

“Njerëzit më të nderuar këtu në lagje. Ne i mbajmë për më të mirët. Vajza nuk e di a jetonte me ta. Viktima kishte tre fëmijë, dy djem dhe vajza. Nuk ka pasur problem të shëndetit mendor. Vinte gjithmonë...

U plagos me armë nga babai në Lushnjë, 40-vjeçarja niset drejt Traumës për mjekim të specializuar

para një muaji - Panorama

Rudina Musaku, 40-vjeçarja e cila u plagos me armë gjahu nga babai gjatë pasdites së sotme (19 maj) është transportuar drejt Spitalit të Traumës për mjekim të specializuar. 40-vjeçarja ka plagë në bark...

Babai plagosi vajzën dhe më pas vrau veten, i afërmi me lot në sy: Vajza ishte e divorcuar, fëmijët i kishte marrë i ati

para një muaji - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të diel në Lushnjë, ku babai plagosi rëndë të bijën dhe më pas vrau veten. I afërmi i familjes ka treguar për Top Channel se 40-vjeçarja ishte e divorcuar, ndërsa...

“Njerëzit më të nderuar këtu në lagje”/ Flet fqinji i viktimës në Lushnje: U habitëm se nuk dëgjuam as krismën

para një muaji - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të diel në Lushnjë, ku babai plagosi rëndë të bijën dhe më pas vrau veten. Fqinji deklaroi se ishin një familje e nderuar, për të cilën nuk kishin dëgjuar të kishin...

“Vajza punonte në Tiranë”/ Flasin fqinjët e familjes ku babai plagosi rëndë të bijën dhe vrau veten: Me ne rrinte më shumë, kohët e fundit…

para një muaji - Top Channel

“Vajza punonte në Tiranë, kishte dy fëmijë, Djalë dhe vajzë. Ishte e divorcuar. Vajzën e ka 17-vjeçe, djalin më të vogël, 14. I njohim njerëz të mirë. Hymë e dalim si njerëz. Jemi prekur shumë. Nuk ngrihem...

Babai plagosi me armë të bijën dhe vrau veten, çfarë e shkaktoi tragjedinë në Lushnjë? 40 vjeçarja në gjendje të rëndë (Detaje)

para një muaji - Top Channel

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Lushnjë ku një 40 vjeçare u plagos me armë gjahu nga i ati i saj 82 vjeçari Behar Musaku. Gazetari i Top Channel, Bledar Korreshi raporton...

EMRI/ Qëlloi me armë të bijën dhe më pas vrau veten, si ndodhi ngjarja e rëndë në Lushnjë, vajza në gjendje kritike

para një muaji - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnjë, ku një 82-vjeçar, Behar Musaku ka qëlluar me armë zjarri të bijë, dhe më pas ka vrarë veten. Policia bën me dije se 40-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin...

Babai plagosi me armë të bijën dhe vrau veten, çfarë e shkaktoi tragjedinë në Lushnjë?

para një muaji - Indeks online

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Lushnjë ku një 40 vjeçare u plagos me armë gjahu nga i ati i saj 82 vjeçari Behar Musaku. Top Channel raporton se shkak për ngjarjen e rëndë...

Dalin detaje të reja nga plagosja e vajzës nga babai në Lushnjë

para një muaji - Klan Kosova

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e trishtë në Lushnjë, ku babai plagosi vajzën e tij dhe më pas vrau veten. Burime nga Komisariati i Lushnjës thanë për ABC News se Rudina Musaku, nënë e dy fëmijëve...

Ngjarje e rëndë: Babai plagos vajzën në Lushnjë, më pas vret vetën

para një muaji - Reporteri

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Lushnjë. Babai ka plagosur vajzën e tij me armë gjahu pas një konflikti të çastit , e pastaj ka mbytur edhe vetën. Sipas Policisë së Shtetit, vajza ndodhet...

Detaje të reja nga plagosja e vajzës nga babai në Lushnjë

para një muaji - Bota Sot

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e trishtë në Lushnjë, ku babai plagosi vajzën e tij dhe më pas vrau veten. Burime nga Komisariati i Lushnjës thanë për ABC News se Rudina Musaku, nënë e dy fëmijëve...

EMRAT/ Babai plagosi vajzën e tij dhe më pas u vetëvra, 40-vjeçarja ishte në prag divorci, shkak një konflikt i çastit

para një muaji - Ora news

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë në Lushnjë, ku babai Behar Musaku plagosi vajzën e tij Rudina Musaku 40 vjeçe dhe më pas vrau veten. Rudina Musaku nënë e dy fëmijëve raportohet se kishte një...

“Vajza punonte në Tiranë”/ Flasin fqinjët e familjes ku babai plagosi rëndë të bijën dhe vrau veten: Kohët e fundit…

para një muaji - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të diel në Lushnjë, ku babai plagosi rëndë të bijën dhe më pas vrau veten. Kanë qenë fqinjët ata që kanë zbuluar më tepër detaje nga ky krim në familje, teksa theksojnë...

U qëllua me plumb në bark nga babai, si paraqitet gjendja shëndetësore e 40-vjeçares në Lushnje

para një muaji - Gazeta Shqip

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga krimi i rëndë që tronditi qytetin e Lushnjes pasditen e kësaj të diele. 82-vjeçari Behar Musaku qëlloi me armë gjahu vajzën e tij Rudina Musaku 40-vjeç dhe më pas...

EMRI/ Qëlloi me armë të bijën dhe më pas vrau veten, si ndodhi ngjarja e rëndë në Lushnjë, vajza në gjendje kritike

para një muaji - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnjë, ku një 82-vjeçar, Behar Musaku ka qëlluar me armë zjarri të bijë, dhe më pas ka vrarë veten. Policia bën me dije se 40-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin...

Babai qëlloi të bijën me armë, më pas vrau veten, flet i afërmi: Rudina ishte e divorcuar, jetonte vetëm në Tiranë

para një muaji - Vizion Plus

Behar Musaku është babai 82-vjeçar i cili plagosi të bijën e tij Rudina Musaku me armë gjahu pas një konflikti të çastit dhe më pas i dha fund jetës së tij me armën që qëlloi të bijën 40-vjeçare. Rudina...

U plagos nga i ati, i cili më pas vrau veten/ Detaje nga tragjedia në Lushn...

para një muaji - BalkanWeb

Një ngjarje e rëndë tronditi këtë të dielë qytetin e Lushnjes, ku një 82-vjeçar plagosi me armë gjahu vajzën e tij 40-vjeçare e më pas i dha fund jetës së tij. Ngjarja ndodhi në lagjen ’18 Tetori’ në Lushnje,...

Lushnjë/ I moshuari plagosi me armë gjahu të bijën dhe vrau veten, 40-vjeçarja në gjendje të rëndë

para një muaji - Gazeta Express

Detaje të reja dalin lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi mesditën e kësaj të diele në lagjen “18 Tetori” në Lushnjë, ku pas një konflikti të çastit 82-vjeçari Behar Musaku qëlloi me armë gjahu të bijën...

Babai qëllon me armë gjahu të bijën në Lushnjë, më pas vret veten

para një muaji - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur këtë të dielë në lagjen “18 Tetori” në Lushnjë. Sot rreth orës 15:15 një 82-vjeçar me iniciale B.M, pas një konflikti të çastit qëlloi me armë gjahu të bijën...

LAJM I FUNDIT/ E rëndë në Lushnjë, babai qëllon me armë të bijën

para një muaji - Top Channel

Lushnjë/Informacion paraprak Rreth orës 15:15, në lagjen “18 Tetori”, Lushnjë, shtetasi B. M., rreth 82 vjeç, dyshohet se pas një konflikti të çastit, ka plagosur me armë gjahu të cilën e dispononte me...

Dalin detaje të reja nga plagosja e vajzës nga babai në Lushnjë

para një muaji - GazetaBlic

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e trishtë në Lushnjë, ku babai plagosi vajzën e tij dhe më pas vrau veten. Burime nga Komisariati i Lushnjës thanë për ABC News se Rudina Musaku, nënë e dy fëmijëve...

Babai plagosi me armë të bijën dhe vrau veten, çfarë e shkaktoi tragjedinë në Lushnjë?

para një muaji - Aktuale

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Lushnjë ku një 40 vjeçare u plagos me armë gjahu nga i ati i saj 82 vjeçari Behar Musaku. Marketing Gazetari i Top Channel, Bledar Korreshi...

Qëlloi me armë të bijën dhe më pas vrau veten, si ndodhi ngjarja e rëndë në Lushnjë

para një muaji - Telegrafi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnjë, ku një 82-vjeçar, Behar Musaku ka qëlluar me armë zjarri vajzën e tij, dhe më pas ka vrarë veten. Policia bën me dije se 40-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin...

EMRAT/ Kush është i moshuari që plagosi me armë vajzën dhe më pas u vetëvra! 40-vjeçarja në gjendje kritike për jetën

para një muaji - Panorama

Behar Musaku është 82-vjeçari që u vetëvra me armë zjarri në Lushnjë, pasi plagosi me armë gjahu vajzën tij Rukije Musaku. Mësohet se e plagosura jeton në Tiranë pas divorcit nga bashkëshorti dhe se kishte...

Detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Lushnjë/ Vajza në prag divorci...

para një muaji - Syri

Një ngjarje e rëndë tronditi këtë të dielë qytetin e Lushnjes, ku një 82-vjeçar plagosi me armë gjahu vajzën e tij 40-vjeçare e më pas i dha fund jetës së tij. Ngjarja ndodhi në lagjen ’18 Tetori’ në Lushnje,...

Babai plagos vajzën në Lushnjë, më pas vret vetën

para një muaji - Klan Kosova

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Lushnjë. Babai ka plagosur vajzën e tij me armë gjahu pas një konflikti të çastit , e pastaj ka mbytur edhe vetën. Sipas Policisë së Shtetit, vajza ndodhet...

Babai plagosi me armë të bijën dhe vrau veten, çfarë e shkaktoi tragjedinë në Lushnjë?

para një muaji - Lexo

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Lushnjë ku një 40 vjeçare u plagos me armë gjahu nga i ati i saj 82 vjeçari Behar Musaku. Gazetari i Top Channel, Bledar Korreshi raporton...

E rëndë në Lushnje, 82-vjeçari plagosi të bijën e më pas vrau veten me armë...

para një muaji - BalkanWeb

Lushnjë/Informacion paraprak Rreth orës 15:15, në lagjen “18 Tetori”, Lushnjë, shtetasi B. M., rreth 82 vjeç, dyshohet se pas një konflikti të çastit, ka plagosur me armë gjahu të cilën e dispononte me...

Qëlloi me armë të bijën dhe më pas vrau veten, si ndodhi ngjarja e rëndë në Lushnjë

para një muaji - Zeri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnjë, ku një 82-vjeçar, Behar Musaku ka qëlluar me armë zjarri vajzën e tij, dhe më pas ka vrarë veten. Policia bën me dije se 40-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin...

U plagos nga babai, transportohet drejt Spitalit të Traumës në Tiranë 40-vjeçarja nga Lushnja

para një muaji - Java News

Rudina Musaku, 40-vjeçarja që u plagos nga babai i saj, është në gjendje të rëndë shëndetësore. Për këtë arsye ajo është nisur drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, për mjekim më të specializuar. Ngjarja...

Babai plagosi me armë të bijën dhe vrau veten, çfarë e shkaktoi tragjedinë në Lushnjë?

para një muaji - Fakti Ditor

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Lushnjë ku një 40 vjeçare u plagos me armë gjahu nga i ati i saj 82 vjeçari Behar Musaku. Top Channel raporton se shkak për ngjarjen e rëndë...

Detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Lushnjë: Vajza në prag divorci, ishte kthyer te shtëpia e prindërve, shkak një konflikt i çastit

para një muaji - Gazeta Tema

Zbardhen detaje nga ngjarja e rëndë në Lushnjë, ku babai Behar Musaku plagosi vajzën e tij Rudina Musaku dhe më pas vrau veten. Burime nga Komisariati i Lushnjës thanë për ABC News se Rudina Musaku, nënë...

EMRI/ Detaje nga ngjarja në Lushnjë, i moshuari plagosi me armë gjahu të bijën, 40-vjeçarja në gjendje të rëndë

para një muaji - Vizion Plus

Detaje të reja dalin lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi mesditën e kësaj të diele në lagjen “18 Tetori” në Lushnjë, ku pas një konflikti të çastit 82-vjeçari Behar Musaku qëlloi me armë gjahu të bijën...

Babai qëllon me armë gjahu vajzën dhe më pas vret veten

para një muaji - RTSH

Një 82-vjeçar ka qëlluar me armë gjahu vajzën e tij dhe më pas ka vrarë veten. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Lushnjë ku Behar Musaku, 82-vjeç ka qëlluar me çifte n vajzën tij Rukije Musaku (Tara) 40-vjeçe,...

Babai plagos vajzën në Lushnjë, më pas vret vetën

para një muaji - GazetaBlic

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Lushnjë. Babai ka plagosur vajzën e tij me armë gjahu pas një konflikti të çastit , e pastaj ka mbytur edhe vetën. Sipas Policisë së Shtetit, vajza ndodhet...

Lushnjë / Babai plagos vajzën dhe më pas i jep fund jetës

para një muaji - Populli

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnjë, ku një 82-vjeçar, Behar Musaku ka qëlluar me armë zjarri të bijë, dhe më pas ka vrarë veten. Policia bën me dije se 40-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin...

Qëlloi me armë të bijën dhe më pas vrau veten, si ndodhi ngjarja e rëndë në Lushnjë, vajza në gjendje kritike

para një muaji - Bota Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnjë, ku një 82-vjeçar, Behar Musaku ka qëlluar me armë zjarri të bijë, dhe më pas ka vrarë veten. Policia bën me dije se 40-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin...

E rëndë në Lushnjë, babai plagos me armë zjarri vajzën e tij dhe më pas vret veten. Detajet e para

para një muaji - Bota Sot

Një ngjarje e e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 15:15, në lagjen “18 Tetori”, Lushnjë. Shtetasi rreth 82 vjeç, dyshohet se pas një konflikti të çastit, ka plagosur me armë gjahu të cilën e dispononte me...

Lushnje/ Babai plagos me armë gjahu vajzën e tij dhe më pas vetëvritet (EMRAT)

para një muaji - Albeu

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 15:15, në lagjen “18 Tetori” në Lushnjë ku një 82 vjeçar me emrin Behar Musaku dyshohet se pas një konflikti të çastit, ka plagosur me armë gjahu...

E rëndë në Lushnje/ Babai plagos me armë zjarri vajzën e tij dhe më pas vetëvritet

para një muaji - Ora news

foto ilustruese Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të diele në Lushnjë. Në lagjen “18 Tetori”, një 82-vjeçar ka qëlluar me armë zjarri vajzën e tij pas një debati dhe më pas është vetëvrarë....

E rëndë në Lushnjë, babai plagos me armë zjarri vajzën e tij dhe më pas vret veten. Detajet e para

para një muaji - Panorama

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të diele (19 maj) në Lushnjë. Në lagjen “18 Tetori”, një 82-vjeçar ka qëlluar me armë zjarri vajzën e tij pas një debati dhe më pas është vetëvrarë....

E rëndë në Lushnjë: Babai plagos me armë gjahu vajzën dhe më pas vret veten

para një muaji - Gazeta Tema

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të diel në qytetin e Lushnjës. Mësohet se një 82-vjeçar ka plagosur me armë gjahu vajzën e tij dhe më pas ka vrarë veten. Sakaq, raportohet se 40-vjeçarja ndodhet në...

Qëllon me armë të bijën dhe më pas vret veten, si ndodhi ngjarja e rëndë në Lushnjë, vajza në gjendje kritike (EMRI)

para një muaji - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnjë, ku një 82-vjeçar, Behar Musaku ka qëlluar me armë zjarri të bijë, dhe më pas ka vrarë veten. Policia bën me dije se 40-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin...

Babai 82 vjeçar në Lushnje, plagos vajzën dhe më pas vret veten

para një muaji - Syri

Një ngjarje e rëndë raportohet në këto momente në Lushnje. “Rreth orës 15:15, në lagjen “18 Tetori”, Lushnjë, shtetasi Behar Musaku, rreth 82 vjeç, dyshohet se pas një konflikti të çastit, ka plagosur...

Lushnje/ I moshuari qëllon me armë gjahu vajzën e tij dhe më pas vret veten

para një muaji - Opinion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të diel në lagjen “18 Tetori” të Lushnjës. Mësohet se një person rreth 82 vjeç, pas një konflikti të çastit, ka plagosur me armë gjahu, vajzën e tij, rreth 40...

Lushnje/ Vajza e divorcuar i shkoi në shtëpi, babai e qëllon me armë dhe më pas vret veten

para një muaji - Opinion

Janë zbardhur detaje të reja lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në Lushnje, ku një 82-vjeçar i identifikuar si Behar Musaku plagosi me armë gjahu vajzën e tij Rukije Musaku (Tara) 40-vjeçe, dhe...

Babai qëllon me armë zjarri të bijën në Lushnjë

para një muaji - Vizion Plus

Lushnjë/Informacion paraprak Rreth orës 15:15, në lagjen “18 Tetori”, Lushnjë, shtetasi B. M., rreth 82 vjeç, dyshohet se pas një konflikti të çastit, ka plagosur me armë gjahu të cilën e dispononte me...

“Pse bredh?! Je pa burrë”, divorci i 40 vjeçares shkak i ngjarjes tragjike në Lushnje

para një muaji - Java News

“Pse bredh?! Je pa burrë, mos ik lart e poshtë!” Sipas familjarëve, kështu mësohet t’i ketë thënë 82 vjeçari Behar Musaku vajzës së tij, para se ta qëllonte me çifte. Siç duket divorci i 40 vjeçares ishte...

“Vajza punonte në Tiranë”/ Flasin fqinjët e familjes ku babai plagosi rëndë të bijën dhe vrau veten: Kohët e fundit…

para një muaji - Java News

“Vajza punonte në Tiranë, kishte dy fëmijë, Djalë dhe vajzë. Ishte e divorcuar. Vajzën e ka 17-vjeçe, djalin më të vogël, 14. I njohim njerëz të mirë. Hymë e dalim si njerëz. Jemi prekur shumë. Nuk ngrihem...

U plagos nga babai, 40-vjeçarja transportohet drejt Traumës në Tiranë. Dalin detaje

para një muaji - Euronews

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin ë Lushnjës pasditen e sotme. Një 82-vjeçar nga ka qëlluar me çifte vajzën e tij dhe më pas ka vrarë veten. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 18 tetori të qytetit, ku...

U plagos nga i ati, 40-vjeçarja në gjendje kritike niset drejt Traumës

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Rudina Musaku, e cila u plagos pak orë më parë nga babai i saj me armë gjahu, është nisur nga spitali i Lushnjes drejt spitalit të traumës në Tiranë....

E rëndë në Lushnjë, babai plagos vajzën dhe më pas i jep fund jetës

para një muaji - Lajmi.net

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnjë, ku një 82-vjeçar, Behar Musaku ka qëlluar me armë zjarri të bijë, dhe më pas ka vrarë veten. Policia bën me dije se 40-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin...

Dalin detaje të reja nga plagosja e vajzës nga babai në Lushnjë

para një muaji - Epoka e Re

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e trishtë në Lushnjë, ku babai plagosi vajzën e tij dhe më pas vrau veten. Burime nga Komisariati i Lushnjës thanë për ABC News se Rudina Musaku, nënë e dy fëmijëve...

U qëllua me armë gjahu nga babai, Rudina Musaku në gjendje kritike për jetën, niset drejt Spitalit të Traumës

para një muaji - Dosja.al

LUSHNJE - 40-vjeçarja Rudina Musaku, e cila u qëllua me armë gjahu pasditen e kësaj të diele nga babai i saj Behar Musaku 82-vjeç ndodhet në gjendje kritike për jetën. Ajo është nisur nga spitali i Lushnjes...

E rëndë në Lushnje/ 82-vjeçari qëllon me armë gjahu vajzën e tij, më pas i jep fund jetës

para një muaji - Shqip

Një ngjarje e rëndë tronditi këtë të dielë qytetin e Lushnjes, ku një 82-vjeçar plagosi me armë gjahu vajzën e tij 40-vjeçare e më pas i dha fund jetës së tij. Ngjarja ndodhi në lagjen ’18 Tetori’ në Lushnje,...

Detaje nga ngjarja në Lushnjë/Vajza në prag divorci u kthye te shtëpia e prindërve, shkak një konflikt i çastit babë e bijë

para një muaji - Java News

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë në Lushnjë, ku babai Behar Musaku plagosi vajzën e tij Rudina Musaku dhe më pas vrau veten. Burime nga Komisariati i Lushnjës thanë se Rudina Musaku, nënë e...

Dalin detaje të reja nga plagosja e vajzës nga babai në Lushnjë

para një muaji - Epoka e Re

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e trishtë në Lushnjë, ku babai plagosi vajzën e tij dhe më pas vrau veten. Burime nga Komisariati i Lushnjës thanë për ABC News se Rudina Musaku, nënë e dy fëmijëve...

Babai plagosi me armë të bijën dhe vrau veten, çfarë e shkaktoi tragjedinë në Lushnjë?

para një muaji - Revista Kosovarja

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Lushnjë ku një 40 vjeçare u plagos me armë gjahu nga i ati i saj 82 vjeçari Behar Musaku. Top Channel raporton se shkak për ngjarjen e rëndë...

"Je pa burrë, mos bridh lart e poshtë”/ Divorci i Rudinës shkak për krimin në Lushnje? Zbardhet biseda e fundit babë e bijë

para një muaji - Dosja.al

LUSHNJE - Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Lushnje, ku Behar Musaku plagpsi me armë gjahu vajzën e tij Rudina Musaku dhe më pas vrau veten. Mësohet se shkak për krimin...

U plagos nga i ati me armë gjahu, Rudina Musaku në gjendje kritike, niset drejt Traumës

para një muaji - FaxWeb

Rudina Musaku, e cila u plagos pak orë më parë nga babai i saj me armë gjahu, është nisur nga spitali i Lushnjes drejt spitalit të traumës në Tiranë. Sapo e kanë stabilizuar gjendjen e saj shëndetësore...

E rëndë në Lushnje, babai plagos me armë vajzën dhe më pas vret veten

para një muaji - Java News

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Lushnje, ku babai ka plagosur vajzën pas një konflikti dhe më pas ka vrarë veten. “Rreth orës 15:15, në lagjen “18 Tetori”, Lushnjë, shtetasi B. M., rreth 82 vjeç,...

Dalin detaje të reja nga plagosja e vajzës nga babai në Lushnjë

para një muaji - Periskopi

Dalin detaje të reja nga plagosja e vajzës nga babai në Lushnjë 19 May, 17:43 Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e trishtë në Lushnjë, ku babai plagosi vajzën e tij dhe më pas vrau veten. Burime nga...

"Punonte kamariere në Tiranë"/ Krimi i rëndë në Lushnje, flasin fqinjët: Rudina ishte e divorcuar, kishte dy fëmijë...

para një muaji - Dosja.al

LUSHNJE - Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Lushnje ku 82-vjeçari Behar Musaku plagosi me armë vajzën e tij Rudina Musaku dhe më pas vrau veten. Fqinjët e familjes Musaku...

Babai plagos vajzën në Lushnjë, më pas vret vetën

para një muaji - Epoka e Re

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Lushnjë. Babai ka plagosur vajzën e tij me armë gjahu pas një konflikti të çastit , e pastaj ka mbytur edhe vetën. Sipas Policisë së Shtetit, vajza ndodhet...

82-vjeçari plagos vajzën dhe më pas vret veten në Lushnje

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Një ngjarje e rëndë raportohet në këto momente në Lushnje. “Rreth orës 15:15, në lagjen “18 Tetori”, Lushnjë, shtetasi Behar Musaku, rreth 82 vjeç,...

Babai plagos vajzën në Lushnjë, më pas vret vetën

para një muaji - Periskopi

Babai plagos vajzën në Lushnjë, më pas vret vetën 19 May, 16:19 Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Lushnjë. Babai ka plagosur vajzën e tij me armë gjahu pas një konflikti të çastit , e pastaj...

E rëndë në Lushnjë, babai plagos me armë zjarri vajzën e tij dhe më pas vret veten

para një muaji - Pa censure

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të diele (19 maj) në Lushnjë. Në lagjen “18 Tetori”, një 82-vjeçar ka qëlluar me armë zjarri vajzën e tij pas një debati dhe më pas është vetëvrarë....

U qëllua me plumb në bark nga babai, DETAJE nga krimi në Lushnje, 40-vjeçarja e divorcuar 3 vjet më parë. Në gjendje kritike për jetën

para një muaji - Dosja.al

LUSHNJE - Detaje të reja kanë dalë në dritë nga krimi i rëndë që tronditi qytetin e Lushnjes pasditen e kësaj të diele. 82-vjeçari Behar Musaku qëlloi me armë gjahu vajzën e tij Rudina Musaku 40-vjeç dhe...

EMRI/ Qëlloi vajzën dhe më pas vrau veten, kush është 82-vjeçari në Lushnje

para një muaji - Dosja.al

LUSHNJE- Identiteti i 82-vjeçarit që ka plagosur vajzën me armë gjahu dhe më pas ka vrarë veten është zbardhur. Mësohet se i moshuari quhet Behar Musaku, i cili ka humbur jetën në vend. Ndërkohë që vajza...

Krimi në Lushnje, kjo është vajza e cila u qëllua me armë gjahu nga babai i saj (EMRI)

para një muaji - Dosja.al

Rudina Musaku është vajza e cila u plagos me armë gjahu pasditen e sotme në Lushnje nga babai i saj, Behar Musaku 82-vjeç. Ky i fundit më pas ka vrarë veten.

E rëndë në Lushnjë, babai qëllon me armë gjahu të bijën dhe më pas vret veten

para një muaji - FaxWeb

Një shtetas 82 vjeç, pas një konflikti të çastit, ka plagosur me armë gjahu vajzën e tij, shtetasen R. M., 40 vjeçe, dhe më pas dyshohet se ka vrarë veten. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:15, në lagjen...

E rëndë në Lushnjë| 82-vjeçari plagos me armë gjahu vajzën e tij e më pas vetëvritet

para një muaji - Euronews

Njoftimi i policisë: Rreth orës 15:15, në lagjen “18 Tetori”, Lushnjë, shtetasi B. M., rreth 82 vjeç, dyshohet se pas një konflikti të çastit, ka plagosur me armë gjahu të cilën e dispononte me leje, vajzën...

Lushnje/ I moshuari plagos vajzën me armë gjahu dhe vret veten

para një muaji - JOQ Albania

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Lushnje. Në lagjen “18 Tetor”, një 82-vjeçar pas një konflikti çasti ka plagosur me armë zjarri vajzën e tij dhe më pas ka vrarë veten. Vazja e të moshuarit...

E rëndë në Lushnje, 82-vjeçari plagos vajzën me armë gjahu dhe më pas vret veten

para një muaji - Dosja.al

Njoftimi i Policisë: Lushnjë/Informacion paraprak Rreth orës 15:15, në lagjen "18 Tetori", Lushnjë, shtetasi B. M., rreth 82 vjeç, dyshohet se pas një konflikti të çastit, ka plagosur me armë gjahu të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK