Shqipëria dhe Greqia nuk flasin hapur për thelbin e krizës mes tyre

para një muaji - Gazeta Tema

E vërteta është se raportet mes Shqipërisë dhe Greqisë janë në krizë, por të dy palët nuk i referohen thelbit të kësaj krize, por shkaqeve që gjejnë rrugës. Shqipëria bën rolin e viktimës duke u nisur...

Takimi i Ramës me shqiptarët në Athinë, Mitsotakis: Totalisht privat, s’kishim pse ta ndalonim! Zhvillimet në RMV? Integrimi i vendit në BE varet nga marrëveshja e Prespës

para një muaji - Top Channel

Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis ka dhënë një intervistë për gazetën Macedonia tis Kyriakis” ku mes të tjerash, ka folur edhe për zhvillimet më të fundit në marrëdhëniet me vendet fqinj si Shqipërinë...

Mitsotakis flet për vizitën e Ramës në Athinë: Rruga e Shqipërisë për në BE kalon nga Greqia

para një muaji - Vizion Plus

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis ka folur në një intervistë për mediat greke lidhur me vizitën që kryeministri Edi Rama zhvilloi një javë më parë në Athinë, ku u takua me emigrantëtë shqiptarë...

Rama mblodhi shqiptarët në Athinë, Mitsotakis ‘kërcënon’ me integrimin: Rruga e Shqipërisë për në BE, kalon nga ne

para një muaji - Albeu

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis, në një intervistë të dhënë për mediat maqedonase, ka dhënë një mesazh edhe për kryeministri Edi Rama dhe Shqipërinë. Ai është shprehur se rruga për integrimin europian...

Shqipëria dhe Greqia nuk flasin hapur për thelbin e krizës mes tyre

para një muaji - Java News

Nga Mero Baze E vërteta është se raportet mes Shqipërisë dhe Greqisë janë në krizë, por të dy palët nuk i referohen thelbit të kësaj krize, por shkaqeve që gjejnë rrugës. Shqipëria bën rolin e viktimës...

Rama mblodhi shqiptarët në Athinë, Mitsotakis mesazh kryeministrit: Rruga j...

para një muaji - BalkanWeb

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis, në një intervistë të dhënë për mediat maqedonase, ka dhënë një mesazh edhe për kryeministri Edi Rama dhe Shqipërinë. Ai është shprehur se rruga për integrimin europian...

Rama mblodhi shqiptarët në Athinë, Mitsotakis 'kërcënon' me integrimin: Rruga e Shqipërisë për në BE, kalon nga ne

para një muaji - Ora news

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis, në një intervistë të dhënë për mediat maqedonase, ka dhënë një mesazh edhe për kryeministri Edi Rama dhe Shqipërinë. Ai është shprehur se rruga për integrimin europian...

Takimi i Ramës me emigrantët shqiptarë në Athinë, flet kryeministri grek: Rruga e anëtarësimit të Shqipërisë në BE kalon në mënyrë të pashmangshme nga ne

para një muaji - Panorama

Në një intervistë për një media maqedonase, kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis është pyetur dhe në lidhje me takimin e Edi Ramës në Athinë me emigrantët shqiptarë. Konkretisht, Mitsotakis është pyetur...

Shqipëria dhe Greqia nuk flasin hapur për thelbin e krizës mes tyre

para një muaji - Lexo

Nga Mero Baze/ E vërteta është se raportet mes Shqipërisë dhe Greqisë janë në krizë, por të dy palët nuk i referohen thelbit të kësaj krize, por shkaqeve që gjejnë rrugës. Shqipëria bën rolin e viktimës...

"Takimin me shqiptarët në Athinë s’kishim pse ta ndalonim", Mitsotakis mesazh Ramës: Rruga juaj për në Europë, kalon nga ne!

para një muaji - Gazeta Tema

Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis ka dhënë një intervistë për gazetën Macedonia tis Kyriakis” ku mes të tjerash, ka folur edhe për zhvillimet më të fundit në marrëdhëniet me vendet fqinj si Shqipërinë...

Rama mblodhi shqiptarët në Athinë, Mitsotakis mesazh kryeministrit: Rruga juaj për në Europë, kalon nga ne!

para një muaji - Bota Sot

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis, në një intervistë të dhënë për mediat maqedonase, ka dhënë një mesazh edhe për kryeministri Edi Rama dhe Shqipërinë. Ai është shprehur se rruga për integrimin europian...

Kyriakos Mitsotakis - Ramës: Rruga e Shqipërsë për BE kalon pashmangshëm nga vendi ynë

para një muaji - Syri

Pjesë nga intervista: Kryeministri shqiptar z. Edi Rama mbajti një fjalim të pazakontë parazgjedhor në Galatsi, në një kohë kur marrëdhëniet greko-shqiptare po kalojnë një periudhë recesioni dhe për shkak...

Takimi i Ramës në Athinë, Mitsotakis: S’kishim arsye ta ndalonim! Me Belerin Shqipëria po shkel vlerën e shtetit ligjor

para një muaji - Java News

Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis ka dhënë një intervistë për gazetën Macedonia tis Kyriakis” ku mes të tjerash, ka folur edhe për zhvillimet më të fundit në marrëdhëniet me vendet fqinj si Shqipërinë...

Mitsotakis i çon mesazh Ramës për herë të parë pas tubimit në Athinë

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis, në një intervistë të dhënë për mediat maqedonase, ka dhënë një mesazh edhe për kryeministri Edi Rama dhe...

Takimi i Ramës në Athinë, Mitsotakis: Totalisht privat, s’kishim pse ta ndalonim

para një muaji - Euronews

Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis ka dhënë një intervistë për gazetën “Macedonia tis Kyriakis” në të ai është ndalur edhe te vizita e kryeministrit Rama në Athinë. Ai tha se vizita e homologut të...

Vizita në Athinë dhe çështja Beleri/ Mitsotakis mesazh Ramës: Rruga e Shqipërsë për BE kalon pashmangshëm nga vendi ynë

para një muaji - Dosja.al

GREQI - Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis, ka zhvilluar ditën e sotme një intervistë për mediat maqedonase, ku ka folur edhe për mardhëniet Shqipëri-Greqi. Mitsotakis ka komentuar vizitën e Ramës në...

Rama mblodhi shqiptarët në Athinë, Mitsotakis mesazh kryeministrit: Rruga juaj për në Europë, kalon nga ne!

para një muaji - FaxWeb

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis, në një intervistë të dhënë për mediat maqedonase, ka dhënë një mesazh edhe për kryeministri Edi Rama dhe Shqipërinë. Ai është shprehur se rruga për integrimin europian...

Mitingu i Ramës në Athinë, Noka: Kryeministri i foli administratës, bëri rr...

para një muaji - BalkanWeb

Sekretari i përgjithshëm i PD-së së Rithemelimit, Flamur Noka, i ftuar në emisionin Kjo javë në News 24 komentoi mitingun e kryeministrit Edi Rama në Athinë. Noka theksoi se kryeministri i foli administratës...

Takimi i Ramës me emigrantët në Athinë, Noka: Kryeministri bëri rrush e kumbulla paratë e shqiptarëve! Çoi 7 mijë njerëz në Greqi

para një muaji - Panorama

Sekretari i përgjithshëm i PD-së së Rithemelimit, Flamur Noka, ka komentuar mitingun e kryeministrit Edi Rama në Athinë. I ftuar në emisionin në Neës 24, Noka tha se kryeministri i foli administratës së...

Mitingu i Ramës në Athinë, Noka: Kryeministri i foli administratës, bëri rrush e kumbulla paratë e shqiptarëve

para një muaji - Bota Sot

Sekretari i përgjithshëm i PD-së së Rithemelimit, Flamur Noka, i ftuar në emisionin Kjo javë në News 24 komentoi mitingun e kryeministrit Edi Rama në Athinë. Noka theksoi se kryeministri i foli administratës...

Debatet shterpë dhe pasuria marramendëse e një drejtori policie!

para një muaji - Bota Sot

Lajmet janë thuajse përditë të tilla: U paraqit në Spak Beqja, ish ministri i shëndetësisë. U arratis ish zëvendës kryeministri Ahmetaj, por edhe këtë Spak e shpall në kërkim. U paraqit në Spak ministrja...

Suksesi I dhuruar në Athinë dhe dëshpërimi në Tiranë

para një muaji - Gazeta Tema

Nuk di kush ua ka mbushur mendjen Berishës dhe Metës ti bëjnë reklamë Edi Ramës për mitingun e Athinës, duke krijuar klimë që kjo gjë të përsëritet dhe në vendet e tjera. Këmbngulja e tyre se Rama ka marrë...

Suksesi i dhuruar në Athinë dhe dëshpërimi në Tiranë

para një muaji - Java News

Nga Mero Baze Nuk di kush ua ka mbushur mendjen Berishës dhe Metës ti bëjnë reklamë Edi Ramës për mitingun e Athinës, duke krijuar klimë që kjo gjë të përsëritet dhe në vendet e tjera. Këmbngulja e tyre...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK