“Shqipëria ka nevojë për një reformë të thellë zgjedhore”, kreu i KQZ-së tek Ligjet: Problemi këtu është…

para 5 dite - Top Channel

Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, ka raportuar te Komisioni i Ligjeve punën e 2023 të institucionit që ai drejton. I pyetur nëse ka nevojë për një reformë të thellë zgjedhore,...

Zgjedhjet e 14 Majit/ Ilirjan Celibashi: 44 kandidatë u dërguan për verifikim në Prokurori

para 5 dite - Albeu

Ditën e sotme, Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut, zhvilloi një seancë dëgjimore me Komisionerin Shtetëror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, për Raportin Vjetor...

Vota e diasporës, Celibashi: Kuvendi duhet të plotësojë kërkesat e vendimit të Gjykatës Kushtetuese

para 5 dite - Ora news

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi deklaroi sot se, nëse Kuvendi nuk bën plotësimet, të cilat vendimi i Gjykatës Kushtetuese i kërkon, nuk do të jetë e mundur që të zhvillohet votimi...

Vota e diasporës, Celibashi: Kuvendi duhet të plotësojë kërkesat e vendimit të Gjykatës Kushtetuese

para 5 dite - Syri

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi deklaroi sot se, nëse Kuvendi nuk bën plotësimet, të cilat vendimi i Gjykatës Kushtetuese i kërkon, nuk do të jetë e mundur që të zhvillohet votimi...

Zgjedhjet e 14 Majit, Celibashi: 44 kandidatë u dërguan për verifikim në Prokurori

para 5 dite - Gazeta Express

Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut, zhvilloi sot një seancë dëgjimore me Komisionerin Shtetëror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi për Raportin Vjetor të veprimtarisë...

Zgjedhjet e 14 Majit, Celibashi: 44 kandidatë u dërguan për verifikim në Prokurori

para 5 dite - Ora news

Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut, zhvilloi sot një seancë dëgjimore me Komisionerin Shtetëror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi për Raportin Vjetor të veprimtarisë...

Reforma Zgjedhore, kreu i KQZ te ‘Ligjet’: Edhe nëse nuk do të ketë sukses për zgjedhjet e 2025, procesi i diskutimit duhet të vijojë! Çështja e referendumeve nuk ka...

para 5 dite - Panorama

Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, ka raportuar te Komisioni i Ligjeve punën e 2023, të institucionit që drejtor. Pas raportimit, Celibashi u është përgjigjur dhe pyetjeve të deputetëve,...

Reforma Zgjedhore, Celibashi te ‘Ligjet’: Edhe nëse nuk do të ketë sukses në 2025, rëndësi ka që…

para 5 dite - Java News

Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, ka raportuar te Komisioni i Ligjeve punën e 2023, të institucionit që drejtor. Pas raportimit, Celibashi u është përgjigjur dhe pyetjeve të deputetëve,...

Reforma Zgjedhore/ Celibashi në Komisionin e Ligjeve: Duhet, por këtu reformat bëhen afër periudhës zgjedhore

para 5 dite - FaxWeb

Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, ka raportuar në Komisioni i Ligjeve punën e vitit 2023, të institucionit që drejtor. Celibashi u është përgjigjur dhe pyetjeve të deputetëve,...

Celibashi në Komisionin e Ligjeve: Këtu reformat bëhen afër periudhës zgjedhore

para 5 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, ka raportuar në Komisioni i Ligjeve punën e vitit 2023, të institucionit që drejtor....

Nevojë për reformë zgjedhore? Celibashi në Komisionin e Ligjeve: Duhet, por këtu reformat bëhen afër periudhës zgjedhore

para 5 dite - Dosja.al

TIRANA- Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, ka raportuar në Komisioni i Ligjeve punën e vitit 2023, të institucionit që drejtor. Celibashi u është përgjigjur dhe pyetjeve të deputetëve,...

Aktivistët nuk e ndalin protestën për të drejtën e votës së diasporës

para 5 dite - Syri

Takimet e kryeministrit Edi Rama në Greqi dhe Itali, nuk i kanë ndalur protestat e aktivistëve në diasporë, për ta detyruar politikën që t’u mundësojë të gjithë shqiptarëve të votojnë në mbarë botën. BIRN...

Aktivistët nuk e ndalin protestën për të drejtën e votës së diasporës

para 5 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Nga Anesti Barjamemaj Paraditja e 26 Majit, një grup aktivistësh shqiptarë që jetojnë e punojnë në vende të ndryshme të Evropës, i gjeti “E-work...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK