Klubi i Biznesit fillon vizitën zyrtare në SHBA

para 4 dite - Gazeta Express

Klubi i Bizneseve e ka filluar vizitën zyrtare në ShBA. Vizitën ata e filluar duke vendosur një buqetë lule në varrezat nacionale të Arlingtonit, aty ku prehen të rënët për liri të ushtrisë amerikane....

Klubi i Biznesit fillon vizitën zyrtare në SHBA

para 4 dite - Reporteri

Vizitën tonë e filluam duke vendosur një buqetë lule në varrezat nacionale të Arlingtonit, aty ku prehen të rënët për liri të ushtrisë amerikane. Në 25-vjetorin e çlirimit të Kosovës, kujtojmë me mirënjohje...

Klubi i Biznesit nis vizitën zyrtare në SHBA

para 4 dite - Indeks online

Vizitën tonë e filluam duke vendosur një buqetë lule në varrezat nacionale të Arlingtonit, aty ku prehen të rënët për liri të ushtrisë amerikane. Në 25-vjetorin e çlirimit të Kosovës, kujtojmë me mirënjohje...

Klubi i Biznesit fillon vizitën zyrtare në SHBA

para 4 dite - Epoka e Re

Drejtuesit e Klubit të Biznesit kanë nisur të hënën një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Shoqata, e cila avokon për thellimin e bashkëpunimit mes prodhuesve vendor me ata ndërkombëtar,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK