Parashikimi i motit për pesë ditë

para një muaji - Gazeta Express

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka parashikuar që gjatë javës që vjen do të mbajë kryesisht mot i paqëndrueshëm në Kosovë. E hënë pritet të jetë kryesisht vranët dhe me reshje shiu. Temperaturat...

Parashikimi i motit për pesë ditë

para një muaji - OraInfo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka parashikuar që gjatë javës që vjen do të mbajë kryesisht mot i paqëndrueshëm në Kosovë. E hënë pritet të jetë kryesisht vranët dhe me reshje shiu. Temperaturat...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para një muaji - RTK

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka parashikuar që gjatë javës që vjen do të mbajë kryesisht mot i paqëndrueshëm në Kosovë. E hënë pritet të jetë kryesisht vranët dhe me reshje shiu. Temperaturat...

Diell apo shi? Ky është parashikimi i motit për javën e ardhshme

para një muaji - Reporteri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se moti në vend për pesë ditët e ardhshme do të jetë i paqëndrueshëm, me diell dhe me reshje shiu. Temperatura minimale për këtë javë do të jetë 9...

Parashikimi i motit për pesë ditë

para një muaji - Infokusi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka parashikuar që gjatë javës që vjen do të mbajë kryesisht mot i paqëndrueshëm në Kosovë. E hënë pritet të jetë kryesisht vranët dhe me reshje shiu. Temperaturat...

Parashikimi i motit për pesë ditë

para një muaji - Kallxo

Instituti Hidrometereologjik i Kosovës ka parashikuar mot kryesisht të vranët gjatë javës që vjen në Kosovë. E hëna e 20.05.2024 pritet të jetë kryesisht vranët dhe me reshje shiu. Temperaturat minimale...

Në RMV mbërrin Cikloni i Evropës Perëndimore – Mot jostabil gjatë gjithë javës?!

para një muaji - Derveni

Cikloni i Evropës Perëndimore mbërriti në vendin tonë. Do të ketë mot të ngrohtë, por pikërisht kjo do të ndikojë në nxehjen e atmosferës kurse lokalisht priten reshje intensive të shiut dhe breshërit,...

Parashikimi i motit për pesë ditë e ardhshme në Kosovë

para një muaji - Shqip

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka parashikuar që gjatë javës që vjen do të mbajë kryesisht mot i paqëndrueshëm në Kosovë. E hënë pritet të jetë kryesisht vranët dhe me reshje shiu. Temperaturat...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para një muaji - RTV 21

Në vendin tonë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i vranët, me reshje shiu dhe diell. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës (IHMK) bëhet e ditur se temperaturat gjatë këtyre...

Moti sot

para një muaji - Zhurnal

6 Shkup, 19 maj – Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu. Pasdite do të ketë jostabilitet lokal me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima dhe kushte për shfaqjen e një...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Lajm

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu. Pasdite do të ketë jostabilitet lokal me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima dhe kushte për shfaqjen e një stuhie afatshkurtër...

Rikthehen shirat dhe moti i paqëndrueshëm, ja çfarë thonë sinoptikët për Maqedoninë e Veriut

para një muaji - TV21

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe jostabil me reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe bubullima. Lokalisht do të ketë kushte për paraqitje të motit të lig me reshje intensive të rrëmbyeshme...

Moti për sot me reshje shiu, vranësira dhe diell

para një muaji - Syri.net Kosova

Për të dielën parashikohet fillimisht gjatë orëve të para të 24-orëshit të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me disa shkarkesa rrufesh, ndërsa dita do të vijojë me vranësira të shpeshta dhe intervale...

Si ndryshon moti gjatë ditës së sotme, zonat ku priten reshje

para një muaji - BalkanWeb

Ditën e dielë vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshëm, parashikon Shërbimi Meteorologjik Ushtarak. Moti pritet të jetë fillimisht i kthjellët më pas me...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Telegrafi

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu. Pasdite do të ketë jostabilitet lokal me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima dhe kushte për shfaqjen e një stuhie afatshkurtër...

Moti për sot

para një muaji - RTV 21

Për të dielën parashikohet fillimisht gjatë orëve të para të ditës të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me disa shkarkesa rrufesh, ndërsa dita do të vijojë me vranësira të shpeshta dhe intervale...

Si ndryshon moti gjatë ditës së sotme, zonat ku priten reshje

para një muaji - Gazeta Shqip

Ditën e dielë vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshëm, parashikon Shërbimi Meteorologjik Ushtarak. Moti pritet të jetë fillimisht i kthjellët më pas me...

Diell dhe shi, e diela me mot të paqëndrueshëm

para një muaji - Top Channel

Këtë të diel, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshëm. Moti pritet të jetë fillimisht i kthjellët më pas me alternime vranësirash në shtim. Vranësirat...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Reporteri

Për të dielën parashikohet fillimisht gjatë orëve të para të 24-orëshit të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me disa shkarkesa rrufesh, ndërsa dita do të vijojë me vranësira të shpeshta dhe intervale...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Aktuale

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu. Marketing Pasdite do të ketë jostabilitet lokal me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima dhe kushte për shfaqjen e një stuhie afatshkurtër...

Moti sot me vranësa dhe reshje të shiut

para një muaji - Flaka

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu. Pasdite do të ketë jostabilitet lokal me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima dhe kushte për shfaqjen e një stuhie afatshkurtër...

Mot i vranët dhe me shi sot në Shqipëri

para një muaji - Telegrafi

Këtë të diel, Shqipëria pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshëm. Moti pritet të jetë fillimisht i kthjellët më pas me alternime vranësirash në shtim. Vranësirat...

Moti për ditët e javës së ardhshme me vranësira, reshje shiu dhe diell

para një muaji - Klan Kosova

Në Kosovë për pesë ditët e ardhshme do të mbajë i vranët, reshje shiu dhe diell. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës bëhet e ditur se temperaturat gjatë këtyre pesë ditëve do të lëvizin...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Tetova Sot

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu. Pasdite do të ketë jostabilitet lokal me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima dhe kushte për shfaqjen e një stuhie afatshkurtër...

Vranësira dhe intervale me diell – priten reshje shiu e shkarkime rrufesh

para një muaji - Telegrafi

Sot mbi vendin tonë do të mbaj mot i vranët me diell dhe reshje shiu. Sipas meteorologëve do të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me disa shkarkesa rrufesh, ndërsa dita do të vijojë me vranësira...

Mot i paqëndrueshëm sot në Shqipëri

para një muaji - RTK

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëri të ditur se ditën e diel Shqipëria do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të paqëndrueshme për shkak të masave ajrore relativisht të lagështa me origjinë...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Alsat-M

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu. Pasdite do të ketë jostabilitet lokal me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima dhe kushte për shfaqjen e një stuhie afatshkurtër...

Në RMV mbërrin Cikloni i Evropës Perëndimore – Mot jostabil gjatë gjithë javës?!

para një muaji - Klan Macedonia

NDRYSHIMI I MOTIT NË RMV MBËRRIN CIKLONI I EVROPËS PERËNDIMORE – MOT JOSTABIL GJATË GJITHË JAVËS?! Cikloni i Evropës Perëndimore mbërriti në vendin tonë. Do të ketë mot të ngrohtë, por pikërisht kjo do...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - RTK

Sot parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vranësirat gjatë pjesës së dytë të ditës do të dendësohen duke krijuar kushte për reshje...

Vranësira dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot

para një muaji - Opinion

Ditën e dielë vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshëm. Moti pritet të jetë fillimisht i kthjellët më pas me alternime vranësirash në shtim. Vranësirat...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Bota Sot

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu. Pasdite do të ketë jostabilitet lokal me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima dhe kushte për shfaqjen e një stuhie afatshkurtër...

Moti për sot me reshje shiu, vranësira dhe diell

para një muaji - Indeks online

Për të dielën parashikohet fillimisht gjatë orëve të para të 24-orëshit të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me disa shkarkesa rrufesh, ndërsa dita do të vijojë me vranësira të shpeshta dhe intervale...

Moti - Dita e sotme do të jetë me kthjellime dhe vranësira, priten reshje shiu dhe stuhi pasdite

para një muaji - RTSH

Mesdheu po ndikohet nga fluksi I rrymave ajrore të nxehta dhe lagështirë nga Afrika duke sjellë temperatura të larta në territorin e Shqipërisë. E Diel, 19 Maj 2024 Në vendin tonë moti do të jetë me vranësira...

Moti sot

para një muaji - OraInfo

Për të dielën parashikohet fillimisht gjatë orëve të para të 24-orëshit të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me disa shkarkesa rrufesh, ndërsa dita do të vijojë me vranësira të shpeshta dhe intervale...

Moti për sot me reshje shiu, vranësira dhe diell

para një muaji - Klan Kosova

Për të dielën parashikohet fillimisht gjatë orëve të para të 24-orëshit të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me disa shkarkesa rrufesh, ndërsa dita do të vijojë me vranësira të shpeshta dhe intervale...

Parashikimi i motit

para një muaji - Kallxo

Të dielen parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Vranësirat gjatë pjesës së dytë të ditës do të dendësohen duke krijuar kushte për reshje shiu të shoqëruara me shkarkime rrufesh....

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Gazeta Express

Për të dielën parashikohet fillimisht gjatë orëve të para të 24-orëshit të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me disa shkarkesa rrufesh, ndërsa dita do të vijojë me vranësira të shpeshta dhe intervale...

Sot, mot me reshje shiu, vranësira dhe diell

para një muaji - Zeri

Për të dielën parashikohet fillimisht gjatë orëve të para të 24-orëshit të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me disa shkarkesa rrufesh, ndërsa dita do të vijojë me vranësira të shpeshta dhe intervale...

Reshje të dobëta dhe kthjellime - Parashikimi i motit, e diel, 19 maj 2024

para një muaji - Syri

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëri të ditur se ditën e diel vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të paqëndrueshme për shkak të masave ajrore relativisht të lagështa me origjinë...

Kushte të paqendrueshme atmosferike me kthjellime dhe vranësira të shpeshta, si pritet të jetë moti gjatë ditës

para një muaji - Bota Sot

Sipas MeteoAlb: Do të mbetet territori shqiptar; nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike ku moti i kthjellët dhe i ngrohtë do të dominojë në zonat e ulëta dhe përgjatë vijës bregdetare gjatë...

Parashikimi i motit 19 Maj 2024, kthjellime dhe vranësira

para një muaji - Albeu

Territori shqiptar do të mbetet nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, ku moti i kthjellët dhe i ngrohtë do të dominojë në zonat e ulëta dhe përgjatë vijës bregdetare gjatë paradites, ndërsa...

Reshje të dobëta dhe kthjellime - Parashikimi i motit, e diel, 19 maj 2024

para një muaji - Ora news

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëri të ditur se ditën e diel vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të paqëndrueshme për shkak të masave ajrore relativisht të lagështa me origjinë...

Moti për ditën e sotme, 19 maj 2024

para një muaji - Vizion Plus

Ditën e diel vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të paqëndrueshme për shkak të masave ajrore relativisht të lagështa me origjinë jugperëndimore. Moti parashikohet në pjesën e parë...

Dita e sotme do të jetë me kthjellime dhe vranësira, priten reshje shiu dhe stuhi pasdite

para një muaji - Java News

Mesdheu po ndikohet nga fluksi I rrymave ajrore të nxehta dhe lagështirë nga Afrika duke sjellë temperatura të larta në territorin e Shqipërisë. E Diel, 19 Maj 2024 Në vendin tonë moti do të jetë me vranësira...

Moti për sot

para një muaji - Bota Sot

Për të dielën parashikohet fillimisht gjatë orëve të para të 24-orëshit të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me disa shkarkesa rrufesh, ndërsa dita do të vijojë me vranësira të shpeshta dhe intervale...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - TvNews

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu. Pasdite do të ketë jostabilitet lokal me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima dhe kushte për shfaqjen e një stuhie afatshkurtër...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - GazetaBlic

Për të dielën parashikohet fillimisht gjatë orëve të para të 24-orëshit të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me disa shkarkesa rrufesh, ndërsa dita do të vijojë me vranësira të shpeshta dhe intervale...

Diell dhe shi, e diela me mot të paqëndrueshëm

para një muaji - Lexo

Këtë të diel, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshëm. Moti pritet të jetë fillimisht i kthjellët më pas me alternime vranësirash në shtim. Vranësirat...

Rikthehet shiu dhe moti i paqëndrueshëm

para një muaji - Fakti Ditor

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe jostabil me reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe bubullima. Lokalisht do të ketë kushte për paraqitje të motit të lig me reshje intensive të rrëmbyeshme...

Moti sot

para një muaji - Open-TV

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu. Pasdite do të ketë jostabilitet lokal me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima dhe kushte për shfaqjen e një stuhie afatshkurtër...

Moti në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Populli

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu. Pasdite do të ketë jostabilitet lokal me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima dhe kushte për shfaqjen e një stuhie afatshkurtër...

Diell dhe shi, e diela me mot të paqëndrueshëm

para një muaji - ACTV

Këtë të diel, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshëm. Moti pritet të jetë fillimisht i kthjellët më pas me alternime vranësirash në shtim. Vranësirat...

Moti për sot

para një muaji - Lajmi.net

Për të dielën parashikohet fillimisht gjatë orëve të para të 24-orëshit të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me disa shkarkesa rrufesh, ndërsa dita do të vijojë me vranësira të shpeshta dhe intervale...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Klan Macedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu. Pasdite do të ketë jostabilitet lokal me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima dhe kushte për shfaqjen e...

Moti për sot me reshje shiu, vranësira dhe diell

para një muaji - Bota Press

Të dielën parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës vranësirat gjatë pjesës së dytë të ditës do të dendësohen duke krijuar kushte...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Pressonline

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu. Pasdite do të ketë jostabilitet lokal me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima dhe kushte për shfaqjen e një stuhie afatshkurtër...

Moti sot/ Reshje shiu dhe vranësira në vend

para një muaji - FaxWeb

Sot vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshëm. Moti pritet të jetë fillimisht i kthjellët më pas me alternime vranësirash në shtim. Vranësirat pritet të...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Periskopi

Parashikimi i motit për sot 19 May, 8:14 Për të dielën parashikohet fillimisht gjatë orëve të para të 24-orëshit të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me disa shkarkesa rrufesh, ndërsa dita do të...

Moti sot në Kosovë

para një muaji - Epoka e Re

Për të dielën parashikohet fillimisht gjatë orëve të para të 24-orëshit të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me disa shkarkesa rrufesh, ndërsa dita do të vijojë me vranësira të shpeshta dhe intervale...

Moti për sot me reshje shiu, vranësira dhe diell

para një muaji - Ekonomia Online

Për të dielën parashikohet fillimisht gjatë orëve të para të 24-orëshit të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me disa shkarkesa rrufesh, ndërsa dita do të vijojë me vranësira të shpeshta dhe intervale...

Çadrën me vete! Reshje shiu dhe vranësira në vend, parashikimi i motit për sot

para një muaji - Dosja.al

TIRANË- Ditën e dielë vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshëm. Moti pritet të jetë fillimisht i kthjellët më pas me alternime vranësirash në shtim. Vranësirat...

Temperatura ekstreme, regjistrohet dita më e nxehtë e sezonit në këtë vend

para një muaji - Tetova Sot

Kryeqyteti indian regjistroi ditën më të nxehtë të sezonit të premten ku temperatura u rrit në 47.4 gradë Celsius, konfirmoi Departamenti Meteorologjik Indian (IMD). Zona Najafgarh në jugperëndim të Delhit...

Plane për plazh? Mësoni se çfarë ndodh me temperaturat këtë të diel

para një muaji - Albeu

Ditën e dielë vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshëm. Moti pritet të jetë fillimisht i kthjellët më pas me alternime vranësirash në shtim. Vranësirat...

Plane për plazh këtë të diel? Mësoni se çfarë ndodh me temperaturat

para një muaji - Vizion Plus

Ditën e dielë vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshëm. Moti pritet të jetë fillimisht i kthjellët më pas me alternime vranësirash në shtim. Vranësirat...

Temperatura ekstreme, regjistrohet dita më e nxehtë e sezonit në këtë vend

para një muaji - Bota Sot

Kryeqyteti indian regjistroi ditën më të nxehtë të sezonit të premten ku temperatura u rrit në 47.4 gradë Celsius, konfirmoi Departamenti Meteorologjik Indian (IMD). Zona Najafgarh në jugperëndim të Delhit...

Moti sot

para një muaji - Zhurnal

12 Shkup, 18 maj – Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Pasdite, sidomos në pjesët veriore do të jetë e paqëndrueshme...

Evropa goditet nga përmbytjet e mëdha në veri dhe valë të nxehtësisë në jug

para një muaji - Syri

Reshjet e dendura dhe stuhitë po bëjnë kërdinë në të gjithë Italinë veriore, Francën dhe Gjermaninë, ndërkohë që jugu i Italisë përballet me një valë të nxehti jo të stinës. Përmbytje në veri të Italisë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Lajm

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Pasdite, sidomos në pjesët veriore do të jetë e paqëndrueshme me reshje...

Paradite mot me diell dhe i ngrohtë, pasdite në disa pjesë të Maqedonisë së Veriut pritet shi dhe bubullima

para një muaji - TV21

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi jugor. Pasdite vende-vende do të mbajë mot i paqëndrueshëm sidomos në...

Paradite mot me diell dhe i ngrohtë, pasdite në disa pjesë të Maqedonisë së Veriut pritet shi dhe bubullima

para një muaji - Ina

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi jugor. Pasdite vende-vende do të mbajë mot i paqëndrueshëm sidomos në...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Telegrafi

Moti sot do të jetë me diell dhe nxehtë. Gjatë pasdites, në disa vende, posaçërisht në pjesët veriore të vendit pritet të ketë reshje të shiut. Temperatura minimale do të jetë nga 7 deri 14 gradë celsius,...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Derveni

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Pasdite, sidomos në pjesët veriore do të jetë e paqëndrueshme me reshje...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Tetova Sot

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Pasdite, sidomos në pjesët veriore do të jetë e paqëndrueshme me reshje...

Moti për sot

para një muaji - RTV 21

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell. Vonë pasdite apo në mbrëmje, ka mundësi të ketë shtim të vranësirave, të cila mund të gjenerojnë ndonjë reshje të izoluar. Pluhuri Saharian...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Aktuale

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Marketing Pasdite, sidomos në pjesët veriore do të jetë e paqëndrueshme...

Sot mot me diell, temperaturat deri 27 gradë

para një muaji - Reporteri

Këtë fundjavë në Kosovë do të mbajë mot me diell, por nuk do të mungojnë vranësirat e shpërndara. Kështu ka bërë të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Gjatë ditës së shtunë, parashihet që temperaturat...

Moti në Shqipëri, temperaturat arrijnë deri 31 gradë Celsius

para një muaji - Telegrafi

Ditën e shtunë Shqipëria do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Ditën e diel vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Alsat-M

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Pasdite, sidomos në pjesët veriore do të jetë e paqëndrueshme me reshje...

Në bregdet për plazh, temperaturat rriten deri në 31 gradë C! Parashikimi i motit për këtë fundjavë

para një muaji - Top Channel

Ditën e shtunë vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Ditën e diel vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin...

Moti sot me diell e vranësira, ngriten temperaturat

para një muaji - RTK

Sot mbi vendin tonë parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-11 gradë Celsius, ndërsa...

Moti për sot

para një muaji - Kallxo

Mbi vendin tonë sot (18.05.2024) parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-11 gradë Celsius,...

Temperatura të larta për fundjavë e mot me diell

para një muaji - Telegrafi

Instituti Hidrometeorologjik bën të ditur se të shtunën parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Bota Sot

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Pasdite, sidomos në pjesët veriore do të jetë e paqëndrueshme me reshje...

Moti për fundjavën, diell e vranësira, të dielën do pasohen me shi! Harta për çdo qytet

para një muaji - Albeu

Ditën e shtunë vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Ditën e dielë vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin...

Kryeqyteti indian regjistron ditën më të nxehtë të sezonit me 47.4 gradë Celsius

para një muaji - Ora news

Kryeqyteti indian regjistroi ditën më të nxehtë të sezonit të premten ku temperatura u rrit në 47.4 gradë Celsius, konfirmoi Departamenti Meteorologjik Indian (IMD). Zona Najafgarh në jugperëndim të Delhit...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Indeks online

Moti sot parashihet të mbaj kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 28°C. Vonë pasdite apo në mbrëmje, ka mundësi të ketë shtim...

Moti - Kthjellime dhe vranësira gjatë ditës, temperaturat në rritje

para një muaji - RTSH

Europa perëndimore po ndikohet nga rryma ajri të ftohta Atlantike, ndërsa Anticikloni subtropikal po ndikon pellgun e Mesdheut ku presim temperatura të larta në territorin e Shqipërisë. Në vendin tonë...

Diell dhe vranësira të shpërndara, moti për sot

para një muaji - OraInfo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot në vendin tonë do të mbaj mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Siç njofton IHMK, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-11 gradë Celsius,...

Temperaturat rriten deri në 31 gradë C, njihuni me parashikimin e motit për këtë fundjavë

para një muaji - Opinion

Ditën e shtunë vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Ditën e diel vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin...

Moti sot me diell

para një muaji - Klan Kosova

Moti sot parashihet të mbaj kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 28°C. Vonë pasdite apo në mbrëmje, ka mundësi të ketë shtim...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Top24

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Pasdite, sidomos në pjesët veriore do të jetë e paqëndrueshme me reshje...

Temperatura deri në 27 gradë, rrebeshe shiu e bubullima – moti për sot dhe dhjetëditëshin e fundit të majit

para një muaji - Gazeta Express

Mot shumë i ngrohtë pritet të jetë sot gjatë ditës në vend, sipas “Mendimi për motin”. Vonë në mbrëmje apo pas mesnate nuk duhet përjashtuar mundësi për ndonjë shtrëngatë nga rajoni që mund të depërtojë...

Alternime kthjellimesh dhe vranësirash, parashikimi i motit për fundjavën

para një muaji - Vizion Plus

Ditën e shtunë vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Ditën e dielë vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin...

Moti sot me diell, temperaturat deri 28 gradë Celcius

para një muaji - Zeri

Moti sot parashihet të mbaj kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 28°C. Vonë pasdite apo në mbrëmje, ka mundësi të ketë shtim...

Orë me diell, vranësira dhe reshje shiu, si parashikohet moti për fundjavën: Temperaturat arrijnë deri në 30 Gradë Celsius

para një muaji - Panorama

Vendi ynë përgjatë ditës së shtunë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme, ku moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Ndërsa të dielën pritet të jetë nën ndikimin...

Parashikimi i motit për fundjavën/ Orë me diell, vranësira dhe reshje shiu

para një muaji - Gazeta Shqip

Vendi ynë përgjatë ditës së shtunë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme, ku moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Ndërsa të dielën pritet të jetë nën ndikimin...

Në bregdet për plazh, temperaturat rriten deri në 31 gradë C! Parashikimi i motit për këtë fundjavë

para një muaji - Bota Sot

Ditën e shtunë vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Ditën e diel vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin...

Keni bërë plane për plazh? Ja si parashikohet moti për fundjavën në vendin tonë

para një muaji - Ora news

Dita e shtunë do të jetë me kushte atmosferike të qëndrueshme, ku do të mbizotërojë dielli, por i shoqëruar me vranësira të pakta. Të dielën vija bregdetare do të jetë e paprekur dhe për plazh, ndërsa...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Tetova Sot

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Pasdite, sidomos në pjesët veriore do të jetë e paqëndrueshme me reshje...

Moti sot me diell

para një muaji - GazetaBlic

Moti sot parashihet të mbaj kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 28°C. Vonë pasdite apo në mbrëmje, ka mundësi të ketë shtim...

Moti për sot dhe dhjetëditëshin e fundit të majit

para një muaji - Bota Sot

Mot shumë i ngrohtë pritet të jetë sot gjatë ditës në vend, sipas “Mendimi për motin”. Vonë në mbrëmje apo pas mesnate nuk duhet përjashtuar mundësi për ndonjë shtrëngatë nga rajoni që mund të depërtojë...

Moti sot në RMV

para një muaji - Populli

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Pasdite, sidomos në pjesët veriore do të jetë e paqëndrueshme me reshje...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Top Shqip

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Pasdite, sidomos në pjesët veriore do të jetë e paqëndrueshme me reshje...

Parashikimi i motit për sot, e shtunë, 18 maj 2024

para një muaji - Lexo

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëri të ditur se Ditën e Shtunë vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme për shkak të masave ajrore të thata me origjinë perëndimore. Moti parashikohet...

Kthjellime dhe vranësira gjatë ditës, temperaturat në rritje

para një muaji - Java News

Europa perëndimore po ndikohet nga rryma ajri të ftohta Atlantike, ndërsa Anticikloni subtropikal po ndikon pellgun e Mesdheut ku presim temperatura të larta në territorin e Shqipërisë. Në vendin tonë...

Paradite mot me diell dhe i ngrohtë, pasdite në disa pjesë të Maqedonisë së Veriut pritet shi dhe bubullima

para një muaji - Fakti Ditor

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi jugor. Pasdite vende-vende do të mbajë mot i paqëndrueshëm sidomos në...

Kryeqyteti indian regjistron ditën më të nxehtë të sezonit me 47.4 gradë Celsius

para një muaji - Bota Sot

Kryeqyteti indian regjistroi ditën më të nxehtë të sezonit të premten ku temperatura u rrit në 47.4 gradë Celsius, konfirmoi Departamenti Meteorologjik Indian (IMD). Zona Najafgarh në jugperëndim të Delhit...

Moti për sot

para një muaji - Lajmi.net

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell. Vonë pasdite apo në mbrëmje, ka mundësi të ketë shtim të vranësirave, të cila mund të gjenerojnë ndonjë reshje të izoluar. Pluhuri Saharian...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Pressonline

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Pasdite, sidomos në pjesët veriore do të jetë e paqëndrueshme me reshje...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - TvNews

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Pasdite, sidomos në pjesët veriore do të jetë e paqëndrueshme me reshje...

Moti për sot

para një muaji - Open-TV

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell. Vonë pasdite apo në mbrëmje, ka mundësi të ketë shtim të vranësirave, të cila mund të gjenerojnë ndonjë reshje të izoluar. Pluhuri Saharian...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Klan Macedonia

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Pasdite, sidomos në pjesët veriore do të jetë e paqëndrueshme me reshje...

Parashikimi i motit për sot, ja sa do të jenë temperaturat

para një muaji - Epoka e Re

Moti sot parashihet të mbaj kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 28°C. Vonë pasdite apo në mbrëmje, ka mundësi të ketë shtim...

Mot i kthjellët dhe i ngrohtë në të gjithë vendin, si do të ndryshojnë temperaturat gjatë ditës

para një muaji - FaxWeb

Sipas MeteoAlb orët e paradites vijojnë nën ndikimin e motit të kthjellët dhe të ngrohtë në të gjithë vendin, por pas-mesditës priten kalim i vranësirave; si fillim në veri të vendit dhe gradualisht në...

Moti për sot, këto janë temperaturat

para një muaji - ATV Live

Moti sot parashihet të mbajë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 28°C. Vonë pasdite apo në mbrëmje, ka mundësi të ketë shtim...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Periskopi

Parashikimi i motit për sot 18 May, 8:03 Mot shumë i ngrohtë pritet të jetë sot gjatë ditës në vend, sipas “Mendimi për motin”. Vonë në mbrëmje apo pas mesnate nuk duhet përjashtuar mundësi për ndonjë...

Moti sot me diell

para një muaji - Ekonomia Online

Moti sot parashihet të mbajë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 28°C. Vonë pasdite apo në mbrëmje, ka mundësi të ketë shtim...

Kryeqyteti indian regjistron ditën më të nxehtë të sezonit me 47.4 gradë Ce...

para një muaji - BalkanWeb

Kryeqyteti indian regjistroi ditën më të nxehtë të sezonit të premten ku temperatura u rrit në 47.4 gradë Celsius, konfirmoi Departamenti Meteorologjik Indian (IMD). Zona Najafgarh në jugperëndim të Delhit...

Kthjellime dhe vranësira kalimtare, parashikimi i motit për sot

para një muaji - Dosja.al

TIRANA- Ditën e shtunë vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare...

Italia përmbytet nga reshjet e shiut

para një muaji - Lajm

Italia është përfshirë prej disa ditësh nga moti i keq. Milano u përball ditën e enjte me reshje të dendura që shkaktuan edhe përmbytje të rrugëve. Ndërkohë media italiane shkruan se situata vijon të mbetet...

Italia përmbytet nga reshjet e shiut

para një muaji - Klan Kosova

Italia është përfshirë prej disa ditësh nga moti i keq. Milano u përball ditën e enjte me reshje të dendura që shkaktuan edhe përmbytje të rrugëve. Ndërkohë media italiane shkruan se situata vijon të mbetet...

Fundjavë ideale për plazh, sa shkojnë temperaturat të shtunën dhe të dielën

para një muaji - Vizion Plus

Ditën e shtunë vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Ditën e dielë vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin...

Moti për këtë fundjavë

para një muaji - Infokusi

Këtë fundjavë në Kosovë do të mbajë mot me diell, por nuk do të mungojnë vranësirat e shpërndara. Kështu ka bërë të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Gjatë ditës së shtunë, parashihet që temperaturat...

Moti për këtë fundjavë

para një muaji - Gazeta10

Këtë fundjavë në Kosovë do të mbajë mot me diell, por nuk do të mungojnë vranësirat e shpërndara. Kështu ka bërë të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Gjatë ditës së shtunë, parashihet që temperaturat...

Mot i ligë gjatë ditëve në vijim, me shi të rrëmbyeshëm, breshër dhe bubullima

para një muaji - Fakti Ditor

Gjatë ditëve në vijim moti do të jetë dukshëm më i ngrohtë, por në orët e pasdites në disa vende i paqëndrueshëm me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima. Lokalisht do të ketë kushte që proceset të jenë më...

Vikend i nxehtë, temperaturat deri në 28 gradë Celsius

para një muaji - Zyrtare

Këtë vikend në Kosovë do të mbajë mot me diell, por nuk do të mungojnë vranësirat e shpërndara. Kështu bën me dije Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Gjatë ditës së shtunë, parashihet që temperaturat...

E premtja sjell rritje temperaturash, sa do të shënojë termometri

para një muaji - Vizion Plus

Ditën e premte vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Era parashikohet të jetë nga kuadrati i jugut me shpejtësi...

E premtja sjell rritje temperaturash, sa do të shënojë temometri

para një muaji - Vizion Plus

Ditën e premte vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Era parashikohet të jetë nga kuadrati i jugut me shpejtësi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK