VOA: Pensionet në Shqipëri, përballë sfidave të plakjes së popullsisë dhe i...

para një muaji - BalkanWeb

Në Shqipëri qëndrueshmëria e sistemit të pensioneve është një ndër sfidat kryesore të qeverisë. Në 30 vitet e fundit ajo ka marrë goditje nga një sërë faktorësh që lidhen me informalitetin në ekonomi,...

Pensionet në Shqipëri përballë sfidave të plakjes së popullsisë dhe informalitetit në ekonomi

para një muaji - Albeu

Në Shqipëri qëndrueshmëria e sistemit të pensioneve është një ndër sfidat kryesore të qeverisë. Në 30 vitet e fundit ajo ka marrë goditje nga një sërë faktorësh që lidhen me informalitetin në ekonomi,...

VOA/ Shqipëri, pensionet përballë sfidave të plakjes së popullsisë dhe informalitetit në ekonomi

para një muaji - Ora news

Në Shqipëri qëndrueshmëria e sistemit të pensioneve është një ndër sfidat kryesore të qeverisë. Në 30 vitet e fundit ajo ka marrë goditje nga një sërë faktorësh që lidhen me informalitetin në ekonomi,...

Shqipëri, pensionet përballë sfidave të plakjes së popullsisë dhe informalitetit në ekonomi

para një muaji - Kallxo

Në Shqipëri qëndrueshmëria e sistemit të pensioneve është një ndër sfidat kryesore të qeverisë. Në 30 vitet e fundit ajo ka marrë goditje nga një sërë faktorësh që lidhen me informalitetin në ekonomi,...

VOA/ Shqipëri, pensionet përballë sfidave të plakjes së popullsisë dhe informalitetit në ekonomi

para një muaji - Syri

Në Shqipëri qëndrueshmëria e sistemit të pensioneve është një ndër sfidat kryesore të qeverisë. Në 30 vitet e fundit ajo ka marrë goditje nga një sërë faktorësh që lidhen me informalitetin në ekonomi,...

VOA: Pensionet në Shqipëri, përballë sfidave të plakjes së popullsisë dhe informalitetit në ekonomi

para një muaji - FaxWeb

Në Shqipëri qëndrueshmëria e sistemit të pensioneve është një ndër sfidat kryesore të qeverisë. Në 30 vitet e fundit ajo ka marrë goditje nga një sërë faktorësh që lidhen me informalitetin në ekonomi,...

Analiza/ Pensionet në Shqipëri përballë sfidave të plakjes së popullsisë dhe informalitetit në ekonomi

para një muaji - Dosja.al

SHQIPËRI - Në Shqipëri qëndrueshmëria e sistemit të pensioneve është një ndër sfidat kryesore të qeverisë. Në 30 vitet e fundit ajo ka marrë goditje nga një sërë faktorësh që lidhen me informalitetin në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK