Vodhi para dhe bizhuteri në një banesë, arrestohet 24-vjeçarja në Elbasan

para 4 dite - Klan Kosova

Një 24-vjeçare është arrestuar në Elbasan, pasi është kapur duke vjedhur në një banesë. Policia e Shqipërisë ka bërë të ditur se ajo sepse u kap në flagrancë pasi kishte vjedhur një shumë parashë dhe disa...

E reja kapet në flagrancë duke vjedhur bizhuteri dhe para në një banesë, arrestohet 24-vjeçarja në Elbasan

para 4 dite - Ora news

Kapet në flagrancë duke vjedhur një 24-vjeçare në Elbasan. Mësohet se 24-vjeçarja M.K u kap duke vjedhur para dhe bizhuteri në një banesë. Paratë dhe bizhuteritë e vjedhura nga e reja janë sekuestruar...

Vodhi para dhe bizhuteri në një banesë, arrestohet 24-vjeçarja në Elbasan

para 4 dite - Gazeta Tema

Një 24-vjeçare është arrestuar këtë të martë në qytetin e Elbasanit, pasi u ndalua duke kryer një vjedhje në flagrancë në një banesë. "Komisariati i Policisë Elbasan arrestoi në flagrancë: -M. K., 24 vjeçe,...

Kapet në flagrancë duke vjedhur para dhe bizhuteri një hajdute në Elbasan

para 4 dite - NOA

Kapet në flagrancë duke vjedhur para dhe bizhuteri në një banesë një e re në Elbasan. ‘Komisariati i Policisë Elbasan arrestoi në flagrancë M. K., 24 vjeçe, sepse u kap në flagrancë pasi kishte vjedhur...

Kapet në flagrancë “skifterja” e Elbasanit! 24-vjeçarja grabit para dhe bizhuteri në shtëpi

para 4 dite - Gazeta Shqip

Një 24-vjeçare ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Elbasan, nën akuzë për vjedhje. Mësohet se e reja u kap në flagrancë pasi kishte grabitur në një banesë një shumë parash dhe disa bizhuteri,...

Emri/ U kap në flagrancë duke vjedhur një televizor, vihet në pranga 47-vjeçari! Rezultoi se…

para 4 dite - Top Channel

Një 47-vjeçar është vënë në pranga, pasi u kap në flagrancë duke vjedhur një televizor, në një banesë. Armand Shefiti dyshohet dhe si autor i 4 vjedhjeve të tjera të kryera gjatë 2 muajve të fundit. “Komisariati...

Arrestohet 24-vjeçarja në Elbasan, vodhi para dhe bizhuteri në një banesë

para 4 dite - Syri

Një 24-vjeçare është arrestuar këtë të martë në qytetin e Elbasanit, pasi u ndalua duke kryer një vjedhje në flagrancë në një banesë. 24-vjeçarja, u ndalua duke vjedhur shuma parash dhe bizhuteri në banesën...

Kishte vjedhur një shumë parash dhe bizhuteri në një banesë, policia arreston në flagrancë “skifteren” 24-vjeçare

para 4 dite - Opinion

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 24-vjeçare, e cila u kap në flagrancë pasi kishte kryer vjedhje. Shtetasja kishte grabitur në një banesë një shumë parash dhe disa bizhuteri, të cilat u sekuestruan...

Emri/ U kap në flagrancë duke vjedhur një televizor, arrestohet 47-vjeçari

para 4 dite - Opinion

Një 47-vjeçar është vënë në pranga, pasi u kap në flagrancë duke vjedhur një televizor, në një banesë. Armand Shefiti dyshohet dhe si autor i 4 vjedhjeve të tjera të kryera gjatë 2 muajve të fundit. “Komisariati...

Vodhi para dhe bizhuteri në një banesë, arrestohet 24-vjeçarja në Elbasan

para 4 dite - BalkanWeb

Një 24-vjeçare ka rënë në pranga nga efektivët e Policisë. Ngjarja është bërë me dije përmes një komunikate nga Drejtoria Vendore e Policisë së Elbasanit. Dyshohet se e reja ka vjedhur një shumë parash...

U kap në flagrancë duke vjedhur një televizor në një banesë, vihet në pranga 47-vjeçari në Kavajë

para 4 dite - Bota Sot

Një 47-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë në Kavajë. Blutë njoftojnë se ky person u kap në flagrancë duke vjedhur një televizor, në një banesë. Dyshohet se 47-vjeçari mund të jetë edhe autor i...

U kap në flagrancë pasi kishte vjedhur një shumë parash dhe disa bizhuteri në një banesë, vihet në pranga “skifterja” 24-vjeçare

para 4 dite - Panorama

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 24-vjeçare, e cila u kap në flagrancë pasi kishte kryer vjedhje. Shtetasja kishte grabitur në një banesë një shumë parash dhe disa bizhuteri, të cilat u sekuestruan...

U kap duke vjedhur një televizor në një banesë, arrestohet 47-vjeçari. Vlonjati autori i 4 raste të tjera vjedhjesh gjatë muajit të fundit

para 4 dite - Panorama

Policia ka arrestuar një 47-vjeçar i cili u kap në flagrancë duke vjedhur një televizor, në një banesë në Kavajë. Nga veprimet hetimore dyshohet se ky shtetas, i identifikuar si, Armand Shefiti, gjatë...

Kapet në flagrancë duke vjedhur në Kavajë hajduti nga Vlora. Emri

para 4 dite - NOA

U kap në flagrancë duke vjedhur një televizor, në një banesë, vihet në pranga 47-vjeçari. ‘Komisariati i Policisë Kavajë, në vijim të punës për goditjen e paligjshmërive në fushën e vjedhjes së pronës...

Nga Vlora në Kavajë për të vjedhur një televizor, arrestohet 47-vjeçari

para 4 dite - Vizion Plus

Një 47-vjeçar ëshjtë arrestuar nga policia në Kavajë, pasi u kap duke vjedhur një televizor në një banesë. Vlonjati me iniciale A.Sh rezulton që të jetë autor i katër vjedhjeve të tjera, për periudhën...

U kap në flagrancë duke vjedhur një televizor në një banesë, vihet në pranga 47-vjeçari në Kavajë, dyshohet i përfshirë edhe në…

para 4 dite - Syri

Një 47-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë në Kavajë. Blutë njoftojnë se ky person u kap në flagrancë duke vjedhur një televizor, në një banesë. Dyshohet se 47-vjeçari mund të jetë edhe autor i...

Arrestohet 24-vjeçarja në Elbasan, vodhi para dhe bizhuteri në një banesë

para 4 dite - Arbresh

Një 24-vjeçare është arrestuar këtë të martë në qytetin e Elbasanit, pasi u ndalua duke kryer një vjedhje në flagrancë në një banesë. 24-vjeçarja, u ndalua duke vjedhur shuma parash dhe bizhuteri në banesën...

Kishte vjedhur para dhe bizhuteri në një banesë, vihet në pranga “skifterja” 24-vjeçare

para 4 dite - Almakos

Një vajzë 24-vjeçare është vënë në pranga nga policia e Elbasanit, pasi ka vjedhur para dhe bizhuteri në një banesë. Blutë bëjnë me dije se është arrestuar shtetasja me iniciale M.K. Njoftimi i policisë:...

U kap në flagrancë duke vjedhur një televizor në një banesë, vihet në pranga 47-vjeçari në Kavajë

para 4 dite - Almakos

Një 47-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë në Kavajë. Blutë njoftojnë se ky person u kap në flagrancë duke vjedhur një televizor, në një banesë. Dyshohet se 47-vjeçari mund të jetë edhe autor i...

U kap mat duke vjedhur bizhuteri dhe para në një banesë, arrestohet 24-vjeçarja në Elbasan

para 4 dite - Dosja.al

ELBASAN- Kapet në flagrancë duke vjedhur një 24-vjeçare në Elbasan. Mësohet se 24-vjeçarja M.K u kap duke vjedhur para dhe bizhuteri në një banesë. Paratë dhe bizhuteritë e vjedhura nga e reja janë sekuestruar...

EMRI/ U kap në flagrancë duke vjedhur televizorin e një banese, arrestohet 47-vjeçari, autor i katër vjedhjeve të tjera në Kavajë

para 4 dite - Dosja.al

KAVAJË- Kapet në flagrancë duke vjedhur një televizor 47-vjeçari në Kavajë. Mësohet se është arrestuar Armand Shefiti pasi u kap në flagrancë duke vjedhur televizorin e një banese. Bëhet me dije se Shefiti...

U kap në flagrancë duke vjedhur televizorin e një banese, arrestohet 47-vjeçari

para 4 dite - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Kapet në flagrancë duke vjedhur një televizor 47-vjeçari në Kavajë. Mësohet se është arrestuar Armand Shefiti pasi u kap në flagrancë duke vjedhur...

Arrestohet 24-vjeçarja në Elbasan, vodhi para dhe bizhuteri në një banesë

para 4 dite - Euronews

Një 24-vjeçare është arrestuar këtë të martë në qytetin e Elbasanit, pasi u ndalua duke kryer një vjedhje në flagrancë në një banesë. 24-vjeçarja, u ndalua duke vjedhur shuma parash dhe bizhuteri në banesën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK