Eksperti mjekoligjor për Marigona Osmanin: Vdiq si pasojë e lëndimeve të rënda

para 4 dite - Indeks online

Eksperti mjeko-ligjor, Naim Haliti, ka thënë se Marigona Osmani kishte vdekur si pasojë e lëndimeve të rënda të shumëfishta. Ai ka folur të martën në seancën e rigjykimit të Dardan Krivaçës dhe Arbër Sejdiut,...

Eksperti mjekoligjor: Vdekja e Marigonës ka ardhur si pasojë lëndimeve të shumëfishta

para 4 dite - Reporteri

Në Gjykatën Themelore në Ferizaj ka vazhduar seanca e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut, të dyshuar për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit. Në seancën e kaluar të shqyrtimit gjyqësor,...

Haliti: Vdekja e Marigonës ka ardhur si pasojë lëndimeve të shumëfishta

para 4 dite - Gazeta Express

Në Gjykatën Themelore në Ferizaj ka vazhduar seanca e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut, të dyshuar për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit. Në seancën e kaluar të shqyrtimit gjyqësor,...

Eksperti i mjekësisë ligjore: Vdekja e Marigonës ka ardhur si pasojë lëndimeve të shumëfishta

para 4 dite - RTV 21

Në Gjykatën Themelore në Ferizaj ka vazhduar seanca e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut, të dyshuar për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit. Në seancën e kaluar të shqyrtimit gjyqësor,...

Haliti: Vdekja e Marigonës ka ardhur si pasojë lëndimeve të shumëfishta

para 4 dite - Klan Kosova

Në Gjykatën Themelore në Ferizaj ka vazhduar seanca e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut, të dyshuar për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit. Në seancën e kaluar të shqyrtimit gjyqësor,...

Haliti: Vdekja e Marigonës ka ardhur si pasojë lëndimeve të shumëfishta

para 4 dite - Bota Sot

Në Gjykatën Themelore në Ferizaj ka vazhduar seanca e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut, të dyshuar për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit. Në seancën e kaluar të shqyrtimit gjyqësor,...

Eksperti i mjekësisë ligjore: Vdekja e Marigonës erdhi si pasojë lëndimeve të shumëfishta

para 4 dite - Zeri

Në Gjykatën Themelore në Ferizaj ka vazhduar seanca e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut, të dyshuar për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit. Në seancën e kaluar të shqyrtimit gjyqësor...

Haliti: Vdekja e Marigonës ka ardhur si pasojë lëndimeve të shumëfishta

para 4 dite - GazetaBlic

Në Gjykatën Themelore në Ferizaj ka vazhduar seanca e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut, të dyshuar për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit. Në seancën e kaluar të shqyrtimit gjyqësor,...

Haliti: Vdekja e Marigonës ka ardhur si pasojë lëndimeve të shumëfishta

para 4 dite - OraInfo

Në Gjykatën Themelore në Ferizaj ka vazhduar seanca e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut, të dyshuar për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit. Në seancën e kaluar të shqyrtimit gjyqësor,...

Haliti: Vdekja e Marigonës ka ardhur si pasojë lëndimeve të shumëfishta

para 4 dite - RTK

Në Gjykatën Themelore në Ferizaj ka vazhduar seanca e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut, të dyshuar për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit. Në seancën e kaluar të shqyrtimit gjyqësor,...

Dardan Krivaqa del para Gjykatës

para 4 dite - Bota Sot

Ka nisur seanca e rigjykimit në Gjykatën Themelore në Ferizaj, ndaj të akuzuarve Dardan Krivaqa dhe Arbër Sejdiu. Këta të fundit janë deklaruar të pafajshëm për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit....

Mjeku ligjor: Vdekja e Marigonës ka ardhur si pasojë lëndimeve të shumëfishta

para 4 dite - Lajmi.net

Në Gjykatën Themelore në Ferizaj ka vazhduar seanca e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut, të dyshuar për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit. Në seancën e kaluar të shqyrtimit gjyqësor,...

Dardan Krivaqa del para gjykatës!

para 4 dite - Indeks online

Ka nisur seanca e rigjykimit të, në Gjykatën Themelore në Ferizaj, ndaj të akuzuarit Dardan Krivaqa dhe Arbër Sejdiu. Këta të fundit janë deklaruar të pafajshëm për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit....

Haliti: Vdeķja e Marigonës ka ardhur si pasojë lëndimeve të shumëfishta

para 4 dite - Infokusi

Në Gjykatën Themelore në Ferizaj ka vazhduar seanca e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut, të dyshuar për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit. Në seancën e kaluar të shqyrtimit gjyqësor,...

Eksperti mjekoligjor për Marigona Osmanin: Vdiq si pasojë e lëndimeve të rënda

para 4 dite - Ekonomia Online

Eksperti mjeko-ligjor, Naim Haliti, ka thënë se Marigona Osmani kishte vdekur si pasojë e lëndimeve të rënda të shumëfishta. Ai ka folur të martën në seancën e rigjykimit të Dardan Krivaçës dhe Arbër Sejdiut,...

Eksperti mjekoligjor për Marigona Osmanin: Vdiq si pasojë e lëndimeve të rënda

para 4 dite - ATV Live

Eksperti mjeko-ligjor, Naim Haliti, ka thënë se Marigona Osmani kishte vdekur si pasojë e lëndimeve të rënda të shumëfishta. Ai ka folur të martën në seancën e rigjykimit të Dardan Krivaçës dhe Arbër Sejdiut,...

Eksperti mjekoligjor për Marigona Osmanin: Ka vdekur si pasojë e lëndimeve të rënda

para 4 dite - Dukagjini

(E përditësuar 11:45) Tashmë ka nisur seanca e dytë e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqës e Arbër Sejdiut, të cilët akuzohen për vrasjen e Marigona Osmanit në gushtin e 2021-tës. Skender Musa, avokati i të...

Eksperti mjekoligjor: Vdekja e Marigonës ka ardhur si pasojë lëndimeve të shumëfishta

para 4 dite - Periskopi

Eksperti mjekoligjor: Vdekja e Marigonës ka ardhur si pasojë lëndimeve të shumëfishta 11 Jun, 11:46 Në Gjykatën Themelore në Ferizaj ka vazhduar seanca e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut,...

Dardan Krivaqa del para gjykatës

para 4 dite - Infokusi

Ka nisur seanca e rigjykimit të, në Gjykatën Themelore në Ferizaj, ndaj të akuzuarit Dardan Krivaqa dhe Arbër Sejdiu. Këta të fundit janë deklaruar të pafajshëm për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit....

Eksperti mjekoligjor: Vdekja e Marigonës ka ardhur si pasojë lëndimeve të shumëfishta

para 4 dite - Gazeta10

Në Gjykatën Themelore në Ferizaj ka vazhduar seanca e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut, të dyshuar për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit. Në seancën e kaluar të shqyrtimit gjyqësor,...

Mjekësia Ligjore: Vdekja e Marigonës ka ardhur si pasojë lëndimeve të shumëfishta

para 4 dite - Periskopi

Mjekësia Ligjore: Vdekja e Marigonës ka ardhur si pasojë lëndimeve të shumëfishta 11 Jun, 11:46 Në Gjykatën Themelore në Ferizaj ka vazhduar seanca e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut,...

Eksperti mjekoligjor: Vdekja e Marigonës ka ardhur si pasojë lëndimeve të shumëfishta

para 4 dite - Bota Press

Në Gjykatën Themelore në Ferizaj ka vazhduar seanca e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut, të dyshuar për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit. Në seancën e kaluar të shqyrtimit gjyqësor,...

Avokati i Krivaqës kërkon ekzaminimin e mostrave toksikologjike të Marigona Osmanit jashtë vendit

para 4 dite - Dukagjini

(E përditësuar 11:45) Tashmë ka nisur seanca e dytë e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqes e Arbër Sejdiut, të cilët akuzohen për vrasjen e Marigona Osmanit në gushtin e 2021-ës. Skender Musa avokati i të akuzuarit...

Haliti: Vdekja e Marigonës ka ardhur si pasojë lëndimeve të shumëfishta

para 4 dite - Arbresh

Në Gjykatën Themelore në Ferizaj ka vazhduar seanca e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut, të dyshuar për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit. Në seancën e kaluar të shqyrtimit gjyqësor,...

Rigjykimi ndaj Krivaqës e Sjediut, eksperti mjeko-ligjor: Vdekja e Marigona Osmanit rezultat i lëndimeve të shumëfishta

para 4 dite - Dukagjini

Tashmë ka nisur seanca e dytë e rigjykimit ndaj Dardan Krivaqes e Arbër Sejdiut, të cilët akuzohen për vrasjen e Marigona Osmanit në gushtin e 2021. Në dëshminë e tij për të dytën herë, eksperti Mjeko...

Dardan Krivaqa del para Gjykatës

para 4 dite - Gazeta10

Ka nisur seanca e rigjykimit të, në Gjykatën Themelore në Ferizaj, ndaj të akuzuarit Dardan Krivaqa dhe Arbër Sejdiu. Këta të fundit janë deklaruar të pafajshëm për dhunimin dhe vrasjen e Marigona Osmanit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK