David Cameron vjen javën e ardhshme në Tiranë, në fokus emigracioni i paligjshëm

para një muaji - NOA

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron, do të vizitojë Shqipërinë. Mediat britanike shkruajnë se Cameron pritet të mbërrijë në vendin tonë javën e ardhshme. Në axhendën e vizitës së Cameron në Shqipëri...

Dejvid Kamerun javën e ardhshme pritet ta vizitojë Shqipërin

para një muaji - Alsat-M

Sekretari i Jashtëm britanik, Dejvid Kamerun javën e ardhshme pritet ta vizitojë Shqipërinë. Sipas mediave britanik gjatë kësaj vizite Kamerun do të “shpallë një program të ri për të luftuar korrupsionin...

Cameron në Shqipëri, reagon ambasada britanike, zbardhet agjenda

para një muaji - Gazeta Express

Ambasada britanike në Shqipëri ka reaguar për vizitën e sekretarit të Jashtëm, David Cameron, në Shqipëri. Në një njoftim ambasada bën me dije se Cameron do të takohet me presidentin, ministrin e Jashtëm...

Detaje nga vizita e Cameron në Shqipëri! Mesazhet që pritet të japë

para një muaji - Gazeta Shqip

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me vizitën zyrtare të Sekretarit të Jashtëm të Britanisë, David Cameron. Ambasada Britanike në Tiranë ka zbardhur fokusin e vizitës së sekretarit të Jashtëm amerikan,...

Cameron më 22 maj në Tiranë, axhenda e takimit me presidentin Begaj dhe kryeministrin Rama

para një muaji - Lexo

Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, David Cameron do të zhvillojë një vizitë zyrtare më 22 maj në Tiranë. Burime nga Presidenca, konfirmuan për Agjencinë Telegrafike Shqiptare (ATSH) detaje të vizitës...

Sekretari i Jashtëm britanik do të vizitojë Shqipërinë, mesazhet që pritet ...

para një muaji - BalkanWeb

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameroon, do të vizitojë Shqipërinë gjatë javës. Në vizitën e tij në Tiranë, si pjesë e lidershipit në rritje të Mbretërisë së Bashkuar për të gjetur zgjidhje për sfidën...

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron pritet të vizitojë Shqipërinë

para një muaji - RTV 21

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron, javën e ardhshme pritet ta vizitojë Shqipërinë. Mediat britanike kanë shkruar rreth agjendës së vizitës. Sipas gazetës “The Sun” , se gjatë kësaj vizite ai,...

Lordi Cameron vizitë në Tiranë, në fokus emigracioni dhe antikorrupsioni

para një muaji - Albeu

Në 22 Maj, sekretari i jashtëm britanik Lordi David Cameron, do të vizitojë Tiranën. Ai do të zhvillojë takime me Kryeministrin Rama, Presidentin Begaj dhe Ministrin e jashtëm Hasani, për të diskutuar...

Emigracioni i paligjshëm dhe plani për gjyqësorin në luftën kundër krimit dhe korrupsionit! Zbardhen detaje nga vizita e Cameron në Shqipëri! Mesazhet që pritet të japë

para një muaji - Panorama

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me vizitën zyrtare të Sekretarit të Jashtëm të Britanisë, David Cameron. Ambasada Britanike në Tiranë ka zbardhur fokusin e vizitës së sekretarit të Jashtëm amerikan,...

"Diskutim për emigracionin e paligjshëm, plan për gjyqësorin për luftimin e krimit dhe korrupsionit", ambasada britanike zbardh vizitën e Cameron në Tiranë

para një muaji - Gazeta Tema

Ambasada Britanike në Tiranë ka zbardhur fokusin e vizitës së sekretarit të Jashtëm britanik, David Cameron. Në fokus të bisedimeve gjatë kësaj vizite do jetë emigracioni i paligjshëm. Ambasada njofton...

Cameron në Shqipëri, reagon ambasada britanike, zbardhet agjenda

para një muaji - Vizion Plus

Ambasada britanike në Shqipëri ka reaguar për vizitën e sekretarit të Jashtëm, David Cameron, në Shqipëri. Në një njoftim ambasada bën me dije se Cameron do të takohet me presidentin, ministrin e Jashtëm...

Cameron pritet ta vizitojë Shqipërinë javën e ardhshme

para një muaji - Reporteri

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron, javën e ardhshme pritet ta vizitojë Shqipërinë. Mediat britanike kanë shkruar rreth agjendës së vizitës. Sipas gazetës “The Sun” , se gjatë kësaj vizite ai,...

Pas telefonatës Rama – Rishi Sunak, vjen në Tiranë ministri i Jashtëm, Lord Cameron

para një muaji - Top Channel

Ish-kryeministri britanik David Cameron, tashmë sekretar shteti për çështjet e jashtme në qeverinë e kryeministrit Rishi Sunak, pritet të vizitojë Tiranën. Burime diplomatike në Londër dhe Tiranë thanë...

Cameroni pritet ta vizitojë Shqipërinë

para një muaji - Zeri

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron, pritet pritet ta vizitojë Shqipërinë. Siç shkruan gazeta “ The Sun ”, gjatë kësaj vizite ai, do të “shpallë një program të ri për të luftuar korrupsionin dhe...

Cameron në Shqipëri, reagon ambasada britanike në Tiranë: Plan për luftimin e krimit dhe korrupsionit

para një muaji - Tetova Sot

Ambasada britanike në Shqipëri në një njoftim bën me dije detaje për vizitën e sekretarit të Jashtëm, David Cameron, në Shqipëri. Siç njofton ambasada Cameron do të takohet me presidentin, ministrin e...

Sekretari i Jashtëm britanik javën e ardhshme në Tiranë, takime me Ramën e Begajn! Fokusi te emigrantët

para një muaji - Gazeta Express

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron do të vizitojë Shqipërinë javën e ardhshme. Lajmin e bëjnë me dije mediet britanike. Në axhendën e vizitës së Cameron në Shqipëri është parashikuar një takim...

Sekretari i Jashtëm britanik këtë javë në Tiranë, ”The Sun” zbardh agjendën

para një muaji - Zhurnal

2 Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, David Cameron pritet të vizitojë këtë javë Shqipërinë. Në axhendën e vizitës së Cameron në Shqipëri është planifikuar takim me presidentin Bajram Begaj, kryeministrin...

Emigrimi i paligjshëm, Sekretari i Jashtëm britanik viziton Tiranën

para një muaji - RTK

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron do të udhëtojë drejt Shqipërisë javën e ardhshme për të diskutuar për një goditje të re ndaj bandave të organizuara kriminale që qëndrojnë pas rrjeteve të trafikimit...

Ish-kryeministri britanik, David Cameron pritet të vizitoj Tiranën

para një muaji - Telegrafi

Ish-kryeministri britanik David Cameron, tashmë sekretar shteti për çështjet e jashtme në qeverinë e kryeministrit Rishi Sunak, pritet të vizitojë Tiranën. Burime diplomatike në Londër dhe Tiranë thanë...

Cameroon në Tiranë, shpall planin britanik për luftën ndaj krimit të organi...

para një muaji - BalkanWeb

David Cameron, sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, pritet të vizitojë Shqipërinë gjatë javës, ndërsa mediat britanike njoftojnë se ai do të shpallë një program të ri për të luftuar korrupsionin dhe...

Cameron pritet ta vizitojë Shqipërinë

para një muaji - Klan Kosova

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron, javën e ardhshme pritet ta vizitojë Shqipërinë. Mediat britanike kanë shkruar rreth agjendës së vizitës. Sipas gazetës “The Sun” , se gjatë kësaj vizite ai,...

Sekretari i Jashtëm britanik këtë javë në Tiranë! “The Sun” zbardh axhendën

para një muaji - Ina

Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, David Cameron pritet të vizitojë këtë javë Shqipërinë. Në axhendën e vizitës së Cameron në Shqipëri është planifikuar takim me presidentin Bajram Begaj, kryeministrin...

Cameroni pritet ta vizitojë Shqipërinë

para një muaji - Indeks online

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron, javën e ardhshme pritet ta vizitojë Shqipërinë. Mediat britanike kanë shkruar rreth agjendës së vizitës. Sipas gazetës “The Sun”, se gjatë kësaj vizite ai,...

Cameron pritet ta vizitojë Shqipërinë, kjo është agjenda

para një muaji - GazetaBlic

Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, David Cameron pritet të vizitojë javën e ardhshme Shqipërinë. Mediat Britanike kanë zbuluar detaje nga agjenda, ku ndër të tjera bëjnë të ditur se ai do të “shpallë...

Sekretari i Jashtëm i Britanisë, David Cameron viziton më 22 Maj Shqipërinë

para një muaji - Opinion

Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, David Cameron, do të vizitojë Shqipërinë më 22 Maj. Kreu i diplomacisë britanike do të takohet me Presidentin Bajram Begaj, Kryeministrin Edi Rama dhe ministrin...

Sekretari i Jashtëm britanik pritet të vizitojë Shqipërinë!

para një muaji - Koha.mk

Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, David Cameron pritet të vizitojë këtë javë Shqipërinë. Mediat Britanike kanë zbuluar detaje nga agjenda, ku ndër të tjera bëjnë të ditur se ai do të “shpallë një...

Cameron pritet ta vizitojë Shqipërinë, kjo është agjenda

para një muaji - Gazeta Express

Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, David Cameron pritet të vizitojë javën e ardhshme Shqipërinë. Mediat Britanike kanë zbuluar detaje nga agjenda, ku ndër të tjera bëjnë të ditur se ai do të “shpallë...

Pas telefonatës Rama – Rishi Sunak, vjen në Tiranë ministri i Jashtëm, Lord Cameron

para një muaji - Bota Sot

Ish-kryeministri britanik David Cameron, tashmë sekretar shteti për çështjet e jashtme në qeverinë e kryeministrit Rishi Sunak, pritet të vizitojë Tiranën. Burime diplomatike në Londër dhe Tiranë thanë...

Cameron viziton Shqipërinë javën e ardhshme, fokus i takimeve emigracioni i paligjshëm

para një muaji - Vizion Plus

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron do të vizitojë Shqipërinë javën e ardhshme, sipas mediave britanike. Në axhendën e vizitës së Cameron në Shqipëri është parashikuar një takim me presidentin...

Bandat, emigracioni dhe krimi i organizuar/ The Sun: Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe zbarkon në Tiranë

para një muaji - Syri

Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, Lordi David Cameron pritet të vizitojë këtë javë Shqipërinë. Është tabloidi “The Sun” që në një shkrim për përpjekjet e qeverisë britanike kundër emigracionit...

Nga emigracioni, te plani kundër korrupsionit dhe krimit! Zbardhen detaje nga vizita e Cameron në Tiranë

para një muaji - Java News

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me vizitën zyrtare të Sekretarit të Jashtëm të Britanisë, David Cameron. Ambasada Britanike në Tiranë ka zbardhur fokusin e vizitës së sekretarit të Jashtëm amerikan,...

Media Britanike: Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron pritet të vizitojë Shqipërinë

para një muaji - Ora news

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron do të vijë së shpejti në Shqipëri për të njoftuar një goditje të re ndaj bandave të organizuara kriminale që qëndrojnë pas rrjeteve të kontrabandës me njerëz....

Sekretari i Jashtëm britanik këtë javë në Tiranë! “The Sun” zbardh axhendën: Takim me Ramën dhe Begaj

para një muaji - Gazeta Tema

Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, David Cameron pritet të vizitojë këtë javë Shqipërinë. Në axhendën e vizitës së Cameron në Shqipëri është planifikuar takim me presidentin Bajram Begaj, kryeministrin...

Emigrimi i paligjshëm, Sekretari i Jashtëm britanik javën e ardhshme në Tiranë. Takime me Ramën e Begajn

para një muaji - RTSH

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron do të udhëtojë drejt Shqipërisë javën e ardhshme për të diskutuar për një goditje të re ndaj bandave të organizuara kriminale që qëndrojnë pas rrjeteve të trafikimit...

Lufta kundër emigracionit të paligjshëm/ Cameron pritet që të vizitojë Tiranën më 22 maj

para një muaji - Klan Macedonia

Ish-kryeministri britanik David Cameron, sekretar shteti për çështjet e jashtme në qeverinë e kryeministrit Rishi Sunak, pritet të vizitojë Tiranën në 22 Maj. Pritet qe Britania e Madhe te thelloje bashkepunimin...

Sekretari i Jashtëm britanik pritet të vizitojë Shqipërinë! “The Sun” zbardh axhendën: Ja me kë do takohet

para një muaji - Bota Sot

Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, David Cameron pritet të vizitojë këtë javë Shqipërinë. Mediat Britanike kanë zbuluar detaje nga axhenda, ku ndër të tjera bëjnë të ditur se ai do të “shpallë një...

“Do prezantojë programin për të luftuar korrupsionin dhe krimin”- Sekretari i Jashtëm britanik pritet të vizitojë Shqipërinë! “The Sun” zbardh axhendën: Ja me kë do takohet

para një muaji - Panorama

Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, David Cameron pritet të vizitojë këtë javë Shqipërinë. Mediat Britanike kanë zbuluar detaje nga axhenda, ku ndër të tjera bëjnë të ditur se ai do të “shpallë një...

Cameroni pritet ta vizitojë Shqipërinë

para një muaji - Infokusi

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron, javën e ardhshme pritet ta vizitojë Shqipërinë. Mediat britanike kanë shkruar rreth agjendës së vizitës. Sipas gazetës “The Sun”, se gjatë kësaj vizite ai,...

Pas telefonatës Rama – Rishi Sunak, vjen në Tiranë ministri i Jashtëm, Lord Cameron

para një muaji - Lexo

Ish-kryeministri britanik David Cameron, tashmë sekretar shteti për çështjet e jashtme në qeverinë e kryeministrit Rishi Sunak, pritet të vizitojë Tiranën. Burime diplomatike në Londër dhe Tiranë thanë...

Vizita e sekretarit të Jashtëm britanik në Shqipëri, zbardhen takimet dhe mesazhet që pritet të mbajë Cameron

para një muaji - Dosja.al

TIRANË - Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron do të vizitojë Shqipërinë Si pjesë e lidershipit në rritje të Mbretërisë së Bashkuar për të gjetur zgjidhje për sfidën pan-evropiane. Sekretari i Jashtëm...

David Cameron pritet ta vizitojë Shqipërinë

para një muaji - Populli

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron, javën e ardhshme pritet ta vizitojë Shqipërinë. Mediat britanike kanë shkruar rreth agjendës së vizitës. Sipas gazetës “The Sun” , se gjatë kësaj vizite ai,...

Emigrantët, Sekretari i Jashtëm britanik javën e ardhshme në Tiranë, takime me Ramën e Begajn

para një muaji - Java News

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron do të udhëtojë drejt Shqipërisë javën e ardhshme për të diskutuar për një goditje të re ndaj bandave të organizuara kriminale që qëndrojnë pas rrjeteve të trafikimit...

Cameron pritet ta vizitojë Shqipërinë

para një muaji - Epoka e Re

Ish-kryeministri britanik David Cameron, tashmë sekretar shteti për çështjet e jashtme në qeverinë e kryeministrit Rishi Sunak, pritet ta vizitojë Tiranën. Burime diplomatike në Londër dhe Tiranë thanë...

Cameron pritet ta vizitojë Shqipërinë

para një muaji - Dukagjini

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron, pritet pritet ta vizitojë Shqipërinë. Siç shkruan gazeta “The Sun”, gjatë kësaj vizite ai, do të “shpallë një program të ri për të luftuar korrupsionin dhe...

Cameron pritet ta vizitojë Shqipërinë, kjo është agjenda

para një muaji - Fakti Ditor

Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, David Cameron pritet të vizitojë javën e ardhshme Shqipërinë. Mediat Britanike kanë zbuluar detaje nga agjenda, ku ndër të tjera bëjnë të ditur se ai do të “shpallë...

Cameron pritet ta vizitojë Shqipërinë

para një muaji - Ekonomia Online

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron, javën e ardhshme pritet ta vizitojë Shqipërinë. Mediat britanike kanë shkruar rreth agjendës së vizitës. Sipas gazetës “The Sun”, se gjatë kësaj vizite ai,...

Cameron pritet ta vizitojë Shqipërinë, kjo është agjenda

para një muaji - Periskopi

Cameron pritet ta vizitojë Shqipërinë, kjo është agjenda 19 May, 11:23 Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, David Cameron pritet të vizitojë javën e ardhshme Shqipërinë. Mediat Britanike kanë zbuluar...

Cameron pritet ta vizitojë Shqipërinë

para një muaji - ATV Live

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron, javën e ardhshme pritet ta vizitojë Shqipërinë. Mediat britanike kanë shkruar rreth agjendës së vizitës. Sipas gazetës “The Sun”, se gjatë kësaj vizite ai,...

Emigrantët, Sekretari i Jashtëm britanik javën e ardhshme në Tiranë, takime me Ramën e Begajn

para një muaji - Zyrtare

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron do të udhëtojë drejt Shqipërisë javën e ardhshme për të diskutuar për një goditje të re ndaj bandave të organizuara kriminale që qëndrojnë pas rrjeteve të trafikimit...

Sekretari i Jashtëm britanik, Cameron këtë javë në Tiranë, takim me Ramën e Begaj

para një muaji - FaxWeb

Sekretari i Jashtëm britanik, Cameron këtë javë do të vizitojë Tiranën. Cameron do të mbërrijë në Shqipëri më 22 maj dhe do të takohet me presidentin Bajram Begaj, kryeministrin Edi Rama dhe ministrin...

Kriza e emigrantëve, David Cameron viziton Shqipërinë

para një muaji - Shqip

Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron do të vizitojë Shqipërinë javën e ardhshme, sipas mediave britanike. Në axhendën e vizitës së Cameron në Shqipëri është parashikuar një takim me presidentin...

Sekretari i Jashtëm i Britanisë David Cameron viziton Shqipërinë

para një muaji - Euronews

Sekretari i Jashtëm i Britanisë David Cameron do të vizitojë Shqipërinë në datë 22 maj. Burime bëjnë me dije se Cameron pritet të takojë Kryeministrin Rama, Presidentin Begaj dhe Ministrin e Jashtëm Hasani...

Sekretari i Jashtëm britanik, Cameron pritet të vizitojë Shqipërinë, do të prezantojë programin për të luftuar korrupsionin dhe krimin

para një muaji - Dosja.al

ANGLI- Sekretari i Jashtëm britanik, David Cameron do të vijë së shpejti në Shqipëri për të njoftuar një goditje të re ndaj bandave të organizuara kriminale që qëndrojnë pas rrjeteve të kontrabandës me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK