Arrestohet arsimtari që rrahu nxënësin në Bogovinë (Video)

para 4 dite - Lajm

Sektori i Punëve të Brendshme ka bërë të ditur se kanë arrestuar arsimtarin që ushtroi dhunë ndaj një nxënësi në shkollën fillore “Abdyl Frashëri” në Bogovinë. “Më datë 08.06.2024 në orën 20.30 pjesëtarë...

Arsimtari rrahu nxënësin në një shkollë të Bogovinës! Publikohet momenti i dhunës

para 4 dite - RTV 21

Një rast i dhunës është regjistruar në shkollën fillore “Abdyl Frashëri” në Bogovinë, transmeton TV21. Një arsimtar është filmuar duke rrahur një nxënës, në oborrin e shkollës. Është filmuar momenti i...

Arrestohet arsimtari që rrahu nxënësin në Bogovinë /VIDEO

para 4 dite - TV21

Sektori i Punëve të Brendshme ka bërë të ditur se kanë arrestuar arsimtarin që ushtroi dhunë ndaj një nxënësi në shkollën fillore “Abdyl Frashëri” në Bogovinë. “Më datë 08.06.2024 në orën 20.30 pjesëtarë...

E TMERRSHME! Arsimtari rrahu nxënësin në një shkollë të Bogovinës! Publikohet momenti i dhunës

para 4 dite - TV21

Një rast i dhunës është regjistruar në shkollën fillore “Abdyl Frashëri” në Bogovinë, transmeton TV21. Një arsimtar është filmuar duke rrahur një nxënës, në oborrin e shkollës. Është filmuar momenti i...

E TMERRSHME! Arsimtari rrahu nxënësin në një shkollë të Bogovinës! Publikohet momenti i dhunës

para 4 dite - Ina

Një rast i dhunës është regjistruar në shkollën fillore “Abdyl Frashëri” në Bogovinë, transmeton TV21. Një arsimtar është filmuar duke rrahur një nxënës, në oborrin e shkollës. Është filmuar momenti i...

E tmerrshme! Arsimtari rrahu nxënësin në një shkollë të Bogovinës! Publikohet momenti i dhunës

para 4 dite - InfoShqip

Një rast i dhunës është regjistruar në shkollën fillore “Abdyl Frashëri” në Bogovinë, transmeton TV21. Një arsimtar është filmuar duke rrahur një nxënës, në oborrin e shkollës. Është filmuar momenti i...

E TMERRSHME! Arsimtari rrahu nxënësin në një shkollë të Bogovinës! Publikohet momenti i dhunës

para 4 dite - Top24

Një rast i dhunës është regjistruar në shkollën fillore “Abdyl Frashëri” në Bogovinë. Një arsimtar është filmuar duke rrahur një nxënës, në oborrin e shkollës. Është filmuar momenti i dhunës, ndërkaq rasti...

Arsimtari rrahu nxënësin në një shkollë të Bogovinës! Publikohet momenti i dhunës

para 4 dite - Pressonline

Një rast i dhunës është regjistruar në shkollën fillore “Abdyl Frashëri” në Bogovinë, transmeton TV21. Një arsimtar është filmuar duke rrahur një nxënës, në oborrin e shkollës. Është filmuar momenti i...

Arsimtari nga Bogovina dhunon barbarisht nxënësin e tij autik (VIDEO)

para 4 dite - Fakti Ditor

Arsimtari i edukatës fizike A.S. në shkollën fillore në Bogovinë ka dhunuar nxënësin e tij autik me një dhunë brutale. Më datë 08.06.2024 në orën 20.30 pjestarë të policisë nga Departamenti i Policisë...

Arsimtari nga Bogovina dhunon barbarisht nxënësin e tij autik (VIDEO)

para 4 dite - Tetova Sot

Arsimtari i edukatës fizike A.S. në shkollën fillore në Bogovinë ka dhunuar nxënësin e tij autik me një dhunë brutale ashtu siç mund ta shihni edhe në videon e plasuar në linkun e poshtëshënuar. Rasti...

Arsimtari nga Bogovina dhunon barbarisht nxënësin e tij autik (VIDEO)

para 4 dite - Pa censure

Arsimtari i edukatës fizike A.S. në shkollën fillore në Bogovinë ka dhunuar nxënësin e tij autik me një dhunë brutale ashtu siç mund ta shihni edhe në videon e plasuar në linkun e poshtëshënuar, shkruan...

720 nxënës përfunduan me sukses projektin e klubit leximor “Bashkimi” të organizuar nga SHK “Vizioni-M”

para 5 dite - Shenja

Më datë 06.06.2024 filloi përmbyllja e projektit Klubi Leximor “BASHKIMI”, i cili u zhvillua përgjatë katër muajve me nëntë shkolla fillore, me gjithsej 720 nxënës të klasave të ciklit të lartë. Shkollat...

720 nxënës përfunduan me sukses projektin e klubit leximor “Bashkimi” të organizuar nga SHK “Vizioni-M”

para 5 dite - Almakos

Më datë 06.06.2024 filloi përmbyllja e projektit Klubi Leximor “BASHKIMI”, i cili u zhvillua përgjatë katër muajve me nëntë shkolla fillore, me gjithsej 720 nxënës të klasave të ciklit të lartë. Shkollat...

42 vjeçari nga Kamjani ia sulmoi djalin e mitur, policia e arreston

para 6 dite - Tetova Sot

Më datë 08.06.2024 në orën 20.30 pjestarë të policisë nga Departamenti i Policisë Kamnjan, në Bogovinë të Tetovës kanë privuar nga liria personin S.A. (42) pas një raportimi të mëparshme nga personi A.A.(45)...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK