I kërkuar në Itali për trafik kokaine, konfiskohen pasuritë e Eldi Dizdarit në Shqipëri

para 4 dite - Lajm

Janë sekuestruar pasuritë e Denis Matoshit, (Eldi Dizdarit), i cili është shpallur në kërkim nga Italia për trafikim të lëndëve narkotike. Në vitin 2019 Gjykata e Firences në Itali ka caktuar kundrejt...

Konfiskohen pasuritë e Eldi Dizdarit

para 4 dite - Klan

Gjykata e Posaçme e Apelit ka vendosur konfiskimin dhe kalimin në favor të shtetit të disa pasurive të Denis Matoshit, i njohur ndryshe edhe me emrin Eldi Dizdari, si dhe të personave të lidhur me të....

I kërkuar në Itali për trafik kokaine, konfiskohen pasuritë e Eldi Dizdarit në Shqipëri

para 4 dite - Telegrafi

Janë sekuestruar pasuritë e Denis Matoshit, (Eldi Dizdarit), i cili është shpallur në kërkim nga Italia për trafikim të lëndëve narkotike. Në vitin 2019 Gjykata e Firences në Itali ka caktuar kundrejt...

"Ai është bota për mua"- Nga martesa me Suada Sherifin, tek aludimet për një aferë me Xhensilën - Eldi Dizdari, bosi i drogës mes krimit dhe shou bizz-it

para 4 dite - Gazeta Tema

Ditën e sotme Gjykata e Posaçme e Apelit ka lënë në fuqi vendimin për konfiskimin e pasurive të Denis Matoshi (Eldi Dizdari), i njohur si një nga bosët më të mëdhenj të drogës, dhe i kërkuar në Itali për...

Apartament, truall dhe 40 mijë euro/ Apeli i GJKKO lë në fuqi konfiskimin e kreut të kartelit të drogës, në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli

para 4 dite - Top Channel

Apeli i GJKKO lë në fuqi konfiskimin e pasurive të trafikantit shqiptar të shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli, Eldi Dizdari. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar,...

Llogari bankare dhe apartamente, konfiskohet pasuria e Eldi Dizdarit

para 4 dite - Gazeta Express

Gjykata e Posaçme e Apelit ka vendosur përfundimisht konfiskimin dhe kalimin në favor të shtetit të disa pasurive në emër Denis Matoshit alias Eldi Dizdari, apo të personave të lidhur me të. Njoftimi:...

Trafik kokaine prej 2015-s, konfiskohet pasuria Eldi Dizdarit

para 4 dite - Klan

Gjykata e Posaçme e Apelit ka vendosur përfundimisht konfiskimin dhe kalimin në favor të shtetit të disa pasurive në emër Denis Matoshit alias Eldi Dizdari, apo të personave të lidhur me të. 35-vjeçari...

Apartamente, garazhe dhe llogari bankare, Apeli i GJKKO lë në fuqi vendimin...

para 4 dite - BalkanWeb

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, bazuar në ligjin Nr.10 192, datë 03.12.2009, i ndryshuar, “Për parandalimin dhe goditjen e krimit të organizuar, trafikimit dhe korrupsionit...

Apartamente, garazhe dhe llogari bankare, Apeli i GJKKO lë në fuqi vendimin për sekuestron e pasurive të Eldi Dizdarit

para 4 dite - Ora news

Apeli i GJKKO-së ka lënë në fuqi vendimin për konfiskimin e pasurive të bosit të drogës, Eldi Dizdari alias Denis Matoshi, i cili shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Roma për “ Organizatë kriminale...

Apartamente, garazhe dhe llogari bankare, SPAK konfiskon pasuritë e Eldi Dizdarit!

para 4 dite - NOA

Gjykata e Posaçme ka konfiskuar pasuritë e bosit të drogës, Eldi Dizdari alias Denis Matoshi, i cili shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Roma për “Organizatë kriminale me qëllim trafikimin e narkotikëve...

SPAK konfiskon pasuritë e Eldi Dizdarit!

para 4 dite - Gazeta Tema

Gjykata e Posaçme ka konfiskuar pasuritë e bosit të drogës, Eldi Dizdari alias Denis Matoshi, i cili është shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Roma për “Organizatë kriminale me qëllim trafikimin...

Trafik kokaine prej 2015-s, konfiskohet pasuria e Denis Matoshit alias Eldi Dizdari

para 4 dite - Klan

Gjykata e Posaçme e Apelit ka vendosur përfundimisht konfiskimin dhe kalimin në favor të shtetit të disa pasurive në emër Denis Matoshit alias Eldi Dizdari, apo të personave të lidhur me të. 35-vjeçari...

Ndër trafikantët e parë të kokainës/ SPAK sekuestron pasuritë e tropojanit të kërkuar ndërkombëtarisht (EMRI)

para 4 dite - Gazeta Shqip

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka sekuestruar ditën e sotme pasuritë e Denis Matoshit alias Eldi Dizdari, i akuzuar si trafikant droge. Mësohet se SPAK ka vënë nën sekuestro...

Prona e llogari bankare, GJKKO konfiskon pasuritë e Eldi Dizdarit. Akuzohet në Itali për trafik kokaine

para 4 dite - RTSH

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit ka konfiskuar me kërkesë të SPAK 6 pasuri të Denis Matoshi (Eldi Dizdari), i cili akuzohet nga drejtësia italiane për trafik droge. Eldi Dizdari prej vitesh tashmë...

Apartament, truall dhe 40 mijë euro/ GJKKO konfiskon pasuritë e trafikantit shqiptar të shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli

para 4 dite - Bota Sot

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, bazuar në ligjin Nr.10 192, datë 03.12.2009, i ndryshuar, “Për parandalimin dhe goditjen e krimit të organizuar, trafikimit dhe korrupsionit...

Apartamente, garazhe dhe llogari bankare, SPAK sekuestron pasuritë e Eldi Dizdarit

para 4 dite - Albeu

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, bazuar në ligjin Nr.10 192, datë 03.12.2009, i ndryshuar, “Për parandalimin dhe goditjen e krimit të organizuar, trafikimit dhe korrupsionit...

Apartamente, garazhe dhe llogari bankare, SPAK konfiskon pasuritë e Eldi Dizdarit!

para 4 dite - Tetova Sot

Gjykata e Posaçme ka konfiskuar pasuritë e bosit të drogës, Eldi Dizdari alias Denis Matoshi, i cili shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Roma për “Organizatë kriminale me qëllim trafikimin e narkotikëve...

Apartament, truall e 40 mijë euro, Apeli i GJKKO-së lë në fuqi vendimin për konfiskimin e pasurive të bosit të drogës! Kush është Eldi Dizdari, pjesë e organizatës kriminale

para 4 dite - Panorama

Apeli i GJKKO-së ka lënë në fuqi vendimin për konfiskimin e pasurive të bosit të drogës, Eldi Dizdari alias Denis Matoshi, i cili shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Roma për “ Organizatë kriminale...

Llogari bankare dhe apartamente, Apeli i GJKKO lë në fuqi vendimin për konfiskimin e pasurive të Eldi Dizdarit

para 4 dite - Vizion Plus

Gjykata e Posaçme ka konfiskuar pasuritë e Eldi Dizdarit, ndaj të cilit gjykata italiane ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg”, për kryerjen e veprës penale “ Organizatë kriminale me qëllim trafikimin...

Sekuestrohet pasuria e Eldi Dizdarit, bosit të kokainës të ‘Kompania Bello’

para 4 dite - Syri

Biznesmeni Eldi Dizdari, i njohur ndryshe edhe si Denis Matoshi, është një nga kokat e trafikut të kokainës nga Amerika Latine në Europë. Emri i tij ka dalë në disa prej operacioneve, por më i rëndësishëm...

Llogari bankare dhe apartamente, SPAK sekuestron pasuritë e Eldi Dizdarit

para 4 dite - Opinion

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, bazuar në ligjin Nr.10 192, datë 03.12.2009, i ndryshuar, “Për parandalimin dhe goditjen e krimit të organizuar, trafikimit dhe korrupsionit...

Trafikoi sasi të mëdha droge, Apeli i GJKKO konfirmon konfiskimin e pronave të Eldi Dizdarit

para 4 dite - Java News

Apeli i Gjykatës së Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar, pas kërkesës së SPAK ka vendosur të konfiskojë pasuritë e një prej emrave më të lakuar të krimit shqiptar Denis Matoshi, i njohur ndryshe...

Apartamente, garazhe dhe llogari bankare, SPAK konfiskon pasuritë e Eldi Dizdarit!

para 4 dite - Pa censure

Gjykata e Posaçme ka konfiskuar pasuritë e bosit të drogës, Eldi Dizdari alias Denis Matoshi, i cili shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Roma për “Organizatë kriminale me qëllim trafikimin e narkotikëve...

Apartamente, garazhe dhe llogari bankare, Apeli i GJKKO lë në fuqi sekuestrimin e pasurive të Eldi Dizdarit

para 4 dite - FaxWeb

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, bazuar në ligjin Nr.10 192, datë 03.12.2009, i ndryshuar, “Për parandalimin dhe goditjen e krimit të organizuar, trafikimit dhe korrupsionit...

Apartamente, garazhe dhe llogari bankare, Apeli i GJKKO lë në fuqi sekuestrimin e pasurive të Eldi Dizdarit

para 4 dite - Dosja.al

TIRANA- Njoftimi: Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, bazuar në ligjin Nr.10 192, datë 03.12.2009, i ndryshuar, “Për parandalimin dhe goditjen e krimit të organizuar, trafikimit...

I shpallur në kërkim për trafik drøge, konfiskohen pasuritë e Eldi Dizdarit

para 4 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Gjykata e Posaçme ka konfiskuar pasuritë e Denis Matoshit alias Eldi Dizdari. Njoftimi i GJKKO: Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit...

Konfiskohen pasuritë e Eldi Dizdarit

para 4 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, bazuar në ligjin Nr.10 192, datë 03.12.2009, i ndryshuar, “Për parandalimin...

I kërkuar në Itali për trafik kokaine, konfiskohen pasuritë e Eldi Dizdarit

para 4 dite - Euronews

Janë sekuestruar pasuritë e Denis Matoshit, (Eldi Dizdarit), i cili është shpallur në kërkim nga Italia për trafikim të lëndëve narkotike. Njoftimi i SPAK: Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK