Kushtet e këqija të motit! Ende enigmë fati i presidentit iranian, asnjë gjurmë nga helikopteri i zhdukur

para një muaji - Top Channel

Ende nuk ka asnjë gjurmë nga presidenti i Iranit, Ebrahim Raisi, i cili është zhdukur së bashku me helikopterin e tij, për shkak të motit të keq. Ekipet e kërkim-shpëtimit po vijojnë punën për të gjetur...

Jeta e presidentit iranian në rrezik pas rrëzimit të helikopterit? DASH: Po ndjekim nga afër zhvillimet e fundit

para një muaji - TV21

Zëdhënësi i Departamentit Amerikan të Shtetit Departamenti ka bërë të ditur se SHBA po shikon nga afër raportet për rrëzimin e helikopterit në të cilin ndodhej edhe presidentit iranian Ebrahim Raisi. “...

Dronë dhe 20 ekipe në kërkim të helikopterit të presidentit iranian, zyrtari: U rrëzua në male

para një muaji - Reporteri

Njëzet ekipe shpëtimi dhe dronë janë dërguar në zonën ku helikopteri në të cilin ndodheshin presidenti iranian, Ebrahim Raisi dhe ministri i Jashtëm Hossein Amir-Abdollahian u rrëzua të dielën, sipas agjencisë...

Rrëzimi i helikopterit, mister fati i Presidentit iranian dhe ministrit të Jashtëm

para një muaji - Koha.mk

Një helikopter që transportonte presidentin iranian është përfshirë në një aksident këtë të diel. Media shtetërore thotë se presidenti Ebrahim Raisi ishte në bordin e një helikopteri që u përball ‘me ulje...

Dyshimi për rrëzimin e helikopterit ku ndodhej Raisi, presidenti Iranian i zhdukur! Ministri i Brendshëm: Do të na duhet kohë ta gjejmë

para një muaji - Top Channel

Është ende e paqartë nëse helikopteri me të cilin udhëtonte presidenti i Iranit, Ebrahim Reisi është rrëzuar apo ka bërë ulje të detyruar për shkak të mjegullës së dendur në vendin ku ndodhej, rreth 600...

Frikë për fatin e presidentit të Iranit, çfarë do të ndodhë në rast se Rais...

para një muaji - BalkanWeb

Vëmendja e të gjitha mediave botërore është kthyer sot në Iran, ku helikopteri me të cilin udhëtonte presidenti dhe ministri i Jashtëm. Nën frikën për fatet e liderëve të vendit, ngrihet pikëpyetja se...

Zëdhënës i qeverisë iraniane: Ende s’kemi informacion për presidentin, le të lutemi

para një muaji - Opinion

Zëdhënësi i qeverisë iraniane Ali Bahadori Jahromi, thotë se ende nuk ka lajme në lidhje me aksidentin e presidentit Ebrahim Raisi. ‘Jemi duke përjetuar situatë të vështirë dhe të komplikuara! Është e...

Çfarë do të ndodhë në rast se presidenti i Iranit ka ndërruar jetë?

para një muaji - Opinion

Helikopteri me të cilin udhëtonte presidenti i Iranit Ebrahim Raisi është përfshirë në një incident. Nën frikën për fatet e liderëve të vendit, ngrihet pyetja se çfarë do të ndodhë në rast se presidenti...

Asnjë gjurmë nga helikopteri me presidentin dhe ministrin e Jashtëm iranian, media shtetërore fshin raportimin ku thuhej se “u shpëtuan”

para një muaji - NOA

Ende asnjë gjurmë nga helikopteri që transportonte presidentin e Iranit, Ebrahim Raisi, dhe ministrin e Jashtëm të vendit. Qindra njerëz janë angazhuar në kërkimet në zonën ku dyshohet se helikopteri kreu...

Asnjë përditësim për presidentin iranian pas rrëzimit të helikopterit, thotë zëdhënësi i qeverisë

para një muaji - Bota Sot

Sipas zëdhënësit të qeverisë iraniane Ali Bahadori Jahromi, ekipet e shpëtimit nuk kanë arritur në vendin e rrëzimit të një helikopteri që mbante presidentin iranian Ebrahim Raisi dhe ministrin e Jashtëm...

Presidenti i Azerbajxhanit ofron mbështetje pas rrëzimit të helikopterit të presidentit iranian pranë kufirit

para një muaji - Bota Sot

Presidenti i Azerbajxhanit Ilham Aliyev tha se vendi i tij është gati të ofrojë mbështetje pasi një helikopter që transportonte presidentin iranian Ebrahim Raisi u rrëzua të dielën në një provincë të largët...

Precedentët: Dy rastet e rrëzimit të avionëve të presidentëve iranianë

para një muaji - Gazeta Tema

Lajmi për rrëzimin e helikopterit në të cilin udhëtonte Ebrahim Raisi ka tërhequr vëmendjen për precedentët e rrëzimit të avionit në të cilin ishin përfshirë në të kaluarën dy presidentë iranianë: Abolhassan...

VOA/ Rrëzohet helikopteri me të cilin udhëtonte Presidenti i Iranit, Ebrahim Raisi

para një muaji - Syri.net Kosova

Një helikopter me të cilin po udhëtonte presidenti iranian Ebrahim Raisi dhe ministri i tij i jashtëm bëri një ulje të detyruar dhe të “fortë” të dielën. Agjencitë iraniane të lajmeve thanë se helikopteri...

Rrëzohet helikopteri me të cilin udhëtonte Presidenti iranian, Ebrahim Raisi

para një muaji - Reporteri

Një helikopter me të cilin po udhëtonte presidenti iranian Ebrahim Raisi dhe ministri i tij i jashtëm bëri një ulje të detyruar dhe të “fortë” të dielën. Agjencitë iraniane të lajmeve thanë se helikopteri...

Më shumë se njëzet ekipe, përfshirë dronët dhe qentë – në kërkim të helikopterit “të rrëzuar” të presidentit iranian

para një muaji - Telegrafi

Një operacion i gjerë kërkim-shpëtimi është duke u zhvilluar pasi një helikopter që transportonte presidentin iranian Ebrahim Raisi u detyrua të bënte një “ulje të vështirë” në një rajon malor në veriperëndim...

Rrëzohet helikopteri i presidentit iranian, ministri i Brendshëm: Ende jemi në kërkim të helikopterit

para një muaji - Indeks online

Të dielën, helikopteri që transportonte presidentin iranian, Ebrahim Raisi është përfshirë në një incident gjatë vizitës së tij në Azerbajxhanin Lindor. Ministri i Punëve të Brendshme të Iranit, Ahmad...

“Lutuni për presidentin”, Irani në alarm për liderin e vendit, vazhdojnë kërkimet për helikopterin

para një muaji - Vizion Plus

Ushtria iraniane është “ngritur në këmbë” pas uljes emergjente që helikopteri i presidentit iranina bëri në një zonë malore në afërsi të kufirit me Azerbajxhanin. Autoritetet në Iran kanë nisur urgjentisht...

Presidenti iranian raportohet të jetë në helikopterin e përfshirë në incident

para një muaji - OraInfo

Një helikopter me të cilin po udhëtonte presidenti iranian Ebrahim Raisi dhe ministri i tij i jashtëm bëri një ulje të detyruar dhe të “fortë” të dielën. Agjencitë iraniane të lajmeve thanë se helikopteri...

Dronë dhe 20 ekipe në kërkim të helikopterit të presidentit iranian, zyrtari: U rrëzua në male

para një muaji - OraInfo

Njëzet ekipe shpëtimi dhe dronë janë dërguar në zonën ku helikopteri në të cilin ndodheshin presidenti iranian, Ebrahim Raisi dhe ministri i Jashtëm Hossein Amir-Abdollahian u rrëzua të dielën, sipas agjencisë...

Rrëzimi i helikopterit të presidentit të Iranit, Iraku ofron ndihmë në operacionin e kërkim-shpëtimit

para një muaji - Syri

Iraku ka ofruar të ndihmojë Iranin në operacionin e tij të kërkim-shpëtimit për gjetjen e helikopterit me të cilin udhëtonte presidenti Ebrahim Raisi. Ministria e Brendshme e Irakut, Gjysmëhëna e Kuqe...

Irani “mban frymën”/ Frikë për fatin e presidentit Raisi, 40 ek...

para një muaji - BalkanWeb

Të tjera detaje janë zbuluar në lidhje me aksidentin e ndodhur me helikopterin me të cilin po udhëtonte presidenti i Iranit Ebrahim Raisi. Mësohet se kanë qenë kushtet e këqija të motit dhe mjegulla e...

Irani frikë për fatin e presidentit Raisi, 40 ekipe në kërkim të helikopterit në të cilin udhëtonin liderë të vendit

para një muaji - Ora news

Të tjera detaje janë zbuluar në lidhje me aksidentin e ndodhur me helikopterin me të cilin po udhëtonte presidenti i Iranit Ebrahim Raisi. Mësohet se kanë qenë kushtet e këqija të motit dhe mjegulla e...

Misteri i zhdukjes së Presidentit të Iranit

para një muaji - Gazeta Tema

Sipas televizionit shtetëror iranian, një nga helikopterët që mbante Ebrahim Raisi dhe ministrin e Jashtëm kreu një "ulje emergjente për shkak të kushteve të vështira të motit". Është thirrur një mbledhje...

Rrëzimi i helikopterit, jeta e presidentit iranian në rrezik. DASH: Po ndjekim nga afër zhvillimet e fundit

para një muaji - RTSH

Zëdhënësi i Departamentit Amerikan të Shtetit Departamenti Amerikan i Shtetit po shikon nga afër raportet për rrëzimin e helikopterit në të cilin ndodhej edhe presidentit iranian Ebrahim Raisi. “ Departamenti...

Thriller me presidentin iranian, ende asnjë gjurmë nga helikopteri, ushtria iraniane “në këmbë”

para një muaji - Vizion Plus

Helikopteri me të cilin po udhëtonte presidentin e Iranit Ebrahim Raisi dhe ministri i jashtëm iranian Hossein Amirabdollahian është përfshirë në një aksident, raportojnë mediat shtetërore iraniane. Helikopteri...

Rrëzohet helikopteri i Presidentit iranian, Ministri i Brendshëm: Ende jemi në kërkim të helikopterit

para një muaji - Klan Kosova

Të dielën, helikopteri që transportonte presidentin iranian, Ebrahim Raisi është përfshirë në një incident gjatë vizitës së tij në Azerbajxhanin Lindor. Ministri i Punëve të Brendshme të Iranit, Ahmad...

'U rrëzua në male'/ Ekipe dhe dronë në kërkim të helikopterit të presidentit iranian

para një muaji - Syri

Njëzet ekipe shpëtimi dhe dronë janë dërguar në zonën ku helikopteri në të cilin ndodheshin presidenti iranian, Ebrahim Raisi dhe ministri i Jashtëm Hossein Amir-Abdollahian u rrëzua të dielën, sipas agjencisë...

Presidenti i Iranit mori pjesë në hapjet e digave me Azerbajxhanin pak para aksidentit me helikopter

para një muaji - Opinion

Presidenti i Iranit Ebrahim Raisi, i cili është përfshirë në një aksident me helikopter, po shkonte për në qytetin verilindor të Tabrizit, pasi u kthye nga një zonë kufitare Iran-Azerbajxhan. Raisi kishte...

Zhduket Presidenti iranian: Autokolona e helikopterëve në të cilën udhëtonte Ebrahim Raisi, pëson aksident!

para një muaji - Gazeta Tema

Një incident ka ndodhur në një helikopter në të cilin po udhëtonte presidenti iranian Ebrahim Raisi. Burime televizive flasin për një aksident, media të tjera për një ulje emergjente në Azerbajxhanin Lindor....

Zhdukja e helikopterit ku udhëtonte presidenti Raisi, Irani mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare

para një muaji - Gazeta Shqip

Udhëheqësi suprem iranian Ayatollah Ali Khamenei po merr pjesë në një takim urgjent me Këshillin e Sigurisë Kombëtare pas rrëzimit të helikopterit ku përfshihej presidenti Ibrahim Raisi . Deri më tani...

Më shumë se njëzet ekipe, përfshirë dronët dhe qentë – në kërkim të helikopterit “të rrëzuar” të presidentit iranian

para një muaji - Zeri

Një operacion i gjerë kërkim-shpëtimi është duke u zhvilluar pasi një helikopter që transportonte presidentin iranian Ebrahim Raisi u detyrua të bënte një “ulje të vështirë” në një rajon malor në veriperëndim...

Rrëzohet helikopteri i Presidentit iranian, Ministri i Brendshëm: Ende jemi në kërkim të helikopterit

para një muaji - GazetaBlic

Të dielën, helikopteri që transportonte presidentin iranian, Ebrahim Raisi është përfshirë në një incident gjatë vizitës së tij në Azerbajxhanin Lindor. Ministri i Punëve të Brendshme të Iranit, Ahmad...

Helikopteri me të cilin udhëtonte presidenti Iranian bëri ulje të detyruar, 16 ekipe shpëtimi në kërkim të tij

para një muaji - Top Channel

Ditën e sotme helikopteri me të cilin udhëtonte presidenti Iranian Efraim Raisi bëri një ulje të detyruar për shkak të kushteve të këqija atmosferike, gjë që ua pamundësoi ekipeve të emergjencës të mbërrinin...

Helikopteri i presidentit iranian rrëzohet gjatë uljes emergjente për shkak të kushteve të motit, asnjë shenjë nga Ebrahim Raisi!

para një muaji - Bota Sot

Një helikopter që transportonte presidentin Ebrahim Raisi është dashur të bëjë një “ulje emergjente” pasi ka pasur vështirësi fluturimi për shkak të kushteve të motit, por dyshohet se është rrëzuar. Sipas...

Iran, rrëzohet helikopteri me të cilin udhëtonte Presidenti Ebrahim Raisi

para një muaji - Bota Sot

Një helikopter me të cilin po udhëtonte presidenti iranian Ebrahim Raisi dhe ministri i tij i jashtëm bëri një ulje të detyruar dhe të “fortë” të dielën. Agjencitë iraniane të lajmeve thanë se helikopteri...

VOA: Rrëzohet helikopteri me të cilin udhëtonte Presidenti i Iranit, Ebrahim Raisi

para një muaji - Ora news

Një helikopter me të cilin po udhëtonte presidenti iranian Ebrahim Raisi dhe ministri i tij i jashtëm bëri një ulje të detyruar dhe të “fortë” të dielën. Agjencitë iraniane të lajmeve thanë se helikopteri...

Helikopteri i presidentit iranian rrëzohet gjatë uljes emergjente, asnjë shenjë nga Ebrahim Raisi! Ekipet e shpëtimit nuk mbërrijnë dot në vendngjarje për shkak…

para një muaji - Panorama

Një helikopter që transportonte presidentin Ebrahim Raisi është dashur të bëjë një “ulje emergjente” pasi ka pasur vështirësi fluturimi për shkak të kushteve të motit, por dyshohet se është rrëzuar. Sipas...

VIDEO/ Rrëzohet helikopteri i Presidentit iranian, nuk dihet fati i tij

para një muaji - Gazeta Shqip

Një helikopter që transportonte presidentin iranian Ebrahim Raisi pësoi një problem dhe përfundoi duke rënë në pyll. Disa filluan t’i kërkonin publikut që të lutej për Raisin dhe të tjerët në bord, ndërsa...

Rrëzohet helikopteri i cili transportonte presidentin iranian Ebrahim Rais

para një muaji - RTK

Është rrëzuar helikopteri i cili po barte presidentin iranian Ebrahim Raisi. Ekipet emergjente po bëjnë të pamundurën ndonëse në kushte jo të favorshme të motit për të gjetur të mbijetuarit. Mediet vendore...

Zhduket helikopteri ku udhëtonte presidenti Raisi, Irani mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare

para një muaji - Opinion

Udhëheqësi suprem iranian Ayatollah Ali Khamenei po merr pjesë në një takim urgjent me Këshillin e Sigurisë Kombëtare pas rrëzimit të helikopterit ku përfshihej presidenti Ibrahim Raisi . Deri më tani...

Presidenti iranian i zhdukur, ministri i Brendshëm: Do të duhet kohë për të gjetur vendndodhjen e helikopterit

para një muaji - Opinion

Ministri i Brendshëm i Iranit, Ahmad Vahidi, thotë se “skuadra të ndryshme shpëtimi” janë ende në kërkim të helikopterit. Duke folur për televizionin shtetëror iranian, Vahidi thotë se do të duhet “kohë...

Iran/ Incidenti me helikopterin ku udhëtonte presidenti Efraim Raisi, lista e pasagjerëve në bord

para një muaji - Opinion

Presidenti iranian Efraim Raisi ishte në bordin e një avioni i cili dyshohet se është rrëzuar. Agjencia iraniane e lajmeve IRNA bëri të ditur emrat e tjerë dhe rolet e pasagjerëve në helikopterin që transportonte...

VOA/ Rrëzohet helikopteri me të cilin udhëtonte Presidenti i Iranit, Ebrahim Raisi

para një muaji - Syri

Një helikopter me të cilin po udhëtonte presidenti iranian Ebrahim Raisi dhe ministri i tij i jashtëm bëri një ulje të detyruar dhe të “fortë” të dielën. Agjencitë iraniane të lajmeve thanë se helikopteri...

President i Iranit i zhdukur, ekipet e shpëtimit kërkojnë Raisin në zonën e uljes emergjente

para një muaji - Opinion

Presidenti iranian Efraim Raisi ishte në bordin e një avioni i cili dyshohet se është rrëzuar. Disa media flasin për një aksident, ndërsa disa të tjera për një ulje emergjente në Azerbajxhanin Persian....

Presidenti iranian raportohet të jetë në helikopterin e përfshirë në incident

para një muaji - Gazeta Express

Qeveria iraniane ka thënë se helikopteri më të cilin ka qenë duke udhëtuar presidenti iranian, Ebrahim Raisi, ka pësuar “ulje të ashpër”, për shkak të motit me mjegull, afër kufirit me Azerbajxhanin. Televizioni...

Raportime “kontradiktore” rreth asaj se çfarë ndodhi me helikopterin ku ndodhej presidenti iranian Ebrahim Raisi

para një muaji - Telegrafi

Mediat iraniane thonë se ekipet e shpëtimit janë nisur për në vendngjarje pas raportimeve se një helikopter në autokolonën me tre persona që mbante edhe presidentin Ebrahim Raisi kishte pasur një “ulje...

Rrëzohet helikopteri ku po udhëtonte Presidenti i Iranit, ekipet e shpëtimit nuk mbërrijnë dot në zonë, shkak kushtet atmosferike

para një muaji - Top Channel

Televizioni shtetëror i Iranit ka thënë se disa ekipe për shpëtim janë duke tentuar të arrijnë te një helikopter i përfshirë në aksident, në të cilin ka qenë presidenti i vendit, Ebrahim Raisi. Televizioni...

Presidenti iranian raportohet të jetë në helikopterin e përfshirë në incident

para një muaji - Indeks online

Qeveria iraniane ka thënë se helikopteri më të cilin ka qenë duke udhëtuar presidenti iranian, Ebrahim Raisi, ka pësuar “ulje të ashpër”, për shkak të motit me mjegull, afër kufirit me Azerbajxhanin. Televizioni...

Zhduket eskorta e helikopterëve ku udhëtonte presidenti itanian

para një muaji - Zhurnal

1 Presidenti iranian Efraim Raisi ishte në bordin e një avioni i cili dyshohet se është rrëzuar. Burime televizive flasin për një aksident, media të tjera për një ulje emergjente në Azerbajxhanin Persian....

Përfshihet në incident helikopteri ku po udhëtonte Presidenti i Iranit, reagojnë mediat vendase

para një muaji - Top Channel

Televizioni shtetëror i Iranit ka thënë se disa ekipe për shpëtim janë duke tentuar të arrijnë te një helikopter i përfshirë në “incident”, në të cilin ka qenë presidenti i vendit, Ebrahim Raisi. Televizioni...

Helikopteri i presidentit iranian bën ulje emergjente, çfarë thotë Teherani

para një muaji - Albeu

“Telashe” për presidentin iranian, Ebrahim Raisi. Qeveria iraniane konfirmoi më herët se helikopteri me të cilin po udhëtonte presidenti ka bërë ulje emergjente për shkak të motit me mjegull, afër kufirit...

Helikopteri i presidentit iranian Ebrahim Raisi bën ulje emergjente

para një muaji - Ora news

Helikopteri që transportonte presidentit iranian është përfshirë në një “ulje emergjente”, ka raportuar televizioni shtetëror iranian. Bëhet fjalë për presidentin Ebrahim Raisi, i cili po udhëtonte me...

Përplaset helikopteri ku udhëtonte presidenti iranian, Teherani: Po presim detaje konkrete

para një muaji - RTSH

Qeveria iraniane ka bërë të ditur se helikopteri më të cilin ka qenë duke udhëtuar presidenti iranian, Ebrahim Raisi, ka pësuar avari afër kufirit me Azerbajxhanin. Televizioni shtetëror dhe Ministria...

Rrëzohet helikopteri në karvanin e presidentit të Iranit

para një muaji - Aktuale

Një nga helikopterët në karvanin e presidentit iranian Ebrahim Raisi u rrëzua të dielën. Marketing Një helikopter në kolonën e presidentit Ebrahim Raisi, i cili po merrte pjesë në inaugurimin e një dige...

Mediat izraelite: Burime diplomatike në Perëndim vlerësojnë se presidenti iranian ka vdekur

para një muaji - Java News

Ushtria iraniane është “ngritur në këmbë” pas uljes emergjente që helikopteri i presidentit iranina bëri në një zonë malore në afërsi të kufirit me Azerbajxhanin. Autoritetet në Iran kanë nisur urgjentisht...

Helikopteri që transportonte presidentin iranian pësoi një incident

para një muaji - RTV 21

Një helikopter që transportonte presidentin iranian Ebrahim Raisi është përfshirë në një incident ndërsa ai ishte duke vizituar Azerbajxhanin fqinj, njoftoi të dielën agjencia e lajmeve gjysmë-zyrtare...

U rrëzua helikopteri në konvoin e presidentit iranian, Ebrahim Raisi

para një muaji - Portalb

Një nga helikopterët në konvoin e presidentit iranian, Ebrahim Raisi, është rrëzuar, transmeton Anadolu . Televizioni shtetëror iranian raportoi se një helikopter në konvoin e presidentit Raisi, i cili...

Helikopteri i presidentit iranian bën ulje emergjente, çfarë thotë Teherani

para një muaji - Vizion Plus

“Telashe” për presidentin iranian, Ebrahim Raisi. Qeveria iraniane konfirmoi më herët se helikopteri me të cilin po udhëtonte presidenti ka bërë ulje emergjente për shkak të motit me mjegull, afër kufirit...

Iran, zhduket presidenti Efraim Raisi, Gjysmëhëna e Kuqe ka dërguar 40 ekipe për kërkimet

para një muaji - Lexo

40 ekipe të reagimit të shpejtë janë të angazhuar në operacionet e kërkim-shpëtimit në vendin ku ndodhi rrëzimi i helikopterit në të cilin ndodhej presidenti iranian Ibrahim Raisi. Këtë e ka bërë të ditur...

Raportime “kontradiktore” rreth asaj se çfarë ndodhi me helikopterin ku ndodhej presidenti iranian Ebrahim Raisi

para një muaji - Zeri

Mediat iraniane thonë se ekipet e shpëtimit janë nisur për në vendngjarje pas raportimeve se një helikopter në autokolonën me tre persona që mbante edhe presidentin Ebrahim Raisi kishte pasur një “ulje...

Rrëzohet helikopteri ku po udhëtonte presidenti iranian Efraim Raisi

para një muaji - Gazeta Tema

Televizioni shtetëror i Iranit ka thënë se disa ekipe për shpëtim janë duke tentuar të arrijnë te një helikopter i përfshirë në aksident, në të cilin ka qenë presidenti i vendit, Ebrahim Raisi. Televizioni...

“Ekipet e shpëtimit nuk arrijnë t’i japin ndihmë presidentit...

para një muaji - BalkanWeb

Televizioni shtetëror i Iranit ka thënë se disa ekipe për shpëtim janë duke tentuar të arrijnë te një helikopter i përfshirë në “incident”, në të cilin ka qenë presidenti i vendit, Ebrahim Raisi. Televizioni...

Frikë për fatin e presidentit iranian, çfarë do të ndodhë në rast se Raisi ka ndërruar jetë?

para një muaji - Java News

Vëmendja e të gjitha mediave botërore është kthyer sot në Iran, ku helikopteri me të cilin udhëtonte presidenti Ebrahim Raisi dhe ministri i Jashtëm. Nën frikën për fatet e liderëve të vendit, ngrihet...

Helikopteri i presidentit iranian Ebrahim Raisi bën 'ulje emergjente'

para një muaji - Syri

Helikopteri që transportonte presidentit iranian është përfshirë në një “ulje emergjente”, ka raportuar televizioni shtetëror iranian. Bëhet fjalë për presidentin Ebrahim Raisi, i cili po udhëtonte me...

Përfshihet në një aksident helikopteri i presidentit iranian

para një muaji - Opinion

Qeveria iraniane ka thënë se helikopteri më të cilin ka qenë duke udhëtuar presidenti iranian, Ebrahim Raisi, ka pësuar “ulje urgjente”, për shkak të motit të keq, afër kufirit me Azerbajxhanin. Televizioni...

Helikopteri i presidentit iranian Ebrahim Raisi bën “ulje emergjente”

para një muaji - Telegrafi

Helikopteri që transportonte presidentit iranian është përfshirë në një “ulje emergjente”, ka raportuar televizioni shtetëror iranian. Bëhet fjalë për presidentin Ebrahim Raisi, i cili po udhëtonte me...

Presidenti iranian raportohet të jetë në helikopterin e përfshirë në incident

para një muaji - Kallxo

Televizioni shtetëror i Iranit ka thënë se disa ekipe për shpëtim janë duke tentuar të arrijnë te një helikopter i përfshirë në “incident”, në të cilin ka qenë presidenti i vendit, Ebrahim Raisi. Televizioni...

Asnjë shenjë nga helikopteri i rrëzuar! Bashkë me Presidentin iranian edhe ministri i Jashtëm e kleriku i lartë

para një muaji - Java News

Një helikopter që transportonte presidentin Ebrahim Raisi është dashur të bëjë një “ulje emergjente” pasi ka pasur vështirësi fluturimi për shkak të kushteve të motit, por dyshohet se është rrëzuar. Sipas...

Helikopteri me presidentin iranian Ebrahim Raisi u rrëzua, raportoi televizioni shtetëror i Iranit

para një muaji - InfoShqip

Një nga helikopterët në konvoin e presidentit iranian, Ebrahim Raisi, është rrëzuar, transmeton Anadolu. Televizioni shtetëror iranian raportoi se një helikopter në konvoin e presidentit Raisi, i cili...

Helikopteri që transportonte presidentin e Iranit ‘pëson një ulje të vështirë’

para një muaji - Klan Kosova

Një helikopter që transportonte presidentin iranian Ebrahim Raisi pësoi një “ulje të vështirë” të dielën, njoftoi televizioni shtetëror iranian, pa dhënë detaje të menjëhershme. Raisi po udhëtonte në provincën...

Televizioni iranian: Helikopteri që transportonte presidentin pësoi “ulje të vrazhdë”

para një muaji - Zeri

Televizioni shtetëror i Iranit ka thënë se disa ekipe për shpëtim janë duke tentuar të arrijnë te një helikopter i përfshirë në “incident”, në të cilin ka qenë presidenti i vendit, Ebrahim Raisi. Televizioni...

Incidenti me helikopterin ku udhëtonte presidenti, Irani mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare

para një muaji - Java News

Udhëheqësi suprem iranian Ayatollah Ali Khamenei po merr pjesë në një takim urgjent me Këshillin e Sigurisë Kombëtare pas rrëzimit të helikopterit ku përfshihej presidenti Ibrahim Raisi. Presidenti iranian...

Rrëzohet helikopteri ku po udhëtonte Presidenti i Iranit, ekipet e shpëtimit nuk mbërrijnë dot në zonë

para një muaji - Opinion

Televizioni shtetëror i Iranit ka thënë se disa ekipe për shpëtim janë duke tentuar të arrijnë te një helikopter i përfshirë në “incident”, në të cilin ka qenë presidenti i vendit, Ebrahim Raisi. Televizioni...

Rrëzohet helikopteri në karvanin e presidentit të Iranit

para një muaji - Bota Sot

Një nga helikopterët në karvanin e presidentit iranian Ebrahim Raisi u rrëzua të dielën. Një helikopter në kolonën e presidentit Ebrahim Raisi, i cili po merrte pjesë në inaugurimin e një dige në kufi...

Televizioni iranian: Helikopteri që transportonte presidentin pësoi “ulje të vrazhdë”

para një muaji - GazetaBlic

Televizioni shtetëror i Iranit ka thënë se disa ekipe për shpëtim janë duke tentuar të arrijnë te një helikopter i përfshirë në “incident”, në të cilin ka qenë presidenti i vendit, Ebrahim Raisi. Televizioni...

Rrëzohet helikopteri i Presidentit iranian, Ministri i Brendshëm: Ende jemi në kërkim

para një muaji - Lajmi.net

Të dielën, helikopteri që transportonte presidentin iranian, Ebrahim Raisi është përfshirë në një incident gjatë vizitës së tij në Azerbajxhanin Lindor. Ministri i Punëve të Brendshme të Iranit, Ahmad...

Rrëzohet helikopteri në konvoin e presidentit iranian, Ebrahim Raisi

para një muaji - Anadolu Agency

Istanbul Një nga helikopterët në konvoin e presidentit iranian, Ebrahim Raisi, është rrëzuar, transmeton Anadolu. Televizioni shtetëror iranian raportoi se një helikopter në konvoin e presidentit Raisi,...

Zhdukja e Presidentit Efraim Raisi, Gjysmëhëna e Kuqe dërgon 40 ekipe për kërkimet në vendin ku u rrëza helikopteri

para një muaji - Java News

40 ekipe të reagimit të shpejtë janë angazhuar në operacionet e kërkim-shpëtimit në vendin ku ndodhi rrëzimi i helikopterit në të cilin ndodhej presidenti iranian Ibrahim Raisi. Këtë e ka bërë të ditur...

Iran, incidenti me helikopterin ku udhëtonte presidenti Efraim Raisi, ja lista e pasagjerëve në bord

para një muaji - Lexo

Presidenti iranian Efraim Raisi ishte në bordin e një avioni i cili dyshohet se është rrëzuar. Helikopteri raportohet se ka bërë një “ulje të vështirë” rreth fshatit Uzi në pyjet e Arsbaranit për shkak...

Helikopteri i presidentit iranian bëri ulje emergjente, çfarë thotë Teherani

para një muaji - Java News

Qeveria iraniane konfirmoi më herët se helikopteri me të cilin po udhëtonte presidenti ka bërë ulje emergjente për shkak të motit me mjegull, afër kufirit me Azerbajxhanin. Televizioni shtetëror dhe Ministria...

Rrëzimi i helikopterit në Iran, ende asnjë gjurmë nga presidenti Ebrahim Raisi. Moti i keq vështirëson kërkimet

para një muaji - FaxWeb

Ende nuk ka asnjë gjurmë nga presidenti, ndërkohë ministri i Brendshëm i Iranit, Ahmad Vahidi, tha se disa skuadra shpëtimi janë ende në kërkim të helikopterit, dhe se sipas tij do të duhet pak kohë për...

Asnjë gjurmë nga helikopteri me presidentin dhe ministrin e Jashtëm iranian, media shtetërore fshin raportimin ku thuhej se “u shpëtuan”

para një muaji - Epoka e Re

Ende asnjë gjurmë nga helikopteri që transportonte presidentin e Iranit, Ebrahim Raisi, dhe ministrin e Jashtëm të vendit. Qindra njerëz janë angazhuar në kërkimet në zonën ku dyshohet se helikopteri kreu...

Në Iran, rrëzohet helikopteri me të cilin udhëtonte presidenti Ebrahim Raisi

para një muaji - Ekonomia Online

Një helikopter me të cilin po udhëtonte presidenti iranian, Ebrahim Raisi, dhe ministri i tij i jashtëm bëri një ulje të detyruar dhe të “fortë” të dielën. Agjencitë iraniane të lajmeve thanë se helikopteri...

Dronë dhe 20 ekipe në kërkim të helikopterit të rrëzuar të presidentit iranian

para një muaji - Periskopi

Dronë dhe 20 ekipe në kërkim të helikopterit të rrëzuar të presidentit iranian 19 May, 19:08 Njëzet ekipe shpëtimi dhe dronë janë dërguar në zonën ku helikopteri në të cilin ndodheshin presidenti iranian,...

Misteri i zhdukjes së Presidentit të Iranit

para një muaji - Epoka e Re

Sipas televizionit shtetëror iranian, një nga helikopterët që mbante Ebrahim Raisi dhe ministrin e Jashtëm kreu një “ulje emergjente për shkak të kushteve të vështira të motit”. Është thirrur një mbledhje...

TV izraelit: Sipas burimeve perëndimore presidenti iranian ka vdekur

para një muaji - Epoka e Re

“Nuk është ende e qartë se çfarë ndodhi me helikopterin e presidentit iranian, por burime diplomatike në Perëndim vlerësojnë se Raisi nuk i mbijetoi rrëzimit”. Kjo u raportua në një përditësim nga TV izraelit Channel 12.

Rrëzimi i helikopterit në Iran, ende asnjë gjurmë nga presidenti Ebrahim Raisi. Moti i keq vështirëson kërkimet

para një muaji - Dosja.al

IRAN - Dyzet ekipe shpëtimi kanë dalë në terren për të kërkuar helikopterin i cili u rrëzua këtë të diel në Iran, në të cilin po udhëtonte edhe presidenti iranian Ebrahim Raisi. Ende nuk ka asnjë gjurmë...

Frikë për fatin e presidentit të Iranit, çfarë do të ndodhë në rast se Raisi ka ndërruar jetë? Në 50 ditët në vijim…

para një muaji - FaxWeb

Vëmendja e të gjitha mediave botërore është kthyer sot në Iran, ku helikopteri me të cilin udhëtonte presidenti dhe ministri i Jashtëm. Nën frikën për fatet e liderëve të vendit, ngrihet pikëpyetja se...

Frikë për fatin e presidentit të Iranit, ç’do të ndodhë nëse Raisi ka ndërruar jetë

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Vëmendja e të gjitha mediave botërore është kthyer sot në Iran, ku helikopteri me të cilin udhëtonte presidenti dhe ministri i Jashtëm. Nën frikën...

Dronë dhe 20 ekipe në kërkim të helikopterit të presidentit iranian, zyrtari: U rrëzua në male

para një muaji - Epoka e Re

Njëzet ekipe shpëtimi dhe dronë janë dërguar në zonën ku helikopteri në të cilin ndodheshin presidenti iranian, Ebrahim Raisi dhe ministri i Jashtëm Hossein Amir-Abdollahian u rrëzua të dielën, sipas agjencisë...

Konfirmohet që helikopteri në të cilin gjendej presidenti i Iranit u rrëzua në male

para një muaji - Dukagjini

Një helikopter që transportonte presidentin iranian Ebrahim Raisi dhe ministrin e tij të jashtëm u rrëzua të dielën teksa po kalonte terrenin malor në mjegull të rëndë, tha një zyrtar iranian për Reuters....

Iran: Rrëzohet helikopteri i Presidentit – Iranianët luten për Raisin!

para një muaji - Klan Macedonia

Një helikopter me të cilin po udhëtonte presidenti iranian Ebrahim Raisi dhe ministri i tij i jashtëm bëri një ulje të detyruar dhe të “fortë” të dielën. Agjencitë iraniane të lajmeve thanë se helikopteri...

Rrëzohet helikopteri me të cilin udhëtonte Presidenti iranian, Ebrahim Raisi

para një muaji - Epoka e Re

Një helikopter me të cilin po udhëtonte presidenti iranian Ebrahim Raisi dhe ministri i tij i jashtëm bëri një ulje të detyruar dhe të “fortë” të dielën. Agjencitë iraniane të lajmeve thanë se helikopteri...

Irani “mban frymën”: Frikë për fatin e presidentit Raisi, kërkimet për helikoterin ende vijojnë

para një muaji - Shqip

Të tjera detaje janë zbuluar në lidhje me aksidentin e ndodhur me helikopterin me të cilin po udhëtonte presidenti i Iranit Ebrahim Raisi. Mësohet se kanë qenë kushtet e këqija të motit dhe mjegulla e...

Rrëzohet helikopteri me të cilin udhëtonte presidenti iranian, Ebrahim Raisi – çfarë dihet deri tani

para një muaji - Revista Kosovarja

Një helikopter me të cilin po udhëtonte presidenti iranian Ebrahim Raisi dhe ministri i tij i jashtëm bëri një ulje të detyruar dhe të “fortë” të dielën. Agjencitë iraniane të lajmeve thanë se helikopteri...

Rrëzohet helikopteri ku po udhëtonte Presidenti i Iranit Ebrahim Raisi

para një muaji - Java News

Mediat e huaja shkruajnë se helikopteri me të cilin po udhëtonte presidenti iranian Ebrahim Raisi është përfshirë në një aksident. Paraprakisht, dyshohet se shkak është bërë moti i keq me reshje të dendura...

Media shtetërore iraniane: Avioni me të cilën udhëtonte presidenti iranian është përfshirë në një aksident

para një muaji - Lexo

Një helikopter në një kolonë që transportonte presidentin iranian Ebrahim Raisi është përfshirë në aksident, raportojnë mediat shtetërore Burime televizive flasin për një aksident, media të tjera për një...

Presidenti iranian raportohet të jetë në helikopterin e përfshirë në incident

para një muaji - Fakti Ditor

Qeveria iraniane ka thënë se helikopteri më të cilin ka qenë duke udhëtuar presidenti iranian, Ebrahim Raisi, ka pësuar “ulje të ashpër”, për shkak të motit me mjegull, afër kufirit me Azerbajxhanin. Televizioni...

Rrëzimi i helikopterit të Presidentit iranian, 40 ekipe kërkimi dalin në terren, zbardhet lista e pasagjerëve të tjerë në bord

para një muaji - Dosja.al

IRAN - Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti që u regjistrua këtë të diel në Iran, ku një helikopter që transportonte presidentin iranian Ebrahim Raisi pësoi një problem dhe përfundoi duke rënë në...

Irani “mban frymën”/ Frikë për fatin e presidentit Raisi, 40 ekipe në kërkim të helikopterit në të cilën udhëtonin liderë të vendit, shkaku i aksidentit

para një muaji - FaxWeb

Të tjera detaje janë zbuluar në lidhje me aksidentin e ndodhur me helikopterin me të cilin po udhëtonte presidenti i Iranit Ebrahim Raisi. Mësohet se kanë qenë kushtet e këqija të motit dhe mjegulla e...

Aksidentohet helikopteri, zhduket presidenti iranian

para një muaji - JOQ Albania

Helikopteri me të cilin udhëtonte presidenti iranian, Ebrahim Raisi, është zhdukur, pasi sipas mediave lokale ka tentuar të ulet në një zonë me mjegull të lartë. Nuk përjashtohet mundësia që helikopteri...

LAJMI I FUNDIT/ Bie helikopteri i Presidentit të Iranit, nuk dihet fati i Ebrahim Raisit

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Helikopteri i Presidentit të Iranit Ebrahim Raisi ka rënë. Në helikopter ishte Raisi dhe ministri i jashtëm Hossein Amirabdollahian. Fati i tyre...

VIDEO/ Rrëzohet helikopteri i Presidentit iranian, nuk dihet fati i Ebrahim Raisi

para një muaji - Dosja.al

IRAN- Një helikopter që transportonte presidentin iranian Ebrahim Raisi pësoi një problem dhe përfundoi duke rënë në pyll. Disa filluan t'i kërkonin publikut që të lutej për Raisin dhe të tjerët në bord,...

Rrëzohet helikopteri me të cilin udhëtonte Presidenti iranian, Ebrahim Raisi

para një muaji - Periskopi

Rrëzohet helikopteri me të cilin udhëtonte Presidenti iranian, Ebrahim Raisi 19 May, 17:18 Një helikopter me të cilin po udhëtonte presidenti iranian Ebrahim Raisi dhe ministri i tij i jashtëm bëri një...

VIDEO| 40 ekipe vihen në kërkim të helikopterit të rrëzuar të presidentit iranian

para një muaji - Euronews

Një helikopter që transportonte presidentin iranian Ebrahim Raisi pësoi një “ulje të vështirë” të dielën, njoftoi media shtetërore iraniane, pa dhënë detaje të menjëhershme. Raisi po udhëtonte në provincën...

Helikopteri me të cilin po udhëtonte presidenti i Iranit, bën ulje të detyruar

para një muaji - FaxWeb

Helikopteri me të cilin po udhëtonte presidenti i Iranit Ebrahim Raisi bëri një “ulje të detyruar” të dielën, njoftoi televizioni shtetëror pa detaje të mëtejshme. Agjencia iraniane e lajmeve Fars raportoi...

Mediat iraniane japin lajmin: Helikopteri me të cilin udhëtonte Raisi u përfshi në një incident

para një muaji - Shqip

Televizioni shtetëror i Iranit ka thënë se disa ekipe për shpëtim janë duke tentuar të arrijnë te një helikopter i përfshirë në “incident”, në të cilin ka qenë presidenti i vendit, Ebrahim Raisi. Televizioni...

Televizioni iranian: Helikopteri që transportonte presidentin pësoi një incident

para një muaji - Euronews

Televizioni shtetëror i Iranit ka thënë se disa ekipe për shpëtim janë duke tentuar të arrijnë te një helikopter i përfshirë në “incident”, në të cilin ka qenë presidenti i vendit, Ebrahim Raisi. Televizioni...

Rrëzohet helikopteri ku po udhëtonte Presidenti i Iranit, ekipet e shpëtimit nuk mbërrijnë dot në zonë, shkak kushtet atmosferike

para një muaji - Alfax

Televizioni shtetëror i Iranit ka thënë se disa ekipe për shpëtim janë duke tentuar të arrijnë te një helikopter i përfshirë në aksident, në të cilin ka qenë presidenti i vendit, Ebrahim Raisi. Televizioni...

Rrëzohet helikopteri në karvanin e presidentit të Iranit

para një muaji - Fakti Ditor

Një nga helikopterët në karvanin e presidentit iranian Ebrahim Raisi u rrëzua të dielën. Një helikopter në kolonën e presidentit Ebrahim Raisi, i cili po merrte pjesë në inaugurimin e një dige në kufi...

Helikopteri që transportonte presidentin e Iranit ‘pëson një ulje të vështirë’

para një muaji - Epoka e Re

Një helikopter që transportonte presidentin iranian Ebrahim Raisi pësoi një “ulje të vështirë” të dielën, njoftoi televizioni shtetëror iranian, pa dhënë detaje të menjëhershme. Raisi po udhëtonte në provincën...

TV-ja zyrtare e Iranit: Rrëzohet helikopteri që mbante presidentin Raisi

para një muaji - TRT Balkan

Një helikopter që transportonte presidentin iranian Ebrahim Raisi pësoi një "ulje të vështirë" të dielën, njoftoi televizioni shtetëror iranian, pa dhënë detaje të menjëhershme. Raisi po udhëtonte në provincën...

Televizioni iranian: Helikopteri që transportonte presidentin pësoi “ulje të vrazhdë”

para një muaji - Dukagjini

Televizioni shtetëror i Iranit ka thënë se disa ekipe për shpëtim janë duke tentuar të arrijnë te një helikopter i përfshirë në “incident”, në të cilin ka qenë presidenti i vendit, Ebrahim Raisi. Televizioni...

Lufta e heshtur për pushtet në Iran, çfarë pritet të ndodhë në garën për kreun e ardhshëm suprem

para një muaji - Gazeta Tema

20 vjet më parë Ayatollah Ali Khamenei ndjeu Zotin duke folur përmes tij. Përvoja ndodhi gjatë një takimi të përzemërt midis udhëheqësit suprem të Iranit dhe rreth 20 komandantëve të Gardës Revolucionare...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK