Të hënën takohen grupet e punës OBRM-PDUKM dhe VLEN

para një muaji - Telegrafi

Të hënën rikthehen grupet e punës mes koalicionit VLEN dhe OBRM-PDUKM. Palët kanë deklaruar se janë pranë arritjet së marrëveshjes. Arben Taravari në një intervistë për RTK-në ka deklaruar se shqiptarët...

Të hënën takohen grupet e punës OBRM-PDUKM dhe VLEN

para një muaji - Bota Sot

Të hënën rikthehen grupet e punës mes koalicionit VLEN dhe OBRM-PDUKM. Palët kanë deklaruar se janë pranë arritjet së marrëveshjes. Arben Taravari në një intervistë për RTK-në ka deklaruar se shqiptarët...

Të hënën takohen grupet e punës OBRM-PDUKM dhe VLEN

para një muaji - Zeri

Të hënën rikthehen grupet e punës mes koalicionit VLEN dhe OBRM-PDUKM. Palët kanë deklaruar se janë pranë arritjet së marrëveshjes. Arben Taravari në një intervistë për RTK-në ka deklaruar se shqiptarët...

Të hënën takohen grupet e punës OBRM-PDUKM dhe VLEN

para një muaji - InfoShqip

Të hënën rikthehen grupet e punës mes koalicionit VLEN dhe OBRM-PDUKM. Palët kanë deklaruar se janë pranë arritjet së marrëveshjes. Arben Taravari në një intervistë për RTK-në ka deklaruar se shqiptarët...

Najçevska i reagon Taravarit: Pse kryetari i Kuvendit të jetë shqiptar?

para një muaji - Koha News

Profesorja maqedonase Mirjana Najçevska reagoi ndaj deklaratës së Arben Taravarit i cili tha se kryetari i Parlamentit do të t’u takojë shqiptarëve. “Nuk e thotë njeri me përvojë dhe dije, ose njeri që...

Të hënën takohen grupet e punës VMRO-VLEN

para një muaji - Alsat-M

Gazetar: Adrian Kerimi Të hënën rikthehen grupet e punës mes koalicionit VLEN dhe VMRO-DPMNE. Palët kanë deklaruar se janë pranë arritjet së marrëveshjes. Arben Taravari në një intervistë për RTK-në ka...

Parlamenti dhe gjashtë ministri do të udhëhiqen nga shqiptarët

para një muaji - InfoShqip

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit. Kështu tha Arben Taravari nga VLEN për Radio Televizionin e Kosovës. Ai theksoi se...

Taravari për RTK: Në qeverinë e re gjashtë ministra dhe kryetari i Kuvendit do të jenë shqiptarë

para një muaji - Koha News

Pas takimit me Kurtin në Prishtinë, në një intervistë për RTK-në e Kosovës, ai deklaroi se beson se një nga tre funksionet kryesore të shtetit, kryetari i Kuvendit, do të vazhdojë të jetë shqiptar dhe...

Të hënën takohen grupet e punës VMRO-VLEN

para një muaji - Zhurnal

2 Shkup, 19 maj – Të hënën rikthehen grupet e punës mes koalicionit VLEN dhe VMRO-DPMNE. Palët kanë deklaruar se janë pranë arritjet së marrëveshjes. Arben Taravari në një intervistë për RTK-në ka deklaruar...

Najçevska i reagon Taravarit: Pse kryetari i Kuvendit të jetë shqiptar?

para një muaji - Ina

Profesorja maqedonase Mirjana Najçevska reagoi ndaj deklaratës së Arben Taravarit i cili tha se kryetari i Parlamentit do të t’u takojë shqiptarëve. “Nuk e thotë njeri me përvojë dhe dije, ose njeri që...

Qeveria e re në Maqedoninë e Veriut, Taravari: Shqiptarët do kenë 6 ministr...

para një muaji - BalkanWeb

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari nga koalicioni...

(VIDEO) Parlamenti dhe gjashtë ministri do të udhëhiqen nga shqiptarët

para një muaji - Shenja

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit. Kështu tha Arben Taravari nga VLEN për Radio Televizionin e Kosovës. Ai theksoi se...

Qeveria e re e Maqedonisë së Veriut/ Arben Taravari: Shqiptarët do kenë gjashtë ministri dhe kryetarin e Parlamentit

para një muaji - Panorama

Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari nga koalicioni...

Të hënën takohen grupet e punës VMRO-VLEN

para një muaji - InfoShqip

Të hënën rikthehen grupet e punës mes koalicionit VLEN dhe VMRO-DPMNE. Palët kanë deklaruar se janë pranë arritjet së marrëveshjes. Arben Taravari në një intervistë për RTK-në ka deklaruar se shqiptarët...

Taravari: shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin dhe gjashtë ministri

para një muaji - Nistori

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur në RTK, Arben Taravari nga koalicioni VLEN. “Besoj që njërën prej tre...

Najçevska i reagon Taravarit: Pse kryetari i Kuvendit të jetë shqiptar?

para një muaji - Tetova Sot

Profesorja maqedonase Mirjana Najçevska reagoi ndaj deklaratës së Arben Taravarit i cili tha se kryetari i Parlamentit do të t’u takojë shqiptarëve. “Nuk e thotë njeri me përvojë dhe dije, ose njeri që...

(VIDEO) Parlamenti dhe gjashtë ministri do të udhëhiqen nga shqiptarët

para një muaji - Realiteti

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit. Kështu tha Arben Taravari nga VLEN për Radio Televizionin e Kosovës. Ai theksoi se...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin dhe gjashtë ministri

para një muaji - Alsat-M

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari nga koalicioni...

(VIDEO) Parlamenti dhe gjashtë ministri do të udhëhiqen nga shqiptarët

para një muaji - Almakos

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit. Kështu tha Arben Taravari nga VLEN për Radio Televizionin e Kosovës. Ai theksoi se...

Najçevska i reagon Taravarit: Pse kryetari i Kuvendit të jetë shqiptar?

para një muaji - Lajm

Profesorja maqedonase Mirjana Najçevska reagoi ndaj deklaratës së Arben Taravarit i cili tha se kryetari i Parlamentit do të t’u takojë shqiptarëve. “Nuk e thotë njeri me përvojë dhe dije, ose njeri që...

Taravari: Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut do të kenë kryeparlamentarin dhe 6 ministri

para një muaji - RTV 21

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur në RTK, Arben Taravari nga koalicioni VLEN. “Besoj që njërën prej tre...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin dhe gjashtë ministri

para një muaji - Portalb

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, ka deklaruar për Radio Televizionin e Kosovës , Arben Taravari nga Koalicioni “Vlen”,...

Taravari: Në pjesën e parë të qershorit do të kemi qeverinë e re, besoj në përfaqësim dinjitoz!

para një muaji - Aktuale

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari nga koalicioni...

Najçevska: Pse është kaq e rëndësishme që kryetari i parlamentit të jetë shqiptar

para një muaji - Telegrafi

Profesorja Mirjana Najçevska reagoi ndaj deklaratës së Arben Taravarit i cili tha se kryetari i Parlamentit do të t’u takojë shqiptarëve. “Nuk e thotë njeri me përvojë dhe dije, ose njeri që din ta udhëheq...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri

para një muaji - Telegrafi

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari nga koalicioni...

Taravari zbulon detajet e qeverisë së re: Do kemi dhe postin e kryetarit të Kuvendit

para një muaji - Java News

Ish-kandidati për president në Maqedoninë e Veriut, nga koalicioni opozitar shqiptar VLEN, Arben Taravari ka dhënë detaje nga negociatat që kanë nisur për kabinatin e ri qeveritar dhe postet e tjera që...

Të hënën takohen grupet e punës VMRO-VLEN

para një muaji - Alfax

Të hënën rikthehen grupet e punës mes koalicionit VLEN dhe VMRO-DPMNE. Palët kanë deklaruar se janë pranë arritjet së marrëveshjes. Arben Taravari në një intervistë për RTK-në ka deklaruar se shqiptarët...

Arben Taravari: Kryetari i parlamentit do të vazhdojë të jetë shqiptar!

para një muaji - NOA

MAQEDONI- Ish-kandidati për president të Maqedonisë së Veriut, nga koalicioni opozitar shqiptar VLEN, Arben Taravari në një in tervistë të zhvilluar së fundmi është shprehur se në Qeverinë e re të Maqedonisë...

Najçevska: Pse është kaq e rëndësishme që kryetari i parlamentit të jetë shqiptar

para një muaji - Zeri

Profesoresha Mirjana Najçevska reagoi ndaj deklaratës së Arben Taravarit i cili tha se kryetari i Parlamentit do të t’u takojë shqiptarëve. “Nuk e thotë njeri me përvojë dhe dije, ose njeri që din ta udhëheq...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin dhe gjashtë ministri

para një muaji - Tetova Sot

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari nga koalicioni...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri

para një muaji - Shenja

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari nga koalicioni...

Najçevska: Pse kryetari i Kuvendit të jetë shqiptar?

para një muaji - Flaka

Profesorja maqedonase Mirjana Najçevska reagoi ndaj deklaratës së Arben Taravarit i cili tha se kryetari i Parlamentit do të t’u takojë shqiptarëve. “Nuk e thotë njeri me përvojë dhe dije, ose njeri që...

Najçevska i reagon Taravarit: Pse kryetari i Kuvendit të jetë shqiptar?

para një muaji - Almakos

cmp3.10.3.3Lq4 0xa362b87a Profesorja maqedonase Mirjana Najçevska reagoi ndaj deklaratës së Arben Taravarit i cili tha se kryetari i Parlamentit do të t’u takojë shqiptarëve. “Nuk e thotë njeri me përvojë...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri

para një muaji - Almakos

Screenshot Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri

para një muaji - Top Shqip

Siptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur se Arben Taravari nga koalicioni VLEN në një intervistë për RTK. “Besoj që njërën prej tre funksioneve kryesore të...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri

para një muaji - Ora news

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari nga koalicioni...

Najçevska i reagon Taravarit: Pse kryetari i Kuvendit të jetë shqiptar?

para një muaji - Tetova Sot

Profesorja maqedonase Mirjana Najçevska reagoi ndaj deklaratës së Arben Taravarit i cili tha se kryetari i Parlamentit do të t’u takojë shqiptarëve. “Nuk e thotë njeri me përvojë dhe dije, ose njeri që...

Taravari: Në pjesën e parë të qershorit do të kemi qeverinë e re, besoj në përfaqësim dinjitoz!

para një muaji - Tetova Sot

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari nga koalicioni...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri

para një muaji - Syri

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari nga koalicioni...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri

para një muaji - Syri

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari nga koalicioni...

Negociatat VMRO-VLEN/ Qeveria e re në gjysmën e parë të qershorit – Cili do të jetë fati i Ndryshimeve Kushtetuese?!

para një muaji - Klan Macedonia

VLEN do t`i ketë 6 Ministri dhe Kryeparlamentarin. Kështu ka deklaruar Arben Taravari i koalicionit VLEN gjatë një prononcimi për Televizionin Publik të Kosovës – RTK. “Besoj se njërin prej tre funksioneve...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri

para një muaji - Zeri

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari nga koalicioni...

Najçevska i reagon Taravarit: Pse kryetari i Kuvendit të jetë shqiptar?

para një muaji - Pa censure

Profesorja maqedonase Mirjana Najçevska reagoi ndaj deklaratës së Arben Taravarit i cili tha se kryetari i Parlamentit do të t’u takojë shqiptarëve. “Nuk e thotë njeri me përvojë dhe dije, ose njeri që...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentar dhe gjashtë ministri

para një muaji - Populli

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur në RTK, Arben Taravari nga koalicioni VLEN. “Besoj që njërën prej tre...

Najçevska: Pse kryetari i Kuvendit të jetë shqiptar?

para një muaji - NMK Post

Profesorja maqedonase Mirjana Najçevska reagoi ndaj deklaratës së Arben Taravarit i cili tha se kryetari i Parlamentit do të t’u takojë shqiptarëve. “Nuk e thotë njeri me përvojë dhe dije, ose njeri që...

Najçevska: Pse është kaq e rëndësishme që kryetari i parlamentit të jetë shqiptar

para një muaji - TvNews

Profesorja Mirjana Najçevska reagoi ndaj deklaratës së Arben Taravarit i cili tha se kryetari i Parlamentit do të t’u takojë shqiptarëve. “Nuk e thotë njeri me përvojë dhe dije, ose njeri që din ta udhëheq...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri

para një muaji - TvNews

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari nga koalicioni...

Najçevska i reagon Taravarit:Pse është kaq e rëndësishme që kryetari i parlamentit të jetë shqiptar?

para një muaji - Fakti Ditor

Profesorja maqedonase Mirjana Najçevska reagoi ndaj deklaratës së Arben Taravarit i cili tha se kryetari i Parlamentit do të t’u takojë shqiptarëve. “Nuk e thotë njeri me përvojë dhe dije, ose njeri që...

Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri

para një muaji - Fakti Ditor

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari nga koalicioni...

Taravari: Kryetari i parlamentit do të vazhdojë të jetë shqiptar!

para një muaji - Fol

Ish-kandidati për president të Maqedonisë së Veriut, nga koalicioni opozitar shqiptar VLEN dhe kryetar i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari në një in tervistë të zhvilluar së fundmi është shprehur...

Najçevska i reagon Taravarit: Pse kryetari i Kuvendit të jetë shqiptar?

para një muaji - Open-TV

Profesorja maqedonase, Mirjana Najçevska reagoi ndaj deklaratës së Arben Taravarit i cili tha se kryetari i Parlamentit do të t’u takojë shqiptarëve. “Nuk e thotë njeri me përvojë dhe dije, ose njeri që...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri

para një muaji - Open-TV

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur se Arben Taravari nga koalicioni VLEN.“Besoj që njërën prej tre funksioneve...

Najçevska i reagon Taravarit: Pse kryetari i Kuvendit të jetë shqiptar?

para një muaji - Klan Macedonia

Profesorja maqedonase Mirjana Najçevska reagoi ndaj deklaratës së Arben Taravarit i cili tha se kryetari i Parlamentit do të t’u takojë shqiptarëve. “Nuk e thotë njeri me përvojë dhe dije, ose njeri që...

Taravari zbulon postet që do kenë shqiptarët në qeverinë e re të RMV

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me 6 ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur për Radio Televizionin...

Taravari: Në pjesën e parë të qershorit do të kemi qeverinë e re, besoj në përfaqësim dinjitoz!

para një muaji - Klan Macedonia

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari nga koalicioni...

Taravari: Kryetari i parlamentit do të vazhdoj të jetë shqiptar! Do jetë përfaqësim dinjitoz dhe me njerëz profesionistë

para një muaji - Dosja.al

MAQEDONI- Ish-kandidati për president të Maqedonisë së Veriut, nga koalicioni opozitar shqiptar VLEN, Arben Taravari në një in tervistë të zhvilluar së fundmi është shprehur se në Qeverinë e re të Maqedonisë...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)

para një muaji - Pa censure

Siptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur se Arben Taravari nga koalicioni VLEN në një intervistë për RTK. “Besoj që njërën prej tre funksioneve kryesore të...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri

para një muaji - Zyrtare

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur se Arben Taravari nga koalicioni VLEN. “Besoj që njërën prej tre funksioneve...

Taravari për RTK: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin dhe 6 ministri

para një muaji - TV21

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur në RTK, Arben Taravari nga koalicioni VLEN. “Besoj që njërën prej tre...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri

para një muaji - Lajm

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur se Arben Taravari nga koalicioni VLEN.“Besoj që njërën prej tre funksioneve...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin dhe 6 ministri

para një muaji - Zhurnal

1 Prishtinë, 18 maj – Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur në RTK, Arben Taravari nga koalicioni VLEN. “Besoj...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin dhe 6 ministri (VIDEO)

para një muaji - Aktuale

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur në RTK, Arben Taravari nga koalicioni VLEN. Marketing “Besoj që njërën...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)

para një muaji - Ina

“Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur se Arben Taravari nga koalicioni VLEN në një intervistë për RTK. “Besoj...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin dhe gjashtë ministri

para një muaji - Bota Sot

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur Arben Taravari nga koalicioni VLEN. “Besoj që njërën prej tre funksioneve...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri

para një muaji - GazetaBlic

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur se Arben Taravari nga koalicioni VLEN. “Besoj që njërën prej tre funksioneve...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri

para një muaji - OraInfo

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur se Arben Taravari nga koalicioni VLEN. “Besoj që njërën prej tre funksioneve...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin dhe gjashtë ministri

para një muaji - RTK

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari nga koalicioni...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin dhe 6 ministri

para një muaji - Flaka

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur në RTK, Arben Taravari nga koalicioni VLEN. “Besoj që njërën prej tre...

Taravari për RTK: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin dhe 6 ministri

para një muaji - InfoShqip

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur në RTK, Arben Taravari nga koalicioni VLEN. “ Besoj që njërën prej tre...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri

para një muaji - Zyrtare

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur se Arben Taravari nga koalicioni VLEN.“Besoj që njërën prej tre funksioneve...

Taravari: Shqiptarët do ta kenë kryeparlamentarin dhe gjashtë ministri

para një muaji - Alfax

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur ekskluzivisht për Radio Televizionin e Kosovës, Arben Taravari nga koalicioni...

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri

para një muaji - Pressonline

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur se Arben Taravari nga koalicioni VLEN.“Besoj që njërën prej tre funksioneve...

VLEN do të udhëheq me 6 ministri dhe kryeparlamentar

para një muaji - Populli

Në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët do të udhëheqin me gjashtë ministri dhe me kryetarin e Kuvendit, bëri të ditur se Arben Taravari nga koalicioni VLEN. “Besoj që njërën prej tre funksioneve...

Negociatat VMRO-VLEN/ Javën e ardhshme përbërja e re Qeveritare?!

para një muaji - Koha.mk

Vazhdojnë negociatat VMRO-VLEN për Qeverinë e ardhshme. Nga e hëna priten takime të nivelit të lartë të grupeve të punës. Nga të dy taboret thonë se negociatat janë në fazën e harmonizimit të programeve,...

Krerët e VLEN-it sot takohen me Albin Kurtin në Prishtinë

para një muaji - Gazeta Express

Deri sa bisedat per formimin e qeverisë së re ne Shkup po i afrohen fundit, sot në Prishtinë do të realizohet një takim mes krerëve të koalicionit VLEN dhe kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, kanë njoftuar...

Negociatat VMRO-VLEN/ Javën e ardhshme përbërja e re Qeveritare?!

para një muaji - Almakos

Vazhdojnë negociatat VMRO-VLEN për Qeverinë e ardhshme. Nga e hëna priten takime të nivelit të lartë të grupeve të punës. Nga të dy taboret thonë se negociatat janë në fazën e harmonizimit të programeve,...

Negociatat VMRO-VLEN/ Javën e ardhshme përbërja e re Qeveritare?!

para një muaji - Tetova Sot

Vazhdojnë negociatat VMRO-VLEN për Qeverinë e ardhshme. Nga e hëna priten takime të nivelit të lartë të grupeve të punës. Nga të dy taboret thonë se negociatat janë në fazën e harmonizimit të programeve,...

Krerët e VLEN-it sot takohen me Albin Kurtin në Prishtinë

para një muaji - Aktuale

Deri sa bisedat per formimin e qeverisë së re ne Shkup po i afrohen fundit, sot në Prishtinë do të realizohet një takim mes krerëve të koalicionit VLEN dhe kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, kanë njoftuar...

Ekskluzive: Krerët e VLEN-it sot takohen me Albin Kurtin në Prishtinë

para një muaji - Ina

Deri sa bisedat per formimin e qeverisë së re ne Shkup po i afrohen fundit, sot në Prishtinë do të realizohet një takim mes krerëve të koalicionit VLEN dhe kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, kanë njoftuar...

Krerët e VLEN-it sot takohen me Albin Kurtin në Prishtinë

para një muaji - Flaka

Deri sa bisedat per formimin e qeverisë së re ne Shkup po i afrohen fundit, sot në Prishtinë do të realizohet një takim mes krerëve të koalicionit VLEN dhe kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, kanë njoftuar...

Negociatat VMRO-VLEN/ Javën e ardhshme përbërja e re Qeveritare?!

para një muaji - Top Shqip

Vazhdojnë negociatat VMRO-VLEN për Qeverinë e ardhshme. Nga e hëna priten takime të nivelit të lartë të grupeve të punës. Nga të dy taboret thonë se negociatat janë në fazën e harmonizimit të programeve,...

Krerët e VLEN-it sot takohen me Albin Kurtin në Prishtinë

para një muaji - Tetova Sot

Deri sa bisedat per formimin e qeverisë së re ne Shkup po i afrohen fundit, sot në Prishtinë do të realizohet një takim mes krerëve të koalicionit VLEN dhe kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, kanë njoftuar...

Krerët e VLEN-it sot takohen me Albin Kurtin në Prishtinë

para një muaji - Almakos

Deri sa bisedat per formimin e qeverisë së re ne Shkup po i afrohen fundit, sot në Prishtinë do të realizohet një takim mes krerëve të koalicionit VLEN dhe kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, kanë njoftuar...

Negociatat VMRO-VLEN/ Javën e ardhshme përbërja e re Qeveritare?!

para një muaji - Top24

Vazhdojnë negociatat VMRO-VLEN për Qeverinë e ardhshme. Nga e hëna priten takime të nivelit të lartë të grupeve të punës. Nga të dy taboret thonë se negociatat janë në fazën e harmonizimit të programeve,...

Negociatat VMRO-VLEN/ Javën e ardhshme përbërja e re Qeveritare?!

para një muaji - Klan Macedonia

Vazhdojnë negociatat VMRO-VLEN për Qeverinë e ardhshme. Nga e hëna priten takime të nivelit të lartë të grupeve të punës. Nga të dy taboret thonë se negociatat janë në fazën e harmonizimit të programeve,...

Krerët e VLEN-it sot takohen me Albin Kurtin në Prishtinë

para një muaji - Top24

Deri sa bisedat per formimin e qeverisë së re ne Shkup po i afrohen fundit, sot në Prishtinë do të realizohet një takim mes krerëve të koalicionit VLEN dhe kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, kanë njoftuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK