Taravari: Do të jem ministër Shëndetësisë

para 5 dite - Telegrafi

Arben Taravari nga koalicioni VLEN ka njoftuar disa nga emrat e funksionarëve që do të jenë në qeverinë e ardhshme. Taravari konfirmoi se ai do të jetë ministër i Shëndetësisë. “Izet Mexhiti do të jetë...

Taravari: Do të jem ministër Shëndetësisë

para 5 dite - Bota Sot

Arben Taravari nga koalicioni VLEN ka njoftuar disa nga emrat e funksionarëve që do të jenë në qeverinë e ardhshme. Taravari konfirmoi se ai do të jetë ministër i Shëndetësisë. “Izet Mexhiti do të jetë...

Taravari tregon se do të jetë ministër i Shëndetësisë, shpalos edhe emra tjerë

para 5 dite - Lajm

Arben Taravari nga koalicioni VLEN ka shpalosur disa nga emrat e funksionarëve që do të jenë në qeverinë e ardhshme. Taravari, tha se ai do të jetë ministër i shëndetësisë. “Ministër i ekologjisë do të...

Qeveria e re formohet më së voni deri më 20 qershor

para 5 dite - Gazeta Express

Qeveria e re mes VMRO-DPMNE-së dhe koalicionit VLEN dhe ZNAM pritet të formohet më 19 ose 20 qershor, paralajmëron Izet Mexhiti nga VLEN, duke bërë të ditur disa nga emrat e funksionarëve të ardhshëm nga...

Qeveria e re deri më 20 qershor, bëhen të ditur disa nga emrat e ministrave

para 5 dite - Tetova Sot

Qeveria e re mes VMRO-DPMNE-së dhe koalicionit VLEN dhe ZNAM pritet të formohet më 19 ose 20 qershor, paralajmëron Izet Mexhiti nga VLEN, duke bërë të ditur disa nga emrat e funksionarëve të ardhshëm nga...

Taravari tregon se do të jetë ministër i Shëndetësisë, shpalos edhe emra tjerë

para 5 dite - Shenja

Arben Taravari nga koalicioni VLEN ka shpalosur disa nga emrat e funksionarëve që do të jenë në qeverinë e ardhshme. Taravari, tha se ai do të jetë ministër i shëndetësisë. “Ministër i ekologjisë do të...

Taravari do të jetë ministër, ja emrat tjerë!

para 5 dite - NMK Post

Arben Taravari nga koalicioni VLEN ka shpalosur disa nga emrat e funksionarëve që do të jenë në qeverinë e ardhshme. Taravari, tha se ai do të jetë ministër i shëndetësisë. “Ministër i ekologjisë do të...

Taravari tregon se do të jetë ministër i Shëndetësisë, shpalos edhe emra tjerë

para 5 dite - Syri.mk

Arben Taravari nga koalicioni VLEN ka shpalosur disa nga emrat e funksionarëve që do të jenë në qeverinë e ardhshme. Taravari, tha se ai do të jetë ministër i shëndetësisë. “Ministër i ekologjisë do të...

Qeveria e re deri më 20 qershor, bëhen të ditur disa nga emrat e ministrave

para 5 dite - Aktuale

Qeveria e re mes VMRO-DPMNE-së dhe koalicionit VLEN dhe ZNAM pritet të formohet më 19 ose 20 qershor, paralajmëron Izet Mexhiti nga VLEN, duke bërë të ditur disa nga emrat e funksionarëve të ardhshëm nga...

Qeveria e re deri më 20 qershor, bëhen të ditur disa nga emrat e ministrave

para 5 dite - Ina

Qeveria e re mes VMRO-DPMNE-së dhe koalicionit VLEN dhe ZNAM pritet të formohet më 19 ose 20 qershor, paralajmëron Izet Mexhiti nga VLEN, duke bërë të ditur disa nga emrat e funksionarëve të ardhshëm nga...

Qeveria e re maqedonase mund të votohet javën tjetër pas festës së Bajramit

para 5 dite - RTSH

Qeveria e re maqedonase pritet të formohet javën e ardhshme, pas festës së Bajramit, ka konfirmuar kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexhiti. Partia e z. Mexhiti bën pjesë në koalicionin VLEN, i cili...

Taravari tregon se do të jetë ministër i Shëndetësisë, shpalos edhe emra tjerë

para 5 dite - Pressonline

Arben Taravari nga koalicioni VLEN ka shpalosur disa nga emrat e funksionarëve që do të jenë në qeverinë e ardhshme. Taravari, tha se ai do të jetë ministër i shëndetësisë. “Ministër i ekologjisë do të...

Taravari shpalos disa nga emrat e ministrave të VLEN-it në Qeverinë e re

para 5 dite - Alfax

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari për Kanal 5 ka zbuluar emrat e ministrave dhe zv/ministrave në Qeverinë e ardhshme. Ashtu ishte përfolur kohë më parë, Taravari do të largohet nga pozita...

Qeveria e re deri më 20 qershor, bëhen të ditur disa nga emrat e ministrave

para 5 dite - InfoShqip

Qeveria e re mes VMRO-DPMNE-së dhe koalicionit VLEN dhe ZNAM pritet të formohet më 19 ose 20 qershor, paralajmëron Izet Mexhiti nga VLEN, duke bërë të ditur disa nga emrat e funksionarëve të ardhshëm nga...

Qeveria e re deri më 20 qershor, bëhen të ditur disa nga emrat e ministrave

para 5 dite - Zhurnal

1 Shkup, 11 qershor – Qeveria e re mes VMRO-DPMNE-së dhe koalicionit VLEN dhe ZNAM pritet të formohet më 19 ose 20 qershor, paralajmëron Izet Mexhiti nga VLEN, duke bërë të ditur disa nga emrat e funksionarëve...

Taravari për Frontin Europian: Ua numëron dështimet dhe kur t’i humbin zgjedhjet lokale, nuk do të dinë çfarë të sajojnë më

para 5 dite - Populli

Arben Taravari nga Koalicioni VLEN në një status në Facebook shkruan se kur të zgjidhet Qeveria VLEN-VMRO, nga Fronti Europian do thonë se kjo qeveri do të jetë për 6 muaj, mandej deri në zgjedhje lokale...

Taravari për Frontin Europian: Kur t’i humbin zgjedhjet lokale…

para 5 dite - Open-TV

Arben Taravari nga Koalicioni VLEN në një status në Facebook shkruan se kur të zgjidhet Qeveria VLEN-VMRO, nga Fronti Europian do thonë se kjo qeveri do të jetë për 6 muaj, mandej deri në zgjedhje lokale...

Lloga: Si “Front Europian” pranuam ftesën e OBRM-PDUKM-së për të diskutuar të gjitha çështjet e rëndësishme për vendin

para 5 dite - Telegrafi

Krenar Lloga, përfaqësues i koalicionit “Fronti Europian”, ka bërë të ditur se koalicioni ka pranuar një ftesë nga OBRM-PDUKM për të diskutuar çështje të rëndësishme që prekin të ardhmen e vendit. Kjo...

Taravari për Frontin Europian: Kur t’i humbin zgjedhjet lokale, nuk do të dinë çfarë të sajojnë më

para 5 dite - Ina

Arben Taravari nga Koalicioni VLEN në një status në Facebook shkruan se kur të zgjidhet Qeveria VLEN-VMRO, nga Fronti Europian do thonë se kjo qeveri do të jetë për 6 muaj, mandej deri në zgjedhje lokale...

Taravari për Frontin Europian: Kur t’i humbin zgjedhjet lokale, nuk do të dinë çfarë të sajojnë më

para 5 dite - InfoShqip

Arben Taravari nga Koalicioni VLEN në një status në Facebook shkruan se kur të zgjidhet Qeveria VLEN-VMRO, nga Fronti Europian do thonë se kjo qeveri do të jetë për 6 muaj, mandej deri në zgjedhje lokale...

Mexhiti: pres të jem zv.kryeministri i parë në qeverinë e re

para 5 dite - Nistori

Qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, më 19 ose 20 qershor. Kështu ka bërë të ditur sot në një prononcim për Tv Alsat kryetari i Lëvizjes Demokratike, pjesë e koalicionit VLEN, Izet Majiti,...

Mexhiti: Qeveria e re pas festës së Bajramit

para 5 dite - Populli

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti për Alsat konfirmoi se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë zëvendëskryeministër...

Mexhiti: Qeveria e re pas festës së Bajramit

para 6 dite - Flaka

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti për Alsat konfirmoi se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë zëvendëskryeministër...

Mexhiti: Qeveria e re pas festës së Bajramit

para 6 dite - Bota Sot

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti konfirmon se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë zëvendëskryeministër i parë dhe...

Taravari, Frontit Europian: Nuk e keni problemin e qeverisë, por përgjegjësia që ju pret

para 6 dite - Bota Sot

Arben Taravari nga koalicioni VLEN sot ka deklaruar se Fronti Europian nuk e ka problemin e Qeverisë, po përgjegjësisë që i pret. “Një herë thanë “do kemi mbi 25 deputetë”…Nuk doli ashtu! Pastaj thanë...

Banka për Zhvillim! ASh e Taravarit edhe këtu me drejtor operativ

para 6 dite - Ina

Edhe një resor për Aleancës për Shqiptarët të udhëhequr nga Arben Taravari. Burime të TV21 flasin se Taravari, në kuadër të VLEN-it merr edhe drejtorin operativ në Bankën për Zhvillim. Ky konsiderohet...

Taravari për Frontin Europian: Kur t’i humbin zgjedhjet lokale, nuk do të dinë çfarë të sajojnë më

para 6 dite - Lajm

Arben Taravari nga Koalicioni VLEN në një status në Facebook shkruan se kur të zgjidhet Qeveria VLEN-VMRO, nga Fronti Europian do thonë se kjo qeveri do të jetë për 6 muaj, mandej deri në zgjedhje lokale...

Taravari: Fronti Europian nuk e ka problemin e qeverisë, por të përgjegjësisë që i pret

para 6 dite - Nistori

Arben Taravari nga Koalicioni VLEN në një status në Facebook shkruan se kur të zgjidhet Qeveria VLEN-VMRO, nga Fronti Europian do thonë se kjo qeveri do të jetë për 6 muaj. Taravari shkruan se “Fronti...

Taravari, Frontit Europian: Nuk e keni problemin e qeverisë, por përgjegjësia që ju pret

para 6 dite - Telegrafi

Arben Taravari nga koalicioni VLEN sot ka deklaruar se Fronti Europian nuk e ka problemin e Qeverisë, po përgjegjësisë që i pret. “Një herë thanë “do kemi mbi 25 deputetë”…Nuk doli ashtu! Pastaj thanë...

Taravari, Frontit Europian: Nuk e keni problemin e qeverisë, por përgjegjësia që ju pret

para 6 dite - Koha.mk

Arben Taravari nga koalicioni VLEN sot ka deklaruar se Fronti Europian nuk e ka problemin e Qeverisë, po përgjegjësisë që i pret. “Një herë thanë “do kemi mbi 25 deputetë”…Nuk doli ashtu! Pastaj thanë...

Taravari: Çfarë thanë e çfarë u bë?

para 6 dite - Smart News

Shkruan: Arben Taravari, Kryetar i Aleancës për Shqiptarët Një herë thanë “do kemi mbi 25 deputetë”…Nuk doli ashtu! Pastaj thanë se “VLENIN nuk e merr VMRO-ja në qeveri”…Ne jemi pjesë e Qeverisë! Vazhduan...

Taravari për Frontin Europian: Kur t’i humbin zgjedhjet lokale, nuk do të dinë çfarë të sajojnë më

para 6 dite - TV21

Arben Taravari nga Koalicioni VLEN në një status në Facebook shkruan se kur të zgjidhet Qeveria VLEN-VMRO, nga Fronti Europian do thonë se kjo qeveri do të jetë për 6 muaj, mandej deri në zgjedhje lokale...

Edhe një post për ASH-në e Taravarit

para 6 dite - Aktuale

Screenshot Edhe një resor për Aleancës për Shqiptarët të udhëhequr nga Arben Taravari. Marketing Burime të TV21 flasin se Taravari, në kuadër të VLEN-it merr edhe drejtorin operativ në Bankën për Zhvillim....

Taravari për Frontin Evropian: Nuk e kanë problemin e Qeverisë, por përgjegjësisë që i pret!

para 6 dite - InfoShqip

Arben Taravari nga VLEN në një postim në rrjetin social facebook ka shkruar se të gjitha pretendimet e Frontit Evropian kanë ra në ujë dhe se ata nuk e kanë problemin e formimit të Qeverisë por të përgjegjësisë...

ASh e Taravarit merr edhe një post tjetër, këtë herë tek Banka për Zhvillim

para 6 dite - InfoShqip

Edhe një resor për Aleancës për Shqiptarët të udhëhequr nga Arben Taravari. Burime të TV21 flasin se Taravari, në kuadër të VLEN-it merr edhe drejtorin operativ në Bankën për Zhvillim. Ky konsiderohet...

Mexhiti: Qeveria e re pas festës së Bajramit

para 6 dite - Telegrafi

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti ] konfirmon se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë zëvendëskryeministër i parë dhe...

Edhe një drejtori e rëndësishme për Taravarin

para 6 dite - Koha.mk

Edhe një resor për Aleancës për Shqiptarët të udhëhequr nga Arben Taravari. TV21 raporton se Taravari, në kuadër të VLEN-it merr edhe drejtorin operativ në Bankën për Zhvillim. Ky konsiderohet si një nga...

Taravari: Çfarë thanë e çfarë u bë?

para 6 dite - Ina

Arben Taravari Një herë thanë “do kemi mbi 25 deputetë”…Nuk doli ashtu! Pastaj thanë se “VLENIN nuk e merr VMRO-ja në qeveri”…Ne jemi pjesë e Qeverisë! Vazhduan dhe thanë: ” VLEN nuk e mer kryeparlamentarin”…Afrim...

Banka për Zhvillim! ASh e Taravarit edhe këtu me drejtor operativ

para 6 dite - TV21

Edhe një resor për Aleancës për Shqiptarët të udhëhequr nga Arben Taravari. Burime të TV21 flasin se Taravari, në kuadër të VLEN-it merr edhe drejtorin operativ në Bankën për Zhvillim. Ky konsiderohet...

Taravari për Frontin Europian: Kur t’i humbin zgjedhjet lokale, nuk do të dinë çfarë të sajojnë më

para 6 dite - Almakos

Screenshot Arben Taravari nga Koalicioni VLEN në një status në Facebook shkruan se kur të zgjidhet Qeveria VLEN-VMRO, nga Fronti Europian do thonë se kjo qeveri do të jetë për 6 muaj, mandej deri në zgjedhje...

Taravari për Frontin Evropian: Nuk e kanë problemin e Qeverisë, por përgjegjësisë që i pret!

para 6 dite - Aktuale

Arben Taravari nga VLEN në një postim në rrjetin social facebook ka shkruar se të gjitha pretendimet e Frontit Evropian kanë ra në ujë dhe se ata nuk e kanë problemin e formimit të Qeverisë por të përgjegjësisë...

Mexhiti: Qeveria e re pas festës së Bajramit

para 6 dite - Top24

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti konfirmon se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë zëvendëskryeministër i parë dhe...

Banka për Zhvillim! ASH e Taravarit edhe këtu me drejtor operativ

para 6 dite - Top24

Edhe një resor për Aleancës për Shqiptarët të udhëhequr nga Arben Taravari. Burime flasin se Taravari, në kuadër të VLEN-it merr edhe drejtorin operativ në Bankën për Zhvillim. Ky konsiderohet si një nga...

Mexhiti: Qeveria e re pas festës së Bajramit

para 6 dite - Aktuale

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti për Alsat konfirmoi se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë zëvendëskryeministër...

Mexhiti për Alsat: Qeveria e re pas festës së Bajramit

para 6 dite - Alsat-M

Gazetar: Suad Bajrami Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti për Alsat konfirmoi se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë...

Taravari për Frontit Evropian: Nuk e kanë problemin e Qeverisë, por përgjegjësisë që i pret!

para 6 dite - Tetova Sot

Arben Taravari nga VLEN në një postim në rrjetin social facebook ka shkruar se të gjitha pretendimet e Frontit Evropian kanë ra në ujë dhe se ata nuk e kanë problemin e formimit të Qeverisë por të përgjegjësisë...

Taravari për Frontin Evropian: Nuk e kanë problemin e Qeverisë, por përgjegjësisë që i pret!

para 6 dite - Shenja

Arben Taravari nga VLEN në një postim në rrjetin social facebook ka shkruar se të gjitha pretendimet e Frontit Evropian kanë ra në ujë dhe se ata nuk e kanë problemin e formimit të Qeverisë por të përgjegjësisë...

Taravari për Frontit Evropian: Nuk e kanë problemin e Qeverisë, por përgjegjësisë që i pret!

para 6 dite - Fakti Ditor

Arben Taravari nga VLEN në një postim në rrjetin social facebook ka shkruar se të gjitha pretendimet e Frontit Evropian kanë ra në ujë dhe se ata nuk e kanë problemin e formimit të Qeverisë por të përgjegjësisë...

Taravari: Çfarë thanë e çfarë u bë?

para 6 dite - Fol

Shkruan: Arben Taravari, Kryetar i Aleancës për Shqiptarët Një herë thanë “do kemi mbi 25 deputetë”…Nuk doli ashtu! Pastaj thanë se “VLENIN nuk e merr VMRO-ja në qeveri”…Ne jemi pjesë e Qeverisë! Vazhduan...

Taravari: Çfarë thanë e çfarë u bë?

para 6 dite - Zeri.mk

Shkruan: Arben Taravari, Kryetar i Aleancës për Shqiptarët Një herë thanë “do kemi mbi 25 deputetë”…Nuk doli ashtu! Pastaj thanë se “VLENIN nuk e merr VMRO-ja në qeveri”…Ne jemi pjesë e Qeverisë! Vazhduan...

Mexhiti: Ja kur do votohet Qeveri, cili do jetë pozicioni i tij dhe i Taravarit

para 6 dite - Ina

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti për Alsat konfirmoi se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë zëvendëskryeministër...

Mexhiti : Qeveria e re pas festës së Bajramit

para 6 dite - Tetova Sot

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti për Alsat konfirmoi se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë zëvendëskryeministër...

Mexhiti: Ja kur do votohet Qeveria, cili do jetë pozicioni i tij dhe i Taravarit

para 6 dite - InfoShqip

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti për Alsat konfirmoi se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë zëvendëskryeministër...

Arben Taravari tallet keq me BDI-në dhe disave ua rikujton burgun… që i pret

para 6 dite - Lajmëtari

Arben Taravari nga VLEN në një postim në rrjetin social facebook ka shkruar se të gjitha pretendimet e Frontit Evropian kanë ra në ujë dhe se ata nuk e kanë problemin e formimit të Qeverisë por të përgjegjësisë...

Arben Taravari tallet keq me BDI-në dhe disave ua rikujton burgun… që i pret

para 6 dite - Ditore

Arben Taravari nga VLEN në një postim në rrjetin social facebook ka shkruar se të gjitha pretendimet e Frontit Evropian kanë ra në ujë dhe se ata nuk e kanë problemin e formimit të Qeverisë por të përgjegjësisë...

Taravari: BDI nuk e kanë problemin e Qeverisë, po përgjegjësisë që i pret

para 6 dite - Pa censure

Një herë thanë “do kemi mbi 25 deputetë”…Nuk doli ashtu! Arben Taravari shkruan në facebook: Pastaj thanë se “VLENIN nuk e merr VMRO-ja në qeveri”…Ne jemi pjesë e Qeverisë! Vazhduan dhe thanë: ” VLEN nuk...

Arben Taravari tallet keq me BDI-në dhe disave ua rikujton burgun… që i pret

para 6 dite - Alfax

Arben Taravari nga VLEN në një postim në rrjetin social facebook ka shkruar se të gjitha pretendimet e Frontit Evropian kanë ra në ujë dhe se ata nuk e kanë problemin e formimit të Qeverisë por të përgjegjësisë...

Taravari për Frontin Evropian: Nuk e kanë problemin e Qeverisë, por përgjegjësisë që i pret!

para 6 dite - Almakos

Arben Taravari nga VLEN në një postim në rrjetin social facebook ka shkruar se të gjitha pretendimet e Frontit Evropian kanë ra në ujë dhe se ata nuk e kanë problemin e formimit të Qeverisë por të përgjegjësisë...

Mexhiti: Qeveria e re pas festës së Bajramit

para 6 dite - Ditore

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti për Alsat konfirmoi se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë zëvendëskryeministër...

Mexhiti: Qeveria e re pas festës së Bajramit

para 6 dite - Lajmëtari

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti për Alsat konfirmoi se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë zëvendëskryeministër...

Mexhiti për Alsat: Qeveria e re pas festës së Bajramit

para 6 dite - Fol

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti për Alsat konfirmoi se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë zëvendëskryeministër...

Mexhiti: Ja kur do votohet Qeveri, cili do jetë pozicioni i tij dhe i Taravarit

para 6 dite - Top Shqip

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti për Alsat konfirmoi se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë zëvendëskryeministër...

Mexhiti: Qeveria e re pas festës së Bajramit

para 6 dite - Alfax

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti për Alsat konfirmoi se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë zëvendëskryeministër...

Mexhiti për Alsat: Qeveria e re pas festës së Bajramit

para 6 dite - Bashke

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti për Alsat konfirmoi se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë zëvendëskryeministër...

Mexhiti: Ja kur do votohet Qeveri, cili do jetë pozicioni i tij dhe i Taravarit

para 6 dite - Zeri.mk

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti për Alsat konfirmoi se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë zëvendëskryeministër...

Mexhiti : Qeveria e re pas festës së Bajramit

para 6 dite - Almakos

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexheti për Alsat konfirmoi se qeveria e re do të formohet pas festës së Bajramit, me 19 apo 20 qershor. Mexhiti, gjithashtu tha se ai do jetë zëvendëskryeministër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK