E kishin mbajtur në një lokal dhe e kishin sulmuar fizikisht, Policia në Gjilan arreston dy të dyshuarit

para 4 dite - Telegrafi

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të privimit të kundërligjshëm të lirisë në Gjilan. Siç thuhet në raport, ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se dy persona të panjohur e kishin mbajtur në një...

Arrestohet një i dyshuar për vjedhje të rëndë në Prishtinë

para 4 dite - OraInfo

Është arrestuar një person në Prishtinë, si i dyshuar për një rast të vjedhjes së rëndë që ka ndodhur më 25 prill të këtij viti. Policia njofton se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje....

Një burrë kërcënohet përmes telefonit nga një grua

para 4 dite - OraInfo

Një burrë ka raportuar në polici se është kërcënuar përmes telefonit nga një grua. Rasti ka ndodhur të hënën, më 10 qershor në Mitrovicën e Veriut. Kështu u bë e ditur në raportin 24 orësh të policisë....

Gjashtë raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit në Kosovë

para 4 dite - Kallxo

Gjashtë raste të dhunës në familje janë raportuar në Policinë e Kosovës gjatë 24-orëve të fundit Kosovë. Organet e rendit kanë bërë të ditur se rastet kanë ndodhur në Podujevë, Prishtinë, Deçan, Graçanicë...

Podujevë: Arrestohet një person, dyshohet se kanosi një burrë dhe një grua

para 4 dite - Bota Sot

Është arrestuar një person në Podujevë, pasi dyshohet se ka kanosur një burrë dhe një grua. Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se i dyshuari është dërguar në mbajtje. “Është arrestuar i dyshuari...

Një grua në Prishtinë kanoset përmes mesazheve nga një burrë

para 4 dite - Bota Sot

Një grua në Prishtinë ka njoftuar se është kanosur përmes mesazheve nga një burrë. Policia ka bërë të ditur se i dyshuari është intervistuar. “Viktima femër kosovare ka njoftuar se është kanosur përmes...

Dy të arrestuar, dyshohet se e mbajtën në lokal dhe e rrahën një person

para 4 dite - RTV 21

Dy persona janë arrestuar në Gjilan, pasi të njëjtit dyshohet se e kanë mbajtur në një lokal një person, ku edhe e kanë rrahur. Policia njofton se ai ka pësuar lëndime trupore, ku ka pranuar edhe trajtim...

Një person ngujohet dhe rrihet keq në një lokal në Gjilan, arrestohen dy të dyshuarit

para 4 dite - Reporteri

Dy persona janë arrestuar në Gjilan, pasi të njëjtit dyshohet se kanë privuar kundërligjshëm nga liria një person tjetër, raporton Gazeta Online Reporteri.net. Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës...

Gjilan, grabitet një burrë dhe mbahet i mbyllur në një lokal, arrestohen dy të dyshuar

para 4 dite - Gazeta Express

Një burrë nga Gjilani ka njoftuar se dy persona e kishin marrë dhe e kishin mbajtur në mbyllur në një lokal. Sipas tij, ata kishin ushtruar edhe dhunë fizike ndaj tij, shkruan Gazeta Express. Lidhur me...

Dy të arrestuar në Gjilan, dyshohet se e mbajtën në lokal dhe e rrahën një person

para 4 dite - Klan Kosova

Dy persona janë arrestuar në Gjilan, pasi të njëjtit dyshohet se e kanë mbajtur në një lokal një person, ku edhe e kanë rrahur. Policia njofton se ai ka pësuar lëndime trupore, ku ka pranuar edhe tretman...

Arrestohet një person në Podujevë, dyshohet se kanosi një burrë dhe një grua

para 4 dite - Klan Kosova

Është arrestuar një person në Podujevë, pasi dyshohet se ka kanosur një burrë dhe një grua. Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se i dyshuari është dërguar në mbajtje, përcjell Klankosova.tv....

Një grua në Prishtinë kanoset përmes mesazheve nga një burrë

para 4 dite - Klan Kosova

Një grua në Prishtinë ka njoftuar se është kanosur përmes mesazheve nga një burrë. Policia ka bërë të ditur se i dyshuari është intervistuar, përcjell Klankosova.tv. “Viktima femër kosovare ka njoftuar...

Mitrovicë e Veriut: Një burrë kërcënohet përmes telefonit nga një grua

para 4 dite - Klan Kosova

Një burrë ka raportuar në polici se është kërcënuar përmes telefonit nga një grua. Rasti ka ndodhur të hënën, më 10 qershor në Mitrovicën e Veriut. Kështu u bë e ditur në raportin 24 orësh të policisë,...

Detaje nga rasti në Gjilan, burri u ngujua dhe u rrah në një lokal

para 4 dite - Bota Sot

Një burrë nga Gjilani ka raportuar se dy persona e kishin marrë dhe e kishin mbajtur në mbyllur në një lokal. Të njëjtit sipas viktimës ata kishin ushtruar edhe dhunë fizike ndaj tij. Rastin e ka konfirmuar...

Arrestohet një person në Prishtinë për vjedhje të rëndë

para 4 dite - GazetaBlic

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti ka kryer veprën penale “vjedhje e rëndë”. Sipas raportit të policisë, i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje....

Arrestohen dy të dyshuar në Gjilan, mbajtën në lokal një person dhe e rrahën

para 4 dite - Kallxo

Përgjatë datave 8-09.06.2024 një personi në Gjilan dyshohet se iu privua kundërligjshëm liria. Policia njofton se viktima burrë ka raportuar në Polici se dy persona të panjohur e kishin mbajtur në një...

Gjashtë raste të dhunës në familje, tre persona dërgohen në mbajtje

para 4 dite - Reporteri

Në Policinë e Kosovës janë raportuar gjashtë raste të dhunës në familje gjatë 24 orëshit të fundit, shkruan Reporteri.net. Dy raste janë raportuar në Prishtinë, ndërsa nga një rast në Podujevë, Graçanicë,...

Kanosje, sulm fizik e mesazhe kërcënuese – disa raste të dhunës në familje të raportuara në Polici

para 4 dite - Telegrafi

Policia e Kosovës ka njoftuar për disa raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit. Rastet e dhunës janë raportuar në Podujevë, Prishtinë, Graçanicë e Deçan. Lexoni t ë plotë raportin policor për rastet...

Arrestohet një i dyshuar për vjedhje të rëndë në Prishtinë

para 4 dite - Gazeta Express

Është arrestuar një person në Prishtinë, si i dyshuar për një rast të vjedhjes së rëndë që ka ndodhur më 25 prill të këtij viti, shkruan Gazeta Express. Policia njofton se i dyshuari me vendim të prokurorit...

Arrestohet një person në Prishtinë, dyshohet për vjedhje

para 4 dite - Klan Kosova

Është arrestuar një person në Prishtinë i cili dyshohet për vjedhje. Policia ka bërë të ditur se i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje, përcjell Klankosova.tv. “Lidhur me rastin është arrestuar...

E kishin mbajtur në një lokal dhe e kishin sulmuar fizikisht, Policia në Gjilan arreston dy të dyshuarit

para 4 dite - Gazeta10

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të privimit të kundërligjshëm të lirisë në Gjilan. Siç thuhet në raport, ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se dy persona të panjohur e kishin mbajtur në një...

Gjilanasi mbahet në lokal me dhunë dhe rrihet, arrestohen dy persona

para 4 dite - Zeri

Një rast privimi i kundërligjshëm i lirisë ka ndodhur ndaj një personi në Gjilan. Raportohet se atje një person është mbajtur në një lokal dhe ishte sulmuar fizikisht nga dy persona, të cilët janë arrestuar,...

Arrestohen dy burra në Gjilan: Rrahén dhe e mbajtën të mbyllur në lokal një person

para 4 dite - Infokusi

Një person ka njoftuar Policinë e Kosovës, se është marrë nga dy të panjohur me dhunë dhe është mbajtur në një lokal ku edhe është ushtruar dhunë fizike ndaj tij. Sipas policisë viktima kishte marrë edhe...

Gjashtë raste të dhunës në familje brenda 24 orëve në Kosovë

para 4 dite - Lajmi.net

Gjashtë raste të dhunës në familje janë raportuar gjatë 24 orëve në Kosovë. Policia e Kosovës ka njoftuar se rastet kanë ndodhur në Podujevë, Prishtinë, Graçanicë, Ferizaj dhe Deçan. Rastet e raportuara:...

Qytetari në Gjilan raporton se u rrah dhe u mbajt mbyllur në një lokal nga dy të panjohur

para 4 dite - Lajmi.net

Një rast mjaftë i çuditshëm është raportuar të ketë ndodhur në Gjilan. Ankuesi mashkull ka raportuar se ndaj tij është kryer vepra “Privim i kundërligjshëm i lirisë”. Sipas tij dy persona e kanë marrë...

E mbyllën dhe e rrahën një person në Gjilan, arrestohen dy të dyshuarit

para 4 dite - Arbresh

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Gjilan pasi që të njëjtit dyshohen se kanë mbajtur mbyllur dhe kanë ushtruar dhunë ndaj një personi. Sipas policisë, viktima kishte pësuar lëndime të lehta...

Grabitet një burrë dhe mbahet i mbyllur në një lokal, arrestohen dy të dyshuar në Gjilan

para 4 dite - Periskopi

Grabitet një burrë dhe mbahet i mbyllur në një lokal, arrestohen dy të dyshuar në Gjilan 11 Jun, 10:38 Një burrë nga Gjilani ka njoftuar se dy persona e kishin marrë dhe e kishin mbajtur në mbyllur në...

Gjilan: 36-vjeçari mbahet me zor dhe rrahet në një lokal

para 4 dite - Bota Press

Denoncimi i një rasti të rrëmbimit në Gjilan ka aktivizuar Policinë për të zbuluar rrethanat në të cilat dyshohet se ishte rrahur dhe privuar kundërligjshëm nga liria një person. Detajet e rastit u zbuluan...

Rrëmbim në Gjilan: 36-vjeçari mbahet me zor në një lokal, sigurohen pamjet dhe arrestohen të dyshuarit

para 4 dite - Bota Sot

Denoncimi i një rasti të rrëmbimit në Gjilan ka aktivizuar Policinë për të zbuluar rrethanat në të cilat dyshohet se ishte rrahur dhe privuar kundërligjshëm nga liria një person. Detajet e rastit u zbuluan...

Nuk përfilli vendimin e gjykatës, arrestohet një person në Mitrovicë

para 5 dite - RTK

Një person është arrestuar pasi që e kishte kanosur një grua si nuk ka përfillur vendimin e gjykatës. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur në Mitrovicë. Policia kan theksuar se pas...

Nuk përfilli vendimin e gjykatës, arrestohet një person në Mitrovicë

para 5 dite - Zhurnal

5 Një person është arrestuar pasi që e kishte kanosur një grua si nuk ka përfillur vendimin e gjykatës. Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur të dielën rreth orës...

Nuk përfilli vendimin e gjykatës, arrestohet një person në Mitrovicë

para 5 dite - Telegrafi

Një person është arrestuar pasi që e kishte kanosur një grua si nuk ka përfillur vendimin e gjykatës. Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur të dielën rreth orës...

Policia: Raportohen pesë raste të dhunës në familje brenda 24 orëve në Kosovë

para 5 dite - Kallxo

Në raportin e fundit të Policisë së Kosovës është njoftuar për pesë raste të dhunës në familje. Rastet janë shënuar në Prishtinë, Obiliq dhe Pejë, ndërsa të dyshuarit janë burra. Në Prishtinë, një grua...

Të shtëna me armë në Deçan, arrestohet një person

para 5 dite - OraInfo

Një person është arrestuar pas raportimit të disa të shtënave me armë zjarri në Deçan. Sipas policisë, në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja të armës së zjarrit. “Është pranuar informata...

Dyshohet se kanosi një grua, arrestohet një burrë në Mitrovicë

para 5 dite - Kallxo

Një person është arrestuar nën dyshimin se kishte kanosur një grua gjithashtu i njëjti është arrestuar edhe mospërfillje të vendimit të gjykatës. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, me urdhër të prokurorit...

Përleshje mes katër të dyshuarve në Drenas, sekuestrohen pistoletë, fishekë e shkop druri

para 5 dite - Kallxo

Katër persona janë arrestuar nën dyshimin se janë rrahur mes vete pas një mosmarrëveshjeje. Rasti ka ndodhur në Drenas më 09.05.2024, bën të ditur Policia. Lëndime trupore kanë marrë të gjithë të dyshuarit...

Dyshohet se u përfshinë në rrahje, arrestohen 4 persona në Drenas

para 5 dite - RTV 21

Të paktën katër persona janë arrestuar të dielën në Drenas nën dyshimin se janë përfshirë në një rrahje mes vete. Policia ka njoftuar të hënën se rasti ka ndodhur pas një mosmarrëveshjeje mes të dyshuarve...

Përleshje mes disa personave në Drenas, Policia sekuestron armë e ‘stupc’ në vendngjarje

para 5 dite - Reporteri

Katër persona janë arrestuar dje pasdite në Drenas, pasi të njëjtit dyshohet se janë përfshirë në një përleshje fizike mes vete, raporton Gazeta Online Reporteri.net. Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës...

Të shtëna me armë zjarri në Deçan, arrestohet një person

para 5 dite - Reporteri

Disa persona janë përleshur mes vete mbrëmë në Deçan, ku përveç grushteve u shkrep edhe arma, raporton Gazeta Online Reporteri.net. Policia njofton përmes raportit 24 orësh se në vendin e ngjarjes janë...

Rrihen disa persona në Deçan, arrestohet një i dyshuar

para 5 dite - Telegrafi

Disa persona janë rrahur mes vete ku ka pas edhe të shtëna me armë zjarri. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të dielën rreth orës 23:00, në Deçan. Tutje në...

Rrahje mes disa personave në Drenas, arrestohen katër të dyshuar

para 5 dite - Klan Kosova

Katër persona janë arrestuar në Drenas, pasi të njëjtit dyshohet se pas një mosmarrëveshje janë përfshirë në një rrahje mes vete. Policia ka bërë të ditur se si pasojë e përleshjes lëndime trupore kanë...

Të shtëna me armë në Deçan, arrestohet një person

para 5 dite - Klan Kosova

Një person është arrestuar pas raportimit të disa të shtënave me armë zjarri në Deçan. Sipas policisë, në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja të armës së zjarrit. “Është pranuar informata...

Të shtëna me armë zjarri dhe rrahje mes disa personave në Deçan, arrestohet një person

para 5 dite - Bota Sot

Është raportuar për një rrahje në mes të disa personave dhe të shtëna me armë zjarri të dielën në Deçan. Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes ku kanë gjetur dhe konfiskuar 2 gëzhoja të armës...

Tri raste të dhunës në familje brenda 24-orëve në Pejë

para 5 dite - Indeks online

Tre raste të dhunës në familje janë regjistruar gjatë 24-orëve të fundit në Pejë. Në rastin e parë, sipas raportit policor, një burrë ka njoftuar se është sulmuar fizikisht një person, ndërkohë në dy raste...

Rrahje midis dy familjeve në Drenas, policia arreston katër persona

para 5 dite - Indeks online

IndeksOnline raportoi për një rrahje të rëndë midis dy familjeve që ka ndodhur mbrëmë në një fshat afër Drenasit. Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës, ku sipas tyre, katër persona janë arrestuar....

Arrestohet një grua në Drenas

para 5 dite - Indeks online

Policia e Kosovës ka arrestuar një grua në Drenas pasi që e njëjta dyshohet se është përfshirë në një rrahje. Rasti ka ndodhur të dielën në orën 13 e 40 minuta ndërsa policia menjëherë i është përgjigjur...

Rrahje e të shtëna me armë në Deçan, arrestohet një person, konfiskohen armë e fishekë

para 5 dite - Indeks online

Një rrahje midis disa personave ka ndodhur mbrëmë në Deçan. Policia njofton se në këtë përleshje ka pasur dhe të shtëna me armë zjarri. Në lidhje me rastin është arrestuar një i dyshuar, nga i cili janë...

Rrahje masive në Drenas, pesë persona bëhen për spital – duke përfshirë edhe një dëshmitare

para 5 dite - Zeri

Katër persona janë arrestuar, pasi pas një mosmarrëveshjeje janë rrahur mes vete. Në raportin ditor të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur të dielën, rreth orës 17:45, në Drenas. Sipas...

Rrahje mes disa personave në Drenas, arrestohen katër të dyshuar

para 5 dite - GazetaBlic

Katër persona janë arrestuar në Drenas, pasi të njëjtit dyshohet se pas një mosmarrëveshje janë përfshirë në një rrahje mes vete. Policia ka bërë të ditur se si pasojë e përleshjes lëndime trupore kanë...

Tri raste të dhunës në familje brenda 24 orëve në Pejë

para 5 dite - GazetaBlic

Tre raste të dhunës në familje janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit në Pejë. Në rastin e parë, sipas raportit policor, një burrë ka njoftuar se është sulmuar fizikisht një person, ndërkohë në dy raste...

Të shtëna me armë në Deçan, arrestohet një person

para 5 dite - GazetaBlic

Një person është arrestuar pas raportimit të disa të shtënave me armë zjarri në Deçan. Sipas policisë, në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja të armës së zjarrit. “Është pranuar informata...

Tri raste të dhunës në familje brenda 24 orëve në Pejë

para 5 dite - OraInfo

Tre raste të dhunës në familje janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit në Pejë. Në rastin e parë, sipas raportit policor, një burrë ka njoftuar se është sulmuar fizikisht një person, ndërkohë në dy raste...

Rrahje mes disa personave në Drenas, arrestohen katër të dyshuar

para 5 dite - OraInfo

Katër persona janë arrestuar në Drenas, pasi të njëjtit dyshohet se pas një mosmarrëveshje janë përfshirë në një rrahje mes vete. Policia ka bërë të ditur se si pasojë e përleshjes lëndime trupore kanë...

Të shtëna me ar*më zja*rri në Deçan, arrestohet një person

para 5 dite - Infokusi

Një person është arrestuar pas raportimit të disa të shtënave me armë zjarri në Deçan, shkruan Gazeta Infokus. Sipas policisë, në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja të armës së zjarrit....

Rrahje masive në Drenas, pesë persona bëhen për spital përfshirë një dëshmitare

para 5 dite - Telegrafi

Katër persona janë arrestuar pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete. Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur të dielën rreth orës 17:45, në...

Tri raste të dhunës në familje brenda 24 orëve në Pejë

para 5 dite - Klan Kosova

Tre raste të dhunës në familje janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit në Pejë. Në rastin e parë, sipas raportit policor, një burrë ka njoftuar se është sulmuar fizikisht një person, ndërkohë në dy raste...

Tri raste të dhunës në familje brenda 24 orëve në Pejë

para 5 dite - Lajmi.net

Policia e Kosovës ka njoftuar për tri raste të dhunës në familje për gjatë 24 orëve të fundit në qytetin e Pejës. Sipas Policisë së Kosovës rastet janë të ndryshme, por në të gjitha përfshihen familjarë....

Të shtëna me armë zjarri në Deçan

para 5 dite - Lajmi.net

Policia e Kosovës ka njoftuar se kanë pranuar informatën për një rrahje në mes të disa personave dhe për të shtëna me armë në Deçan. Njësite policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe konfiskuar dy...

Rrahen mes veti dy familje afër Drenasit, autoambulancat i bartën të lënduarit drejt QKUK-së

para 5 dite - Indeks online

Një rrahje e rëndë mes dy familjeve ka ndodhur mbrëmë në një fshat afër Drenasit. Burimet e IndeksOnline kanë thënë se anëtarët e këtyre familjeve fillimisht kanë pranuar ndihmë në QKMF-në e Drenasit e...

Rrahje mes disa personave në Drenas, arrestohen katër të dyshuar

para 5 dite - Periskopi

Rrahje mes disa personave në Drenas, arrestohen katër të dyshuar 10 Jun, 9:35 Katër persona janë arrestuar në Drenas, pasi të njëjtit dyshohet se pas një mosmarrëveshje janë përfshirë në një rrahje mes...

Tri raste të dhunës në familje brenda 24 orëve në Pejë

para 5 dite - Ekonomia Online

Në regjionin e Pejës, policia ka regjistruar tre raste të dhunës në familje gjatë 24 orëve të fundit. Në rastin e parë, sipas raportit policor, një burrë ka njoftuar policinë se është sulmuar fizikisht...

Të shtëna me armë në Deçan, arrestohet një person

para 5 dite - Ekonomia Online

Një person është arrestuar pas raportimit të disa të shtënave me armë zjarri në Deçan. Sipas policisë, në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja të armës së zjarrit. “Është pranuar informata...

Rrahje mes disa personave në Drenas, arrestohen katër të dyshuar

para 5 dite - Ekonomia Online

Katër persona janë arrestuar në Drenas, pasi të njëjtit dyshohet se pas një mosmarrëveshje janë përfshirë në një rrahje mes vete. Policia ka bërë të ditur se si pasojë e përleshjes lëndime trupore kanë...

Tri raste të dhunës në familje brenda 24 orëve në Pejë

para 5 dite - Dukagjini

Në regjionin e Pejës, policia ka regjistruar tre raste të dhunës në familje gjatë 24 orëve të fundit. Në rastin e parë, sipas raportit policor, një burrë ka njoftuar policinë se është sulmuar fizikisht...

Rrahen mes veti dy familje afër Drenasit, autoambulancat i bartën të lënduarit drejt QKUK-së

para 5 dite - Almakos

Një rrahje e rëndë mes dy familjeve ka ndodhur mbrëmë në një fshat afër Drenasit. Burimet e IndeksOnline kanë thënë se anëtarët e këtyre familjeve fillimisht kanë pranuar ndihmë në QKMF-në e Drenasit e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK