Del ekspertiza mjeko-ligjore e 11-vjeçares që u vra nga daja përdhunues! I shpoi zemrën dhe shpretkën me…

para 5 dite - Top Channel

Ka dalë ekspertiza mjeko-ligjore e 11-vjeçares Vasilika që u vra nga daja e tij në Greqi. Sipas ekspertizës ajo gjeti vdekjen nga goditjet me kaçavidë që i çanë zemrën dhe shpretkën. Në të njëjtën kohë,...

Dëshmia tronditëse e nënës së 11-vjeçares që u vra nga daja: I lau makinën vëllait para se ta vriste!

para 5 dite - Gazeta Shqip

Dëshmia e nënës së vajzës 11-vjeçare që u vra nga daja e saj në Ilia të Greqisë, është mjaft prekëse dhe tronditëse. Sipas mediave greke, nëna ka treguar se vajza e saj i kishte larë makinën dajës, i cili...

Dëshmia tronditëse e nënës së 11-vjeçares që u vra nga daja: I lau makinën vëllait para se ta vriste!

para 5 dite - Top Channel

Dëshmia e nënës së vajzës 11-vjeçare që u vra nga daja e saj në Ilia të Greqisë, është mjaft prekëse dhe tronditëse. Sipas mediave greke, nëna ka treguar se vajza e saj i kishte larë makinën dajës, i cili...

“Kishte kancer!” Dëshmia e nënës së 11-vjeçares që u vra nga daja: I lau makinën vëllait para se ta vriste

para 5 dite - Opinion

Dëshmia e nënës së vajzës 11-vjeçare që u vra nga daja e saj në Ilia të Greqisë, është mjaft prekëse dhe tronditëse. Sipas mediave greke, nëna ka treguar se vajza e saj i kishte larë makinën dajës, i cili...

Dëshmia tronditëse e nënës së 11-vjeçares që u vra me kaçavidë nga daja: I lau makinën vëllait para se ta vriste...

para 5 dite - Ora news

Dëshmia e nënës së vajzës 11-vjeçare që u vra nga daja e saj në Ilia të Greqisë, është mjaft prekëse dhe tronditëse. Sipas mediave greke, nëna ka treguar se vajza e saj i kishte larë makinën dajës, i cili...

“Refuzoi të bënte s*ks me mua dhe më kërcënoi”- Dëshmia tronditëse e ”dajës” që vrau me kaçavidë 11-vjeçaren. Pas krimit tërhoqi zvarrë trupin dhe e hodhi në kallamishte

para 5 dite - Panorama

Vrasësi i të miturës Ilia në Greqi, ka pranuar se pak para se të vriste 11-vjeçaren, ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me të. Sipas informacioneve, autori është shprehur në polici, se e mitura...

Vrau mbesën 11-vjeçare pasi tentoi ta përdhunojë, dëshmia e rëndë e autorit: Tha se do u tregonte prindërve

para 5 dite - Vizion Plus

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Greqinë ditën e djeshme. Një 37-vjeçar, baba i 6 fëmijëve çoi në periferi të Ilia mbesën e tij 11-vjeçare dhe tentoi ta përdhunonte. Pas rezistencës së kësaj të fundit,...

E rëndë në Greqi| Daja tenton të abuzojë me mbesën e mitur, e vret me kaçavidë

para 5 dite - Euronews

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një 11-vjeçare e quajtur Vasiliki, është vrarë në mënyrë makabër nga daja i saj, Ilia. Vrasësi ka rrëfyer përpara autoriteteve se e ka goditur me kaçavidë të...

Tjetër dëshmi e rëndë/ Vrau mbesën, autori në Greqi: Tentova të kryeja marr...

para 5 dite - BalkanWeb

Zbardhen të tjera detaje nga dëshmia e vrasësit të së miturës në Ilia të Greqisë, i cili ka pranuar se pak para se të vriste 11-vjeçaren, ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me të. Sipas informacioneve...

“Tentova ta përdhunoja, ajo më kërcënoi”, dëshmia e rëndë e dajës që vrau mbesën

para 5 dite - Bota Sot

Dëshmia tronditëse e dajës që vrau 11-vjeçaren në Ilia të Greqisë është publikuar nga mediat greke. Ai ka pranuar në polici se donte të kryente marrëdhënie seksuale me të miturën, por ajo nuk pranoi dhe...

“Tentova ta përdhunoja, ajo më kërcënoi”, dëshmia e rëndë e dajës që vrau mbesën: E qëllova me kaçavidë në gjoks, e tërhoqa zvarrë dhe e hodha në…

para 5 dite - Top Channel

Dëshmia tronditëse e dajës që vrau 11-vjeçaren në Ilia të Greqisë është publikuar nga mediat greke. Ai ka pranuar në polici se donte të kryente marrëdhënie seksuale me të miturën, por ajo nuk pranoi dhe...

E qëlloi me kaçavidë dhe i mori jetën mbesës, zbardhet dëshmia e 37-vjeçarit: E çova në fushë dhe e vrava

para 5 dite - Gazeta Tema

Një ngjarje e rëndë ka tronditur komunitetin e Ilisë në Greqi, pasi u zbulua se si ndodhi vrasja makabër e një vajze 11-vjeçare nga daja. Autori i vrasjes së Vasilikës, deri më tani kishin luajtur mjaft...

“Tentova ta përdhunoja”/ Vrasja makabre e 11-vjeçares, daja: E qëllova me kaçavidë në gjoks, e tërhoqa zvarrë…

para 5 dite - Gazeta Shqip

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Greqi, ku një 37-vjeçar ka rrëmbyer dhe vrarë mbesën e tij 11-vjeçare. Mediat greke kanë publikuar deklaratën e autorit, i cili...

Vrau mbesën 11-vjeçare/ Autori: Tentova ta përdhunoj, ajo më kërcënoi

para 5 dite - Syri

Mediat greke kanë publikuar dëshminë tronditëse të dajës që vrau 11-vjeçaren në Ilia të Greqisë. Ai ka pranuar në polici se donte të kryente marrëdhënie seksuale me të miturën, por ajo nuk pranoi dhe i...

Dëshmia tronditëse e nënës së 11-vjeçares që u vra nga daja: Kishte kancer, i lau makinën para se...

para 5 dite - Syri

Dëshmia e nënës së vajzës 11-vjeçare që u vra nga daja e saj në Ilia të Greqisë, është mjaft prekëse dhe tronditëse. Sipas mediave greke, nëna ka treguar se vajza e saj i kishte larë makinën dajës, i cili...

"Kishte kancer në mëlçi", dëshmia tronditëse e nënës së 11-vjeçares që u vra nga daja: I lau makinën vëllait para se ta vriste

para 5 dite - Gazeta Tema

Dëshmia e nënës së vajzës 11-vjeçare që u vra nga daja e saj në Ilia të Greqisë, është mjaft prekëse dhe tronditëse. Sipas mediave greke, nëna ka treguar se vajza e saj i kishte larë makinën dajës, i cili...

Dëshmia tronditëse e nënës së 11-vjeçares që u vra nga daja: Kishte kancer

para 5 dite - Syri

Dëshmia e nënës së vajzës 11-vjeçare që u vra nga daja e saj në Ilia të Greqisë, është mjaft prekëse dhe tronditëse. Sipas mediave greke, nëna ka treguar se vajza e saj i kishte larë makinën dajës, i cili...

Dëshmia tronditëse e nënës së 11-vjeçares që u v’ra nga daja: Kishte kancer në mëlçi, i lau makinën vëllait para se ta vriste!

para 5 dite - NMK Post

Dëshmia e nënës së vajzës 11-vjeçare që u vra nga daja e saj në Ilia të Greqisë, është mjaft prekëse dhe tronditëse. Sipas mediave greke, nëna ka treguar se vajza e saj i kishte larë makinën dajës, i cili...

Dëshmia tronditëse e nënës së 11-vjeçares që u vra nga daja: Kishte kancer në mëlçi, i lau makinën vëllait para se ta vriste!

para 5 dite - Top Channel

Dëshmia e nënës së vajzës 11-vjeçare që u vra nga daja e saj në Ilia të Greqisë, është mjaft prekëse dhe tronditëse. Sipas mediave greke, nëna ka treguar se vajza e saj i kishte larë makinën dajës, i cili...

Dëshmia tronditëse e nënës së 11-vjeçares që u vra nga daja: Vajza ime kishte kancer në mëlçi…

para 5 dite - Albeu

Dëshmia e nënës së vajzës 11-vjeçare që u vra nga daja e saj në Ilia të Greqisë, është mjaft prekëse dhe tronditëse. Sipas mediave greke, nëna ka treguar se vajza e saj i kishte larë makinën dajës, i cili...

“Vajza ime ishte me kancer në mëlçi”- Vogëlushja i lau makinën të afërmit përpara se ai të bëhej vrasësi i saj, nëna e 11-vjeçares: Zoti të ma kishte marrë...

para 5 dite - Panorama

E tronditur nga vrasja mizore e të bijës, nëna e 11-vjeçare ka treguar për ANT1 se vogëlushja i kishte larë makinën 37-vjeçarit përpara se ai të bëhej vrasësi i saj. E ëma e vogëlushes ka rrëfyer se e...

Dëshmia tronditëse e nënës së 11-vjeçares që u vra nga daja: Vajza ime kishte kancer!

para 5 dite - NOA

Dëshmia e nënës së vajzës 11-vjeçare që u vra nga daja e saj në Ilia të Greqisë, është mjaft prekëse dhe tronditëse. Sipas mediave greke, nëna ka treguar se vajza e saj i kishte larë makinën dajës, i cili...

“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi tronditës i dajës që ia mori jetën mbesës 11-vjeçare

para 5 dite - Zeri

Një ngjarje e rëndë ka tronditur komunitetin e Ilisë në Greqi, pasi u zbulua se si ndodhi vrasja makabër e një vajze 11-vjeçare nga daja dhe kushëriri i nënës së saj. Të dy autorët e vrasjes së Vasilikës,...

“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare

para 5 dite - Reporteri

Një ngjarje e rëndë ka tronditur komunitetin e Ilisë në Greqi, pasi u zbulua se si ndodhi vrasja makabër e një vajze 11-vjeçare nga daja dhe kushëriri i nënës së saj. Të dy autorët e vrasjes së Vasilikës,...

“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi tronditës i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare

para 5 dite - Zeri

Një ngjarje e rëndë ka tronditur komunitetin e Ilisë në Greqi, pasi u zbulua se si ndodhi vrasja makabër e një vajze 11-vjeçare nga daja dhe kushëriri i nënës së saj. Të dy autorët e vrasjes së Vasilikës,...

“Refuzoi të bënte s*ks me mua”, ‘daja’ rrëfen vrasjen e 11-vjeçares: E godita me kaçavidë

para 5 dite - JOQ Albania

Detaje tronditëse janë zbuluar pas vrasjes së 11-vjeçares Vasiliki në Ilia, Greqi. Në mënyrë cinike dhe pa shfaqur asnjë gjurmë pendimi, daja 37-vjeçar dhe vrasësi i fëmijës, ka rrëfyer aktin e tij duke...

VIDEO/ “E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi tronditës i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare! I qëlloi me kaçavidë në qafë disa herë

para 5 dite - NOA

Një ngjarje e rëndë ka tronditur komunitetin e Ilisë në Greqi, pasi u zbulua se si ndodhi vrasja makabër e një vajze 11-vjeçare nga daja dhe kushëriri i nenës së saj. Të dy autorët e vrasjes së Vasilikës,...

Tronditëse dhe çnjerëzore në Greqi, 37-vjeçari tenton të përdhunojë mbesën e mitur, pas refuzimit, e vret

para 5 dite - Vizion Plus

Një ngjarje e rëndë dhe përtej njerëzores është shënuar ditën e djeshme në Greqi. Një 37-vjeçar, baba i 6 fëmijëve çoi në periferi të Ilia mbesën e tij 11-vjeçare dhe tentoi ta përdhunonte. Pas rezistencës...

‘E çova në fushë dhe…’/ Vrau mbesën 11-vjeçare pas tentativave për për*hunim, ‘e tradhtuan’ PAMJET filmike

para 5 dite - Syri

Banorët e zonës së Ilisë janë ende në tronditje pas zbulimit të vrasjes mizore të 11-vjeçares Vasiliki, ku pas ngjarjes së rëndë qëndronte më në fund daja dhe kushëriri i nënës së saj, të cilët aktronin...

VIDEO/ Akuzohet se vrau mbesën 11-vjeçare pas tentativave për p*rdhunim, rrëfimi tronditës i dajës: E çova në fushë dhe…

para 5 dite - Albeu

Banorët e zonës së Ilisë janë ende të tronditur pas zbulimit të vrasjes mizore të 11-vjeçares Vasiliki, ku pas ngjarjes së rëndë qëndronte më në fund daja dhe kushëriri i nënës së saj, të cilët aktronin...

“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi tronditës i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare

para 5 dite - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka tronditur komunitetin e Ilisë në Greqi, pasi u zbulua se si ndodhi vrasja makabër e një vajze 11-vjeçare nga daja dhe kushëriri i nënës së saj. Të dy autorët e vrasjes së Vasilikës,...

“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi tronditës i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare

para 5 dite - GazetaBlic

Një ngjarje e rëndë ka tronditur komunitetin e Ilisë në Greqi, pasi u zbulua se si ndodhi vrasja makabër e një vajze 11-vjeçare nga daja dhe kushëriri i nënës së saj. Të dy autorët e vrasjes së Vasilikës,...

“E çova në fushë dhe vrava”/ Publikohen detajet, ja si daja masakroi me kaçavidë mbesën 11-vjeçare!

para 5 dite - Bota Sot

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në Greqi, ku daja ka vrarë me kaçavidë mbesën e tij duke e goditur disa herë në qafë, pasi e mitura i rezistoi përdhunimit. “E çova në fushë dhe e vrava me kaçavidë ”, ka...

Akuzohet se vrau mbesën 11-vjeçare pas tentativave për p*rdhunim/ Rrëfimi tronditës i dajës: E çova në fushë dhe… (VIDEO)

para 5 dite - Albeu

Banorët e zonës së Ilisë janë ende të tronditur pas zbulimit të vrasjes mizore të 11-vjeçares Vasiliki, ku pas ngjarjes së rëndë qëndronte më në fund daja dhe kushëriri i nënës së saj, të cilët aktronin...

“E çova në fushë dhe vrava”- E mitura i rezistoi p*rdhunimit, si daja masakroi me kaçavidë mbesën 11-vjeçare! Shtirej si i shqetësuar për fatin e saj, por u tradhtua...

para 5 dite - Panorama

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në Greqi, ku daja ka vrarë me kaçavidë mbesën e tij duke e goditur disa herë në qafë, pasi e mitura i rezistoi përdhunimit. “E çova në fushë dhe e vrava me kaçavidë”, ka...

VIDEO/ “E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi tronditës i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare! I qëlloi me kaçavidë në qafë disa herë

para 5 dite - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka tronditur komunitetin e Ilisë në Greqi, pasi u zbulua se si ndodhi vrasja makabër e një vajze 11-vjeçare nga daja dhe kushëriri i nenës së saj. Të dy autorët e vrasjes së Vasilikës,...

“E çova në fushë dhe e vrava”, daja vret mbesën 11-vjeçare! I qëlloi disa herë me kaçavidë në qafë

para 5 dite - Opinion

Një ngjarje e rëndë ka në Ilia në Greqi, pasi u zbulua se si ndodhi vrasja makabër e një vajze 11-vjeçare nga daja dhe kushëriri i nenës së saj. Të dy autorët e vrasjes së Vasilikës, deri më tani kishin...

Akuzohet se vrau mbesën 11-vjeçare pasi tentativave për përdhunim/ “E...

para 5 dite - BalkanWeb

Banorët e zonës së Ilisë janë ende në tronditje pas zbulimit të vrasjes mizore të 11-vjeçares Vasiliki, ku pas ngjarjes së rëndë qëndronte më në fund daja dhe kushëriri i nënës së saj, të cilët aktronin...

E qëlloi me kaçavidë në qafë/ Daja bën rrëfimin TRONDITËS si vrau mbesën: E çova në fushë dhe… (VIDEO)

para 5 dite - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në komunitetin e Ilisë në Greqi, ku policia zbuloi se si ndodhi vrasja makabër e një 11-vjeçareje nga daja dhe kushëriri i nënës së saj. Mediat greke raportojnë se...

“E çova në fushë dhe…”/ Vrau mbesën 11-vjeçare pas tentativave për për*hunim, "e tradhtuan" PAMJET filmike

para 5 dite - Ora news

Banorët e zonës së Ilisë janë ende në tronditje pas zbulimit të vrasjes mizore të 11-vjeçares Vasiliki, ku pas ngjarjes së rëndë qëndronte më në fund daja dhe kushëriri i nënës së saj, të cilët aktronin...

"Fëmija im ka vdekur!" Vrasja e 11-vjeçares në Greqi, nëna: Autori, kushëriri im i parë, vajza vuante nga kanceri në mëlçi

para 5 dite - Dosja.al

GREQIA- E tronditur nga vrasja e të bijës, nëna e 11-vjeçares në Greqi ka treguar për mediat vendase se vogëlushja i kishte larë makinën 37-vjeçarit përpara se ai të bëhej vrasësi i saj. Nëna ka rrëfyer...

“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare

para 5 dite - Alfax

Një ngjarje e rëndë ka tronditur komunitetin e Ilisë në Greqi, pasi u zbulua se si ndodhi vrasja makabër e një vajze 11-vjeçare nga daja dhe kushëriri i nënës së saj. Të dy autorët e vrasjes së Vasilikës,...

“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi tronditës i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare

para 5 dite - Pa censure

Një ngjarje e rëndë ka tronditur komunitetin e Ilisë në Greqi, pasi u zbulua se si ndodhi vrasja makabër e një vajze 11-vjeçare nga daja dhe kushëriri i nënës së saj. Të dy autorët e vrasjes së Vasilikës,...

“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi tronditës i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare

para 5 dite - Zyrtare

Një ngjarje e rëndë ka tronditur komunitetin e Ilisë në Greqi, pasi u zbulua se si ndodhi vrasja makabër e një vajze 11-vjeçare nga daja dhe kushëriri i nënës së saj. Të dy autorët e vrasjes së Vasilikës,...

Tronditëse dhe çnjerëzore në Greqi, 37-vjeçari tenton të përdhunojë mbesën e mitur, pas refuzimit, e vret

para 5 dite - Pressonline

Një ngjarje e rëndë dhe përtej njerëzores është shënuar ditën e djeshme në Greqi. Një 37-vjeçar, baba i 6 fëmijëve çoi në periferi të Ilia mbesën e tij 11-vjeçare dhe tentoi ta përdhunonte. Pas rezistencës...

“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare

para 5 dite - Gazeta10

Një ngjarje e rëndë ka tronditur komunitetin e Ilisë në Greqi, pasi u zbulua se si ndodhi vrasja makabër e një vajze 11-vjeçare nga daja dhe kushëriri i nënës së saj. Të dy autorët e vrasjes së Vasilikës,...

“E çova në fushë dhe vrava”- E mitura i rezistoi p*rdhunimit, si daja masakroi me kaçavidë mbesën 11-vjeçare

para 5 dite - Almakos

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në Greqi, ku daja ka vrarë me kaçavidë mbesën e tij duke e goditur disa herë në qafë, pasi e mitura i rezistoi përdhunimit. “E çova në fushë dhe e vrava me kaçavidë”, ka...

“E çova në fushë dhe vrava”/ Publikohen detajet, ja si daja masakroi me kaçavidë mbesën 11-vjeçare

para 5 dite - Almakos

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në Greqi, ku daja ka vrarë me kaçavidë mbesën e tij duke e goditur disa herë në qafë, pasi e mitura i rezistoi përdhunimit. “E çova në fushë dhe e vrava me kaçavidë”, ka...

VIDEO/ “E çova në fushë dhe e vrava”, i mori jetën mbesës 11-vjeçe, trondit rrëfimi i autorit në Greqi

para 5 dite - Dosja.al

GREQIA- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku u zbulua se si ndodhi vrasja makabër e një vajze 11-vjeçare nga daja dhe kushëriri i nënës së saj. Të dy autorët e vrasjes së Vasilikës, deri më tani...

“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi tronditës i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare

para 5 dite - Bota Press

Një ngjarje e rëndë ka tronditur komunitetin e Ilisë në Greqi, pasi u zbulua se si ndodhi vrasja makabër e një vajze 11-vjeçare nga daja dhe kushëriri i nënës së saj. Të dy autorët e vrasjes së Vasilikës,...

Vritet një vajzë 11-vjeçare në Greqi

para 5 dite - Klan

Vritet një 11-vjeçare në Greqi. Krimi i rëndë ka ndodhur të dielën dhe dyshohet se është kryer nga një 37-vjeçar, kushëri i nënës së viktimës. Mediat greke thonë se 11-vjeçarja, Vasiliki Nikopoulos u zhduk...

Ky është daja që vrau mbesën e mitur në Greqi, tentoi dhe ta për*dhunonte

para 5 dite - Bota Sot

Personi që shihni në fotot e mëposhtme është 37-vjeçari, autori i ngjarjes tronditëse të regjistruar këtë të hënë në Greqi. Sipas mediave helene, ai ka vrarë me kaçavidë mbesën e tij 11-vjeçare, e cila...

DETAJE/ Daja tentontoi të përdhunonte dhe më pas vrau mbesën, trupi i 11-vjeçares u gjend me shenja kaçavide

para 5 dite - Gazeta Shqip

Një gjendje shoku mbizotëron në komunitetin lokal të Pirgos. Një vajzë 11-vjeçare, për të cilën ishte lëshuar një Amber Alert nga “Buzëqeshja e Fëmijës”, është gjetur e pajetë mesditën e sotme në një fushë...

FOTO/ Ky është daja që vrau mbesën e mitur në Greqi, tentoi dhe ta për*dhunonte

para 5 dite - Ora news

Personi që shihni në fotot e mëposhtme është 37-vjeçari, autori i ngjarjes tronditëse të regjistruar këtë të hënë në Greqi. Sipas mediave helene, ai ka vrarë me kaçavidë mbesën e tij 11-vjeçare, e cila...

Ja kush është daja që vrau mbesën 11-vjeçare (FOTO)

para 6 dite - Albeu

Personi në foto është 37- vjeçari që vrau 11 – vjeçaren. Nesër paradite 37- vjeçari pritet të dalë në prokurori, nën masa të rrepta sigurie. Trupi i fëmijës do të kontrollohet nga mjeku ligjor, për të...

Del foto/ Ky është 37-vjeçari që vrau mbesën e tij të mitur, i rezistoi tentativës për ta përdhunuar

para 6 dite - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një 37-vjeçar ka vrarë mbesën e tij 11 vjeçe, pasi ajo i bëri rezistencë pasi tentoi ta përdhunonte. Mediat greke shkruajnë se e mitura ishte shpallur e humbur...

Publikohet foto/ Ja kush është daja që vr*au mbesën 11-vjeçare

para 6 dite - NOA

Personi në foto është 37- vjeçari që vrau 11 – vjeçaren. Nesër paradite 37- vjeçari pritet të dalë në prokurori, nën masa të rrepta sigurie. Trupi i fëmijës do të kontrollohet nga mjeku ligjor, për të...

Trupi nuk është gjendur ende/ Del FOTO e vrasësit të 11-vjeçares në Greqi

para 6 dite - Syri

Personi në foto është 37- vjeçari që vrau 11 – vjeçare në Greqi. 37-vjeçari në Ilia pritet të dalë para prokurorisë nesër paradite, nën masa të rrepta sigurie. Trupi i fëmijës do të kontrollohet nga mjeku...

Greqi/ Vritet një vajzë 11-vjeçare nga një i afërm i saj

para 5 dite - JOQ Albania

Një krim i rëndë ka ndodhur të dielën në Greqi, ku një 11-vjeçare është vrar nga një 37-vjeçar, kushëri i nënës së viktimës. Mediat greke bëjnë me dije se 11-vjeçarja, Vasiliki Nikopoulos u zhduk nga fshati...

Foto/ Ja kush është daja që vrau mbesën 11-vjeçare

para 6 dite - BalkanWeb

Personi në foto është 37- vjeçari që vrau 11 – vjeçaren. Nesër paradite 37- vjeçari pritet të dalë në prokurori, nën masa të rrepta sigurie. Trupi i fëmijës do të kontrollohet nga mjeku ligjor, për të...

E rëndë në Greqi/ Daja tenton të përdhunojë 11-vjeçaren, më pas e vret me kaçavidë

para 6 dite - Ora news

Një gjendje shoku mbizotëron në komunitetin lokal të Pirgos. Një vajzë 11-vjeçare, për të cilën ishte lëshuar një Amber Alert nga “Buzëqeshja e Fëmijës”, është gjetur e pajetë mesditën e sotme në një fushë...

Krim i rëndë në Greqi/ Daja tenton të përdhunojë mbesën e tij 11-vjeçare, më pas e vret me kaçavidë! Ky është autori (FOTO)

para 6 dite - Panorama

Një ngjarje tepër e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku daja ka tentuar të përdhunojë mbesën e tij 11 vjeçe dhe më pas e ka vrarë atë me kaçavidë. Sipas mediave helene krimi i rëndë ka ndodhur në Ili, ndërsa...

FOTO/ Vrau mbesën pasi tentoi t'a përdhunonte, ja kush ështe 37-vjeçari që kreu krimin e frikshëm

para 6 dite - Gazeta Shqip

Një 37-vjeçar ka tentuar të përdhunojë mbesën e tij të mitur në Greqi dhe pasi kjo e fundit ka bërë rezistencë ndaj tij ai e ka varë. Ditën e sotme është gjetur trupi i 11-vjeçares pasi ishte shpallur...

Tronditëse në Greqi, daja tenton të përdhunojë mbesën 11-vjeçare dhe më pas e vret

para 6 dite - Zhurnal

4 Një gjendje shoku mbizotëron në komunitetin lokal të Pirgos. Një vajzë 11-vjeçare, për të cilën ishte lëshuar një Amber Alert nga “Buzëqeshja e Fëmijës”, është gjetur e pajetë mesditën e sotme në një...

Tronditëse në Greqi, daja tenton të përdhunojë mbesën 11-vjeçare dhe më pas e vret

para 6 dite - Albeu

Një gjendje shoku mbizotëron në komunitetin lokal të Pirgos. Një vajzë 11-vjeçare, për të cilën ishte lëshuar një Amber Alert nga “Buzëqeshja e Fëmijës”, është gjetur e pajetë mesditën e sotme në një fushë...

Shokuese në Greqi! Daja tenton të përd*hunojë mbesën 11-vjeçare. Më pas e vret me kaçavidë

para 6 dite - NOA

Një gjendje shoku mbizotëron në komunitetin lokal të Pirgos. Një vajzë 11-vjeçare, për të cilën ishte lëshuar një Amber Alert nga “Buzëqeshja e Fëmijës”, është gjetur e pajetë mesditën e sotme në një fushë...

Tronditëse në Greqi/ Daja tenton të përdhunojë mbesën 11-vjeçare dhe më pas e vret

para 6 dite - Indeks online

Një gjendje shoku mbizotëron në komunitetin lokal të Pirgos. Një vajzë 11-vjeçare, për të cilën ishte lëshuar një Amber Alert nga “Buzëqeshja e Fëmijës”, është gjetur e pajetë mesditën e sotme në një fushë...

Tronditet Greqia/ Daja tenton të përdhunojë dhe më pas vret mbesën 11-vjeçare

para 6 dite - Syri

Një gjendje shoku mbizotëron në komunitetin lokal të Pirgos. Një vajzë 11-vjeçare, për të cilën ishte lëshuar një Amber Alert nga “Buzëqeshja e Fëmijës”, është gjetur e pajetë mesditën e sotme në një fushë...

FOTOT/ Krimi makabër: Ja kush është daja që tentoi të përdhunojë dhe vrau mbesën 11-vjeçare

para 6 dite - Java News

Personi në foto është 37- vjeçari që vrau 11 – vjeçaren. Nesër paradite 37- vjeçari pritet të dalë në prokurori, nën masa të rrepta sigurie. Trupi i fëmijës do të kontrollohet nga mjeku ligjor, për të...

E rëndë në Greqi, daja tenton të përdhunojë dhe më pas vret mbesën 11-vjeça...

para 6 dite - BalkanWeb

Një gjendje shoku mbizotëron në komunitetin lokal të Pirgos. Një vajzë 11-vjeçare, për të cilën ishte lëshuar një Amber Alert nga “Buzëqeshja e Fëmijës”, është gjetur e pajetë mesditën e sotme në një fushë...

FOTOT/ Ngjarje makabre në Greqi, daja tenton ta përdhunojë dhe më pas vret mbesën 11-vjeçare. Detajet

para 6 dite - Java News

Një gjendje shoku mbizotëron në komunitetin lokal të Pirgos. Një vajzë 11-vjeçare, për të cilën ishte lëshuar një Amber Alert nga “Buzëqeshja e Fëmijës”, është gjetur e pajetë mesditën e sotme në një fushë...

Foto/ Ja kush është daja që vrau mbesën 11-vjeçare

para 6 dite - FaxWeb

Personi në foto është 37- vjeçari që vrau 11 – vjeçaren. Nesër paradite 37- vjeçari pritet të dalë në prokurori, nën masa të rrepta sigurie. Trupi i fëmijës do të kontrollohet nga mjeku ligjor, për të...

Greqi/ Daja tenton të pērdhunojē e më pas vrèt mbesën 11 vjeçe

para 6 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Një vajzë 11-vjeçare, për të cilën ishte lëshuar një Amber Alert nga “Buzëqeshja e Fëmijës”, është gjetur e pajetë mesditën e sotme në një fushë...

E rëndë në Greqi, daja tenton të përdhunojë mbesën dhe më pas e vret

para 6 dite - Dosja.al

GREQI- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në komunitetin lokal të Pirgos në Greqi. Bëhet me dije se një vjazë 11-vjeçare ëshë gjetur e pa jetë mesditën e sotme në një fushë në zonën e Kataraçit në Ilia. 11-vjeçarja...

E rëndë në Greqi, daja tenton të përdhunojë dhe më pas vret mbesën 11-vjeçare

para 6 dite - FaxWeb

Një vajzë 11-vjeçare, për të cilën ishte lëshuar një Amber Alert nga “Buzëqeshja e Fëmijës”, është gjetur e pajetë mesditën e sotme në një fushë në zonën e Kataraçit në Ilia. Vogëlushja fatkeqe, e zhdukur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK