Komisioni i TIMS/ Salianji: Ato që dëgjuam ishin llahtar, është cenuar siguria kombëtare! Gogu: Tragjike është kur shkelet ligji, keni tallavanë e qytetarit dixhital

para 5 dite - Top Channel

Komisioni hetimor i TIMS është përfshirë sërish me debate këtë të martë. Salianji: Edhe me dyer të mbyllura ato që dëgjuam ishin llahtar në raport me se sa thellë dhe rëndë ishte cenuar siguria kombëtare...

Salianji ironi e batuta me socialistët në mbledhjen për “TIMS”: Do e bëjmë me dyer të mbyllura, si lakuriqë nate! PS e ka ves që t’i bëjë në errësirë

para 5 dite - Panorama

Kryetari i Komisionit Hetimor Parlamentar për sistemin TIMS, Ervin Saliajni ka shkëmbyer batuta e ironi me deputetët socilstë gjatë mbledhjes pas kërkesës së ish-Përgjegjësit të Sektorit IT-së në Policinë...

Hetimi për TIMS/ Ish-Përgjegjësi i Sektorit IT në Polici dëshmon me dyer të mbyllura, Salianji: Shpresoj mos ju zërë gjumi

para 5 dite - Gazeta Shqip

Është mbledhur ditën e sotme Komisioni Hetimor për trajtimin e të dhënave të sistemit TIMS, ku pritet të dëshmojë, Ardit Muço, Ish-Përgjegjës i Sektorit IT në Policinë e Shtetit. Muço ka kërkuar që mbledhja...

Komisioni i TIMS/ Salianji: Ato që dëgjuam ishin llahtar! Gogu: Tragjike kur shkelet ligji, keni tallavanë e qytetarit dixhital

para 5 dite - Opinion

Komisioni hetimor i TIMS është përfshirë sërish në debate ditën e sotme. Kryetari Ervin Salianji ka deklaruar se ato çka kanë dëgjuar nga dëshmitë e dhëna janë “llahtar” në krahasim me cënimin e sigurisë...

Komisioni për të dhënat e TIMS, ish-përgjegjësi i IT në Polici kërkon marrjen në pyetje me dyer të mbyllura, ja përgjigja e Salianjit

para 5 dite - Albeu

Këtë të martë, është mbledhur Komisioni Hetimor për trajtimin e të dhënave të sistemit TIMS, ku pritet të dëshmojë, Ardit Muço, ish- Përgjegjës i Sektorit IT në Policinë e Shtetit. Muço ka kërkuar që mbledhja...

''TIMSI''/ Ish-përgjegjësi i IT-së në Polici kërkon marrjen në pyetje me dyer të mbyllura, ja përgjigja e Salianjit

para 5 dite - Ora news

Nis mbledhja e Komisionit hetimor për të dhënat e sistemit TIMS. Kryetari Ervin Salianji, ka lexuar një kërkesë të Ardit Muços, ish Përgjegjës i Sektorit IT në Policinë e Shtetit, i cili pretendon që dëshmia...

Komisioni për sistemin TIMS, vijon me dyer të mbyllura marrja e dëshmive

para 5 dite - Ora news

Në Kuvendin e Shqipërisë ka nisur mbledhja e komisionit hetimor për daljen e të dhënave të sistemit TIMS. Në rend të ditës është marrja në pyetje e 3 dëshmitarëve, Ardit Muço, ish-përgjegjës i Sektorit...

Komisioni i TIMS, ish-Përgjegjësi i Sektorit IT në Polici do të dëshmojë dyer të mbyllura! Salianji-mazhorancës: Shpresoj mos t’ju zërë gjumi si në mbledhjet e kaluara

para 5 dite - Panorama

Këtë të martë (11 qershor) është mbledhur Komisioni Hetimor për trajtimin e të dhënave të sistemit TIMS, ku pritet të dëshmojë, Ardit Muço, Ish Përgjegjës i Sektorit IT në Policinë e Shtetit. Muço ka kërkuar...

“Edhe me dyer të mbyllura, ato që u dëgjuan ishin llahtar”- Salianji në Komisionin për sistemin “Tims”: Përgjegjësit do t’i çojmë aty ky duhet

para 5 dite - Panorama

Kryetari i Komisionit Hetimor për sistemin TIMS, Ervin Salianji është shprehur se ato që u dëgjuan gjatë mbledhjes me dyer të mbyllura ishin llahtar. Komenti i tij erdhi pasi ish-Përgjegjësi i Sektorit...

TIMS/ “Po i japim kohë një detyre që s’na e ka kërkuar njeri, atë të show-ut televiziv”- Gogu: Imagjinoni çfarë tallavaje e mendoni ju shtetit. Doni prokurorët çdo ditë...

para 5 dite - Panorama

Nënkryetari i Komisionit të Posaçëm për TIMS, Toni Gogu në fjalën e tij në mbledhjen e sotme ku pritet të merren të merren në pyetje dëshmitarët e radhës, u shpreh se është e këto që diskutojmë që këto...

Komisioni për "TIMS", Gogu: Ju keni tallavanë e qytetarit dixhital, e doni shtetin në televizor

para 5 dite - Gazeta Tema

Në mbledhjen e radhës së Komisionit Hetimor për çështjen e të dhënave të sistemit "TIMS", nënkryetari Toni Gogu kërkoi që të mos humbet kohë me debate të kota, por të vijohet me marrjen në pyetje të dëshmitarëve...

Hetimi për TIMS/ Ish-Përgjegjësi i Sektorit IT në Polici dëshmon me dyer të mbyllura, Salianji: Shpresoj mos ju zërë gjumi

para 5 dite - Gazeta Shqip

Është mbledhur ditën e sotme Komisioni Hetimor për trajtimin e të dhënave të sistemit TIMS, ku pritet të dëshmojë, Ardit Muço, Ish-Përgjegjës i Sektorit IT në Policinë e Shtetit. Muço ka kërkuar që mbledhja...

Komisioni Hetimor për TIMS-in, Gështenja: Bëni transparencë, Gogu: Doni tallava

para 5 dite - RTSH

Opozita ka akuzuar mazhorancën se nuk po bën transparencë me komisionin hetimor për sistemin TIMS. Deputeti demokrat, Lefter Gështenja tha se nuk ka asnjë shkak dhe arsye që mbledhjet të bëhen me dyer...

Komisioni për të dhënat e TIMS, ish-përgjegjësi i IT në Polici kërkon marrjen në pyetje me dyer të mbyllura, ja përgjigja e Salianjit

para 5 dite - Syri

Ka nisur mbledhja e Komisionit hetimor për të dhënat e sistemit TIMS. Kryetari Ervin Salianji, ka lexuar një kërkesë të Ardit Muços, ish Përgjegjës i Sektorit IT në Policinë e Shtetit, i cili pretendon...

Komisioni i TIMS/ Salianji: Ato që dëgjuam ishin të llahtarshme, është cenuar siguria kombëtare!

para 5 dite - Syri

Vazhdon mbledhja e Komisionit Hetimor për të dhënat e sistemit TIMS. Kryetari Ervin Salianji ka lexuar një kërkesë të Ardit Muços, ish-Përgjegjës i Sektorit IT në Policinë e Shtetit, i cili pretendon që...

Mblidhet komisioni Hetimor Tims/ Ish Përgjegjës i Sektorit IT në Policinë e Shtetit kërkon dëshmi me dyer të mbyllura

para 5 dite - Opinion

Teksa ka nisur mbledhja e komisionit hetimor ‘Tims’, Ardit Muço, ish Përgjegjës i Sektorit IT në Policinë e Shtetit ka kërkuar dëshmi me dyer të mbyllura. ”Mbrojtja e të drejtave të mia për respejtimin...

Komisioni për të dhënat e TIMS, ish-përgjegjësi i IT në Polici kërkon marrj...

para 5 dite - BalkanWeb

Nis mbledhja e Komisionit hetimor për të dhënat e sistemit TIMS. Kryetari Ervin Salianji, ka lexuar një kërkesë të Ardit Muços, ish Përgjegjës i Sektorit IT në Policinë e Shtetit, i cili pretendon që dëshmia...

Mblidhet Komisioni i TIMS, pritet të dëshmojë ish-Përgjegjës i Sektorit IT në Policinë e Shtetit! Ardit Muço kërkon që mbledhja të zhvillohet me dyer të mbyllura

para 5 dite - Panorama

Këtë të martë (11 qershor) është mbledhur Komisioni Hetimor për trajtimin e të dhënave të sistemit TIMS, ku pritet të dëshmojë, Ardit Muço, Ish Përgjegjës i Sektorit IT në Policinë e Shtetit. Muço ka kërkuar...

Komisioni për “TIMS”, Gogu replikon me Salianjin: Ju keni tallavanë e qytetarit dixhital, e doni shtetin në televizor

para 5 dite - Java News

Në mbledhjen e radhës së Komisionit Hetimor për çështjen e të dhënave të sistemit “TIMS”, nënkryetari Toni Gogu kërkoi që të mos humbet kohë me debate të kota, por të vijohet me marrjen në pyetje të dëshmitarëve...

Nis Komisioni për të dhënat e TIMS, ish-përgjegjësi i IT në Polici kërkon marrjen në pyetje me dyer të mbyllura, Salianji: Nuk është e arsyeshme

para 5 dite - Dosja.al

TIRANA- Ka nisur sot mbledhja e radhës e Komisionit hetimor për të dhënat e sistemit TIMS teksa kryetari i saj, Ervin Salianji, ka lexuar një kërkesë të Ardit Muços, ish-Përgjegjës i Sektorit IT në Policinë...

"Përgjegjësit do t’i çojmë aty ky duhet", mbledhja e Komisionit të sistemit TIMS, Salianji: Edhe me dyer të mbyllura, ato që u dëgjuan ishin llahtar

para 5 dite - Dosja.al

TIRANA- Kryetari i Komisionit Hetimor për sistemin TIMS, Ervin Salianji tha në nisje të mbledhjes se ato që u dëgjuan gjatë mbledhjes me dyer të mbyllura ishin llahtar. Salianji e bëri këtë deklaratë pasi...

Komisioni për sistemin TIMS, Gogu: Ju keni tallavanë e qytetarit dixhital, e doni shtetin në televizor

para 5 dite - Dosja.al

TIRANA- Në mbledhjen e radhës së Komisionit Hetimor për çështjen e të dhënave të sistemit "TIMS", nënkryetari Toni Gogu kërkoi që të mos humbet kohë me debate të kota, por të vijohet me marrjen në pyetje...

Mblidhet komisioni Hetimor Tims, Ardit Muço, ish Përgjegjës i Sektorit IT në Policinë e Shtetit kërkon dëshmi me dyer të mbyllura

para 5 dite - FaxWeb

Ka nisur mbledhja e komisionit hetimor ‘Tims’. Ardit Muço, ish Përgjegjës i Sektorit IT në Policinë e Shtetit kërkon dëshmi me dyer të mbyllura. ‘Mbrojtja e të drejtave të mia për respejtimin e jetës private,...

Komisioni “TIMS”, ish-përgjegjës i IT në Polici kërkon dëshmi me dyer të mbyllura

para 5 dite - Euronews

Ka nisur këtë të martë mbledhja e komisionit hetimor ‘Tims’. Në nisje të mbledhjes kryetari i komisionit hetimor, Ervin Salianji tha se Ardit Muço, ish-përgjegjës i Sektorit IT në Policinë e Shtetit ka...

Komisioni hetimor për TIMS/ Shtyhet mbledhja e ditës së sotme, ja kur do mbahet

para 6 dite - Syri

Është shtyrë mbledhja e ditës së sotme e komisionit hetimor për sistemin TIMS. Sipas njoftimit, mbledhja do zhvillohet ditën e nesërme, pra të martën. Njoftimi: Për shkak të kërkesave të dëshmitarëve,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK