PAMJET/ Si e kamuflonte aktivitetin kriminal ish-drejtori i Policisë së Lezhës, angazhimi e lidhjet e Mitrit në institucionet fetare

para një muaji - Ora news

Bisedat në ‘Sky ECC’ kanë zbardhur edhe aktivitetin e Henerigert Mitrit, ish-drejtorit të Policisë së Lezhës, i cili akuzohet se drejtonte aktivitetin kriminal të kultivimit të narkotikëve. Por duket se...

Megaoperacioni i SPAK goditi 7 grupe kriminale/ Mbahet nesër seanca gjyqësore për pesë prej të arrestuarve

para një muaji - Top Channel

Paraditen e ditës së nesërme do të mbahet seanca gjyqësore për pesë prej 14 personave të arrestuar në bazë të megaoperacionit të SPAK, ku u goditën 7 grupe kriminale. “Gjykata me vendimin nr50, dt. 19.05.2024...

SYRI TV/ Megaoperacioni i SPAK shfryhet me 9 masa sigurie, avokatët: Nuk është arrestimi i ligjshëm

para një muaji - Syri

Nga 50 protagonistë të botës së krimit që rezultuan të përfshirë në ngjarje të shumta kriminale, vetëm 9 prej tyre është arritur të vihen në pranga e që dolën sot para gjykatës për masën e sigurisë. Faktet...

SYRI TV/ Si e kamuflonte aktivitetin kriminal Mitri, angazhimi e lidhjet në institucionet fetare

para një muaji - Syri

Bisedat në ‘Sky ECC’ kanë zbardhur edhe aktivitetin e Henerigert Mitrit, ish-drejtorit të Policisë së Lezhës, i cili akuzohet se drejtonte aktivitetin kriminal të kultivimit të narkotikëve. Por duket se...

Megaoperacioni i SPAK, lihet në fuqi masa ‘arrest me burg’ për nëntë persona

para një muaji - Telegrafi

Gjykata e Posaçme ka lënë në fuqi masat arrest në burg për nëntë të arrestuarit ku u goditën shtatë grupe kriminale. Euronews Albania ka arritur të mësojë 8 emrat janë zbardhur deri më tani që janë për...

Megaoperacioni i SPAK goditi 7 grupe kriminale/ Mbahet nesër seanca gjyqësore për pesë prej të arrestuarve

para një muaji - Gazeta Tema

Paraditen e ditës së nesërme do të mbahet seanca gjyqësore për pesë prej 14 personave të arrestuar në bazë të megaoperacionit të SPAK, ku u goditën 7 grupe kriminale. “Gjykata me vendimin nr50, dt. 19.05.2024...

Megaoperacioni i SPAK/ GJKKO konfirmoi masat e arrestit me burg për 9 anëtarë të grupeve kriminale, ja kur do të zhvillohet seanca për 5 të tjerët

para një muaji - Panorama

Në seancën e zhvilluar ditën e sotme, Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka caktuar masat e sigurisë ‘arrest me burg’ për 9 të arrestuar në kuadër të megaoperacionit të zhvilluar...

Megaoperacioni i SPAK dhe goditja e grupeve kriminale/ GJKKO lë në burg 9 të arrestuarit, çfarë pretendojnë avokatët

para një muaji - Top Channel

GJKKO ka lënë në burg të arrestuarit në sajë të megaoperacionit të SPAK, Naim Stafuka, Armando Ndreca, Robert Laçi, Viktor Imeraj, Satilno Basho, Deivis Bajramaj, Drianto Bardhi, Miri Bruli. Top Channel...

Megaoperacioni, GJKKO tërhiqet për të marrë vendim ndaj 9 të arrestuarve, çfarë pretendojnë avokatët

para një muaji - Top Channel

GJKKO është tërhequr për të marrë vendim për 9 të arrestuarit në sajë te megaoperacionit të SPAK. Top Channel mëson se dosja është voluminoze, prej 240 faqesh. Avokatët kanë kërkuar që arrestimi të cilësohet...

SPAK goditi disa grupe kriminale, GJKKO konfirmon masat për 9 të arrestuar

para një muaji - BalkanWeb

Pak ditë më parë SPAK finalizoi një operacion ku u lëshuan 50-urdhër arreste. Operacion nga i cili u goditën disa grupe kriminale të cilat operojnë brenda ose jashtë vendit. GJKKO ka konfirmuar sot masat...

GJKKO nuk zhgënjen SPAK-un, mbyll në burg të gjithë personat e arrestuar. Ja 8 emrat që u futën në qeli

para një muaji - Ora news

Përmes një seance maratonë të nisur në orën 10:00 të paradites së sotme, gjyqtarja e Gjykatës së Posaçme Atalanta Zeqiraj, ka vendosur të lerë të palëvizura masat e sigurisë që dy prokurorët e SPAK, Altin...

Megaoperacioni i SPAK ku u goditën anëtarët e 7 grupeve kriminale, lihet në fuqi masa “arrest me burg” për 9 persona

para një muaji - Gazeta Tema

Gjykata e Posaçme ka lënë në fuqi masat arrest në burg për 9 të arrestuarit ku u goditën 7 grupe kriminale. Euronews Albania ka arritur të mësojë 8 emrat janë zbardhur deri më tani që janë për masë sigurie:...

Goditja e 7 grupeve kriminale në Tiranë – gjykata tërhiqet për shpalljen e vendimit ndaj 9 të arrestuarve

para një muaji - Telegrafi

Gjykata e Posaçme (GJKKO) është tërhequr për shpalljen e vendimit për njohjen me masat e sigurisë për 9 personat e arrestuar gjatë megaoperacionit të SPAK, ku u goditën 7 grupe kriminale. Dolën sot para...

SPAK goditi 7 grupe kriminale, GJKKO lë në qeli 9 të arrestuar! Avokatët: Arrestimi s’është i ligjshëm

para një muaji - Bota Sot

Gjykata e Posaçme ka konfirmuar masate sigurisë arrest me burg për 9 të arrestuar nga ioperacioni i SPAK për goditjen e 7 grupeve kriminale. Konkretisht janë lënë në qeli, Naim Stafuka, Robert Laçi, Viktor...

Megaoperacioni i SPAK ku u goditën anëtarët e 7 grupe kriminale, GJKKO cakton masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për 9 prej tyre (EMRAT)

para një muaji - Panorama

Gjykata e Posaçme në seancën e zhvilluar këtë të diel (19 maj) ka caktuar masën e sigurisë për 9 anëtarë të grupeve kriminale, që u goditën nga SPAK në një megaoperacion të zhvilluar dy ditët e fundit....

Megaoperacioni i SPAK për “kokat” e krimit, GJKKO lë në burg 9 të arrestuarit

para një muaji - Vizion Plus

GJKKO ka lënë në burg 9 personat që u arrestuan në kuadër të megaoperacionit të SPAK. Bëhet fjalë për Naim Stafuka, Armando Ndreca, Robert Laçi, Viktor Imeraj, Satilno Basho, Deivis Bajramaj, Drianto Bardhi,...

SPAK goditi 7 grupe kriminale, GJKKO lë në burg 9 të arrestuarit

para një muaji - Opinion

GJKKO ka lënë në burg 9 të arrestuarit, të cilët ranë në pranga në sajë te megaoperacionit të SPAK. Përkatësisht në burg janë lënë shtetasit: Naim Stafuka, Armando Ndreca, Robert Laçi, Viktor Imeraj, Satilno...

Operacioni i SPAK ku u goditën 7 grupe kriminale, GJKKO konfirmon masat “arrest në burg” për 9 të arrestuar

para një muaji - RTSH

Gjykata e Posaçme (GJKKO) ka lënë fuqi masën e sigurisë "arrest në burg" për 9 personat e arrestuar gjatë megaoperacionit të SPAK, ku u goditën 7 grupe kriminale. Janë lënë në burg Naim Stafuka, Armando...

Megaoperacioni, GJKKO tërhiqet për të marrë vendim ndaj 9 të arrestuarve, çfarë pretendojnë avokatët

para një muaji - Bota Sot

GJKKO është tërhequr për të marrë vendim për 9 të arrestuarit në sajë te megaoperacionit të SPAK. Top Channel mëson se dosja është voluminoze, prej 240 faqesh. Avokatët kanë kërkuar që arrestimi të cilësohet...

Operacioni i SPAK ku u goditën 7 grupe kriminale, GJKKO tërhiqet nga shpallja e vendimit ndaj 9 të arrestuarve

para një muaji - RTSH

Gjykata e Posaçme (GJKKO) është tërhequr nga shpallja e vendimit për njohjen me masat e sigurisë për 9 personat e arrestuar gjatë megaoperacionit të SPAK, ku u goditën 7 grupe kriminale. Do të dilnin sot...

Zbërthimi i 7 bandave nga SPAK, 4 efektivë të implikuar në aktivitete kriminale

para një muaji - RTSH

Zbërthimi i dosjes “Metamorfoza 2”, një nga aksionet më të mëdha të SPAK që nisi mëngjesin e 17 majit të 2024-ër çoi çmontimin e 7 bandave kriminale dhe zbardhjen e 21 ngjarjeve te ndodhura për hesap të...

Operacioni i SPAK/ GJKKO caktoi "Arrest me burg" për 9 të arrestuar, ja kur do të zhvillohet seanca për 5 të tjerët

para një muaji - Dosja.al

TIRANË - Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, caktoi pasditen e sotme masën "arrest me burg" për 9 nga 14 të arrestuarit në kuadër të operacionit të zhvilluar nga Prokuroria...

Megaoperacioni i SPAK/ GJKKO konfirmoi masat e arrestit me burg për 9 anëtarë të grupeve kriminale, ja kur do të zhvillohet seanca për 5 të tjerët

para një muaji - FaxWeb

Në seancën e zhvilluar ditën e sotme, Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka caktuar masat e sigurisë ‘arrest me burg’ për 9 të arrestuar në kuadër të megaoperacionit të zhvilluar...

Dy efektivë të RENEA-s bashkëpuntorë të krimit, Durim Bami dhe Altin Morina organizonin trafikun në Nikël dhe Tapizë

para një muaji - Gazeta Express

7 grupe kriminale në Shqipëri janë goditur gjatë operacionit të fundit të SPAK duke vënë në pranga 20 persona nga 50 urdhër-arreste të lëshuara. Nga dosja e SPAK kanë dalë lidhjet e grupeve kriminale me...

Emrat/ Megaoperacioni i SPAK ku u goditën anëtarët e 7 grupe kriminale, GJKKO cakton masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për 9 prej tyre

para një muaji - Lexo

Gjykata e Posaçme në seancën e zhvilluar këtë të diel (19 maj) ka caktuar masën e sigurisë për 9 anëtarë të grupeve kriminale, që u goditën nga SPAK në një megaoperacion të zhvilluar dy ditët e fundit....

Goditja e SPAK, GJKKO konfirmon masat për 9 të arrestuar

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Pak ditë më parë SPAK finalizoi një operacion ku u lëshuan 50-urdhër arreste. Operacion nga i cili u goditën disa grupe kriminale të cilat operojnë...

FOTO/ Pirgje me euro në kazanë e kasaforta, florinj, diamante e ora të shtrenjta. Ja çfarë gjeti SPAK në bazat e “kokave” të krimit

para një muaji - Shqip

Mbi 4.5 milion euro pasuri janë sekuestruar gjatë megaoperacionit të SPAK në disa qytete të vendit. Gjatë ekzekutimit të vendimeve të GJKKO janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale: -2.996.760...

Megaoperacioni, GJKKO tërhiqet për të marrë vendim ndaj 9 të arrestuarve, çfarë pretendojnë avokatët

para një muaji - Lexo

GJKKO është tërhequr për të marrë vendim për 9 të arrestuarit në sajë te megaoperacionit të SPAK. Top Channel mëson se dosja është voluminoze, prej 240 faqesh. Avokatët kanë kërkuar që arrestimi të cilësohet...

Saga e vrasjeve nga grupet e Rrëshenit, zbulohet aleanca se si u ndihmuan nga shefi i policisë në Lezhë

para një muaji - Bota Sot

Një tjetër aleancë mes grupeve kriminale për eliminimin e kundërshtarëve, sipas detajeve të zbuluara pas operacionit të fundit me urdhër të SPAK, ishte ajo mes grupeve të Rrëshenit me “Mirin e Pojës’ dhe...

Masat për “kokat” e krimit, të arrestuarit nga 7 grupe kriminale dalin para gjykatës

para një muaji - Ora news

10 nga të arrestuarit nga megoperacioni i SPAK do njihen sot me masën e sigurisë. Seanca me dyer të mbyllura, pritet të nisë në orën 13:00, ndërsa pritet të merret vendim për 10 prej tyre. Nga operacioni...

Masat për “kokat” e krimit, të arrestuarit nga 7 grupe kriminale dalin para gjykatës

para një muaji - Vizion Plus

10 nga të arrestuarit nga megoperacioni i SPAK do njihen sot me masën e sigurisë. Seanca me dyer të mbyllura, pritet të nisë në orën 13:00, ndërsa pritet të merret vendim për 10 prej tyre. Nga operacioni...

Zbërthimi i 7 bandave nga SPAK, 4 efektivë të implikuar në aktivitete kriminale

para një muaji - Java News

Zbërthimi i dosjes “Metamorfoza 2”, një nga aksionet më të mëdha të SPAK që nisi mëngjesin e 17 majit të 2024-ër çoi çmontimin e 7 bandave kriminale dhe zbardhjen e 21 ngjarjeve te ndodhura për hesap të...

SPAK goditi 7 grupet kriminale, 12 të arrestuarit dalin para gjykatës

para një muaji - Koha.mk

Në Gjykatën e Posaçme po zhvillohet seanca për të arrestuarit në kuadër të operacionit të SPAK, ku u goditën 7 grupet kriminale. Para gjykatës janë 12 persona të arrestuar në kuadër të operacionit të SPAK....

Operacioni i SPAK që zbuloi aleancat mes krimit, të arrestuarit dalin para gjykatës

para një muaji - Opinion

Gjatë ditës së sotme është planifikuar t’u komunikohet masa e sigurisë personave të arrestuar gjatë megaoperacionit të SPAK. Bëhet fjalë për rreth 14 të arrestuar në Shqipëri, masa për të cilët u ekzekutua...

Aleancat për eliminimin e armiqve/ Nga Martinaj te Ndoka e Shullazi, plani ...

para një muaji - BalkanWeb

SPAK godet shtatë grupe kriminale që operonin në disa qytete të vendit, si Tiranë, Durrës, Krujë, Lezhë, Rrëshen dhe Vlorë dhe firmosi 50 urdhër arreste për bosë të krimit dhe ushtarët e tyre. Nga hetimet...

Operacioni i SPAK, gazetarja zbulon aleancat e grupeve kriminale: Martinaj e Ndoka bashkë për të eliminuar...

para një muaji - Bota Sot

Temë e emisionit Revieë në Euroneës Albania këtë të shtunë ishte operacioni i ndërmarrë nga SPAK, ku u goditën 7 nga grupe më të fuqishme kriminale në Shqipëri dhe ku u sekuestruan disa milionë euro para...

Ishte caktuar drejtor i Policisë së Lezhës, por udhëhiqte aktivitetin e kultivimit të drogës! Si u dokumentua implikimi në veprimtarinë kriminale

para një muaji - Syri

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me megaoperacioni e SPAK ku u goditën 7 grupe kriminale dhe u lëshuar 50 urdhër arreste. SPAK ushtroi kontroll edhe në bazat e Ervis Doçit, i njohur si “Visi i Pojës”,...

SPAK goditi disa grupe kriminale, GJKKO konfirmon masat për 9 të arrestuar

para një muaji - FaxWeb

Pak ditë më parë SPAK finalizoi një operacion ku u lëshuan 50-urdhër arreste. Operacion nga i cili u goditën disa grupe kriminale të cilat operojnë brenda ose jashtë vendit. GJKKO ka konfirmuar sot masat...

Ish-drejtori i Policisë së Lezhës kultivonte kanabis, kontrollonte dhe lojë...

para një muaji - BalkanWeb

SPAK ushtroi kontroll edhe bazat e Ervis Doçit, i njohur si “Visi i Pojës”, nipi i Xhevdet Troplinit, pasi kishte dyshime rreth tij dhe zbuloi 3 miilionë euro cash. SPAK ka mundur të dokumentojë edhe implikimin...

Aleanca e grupit të Rrëshenit me “Mirin e Pojës” dhe “Manecin” për vrasjen ...

para një muaji - BalkanWeb

Një tjetër aleancë mes grupeve kriminale për eliminimin e kundërshtarëve, sipas detajeve të zbuluara pas operacionit të fundit me urdhër të SPAK, ishte ajo mes grupeve të Rrëshenit me “Mirin e Pojës’ dhe...

Megaoperacioni i SPAK, lihet në fuqi masa “arrest me burg” për 9 persona (Emrat)

para një muaji - Euronews

Gjykata e Posaçme ka lënë në fuqi masat arrest në burg për 9 të arrestuarit ku u goditën 7 grupe kriminale. Euronews Albania ka arritur të mësojë 8 emrat janë zbardhur deri më tani që janë për masë sigurie:...

SPAK goditi 7 grupet kriminale, 12 të arrestuarit dalin para gjykatës

para një muaji - Bota Sot

Në Gjykatën e Posaçme po zhvillohet seanca për të arrestuarit në kuadër të operacionit të SPAK, ku u goditën 7 grupet kriminale. Para gjykatës janë 12 persona të arrestuar në kuadër të operacionit të SPAK....

SPAK goditi 7 grupe kriminale, 10 nga të arrestuarit njihen sot me masën e sigurisë

para një muaji - Albeu

Në kuadër të operacionit të SPAK, ku u goditën 7 grupet më të fuqishme kriminale, në Gjykatën e Posaçme po zhvillohet seanca për të arrestuarit. Nga 50 urdhër arreste në total, 14 prej tyre janë ekzekutuar...

Ishte caktuar drejtor i Policisë së Lezhës, por udhëhiqte aktivitetin e kultivimit të drogës! Si u dokumentua implikimi në veprimtarinë kriminale

para një muaji - Panorama

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me megaoperacioni e SPAK ku u goditën 7 grupe kriminale dhe u lëshuar 50 urdhër arreste. SPAK ushtroi kontroll edhe në bazat e Ervis Doçit, i njohur si “Visi i Pojës”,...

Rekrutuan vrasës me pagesë për të eliminuar kundërshtarët, si u bënë bashkë Ervis Martinaj, Shullazi, Avdyli e Arben Ndoka kundër Durim Bamit

para një muaji - Bota Sot

Shtatë grupe kriminale që operonin në disa qytete të vendit, si Tiranë, Durrës, Krujë, Lezhë, Rrëshen dhe Vlorë u goditën në dy ditë e fundit nga SPAK. Ndërkohë u firmosën 50 urdhër arreste për bosë të...

Si u bashkuan Ervis Martinaj, Shullazi, Avdyli e Ben Ndoka kundër Durim Bamit, zbardhen detajet

para një muaji - Albeu

Në ditët e fundit, SPAK goditi shtatë grupe kriminale që operonin në disa qytete të vendit, si Tiranë, Durrës, Krujë, Lezhë, Rrëshen dhe Vlorë dhe firmosi 50 urdhër arreste, për bosë të krimit dhe ushtarët...

Rekrutuan vrasës me pagesë për të eliminuar kundërshtarët, si u bënë bashkë Ervis Martinaj, Shullazi, Avdyli e Arben Ndoka kundër Durim Bamit

para një muaji - Panorama

Shtatë grupe kriminale që operonin në disa qytete të vendit, si Tiranë, Durrës, Krujë, Lezhë, Rrëshen dhe Vlorë u goditën në dy ditë e fundit nga SPAK. Ndërkohë u firmosën 50 urdhër arreste për bosë të...

Operacioni i SPAK që zbuloi aleancat mes krimit, të arrestuarit dalin para gjykatës

para një muaji - Java News

Gjatë ditës së sotme është planifikuar t’u komunikohet masa e sigurisë personave të arrestuar gjatë megaoperacionit të SPAK. Bëhet fjalë për rreth 14 të arrestuar në Shqipëri, masa për të cilët u ekzekutua...

Dy efektivë të RENEA-s bashkëpuntorë, Bami dhe Morina organizonin trafikun në Nikël dhe Tapizë

para një muaji - Java News

Megaoperacioni i SPAK ka sjellë goditjen e 7 grupeve kriminale në Shqipëri, duke vënë në pranga 20 persona nga 50 urdhër-arreste të lëshuara. Ndërkohë që janë sekuestruar më shumë se 4.5 milionë euro pasuri,...

Aleancat për eliminimin e armiqve/ Nga Martinaj te Ndoka e Shullazi, plani për vrasjen e ‘Leksit të druve’, ‘Doçjas’ e Gjinit. Zbulimet “bombë” të SPAK

para një muaji - Shqip

Nga hetimet rezultoi se Ervis Martinaj, mbreti i kumarit i zhdukur pa gjurmë prej gushtit të 2022 bëri aleancë me grupin kriminal të drejtuar nga ish deputeti socialist Arben Ndoka. Ata kontaktuan grupe...

Grupe kriminale të ‘lara në flori’, mali me viktima, vrasje mes miqve të kthyer në armiq, aleancat dhe pazaret…

para një muaji - Java News

Informacioni i publikuar nga SPAK-u në lidhje me goditjen e disa prej grupeve më të rrezikshme kriminale në vend, ka zbardhur edhe prapaskenat mbi të cilat këto grupe kriminale operonin thuajse në të gjithë...

Operacioni i SPAK kundër bandave të krimit, mbahet sot seanca në GJKKO për 10 të arrestuarit

para një muaji - Dosja.al

TIRANË- Ditën e sotme po mbahet se anca për të arrestuarit që u vendosën në pranga në kuadët të operacionit të SPAK. Operacion nga i cili u goditën 7 grupet më të fuqishme kriminale. Nga 50 urdhër arreste...

Bizhuteri të shtrenjta, armë zjarri, makina luksoze të blinduara dhe çanta me miliona euro që i fshihnin në shtëpi/ Çfarë sekuestroi SPAK gjatë megaoperacionit në disa qytete të vendit

para një muaji - Top Channel

Mbi 4.5 milion euro pasuri janë sekuestruar gjatë megaoperacionit të SPAK në disa qytete të vendit. Gjatë ekzekutimit të vendimeve të GJKKO janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale: 2.996.760...

Rrahja e bashkëshortit të gjyqtares së njohur/ Shullazi e organizoi nga burgu me Martinajn e Ndokën! Çfarë zbuluan bisedat në SKY ECC

para një muaji - Top Channel

Një prej ngjarjeve të zbardhura nga hetimet e SPAK për goditjen e grupeve kriminale në vend është edhe dhuna ndaj bashkëshortit të zëvendëskryetares së Gjykatës të Posaçme të Apelit Kundër Korrupsionit...

Dhëndri i ish-deputetit të PS Arben Ndoka, arrestohet në Itali me urdhër të SPAK. Kush është Arian Tuku, i cili tentoi të vriste Aleks Ndrekën dhe Durim Bamin

para një muaji - Panorama

Në kuadër të operacionit të SPAK ku u lëshuan rreth 50 urdher arreste dhe u goditën disa grupe kriminale, në bashkëpunim me Interpol është arrestuar në Itali, Arian Tuku. Nga hetimet e SPAK rezulton se...

Dy efektivë të RENEA-s bashkëpuntorë të krimit, Durim Bami dhe Altin Morina organizonin trafikun në Nikël dhe Tapizë

para një muaji - Gazeta Express

Megaoperacioni i sotëm i SPAK ka sjellë goditjen e 7 grupeve kriminale në Shqipëri, duke vënë në pranga 20 persona nga 50 urdhër-arreste të lëshuara. Ndërkohë që janë sekuestruar më shumë se 4.5 milionë...

VOA për operacionin e SPAK: Hetimet e Prokurorisë së Posaçme godasin 7 grupe të rrezikshme kriminale

para një muaji - Opinion

Në Shqipëri, një nga hetimet më të rëndësishme dhe më të mëdha të kryera deri tani nga Prokuroria e Posaçme kundër Krimit të organizuar dhe Korrupsionit, ka mundur të dokumentojë disa raste vrasjesh dhe...

U arrestua në Itali me urdhër të SPAK, kush është Arian Tuku, dhëndri i Arb...

para një muaji - BalkanWeb

Në kuadër të operacionit të SPAK për goditjen e grupeve kriminale, në bashkëpunim me Interpol është arrestuar në Itali ditën e djeshme Arian Tuku, Nga hetimet e SPAK rezulton se Tuku, 36 vjeç nga Lezha,...

SYRI TV/ SPAK godet 7 grupe kriminale në vend, zbardhen disa atentate të bujshme, sekuestrohen 4.5 mln euro

para një muaji - Syri.net Kosova

48 orë pas nisjes së operacionit, SPAK ka dhënë informacion zyrtar lidhur me 50 urdhër arrestet ndaj disa prej anëtarëve të grupeve kriminale si dhe për zbardhjen e disa prej vrasjeve dhe atentateve më...

VOA për operacionin e SPAK: Hetimet e Prokurorisë së Posaçme godasin 7 grup...

para një muaji - BalkanWeb

Në Shqipëri, një nga hetimet më të rëndësishme dhe më të mëdha të kryera deri tani nga Prokuroria e Posaçme kundër Krimit të organizuar dhe Korrupsionit, ka mundur të dokumentojë disa raste vrasjesh dhe...

Bizhuteri të shtrenjta, armë zjarri, makina luksoze të blinduara dhe çanta me miliona euro që i fshihnin në shtëpi/ Çfarë sekuestroi SPAK gjatë megaoperacionit në disa qytete të vendit

para një muaji - Top Channel

Mbi 4.5 milion euro pasuri janë sekuestruar gjatë megaoperacionit të SPAK në disa qytete të vendit. Gjatë ekzekutimit të vendimeve të GJKKO janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale: 2.996.760...

Megaoperacioni i SPAK, VOA: Hetimet e Prokurorisë së Posaçme godasin 7 grupe të rrezikshme kriminale

para një muaji - Panorama

Në Shqipëri, një nga hetimet më të rëndësishme dhe më të mëdha të kryera deri tani nga Prokuroria e Posaçme kundër Krimit të organizuar dhe Korrupsionit, ka mundur të dokumentojë disa raste vrasjesh dhe...

EMRAT/ Bashkëpunonin me Durim Bamin dhe Edison Reçin, roli i dy policëve në grupet kriminale! Si shefi i antidrogës jepte informacion për lëvizjet e ….

para një muaji - Top Channel

Dy efektivë të policisë kanë bashkëpunuar me grupet kriminale të Durim Bamit dhe Edison Reçit. Në dinamikën e hetimit, janë grumbulluar prova që krijojnë dyshimin e arsyeshëm se shtetasi Durim Bami në...

Tronditet bota e krimit/ SPAK godet 7 grupet e egra kriminale, nga Martinaj te “Klani” Duka, çfarë ndodhi 24 orët e fundit në Shqipëri

para një muaji - Vizion Plus

Nga Blerina Cene Nga operacioni i fundit SPAK njofton zyrtarisht se ngriu pasuritë e 7 grupeve kriminale në vlerën marramendëse, 4.5 milionë Euro. Për 20 orë, 30 hetues të Organit të Posaçëm Hetimor, nën...

Megaoperacioni i SPAK godet 7 grupe kriminale/ Masa për 50 persona, arrestohen vetëm 20! 14 të akuzuar në Shqipëri, gjashtë jashtë vendit

para një muaji - Bota Sot

Vetëm 20 persona ranë në pranga gjatë megaoperacionit të SPAK, nga 50 urdhër arreste të lëshuara nga GJKKO. Operacioni u zhvilluar gjatë një dite më parë që prej orëve të para të mëngjesit. Nga këto urdhër...

Plani për ekzekutimin e Ervis Martinajt/ Durim Bami në aleancë me Leonard Dukën dha Fatmir Hysenin kishin si qëllim vrasjen e bosit të lojërave të fatit

para një muaji - Top Channel

Detaje të reja kanë dalë në dritë për dy grupet rivale, ai i Ervis Martinajt dhe Leonard Dukës me aktivitet kriminal në disa zona të vendit. Prokuroria e Posaçme ka zbardhur disa prej ngjarjeve kriminale...

Plani për ekzekutimin e Ervis Martinajt/ Durim Bami në aleancë me Leonard Dukën dha Fatmir Hysenin me qëllim vrasjen e bosit të lojërave të fatit

para një muaji - Top Channel

Detaje të reja kanë dalë në dritë për dy grupet rivale, ai i Ervis Martinajt dhe Leonard Dukës me aktivitet kriminal në disa zona të vendit. Prokuroria e Posaçme ka zbardhur disa prej ngjarjeve kriminale...

SYRI TV/ SPAK godet 7 grupe kriminale në vend, zbardhen disa atentate të bujshme, sekuestrohen 4.5 mln euro

para një muaji - Syri

48 orë pas nisjes së operacionit, SPAK ka dhënë informacion zyrtar lidhur me 50 urdhër arrestet ndaj disa prej anëtarëve të grupeve kriminale si dhe për zbardhjen e disa prej vrasjeve dhe atentateve më...

DETAJET/ Si grupi kriminal i Ervis Martinajt dhe ish-deputetit Arben Ndoka rekrutonin vrasës me pagesë, ja zonat ku vepronin

para një muaji - Top Channel

Një megaoperacion i drejtuar nga SPAK vuri në pranga 20 persona dhe zbërtheu disa prej ngjarjeve të bujshme kriminale në vend. Shtatë grupe kriminale u goditën, ndërsa në pranga ranë 14 persona në Shqipëri...

Vis Martinaj kërkoi ndihmën e Shullazit dhe Avdylajve për të eliminuar Fatmir Hysenin dhe Durim Bamin

para një muaji - Gazeta Express

Kanë dalë detaje të reja nga megaoperacioni i SPAK, ku janë goditur 7 grupe kriminale dhe janë sekuestruar 4.5 milionë euro pasuri. Nga dosja e SPAK janë zbërthyer bashkëpunimet mes grupeve kriminale,...

Hetimet e Prokurorisë së Posaçme godasin 7 grupe të rrezikshme kriminale

para një muaji - Bota Sot

Në Shqipëri, një nga hetimet më të rëndësishme dhe më të mëdha të kryera deri tani nga Prokuroria e Posaçme kundër Krimit të organizuar dhe Korrupsionit, ka mundur të dokumentojë disa raste vrasjesh dhe...

Gazetarja: Ish-deputeti Arben Ndoka nisi një fushatë për të ekzekutuar të gjithë ata që mendonte se i kishin vrarë vëllain

para një muaji - Gazeta Tema

Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë të tjera detaje për mega-operacionin e SPAK kundër bandave kriminale, ku u lëshuan 50 urdhër-arreste. Lala dha ndër të tjera edhe arsyen se përse u shpall në kërkim Arben...

Bizhuteri të shtrenjta, armë zjarri, makina luksoze të blinduara dhe çanta me miliona euro që i fshihnin në shtëpi/ Çfarë sekuestroi SPAK gjatë megaoperacionit në disa qytete të vendit

para një muaji - Lexo

Mbi 4.5 milion euro pasuri janë sekuestruar gjatë megaoperacionit të SPAK në disa qytete të vendit. Gjatë ekzekutimit të vendimeve të GJKKO janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale: 2.996.760...

Zbardhen ngjarjet e bujshme kriminale/ Plani i Ervis Martinajt dhe ish deputetit Arben Ndoka për të vrarë Durim Bamin, në ndihmë u erdhi edhe Shullazi nga burgu

para një muaji - Top Channel

SPAK ka zbardhur disa prej ngjarjeve të bujshme në vend, ndërsa goditi 7 grupe kriminale. Në qendër të këtyre grupeve kriminale është grupi kriminal i krijuar dhe drejtuar nga shtetasi Ervis Martinaj i...

Megaoperacioni i SPAK godet 7 grupe kriminale/ Masa për 50 persona, arrestohen vetëm 20! 14 të akuzuar në Shqipëri, gjashtë jashtë vendit

para një muaji - Top Channel

Vetëm 20 persona ranë në pranga gjatë megaoperacionit të SPAK, nga 50 urdhër arreste të lëshuara nga GJKKO. Operacioni u zhvilluar gjatë një dite më parë që prej orëve të para të mëngjesit. Nga këto urdhër...

Dy efektivë të RENEA-s bashkëpuntorë të krimit, njëri i burgosur në Gjermani! Durim Bami organizonte trafikun me Altin Morinën

para një muaji - Albeu

Ne foto Durim Bami Megaoperacioni i sotëm i SPAK ka sjellë goditjen e 7 grupeve kriminale në Shqipëri, duke vënë në pranga 20 persona nga 50 urdhër-arreste të lëshuara. Ndërkohë që janë sekuestruar më...

Megaoperacioni i SPAK godet 7 grupe kriminale/ Masa për 50 persona, arrestohen 20! 14 të akuzuar në Shqipëri, gjashtë jashtë vendit

para një muaji - Top Channel

20 persona ranë në pranga gjatë megaoperacionit të SPAK, nga 50 urdhër arreste të lëshuara nga GJKKO. Operacioni u zhvilluar gjatë një dite më parë që prej orëve të para të mëngjesit. Nga këto urdhër arreste,...

Zbardhen arsyet, ja pse u shpall në kërkim ish-deputeti i PS, Arben Ndoka

para një muaji - Syri.net Kosova

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me operacionin e SPAK, ku janë lëshuar 50 urdhër-arreste. Ndërkaq janë zbardhur dhe arsyet se përse u shpall në kërkim Arben Ndoka. Gazetarja Klodiana Lala, ka treguar...

Pas dhëndrit, SPAK lëshon urdhër arrest edhe për kunatin e vajzës së ish-deputetit Ndoka

para një muaji - Albeu

Vinçenc Tuku, ish-drejtori i IVMT-së në Bashkinë e Lezhës është një prej 50 emrave për të cilët Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka lëshuar urdhër-arrest. Tuku është vëllai...

DOSJA E SPAK/ Dy efektivë të RENEA-s bashkëpuntorë të krimit, Durim Bami dhe Altin Morina organizonin trafikun në Nikël dhe Tapizë

para një muaji - Vizion Plus

Megaoperacioni i sotëm i SPAK ka sjellë goditjen e 7 grupeve kriminale në Shqipëri, duke vënë në pranga 20 persona nga 50 urdhër-arreste të lëshuara. Ndërkohë që janë sekuestruar më shumë se 4.5 milionë...

Bizhuteri të shtrenjta, armë zjarri, makina luksoze të blinduara dhe miliona euro/ Çfarë sekuestroi SPAK gjatë megaoperacionit në disa qytete të vendit

para një muaji - Top Channel

Mbi 4.5 milion euro pasuri janë sekuestruar gjatë megaoperacionit të SPAK në disa qytete të vendit. Gjatë ekzekutimit të vendimeve të GJKKO janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale: 2.996.760...

“Sekuestrohen 4.5 milionë euro pasuri”, SPAK njoftim zyrtar për megaoperacionin: Goditen 7 grupe kriminale! “Arrest me burg” për 50 persona

para një muaji - Top Channel

SPAK ka dhënë një njoftim zyrtar për megaoperacionin që goditi grupet kriminale në disa qytete të vendit. Sipas njoftimit të SPAK, Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, në...

Plani për ekzekutimin e Ervis Martinajt/ Durim Bami në aleancë me Leonard Dukën dha Fatmir Hysenin kishin si qëllim vrasjen e bosit të lojërave të fatit

para një muaji - Bota Sot

Detaje të reja kanë dalë në dritë për dy grupet rivale, ai i Ervis Martinajt dhe Leonard Dukës me aktivitet kriminal në disa zona të vendit. Prokuroria e Posaçme ka zbardhur disa prej ngjarjeve kriminale...

Hodhi në erë automjetin e Preng Gjinit në 2020-ën, nipi i Kastriot Reçit informohej nga shefi i narkotikëve në Lezhë

para një muaji - Gazeta Tema

SPAK ka zbardhur atentatin e vitit 2020 në Tiranë ku u hodh në erë makina me të cilën udhëtonte Preng Gjini, i cili mbeti i plagosur rëndë në atë kohë. Në dosje thuhet se personi që kreu atentatin është...

Si grupi i Vis Martinajt dhe Arben Ndokës rekrutonin vrasës me pagesë, ja zonat ku vepronin

para një muaji - Gazeta Tema

Një megaoperacion i drejtuar nga SPAK vuri në pranga 20 persona dhe zbërtheu disa prej ngjarjeve të bujshme kriminale në vend. Shtatë grupe kriminale u goditën, ndërsa në pranga ranë 14 persona në Shqipëri...

Të gjithë kundër Vis Martinajt, si Durim Bami dhe Klani Duka bashkëpunuan për të eliminuar “Mbretin e Basteve”

para një muaji - Gazeta Express

Megaoperacioni i SPAK ndaj grupeve kriminale, ku deri më tani janë arrestuar 20 persona nga 50 urdhër-arreste, ka nxjerrë në “dritë” planet e errëta të bosëve të krimit ndaj njëri-tjetrit por edhe lidhjet...

EMRI/ Drejtori i Policisë së Lezhës drejtonte trafikun e drogës

para një muaji - Syri

Ish-drejtori i Drejtorisë Vendore të policisë së Lezhës, Henerigert Mitri, është një prej të arrestuarve nga megaoperacioni i SPAK në bashkëpunim me Policinë e Shtetit. Sipas SPAK, ‘Mitri drejtonte aktivitetin...

EMRI/ Operacioni i SPAK vuri në pranga ish-drejtorin e Policisë Lezhë, akuz...

para një muaji - BalkanWeb

Ish-drejtori i Drejtorisë Vendore të policisë së Lezhës, Henerigert Mitri, është një prej të arrestuarve nga megaoperacioni i SPAK në bashkëpunim me Policinë e Shtetit. Sipas SPAK, ‘Mitri së bashku me...

Pjesë e grupeve kriminale që porosisnin vrasje/ SPAK zbërthen rolin e ish-d...

para një muaji - BalkanWeb

Hetimi i SPAK për megaoperacionin e zhvilluar përgjatë dy ditëve me 50 urdhër-arreste, ka nxjerrë në pah se, këto grupe kriminale ishin në gjendje të paguanin shuma të mëdha parash me qëllim realizimin...

Megaoperacioni i SPAK, Prokuroria e Posaçme njoftim zyrtar: Goditen 7 grupe kriminale, mbi 4.5 milionë euro të sekuestruara! 50 urdhër arreste

para një muaji - Gazeta Express

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka dalë me njoftim zyrtar lidhur me megaoperacionin e zhvilluar në orët e para të mëngjesit të djeshëm, 17 maj. SPAK njofton se ka goditur...

Dalin në dritë planet kriminale të Ervis Martinaj dhe Arben Ndokës për vrasjen e Durim Bamit! Ja kush i ndihmon...

para një muaji - Gazeta Shqip

Një kryefjalë e operacionit të SPAK për kapjen e krerëve të krimit të organizuar është edhe Ervis Martinaj. Ervis Martinaj është në aleancë më grupin kriminal të Arben Ndokës i cili vepron në qytetin e...

Kush është Leonard Duka, kreu i ‘Klanit Duka’, armiku i betuar i Ervis Martinajt

para një muaji - Gazeta Shqip

Leonard Duka është arrestuar këtë të shtunë në Belgjikë, falë bashkëpunimit të policisë shqiptare me atë belge. Por kush është Leonard Duka i kërkuar nga drejtësia shqiptare. Ai njihet si kreu i ‘klanit...

Grupet kriminale të ‘lara në flori’, mali me viktima, vrasjet mes miqve të kthyer në armiq, aleancat dhe prishjet e pazareve

para një muaji - RTSH

Informacioni i publikuar nga SPAK-u në lidhje me goditjen e disa prej grupeve më të rrezikshme kriminale në vend, ka zbardhur edhe prapaskenat mbi të cilat këto grupe kriminale operonin thuajse në të gjithë...

Hodhi në erë makinën e Preng Gjinit, nipi i Kastriot Reçit informohej nga shefi i narkotikëve në Lezhë

para një muaji - Syri

SPAK ka zbardhur atentatin e vitit 2020 në Tiranë ku u hodh në erë makina me të cilën udhëtonte Preng Gjini, i cili mbeti i plagosur rëndë në atë kohë. Në dosje thuhet se personi që kreu atentatin është...

Bizhuteri të shtrenjta, armë zjarri, makina luksoze të blinduara dhe miliona euro/ Çfarë sekuestroi SPAK gjatë megaoperacionit në disa qytete të vendit

para një muaji - Top Channel

Gjatë ekzekutimit të vendimeve të GJKKO janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale pasuri me vlerë të përafërt mbi 4.5 milion euro , ku përfshihen: 2.996.760 Euro cash; Sasi të konsiderueshme...

“Sekuestrohen 4.5 milionë euro pasuri”, SPAK njoftim zyrtar për megaoperacionin: Goditen 7 grupe kriminale! “Arrest me burg” për 50 persona

para një muaji - Top Channel

SPAK ka dhënë një njoftim zyrtar për megaoperacionin që goditi grupet kriminale në disa qytete të vendit. Njoftimi i Plotë: Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, në kuadër...

SPAK godet 7 grupe të tjera kriminale/ Merren masa për 50 të akuzuar, 20 arrestohen

para një muaji - Gazeta Shqip

Një ditë më parë SPAK kaq nisur megaoperacionin për kapjen e “kokave” të krimit. Në këto urdhër-arreste, 14 prej tyre janë arrestuar në Shqipëri dhe 6 jashtë vendit në të cilët, në Itali janë arrestuar...

Goditen grupet kriminale në Shqipëri, sekuestrohen pasuri në vlerë 4.5 milionë euro, arrestohen 50 persona

para një muaji - Reporteri

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka dhënë një njoftim zyrtar për megaoperacionin që goditi grupet kriminale në disa qytete të Shqipërisë. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit...

SPAK godet shtatë grupe të krimit të organizuar, sekuestron pasuri me vlerë 4,5 milionë euro

para një muaji - Kallxo

Për më shumë se 20 orë, oficerët e policisë nën drejtimin e prokurorëve të SPAK, shënjestruan 50 të dyshuar dhe kryen kontrolle në dhjetëra banesa për të sekuestruar para të thata dhe objekte luksi me...

Pse u shpall në kërkim Arben Ndoka? Gazetarja Lala: Ish-deputeti nisi një f...

para një muaji - BalkanWeb

Gazetarja Klodiana Lala, në një lidhje live në News 24 ka dhënë të tjera detaje për mega-operacionin e policisë, ku u lëshuan 50 urdhër-arreste. Lala dha ndër të tjera edhe arsyen se përse u shpall në...

Marrëveshja mes bandave/ Si klani Duka dhe Durim Bami formuan aleancë për t...

para një muaji - BalkanWeb

SPAK ka zbardhur disa atentate dhe ngjarje të rëndë kriminale që kanë ndodhur vitet e fundit, në megaoperacionin e zhvilluar në fundjavë, ku u goditën grupet kriminale të Ervis Martinajt, Durim Bamit,...

Plani i Ervis Martinajt dhe ish deputetit Arben Ndoka për të vrarë Durim Bamin, në ndihmë u erdhi edhe Shullazi nga burgu

para një muaji - Bota Sot

SPAK ka zbardhur disa prej ngjarjeve të bujshme në vend, ndërsa goditi 7 grupe kriminale. Në qendër të këtyre grupeve kriminale është grupi kriminal i krijuar dhe drejtuar nga shtetasi Ervis Martinaj i...

Hodhi në erë automjetin e Preng Gjinit në 2020-ën, Edison Reçi informohej për lëvizjet e “hasmit” nga zyrtari i policisë

para një muaji - Java News

SPAK ka zbardhur atentatin e vitit 2020 në Tiranë ku u hodh në erë makina me të cilën udhëtonte Preng Gjini, i cili mbeti i plagosur rëndë në atë kohë. Në dosje thuhet se personi që kreu atentatin është...

Aksident në Tiranë/ Përplasen disa automjete në zonën pranë “Kopshtit Botanik”

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën pranë “Kopshtit Botanik”. Pesë automjete janë përplasur me njëra tjetrën. Si pasojë e...

“Martinaj e Ndoka bashkë për të eliminuar…” Gazetarja: Aleanca e grupeve kriminale

para një muaji - Euronews

Temë e emisionit Revieë në Euroneës Albania këtë të shtunë ishte operacioni i ndërmarrë nga SPAK, ku u goditën 7 nga grupe më të fuqishme kriminale në Shqipëri dhe ku u sekuestruan disa milionë euro para...

Pse u shpall në kërkim Arben Ndoka? Gazetarja Lala: Ish-deputeti nisi një fushatë për të ekzekutuar të gjithë ata që…

para një muaji - Bota Sot

Gazetarja Klodiana Lala, në një lidhje live në News 24 ka dhënë të tjera detaje për mega-operacionin e policisë, ku u lëshuan 50 urdhër-arreste. Lala dha ndër të tjera edhe arsyen se përse u shpall në...

Atentati i vitit 2020, ku u hodh në erë makina me të cilën udhëtonte Pren Gjini, Edison Reçi informohej nga zyrtari i policisë për lëvizjet e tij

para një muaji - Albeu

Kanë dalë detaje të reja nga dosja e SPAK, ku janë goditur 7 grupe kriminale dhe janë arrestuar deri tani 20 perona nga 50 urdhër-arreste të lëshuara deri tani. Është zbardhur atentati i vitit 2020, ku...

SPAK trondit botën e krimit, zbulon lidhjet “e errëta” me politikën! Si Durim Bami dhe “Klani Duka” bashkëpunuan për të eliminuar Martinajn

para një muaji - Albeu

SPAK ka tronditur botën e errët të krimit të organizuar në Shqipëri. Një megaoperacion i nisur prej orëve të para të mëngjesit trë djeshmëm, 17 maj, i cili zgjati 20 orë, çoi në arrestimin e 20 personave,...

SPAK njoftim zyrtar për megaoperacionin: U sekuestruan 3 milionë euro, “arrest me burg” për 50 persona! Goditëm 7 grupe kriminale

para një muaji - Top Channel

SPAK ka dhënë një njoftim zyrtar për megaoperacionin që goditi grupet kriminale në disa qytete të vendit. Njoftimi i Plotë: Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, në kuadër...

Ervis Martinaj dhe Arben Ndoka kërkonin vrasjen e Durim Bamit, në ndihmë iu shkoi dhe Shullazi nga paraburgimi

para një muaji - Gazeta Tema

Detaje të reja janë zbardhur nga njoftimi i SPAK për megaoperacionin e madh orët e fundit, ku janë lëshuar 50 urdhër arreste dhe janë sekuestruar rreth 3 milion euro pasuri të bosëve të drogës ne vend...

FOTO/ Pirgje me euro e valuta, florinj, diamante e ora të shtrenjta. Çfarë sekuestroi SPAK gjatë megaoperacionit

para një muaji - Gazeta Tema

Mbi 4.5 milion euro pasuri janë sekuestruar gjatë megaoperacionit të SPAK në disa qytete të vendit. Gjatë ekzekutimit të vendimeve të GJKKO janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale: 2.996.760...

SPAK sekuestron 4.5 milionë euro pasuri në Shqipëri

para një muaji - Indeks online

Pas një operacioni që vetë Struktura e Posaçme Anti-korrupsion bën të ditur se zgjati 20 orë, dalin të dhënat e para zyrtare. SPAK njofton se në Tiranë, Durrës, Vlorë, Lezhë, Fushë Krujë dhe Rrëshen vepronin...

Të gjithë kundër Vis Martinajt, si Durim Bami dhe Klani Duka bashkëpunuan për të eliminuar “Mbretin e Basteve”

para një muaji - Vizion Plus

Megaoperacioni i SPAK ndaj grupeve kriminale, ku deri më tani janë arrestuar 20 persona nga 50 urdhër-arreste, ka nxjerrë në “dritë” planet e errëta të bosëve të krimit ndaj njëri-tjetrit por edhe lidhjet...

Operacioni i dështuar i SPAK me 8 urdhër-arreste të ekzekutuara nga 50/ Përplasje dhe aleanca mafioze - historitë e grupeve të botës së krimit

para një muaji - Syri

Megaoperacioni i SPAK i zhvilluar përgjatë dy ditëve në 6 qytete, por edhe jashtë vendit ka çuar në çmontimin e 7 grupeve kriminale. Janë 50 urdhërarreste për personazhe të krimit të organizuar, por mes...

Goditja e grupeve kriminale nga SPAK/ Dhunë e egër gjate krimeve. Ja roli i 4 zyrtarëve të policisë

para një muaji - Syri

Prokuroria e Posaçme ka dalë me njoftim zyrtar për goditjen e shtatë grupeve kriminale, në një megaoperacion i cili zgjati për 20 orë dhe janë ekzekutuar 20 nga 50 urdhër arrestet e lëshuara. Po ashtu...

Zbardhen arsyet, ja pse u shpall në kërkim ish-deputeti i PS, Arben Ndoka

para një muaji - Syri

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me operacionin e SPAK, ku janë lëshuar 50 urdhër-arreste. Ndërkaq janë zbardhur dhe arsyet se përse u shpall në kërkim Arben Ndoka. Gazetarja Klodiana Lala, ka treguar...

Megaoperacioni i SPAK, publikohen pamje nga sekuestrimi i florinjve, orëve e makinave luksoze. Si i ruanin grupet kriminale milionat e eurove.

para një muaji - Opinion

SPAK ka dhënë ditën e sotme detaje në lidhje me mega-operacionin e zhvilluar ditët e fundit, ku janë goditur shtatë grupe kriminale. Në njoftimin zyrtar, SPAK ka publikuar edhe pamje nga ky megaoperacion,...

FOTO/ Miliona euro, bizhu dhe makina luksoze, çfarë zbuloi SPAK nga kontrol...

para një muaji - BalkanWeb

SPAK ka dhënë sot detaje në lidhje me mega-operacionin e zhvilluar disa ditë më parë, ku janë shkatërruar 7 grupe kriminale. Struktura e Posaçme lajmëroi ndër të tjera se ka sekuestruar 3 milionë euro...

SPAK “prish foletë” e të fortëve, sekuestron miliona euro pasuri/ Delia: Po ndodhin larje hesapesh për llogari të Martinajt

para një muaji - Java News

Megaoperacioni i Prokurorisë së Posaçme ka goditur shtatë grupe kriminale, ndërsa ka vënë në shënjestër emra të fortësh, që njihen për veprimtarinë e tyre kriminale. SPAK dha detaje për aksionin e ndërmarrë...

VOA: Hetimet e Prokurorisë së Posaçme godasin 7 grupe të rrezikshme kriminale

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Në Shqipëri, një nga hetimet më të rëndësishme dhe më të mëdha të kryera deri tani nga Prokuroria e Posaçme kundër Krimit të organizuar dhe Korrupsionit,...

Operacioni i SPAK: Në banesën e “Visit të Pojës” u gjetën 3 milionë euro cash (FOTO)

para një muaji - Shqip

Prej dy ditësh vazhdon operacioni i policisë për kapjen e personazheve të njohur të botës së krimit, të cilët u shpallën në kërkim pas lëshimit të 50 urdhërarresteve nga Prokuroria e Posaçme. “Bosët” e...

Hodhi në erë automjetin e Pren Gjinit në 2020, Edison Reçi informohej nga zyrtari i policisë

para një muaji - Ora news

Kanë dalë detaje të reja nga dosja e SPAK, ku janë goditur 7 grupe kriminale dhe janë arrestuar deri tani 20 perona nga 50 urdhër-arreste të lëshuara deri tani. Është zbardhur atentati i vitit 2020, ku...

FOTO/ Të “varrosura” në tokë dhe në kasaforta të blinduara, si i ruanin grupet kriminale milionat e eurove. Sekuestrohen florinj, ora e makina luksoze

para një muaji - Panorama

Në njoftimin zyrtar për goditjen e shtatë grupeve kriminale, SPAK ka publikuar edhe pamje nga ky megaoperacion, i cili zgjati rreth 20 orë dhe u shtri në gjashtë qytete të vendit. Prokuroria bëri me dije...

Operacioni i SPAK shtrihet edhe në Emiratet e Bashkuara.Sekuestrohen 3 milionë euro, prona, makina e florinj

para një muaji - Gazeta Tema

Top Channel mëson se në Shqipëri janë arrestuar 9 persona, 5 të tjerë janë arrestuar jashtë vendit në bashkëpunim me partnerët, ndërsa për 17 të tjerë iu është komunikuar urdhërarresti në burg, ku po vuajnë...

SPAK njoftim zyrtar për aksionin që goditi grupet kriminale: U sekuestruan 4.5 milionë euro, “arrest me burg” për 50 persona! Identifikuam…

para një muaji - Top Channel

SPAK ka dhënë një njoftim zyrtar për megaoperacionin që goditi grupet kriminale në disa qytete të vendit. Njoftimi i Plotë: Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, në kuadër...

EMRI/ Hodhi në erë automjetin e Pren Gjinit në 2020-ën, Edison Reçi informohej për lëvizjet e “hasmit” nga zyrtari i policisë

para një muaji - Vizion Plus

Kanë dalë detaje të reja nga dosja e SPAK, ku janë goditur 7 grupe kriminale dhe janë arrestuar deri tani 20 perona nga 50 urdhër-arreste të lëshuara deri tani. Është zbardhur atentati i vitit 2020, ku...

SPAK sekuestron 4.5 milion euro pasuri: Arrestohen 20 persona, kontrollohen 50 banesa

para një muaji - RTSH

Pas një operacioni që vetë Struktura e Posaçme Anti-korrupsion bën të ditur se zgjati 20 orë, dalin të dhënat e para zyrtare. SPAK njofton se në Tiranë, Durrës, Vlorë, Lezhë, Fushë Krujë dhe Rrëshen vepronin...

SPAK sekuestron 4.5 milion euro pasuri në Shqipëri

para një muaji - RTK

Pas një operacioni që vetë Struktura e Posaçme Anti-korrupsion bën të ditur se zgjati 20 orë, dalin të dhënat e para zyrtare. SPAK njofton se në Tiranë, Durrës, Vlorë, Lezhë, Fushë Krujë dhe Rrëshen vepronin...

Lek me thasë/ Sekuestrohen bizhuteri, ora Rolex, makina dhe miliona euro. Ja ngjarjet kriminale që u zbardhën

para një muaji - Syri

Gjatë operacionit të kryer në banesat e personave të shpallur në kërkim ka gjetur sasi të mëdha parash në kesh por edhe shumë bizhuteri e ora Rolex. Në njoftimin e SPAK thuhet se janë kapu rreth 3 milionë...

"Në kërkim një ish-deputet dhe një i afërm i një deputeti të PS", VOA: Hetimet e Prokurorisë së Posaçme godasin 7 grupe të rrezikshme kriminale

para një muaji - Dosja.al

TIRANË - Në Shqipëri, një nga hetimet më të rëndësishme dhe më të mëdha të kryera deri tani nga Prokuroria e Posaçme kundër Krimit të organizuar dhe Korrupsionit, ka mundur të dokumentojë disa raste vrasjesh...

Goditen grupet kriminale në Shqipëri, sekuestrohen pasuri në vlerë 4.5 milionë euro, arrestohen 50 persona

para një muaji - Telegrafi

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka dhënë një njoftim zyrtar për megaoperacionin që goditi grupet kriminale në disa qytete të Shqipërisë. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit...

Ekzekutime dhe aleanca mafioze/ Grupi i Vis Martinajt pakt me Arben Ndokën ...

para një muaji - BalkanWeb

Megaoperacioni i SPAK i zhvilluar përgjatë dy ditëve në 6 qytete, por edhe jashtë vendit ka çuar në çmontimin e 7 grupeve kriminale. BalkanWeb zbërthen në mënyrë të detajuar gjetjet e aksionit më të madh...

Emrat/ Operacioni i SPAK: Dy efektivë të RENEA, pjesë e grupeve kriminale në Krujë. Me Durim Bamin organizonin kultivimin e kanabisit në Nikël e Tapizë

para një muaji - Java News

Efektivi i RENEA-s, Altin Morina i cili në marsin 2023 u arrestua me 113 mijë euro në makinë rezulton se ka bashkëpunuar me Durim Bamin për të organizuar kultivimin e bimëve narkotike në zonën e Niklës...

SPAK: Karekteristikë grupeve, dhuna e egër e treguar në kryerjen e krimeve. Ja roli i katër zyrtarëve të policisë

para një muaji - Ora news

Prokuroria e Posaçme ka dalë me njoftim zyrtar për goditjen e shtatë grupeve kriminale, në një megaoperacion i cili zgjati për 20 orë dhe janë ekzekutuar 20 nga 50 urdhër arrestet e lëshuara. Po ashtu...

Megaoperacioni i SPAK-ut/ Si vepronte Martinaj në aleancë me Ndokën, Shullazin dhe Avdylin

para një muaji - Ora news

Megaoperacioni i SPAK i zhvilluar përgjatë dy ditëve në 6 qytete, por edhe jashtë vendit ka çuar në çmontimin e 7 grupeve kriminale. Janë 50 urdhërarreste për personazhe të krimit të organizuar, por mes...

Goditja e grupeve kriminale nga SPAK: Karekteristikë, dhuna e egër e treguar në kryerjen e krimeve. Ja roli i katër zyrtarëve të policisë

para një muaji - Panorama

Prokuroria e Posaçme ka dalë me njoftim zyrtar për goditjen e shtatë grupeve kriminale, në një megaoperacion i cili zgjati për 20 orë dhe janë ekzekutuar 20 nga 50 urdhër arrestet e lëshuara. Po ashtu...

Megaoperacioni i SPAK: Grupi i Durim Bamit në konflikt të hapur me bandën e Martinajt dhe Ndokës! Aleanca me Dukat për të “fshirë” “mbretin” e kumarit. Zbardhet porosia e...

para një muaji - Panorama

Megaoperacioni me urdhër të SPAK i cili zgjati për 20 orë, në gjashtë qytete të vendit, çmontoi 7 grupe kriminale. Deri më tani nga 50 urdhër arreste të lëshuara, janë ekzekutuar 20 prej tyre, ndërsa janë...

Operacioni i SPAK shtrihet edhe në Emiratet e Bashkuara/ Top Channel siguron detaje! Arrestohen 14 persona, 17 urdhërarreste. Sekuestrohen 3 milionë euro, prona, makina e florinj

para një muaji - Top Channel

Top Channel mëson se në Shqipëri janë arrestuar 9 persona, 5 të tjerë janë arrestuar jashtë vendit në bashkëpunim me partnerët, ndërsa për 17 të tjerë iu është komunikuar urdhërarresti në burg, ku po vuajnë...

“Banda e Ervis Martinaj aleancë me grupin e ish-deputetit Arben Ndoka”, SPAK zbardh disa atentate

para një muaji - Gazeta Tema

Prokuroria e Posaçme përmes një njoftimi për mediat ka zbardhur detaje nga operacioni policor i zhvilluar dy ditët e fundit, që pa efektivët të mësynin në bazën e Ervis Martinaj në Fushëkuqe, në shtëpinë...

SPAK: Durim Bami dhe klani Duka u bashkuan për të vrarë Ervis Martinaj dhe ish-deputetin e PS

para një muaji - Gazeta Tema

Prokuroria e Posaçme ka zbardhur disa atentate dhe ngjarje kriminale që kanë ndodhur në vend në vitin 2020, në megaoperacionin e zhvilluar në 20 orët e fundit, ku u goditën grupet kriminale të Ervis Martinajt,...

Arben Ndoka “koka” e grupit kriminal! Përfshirja e ish-deputetit në botën e “errët” dhe lidhjet me Vis Martinaj

para një muaji - Gazeta Shqip

SPAK ka dhënë sot detaje në lidhje me mega-operacionin e zhvilluar gjatë ditës së djeshme, që çoi në zbardhjen e disa ngjarjeve kriminale në vend. Prokuroria e Posaçme ka zbuluar rolin e ish-deputetit...

DOSJA E SPAK/ Martinaj kërkoi ndihmën e Shullazit dhe Avdylajve pasi donte të eliminonte Fatmir Hysenin dhe Durim Bamin

para një muaji - Vizion Plus

Kanë dalë detaje të reja nga megaoperacioni i SPAK, ku janë goditur 7 grupe kriminale dhe janë sekuestruar 4.5 milionë euro pasuri. Nga dosja e SPAK janë zbërthyer bashkëpunimet mes grupeve kriminale,...

Goditja e grupeve kriminale nga SPAK: Karekteristikë, dhuna e egër e treguar në kryerjen e krimeve. Ja roli i katër zyrtarëve të policisë

para një muaji - Syri

Prokuroria e Posaçme ka dalë me njoftim zyrtar për goditjen e shtatë grupeve kriminale, në një megaoperacion i cili zgjati për 20 orë dhe janë ekzekutuar 20 nga 50 urdhër arrestet e lëshuara. Po ashtu...

Ekzekutime dhe aleanca mafioze/ Grupi i Vis Martinajt pakt me Arben Ndokën dhe Shullazin për të eliminuar Durim Bamin

para një muaji - Syri

Megaoperacioni i SPAK i zhvilluar përgjatë dy ditëve në 6 qytete, por edhe jashtë vendit ka çuar në çmontimin e 7 grupeve kriminale. Janë 50 urdhërarreste për personazhe të krimit të organizuar, por mes...

Grupi i Durim Bamit në konflikt të hapur me bandën e Martinajt dhe Ndokës! Aleanca me Dukat për të ‘fshirë’ ‘mbretin’ e kumarit

para një muaji - Syri

Megaoperacioni me urdhër të SPAK i cili zgjati për 20 orë, në gjashtë qytete të vendit, çmontoi 7 grupe kriminale. Deri më tani nga 50 urdhër arreste të lëshuara, janë ekzekutuar 20 prej tyre, ndërsa janë...

Gjinaj: SPAK zbuloi lidhjet e politikës-policisë dhe krimit. Ish-deputeti, Ndoka ishte koka e grupit në Lezhë

para një muaji - Syri

I ftuar në edicionin e pasdites në SYRI TV për të folur mbi operacionin e zhvilluar nga SPAK ishte gazetari, Fation Gjinaj. Gjinaj i cili në komunikimet e tij me persona që kishin dijeni për operacionin...

“Banda e Ervis Martinaj bashkëpunonte me grupin e ish-deputetit të PS”, SPAK: Rekrutonin vrasës me pagesë dhe…

para një muaji - Opinion

Pasditen e sotme, SPAK ka dalë në një njoftim zyrtarë lidhur me megaoperacionin që u zhvillua në disa qytete të vendit. Prokuroria e Posaçme ka zbardhur detaje nga operacioni policor i zhvilluar dy ditët...

SPAK reagim zyrtar për megaoperacionin: Goditëm 7 grupe kriminale, u sekues...

para një muaji - BalkanWeb

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, në kuadër të 4 procedimeve penale (Nr.59, të vitit 2022, i cili është bashkuar me procedimet penale Nr. 66, të vitit 2022, Nr. 33, të...

Emri/ Pas prangosjes së dhëndrit, SPAK lëshon urdhër arrest edhe për kunatin e vajzës së ish-deputetit

para një muaji - Java News

Në mesin e urdhër arresteve të lëshuara nga SPAK në kuadër të operacionit për goditjen e 7 grupeve kriminale është edhe emri i Vinçenc Tukut ish drejtor i IVMT në bashkinë Lezhë, vëllai i dhëndrit të Arben...

EMRAT/ Megaoperacioni i SPAK, GJKKO 43 urdhër arreste! Mes tyre vëllezërit Avdylaj dhe Duka! Në kërkim ish-deputeti i PS, dhe nipi, pranga të afërmit të Pëllumb Gjokës

para një muaji - Top Channel

43 urdhër arreste janë lëshuar nga Gjykata e Posaçme Antikorrupsion, ndërsa SPAK po zhvillon operacion në disa qytete të vendit. Operacionet e drejtuara nga SPAK po zhvillohen në Tiranë, Vlorë, Lezhë,...

Martinaj në Durrës, Ndoka në Lezhë dhe Bami Fushë Krujë/ Zonat ku bosët e grupeve kriminale vepronin

para një muaji - Albeu

SPAK ndan më shumë detaje në lidhje m e goditjen e grupeve kriminale pak ditë më parë. Sipas njoftimit të SPAK, Ervis Martinaj vepronte në Durrës, Arben Ndoka në Lezhë. Nga ana tjetër në zonën e Fushë...

SPAK zbardh skemën: Klani Duka dhe Bami u bashkuan për vrasjen e Ervis Martinaj dhe Arben Ndokës

para një muaji - Bota Sot

SPAK zbardh skemën e krimit për Ervis Martinaj. Sipas njoftimit zyrtar të SPAK, klani Duka dhe Valter Bami u bashkuan për vrasjen e Ervis Martinajt dhe Arben Ndokës. Theksojmë se Ervis Martinaj rezulton...

Operacioni i SPAK/ Arrestohet kreu i ‘Klanit Duka’, armiku i betuar i Ervis Martinajt! Po kërkonte azil në Belgjikë

para një muaji - Albeu

Një tjetër urdhër i Gjykatës së Posaçme që ka lidhje me operacionin e fundit të SPAK, është ekzekutuar jashtë territorit shqiptar. Burimet bëjnë me dije se është arrestuar në Belgjikë Leonard Duka. Ai...

Goditja ndaj grupeve kriminale nga SPAK, ja cilët janë rolet e ish-deputetit dhe katër zyrtarëve të policisë

para një muaji - Bota Sot

SPAK ka lëshuar urdhër arrest për ish-deputetin Arben Ndoka dhe katër zyrtarë të tjerë të policisë. Në njoftimin zyrtar të SPAK, mësohet se Noka kishte rol drejtues përgjatë vitit 2020. Njoftimi: Hetimi...

Goditja e 7 bandave nga SPAK/ Prokuroria: Grupi i Ervis Martinajt dhe ish-deputetit të PS-së bashkëpunonin me njëri-tjetrin! Deri më tani janë ekzekutuar 20 urdhër-arreste

para një muaji - Panorama

Prokuroria Posaçme ka dalë me një njoftim zyrtar për goditjen shtatë grupeve kriminale, për të cilët ka lëshuar 50-urdhër arreste. Në njoftim bëhet me dije se gjatë kontrolleve, autoritet kanë gjetur dhe...

Arben Ndoka “koka” e grupit kriminal! Përfshirja e ish-deputetit në botën e “errët” dhe lidhjet me Vis Martinaj

para një muaji - Gazeta Shqip

SPAK ka dhënë sot detaje në lidhje me mega-operacionin e zhvilluar gjatë ditës së djeshme, që çoi në zbardhjen e disa ngjarjeve kriminale në vend. Prokuroria e Posaçme ka zbuluar rolin e ish-deputetit...

7 grupe kriminale nën shënjestër! SPAK reagon për mega-operacionin: U sekuestruan 4.5 milionë euro

para një muaji - Gazeta Shqip

SPAK ka dhënë një njoftim zyrtar për megaoperacionin që goditi grupet kriminale në disa qytete të vendit. Njoftimi i Plotë: Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, në kuadër...

EMRAT/ Spak pas "kokave" të krimit, GJKKO lëshon 43 urdhër-arreste

para një muaji - Gazeta Shqip

Gjykata e Posaçme ka lëshuar 43 urdhër arreste ndërsa SPAK po zhvillon operacionet në disa qytete të vendit. SPAK po zhvillon disa operacione kundër “kokave” të krimit në Shkodër, Tiranë, Vlorë, Lezhë...

FOTO/ Miliona euro të sekuestruara, ku i fshihin paratë “baronët” e krimit shqiptar

para një muaji - Vizion Plus

SPAK ka njoftuar zyrtarisht mbi operacionin ku u goditën 7 grupe kriminale të rrezikshme në Shqipëri. Gjatë aksionit të SPAK janë sekuestruar pasuri me vlerë 4.5 milionë euro, ku 4 milionë janë para cach....

Operacioni i SPAK-Goditen 7 grupe kriminale, arrestohen 20 persona nga 50 urdhër-arreste. Sekuestrohen 4.5 mln euro pasuri

para një muaji - RTSH

SPAK ka dalë me njoftim zyrtar lidhur me operacionet e zhvilluara më 17 maj në disa qyteteve të vendit, duke lëshuar 50 urdhër-arreste. Sipas SPAK janë goditur 7 grupe të fuqishme kriminale që vepronin...

Lek me thasë/ SPAK sekuestron bizhuteri, ora Rolex, makina dhe miliona euro. Ja ngjarjet kriminale që u zbardhën

para një muaji - Syri

SPAK gjatë operacionit të kryer në banesat e personave të shpallur në kërkim ka gjetur sasi të mëdha parash në kesh por edhe shumë bizhuteri e ora Rolex. Në njoftimin e SPAK thuhet se janë kapu rreth 3...

Megaoperacioni, SPAK njoftim zyrtarë: U sekuestruan rreth 3 milionë euro, u goditën 7 grupe kriminale

para një muaji - Opinion

SPAK ka dalë me një njoftim zyrtar për goditjen ndaj 7 grupeve kriminale. Nga ky megaoperacion u sekuestruan rreth 3 milionë euro, kur përfshihen: automjete luksoze, sisteme vrojtimi kamerash, tavolinë...

"Lufta" mes Ervis Martinajt dhe Durim Bamit/ Ish-deputeti aleat i "mbretit të bixhozit", në ndihmë për eleminimin e rivalëve iu erdhi dhe Shullazi nga burgu

para një muaji - Dosja.al

TIRANË - Me goditjen e shtatë grupeve kriminale nga Prokuroria e Posaçme dolën në dritë edhe më shumë detaje nga "lufta" mes grupit të të shumëkërkuarit Ervis Martinaj dhe grupit të Durim Bamit. Dosja...

Detaje/ Si grupi kriminal i Martinajt dhe ish-deputetit të PS rekrutonin vrasës me pagesë, ja zonat ku vepronin

para një muaji - Java News

Një megaoperacion i drejtuar nga SPAK vuri në pranga 20 persona dhe zbërtheu disa prej ngjarjeve të bujshme kriminale në vend. Shtatë grupe kriminale u goditën, ndërsa në pranga ranë 14 persona në Shqipëri...

LISTA/ Megaoperacioni i SPAK, GJKKO 43 urdhër arreste! Mes tyre vëllezërit Avdylaj dhe Duka! Në kërkim ish-deputeti i PS, dhe nipi, pranga të afërmit të Pëllumb Gjokës

para një muaji - Top Channel

43 urdhër arreste janë lëshuar nga Gjykata e Posaçme Antikorrupsion, ndërsa SPAK po zhvillon operacion në disa qytete të vendit. Operacionet e drejtuara nga SPAK po zhvillohen në Tiranë, Vlorë, Lezhë,...

SPAK zbardh operacionin: Nga Lezha deri në Belgjikë, ja kush u arrestua, dhe kush është në kërkim. Ja çfarë u sekuestruam

para një muaji - Ora news

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, në kuadër të 4 procedimeve penale (Nr.59, të vitit 2022, i cili është bashkuar me procedimet penale Nr. 66, të vitit 2022, Nr. 33, të...

LAJMI I FUNDIT/ Megaoperacioni i SPAK në kuadër të gjetjes së bosëve krimit, sekuestrohen pasuri me vlerë mbi 4.5 milion euro

para një muaji - Panorama

Njoftimi: Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, në kuadër të 4 procedimeve penale (Nr.59, të vitit 2022, i cili është bashkuar me procedimet penale Nr. 66, të vitit 2022, Nr....

Megaoperacioni i SPAK, Prokuroria e Posaçme njoftim zyrtar: Goditen 7 grupe kriminale, mbi 4.5 milionë euro të sekuestruara! 50 urdhër arreste

para një muaji - Vizion Plus

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, në kuadër të 4 procedimeve penale (Nr.59, të vitit 2022, i cili është bashkuar me procedimet penale Nr. 66, të vitit 2022, Nr. 33, të...

Zbardhen ngjarjet e bujshme kriminale/ Plani i Ervis Martinajt dhe ish deputetit Arben Ndoka për të vrarë Durim Bamin, në ndihmë u erdhi edhe Shullazi nga burgu

para një muaji - Lexo

SPAK ka zbardhur disa prej ngjarjeve të bujshme në vend, ndërsa goditi 7 grupe kriminale. Në qendër të këtyre grupeve kriminale është grupi kriminal i krijuar dhe drejtuar nga shtetasi Ervis Martinaj i...

Dosja e SPAK/ Plani i Ervis Martinajt dhe ish deputetit të PS për të vrarë Durim Bamin, në ndihmë u erdhi edhe Shullazi nga burgu

para një muaji - Java News

SPAK ka zbardhur disa prej ngjarjeve të bujshme në vend, ndërsa goditi 7 grupe kriminale. Në qendër të këtyre grupeve kriminale është grupi kriminal i krijuar dhe drejtuar nga shtetasi Ervis Martinaj i...

EMRI/ Megaoperacioni i SPAK vuri në pranga ish-drejtorin e Policisë Lezhë, akuzat që rëndojnë mbi të

para një muaji - Java News

Ish-drejtori i Drejtorisë Vendore të policisë së Lezhës, Henerigert Mitri, është një prej të arrestuarve nga megaoperacioni i SPAK në bashkëpunim me Policinë e Shtetit. Sipas SPAK, ‘Mitri së bashku me...

Jo vetëm në Shqipëri! SPAK pas "kokave" të krimit" edhe në Dubai, DETAJE nga operacioni

para një muaji - Gazeta Shqip

Top Channel mëson se në Shqipëri janë arrestuar 9 persona, 5 të tjerë janë arrestuar jashtë vendit në bashkëpunim me partnerët, ndërsa për 17 të tjerë iu është komunikuar urdhërarresti në burg, ku po vuajnë...

Megaoperacioni i SPAK/GJKKO 43 urdhër arreste, mes tyre vëllezërit Avdylaj dhe Duka

para një muaji - Opinion

43 urdhër arreste janë lëshuar nga Gjykata e Posaçme Antikorrupsion, ndërsa SPAK po zhvillon operacion në disa qytete të vendit. Operacionet po zhvillohen në Tiranë, Vlorë, Lezhë, Krujë dhe Shkodër, ndërsa...

Megaoperacioni i SPAK: Në kërkim ish-deputeti i PS dhe nipi, pranga të afërmit të Pëllumb Gjokës

para një muaji - Gazeta Tema

43 urdhër arreste janë lëshuar nga Gjykata e Posaçme Antikorrupsion, ndërsa SPAK po zhvillon operacion në disa qytete të vendit. Operacionet e drejtuara nga SPAK po zhvillohen në Tiranë, Vlorë, Lezhë,...

SPAK: Durim Bami dhe klani Duka u bashkuan për të vrarë Ervis Martinaj dhe ish-deputetin e PS

para një muaji - Lexo

Prokuroria e Posaçme ka zbardhur disa atentate dhe ngjarje kriminale që kanë ndodhur në vend në vitin 2020, në megaoperacionin e zhvilluar në 20 orët e fundit, ku u goditën grupet kriminale të Ervis Martinajt,...

SPAK zbardh skemën: Klani Duka dhe Durim Bami u bashkuan për të vrarë Ervis Martinajn dhe ish-deputetin e PS

para një muaji - Java News

Prokuroria e Posaçme ka zbardhur disa atentate dhe ngjarje kriminale që kanë ndodhur në vend në vitin 2020, në megaoperacionin e zhvilluar në 20 orët e fundit, ku u goditën grupet kriminale të Ervis Martinajt,...

Operacioni i SPAK shtrihet edhe në Emiratet e Bashkuara: Arrestohen 14 persona, 17 urdhërarreste. Sekuestrohen 3 milionë euro, prona, makina e florinj

para një muaji - Java News

Top Channel mëson se në Shqipëri janë arrestuar 9 persona, 5 të tjerë janë arrestuar jashtë vendit në bashkëpunim me partnerët, ndërsa për 17 të tjerë iu është komunikuar urdhërarresti në burg, ku po vuajnë...

Fotot/ Shikoni çantat me para që fshihnin të fortët në shtëpi

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Prej dy ditësh vazhdon operacioni i policisë për kapjen e personazheve të njohur të botës së krimit, të cilët u shpallën në kërkim pas lëshimit...

Tregu i kumarit/ Vis Martinaj dhe Ben Ndoka u përplasën me Durim Bamin dhe Leonard Dukën

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Dosja e SPAK që zbardh përgjimet e SKY ECC hedhur dritë për herë të parë në luftën e nëndheshme mes bandave për kontrollin e lojërave të fatit,...

Të groposura ose në kasaforta, si u gjetën milionat e eurove të grupeve kriminale

para një muaji - Euronews

Të tjera detaje kanë dalë nga megaoperacioni i zhvilluar nga SPAK në disa qytete të vendit, ku u nxorën të paktën 50 urdhër-arreste për personazhe të njohur të botës së krimit në vend. Sipas burimeve nga...

Martinaj dhe ish-deputeti bashkuan forcat për të vrarë Hysenin nga grupi Bami-Duka

para një muaji - JOQ Albania

Detaje të reja janë zbardhur nga operacioni i SPAK ku u lëshuan 50 urdhërarreste dhe u sekuestruan 3 milionë euro pasuri nga 7 grupe kriminale në Tiranë, Durrës, Vlorë, Lezhë, Fushë Krujë dhe Rrëshen....

EMRAT/ SPAK lëshoi 50 urdhërarreste, si i shpëtuan operacionit të RENEA-s “kokat” e krimit. Sky ECC zbardh vrasjet e bujshme! Detajet si u eliminuan njerëzit e Vis Martinajt

para një muaji - Albeu

SPAK lëshoi një ditë më parë 50 urdhërarreste për kapjen e disa personave, emrat e të cilëve janë të përfshirë në botën e krimit pas zbërthimit të bisedave në aplikacionin Sky ECC. Operacioni i SPAK mësohet...

FOTO/ Miliona euro të sekuestruara, ku i fshihnin paratë “baronët” e krimit shqiptar

para një muaji - Java News

SPAK ka njoftuar zyrtarisht mbi operacionin ku u goditën 7 grupe kriminale të rrezikshme në Shqipëri. Gjatë aksionit të SPAK janë sekuestruar pasuri me vlerë 4.5 milionë euro, ku 4 milionë janë para cach....

Në kërkim nga SPAK/ Arben Ndoka drejtuesi i grupit kriminal që vepronte në Lezhë, ish-deputeti donte të ekzekutonte vrasësit e dyshuar të vëllait

para një muaji - Dosja.al

TIRANË - Janë zbardhur detaje lidhur me operacionin e SPAK, ku janë lëshuar 50 urdhër-arreste dhe janë goditur shtatë grupe të strukturuara kriminale. Ndërkohë janë zbardhur dhe arsyet se përse u shpall...

Megaoperacioni i SPAK godet 7 grupe kriminale/ Masa për 50 persona, arrestohen vetëm 20! 14 të akuzuar në Shqipëri, gjashtë jashtë vendit

para një muaji - FaxWeb

Operacioni u zhvilluar gjatë një dite më parë që prej orëve të para të mëngjesit. Nga këto urdhër arreste, 14 prej tyre janë ekzekutuar në Shqipëri dhe 6 jashtë vendit ku në Itali janë arrestuar 2 persona,...

Operacioni i SPAK/ Arrestohet në Belgjikë armiku i betuar i Ervis Martinajt, Leonard Duka

para një muaji - Ora news

Leonad Duka, rival i Ervis Martinajt, mësohet se është arrestuar në Belgjikë. Bëhet me dije se arrestimi i tij u bë i mundur pas shkëmbimit të informacionit mes policisë shqiptare dhe asaj belge. Për Dukën,...

Njëri në pranga, tjetri i zhdukur! Si u kthyen Leonard Duka dhe Vis Martinaj nga ortakë në armiq të betuar

para një muaji - Gazeta Shqip

Leonard Duka është arrestuar këtë të shtunë në Belgjikë, falë bashkëpunimit të policisë shqiptare me atë belge. Por kush është Leonard Duka, i kërkuar nga drejtësia shqiptare. Ai njihet si kreu i ‘klanit...

Në banesën e Visit të Pojës, u gjetën 3 milionë euro kesh

para një muaji - Gazeta Tema

Prej dy ditësh vazhdon operacioni i policisë për kapjen e personazheve të njohur të botës së krimit, të cilët u shpallën në kërkim pas lëshimit të 50 urdhërarresteve nga Prokuroria e Posaçme. “Bosët” e...

E FUNDIT/ Dje SPAK e shpalli në kërkim, arrestohet në Belgjikë “armiku i betuar” i Ervis Martinajt

para një muaji - Gazeta Shqip

Është arrestuar ditën e sotme në Belgjikë i shumëkërkuari, Leonard Duka. Duka u vu në pranga në kuadër të operacionit të ndërmarrë nga SPAK një ditë më parë. Arrestimi i tij u bë i mundur pas shkëmbimit...

Goditja e 7 grupeve kriminale nga SPAK/ Operacion dy ditor, sekuestrohen rreth 3 milionë euro

para një muaji - Tetova Sot

SPAK ka dalë me një njoftim zyrtar për goditjen ndaj 7 grupeve kriminale. Nga ky megaoperacion u sekuestruan rreth 3 milionë euro, kur përfshihen: automjete luksoze, sisteme vrojtimi kamerash, tavolinë...

SPAK, reagim zyrtar për megaoperacionin: Goditëm 7 grupe kriminale, u sekuestruan 4.5 mln euro. 50 urdhërarreste…!

para një muaji - Java News

Në kuadër të procedimeve penale të mësipërme, Struktura e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK), në bashkëpunim intensiv me Eurojust, Europol dhe agjencitë ligjzbatuese holandeze,...

Aksident në Tiranë/ 27-vjeçari përfundon në spital, vihet në pranga drejtuesi i mjetit

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku për pasojë një i ri ka përfunduar në spital. Specialistët e komisariatit të policisë rrugore...

Operacioni i SPAK/ Goditen 7 grupe kriminale, sekuestrohet pasuri me vlerë 4.5 mln euro

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat SPAK me anë të një njoftimi zyrtar, ka bërë me dije se gjatë operacionit ku u lëshuan 50 urdhër-arreste, janë sekuestruar në cilësinë e provës...

Operacioni i SPAK, arrestohet në Belgjikë Leonard Duka, rivali i Vis Martinajt

para një muaji - Gazeta Express

Në kuadër të operacionit të SPAK, pas shkëmbimit të informacionit mes policisë shqiptare dhe asaj belge është bërë i mundur arrestimi i Leonard Dukës. Ndaj tij ka masë sigurimi nga SPAK. Mësohet se Duka...

Goditen grupet kriminale në Shqipëri, sekuestrohen pasuri në vlerë 4.5 milionë euro, arrestohen 50 persona

para një muaji - Alfax

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka dhënë një njoftim zyrtar për megaoperacionin që goditi grupet kriminale në disa qytete të Shqipërisë. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit...

Operacioni i SPAK, arrestohet në Belgjikë Leonard Duka, rivali i Vis Martinajt - Vizion Plus

para një muaji - Gazeta Tema

Në kuadër të operacionit të SPAK, pas shkëmbimit të informacionit mes policisë shqiptare dhe asaj belge është bërë i mundur arrestimi i Leonard Dukës. Ndaj tij ka masë sigurimi nga SPAK. Mësohet se Duka...

Operacioni i SPAK/ Urdhër arrest edhe për Naim Stafukën, siguroi kushtet për vrasjen e Durim Bamit! Vëllanë ia rrëmbyen para 9 vitesh

para një muaji - Top Channel

Mes urdhër-arresteve të firmosura nga GJKKO me kërkesë të SPAK është dhe Naim Stafuka, vëllai i Enver Stafukës, i cili u rrëmbye dhe u zhduk në shkurt të 2015 në Fushë-Krujë. Ai akuzohet për veprat penale...

Betimi i “Princit Damian”, pastaj vdekja e “ushtarëve” të Vis Martinajt: Si nisi rivaliteti mes “Klanit Duka” dhe “mbretit të lotove”

para një muaji - Vizion Plus

Leonard Duka, i njohur si kreu i “Klanit Duka” është arrestuar në Belgjikë pas shkëmbimit të informacionit mes policisë shqiptare dhe asaj belge në kuadër të operacionit të SPAK. Mësohet se Duka ka kërkuar...

Operacioni i SPAK shtrihet edhe në Emiratet e Bashkuara: Arrestohen 14 persona, 17 urdhërarreste. Sekuestrohen 3 milionë euro, prona, makina e florinj

para një muaji - Zyrtare

Top Channel mëson se në Shqipëri janë arrestuar 9 persona, 5 të tjerë janë arrestuar jashtë vendit në bashkëpunim me partnerët, ndërsa për 17 të tjerë iu është komunikuar urdhërarresti në burg, ku po vuajnë...

FOTO/ SPAK kontrolle në 50 banesa: Sekuestrohen flori, para dhe makina të blinduara, tufat me euro "të groposura" në tokë

para një muaji - Dosja.al

TIRANË- SPAK ka reaguar pak më herët me një njoftim zyrtar lidhur me operacionin e kryer në qytetet kryesore të vendin, i shtrirë edhe në shtetet europiane për goditjen e eksponentëve të krimit. Sipas...

Aksion i madh i SPAK, goditen 7 grupe kriminale, arrestohen 20 persona, sekuestrohen 4.5 mln euro pasuri

para një muaji - Shqip

SPAK ka dalë me njoftim zyrtar lidhur me operacionet e zhvilluara më 17 maj në disa qyteteve të vendit, duke lëshuar 50 urdhër-arreste. Sipas SPAK janë goditur 7 grupe të fuqishme kriminale që vepronin...

Goditen grupet kriminale në Shqipëri, sekuestrohen pasuri në vlerë 4.5 milionë euro, arrestohen 50 persona

para një muaji - Gazeta10

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka dhënë një njoftim zyrtar për megaoperacionin që goditi grupet kriminale në disa qytete të Shqipërisë. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit...

Plan për të vrarë Preng Gjinin, në kërkim Miri i Pojës, Durim Bamin donin ta eliminonin…

para një muaji - Gazeta Tema

Zbardhen detaje rreth aksionit të SPAK. Gazetarja Klodiana Lala raporton për se Astrit dhe Aldo Avdylaj, xhaxha e nip, kishin në plan që të vrisnin Durim Bamin. SPAK ka dyshime se Astrit Avdylaj ishte...

Lista: Emrat e 19 baronëve të krimit që SPAK u preu fletëarrestet

para një muaji - Gazeta Tema

Prokuroria e Posaçme lëshoi ditën e djeshme rreth 50 urdhër arreste për kapjen e disa personave të botës së krimit pas zbërthimit të bisedave në aplikacionin “ Sky ECC ”. Me urdhër të SPAK, forcat RENEA...

Operacioni i SPAK, arrestohet në Belgjikë Leonard Duka, rivali i Vis Martinajt

para një muaji - Vizion Plus

Në kuadër të operacionit të SPAK, pas shkëmbimit të informacionit mes policisë shqiptare dhe asaj belge është bërë i mundur arrestimi i Leonard Dukës. Ndaj tij ka masë sigurimi nga SPAK. Mësohet se Duka...

Plan për të vrarë Preng Gjinin, në kërkim Miri i Pojës, Durim Bamin donin t...

para një muaji - BalkanWeb

Zbardhen detaje rreth aksionit të SPAK. Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se Astrit dhe Aldo Avdylaj, xhaxha e nip, kishin në plan që të vrisnin Durim Bamin. SPAK ka dyshime se Astrit Avdylaj...

Operacioni i SPAK/ Urdhër arrest edhe për Naim Stafukën, vëllai i tij u zhdukur prej 9 vitesh! Iu vu eksploziv…

para një muaji - Top Channel

Mes urdhër-arresteve të firmosura nga GJKKO me kërkesë të SPAK është dhe Naim Stafuka, vëllai i Enver Stafukës, i cili u rrëmbye dhe u zhduk në shkurt të 2015 në Fushë-Krujë. Emri i tij për herë të fundit...

Kush do vriste Durim Bamin? Detaje nga armiqësia me grupin e Shijakut

para një muaji - Lexo

Mes më shumë se 40 urdhër-arresteve të firmosura nga GJKKO me kërkesë të SPAK është dhe Naim Stafuka, vëllai i Enver Stafukës, i cili u rrëmbye dhe u zhduk në shkurt të 2015 në Fushë-Krujë. Naim Stafuka...

Megaoperacioni i SPAK/Urdhër arrest për Naim Stafukën, siguroi kushtet për eliminimin e Durim Bamit

para një muaji - Opinion

Detaje të reja vijojnë bëhen të ditur rreth megaoperacionit të SPAK dhe Policisë së Shtetit, i cili është shtrirë në disa qytete të vendit. Mësohet se mes urdhër-arresteve të firmosura nga GJKKO me kërkesë...

Goditja e 7 grupeve kriminale nga SPAK/ Zbardhet përfshirja dhe roli i zyrtarëve të policisë, del FOTOJA e ish-drejtorit të DVP Lezhë (EMRAT)

para një muaji - Dosja.al

TIRANË- SPAK ka reaguar pak më herët me një njoftim zyrtar lidhur me operacionin e kryer në qytetet kryesore të vendin, i shtrirë edhe në shtetet europiane për goditjen e eksponentëve të krimit. Nga njoftimi...

Goditen grupet kriminale në Shqipëri, sekuestrohen pasuri në vlerë 4.5 milionë euro, arrestohen 50 persona

para një muaji - Top24

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka dhënë një njoftim zyrtar për megaoperacionin që goditi grupet kriminale në disa qytete të Shqipërisë. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit...

Para të groposura në tokë dhe florinj me valixhe, sekuestrohen 3 mln € nga 7 grupe kriminale

para një muaji - JOQ Albania

7 grupe të strukturuara kriminale me fuqi të konsiderueshme dhe me shtrirje gjeografike të aktivitetit të tyre kriminal në disa nga qytetet kryesore të vendit si Tiranë, Durrës, Vlorë, Lezhë, Fushë Krujë...

“Metamorfoza” - U lëshuan 43 urdhër-arreste, zbardhen emrat e 26 prej tyre. Në pranga edhe Naim Stafuka

para një muaji - RTSH

Policia e Shtetit ka arrestuar edhe Naim Stafukën, pjesë e operacionit “Metamorfoza” ku me kërkesë të SPAK, GJKKO firmosi 43 urdhër arreste. Naim Stafuka është vëllai i Enver Stafukës, i cili u rrëmbye...

Dhëndri i ish-deputetit të Ramës tentoi të vriste Bamin dhe 'Leksin e Druve'

para një muaji - Syri

Në kuadër të operacionit që po kryhet nga SPAK për goditjen e grupeve kriminale, në bashkëpunim me Interpol është arrestuar në Itali, Arian Tuku. Nga hetimet e SPAK rezulton se Arian Tuku, 36 vjeç nga...

Kush janë “bosët” e krimit të shpallur në kërkim

para një muaji - Lexo

Prej dy ditësh vazhdon operacioni i policisë për kapjen e personazheve të njohur të botës së krimit, të cilët u shpallën në kërkim pas lëshimit të 50 urdhërarresteve nga Prokuroria e Posaçme. “Bosët” e...

Operacioni i Policisë, në banesën e Visit të Pojës, u gjetën 3 milionë euro kesh

para një muaji - Lexo

Prej dy ditësh vazhdon operacioni i policisë për kapjen e personazheve të njohur të botës së krimit, të cilët u shpallën në kërkim pas lëshimit të 50 urdhërarresteve nga Prokuroria e Posaçme. “Bosët” e...

Kush janë “bosët” e krimit të shpallur në kërkim! Në banesën e Visit të Pojës, u gjetën 3 milionë euro kesh

para një muaji - Java News

Prej dy ditësh vazhdon operacioni i policisë për kapjen e personazheve të njohur të botës së krimit, të cilët u shpallën në kërkim pas lëshimit të 50 urdhërarresteve nga Prokuroria e Posaçme. “Bosët” e...

Operacioni i SPAK/ Arrestohet Naim Stafuka, vëllai i tij i zhdukur që në 2015-ën

para një muaji - Gazeta Express

Naim Stafuka është arrestuar mbrëmjen e djeshme me urdhër të SPAK. Emri i tij është mes 43urdhërarrestve të firmosur nga GJKKO me kërkesë të SPAK. Naim Stafuka nuk është një emër i panjohur për policinë....

"Në qendër grupi i Ervis Martinajt"/ SPAK goditi 7 grupe kriminale: Karakteristikë e tyre dhuna e egër në kryerjen e krimeve (DETAJE)

para një muaji - Dosja.al

PJESË NGA NJOFTIMI I SPAK: Cilësojmë se, këto grupe kriminale dyshohet se kanë kryer veprat penale me pasoja të rënda të jetës dhe shëndetit, si edhe në drejtim të pasurisë. Disa nga veprat penale më serioze...

FOTOT| 1 mln € kesh, ora e makina të blinduara, SPAK jep detajet për megaoperacionin

para një muaji - Euronews

Të tjera detaje kanë dalë nga megaoperacioni i zhvilluar nga SPAK në disa qytete të vendit, ku u nxorën të paktën 50 urdhër-arreste për personazhe të njohur të botës së krimit në vend. Sipas burimeve nga...

Arrestohet Naim Stafuka, vëllai i tij u rrëmbye dhe u zhduk në 2015-n! Emrat e 26 prej 43 urdhër-arresteve të SPAK

para një muaji - Ora news

Zbulohen emrat e 26 personave për të cilët është lëshuar masa e sigurisë deri tani nga SPAK dhe firmosur nga GJKKO dhe krimet për të cilët ata akuzohen. Operacioni vijon dhe SPAK pritet të dalë me një...

SPAK urdhër arrest për Naim Stafukën! Si u rrëmbye vëllai i tij para 9 vitesh, për të mos u parë më kurrë

para një muaji - Gazeta Shqip

Mes urdhër-arresteve të firmosura nga GJKKO me kërkesë të SPAK është dhe Naim Stafuka, vëllai i Enver Stafukës, i cili u rrëmbye dhe u zhduk në shkurt të 2015 në Fushë-Krujë. Emri i tij për herë të fundit...

Operacioni “Metamorfoza” - Arrestohet Naim Stafuka, vëllai i Enver Stafukës i rrëmbyer dhe zhdukur në 2015

para një muaji - RTSH

Policia e Shtetit ka arrestuar edhe Naim Stafukën, pjesë e operacionit “Metamorfoza” ku me kërkesë të SPAK, GJKKO firmosi 43 urdhër arreste. Naim Stafuka është vëllai i Enver Stafukës, i cili u rrëmbye...

Operacioni i dekonspiruar, SPAK-ut i ngelin në dorë urdhër-arrestet për Arben Ndokën dhe familjarët e ish deputetit Ndreca

para një muaji - Syri

Një ditë më parë një operacion propagandistik i SPAK dështoi në mënyrë spektakolare. Nga 50 urdhër-arreste, vetëm 8 u ekzekutuan pasi, pjesa tjetër duket se u njoftua paraprakisht nga bashkëpunëtorët e...

Operacioni për goditjen e krimit/ SPAK me reagim zyrtar, sekuestrohen 4.5 milionë euro pasuri

para një muaji - Dosja.al

NJOFTIMI I PLOTË: Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, në kuadër të 4 procedimeve penale (Nr.59, të vitit 2022, i cili është bashkuar me procedimet penale Nr. 66, të vitit...

"3 milionë euro, prona, makina e florinj"/ Arrestimi i personazheve të botës së krimit, operacioni i SPAK shtrihet dhe në Emiratet e Bashkuara

para një muaji - Dosja.al

ARABIA- Lidhur me operacionin e nisur dje me urdhër të SPAK, mësohet se në Shqipëri janë arrestuar 9 persona, 5 të tjerë janë kapur jashtë vendit në bashkëpunim me partnerët, ndërsa për 17 të tjerë iu...

E PLOTË/ Nga aksioni i SPAK për kapjen e të ‘fortëve’ të Niklës, te kundërs...

para një muaji - BalkanWeb

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me aksionin me urdhër të SPAK, i cili lëshoi një ditë më parë 50 urdhërarreste për kapjen e disa personave, emrat e të cilëve janë të përfshirë në botën e krimit...

U “tradhtuan” nga bisedat në Sky ECC/ Nga rivalët e Ervis Martinajt, tek të fortët e Niklës, kush janë “bosët” e krimit të shpallur në kërkim! Në banesën e...

para një muaji - Panorama

Prej dy ditësh vazhdon operacioni i policisë për kapjen e personazheve të njohur të botës së krimit, të cilët u shpallën në kërkim pas lëshimit të 50 urdhërarresteve nga Prokuroria e Posaçme. “Bosët” e...

Operacioni i SPAK/ Arrestohet Naim Stafuka, vëllai i tij i zhdukur që në 2015-ën

para një muaji - Vizion Plus

Naim Stafuka është arrestuar mbrëmjen e djeshme me urdhër të SPAK. Emri i tij është mes 43 urdhërarrestve të firmosur nga GJKKO me kërkesë të SPAK. Naim Stafuka nuk është një emër i panjohur për policinë....

Goditja nga SPAK e personazheve të botës së krimit, urdhër-arreste për Arben Ndokën dhe familjarët e ish deputetit Ndreca

para një muaji - Syri

Detaje të reja dalin nga operacioni i SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit. Mësohet se janë lëshuar urdhër arresti për xhaxha e nip, Astrit dhe Aldo Avdylaj. Astrit Avdylaj dyshohet si...

Operacioni me urdhër të SPAK, arrestohet Naim Stafuka

para një muaji - Bota Sot

Një operacion kombëtar është shtrirë në disa qytete në vend. Operacion i nisur një ditë më parë ku u zhvilluan kontrolle në Tiranë, Lezhë, Vlorë, Durrës Shkodër, me qëllim kapjen e të personazheve të botës...

Operacioni i SPAK, arrestohet Naim Stafuka, vëllai i Enver Stafukës, i rrëmbyer dhe zhdukur në 2015

para një muaji - Albeu

Mes 43 urdhërarresteve të firmosura nga GJKKO me kërkesë të SPAK është dhe emri i Naim Stafukës, vëllai i Enver Stafukës, i cili u rrëmbye dhe u zhduk në shkurt të 2015 në Fushë-Krujë. Mësohet se ai është...

Operacioni i SPAK, në pranga Naim Stafuka!

para një muaji - Gazeta Tema

Mes 43 urdhërarresteve të firmosura nga GJKKO me kërkesë të SPAK është dhe emri i Naim Stafukës, vëllai i Enver Stafukës, i cili u rrëmbye dhe u zhduk në shkurt të 2015 në Fushë-Krujë. Në janar të 2022...

“Krijoi kushte për vrasjen e Marklen Hakës, por vdiq halla e tij”, zbardhen detaje nga akuzat për Durim Bamin!

para një muaji - Gazeta Tema

Zbardhen detaje të reja rreth megaoperacionit në disa qytete të vendit, ku u lëshuan rreth 50 urdhër-arreste. Durim Bami akuzohet për krijim kushtesh për atentatin ndaj Marklen Hakës ku mbeti e vrarë halla...

Betimi i “Princit Damian”, pastaj vdekja e “ushtarëve” të Martinajt: Si nisi rivaliteti mes “Klanit Duka” dhe “mbretit të lotove”

para një muaji - Java News

Leonard Duka, i njohur si kreu i “Klanit Duka” është arrestuar në Belgjikë pas shkëmbimit të informacionit mes policisë shqiptare dhe asaj belge në kuadër të operacionit të SPAK. Mësohet se Duka ka kërkuar...

Detajet nga operacioni/ "Krijoi kushte për vrasjen e Marklen Hakës" - Zbardhen akuzat për Durim Bamin

para një muaji - Bota Sot

Zbardhen detaje të reja rreth megaoperacionit në disa qytete të vendit, ku u lëshuan rreth 50 urdhër-arreste. Durim Bami akuzohet për krijim kushtesh për atentatin ndaj Marklen Hakës ku mbeti e vrarë halla...

Nga “kokat” e krimit, tek ish-zyrtarët e policisë/ SPAK pas “të fortëve”, operacioni vijon dhe sot

para një muaji - Gazeta Shqip

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me aksionin me urdhër të SPAK, i cili lëshoi një ditë më parë 50 urdhër-arreste për kapjen e disa personave, emrat e të cilëve janë të përfshirë në botën e krimit...

Detajet nga operacioni/ "Krijoi kushte për vrasjen e Marklen Hakës" - Zbardhen akuzat për Durim Bamin

para një muaji - Ora news

Zbardhen detaje të reja rreth megaoperacionit në disa qytete të vendit, ku u lëshuan rreth 50 urdhër-arreste. Durim Bami akuzohet për krijim kushtesh për atentatin ndaj Marklen Hakës ku mbeti e vrarë halla...

Detajet nga megaoperacioni i SPAK/ “Krijoi kushte për vrasjen e Markl...

para një muaji - BalkanWeb

Zbardhen detaje të reja rreth megaoperacionit në disa qytete të vendit, ku u lëshuan rreth 50 urdhër-arreste. Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se Durim Bami akuzohet për krijim kushtesh për...

Operacioni i SPAK shtrihet deri në Belgjikë, arrestohet Leonard Duka, rivali i Vis Martinajt

para një muaji - Java News

Në kuadër të operacionit të SPAK, pas shkëmbimit të informacionit mes policisë shqiptare dhe asaj belge është bërë i mundur arrestimi i Leonard Dukës. Ndaj tij ka masë sigurimi nga SPAK. Mësohet se Duka...

Detaje nga megaoperacioni/Krijoi kushtet për atentatin e Marklen Hakës, por mbeti e vrarë halla, zbardhet akuza ndaj Durim Bamit!

para një muaji - Opinion

Të tjera detaje janë bërë të ditura nga megaoperacioni i Prokurorisë së Posaçme ku u lëshuan rreth 50 urdhër arreste, ndërsa u “bastisën” nga policia banesat e disa prej emrave më të njohur të botës së...

Lista: Emrat e 19 baronëve të krimit që SPAK u preu fletëarrestet

para një muaji - Lexo

Prokuroria e Posaçme lëshoi ditën e djeshme rreth 50 urdhër arreste për kapjen e disa personave të botës së krimit pas zbërthimit të bisedave në aplikacionin “Sky ECC”. Me urdhër të SPAK, forcat RENEA...

Detajet nga megaoperacioni i SPAK/ “Krijoi kushte për vrasjen e Marklen Hakës, por vdiq halla e tij”, zbardhen detaje nga akuzat për Durim Bamin

para një muaji - Bota Sot

Zbardhen detaje të reja rreth megaoperacionit në disa qytete të vendit, ku u lëshuan rreth 50 urdhër-arreste. Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se Durim Bami akuzohet për krijim kushtesh për...

U arrestua në Itali me urdhër të SPAK, kush është Arian Tuku, dhëndri i Arben Ndokës! Tentoi të vriste ‘Leksin e Druve’ dhe Durim Bamin

para një muaji - Gazeta Tema

Në kuadër të operacionit që po kryhet nga SPAK për goditjen e grupeve kriminale, në bashkëpunim me Interpol është arrestuar në Itali, Arian Tuku. Nga hetimet e SPAK rezulton se Arian Tuku, 36 vjeç nga...

SPAK lëshoi 50 urdhërarreste, si i shpëtuan operacionit të RENEA-s “kokat” e krimit

para një muaji - Gazeta Tema

SPAK lëshoi një ditë më parë 50 urdhërarreste për kapjen e disa personave, emrat e të cilëve janë të përfshirë në botën e krimit pas zbërthimit të bisedave në aplikacionin Sky ECC. Operacioni i SPAK mësohet...

EMRAT/ SPAK lëshoi 50 urdhërarreste, Sky ECC zbardh vrasjet e bujshme! Detajet si u eliminuan njerëzit e Vis Martinajt

para një muaji - Syri

SPAK lëshoi një ditë më parë 50 urdhërarreste për kapjen e disa personave, emrat e të cilëve janë të përfshirë në botën e krimit pas zbërthimit të bisedave në aplikacionin Sky ECC. Operacioni i SPAK mësohet...

Detajet nga operacioni i SPAK/ ‘Krijoi kushte për vrasjen e Marklen Hakës’ zbardhen akuzat për Durim Bamin

para një muaji - Syri

Zbardhen detaje të reja rreth megaoperacionit në disa qytete të vendit, ku u lëshuan rreth 50 urdhër-arreste. Gazetarja Klodiana Lala raporton se Durim Bami akuzohet për krijim kushtesh për atentatin ndaj...

Krijoi kushtet për atentatin ndaj Marklen Hakës, por mbeti e vrarë halla e shënjestrës, zbardhet akuza ndaj Durim Bamit! I arrestuar për krimin vëllai i të zhdukurit 9 vite...

para një muaji - Panorama

Zbardhen detaje të reja nga megaoperacioni i Prokurorisë së Posaçme ku u lëshuan rreth 50 urdhër arreste, ndërsa u “bastisën” nga policia banesat e disa prej emrave më të njohur të botës së krimit në vend....

Urdhërarrestet e SPAK, tre punonjës policie të përfshirë në rrjetin kriminal! Kush është ish-efektivi i RENEA-s që u kap me 113 mijë euro në makinë, në kërkim edhe ish-drejtuesi...

para një muaji - Panorama

NIKOLETA KOVAÇI/ Dje u bë me dije se në kuadër të megaoperacionit të SPAK ishin lëshuar edhe tre urdhërarreste për zyrtar të Policisë, një prej të cilëve i arrestuar edhe më herët por që ishte lënë i lirë...

Detajet nga megaoperacioni i SPAK/ ‘Krijoi kushte për vrasjen e Marklen Hakës’ zbardhen detaje nga akuzat për Durim Bamin

para një muaji - Syri

Zbardhen detaje të reja rreth megaoperacionit në disa qytete të vendit, ku u lëshuan rreth 50 urdhër-arreste. Gazetarja Klodiana Lala raporton se Durim Bami akuzohet për krijim kushtesh për atentatin ndaj...

SPAK “shënjestron” familjet dhe personazhet e njohur të botës së krimit! Nga ish-deputeti i PS, biznesmeni Pëllumb Gjoka dhe… Ja ngjarjet që priten të zbardhen

para një muaji - Panorama

NIKOLETA KOVAÇI/ Mëngjesi i djeshëm e ka gjetur RENEA-n dhe Byronë Kombëtare të Hetimit në disa rrethe dhe qarqe, në një operacion që mund të konsiderohet si një nga më të mëdhenjtë dhe më të rëndësishmit...

‘Metamorfoza’, arrestohet vëllai i Enver Stafukës, të rrëmbyerit dhe të zhdukurit në 2015

para një muaji - Java News

Policia e Shtetit ka arrestuar edhe Naim Stafukën, pjesë e operacionit “Metamorfoza” ku me kërkesë të SPAK, GJKKO firmosi 43 urdhër arreste. Naim Stafuka është vëllai i Enver Stafukës, i cili u rrëmbye...

Operacioni i SPAK, arrestohet Naim Stafuka, vëllai i Enver Stafukës

para një muaji - Lexo

Mes 43 urdhërarresteve të firmosura nga GJKKO me kërkesë të SPAK është dhe emri i Naim Stafukës, vëllai i Enver Stafukës, i cili u rrëmbye dhe u zhduk në shkurt të 2015 në Fushë-Krujë. Mësohet se ai është...

Nga kapja e të ‘fortëve’ të Niklës, te kundërshtarët e Ervis Martinajt, “Visit të Pojës” iu gjetën në banesë 3 mln euro, detaje nga megaoperacioni i SPAK

para një muaji - Shqip

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me aksionin me urdhër të SPAK, i cili lëshoi një ditë më parë 50 urdhërarreste për kapjen e disa personave, emrat e të cilëve janë të përfshirë në botën e krimit...

EMRAT+PAMJE/ Si i shpëtuan operacionit të SPAK dhe RENEA-s “kokat” e krimit. "Sky" zbardh vrasjet e bujshme! Detajet si u eliminuan njerëzit e Vis Martinajt

para një muaji - Ora news

SPAK lëshoi një ditë më parë 50 urdhërarreste për kapjen e disa personave, emrat e të cilëve janë të përfshirë në botën e krimit pas zbërthimit të bisedave në aplikacionin Sky ECC. Operacioni i SPAK mësohet...

Operacioni i SPAK/ Arrestohet në Belgjikë Leonard Duka, rival i Ervis Martinajt

para një muaji - Dosja.al

BELGJIKA- Arrestohet në Belgjikë Leonard Duka, rival i Ervis Martinajt.

Detaje/ Avdylajt kishin në plan eleminimin e Durim Bamit, Miri i Pojës vrasjen e Preng Gjinin

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Vijojnë të dalin të tjera detaje nga operacioni i një dite më parë i zhvilluar në disa qytete të vendit, ku u lëshuan rreth 50 urdhër arreste....

Krijoi kushtet për vrasjen e Marklen Hakës, zbardhet akuza ndaj Durim Bamit

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat SPAK lëshoi ditën e djeshme mbi 40 urdhër-arreste për kapjen e disa personave, emrat e të cilëve janë të përfshirë në botën e krimit pas zbërthimit...

Operacioni i SPAK/ Avdylajt kishin në plan eleminimin e Durim Bamit, Miri i Pojës vrasjen e Preng Gjinin, detaje

para një muaji - Dosja.al

TIRANA- Vijojnë të dalin të tjera detaje nga operacioni i një dite më parë i zhvilluar në disa qytete të vendit, ku u lëshuan rreth 50 urdhër arreste. Lidhur me këtë operacion të urdhëruar nga SPAK mësohet...

SPAK lëshoi 50 urdhërarreste, si i shpëtuan operacionit të RENEA-s “kokat” e krimit. Sky ECC zbardh vrasjet e bujshme! Detajet si u eliminuan njerëzit e Vis Martinajt

para një muaji - Bota Sot

SPAK lëshoi një ditë më parë 50 urdhërarreste për kapjen e disa personave, emrat e të cilëve janë të përfshirë në botën e krimit pas zbërthimit të bisedave në aplikacionin Sky ECC. Operacioni i SPAK mësohet...

Arrestohet Naim Stafuka, vëllai i tij u rrëmbye dhe u zhduk në 2015-n! Emrat e 26 prej 43 urdhër-arresteve të SPAK

para një muaji - FaxWeb

Zbulohen emrat e 26 personave për të cilët është lëshuar masa e sigurisë deri tani nga SPAK dhe firmosur nga GJKKO dhe krimet për të cilët ata akuzohen. Operacioni vijon dhe SPAK pritet të dalë me një...

Operacioni i SPAK/ Emri i Durim Bamit në listën e urdhër arresteve, akuzohet se krijoi kushte për vrasjen e bujshme

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Vijojnë të dalin të tjera detaje nga operacioni i një dite më parë i zhvilluar në disa qytete të vendit, ku u lëshuan rreth 50 urdhër arreste....

Operacioni i SPAK/ Vëllai i tij i rrëmbyer dhe i zhdukur, arrestohet Naim Stafuka

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Mes urdhër arresteve të firmosura nga GJKKO me kërkesë të SPAK është dhe emri i Naim Stafukës i cili është arrestuar. Ky i fundit është vëllai...

Operacioni i SPAK, arrestohet Naim Stafuka, vëllai i Enver Stafukës, i rrëmbyer dhe zhdukur

para një muaji - Dosja.al

FUSHË-KRUJA- Mes urdhër arresteve të firmosura nga GJKKO me kërkesë të SPAK është dhe emri i Naim Stafukës i cili është arrestuar. Ky i fundit është vëllai i Enver Stafukës, i cili u rrëmbye në shkurt...

Emrat/ “Sky ECC” zbardh vrasjet e bujshme, si i shpëtuan operacionit të SPAK “kokat” e krimit?

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Prokuroria e Posaçme lëshoi ditën e djeshme rreth 50 urdhër arreste për kapjen e disa personave të botës së krimit pas zbërthimit të bisedave në...

Operacioni i SPAK/ Emri i Durim Bamit në listën e urdhër arresteve, akuzohet se krijoi kushte për vrasjen e bujshme

para një muaji - Dosja.al

TIRANA- Vijojnë të dalin të tjera detaje nga operacioni i një dite më parë i zhvilluar në disa qytete të vendit, ku u lëshuan rreth 50 urdhër arreste. Lidhur me këtë operacion të urdhëruar nga SPAK, mësohet...

Si i shpëtuan operacionit të SPAK dhe RENEA-s “kokat” e krimit. “Sky” zbardh vrasjet e bujshme! Detajet si u eliminuan njerëzit e Vis Martinajt

para një muaji - FaxWeb

SPAK lëshoi një ditë më parë 50 urdhërarreste për kapjen e disa personave, emrat e të cilëve janë të përfshirë në botën e krimit pas zbërthimit të bisedave në aplikacionin Sky ECC. Operacioni i SPAK mësohet...

EMRAT/ "Armiqtë dhe miqtë e Ervis Martinajt"/ "Sky ECC" zbardh vrasjet e bujshme, si i shpëtuan operacionit të SPAK “kokat” e krimit?

para një muaji - Dosja.al

TIRANA- Prokuroria e Posaçme lëshoi ditën e djeshme rreth 50 urdhër arreste për kapjen e disa personave të botës së krimit pas zbërthimit të bisedave në aplikacionin "Sky ECC". Me urdhër të SPAK, forcat...

EMRAT/ SPAK lëshoi 50 urdhërarreste, si i shpëtuan operacionit të RENEA-s &...

para një muaji - BalkanWeb

SPAK lëshoi një ditë më parë 50 urdhërarreste për kapjen e disa personave, emrat e të cilëve janë të përfshirë në botën e krimit pas zbërthimit të bisedave në aplikacionin Sky ECC. Operacioni i SPAK mësohet...

Në kërkim pas aksionit të SPAK, Denis Meta arrestohet në Spanjë, Arjan Tuku në Itali

para një muaji - Zhurnal

7 Kapet në Spanjë Denis Meta i shpallur në kërkim nga operacioni i fundit i SPAK. Ndërsa, Arjan Tuku kapet në Itali. Arjan Turku ka qenë i arrestuar ne Itali edhe në 2022. Në kuadër të operacionit të SPAK,...

Në kërkim pas aksionit të SPAK, Denis Meta arrestohet në Spanjë, Arjan Tuku në Itali

para një muaji - Gazeta Express

Kapet në Spanjë Denis Meta i shpallur në kërkim nga operacioni i fundit i SPAK. Ndërsa, Arjan Tuku kapet në Itali. Arjan Turku ka qenë i arrestuar ne Itali edhe në 2022. Në kuadër të operacionit të SPAK,...

Operacioni i SPAK, asnjë i arrestuar në Vlorë, FNSH ‘blindon’ qytetin

para një muaji - Bota Sot

Asnjë person nuk është arritur të arrestohet në Vlorë gjatë operacionit të SPAK, që nisi në orët e para të mëngjesit të sotmë në disa qytete të vendit, bazuar në urdhërat e firmosur nga GJKKO, për të paktën...

Operacioni i SPAK, asnjë i arrestuar në Vlorë. FNSH ‘blindon’ qytetin

para një muaji - BalkanWeb

Asnjë person nuk është arritur të arrestohet në Vlorë gjatë operacionit të SPAK, që nisi në orët e para të mëngjesit të sotmë në disa qytete të vendit, bazuar në urdhërat e firmosur nga GJKKO, për të paktën...

Megaoperacioni i SPAK/ Arrestohen në Itali dhe Spanjë dy shqiptarët që dyshohen si të përfshirë në një ngjarje kriminale (EMRAT)

para një muaji - Top Channel

Dy shqiptarë të shpallur në kërkim me kod të kuq nga Interpoli janë arrestuar në Itali dhe Spanjë në kuadër të operacionit të SPAK. Arjan Tuku u arrestua në Itali ndërsa Denis Meta në Spanjë. Të dy këta...

Në kërkim nga Interpol/ Denis Meta arrestohet në Spanjë, Arjan Tuku në Itali

para një muaji - Gazeta Shqip

Dy persona të shpallur në kërkim nga Interpol me flamur të kuq, janë arrestuar. Bëhet me dije nga burimet për media se Denis Meta është arrestuar në Spanjë. Ndërkaq Arjan Tuku është kapur në Itali. Tuku...

Të shpallur në kërkim nga SPAK, arrestohen dy persona në Spanjë dhe Itali (EMRAT)

para një muaji - NOA

Dy shqiptarë të shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Prokuroria e Posaçme janë arrestuar në dy shtete europiane. Raportohet se Denis Meta është vënë në pranga në Spanjë, ndërsa Arjan Tuku është kapur në...

Megaoperacioni i SPAK/ Arrestohen në Itali dhe Spanjë dy shqiptarët që dyshohen si të përfshirë në një ngjarje kriminale

para një muaji - Bota Sot

Dy shqiptarë të shpallur në kërkim me kod të kuq nga Interpoli janë arrestuar në Itali dhe Spanjë në kuadër të operacionit të SPAK. Arjan Tuku u arrestua në Itali ndërsa Denis Meta në Spanjë. Të dy këta...

Operacioni i SPAK/ Ishin shpallur në kërkim, arrestohen dy persona në Spanj...

para një muaji - BalkanWeb

Dy shtetas shqiptarë të shpallur në kërkim ndërkombëtar janë arrestuar në kuadër të një operacioni të SPAK. Raportohet se në pranga ka përfunduar Denis Meta, i cili është arrestuar në Spanjë pas bashkëpunimit...

Shefi i stërvitjes te RENEA pjesë e bandave! Nga lidhja me Vis Martinajn te trafiku i kokainës

para një muaji - Gazeta Express

Gjatë operacionit të Prokurorisë së Posaçme përveç anëtarëve të grupeve kriminale janë lëshuar urdhër arreste edhe për tre punonjës policie. Bëhet fjalë për policët Ergert Mitri, i cili më herët ka pasur...

Të shpallur në kërkim pas operacionit të SPAK-ut, kapen në Spanjë e Itali 2 persona

para një muaji - Bota Sot

Kapet në Spanjë Denis Meta i shpallur në kërkim nga operacioni i fundit i SPAK. Ndërsa, Arjan Tuku kapet në Itali. Arjan Turku ka qenë i arrestuar ne Itali edhe në 2022. Denis Meta, 21 vjeç, Serxhio Mejdani,...

U shpallën në kërkim pas operacionit të SPAK-ut, kapen në Spanjë e Itali 2 persona (EMRAT)

para një muaji - Albeu

Denis Meta i shpallur në kërkim nga operacioni i fundit i SPAK është kapur në Spanjë . Ndërsa, Arjan Tuku kapet në Itali. Arjan Turku ka qenë i arrestuar ne Itali edhe në 2022. Denis Meta, 21 vjeç, Serxhio...

EMRAT/ Të shpallur në kërkim pas operacionit të SPAK-ut, kapen në Spanjë e Itali 2 persona

para një muaji - Ora news

Kapet në Spanjë Denis Meta i shpallur në kërkim nga operacioni i fundit i SPAK. Ndërsa, Arjan Tuku kapet në Itali. Arjan Turku ka qenë i arrestuar ne Itali edhe në 2022. Denis Meta, 21 vjeç, Serxhio Mejdani,...

Operacioni i SPAK, arrestohen në Itali dhe Spanjë dy të shumëkërkuar (EMRAT)

para një muaji - Panorama

Në kuadër të megaoperacionit të SPAK janë vënë në pranga në Spanjë dhe Itali dy persona. Mësohet se bëhet fjalë për Arjan Tukun, i cili është arrestuar në Itali, ndërsa Denis Meta në Spanjë. Arrestimi...

Super operacioni i policisë, prangoset në Spanjë, Denis Meta, ndërsa në Itali Arjan Tuku

para një muaji - RTSH

Ka marrë fund të premten arratia e dy personave, të cilët ishin shpallur në kërkim ndërkombëtar. Policia bëri të ditur se është arrestuar në Spanjë Denis Meta, i shpallur në kërkim si pjesë e operacionit...

Ishin shpallur në kërkim pas aksionit të SPAK, Denis Meta arrestohet në Spanjë, Arjan Tuku në Itali

para një muaji - Vizion Plus

Kapet në Spanjë Denis Meta i shpallur në kërkim nga operacioni i fundit i SPAK. Ndërsa, Arjan Tuku kapet në Itali. Arjan Turku ka qenë i arrestuar ne Itali edhe në 2022. Lexo edhe : Related Posts Shefi...

EMRAT/ Të shpallur në kërkim pas operacionit të SPAK-ut, kapen në Spanjë e Itali 2 persona

para një muaji - Syri

Kapet në Spanjë Denis Meta i shpallur në kërkim nga operacioni i fundit i SPAK. Ndërsa, Arjan Tuku kapet në Itali. Arjan Turku ka qenë i arrestuar ne Itali edhe në 2022. Denis Meta, 21 vjeç, Serxhio Mejdani,...

Të shpallur në kërkim pas operacionit të SPAK-ut, kapen 2 persona në Spanjë dhe Itali

para një muaji - Opinion

Në kuadër të megaoperacionit të SPAK janë vënë në pranga në Spanjë dhe Itali dy persona. Nga News24 mësohet se bëhet fjalë për Arjan Tukun, i cili është arrestuar në Itali, ndërsa Denis Meta në Spanjë....

Urdhër arrest edhe për Altin Morinën, ish-efektivi i RENEA-s u kap me 113 mijë € në makinë! Lidhja me Ervis Martinajn

para një muaji - Albeu

SPAK ka firmosur urdhër arresti edhe për Altin Morinën, ish-efektivi i RENEA-s i cili u arrestua në mars të vitit 2023, pasi në makinën me të cilën po lëvizte iu gjetën 113 mijë euro. 43-vjeçari, me detyrë...

SPAK shpall në kërkim ish-shefin e RENEA-s, dyshohet për lidhje të forta me krimin

para një muaji - Gazeta Shqip

Në kuadër të operacionit të sotëm SPAK ka lëshuar urdhër-arresti për tre efektivë të Policisë së Shtetit. Ish-efektivi i RENEA-s gjithashtu është bërë pjesë e hetimeve të SPAK bashkë me Klodian Jasharin...

Megaoperacioni i SPAK/ U arrestua në Itali, kush është Arian Tuku, tentoi të vrasë Aleks Ndrekën e siguroi kushte për vrasjen e Durim Bamit

para një muaji - Java News

Në kuadër të operacionit që po kryhet nga SPAK për goditjen e grupeve kriminale, në bashkëpunim me Interpol është arrestuar në Itali, Arian Tuku, Nga hetimet e SPAK rezulton se Arian Tuku, 36 vjeç nga...

Shefi i stërvitjes te RENEA pjesë e bandave! Nga lidhja me Vis Martinajn te trafiku i kokainës

para një muaji - Tetova Sot

Gjatë operacionit të Prokurorisë së Posaçme përveç anëtarëve të grupeve kriminale janë lëshuar urdhër arreste edhe për tre punonjës policie. Bëhet fjalë për policët Ergert Mitri, i cili më herët ka pasur...

Megaoperacioni/ Në kërkim nga SPAK, arrestohen në Itali Arjan Tuku dhe në Spanjë Denis Meta

para një muaji - Java News

Në kuadër të operacionit të SPAK, janë kryer arrestime edhe jashtë vendit pas komunikimeve në kohë reale mes Interpol Tirana dhe autoriteteve italiane dhe spanjolle. Burime për Report Tv bëjnë me dije...

Operacioni i SPAK/ FNSH aksion blic në Vlorë, ngrihen postblloqe në pikat hyrëse dhe dalëse të qytetit

para një muaji - Dosja.al

VLORË- Një operacion është zhvilluar ditën e sotme me urdhër të Prokurorisë së Posaçme, SPAK në kuadër të së cilit janë lëshuar gjithsej 50 urdhër arreste. Operacioni u shtri në disa qytete kryesore, si...

Kush janë tre ish-zyrtarët e lartë të policisë që SPAK ka lëshuar urdhër-arrest, njëri prej tyre “personazh” i njohur

para një muaji - Flaka

Zbulohen emrat e tre ish-zyrtarëve të policisë së shtetit, për të cilët SPAK ka lëshuar sot urdhër-arrest, në sajë të megaoperacionit. Urdhër-arrest është lëshuar për Henrigert Mitrin, ish-drejtues i Policisë...

U arrestua në Itali në kuadër të operacionit të SPAK/ Kush është Arian Tuku që tentoi të vrasë "Leksin e Druve", siguroi kushte edhe për vrasjen e Durim Bamit

para një muaji - Dosja.al

ITALI- Një operacion është zhvilluar ditën e sotme me urdhër të Prokurorisë së Posaçme, SPAK në kuadër të së cilit janë lëshuar gjithsej 50 urdhër arreste. Operacioni u shtri në disa qytete kryesore, si...

I dyshuar për lidhje të forta me krimin, kush është ish-shefi i RENEA-s i shpallur në kërkim nga SPAK

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat SPAK ka lëshuar urdhër arreste për 3 efektivët e Policisë së Shtetit në kuadër të operacionit të sotëm. Bashkë me Erigert Mitrin, i cili më herët...

Operacioni i SPAK, arrestohen edhe dy të shumëkërkuar në Spanjë e Itali (Emrat)

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Vijojnë arrestimet pas urdhërarresteve të lëshuara nga SPAK. Së fundi mësohet se është arrestuar në Spanjë Denis Meta. Arjan Tuku ndërkohë është...

Në kërkim nga SPAK, arrestohen dy persona në Spanjë dhe Itali (EMRAT)

para një muaji - Dosja.al

TIRANË - Dy shqiptarë të shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Prokuroria e Posaçme janë arrestuar në dy shtete europiane. Raportohet se Denis Meta është vënë në pranga në Spanjë, ndërsa Arjan Tuku është...

Operacioni i SPAK/ Ishin shpallur në kërkim, arrestohen dy persona në Spanjë e Itali

para një muaji - FaxWeb

Dy shtetas shqiptarë të shpallur në kërkim ndërkombëtar janë arrestuar në kuadër të një operacioni të SPAK. Raportohet se në pranga ka përfunduar Denis Meta, i cili është arrestuar në Spanjë pas bashkëpunimit...

Të shpallur në kërkim pas megaoperacionit të SPAK, kapen në Spanjë e Itali 2 persona

para një muaji - Euronews

Në kuadër të megaoperacionit të zhvilluar ditën e sotme nga SPAK Kapet është arrestuar në Spanjë Denis Meta dhe në Itali Arjan Tuku. Arrestimet jashtë vendit erdhën pas komunikimit në kohë reale mes Interpol...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK