Zbardhet ngjarja e ndodhur dy ditë më parë në Shkodër/ Si u plagos në këmbë 30-vjeçari, identifikohet autori

para 5 dite - Top Channel

Është zbardhur ngjarja e ndodhur dy ditë më parë, në lagjen “Mark Lula” të Shkodrës, ku u plagos me armë zjarri në këmbë një person. Ndue Preka, u plagos lehtë në këmbë, pasi u qëllua me armë zjarri në...

Plagosja e Ndue Prekës në Shkodër/ Policia zbardh ngjarjen: Është identifikuar autori, po punojmë për kapjen e tij

para 5 dite - ABC News

Zbardhet ngjarja e ndodhur dy ditë më parë, në lagjen “Mark Lula”, në Shkodër ku u plagos me armë zjarri, në këmbë 30-vjeçari, Ndue Preka. Policia bën me dije se është identifikuar autori i dyshuar i plagosjes...

Zbardhet plagosja e 30-vjeçarit në Shkodër, identifikohet autori

para 5 dite - Opinion

Është zbardhur ngjarja e ndodhur dy ditë më parë, në lagjen “Mark Lula”, ku u plagos me armë zjarri, në këmbë, shtetasi N. P. Policia e Shkodrës ka identifikuar dhe shpallur në kërkim shtetasin: K. K.,...

Zbardhet plagosja me armë e Ndue Prekës në Shkodër, identifikohet autori

para 5 dite - Java News

Policia e Shkodrës ka mundur të zbardhë ngjarjen e dy ditëve më parë në qytet, ku mbeti i plagosur me armë zjarri shtetasi Ndue Preka. Mësohet se autori i kësaj ngjarje në lagjen “Mark Lula”, është shtetasi...

Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i plagosjes së Ndue Prekës, ja pistat ku po heton policia

para 5 dite - Bota Sot

Policia vendore e Shkodrës ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar të plagosjes së shtetasit Ndue Preka, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e 9 qershorit në lagjen “Mark Lula” në Shkodër. Efektivët pas hetimeve...

Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i plagosjes së Ndue Prekës, ja pistat ku po heton policia

para 5 dite - NOA

Policia vendore e Shkodrës ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar të plagosjes së shtetasit Ndue Preka, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e 9 qershorit në lagjen “Mark Lula” në Shkodër. Efektivët pas hetimeve...

Plagosja me armë zjarri në Shkodër, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori! 30-vjeçarit që u qëllua: Nuk kam konflikte me asnjë

para 5 dite - Gazeta Tema

Policia vendore e Shkodrës ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar të plagosjes së shtetasit Ndue Preka, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e 9 qershorit në lagjen “Mark Lula” në Shkodër. Efektivët pas hetimeve...

Plagosja me armë në Shkodër, policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin (EMRI)

para 5 dite - Vizion Plus

Policia e Shkodrës ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar të plagosjes së shtetasit Ndue Preka, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e 9 qershorit në lagjen “Mark Lula”. Grupi hetimor ka arritur që të zbulojë identitetin...

Plagosja me armë zjarri në Shkodër, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori! Zbardhet dëshmia e 30-vjeçarit që u qëllua: Nuk kam konflikte me asnjë!

para 5 dite - Panorama

Policia vendore e Shkodrës ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar të plagosjes së shtetasit Ndue Preka, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e 9 qershorit në lagjen “Mark Lula” në Shkodër. Efektivët pas hetimeve...

Plagosja me armë zjarri në Shkodër, shpallet në kërkim autori. Zbardhet dëshmia e 30-vjeçarit: S'kam konflikte

para 5 dite - Ora news

Policia vendore e Shkodrës ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar të plagosjes së shtetasit Ndue Preka, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e 9 qershorit në lagjen “Mark Lula” në Shkodër. Efektivët pas hetimeve...

Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i plagosjes së Ndue Prekës, ja pistat ku po heton policia

para 5 dite - Syri

Policia vendore e Shkodrës ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar të plagosjes së shtetasit Ndue Preka, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e 9 qershorit në lagjen “Mark Lula” në Shkodër. Efektivët pas hetimeve...

Shkoder/ Plagosja e Ndue Prekës, policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin e ngjarjes

para 5 dite - FaxWeb

Policia e Shkodrës ka arritur që të zbardhë ngjarjen e ndodhur dy ditë më parë, në lagjen “Mark Lula”, ku u plagos me armë zjarri, në këmbë 30-vjeçari, Ndue Preka. Sipas informacioneve nga Drejtoria Vendore...

Plagosja me armë zjarri në Shkodër, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori, dëshmia e 30-vjeçarit: Nuk kam konflikte me asnjë

para 5 dite - FaxWeb

Policia e Shkodrës ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar të plagosjes së Ndue Prekës, më 9 qershorit në lagjen “Mark Lula”. Efektivët pas hetimeve të zhvilluara pas plagosjes së 30-vjeçarit kanë arritur...

Plagosja me armë zjarri në Shkodër, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori! 30-vjeçarit që u qëllua: Nuk kam konflikte me asnjë!

para 5 dite - Almakos

Policia vendore e Shkodrës ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar të plagosjes së shtetasit Ndue Preka, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e 9 qershorit në lagjen “Mark Lula” në Shkodër. Efektivët pas hetimeve...

Plagosja me armë zjarri në Shkodër, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori

para 5 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Policia e Shkodrës ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar të plagosjes së Ndue Prekës, më 9 qershorit në lagjen “Mark Lula”. Efektivët pas hetimeve...

EMRI/ Plagosja me armë zjarri në Shkodër, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori, dëshmia e 30-vjeçarit: Nuk kam konflikte me asnjë

para 5 dite - Dosja.al

SHKODRA- Policia e Shkodrës ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar të plagosjes së Ndue Prekës, më 9 qershorit në lagjen “Mark Lula”. Efektivët pas hetimeve të zhvilluara pas plagosjes së 30-vjeçarit...

Atentati i një nate më parë në Shkodër, nga të shtënat me armë zjarri u plagos ‘Noja’ i videos së famshme!

para 6 dite - NOA

Ndue Preka është qëlluar me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pak para mesnate, teksa 30-vjeçari po qarkullonte në lagjen "Mark Lula". Preka, është plagosur në këmbë, por fatmirësisht...

U qëllua mbrëmë në këmbë, Preka: Nuk kam konflikte, ishte errësirë nuk e identifikova autorin

para 6 dite - Syri

Ndue Preka ka mbetur i plagosur me armë zjarri, mbrëmjen e 9 qershorit në Shkodër. Menjëherë pas plagosjes 30 vjeçari është dërguar në spitalin rajonal te Shkodrës. Mësohet se Ndue Preka ndodhej në këmbë...

U qëllua mbrëmë në këmbë, Preka: Nuk kam konflikte, ishte errësirë nuk e identifikova autorin

para 6 dite - Lexo

Ndue Preka ka mbetur i plagosur me armë zjarri, mbrëmjen e 9 qershorit në Shkodër. Menjëherë pas plagosjes 30 vjeçari është dërguar në spitalin rajonal te Shkodrës. Mësohet se Ndue Preka ndodhej në këmbë...

Përjashtohet nga kuvendi Flamur Noka

para 6 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Sekretariati i Etikës ka vendosur ditën e sotme përjashtimin me 10 ditë vetëm për deputetin e Rithemelimit, Flamur Noka. PS-ja kërkonte përjashtimin...

U qëllua me pistoletë në këmbë mbrëmjen e djeshme në Shkodër, flet Ndue Preka: Nuk kam konflikte me askënd, nuk e di kush e ka bërë

para 6 dite - Dosja.al

SHKODËR- Mbrëmjen e djeshme u plagos në këmbë nga një person i paidentifikuar me armë zjarri 30-vjeçari Ndue Preka në Shkodër. Mësohet se drejt tij u qëllua me pistoletë 3-4 herë por vetëm njëri nga plumbat...

U qëllua me pistoletë në këmbë mbrëmjen e djeshme në Shkodër, flet Ndue Preka

para 6 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Mbrëmjen e djeshme u plagos në këmbë nga një person i paidentifikuar me armë zjarri 30-vjeçari Ndue Preka në Shkodër. Mësohet se drejt tij u qëllua...

Plagosja në Shkodër, policia tregon detaje, ende mister arsyet

para 6 dite - Syri

Policia e Shkodrës ka reaguar në lidhje me plagosjen me armë zjarri në këmbë të një të riu në Shkodër. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:30, të datës 09.06.2024, në lagjen “Mark Lula”. Ndue Preka po ecte në...

Plagosje me armë gjatë natës në Shkodër, mister rrethanat

para 6 dite - Vizion Plus

Një person mbeti i plagosdur me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në Shkodër. Ndue Preka është plagosur në këmbë dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën, në kujdesin e mjekëve në spital. I plagosuri...

Plagosja e të riut në Shkodër, mister arsyet, çfarë thotë policia

para 6 dite - GazetaBlic

Mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:30, në lagjen “Mark Lula”, plagoset me armë zjarri në këmbë i riu në Shkodër. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:30, të datës 09.06.2024, në lagjen “Mark Lula”. Rreth orës 22:30,...

Plagoset një i ri në Shkodër, policia jep detaje

para 6 dite - Opinion

Policia e Shkodrës ka reaguar në lidhje me plagosjen me armë zjarri në këmbë të një të riu në Shkodër. Mësohet se ngjarja ndodhi rreth orës 22:30, të datës 09.06.2024, në lagjen “Mark Lula”. I riu është...

Plagosja e të riut në Shkodër, policia tregon detaje nga ngjarja, ende mist...

para 6 dite - BalkanWeb

Policia e Shkodrës ka reaguar në lidhje me plagosjen me armë zjarri në këmbë të një të riu në Shkodër. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:30, të datës 09.06.2024, në lagjen “Mark Lula”. Ndue Preka po ecte në...

U plagos me armë zjarri në Shkodër, pas mjekimit 30-vjeçari përfundon në polici

para 6 dite - Top Channel

Një 30-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në këmbë mbrëmjen e djeshme në orën 22:30. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mark Lula”, ku 30-vjeçari N.P pasi mori ndihmën mjekësore, është shoqëruar në...

U plagos me armë zjarri në Shkodër, pas mjekimit 30-vjeçari përfundon në…

para 6 dite - Gazeta Shqip

Një 30-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në këmbë mbrëmjen e djeshme në orën 22:30. Ngjarja në fjalë ka ndodhur në lagjen “Mark Lula”, ku shtetasi me inicialet N. P., pasi mori ndihmën mjekësore,...

Plagosja e të riut në Shkodër, mister arsyet, çfarë thotë policia

para 6 dite - Albeu

Mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:30, në lagjen “Mark Lula”, plagoset me armë zjarri në këmbë i riu në Shkodër. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:30, të datës 09.06.2024, në lagjen “Mark Lula”. Rreth orës 22:30,...

U plagos me armë zjarri në Shkodër, pas mjekimit 30-vjeçari përfundon në polici

para 6 dite - Bota Sot

Një 30-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në këmbë mbrëmjen e djeshme në orën 22:30. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mark Lula”, ku 30-vjeçari N.P pasi mori ndihmën mjekësore, është shoqëruar në...

Plagoset me armë zjarri në këmbë i riu në Shkodër, mister arsyet

para 6 dite - BalkanWeb

Plagoset me armë zjarri në këmbë i riu në Shkodër. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:30, të datës 09.06.2024, në lagjen “Mark Lula”. NJOFTIMI I POLICISE Rreth orës 22:30, të datës 09.06.2024, në lagjen “Mark...

Plagosja e të riut në Shkodër, policia tregon detaje nga ngjarja

para 6 dite - FaxWeb

Policia e Shkodrës ka reaguar në lidhje me plagosjen me armë zjarri në këmbë të një të riu në Shkodër. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:30, të datës 09.06.2024, në lagjen “Mark Lula”. Ndue Preka po ecte në...

Plagoset me αrmë zjarri në Shkodër, pas mjekimit 30-vjeçari shoqërohet në komisariat

para 6 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të diele në qytetin e Shkodrës. Për pasojë, Ndue Preka ka mbetur i plagosur. Ngjarja...

Plagosja e të riut në Shkodër, policia tregon detaje nga ngjarja, ende mister arsyet

para 6 dite - Almakos

Policia e Shkodrës ka reaguar në lidhje me plagosjen me armë zjarri në këmbë të një të riu në Shkodër. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:30, të datës 09.06.2024, në lagjen “Mark Lula”. Ndue Preka po ecte në...

U plagos me armë zjarri në këmbë, Ndue Preka: Se di kush më ka qëlluar

para 6 dite - Bota Sot

Shkodra tronditet nga të shtëna me armë zjarri. Si pasojë ka mbetur i plagosur shtetasi Ndue Preka. Ky i fundit mësohet se është plagosur në këmbë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mark Lula” në Shkodër....

Nga të shtënat me armë zjarri u plagos “Noja” i videos së famshme

para 6 dite - Bota Sot

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të diele në qytetin e Shkodrës, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. Burime bëjnë me dije se i plagosuri është shtetasi Ndue Preka,...

E rëndë në Shkodër/ Qëllohet me armë 4 herë drejt një personi (EMRI)

para 6 dite - BalkanWeb

Plagosje me armë zjarri në Shkodër. Gazetari Senad Nikshiqi raporton për BalkanWeb se i plagosur ka mbetur Ndue Preka në lagjen “Mark Lula”. Ai u qëllua nga njw person ende i paidentifikuar. Preka ka marrë...

EMRI/ Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, një i plagosur

para 6 dite - Top Channel

Një i ri ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Shkodër. Ai është identifikuar si Ndue Preka. Gazetari i Top Channel Klodian Zhivani bën me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen Mark Lula....

DETAJET NGA SHKODRA/ Nga të shtënat me armë zjarri u plagos “Noja” i videos së famshme

para 6 dite - Ora news

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të diele në qytetin e Shkodrës, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. Burime bëjnë me dije se i plagosuri është shtetasi Ndue Preka,...

Detaje nga plagosja në Shkodër. Preka po ecte në këmbë. Plumbat kapën edhe makinat e parkuara (Foto+Video)

para 6 dite - NOA

Një plagosje me armë zjarri ndodhi në orët e vona të mbrëmjes në Shkodër. I plagosur ka mbetur Ndue Preka. Ngjarja ndodhi në lagjen “Mark Lula”. Ai u qëllua nga njw person ende i paidentifikuar. Preka...

Qëllohet me armë 4 herë drejt një personi, arratiset autori

para 6 dite - Bota Sot

Plagosje me armë zjarri në Shkodër. Raportohet se i plagosur ka mbetur Ndue Preka në lagjen “Mark Lula”. Ai u qëllua nga një person ende i paidentifikuar. Preka ka marrë një plumb në këmbë dhe ndodhet...

Shkodër/ Të shtëna me armë zjarri, një person i plagosur

para 6 dite - Albeu

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar mbrëmjen e sotme në Shkodër. Bëhet me dije se një person me iniciale N.P ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Ndoc Mazi Policia ka mbërritur në vendngjarje,...

EMRI/ KËRCET PUSHKA NË SHKODËR - Qëllohet me armë 4 herë drejt një personi, arratiset autori

para 6 dite - Ora news

Plagosje me armë zjarri në Shkodër. Raportohet se i plagosur ka mbetur Ndue Preka në lagjen “Mark Lula”. Ai u qëllua nga një person ende i paidentifikuar. Preka ka marrë një plumb në këmbë dhe ndodhet...

Lajmi i fundit/ Të shtëna me armë zjarri në Shkodër. Një i plagosur. Emri

para 6 dite - NOA

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Ndoc Mazi’. Si pasojë e të shtënave ka mbetur i plagosur shtetasi Ndue Preka. Sipas informacioneve ai ka marrë një plumb në këmbë. Në...

EMRI/ U qëllua disa herë me armë zjarri teksa ishte duke ecur, përfundon në spital me një plumb në këmbë qytetari në Shkodër

para 6 dite - Panorama

Plagosje në Shkodër. Plagoset shtetasi Ndue Preka në lagjen “Mark Lula”. Ndue Preka që u plagos nga një person ende i paidentifikuar ka marrë një plumb në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, një i plagosur

para 6 dite - Gazeta Tema

Një i ri ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Shkodër. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen Mark Lula. Sipas informacioneve paraprake viktima është plagosur në këmbë, por fatmirësisht...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, një i plagosur

para 6 dite - Vizion Plus

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar mbrëmjen e sotme në Shkodër. Gazetari i Vizion Plus Bepin Kolvata bën me dije se një person me iniciale N.P ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Ndoc...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, një person i plagosur

para 6 dite - Syri

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë pak minuta më parë në Shkodër. Sipas raportimeve për mediat, shtetasi Ndue Preka ka mbetur i plagosur me plumb në këmbë në lagjen ‘Mark Lula’ dhe ndodhet...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, një i plagosur

para 6 dite - Java News

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në lagjen Ndoc Mazi në Shkodër. Si pasojë e ngjarjes ka mbetur i plagosur qytetari me iniciale N.P. Sipas asaj që ka mundur të mësojë korrespondentja...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, një i plagosur

para 6 dite - Zyrtare

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në lagjen Ndoc Mazi në Shkodër. Si pasojë e ngjarjes ka mbetur i plagosur qytetari me iniciale N.P. Sipas asaj që ka mundur të mësojë korrespondentja...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, një i plagosur

para 6 dite - Pa censure

Një i ri ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Shkodër. Ai është identifikuar si Ndue Preka. Gazetari i Top Channel Klodian Zhivani bën me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen Mark Lula....

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna armësh në Shkodër, plagoset një person (EMRI)

para 6 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e kësaj të diele në lagjen “Ndoc Mazi” në Shkodër. Raportohet se viktima është plagosur në këmbë,...

Plagoset me armë Noja i Artës në Shkodër

para 6 dite - JOQ Albania

Burime ekskluzive për JOQ Albania bëjnë me dije se një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Shkodrës. I plagosur ka mbetur Ndue Preka i njohur ndryshe si Noja i Artës. Preka...

EMRI/ Kris arma në Shkodër, plagoset një person me plumb në këmbë

para 6 dite - Dosja.al

SHKODËR- Një plagosje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen 'Mark Lula'.Ndërkohë që nga të shtënat ka mbetur i plagosur Ndue Preka. Preka ka marrë një plumb në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK